DONDERDAG 22 OCTOBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 De Raad dezer gemeente hield Dinsdag middag te 1.45 uur een openbare vergade ring. Voorzitter: mr. D. F. Pont, burgemeester. Aanwezig 14 leden. Afwezig met kennisgeving de heer F. C. van Lierop Jzn. Na opening met gebed wordt bij loting tot voorstemmer aangewezen de heer Loerakker. Punt 1. Notulen. Deze worden aange houden. Punt 2. Ingekomen stukken. Deze wor den voor kennisgeving aangenomen. Steunregeling werkloozen. Punt 3. Vaststelling van een steunrege ling voor werklooze arbeiders. Over dit punt w"êrd ruim anderhalf uur gepraat. Nadat enkele kleine wijzigingen in de regeling waren aangebracht werd zij met alg. stemmen aangenomen. Punt 4. Voorloopige vaststelling van de Bedrijfsrekeningen over 1930. Namens de commissie, bestaande uit de heeren Fij- ma, Carlier en Loerakker, wordt door eerstgenoemde rapport uitgebracht, waarin deze bijzondere waardeering betuigt voor het rapport van Openbare Werken, het een pracht stuk werk noemt en hulde brengt aan de desbetreffende ambtena- üe voorzitter is hiervoor zeer erkente lijk en zal den dank overbrengen. De re keningen worden voorloopig met alg. st. goedgekeurd, waarbij de wethouders zich krachtens voorschrift ven stemming ont houden. Punt 5. Verkoop van grond aan het Rijk. Dit betreft grond met een woonhuis, be- noodigd door het Rijk in verband met de automatiseering van de telefoon. Na een korte discussie wordt het voorstel van B. en W. met alg. st. aangenomen en de grond voor f 6000 verkocht. Punt 6. Benoeming van een lid van het Burgerlijk armbestuur. Met 11 stemmen wordt benoemd de heer R. J. J. Heirman, No. 1 van de voordracht. Punt 7. Verleening van een extra-subsi die a:in de Hillegomsche Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose. Gevraagd wordt "50. B. en W. stellen den Raad voor f 500 toe te staan. Hiertoe wordt met alg. st. besloten. Punt 8. Verleening van een subsidie aan de R.-K. Buitengewone Lagere School te Haarlem. De voorzitter zegt. dat B en W. geen prettisre bejeienine hebben ondervon den van het desbetreffende schoolhoofd. Na enkele vragen wordt de subsidie (er gaan thans 2 kinderen op dit school, ter wijl er aanstonds nog een bijkomt) met alg. st verleend. Punt 9. Afsluiting van de Middenstraat voor het rij verkeer. Het voorstel van B. en W. wordt met alg. st. aangenomen. Punt 10. "Wijziging van de bouwverorde ning. De gevraagde, wettelijk voorgeschre ven wijziging wordt met alg. st. aanze il ra cht. Punt 11. Begrooting van de bad- en zweminrichting voor 1931. De voorzitter licht de_ omstandigheid toe, waardoor deze begroeting zoo laat komt. Tot leden der commissie voor het nazien der rekeningen worden benoemd de heeren Mathot, Spil- ker en Jansen. Deze worden tegelijkertijd gekozen voor het nazien der verdere be groetingen. Punt 12. Verzoek van B. de Wreede c.s. om wijziging der verordening op de hef fing van reinigingsrechten. B. en W. stel len voor, gehoord het advies van den di recteur van Openbare Werken, afwijzend op het verzoek te beschikken. Over dit punt wordt mede enkele tijd gesproken, waarna het voorstel van B. en W. met al- gemeene stemmen wordt aangenomen. Verbreeding Loosterweg en Margarietenlaan. Punt 13. Verleening van een crediet voor aankoop van grond voor de verbreeding en voor moderniseering van den Looster weg T en van de Margarietenlaan. Over dit punt wordt lang en breed en bijwijlen scherp gediscussieerd. Ten slotte wordt het crediet 52000) in verband met de werk verschaffing verleend met 122 stemmen. Tegen stemden de heeren Carlier en De Wreede. Punt 14. Idem voor de Mariastraat. Hierbij werd de vergadering voor onge veer een half uur geschorst. Na heropening werd het voorstel van B. en W. aangeno men met 11—3 stemmen en het crediet verleend. Tegen stemden de heeren Loe rakker, Van de Loo en Meskers. Punt 15 en punt 16. Aankoop van grond voor het aanleggen der geprojecteerde straat uitkomende op de Hoofdstraat te genover het Postkantoor en onteigening gronden F. E. Muller. Ook bij deze punten kwam de kwestie weer in het geding, dat de zaak niet behandeld is in de commissie voor Publieke Werken. Na langdurige, soms scherpe discussie wordt een voorstel tot aanhouding der heeren Loerakker— Meskers aangenomen met 104 steramen. Tegen aanhouding stemden de heeren Paase, Jansen, Spilker en Fijma. Punt 17. Benoeming onderwijzer in de vacature-S. M-ensonides aan de O. L. S. Be noemd wordt met alg. st. de heer P. W. I erbeek, tijdelijk onderwijzer aan die school. Punt 18. Benoeming tot onderwijzeres aan de o. 1. s. vacature-mej. F. M. Hune- man. Benoemd wordt met alg. st. mej. M, C. Eterman. No 1 der voordracht, tijd. on derwijzeres aan die school. Punt 19. Mededeelingen. De voorzitter zegt, dat er een schriftelijke vraag is in gekomen van het Raadslid, den heer F. O. van Lierop Jzn.. inzake geheele aankoop door de gemeente van het terrein Bakkum. B. en W. wenschen deze vraag eerst te behandelen in hun College en zullen daar op in de eerstvolgende vergadering ant- GEMEENTERAAD VAN HILLEGOM WAAR LEEREN DE LEIDERS ELKANDER KENNEN? Leeren zij elkander kennen op het voet balveld, als zij, na elkaar begroet te heb ben, hun volle aandacht wijden aan het spel der leden? Leeren zij elkander kennen op de ver gadering, waar zij naast elkander gezeten, opmerkzaam luisteren naar het Bestuur en enkele sprekers? Neen, niet op het veld en op de verga dering zullen zij elkander leeren kennen, doch wel in de retraite. Als zij in den rui men ontspannings'tijd driemaal per dag sa men wandelen door den mooien tuin en het bosch te Noordwijkerhout; als zij daar gezellig zullen praten tijdens de avonduren in de fraaie recreatiezaal, dan zal men elkander leeren kennen en beter waardee- ren. Daar zal de vriendschapsband wor den gesmeed, en de eenheid bevestigd. Als zij daar samen overwegen, samen bidden, samen de H. Communie ontvangen, dan zullen zij zich voelen als vrienden en broeders, die ook samen zullen werken en strijden tot bloei van den Bond en tot heil der leden. Op ter retraite PATER F. L. ESSER, O.E.S.A. wooren, temeer, daar de heer Van Lierop op deze vergadering niet tegenwoordig kan zijn. Rondvraag. De heer Kerkhof acht een mededeeling van den voorzitter inzake de verdienesten der slagers verkeerd ingelicht. Dc voorzitter beantwoordt de vraag. De heer van de Loo vertrouwt, dat weth. Vermeer, die voorzitter is der commissie inzake de werklooheid, de leden bij tijd en wijle zal oproepen ter vergadering. Wethouder Vermeer zegt dit toe. De heer De Wreede wenscht een ge dachtenis inzake de schenkers van het Hof. De voorz. zegt toe, in B. en W. daar over nader overleg te plegen. De heer Kerkhof f wijst op het ontbreken van een bord bij den hoek Hoofdstraat Stationsweg. De voorzitter zegt, dat het hord van den A.N.W.B. daar niet voldoende is. Nu er daar kort geleden een ongeval is ge beurd, heeft deze zaak voldoende zijn aan dacht en die van B. en W. Hierna sluiting met een dankwoord. Dc vergadering duurde 5 uren. SPORT VOETBAL POLITIE COMPETITIE. Leiden wint met 6—0 van Wassenaar. Gistermiddag speelde het eerste elftal der Leidsche Politie-Sportvereeniging op het terrein aan den Zoeterwoudschen Sin gel tegen de Wassenaarsche politie. De ploegen waren als volgt samenge steld L. P. S. V.? "Vleerbos Slot v. Es v. d. Laan v. d. Tuin Lagerweij Verstraeten van der Ham Clements Saarloos v. Hoeyen 0 Recoert v. d. Krogt Kooistra Veen Van Troost Dek Peeters Baselier Van Heusden Engels Nagelkerke Wassen. P. S. V.: Het begin van den wedstrijd laat niet veel bijzonders zien. Het is eenig midden- veldspel, hoofdzakelijk bestaande uit maar wat heen en weer trappen zonder een en kelen goed opgezetten aanval. Als de Leid sche politie al eens goed aanvalt, wordt er voor buitenspel gefloten. Dat geschied de de eerste drie keeren geheel ten on rechte. De Wassenaarsche voorhoede pres teert al heel weinig, zoodat de Leidsche verdediging het niet erg lastig krijgt. Als tenslotte voornamelijk tengevolge van goed vleugelwerk van v. Hoeyen en Cle ments de Leidsche voorhoede eenige kan sen krijgt, worden ze dankbaar benut, vooral dank zij minder goed werk van keeper Nagelkerke. Verstraeten opent de score (10), v. d. Ham verhoogt den voorsprong (20) en Verstraeten doet de rust ingaan met 30. In de eerste helft van den wedstrijd werd zeker vijf minuten te lang gespeeld. In de tweede helft hetzelfde spel. Som wijlen langdurig overwicht van de bezoe kers. dank zij het feit dat beide backs uit stekend werk deden, doch de voorhoede wist zich nagenoeg geen kansen te schep pen en de enkele geboden kansen werden niet geaccepteerd. Aan den anderen kant benutte v. d. Ham drie kansen, zoodat het einde kwam met een 60 overwinning voor de Leidsche Politie. De gasten hadden voor hun volhouden tot het einde toe wel enkele tegenpuritjes verdiend. Voor de Leidenaars is hel intus- schen een heel goed begin der competitie. In deze afdeeling komen uitAlkmaar, Bloemendaal, Haarlem, Den Haag, Leiden en Wassenaar. De Lugdunum-trainer. In het verslag van den wedstrijd Lug- dunumAlphia werd als trainer van Lug- dunum genoemd de heer Bul. Men maakt ons erop opmerkzaam, dat dit onjuist is. Trainer van Lugdunum is de heer A. J. Snoek uit Rotterdam. De wedstrijd FrankrijkNederland. Het bestuur van den Franschen Voetbal bond heeft in zijn jongste vergadering, naast verschillende andere aangelegenhe den, ook gesproken over de maatregelen met. betrekking tot den wedstrijd Frankrijk Nederland op 29 November, waarmede het internationale voetbal-seizoen van den Franschen bond aanvangt. In hoofdzaak werd gesproken over de arbitrage en hier omtrent wacht de Fransohe bond het ant woord af van de Nederlandsche organisa tie, die hij het voorstel gedaan heeft om een Zwjtserschen arbiter te kiezen. Inge val dit voorstel wordt aangenomen, zou de Fransche bond den Zwitsersohen scheids rechter Mercet willen inviteeren, die zoo goed heeft voldaan in den Laatsten wed strijd FrankrijkBelgië. MOTORSPORT Najaarsreunie der Kon. Nederl. Motor- Wielrijders Vereeniging. Ook dit jaar zal de Najaarsreunie der K. N. M. V. gehouden worden den dag na den Ka-mpioensrit en wel op 25 October a.s. te Arnhem. Deze Najaarsreunie is de jaarlijksche bijeenkomst der motorrijders aan het slot van het zomerseizoen. Bijzondere attrac ties zijn ditmaal de bekendmaking van den uitslag van den, den vorigen dag gehouden K. N. M. V.-Kampioensrit, terwijl ter reü nie de officieele huldiging zal plaats vin den van het Nederlandsche team, dat in de Internationale Zesdaagsche Motorwed strijd in Italië, de Internationale Zilveren Vaas veroverde. Op de Jansbuitensingel te Arnhem, waar de Reünisten tussehen 11 en 13 uur zullen aankomen, zullen de nieuwe motormodellen te bezichtigen zijn. Voor de gemeenschappelijke lunch, wel ke om 13 uur begint, zullen de in het afge- loopen toerseizoen gewonnen toermedail- les worden uitgereikt. Na de lunch wordt de Reünie besloten met een thé dansant in Hotel Royal. Wanneer een mooie herfstzon deze Na jaarsreunie komt opvroclijken, mag een groote opkomst van K. N. M. V.-leden in Arnhem verwacht worden, zoodat Gelre's hoofdstad 24 en 25 dezer in het teeken van de Motorsport zal staan! WIELRENNEN Zesdaagsche te Montreal. Te Montreal is Dinsdag de eerste Zes daagsche van het seizoen begonnen. De stand is: 1. PedenLepage, 100 punten; op één ronde: 2. MeijerStubecke 99 pun ten; 3. H. HerderZach 66 punten; op vier ronden: 4. P. van KempenAudy 100 punten; 5. CrossleyBaggio 70 punten; 6. R. BoogmansRys 33 punten; op vijf ron den: 7. DempseyFielding 83 punten; 8. Danes—Elder 64 punten; 9. GachonDe- filipo 31 punten. SCHAKEN Competitie van den Nederlandschen Schaakbond. De Delftsche Arb. Sch.cl. I wint met 5 1/24 1/2 van het L. S. G-. II. Gisteravond is alhier, in „In den Ver galden Turk", de eerste wedstrijd in dit seizoen gespeeld voor de competitie van den Ned. Schaakbond. De Delftsche Arb. Sch.cl. I, die het vorige jaar in een lagere groep speelde, doch daarin no. 1 uitkwam en ook de promotiewedstrijden won, was de gast van het Leidsche Schaakgenoot schap. Dit laatste kwam wel vrij sterk uit, doch moest niettemin den wedstrijd ver liezen, ofschoon met gering verschil. De volledige uitslag volgt hieronder. T. J. Kaan (Delft)—J. M. Volders (L) 1/2—1/2 H. SmitD. de Jong l0 J. SmitsG. Schoppen 1/21/2 M. J. SchrijversA. G. de Bléoourt 0—1 B. WeversB. J. Wittenberg 10 A. BosDr. J. F. Sirks 10 J. v. GasterenS. P. Ouwerkerk 01 W. SmitL. J. Rutten 10 F. ter GauwA. L. de Wolf 1/21/2 J. ScheepmakerIr. H. N. Frangois 01 Totaal 5 1/2—4 1/2 Schaken voor de Radio. Op Zaterdag 7 Nov. a.s. des avonds van 7 uur tot 8.15 uur zal onze nationale kam pioen Dr. M. Euwe in de studio der V. A. R. A. te Hilversum simultaan spelen tegen een tiental sterke spelers uit diverse clubs in ons land. Euwe zal aan alle borden met zwart spelen. Voor het Leidsch Schaakge nootschap zal uitkomen de heer W. H. Bos scha, kampioen 1931 van den Schaakbond voor Leiden en Omstreken. Het lijkt wel een goede propaganda voor het schaak spel. Uit Leiden vertrokken. U. Bakker, N.-O. Inddë. J. J. Bauer, Haag, A. v. Buerenstr. 62. P. Böhm, Oegstgeest, Warmonderweg 28. L. B. van Bommel, N.-O. Indië. A. Koppe-Brandt, Voorhout, Heerenlaan 38. S. A. C. Feen- stra-Crull, Hilversum, Mauritslaan 30. Jhr. D. van Doorn, Oost en West Souburg, Oranjeplein A 12. J. van Egmond, Rijns burg, Hofstr. 15. C. C'hr. Mulder-Fontein en fam., Katwijk, v. Meiskade 83. L. Glatthaar, Oegstgeest, Pr. Hendriklaan 1. H. Groenendijk, Oegstgeest, Borneostr. 23. B. GrijseeLs, De Bilt, Middellaan 13. R. Schachhuber-Hausner, Weenen. J. G. B. van Heek, Weltevreden. A. L. Hein-s, Wassenaar, Pr. Frederikl. Mevr. Kramer. P. Hogeweg, Leiderdorp, Hoog- madeschew. 22. N. H. Hoogduin, Haar lem, Oranjeboomstr. 22. A. M. Janmaat, Zoeterwoude, Weipoort B 6. M. B. H. Ketelings, Haag, Gouverneurlaan 636. J. Koning, Amsterdam, Heerengr. 377. A. P. van der Kraan, Geldermalsen. J. J. van Mens-de Lange, Utrecht, Hunzestr. 21. J. D. Lebret, Rotterdam, Stationsweg 15b. O. R. Locker de Bruijne, Rotterdam, Witte de Withstr. 19a. Th. A. G. A. Lou- werens en fam., Amsterdam, Hoofdweg 398 II. A. de Man, N.-O. Indië. E. F. D. van Mens, Utrecht, Hunzestr. 21. F. Monsheuwer, Haarlem, Verspronckweg 106. L. Nüsgen, Gladbeck, Sandstr. 15. -- D. H. Pieron, Heemstede, Heeren weg 109b. G. Post, Oegstgeest, Nassaulaan 5. M. Pront, Haag, Rijsw.plein 13. W. J. va nder Reijden en fam., Amsterdam, v. d. Waalsstr. 23. P. de Roode en fam., Was senaar, Katwijkscheweg 28. W. J. Rooy- akkers en fam., Oegstgeest, Weth. Spaar- garenstr. 26. W. Ruward, Katwijk, Zee DE AVONTUREN VAN EEN VERKEERSAGENTJE. YU De een na den anderen kabouter ver dween in het gat en toen was het de beurt aan het verkeersagent je. „Dat is me ook wat moois", zuchtte. Keesie, „ik moet me heelemaal inkrimpen en mijn buik zit me in den weg. En ik ben toch geen slak. die zich kan terugtrekken in zijn huisje. Enfin het is te probeeren, baadt het niet, het schaadt ook niet''. Terwijl de kaboulers heel gemakkelijk door het gat waren gekropen, duurde het heel lang voor het hoofd van den agent aan den anderen kant van het gat zicht baar werd. De kabouters waren natuurlijk dadelijk bereid hem bij te staan. Ze trokken hem aan zijn armen, doch ons agentje zat gekneld als een spijker in nat hout. „Lang zaam, langzaam", zuchtte meneer Keesie, „langzaam, dan breekt het lijntje niet". hospitium. M. Schout, Vlissingen, Zwa- nenburgsche 5a. L. Siebert en fam., Kat wijk, Sluisweg 5. A. Siere en fam., Haar lem, Kana-riestr. 70. J. M. van der Laken- Sievel en fam., Haag, Hollanderstr. 10. B. J. Slimmers, Amsterdam, Vechtstr. 46hs. A. Strachoff, Eindhoven, Hotel Royal. T. Terlouw en fam.. Krimpen a. d. iJssel, Tuinstr. 31. J. B. van der Tuin, Breda, Hendrikstr. 1. N. M. Tuinman, Goes, Oostwal 31. H. L. Velds, Haag, Koplaan 24. J. M. van Vliet, Warmond, Zijleinde D 23. A. E. van Vlooben, Haag, Doorniksohestr. 30. A. H. Chr. C. de Win ter, Rotterdam, Bajonetigtr. 40. J. Ra- vensbergen-de Wit, Noordwijk, IJmuider,- straat. In Leiden gevestigd. M. Alter, Vreewijkstraat 4 J. J. van Amerongen, L. Morschweg 45 J. H. Ammeraal, J. v. Goyenkade 18 N. A. Th. G. Arriëns, Schelpenkade 36 R. Baelde, dienstbode, Kraaierstraat 16 J. E. Beets, Burgsteeg 1 W. van den Berg, broodbakker, Oranjegracht 46 Chr. de Beurs, 1.1. verpleegster, Oude Rijn 25 C. D. Binkhorst, Vree wijk straat 6 H. V. Bloem, Haagweg 7a H. Timmervan Bloem, H. Rijndijk 24 E. Blok, Rijnsburgerweg 18 L. den Blijker, dienstbode, Groenestee-g 48 G. W. Bolk, Schelpenkade 43 W. O. Bornhaupt, Steenstraat 42 C. J. de Bruijn en fam., depothouder, Breestraat 140 J. J. Claus, loodgieter, Apothe- kersdijk 8 W. J. C. Cohen, volontair autobedrijf, Levendaal 132 C. Chr. Deters, dienstbode, Rijnsburgerweg 111 J. J. P. C. F. van Dorssen, Witte Sin gel 85 K. L. A. Drent-h, dienstbode, Rapenburg 73a C. van Duivenbode en fam., poetser N.Z.H.T.M., Doelensteeg 12 C. Dutilh, Noordeindsplein 2a A. van Dijkhuizen, dienstbode, Nieuwe Rijn SOa Ch. en G. Elias, Vreewijkstraat 4 A. F. WeijnsElsenhans, Noordeinde 22 A. C. Fakkel, los werkman, Oran jegracht 51a E. M. S. Fischer, Don- kersteeg 19 E. U. L. HugFrison en i'am., Warmonderweg 41 J. R. God- dard, Gerecht 10 A. M. de Graaf en fam., scheepstimmerman, Pioenstraat 23a A. P. de Haan, Haven 34 W. F. de Haas, étaleur, Sophiastraat 45 D. M. Hartog, Rijnsburgerweg 159 M. C. Heemskerk, dienstbode, Haagweg 59 J. W. de Heer, Donkersteeg 19 I. J. Heinich, dienstbode, Stationsweg 14 C. P. Hierneiss, Witte Singel 8 H. W. Hoets, Papengracht 28 K. Hofmann, dienstbode,* Zoeterw. Singel 99 E. P. G. van Veenvan den Hoogen, Hooge- woerd 173 A. Hoogendoorn, Kaiser- straat 16 C. van Ingen en fam., con troleur P. T. T., Stationsweg 2 H. H. Jacobs, monteur, Haven 28a E. Ja- nosch, dienstbode, Apothekersdijk 11a B. M. H. Kehl, Merelstraat 28 G. StuckmannKernenbach, huishoudster, Maredijk 93 G. Klein veld, dienstbode, Hooigracht 4a F. C. Kleijn, Steen- schuur 13 A. B. J. Koch, Witte Sin gel 47 P. M. J. de Koek, Oegstgees- terlaan 16a N. Korenhof en fam., koopman, Oude Rijn 15 G. J; Kroon, betonwerker, Hoogewoerd 14 H. J. van der Laan, Schelpenkade 35 W. J. A. van de Laar, onderwijzer, 3 Octo- berstraat 8a L. G. H. Labberton, Wit te Singel 11 J. A. Ligtenberg, ver pleegster, Rijnsburgerweg 10 P. Lopes Cardozo, Aloëlaan 5 R. A. Maas Gees- teranus, Breestraat 33a M. Marold, dienstbode, Stationsweg 55 C. J. A. Matthes, Rapenburg 103 J. Menger, dienstbode, Rijnsburgerweg 29 H. Meijer, Noordeinde 52 J. G. Meijer en fam., groen tenkoopman, Vischmarkt 19b H. J. Meijers, Merelstraat 6 J. C. A. Miete, Rijn en Schiekade 42 F. van der Minne, Rapenburg 127 A. A. H. Montagne, Koninginnelaan 24 Z. C. Naaktgeboren, Rapenburg 121 A. S. J. M. Olthuizen, kantoorbediende, Stille Rijn 7 P. Otto, kleermaker, Meidoorn- straat 14 I. Pikull, dienstbode, Morsch- straat 23 B. van der Pluijm, winkel bediende, L. Rijndijk 96 A. Poortman', Haagweg 28 G. Post, dienstbode, Plantsoen 19 P. J. Ravensbergen, land arbeider, Koningstraat 15a C.P. Re- dert, Mariënpoelstraat 29 W. L. Kruit hofvan Renssen, Merelstraat 30 Chr. de Roode en fam., schipper, Morschweg 126 A. P. van Rooijen, Zoeterwoud- sche Singel 53 F. J. Rüdiger, dienst bode, Breestraat 107 J. E. H. Rutten, Schelpenkade 38 G. H. Rijkse en fam., gouv. ambten., Fagelstraat 7 G. W. Saelman, banketbakker, Hooigracht 47a Chr. C. Scheele, dienstbode, Bree straat 127 K. Schenk, filiaalhouder, Haarlemmerstraat 67 E. Chr. Schim- melpenninck, Morscnsinge-1 1 C. AL. van Schreven, Vreewijkstraat 21 C. Schutz, Roodborststraat 36 L. Schwey- er, reclameschilder, Nic. Beetsstraat 52 H. D. J. Selier, Breestraat 122 I. Selier en fam., los arbieder, Kolfmaker- steeg 20 M. A. A. Sinjorgo, Stille Rijn 7 E. H. Strumphler, Witte Singel 104 K. W. Taconis, Mare 90 H. Tam- men, dienstbode, Zonneveldstraat 15 C. M. Teljeur, onderwijzeres, Da Costa- straat 44 H. St. Teijn, slager, L. Rijn dijk 32 S. E. Treffers, Rijnsburgerweg 30 C. VergeerTrossel, Hoogewoerd 104 E. Velds, electro-technicus, Oegst- geesterlaan 18 J. A. Veth, Rijnsbur gerweg 159 W. H. Verkerk, Hooge woerd 14 K. J. W. Verwaijen, boeren knecht, Roodborststraat 37 H. E. Hen- drickxde Vooght, Garenmarkt 38 P. de Vries en fam., kok, Borgerstraat 3 J. C. de Vroom, Witte Singel 85 G. C. van der Wal, Schelpen kade 38 A. W. J. E. Waltheer, Terweepark 3 J. P. L. K. H. A. Wannijn, Lijsterstraat 15 C. M. Weenink, dienstbode, Steen stra-at 1 F. Westerveld, J. v. Goyen kade 6 A. Wiggemansen, vernleegster, Rijnsburgerweg 10 J. M. Willemsen, Vreewijkstraat 16 A. C. van Zon, Oude Vest 45.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 10