Lederhuis „BRABANT" Voetballers De opening van het U. V. S.-terrein MAANDAG 16 NOVEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 speelt een wedstrijd met de Speciaal Bal f7.50 U wint zeker. Haarlemmerstraat 299 10401 komt. St. Bernardus heeft verdiend ge wonnen, al zijn do cijfers wel iets ge flatteerd. Speciaal de Meerburg halflinie was deze middag zwak, noch de aohter- ihoede, noch de voorhoede ontving eenigen steun, waardoor het verband in de ploeg zopk was. De scheidsrechter leidde cor rect. De wedstrijd Meerburg IIISt. Ber nardus IV werd door Meerburg verdiend met 51 gewonnen. Het lukte heel goed en de nieuwe opstelling was zeker een verbetering te noemen. Jongens als jullie zoo verder gaan, zullen zeker nog meer dere overwinningen volgen. De junioren trokken naar S. N. A., waar zij met 21 het onderspit moesten delven. Als men in aanmerking neemt, dat S. N. A. nog een zuiver buitenspel- doelpunt maakte, is dit resultaat tegen de veel grootcre S. N. A.-mensohen nog niet eens slacht te noemen. Het spel op niet eens slecht te noemen. Het spel op vooruitgang is en wat voor de toekomst het beste doet verwachten. Jongens laat je door deze twee kleine nederlagen niet ontmoedigen, maar werpt je bij de ko mende wedstrijden met nog meer strijd lust in den strijd. Voetbaltraining: Zaterdagmiddag om (half drie. R. K. S. V. „St. Bernardus". Het is gisteren voor de elftallen van „St. Bernardus'' een drukke voetbaldag go- weest, daar door al de vier elftallen een wedstrijd is gespeeld. Te 12.30 uur kwamen in het veld „St. Bernardus" 3 tegen „St. Matthias" 3 uit Warmond, die het niet verder wisten te brengen dan tot een ge lijk spel 11. Te circa. 2 uur versohenen in het veld „St. Bernardus" l tegen „D.O.S." 1 uit Roelof- arendsveen, „St. Bernardus'' telt twee in vallers, „D.O.S." is volledig. De eerste aan val is voor D.O.S., echter zonder succes. Al spoedig trekt D.O.S. ten tweede male er op los, en nu wordt het voor V.V.B. critiek. Als door een der D.O.S.-spelers hands wordt gemaakt in het strafschop gebied, ontgaat dit den scheidsrechter. Het gevolg is een doelpunt voor D.O.S. Hierdoor is V.V.B. eenigszins geprikkeld, en zij trokken ten aanval. Totdat door een der D.O.S - spelers andermaal hands wordt gemaakt binnen het doelgebied. Nu ontgaat het den scheidsrechter niet. V.V.B. krijgt een pe nalty te nemen, welke in een doelpunt wordt omgezet. De rust komt met gelijk spel (11). Na de rust wordt de strijd op vinnige wijze voortgezet. Ook nu worden de beide keepers somtijds danig aan den tand gevoeld, totdat de V.V.B.-keeper moet zwichten voor een onhoudbaar schot van den midvoor. De vreugde der D.O.S.-sup- porters is slechts van korten duur. Al spoe dig weet de rechtsbuiten den gelijkmaKer in de touwen te jagen. Het einde van dezen goed gespeelden wedstrijd komt met 22. Het vierde elftal hetwelk op bezoek ging te Meerburg, moest zich te vreden stellen emt een nederlaag van 31 tegen Meer burg 3. Het tweede elftal dat eveneens te Meer burg op bezoek was, wist op zeer schitte rende wijze te winnen met 14 van Meer burg 2. De leden worden er aan herinnerd, dat de verloting ten bate der kas zal plaats hebben op Donderdag 19 November a.s. des avonds tc 7.30 uur in het café van den heer van der Voort. Wij rekenen op uw aller op komst. Degenen die nog prijzen wenschen ie schenken voor deze verloting, kunnen zich alsnog opgeven bij een der bestuursleden. R. K. Sportvereeniging A. V. V. De wedstrijd A. V. V. IS. J. C. II vond geen doorgang. Het 2e elflal speelde om 2 uur op eigen terrein tegen D. V. S. I. Vanaf den aftrap ontwikkelt er zich een vlug spel, waai*bij de doelen om beurten in gevaar zijn. D. V. S. heeft het eerst succes, als bij een mis verstand in do A. V. V. achterhoede D. V. S. onhoudbaar doelpunt. A. A. V. begint dan even flink aan te pakken en met suc ces, want spoedig ligt de gelijkmaker in het net (1—1)- Met dezen stand wordt ge draaid. Na de rust gaan de partijen vrijwel tegen elkaar op, doch er wordt aan beide zij den zoo slecht gespeeld, dat het spel het aankijken niet waard is. D. V. S. speelt nog het beste en ze weten nog 2 maal te doelpunten, waartegenover A. V. V., of schoon zij voldoende kansen krijgt, geen enkel doelpunt stellen kan, zoodat D. V. S. een verdiende overwinning behaalde. De wedstrijd G. D. A. 1A. V. V. 3 werd uitgesteld. A. V. V. a verloor van S. D. S.a met 7t, terwijl A. V. V. b met 92 won van V. V. P. c. R. K. Athl. en Sportver. Rood-Wit. Het is gisteren voor de Duivels wel een zware dag geweest. Zoowel in de Veen als in Sassenheim wisten zij na zwaren strijd de overwinning uit 't vuur te sleepen. In Sassenheim werd met 10 van Teij- lingen III gewonnen na een spannenden en fairen strijd. Vooral de verdediging der gasthceren was uitstekend op dreef, on wist verschillende doelpunten te voor komen. .De junioren wisten van D. O. S. I met 21 te winnen. Vooral op dit zwarfe terrein mogen wij met dezen uitslag ze ker tevreden zijn. R. K. V. V. Alphensche Boys. De dag van gisteren was voor de Boys zeer onfortuinlijk, daar alle drie elftallen verloren. Voor den wedstrijd Alph. Boys IIS. M. C. II verschijnen de A. B. met vier invallers binnen de lijnen. De Boys trap pen af doch S. M. C. neemt het spel da delijk in handen en haar voorhoede na dert gevaarlijk dicht het Boys-doel. De keeper brengt evenwel redding. De Boys nemen het te licht op, de bezoekers daar entegen spelen zeer enthousiast, wat wel dra met een fraai doelpunt beloond wordt (01). Spoedig daarop komt de rust. In de tweede helft zien we hetzelfde spelletje. De Boys spelen een futloos spel, waardoor zij geheel op eigen helft worden teruggedrongen. Schot op schot op het Boys-doel volgt, keeper Langbroek weet zich echter schitterend van zijn taak te kwijten en de Boys hebben het zeer zeker aan hem te danken dat de nederlaag niet grooter is geworden. Even voor het einde moet hij voor een penalty zwiohten (0—2). Met dezen stand komt 'het einde. Scheidsrechter Brugman leid de correct. Onder leiding van scheidsrechter Hoo- genduin wordt de strijd tusschen Alph. Boys III en BI. Zwart III begonnen. BI. Zwart gaat er direct met den bal van door, doch de backs zenden retour, waar door de A. B.-voorhoede aan het werk wordt gezet en de rechtsbuiten op fraaie wijze scoort. Dit doelpunt wordt wegens buitenspel geannuleerd. Bij een nieuwen aanval van de A. B. ontstaat een corner, welke Teerenstra op keurige wijze in schiet. Niet ontmoedigd trapt BI. Zwart af, waarbij zij gevaarlijk voor het Boys- doel komen. Een fout van een der backs en de stand is gelijk. Do bezoekers zijn nu niet meer te houden en achtereen volgens voeren zij voor de rust den stand tot 31 in hun voordeel op. In de tweede helft pakken de Boys flink aan waarbij zij reeds aanstonds succes hebben. Bij een aanval der be zoekers ontstaat een penalty welke kee per Nederlof schitterend houdt. Door deze tegenslag teleurgesteld, valt BI. Zw. fanatiek aan waardoor zij eohtereenvol- gens de score tot 73 in hun voordeel weten op te voeren. Een penalty weet Nederlof nogmaals keurig te houden, waarna spoedig einde komt met een verdiende overwinning van Bl. Zwart. Scheidsrechter Hoogenduin was wel eens onjuist in zijn beslissingen. R. K. Voetbalvereeniging S. M. C. (Warmond). Het is aan het le elftal mogen geluk ken om de leiders van hun afdeeling de puntjes afhandig te maken. Te 2 uur j wordt begonnen en ontwikkelt zich een gelijk opgaanden strijd. Hel veld is erg glad waardoor goed spel niet mogelijk is. Echter weet S. M. C. reeds na lo min. de leiding te nemen. Als weer is begon nen trekt S. N. A. terstond ten aanval doch de verdediging weet elk gevaar te keeren. Na een 25 min. spelen ontstaat een scrimmage voor Kfel doel van S. M. C. en wordt door een der Bpelers den bal in doel gekopt (11). Nog voor de rust weet S. M. C. er 21 van te ma ken. Na de thee tracht S. N. A. het spel te forceeren en beleven de spelers ge vaarlijke momenten. Zelfs werd het spel na een kwartier ruw, Descheidsrechter, welke goed leidde, had hiertegen krach tiger moeten optreden en het niet bij waarschuwingen moeten laten. Het spel was het aankijken niet meer waard en S. M. C. heeft verdiend gewonnen wat voor een groot deel aan de beide backs en keeper te danken is. Ook het tweede elftal liet zich niet onbetuigd en wist zoowaar eveneens de leiders te kloppen. Het werd na een spannend partijtje een eclatante 20 overwinning. Zal zulks iets voor de toe komst beloven Het derde elftal wilde bij de anderen niet achter blijven en wist het eerste doelpunt te fabriceeren waardoor een 11 gelijk spel werd bereikt. Aldus het bewijs leverend vq^i goeden wil te zijn. Het le junioreneftal boekte eveneens een 20 overwinning waardoor zij vol komen aan de verwachting voldeed. Al leen het 2e juniorenelftal moert zich met een nederlaag tevreden stellen, het werd 5—0 vQor A. S. C. Alles bij elkaar genomen een goede dag voor S. M. C. R. K. Sportvereeniging A. S. C. Zoeterwoude (Dorp). Het begin is voor A. B. die direct flink opzetten. De keeper en backs van A. S. C. blijken echter in goeden vorm en slaan eiken aanval af. A. S. C. laat zich echter niet overspelen en zet goede aanvallen op. Doch ook de verdediging van A. B. heeft er goed het oog in. Zoo gaat de strijd vlug op en neer, tot ongeveer een kwartier voor rust de midvoor handig over de backs kopt waardoor de rechtsbinnen den bal vrij krijgt., en met alleen de uitloopende kee per voor zich, op het juiste moment in schiet (1—0). Na dit mooie doelpunt komt A. B. flink opzetten, echter zonder resul- tat, zoodat do rust ongewijzigd ingaat. Na de rust pakken beide partijen flink aan, maar de verdedigingen houden stand. Tot op een moment een A. B. speler een vrije schop veroorzaakt. Deze wordt door den linksbinnen van een afstand van 25 meter keihard ingeschoten (20). Geprikkeld door dezen achterstand meenden enkele A. B.-spelers het met forsch spel te kun nen ophalen. Het gevolg hiervan was dat een speler het veld uitgestuurd werd. Toch hield A. B. vol, cn. scoorde een heel mooi doelpunt 21. Flink werd daarna nog aan gepakt. Bij een goeden aanval van links ontstond een benauwd oogenblik voor het A. B.-doel. Een back wist tenslotte niet meer waarheen en schoot zeer onfortuinlijk F'JNPBOD/EDS HEB&ENr 'met oJgemeëbe s stemmen gekwi in eigen doel. (3—1). Kort hierna floot de scheidsrechter die keurig leidde einde. De junioren speelden hun eerste wed strijd te Warmond tegen S. M. C. II en kwamen met een 50 overwinning huis waarts. Bravo junioren, dit is een goed begin. Nu maar flink vasthouden. Wie weet wat er nog kan gebeuren. D. 0. S. II—Leiden III 6—0. De reserven handhaafden hun goeden vorm van den laatsten tijd en sloegen Lei den III met een half dozijn doelpunten, iets wat in den beginne zeker niet te zien was. Het eerste doelpunt werd gemaakt een penalty, terwijl er verder voor de rust j slechts 1 doelpunt bij kwam. We dachten daarom, dat Leiden na de rust nog wel op zou halen, doch het pakte anders uit, de D. O. S.-menschen zaten er geweldig op en de Leidsche keeper, die zeer zeker ver dienstelijk werkte, keerde menig schot, doch kon niet verhinderen, dat hij nog -4 maal werd gepasseerd, terwijl Leiden er niet iii slaagde de eer te redden. De Junioren leverden goed werk, en al was de uitslag niet in hun voordeel, hun prestaties waren zeer goed. D. O. S. I moest in Hazerswoude één puntje laten wat St. Bernardus dankte aan een penalty (22). KON. NED. VOETBALBOND. OVERZICHT. De Technische Commissie en het N. O. C. hebben gisteren een heel goeden dag gehad. In het uitverkochte Sparta-stadion heeft het voorloopig Ned. Elftal een prach tige wedstrijd gespeeld tegen het Rotter- damsche elftal om den Goriden Onafhan- kelijkhöids'beker. Een zoo groote overwin ning als gisteren heeft het Bondselftal nimmer geboekt, doch ook het Rotterdam- sche elftal heeft nooit een dergelijke zege kunnen boeken. De stand der sinds 1913 met onderbreking van één jaar (1919) ge speelde wedstrijden is nu: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Rotterdam 18 9 4 5 3745 22 Bondselftal 18 5 4 9 45—37 14 Vermeld dient voorts te worden, dat het Westelijk elftal in Enschede het Twent- sehe elftal met 50 wist te kloppen, ter- wel de Westelijke tweede klassers met 72 in Gouda wonnen. De competitie geeft niet veel stof tot bespreking, doch wat er gezegd moet wor den is wel erg gevarieerd. Naast de vermelding van de terrein opening van U. V. S., waarna de gespeel de competitiewedstrijd tegen L. F. C. een 1l gelijk spel opleverde, staat de neder laag van Lugdunum tegen Scheveningen, waarbij de Leidenaar Mom het ongeluk had zijn rechterbeen te breken. Voor den speler zoowel als voor Lugclunum is dat een geduchte tegenvaller. Gelukkig even wel is het gebeurde niet een gevolg van ruw spel. Lugdunum is er het verdere sei zoen echter danig door gehandicapt. De stand in deze klasse is nu: gesp.i verl. v.t. pnt. Scheveningen 9 6 3 33—11 15"' Lugdunum 9 7 2 31—9 14 Hillinen 7 4 3 18—17 8 Alphia 8 2 4 2 19—22 8 A. S. O. 8 2 3 3 10—12 7 R. V. C. 8 2 3 3 19—22 7 U. V. S. 8 1 5 2 9—15 7 L. F. C. 9 2 3 4 7—13 7 G. S. V. 8 2 2 4 10—21 6 Bodegraven 8 3 5 12—24 3 In de derde classe D van Afd. I «rist Alphen niet zonder moeite (32) de baas te blijven op Amsvorde, maar deze over winning heeft dubbele waarde, nu ook Utreoht op haar beurt weer een punt ver speelde aan D. O. S. De Alphenaren komen daardoor aan den kop der afdee ling. U. V. V. hield den strijd echter even eens vol, al was de overwinning op Elinck- wijk op het kantje af. De verhouding is hier nu: Alphen Utrecht V. V. D. O. S. Amsvorde Z. N. C. Holland Elinckwijk Zeist Culemborg 1 33—17 14 1 18—9 13 1 20—13 13 3 9—S 7 3 14—15 7 3 15—17 7 4 13—20 6 5 19—18 5 5 12—18 4 5 16—20 4 0FFICIEELE OPENING DOOR DEN VOORZITTER VAN DEN L. V. B. De competitie-wedstrijd U.V.S.L.F.C. 11 Gistenniddag heeft de officieele opening van het U. V. S.-terrein aan den Kanaal- weg te Leiden plaats gehad in tegen woordigheid van vele belangstellenden. Onder hen merkten we o.m. verscheidene bestuursleden van den Leidschen Voetbal bond, van de zusterverenigingen A. S. C., Lugdunum, L. F. C., L. R. C., Fides Pacta en S. L. F.; voorts de heer Burgwal, se cretaris van het afdeelingsbestuur van Afd. II van den K. N. V. B., leden, dona teurs enz. Zij allen hadden zich voor den ingang van het terrein verzameld. Toen de voor zitter van den L. V. B., luitenant Steen- hauer met zijn echtgenoote arriveerden, nam de voorzitter van U. V. S., de heer Lolkes de Beer het woord. Hij heette alle genoodigden van harte welkom en dankte mevr. Steenhauer dat zij zich bereid had verklaard de afsluiting van het terrein, een blauw wit lint, te willen verwijderen. Spr. dankte vervolgens de donateurs voor het geschenk der vijf vlaggen, waarvan er twee aan den ingang en drie van de tribune wapperden. Mevr. Steenhauer knipte hierna het lint door, waarop de genoodigden rond het veld naar de tribune wandelden, die hierna van onder tot boven werd bezich tigd. Er was slechts één meening onder de bezoekers, nl. dat U. V, S. in het bezit is gekomen van een fraai terrein en een dito tribune met kleedkamers, die aan alle eischen voldoen. Nadat een en ander in oogenschouw was genomen verzamelden de genoodigden zich voor de tribune, waarna de heer Lolkes de Beer zijn rede vervolgde. Spr. gaf hierna een uiteenzetting van de geschiedenis van het nieuwe terrein. De moeilijkheden, welke het terren aan den Lage Morschweg opleverden vooral met het oog op de verbreeding van den weg, waren zoodanig, dat naar een ander veld moest worden uitgezien. Aanvankelijk werd met de R. K. Sportvereeniging „Leiden" overeenstemming bereikt omtrent overna me van haar terrein, doch ook dit bleek bij den aanwas van het ledental te klein, omdat over meerdere speelvelden moest worden beschikt. Het U. V. S.-lid Peter slaagde erin de beschikking te krijgen over dit nieuwe terrein. Onvermoeid heeft hij gewerkt en elk uur vrijen tijd geofferd om van het ter rein iets behoorlijks te maken. Het bestuur ontving het plan natuurlijk met warmte en het vroeg zich af hoe de inrichting moest worden. Eén ding ging natuurlijk vóór alles: de bouw van een tribune. Het lid Wondergem maakte er een schets voor, welke werd voorgelegd aan de N.V. Ingenieursbureau voor Bouw nijverheid, gevestigd nabij de Haagsche Schouw. Nadat Bouw- en Woningtoezicht aanvankelijk geen bezwaar had gemaaht voor de plaats der tribune, werd later mee gedeeld, dat zij zou gebouwd worden in een ontworpen straat van het stratenplan. Daarom moest zij zeven meter verschui ven. Dank brengt de voorzitter vervolgens aan de leden Ivaaij, Swanenburg en La- man, den penningmeester, die allen ieder voor de hun opgedragen taak hard hebben gewerkt en door wier medewerking vele moeilijkheden overwonnen zijn. Dank wordt verder gebracht aan L. F. C., Lugdunum en A. S. C. voor de hulp bij de thuiswedstrijden voor de competitie reeds gespeeld. Hierna haalde spr. de wordingsgeschie denis van U. V. S. nog eens op en vertel de hoe in April 1914 op het veld tussohen 3 Octoberstraat en Magdalena Moonstraat een troepje jongens speelde, waaruit later de vereeniging U. V. S. werd opgericht. Dank brengt spr. ook aan de vcreenigin- gen S. L. F. en Fides Pacta, dank ook aan de leden, van wie hij voor de toekomst volle medewerking vraagt en voor het oogenblik geen dank maar waardeering. Tenslotte spoort spr. nog aan alle ruwheid uit het voetbalspel te bannen en het spel alleen te spelen om het spel, terwijl hij besluit met aan mevr. Steenhauer ter herinnering aan te bieden de schaar, waarmede zij de afsluiting van het terrein heeft verwijderd. Hierna verkreeg de voorz. van den L. V. B. het woord. Luit. Steenhauer noemde het een mooie dag voor U. V. S., welke vereeniging in enkele jaren groot is geworden. Er is schit terend werk verricht. Spr. hoopt, dat men thans op dit nieuwe sportveld kameraad schap zal leeren, dat men elkander zal steunen en helpen en leeren verdragen. Als dat bereikt wordt, dan is er veel be reikt. Een bijzonder woord van hulde rioht spr. tot den heer Peter, die veel voor de ver eeniging heeft gedaan. Daarna herinnert spr. aan de circulaire- van Prooye over ruw spel. Maar geen cir culaires helpenDie kwade elementen moeten eruit! U. V. S. staat spr. er borg voor, dat zij geen ruw spel zal vertoonen, maar opleidt tot flinke, eerlijke sportlui. Met den wensch, dat het U. V. S. goed moge gaan en een driewerf hoerah, ver klaart spr. het nieuwe terrein geopend. Vervolgens werd nog het woord ge voerd door de heeren J. Planjer (A.S.C.), die de vereeniging U. V. S. een stopwatch ter herinnering aanbood, B. Menlahorst (Leidsche Athletiekkring), v. Loon (namens de donateurs nen donatrices), Heemsker (R. C. L.), v. d. Burg (Fides Pacta), Hol lander (S. L. F.) en Brokaar (L. F. C.) Nadat de voorzitter de diverse vereeni- gingen nog had bedankt voor de fraaie bloemstukken, was de plechtigheid ten ejnde en werd de eerewijn rondgediend. De wedstrijd. Te 2 uur ving de wedstrijd tusschen U. V. S. en L. F. C. aan. Voordat de wed strijd begon bood de aanvoerder van L. F. C. aan IJ. V. S. een wimpel in de geel zwarte kleuren aan. U V. S. koos den wind, die later op den middag ging liggen, in den rug, doch de gasten waren spoedig in den aanval en farcierden een orn°r, d e echtrr n ets op leverde. U. S vjei sonvijc 1 eel goed aan, voornamelijk door uitstekend werk van de middenlinie, maar de voorhoede bracht er niet veel van terecht, voornamelijk door slecht schieten, zoodat keeper Duffels het niet al te moeilijk had. Meer werk kreeg Kramp in het U. V. S.-docl te doen, maar in het begin waren het vooral door <le verdediging teruggespeelde ballen. Hij was dezen middag goed op dreef en vooral klemvast, zoodat wij hem met genoegen hebben zien werken. Vooral was hij goed bij de gevaarlijke voorzetten van v. Leeu wen, die de reehtsbuitenplaats bij L. F. C. bezette en zich daar als een uitstekend vleugelspeler deed kennen. Hij was het ook, die na 25 minuten zijn club met een fraai schot de leiding gaf (01), toen Kramp was uitgeloopéh. Even later kreeg Siebert ook een goede kans, maar hij miste Nadat ook enkele U. V. S.-aanvallen we derom door te slechte afwerking niets had den opgeleverd, had H. Laman nét goed doorzetten een mooie kans welke hij be nutte (1l). Duffels, die trachtte den bal op te vangen, geraakte daarbij eenigerma- te geblesseerd en had gedurende de verde len wedstrijd last van zijn linkerarm en borst. Op het resultaat van den wedstrijd had dit evenwel geen nadeeligen invloed meer, want nadat de rust met den 11 stand was aangebroken, kwam ook het einde onveranderd. De tweede helft was trouwens wat spel peil betreft, wel een klas-se lager en nau welijks het aanzien waard. Eerst tegen het eind? volgde er een aardige opleving in de U. V. S.-gelederen toen de scheidsrech ter een opzettelijke hands van een der L. F. C.-backs in het beruchte gebied niet had geconstateerd en U. V. S. daardoor een verdiende penalty ontging. Dat prik kelde de blauwwitten even en wijl verschil lende L. F. C.'ers nagenoeg uitgespeeld ■naren, kregen de U. V. S.'ers weer enkele kan-sen, maar de finishing touch ontbrak ook nu weer en het resultaat bleeft een verdeeling der punten. Hier werkt 2&rr/?r het geeft meer weerstand tegen kouvatten Doozen i 25. 45 en 65 cl». De uitslagen. Wedstrijden voor het N. 0. C. BondselftalRotterdamsch XI 90 Noordelijk XIN.-Holl. XI 4l Twentsch XIWestelijk XI 05 LeeuwardenNoordelijke 2e kl. 62 P. S. V.Helmond V. V. V.-comb. 11 Oostelijk XIUtrechtsch XI 3—3 Ajax—Haarlemsch Elftal 23 GoudaWestel. 2e klassers 27 Groningsch XIN.-Holl. XI 44 Oostelijke Jeugd—Noordelijke Jeugd 24 N. A. C.Rest van hel Zuiden 43 Oostelijke 2e klasseZuidelijke 2e kl 48 Blauw-WitEindhoven 25 Willem II—D. F. C. 1—4 De ValkTegelen 52 WilhelminaN. O. A. D. 20 De competitie. AFDEELING I. Tweede klasse A. Alcm. Vietrix—H. R. C. 5—0; D. W. S. De Spartaan 10; D. E. C.B. F. C. 6—1. Derde klrsse D. U. V. V.—Elinckwijk 21; UtrechtD. O. S. 11AlphenAmsvorde 32. AFDEELING II. Tweede klasse A. O. D. S.-V. I. O. S. 4—2. Derde klasse A. U. V. S.L. F. C. 11; Scheveningen Lugdunum 42. Vierde klasse A. ArchipelB. T. C. 22; Zwart Blauw V. C. S. T. 02; OoievaarsLeidsche B. 3—2. Hes. 3e klasse A. U. V. S. 2-R. C. C. 2 5-1; H. V. V. 4— B. E. C. 2 0—1; Delft 2—D. H. C. 3 1—3. Res. 3e klasse D. Hercules 2Alpihia 2 72; Velox 3—Bo degraven 2 32; Zeist 2G. S. V. 2 53. Res. 3e klasse E. Kampong 2Hercules 3 43; Voor waarts 2Vriendenschaar 3 21; U. V. V. 3Leerdam 2 22. INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN. Naar wij vernemen is in de gisteren ge houden bondsbestuursvergadering van het Koninklijk Xederlandsoh Gymnastiekver- bond mededeeüng gedaan, dat met de Deutsche Turnerschaft (D.T.) overeenstem ming is verkregen inzake het huoden van een interlandwedstrijd DuitschlandNe derland op 10 April 1932. Deze interland wedstrijd zal plaats vinden in het Stadt- theater te Mü'-heim a. d. Ruhr. De interlandwedstrijd Nederland - België zal op Tweeden Paaschdag van het vol gende jaar te 's-Gravenhage plaats vinden.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6