UIT DE OMGEVING CENTRALE VERWARMING H r,l= SANITAIRE INSTALLATIES UIT DE RIJNSTREEK r ZATERDAG 7 NOVEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 15 KORFBAL FEDERLANDSCHE KORFBALBONT). Overzicht. Zondag j.l. zijn voor de eerste klasse van de afd. Zuid-Holland de twee laatste wedstrijden van de eerste helft gespeeld. Dank zij het feit, dat nog geen enkel ter rein werd afgekeurd is dus begin Novem ber de eerste helft van deze competitie af gewerkt. Als we nu eens een vergelijking maken met het vorig seizoen speciaal voor de Leidsche clubs dan blijkt, dat we wat betreft de afwerking van het programma ver voor zijn. Er zijn nu gespeeld 28 wed strijden, terwijl verleden jaar eind Jan. er pas 32 gespeeld waren. Verder blijkt, dat de degradatiecandidaat weer in Lei den woont, echter op een ander adres. Zooais Leiden vroeger geabonneerd was op den kampioenstitel zoo lijkt het er nu wel wat op, dat er een abonnement geno men is op de laatste plaats. Verleden jaar Fluks, nu Vitesse. Ondanks het feit, dat Fluks in puntenaantal niet zooveel verder is dan verleden jaar: Seizoen 1930'31 7 115 11—29 3 laatite plaats Seizoen 1931'32 7 12 4 10—16 4 6e plaats. staat zij er veel beter voor. Immers zij heeft 2 clubs onder zich en wat meer zegt, er is meer zelfvertrouwen, doordat van de verloren is en er zeker beter gespeeld' wordt dan verleden jaar. Het is buitenge woon jammer voor het Leidsche korfbal in het algemeen en voor Vitesse in het bij zonder, dat zij op de laatste plaats troont met 2 punten uit 7 wedstrijden en met zeer ongustige doelpunten n.l. 937. Voor Vitesse is noodig, dat zij in de tweed ronde de tanden op elkaar zet om van de fatale plaats af te komen. Het kampioenschap van deze afdeeling zal dit jaar wel niet in Rotterdam te recht komen daar Het Zuiden dat Zondag j.l. tegen Fluks gelijk speelde (2—2) in 7 wedstrijden al 4 punten is kwijt geraakt, terwijl Deetos (Dordrecht) pas 1 punt ver speelde. Deze laatste maakt dan ook de beste kans, zoodat wij gezien de tot he den geleverde prestaties, willen voorspel len, dat Deetos kampioen wordt, Fluks in de middenmoot en Vitesse op de laatste plaats. Aan Vitesse de taak om deze voor spelling wat haar zelf betreft te bescha men. Er wordt nog wel eens geschreven door voetbalverslaggevers over korfbaluitslagen, als er een voetbaluitslag is bijv. van Wil lem IIDe Valk 101. (1 Nov. j.l.). Het wordt echter hoog tijd, dat deze opvat ting eens herzien wordt daar dit zooals uit onderstaande vergelijking blijkt, niet niet meer juist is. Ie klasse N. K. B. gesp. doelp.gem. per wedst. N-Holland 29 148 5 Z.-Holland 28 140 5 le klasse N. K. B. Afd. 1 35 180 5 Afd. 2 34 129 3 Afd. 3 30 143 4 'A Afd. 4 29 149 5 Afd. 5 37 179 4M alleen afdeeling 2 heeft een 30 pet. lagere score. Voor a.s. Zondag staan drie wedstrij den op het program. Fluks gaat naar Den Haag om wraak te nemen op Ons Eiber nest voor de op eigen veld geleden neder laag. Als er gespeeld wordt zooals in de laatste wedstrijden kan die voor de rood- witten een overwinning worden, maar er zal hard voor gewerkt moeten worden. Het* Zuiden komt weer naar Leiden nu tegen Vitesse en wij gelooven niet, dat de Rot terdammers zich tweemaal achtereen in de luren laten leggen, zoodat dit de zevende nederlaag van ViEesse wordt. De laatste wedstrijd gaat tusschen Deetos en H.K.V. in Dordrecht. In Den Haag won Deetos met 2—0 en er is geen enkele reden om aan te nemen, dat ze nu op eigen veld verlie zen. Velox en D.K.C. zijn vrij. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Westelijke afdeeling. Eerste klasse N.-H. DT.V.Koog Zaandijk; SwiftOlympia; WeslerkwartierD.D.V. Eerste klasse Z.-H. VitesseHet Zuiden; DeetosH.K.V.; Ons EibernestFluks. Derde klass eG. Fluks II—Emma Ter Gouw—Ons Eibernest IIReady—Odi. Oostelijke afdeeling. Eerste klasse A. Noviomagum—E.K.C.A.; Be Quick—On der Ons OverschotjeRapiditas. EersteklasseB. Naas—Ons Clubje; Wit Blauw—D.O.S. Noordelijke afdeeling. Eerste klasse. SpartaW.W.M.D.NicLeeuwarden. WIELRENNEN Leidsche Ren- en Tourvereen. „Swift". Morgen zal „Swift" een wedstrijd laten verrijden met puntentelling. Deze wed strijd gaat over 15 km. met klassementen, 5 km. op tijd en een 300 meter sprint. Hij, die in deze drie ritten het minst aantal punten behaalt, wordt winnaar. De samenkomst hiervoor is 8.30 uur in het clublokaal, vertrek naar de startplaats 0 uur. OLYMPISCHE SPELEN DE OLYMPISCHE SPELEN 1932. Hoe Amerika de Europeesche landen wil helpen. Uit New York wordt een interessant plan gemeld, dat de Amerikaansche Athle- tiek bond heeft uitgewerkt, om de Euro peesche landen tegemoet te komen in de kosten voor de uitzending der athleten. Na afloop van de Spelen te Los Angeles zal in New York in het Yankee-stadion, dat 80.000 toeschouwers kan bergen, een internatio nale athletiekwedstrijd wordeu gehouden, waaraan door de uit Los Angeles komende sportsmen zal worden deelgenomen. Wan neer die wedstijd door 50 k tiU.000 bezoekers zal worden bijgewonod, dan rekent de A.A. U. op een bedrag van 100.000 dollar, welke door de verschillende Europeesche landen verdeeld zouden kunnen worden. Als da tum is voorloopig 26 Augustus vastgesteld. INGEZONDEN STUKKEN Geachte Redactie. Gaarne had ik onderstaand stukje ge- plaatat, bij voorbaat mijn dank. Het betreft de Woningbouw vereenigmg „Ons Doel". Als men zich op gaat geven als lid, dan wordt er gevraagd: een boven- of benedenwoning? Ik heb mij opgegeven voor een benedenwoning en ben al jaren lid. Er werd mij jaren geleden gezegd, dat, als de nieuwbouw klaar was, ik een bene denwoning kreeg. Nu zijn er ongeveer een 30 verhuurd en heb ik nog geen woning. Als er één woning leeg komt, zijn er hon derden, die er voor komen, omdat zij alle maal bericht krijgen. Is het niet bespotte lijk, voor één woning ieder lid bericht te 8uren. Het is maar heen en weer loopen voor niets. Als men een bovenwoning heeït dan kan men ruilen voor een benedenwo ning, dus men is eigenlijk wel verplicht om eerst een bovenwoning te nemen voor men een benedenwoning krijgt. Waarom kan het bestuur dat niet ver anderen, net als bij andere bouwvereeui- gingen. En daar gaat men niet voor de beurt. Als men zich daar opgeeft voor een woning, dan wordt er gevraagd wat men wil: boven of beneden. Wil men dan later ruilen, dan gaat men achter de nieuwe le den maar niet voor de beurt. Hopende dat de leden én het bestuur vooral goede notitie er van zullen nemen Een lid der Woningbouw vereen. „Ons Doel". Geachte Redactie. Gaarne zou ik het volgende in uw blad geplaatst zien: Ondergeteekende werd, zooals gewoon, opgeroepen voor den militairen dienst. Daar zijn moeder echter weduwe is, werd door hem, nadat hij goedgekeurd was, alles in het werk gesteld om vrijstelling van den diens te verkrijgen, op grond van mede- kostwinnerschap. Alle pogingen bleken ech ter vruchteloos. Evenzoo werd ook een ver zoek om één jaar uitstel afgewezen, zoodat tegen den tijd van opkomst zijn betrekkiug door hem werd opgezegd. Toen hij echter ongeveer tien dagen in dienst was, werd hij afgekeurd, als zijnde te licht van gewicht. Het gevolg is natuurlijk, dat hij zonder betrekking, dus ook zonder inkomen is. Inplaats van tot steun, ben ik nu tot last geworden van het gezin. En dat alles door het schandelijk onredelijke militairis me, dat zelf in dezen ernstigen tijd nog vol komen naast de menschelijke samenleving staat. Dat van de ellende, die het noodo- loos veroorzaakt, zich niets aantrekt. Ondergeteekende verzoekt daarom be leefd, of voor een dergelijke dupeering door hem ook schadeloosstelling geëischt kan worden. U, geachte Redactie, dankzeggend voor de verleende plaatsruimte, noemt zich meL de meeste hoogachting C. v. B. Wij zijn het met u eens, dat u noode- loos nadeel is berokkend, als de afkeuring even goed te voren had kunnen geschieden. Op dezen grond zal u echter geen scha deloosstelling worden gegeven. Misschien is 't toch echter wel goed, u te beklagen bij militaire autoriteiten, die tooh geluk kig niet allen „volkomen naast de men schelijke samenleving" staanRed. HILLEG0M. Burgerlijk Armbestuur. Tot voorzitter van het Burgerlijk Armbestuur dezer ge meente is benoemd de beer P. van Lierop Jzn. Tooneeluitvoering. De Tooneclclub van den R.-K. Volksbond geeft op 12 No vember haar eerste seizoenuitvoering in hotel „Flora". De volijverige tooneelisten zullen dan „Het Hoogste Goed" voor het voetlicht brengen. Wij weten dat „Kunst na Arbeid" veel kan presteeren en daarom is een bezoek voor slechts 50 cent het ten volle waard. Geboren: d. van A. C. Lommerse en Goemans. d. van A. Heemskerk en van Opzeeland. z. van M. D. C. Hoogka mer en Karei. G e t r ou w*d: M. G. van der Linden en A. M. Koppert. Jac. Verkerk en P. C. de Nijs. H. Rikkers en E. W. van der Beek. J de Vos en M. Turk. Overleden: C. F. Burgers m. 84 jaar. BERNARD SCHULTE Voorhout bij Leiden -Telefoon: Sassenheim 4532 VOORBIJGANGER DOOR SCHOT HAGEL GETROFFEN. Tijdens een drijfjacht op „Keukenhof". Gisteren werd de jaarljjksche jacht ge houden op het landgoed „Keukenhof". In den namiddag reed een voorbijganger daar op de fiets, genaamd G. v. d. Zwet. Plotseling werd eze persoon door verschil lende schoten getroffen in den buik en aan het hoofd. Op medisch advies is de per soon in behandeling genomen in het zie kenhuis te Leiden. Van opzet in het spel is geen sprake, doch van een ernstige roe keloosheid is wel sprake vooral daar dit geschiedde door een 17-jarige persoon. Er mag van geluk gesproken worden, dat al les goed is afgeloopen door een schot dicht bij het oog terecht kwam. Arbeidsbeurs. Bij den plaalselijken correspondent der Arbeidsbemiddeling en Werkloosheidsverzekering dezer gemeente staan 163 werkzoekende personnen inge schreven, t.w. 120 landarbeiders, 11 timmer lieden, 7 metselaars, 7 schilders, 6 chauf feurs, 2 kantoorbedienden, 1 monteur-las- scher, 1 stoffeerder, 4 schippers, 1 fa brieksarbeider, 1 machinist, 1 typograaf en 1 scheepstimmerman. Besmettelijke ziekte. Tn deze week is een geval van roodvonk geconstateerd. Gevestigd: C. W. H. Pieper van Castricum. H. van der Haar uit Haar lem. J. C. A. van Haaster uit Voor schoten J. Baas uit Almelo. J. M. van Dalen uit Ziorikzee. J. G. Eisses uit Hazorswoude B. Mastenbroek uit Hil legom. P. Kraan uit Warmond. G. Tichelaar en eohtgen. uit Groningen. J. van der Haar uit Groningen. J. G. de Graaf uit Oegstgce-st. C. M. Bakker geb. Moolenbroek uit Middelburg. I. Simons uit eiden. J. G. Kuiper uit Ma rum. M. loos uit Apeldoorn. A. E. Bodewes uit Voorst. C. H. van der Veek uit Haarlem mermeer. J. Brusse uit Bloemendaal. A. Griffioen en eehtpen. uit Haarlemmer meer. P. W. Hogedoorn en gezin uit Hillegom. A. H. Hansen uit Amster dam. H. M. van der Vlupt. geb. Lom merse uit Heemstede. K. Dijkgraaf geb. Fierens uit Noordgouwe. L. J. M. Beugelsdijk uit Voorhout. E. M. van der Hulst uit Hillegom. W. Berbee uit Hillegom. A C. van .Winkel uit Haar lem. A. de Graaf uit Haarlemmermeer. W. Rnode uit Hillegom J. F. G. M. Smitg uit Leiden. I. de Kooker en echtgen. uit Haarlemmermeer. G. E. M. Gundermann uit Amsterdam. H. Grif fioen uit Haarlemmermeer. G. Smid uit Uithuizermeden. Vertrokken: M. P. Warmerdam naar 's-Gravenhage. M. L. van Rijn naar Beverwijk. C. M. van Diemen naar Bre da. D. L. Burhli Fest en eehasen. naar Oegstgeest. E. H. J. Gerritsen naar Voorburg. M. C. Heemskerk naar Lei den. A. Obdam en gezin naar ITillegom, H. M. E. Vreeken naar Amsterdam. P. Grootegoed geb. Kozjjn en dochter naar Bloemonda°l. A. M. P. Giebels naar Weert. H. J. Smekens naar Oegstgeest. C. P. Turnhout naar Wassenaar. Wed J v. d. Vliet en gezin naar Oegstgeest. D. Bouwman naar Hillegom. - Chr. C. Scheele naar Leiden. M. Duineveld naar Alkcmade. J. Zietsma naar Franekara- deel. W Brouwer naar Amsterdam. M. C. van Noort naar Amsterdam. J. v. d. Stoep naar Piinacker. L. M. Ba Gran- neman naar Sassenheim N. Mur naar Baarn. A. van Es en gezin naar Haar lemmermeer. H. van Ivooii naar Mui- den. C. M van Bezu naar Haarlemmer meer. A. F. van der Meer naar Hille gom. P. Stokman en gezin naar Oegst geest. J. Talsma naar Oostdoncreradeel. II. II. Hulsman naar Loenen a. d. Vecht. OEGSTGEEST Personalia. Het diploma voor Steno-ty- pie van den Alg, Slenografenbond behaalde mej. E. L. Collina alhier. (Leerlinge der Pont- school, Steenscliuur, Leiden). VOORSCHOTEN. Gunning. Door B. en W. der gemeen te 's-Gravenhage is opgedragen het maken van straat- en rioleeringswerken aan de Rcmbrandtstraat le. Loosduinen, 2de ge deelte, aan G. A. Koning, aannemer al hier voor de somma van f G6800. BROEDERS-CONGREGATIE O.L.VROUW VAN VII SMARTEN NOVICIAAT JUVENAAT VOORHOUT MISSIE IN CHINA "«ss Opleiding vanaf 12 jaar voor jongens die neiging gevoelen om Broeder te worden in verschillende ambacht.en bij het Lager On derwijs en Nijverheidsonderwijs. Kost- en leergeld nader overeen te komen. Prospectus wordt gratis op aanvrage toe gezonden. BODEGRAVEN Uilvoering Volksbond. Zondag- en Maan- dagavnd zal door de tooneelvereeniging „Een dracht", onderafd. van den R.K. Volksbond, worden opgevoerd „De Waterduivel", tooneel- spel in drie bedrijven. Deze avond wordt op geluisterd door het muziekgezelschap „The Happy Boys". Ver. Ziekenvoedlng. Onder voorzitter schap van den heer J. Beijen vergaderde deze vereeniging in hotel Oudjaas. Na de gewone gang van zaken, bracht de secr., de heer Bo- gaart, zijn jaarverslag uit, dat geen stof tot verdere besprekingen gaf. Uit het jaarverslag van den penningmeester, den heer P. Turken- burg, stippen we het volgende aan: batig saldo vorig jaar 119.31, aan contributies 268.50. Aan melk en eieren werd verstrekt voor ƒ231.63. De penningmeester werd dank gebracht voor zijn accuraat beheer, dat ge controleerd was door de heeren v. d. Most en Spreij. Na gehouden stemming werden de aftreden de bestuursleden Batelaan, Turkenburg en Bo- gaart herkozen verklaard. Tot kasnazieners voor '31'32 werden de heeren v. d. Vlist en v d. Giesen gekozen. De rondvraag bracht niets nieuws. De voorz. beval bij de leden ook in deze raalaise-tijden de vereeniging ten zeerste aan. Sluiting volgde hierna. Arbeidsbemiddeling. Bij de gemeentelijke arbeidsbeurs alhier staan heden als werkloos ingeschreven: 8 timmerlieden, 29 losse werk lieden, 5 opperlieden,'5 grondwerkers, 3 pak huisknechts, 2 chauffeurs, 2 fabrieksarbeiders, 1 machinist, 6 metselaars, 1 bankwerker, 1 smid, 2 kantoorbediende en 4 landarbeiders. Inlichtingen aan heeren werkgevers worden gaarne verstrekt. Gevonden. 1 rijwiel, 1 herinneringsme daille 18131913, 1 armbandhorloge, 1 bruin lederen kinderportemonnaie, 1 bruine porte- monnaie, 1 sleutel en 1 insigne schietvereeni- ging- Verloren. 1 compleet autowiel. Vertrokken: M. H. Grijpsma, huishoud ster, naar Enschedé G. Slappendel, boeren knecht, naar Zegveld J. Kleinveld, boe renknecht, naar Alphen a. d, Rijn. AGENOA'S. NED. R K. V0LKSB0N0 AFD LEIDEN. (Secretariaat Leliestraat 7), Zondag Bidstond van St. Barbara, 1 uur op het R. K. Kerkhof. Zondag, De groot e zaal van het Bonds gebouw voor ontspanning geopend vanaf 6.30 uur. Maandag. Rechtskundig Bureau van 6.30 8 uur voor de leden van -de afd. Leiden en Omstreken. Bondsgebouw Steenschuur no. 15. Zij die gebruik maken van het Rechts kundig Bureau worden verzocht op tijd aan wezig te zijn. Voor leden van buiten de stad rijwiel- stalling in het Bondsgebouw Dinsdag, zitting Bestuur Bouwvakarbei dersbond van 7 tot 8 uur. Kantoor boven. Dinsdag. Grafische Studieclub gewone tijd. Dinsdag Repetitie „Vondel", 8 uur. Dinsdag. Ontwikkelingsavond voor de R. K. Workloozen 8 uur groote zaal. Woensdag. Bestuursvergadering R. R. Volksbond, 8 uur. Donderdag. Tuinbouw Teekencursus in do groote zaal. Vrijdag, Repetitie R. K. Gem. Zangver- eeniging „Puichri Studio" S uur. Tevens inschrijven nieuwe leden. Zaterdag s -,k 7—8 uur. Sluiting kantoor precies 8 uur. Zitting Ziekenkas van 78 uur in zaal 1 Brandstoffencommissie 78 uur. Prijslijst op het kantoor aanwezig. Bibliotheek van 79 uur. Besturen van vak» en onderafdeelingen worden verzocht bijtijds zalen aan te vra gen voor do te houden vergaderingen. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIGING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich al9 lid van de Ka tholieke Qezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar lederen Illen Maandag van de maand, s avonds om half 9, m de Presi dentskamer van het Uezellenhuis. Zondag is de zaal geopend van 12.30 tot 2.30 en van 7.tot 10.15; verplichte bij eenkomst van 8.15 tot 9.45 uur. Om 10.15 uur wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting Jozefspaarkas welke wordt waargenomen door de heeren H. Vorst en W. Kolhbeck. Van 1—1.30 uur bibliotheek. Te half 9 voortzetting wedstrijd in het kruisjassen. Bij het sluiten van het veertig uren gebed in de St. Petruskerk zullen aan de Processie deelnemen Jan Vreeburg, F. de Keuning, W. Develing, Overpelt en \V. Boogers. Maandag bijeenkomst voor de leden van 8.0010.15 uur. 8.30 uur cursus Esperanto. 8.30 uur voortzetting dam wedstrijd. Tevens is er gelegenheid zich op te ge ven bij commissaris F. de Keuning. Dinsdag 8.30 uur verplichte maandverga dering afd. Gezellen. Liederbundel mede brengen. Na de vergadering spreekuur van de Gezellenvader. Tevens afrekening voor de Zelateurs van het Kempermnnfonds Woensdaa 8.15 uur repetitie Liedortnfel Sebastian Schaeffer. Donderdag bijeenkomst voor de leden van 810.15 uur. Vrijdag Symphonic Frans Schweitzer repetitie te 8.30 uur. Vrijdag van 8—10 uur turnolub Oranje Zwart lokaal Pieterskerkhof. 8.30 uur vergadering Commissie Kem- permanfond6. Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8.0010.15 uur. 8.15 uur kegelclub De Poedclaar. lederen Zaterdag van 8 tot 9 uur is de Leesbibliotheek geopend, uitsluitend voor de leden en donateurs der Vereeniging. lederen Zoodag van 1 tot 2 uur zitting van de St. Joseph's Spaarkas m de be stuurskamer. Verdere mededeeling: Vooruit Gezellen, vooruit nog een stootje en do kerstretrai te is voltallig. Volgende week is bij den Huismeester verkrijgbaar tegen betaling van 0.25 de rdeuwe catalogus v. d. Bibliotheek. ST. PETRUS-PATRONAAT Rapenburg 52. (Feitelijke voortzetting der Afdeeling Leerlingen van de St. Joseph's-Gezellen- Vereemging Augustus 1837Septemoer 1620). Zaterdag. Leesbibliotheek van 3—9 uur. Zondag 4.30 uur Patronaat. KATH. JONGE MIDDENST.-VER. Zondagmiddag 8 Nov., Gezellige leden bijeenkomst Eigen Huis. Woensdag 11 Nov. Buitengewone a-lge- meene ledenvergadering, Eigen Huis 8.30 uur. (In afwijking Winterprogramma). Vrijdag, 13 Nov. Billard-club. Eigen Huis 8.30 uur. SINT FRANCISCUS LIEFDEWERK Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70108. Zondag 910 uur Morgengebed, H. Mis met preek waarna Aigemeene H. Com munie 10.00—1.15 uur; Ontbijt 10.15 10.45 uur bijzonder godsdienstonderricht, 10.1511.30 Reci'eatie Afd. I. 5.300.u. Godsdienstonderricht, 6—6.30 uur Lof en avondgebed. Na het Lof bibliotheek en spaarbank, 6.308.30 uur ontspanning. Maandag 5.306.30 uur Bibliotheek en Spaarbank. $.009.30 uur Handtcekenen. Dinsdag 6.157.30 uur Vleoht en Car- tonnagewerk, jongste afdeeling. V/oensdag 7.30— S.— uur Lof, 8.00—8.30 uur Zang. Donderdag 0.157.30 uur. Vlecht- en Cartonnngewerk, hoogste afdeeling. 7.308.45 uur Bouwkundig teckenen, Slojd. Zaterdag. 35 uur. Lijn-, Projectie- en Machineteeken67 uur Gymnastiek jong ste afdeeling; 78 uur Gymnastiek hoog ste afdeeling. 810 uur Recreatie Afd. I. ZIT A-VEREENIGING Pieterskerkkoorsteeg 15. Aoondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag van jes van 8.0011.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 8—10.30 Bemiddelingsbureau. Inschrijving voor dienstboden kosteloos. Voor werkgeefsters wordt berekend 1.25 bij inschrijving en 1.25 bij plant-sing van een meisje, Het bureau is geopend iederen werkdag, behalve Zaterdag, van half 10 tot 11 uur deB morgens. Bibliotheek geopend Dinsdag en Vrijdag avond van 78.30 uur. R. K. DAMES GYMN. VER. „KLIMOP." Vrijdag 4.305.30 uur klcuterclubjo. 5.300.30 Adspiranten groop I. 6.457.45 idem groep II. 8—9 uur idem groep III en leden. Zondag geen wandelen der Micky Mou- Bcn. Aangifte nieuwe leden Utrechtsche Jaagpad 1. DE GRAAL Ioderen avond tusschen 7—8 uur gele genheid oüi zich als lid van de Graal to laten inschrijven. Iederen avond gelegenheid om „Wijze Miertjes" te plakken. Maandag 8—9.30 uur. Kookles op de Vak school, 7.309,30 knipcursus voor jongeren, huisvlijt, handwerken voor de kapel, mond orgel, roidansen. Dinsdag van 8.009.30 uur: Volkszang en reliefclub. Woensdag 8—9.30 uur: Reidansen, too- n-cei, mondorgel, knipcursus voor groote- 1 ren. 8 uur bijeenkomst Van alle Gra-aJleid- slers en Graal cadet ton. Donderdag 8.00— 9.00 uur Handwerken, mandoline, reidansen, mondorgel. J Vrijdag van 8.00—9.30 uur Volkszang en I Handwerken. i Zaterdag van 8.00—9.30 uur Huisvlijt en volkszang. Zondagmiddag om 5 uur Zangelub voor Latijnsehc en meerstemmige muziek. Allen, die de kookcursus volgen moeten Maandagavond om 7 uur en niet later in het clubhuis aanwezig zijn. Allo Graalieden cn Aspiranten, die j Schouwburgkaarten verkoopen, moeten j Zondag 8 November tusschen 121 uur ko- i men afrekenen. Tevens afrekening over de kaartverkoop \on <lo Herdenkingsavond van het zeven- i de Eeuwfeest van den II. Antonius van j Padua. i In het vervolg zal de Walkure (Overste) van de Graal iederen dag spreekuur hou den van 56 uur. De Schouw burgavond is verzet van 15 op 22 November. 1 Excelsior, Alleluja, Vooruit II

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 15