UIT DE RIJNSTREEK in HEEREN- EN KINDERKLEEDING ACADEMIENIEUWS TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Advertentiën ENGELSCH. EUPH. ROOZEN t DONDERDAG 8 OCTOBER 1931 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. "naar waarnemingen verricht in den morgen van 8 Oct. 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 772.3 te Clermont. Laagste barometerst.: 737.3 te Rost. Verwachting tot den avond van 9 Oct.: Meest matige tijdelijk afnemende Wes telijke tot Zuid-Westelijke wind. Zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring. Aanvan kelijk nog weinig of geen regen. Weinig verandering in temperatuur. De nieuwe V-vorige secundaire aain de depressie, die gisteren ten Zuid-Oosten van IJsland lag, welke door geringe da lingen op Schotland en Ierland werd aan gekondigd, had zeer weinig te beteekenen, doch een nieuwe kern is ten Zuid-Westen van IJsland verschenen. De grootste ver andering in den toestand bracht een flinke drukstijging in het Zuiden van het gebied, die zich over het geheele vasteland en de Britsche eilanden voortzet. Over Frankrijk is de oohtendtemperatuur sterk gedaald en in mindere mate over Duitschland en ons Land. Een aanhouden van de sterke Westelijke strooming over het gebied van de Britsche eilanden en beoosten daarvan bij zware bewolking is te verwachten met tijdelijk een afflauwing van den wind en een opklaring. Een herhaling van het op treden van onweersbuien is bij het pa.s- eeer en van de volgende depressie geens zins uitgesloten. LUCHTTEMPERATUUR: 15 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Donderdagnamiddag 5.52 uur tot Vrijdagmorgen 5.43 uur. HOOG WATER. Hoog water te Katwijk aan Zee op Vrijdag 9 October voorm. 0.40 uur en nam. 1.05 uur. SASSENHEIM. Bloembollencultuur. Gisteravond ver gaderde de afdeeling Sassenheim in het „Bruine Paard" om stem uit te brengen voor de drie vacatures in het hoofdbestuur door het aftreden van de heeren J. A. van der Voort, Sasseniheim, A. Verduijn Jr., Lisse en B. Varekamp, 's Gravenzande. In de vacature J. A. van der Voort werd ge kozen de heer A. Warnaar Jzn. Wat betreft de beide andere vacatures werd op voor stel van het bestuur nog geen stem uitge bracht in afwachting van decandidaat- stelling door de betreffende afdeelingen Lisse en 's-Gravenzande. Tot bestuurslid van de afd. Sassenheim werd gekozen de heer G. Zandbergen. Bij den rondvraag werden verschillende beurs- aangelegenheden ter sprake gebracht. Ook werd de mogelijkheid overwogen om plant- statist ie ken voor 1 Jan. uit te geven ten dienste van de verkoopers in het buiten land. Hiertegen bleken evenwel versohil- lende bezwaren te bestaan zoodat men hierover niet tot een beslissing kon komen. Politie-Schietwedstrijd. Door de Po- lit.ie-Schietvereeniging „Wilhelmina" Sas senheim en Omstreken, zal op Woensdag 14 October a.s. haar jaarlijksche wedstrijd houden op het bekende terrein „Sporthof" te Sassenheim. Evenals andere jaren wordt ook op dien datum een wedstrijd met de revolver ge houden voor H. H. Donateurs, waarvoor eveneens drie prijzen worden beschikbaar gesteld. Gezien de animo van de donateurs tot het bijwonen van versohillende oefeningen en daar de opkomst steed-s grooter wordt meende het bestuur goed te doen, daar naast een wisselbekerwedstrijd te houden, welke Dinsdag j.l. heeft plaats gehad. Door 27 donateurs werd aa-n dezen wed strijd deel genomen en werden prachtige serie® geschoten, zoodat de wisselbeker door den heer van Niekerk te Sassenheim werd gewonnen met 118 punten. Wij feliciteeren den heer van Niekerk van harte met dit behaalde succes hij heeft weer getoond een goed schutter te zijn, te meer daar in 1930 ook door hem de 1ste prijs werd gewonnen. De heeren Donateurs worden er aan her innerd, dat de wisselbekerwedstrijd geheel afzonderlijk staat van de gewone jaarlijk sche wedstrijd, welke op Woensdag 14 Oct. a.s. zal worden gehouden, waaraan weer alle donateurs kunnen deelnemen. Het beloofd weer een schitterende wed strijd, zoodat aller opkomst zeer gewenscht is. Na afloop zal de uitreiking van dc prij zen plaats hebben in café „Oude Post". Geboren Hillebrand Dirk, zoon van F. Bos en D. M. Thomas. Oornelis Jaco bus zon van O. G. immerzeel en J. van Lierop. Getrouwd: A. H. de TAdder, 26 jaar en T. Schalk. 25 jaar. Ingekomen: J. H Focking, Hoofd straat 82 van Heusden. Mw. W. J. Scheer, idem. Vertrokken: J'M. v. Til, v. Wester straat 113 naar Voorhout. J. Th. v. Boo- scndaal, v. Kastanjelaan 13 naar Rotter dam Mw. M. M. v. d. Eist. v. Burcht- straat 8 naar Rotterdam. Mw. G. Oh. Deters, v. Tijlosstraat 26 naar Leiders F. Th. va-n Voorst, van Julianalaan 7 naar Russurn. M w. L Papend recht, van Teylingerlaan 11 naar VLaardingen. Am bacht. Th. ter Horst, van Hoofdstraat 115 naar Bergh J. G. .Caspers, van Hoofdstraat 223 naar Voorhout Mw. A. M. van Kempen, van Rusthofflaan 12 naar Den Haag. A A. van Kempen idem. VEUR. Gemeenteraad. Vrijdag 9 October, des avonds te 7.15 uur komt de Raad der Gemeente Veur in openbare vergadering bijeen. BOSKOOP. Personalia. Tot 1 October 1932 is tot leeraar aan de R.T.S. herbenoemd, Dr. B. K Boom alhier. Werkloozenbestrijding. B. en W. van Boskoop hebben aan de werkgevers va-n alhier het verzoek gericht, om indien deze zich genoodzaakt mochten zien personeel te ontslaan, daarvoor in de laatste plaats de ingezetenen dezer gemeente in aanmer king te doen komen. Diefstal. Door de politie zijn aange houden zekere R. en B., verdacht van dief stal van een partij eenden, ten nadeele van J. S. alhier. De eenden zijn in Gouda op de markt in beslag genomen! Kostelooze inenting. B en W. van Boskoop maken bekend, dat op Woensdag 14 October a.s. des namiddags om half drie (precies) de gelegenheid zal zijn openge steld tot kostelooze inenting en herinen ting van ingezetenen, die zich daartoe in het gymnastieklokaal der openbare school aanmelden Voor een jtjiste vermelding in de vacci ne-bewijzen van de namen en voornamen en geboorte-data is het gewenscht, dat bij bet nazien worden medegebracht de trouw boekjes der ouders of geboortebewijzen der kinderen. NOORDEN. „St. Deus Dedit". De vergadering van „St. Deus Dedit" was Dinsdag goed be zocht. De voorz., de heer P. Baas, opende de bijeenkomst en heette allen welkom, bijzonder den heer Kuiper, lid van het Hoofdbestuur. Ook waren nog aanwezig eenige vrienden uit Nieuwkoop. De heer Kuiper zette uiteen de actie gehouden bij de patroons te Nieuwkoop over het riet snijden; de patroons wilden een cent loons verlaging per uur invoeren. Spr. zeide, dat na een ledenvergadering den uitslag aan de patroons zou worden medegedeeld. De ledenvergadering is gehouden te Nieuwkoop, waarbij ook eenige leden van Noorden tegenwoordig wa-ren; het voor stel werd niet aanvaard en dit werd den patroons medegedeeld. Nieuwkoop en Noorden vroeg daarna een onderhoud aan aan het Hoofdkantoor te Haarlem, daar is hem de geheele inhoud van de vergadering medegedeeld 'zoodat dit voorstel niet was aanvaard. Een der grootste werkgevers besloot da delijk om het oude loon te geven en dit aan de patroons van Nieuwkoop en Noor den te zeggen. Uitgenomen een paar, is dit te Nieuwkoop aangenomen. Nu wilde de heer Kuiper dit ook te Noorden bekend maken. De patroons van Noorden hebben een afschrift van het Hoofdbestuur gehad en hun is medege deeld, wat de patroons van Nieuwkoop hadden aanvaard. Nu was de meening vati den heer Kuiper dat, wat te Nieuwkoop kan, ook voor Noorden geen bezwaar kon zijn. Het valt niet te ontkennen, dat de riet- prijzen niet hoog zijn, maar in den duren tijd hebben de arbeiders er ook niet van geprofiteerd. De vereeniging kon zich met de<ze houding vereenigen. Na een opwekkend woord van den voorzitter om góed samen te gaan ih de zen benarden lijd, werd de vergadering gesloten. NIEUWKOOP. Personalia. Geslaagd voor het pro- paedeutisch examen voor werktuigkundig ingenieur de heer P. H. Dingmans. Deze berichten werden reeds geplaatst in een gedeelte onzer vorige oplage. BINNENLAND. Meisje gedood. Gistermiddag reed het 9-jarig dochtertje van den heer Hen ver te Vriezen veen mee op een 6 wielige vrachtauto geladen met steenen van den heer Hemmer. Het meisje sprong op een gegeven mo ment van de auto en kwam daarbij te val len waardoor het achterste deel over haar lichaam reed. Ernstig gewond werd zij op advies van een geneeskundige naar het R.K. Zieken huis te Almelo vervoerd, waar zij kort daarna is overleden. Den chauffeur treft geen schuld. Dubbel woonhuis afgebrand. Vanmorgen om half 5 brak brand uit in het dubbele woonhuis, bewoond door de wed. Sweers en de familie Peters aan den Ouden Arnhemsehen weg te Rheden. Hoewel de brandweer spoedig ter plaat se was, kon niets worden gered. De be woners konden zich nog bijtijds in veilig heid brengen. Vermoedelijk is de brand ontstaan op den zolder, waar een partij roggestroo lag, waarin vonken van den kachel moeten zijn gevalled. Verzekering rJP' t Fa. HOLSWILDER LEIDEN - HAARL.STR. 137 Gevestigd sedert 1845 937l De meest moderne dessins en nieuwste modellen ZIET ONZE ETALAGE Bloembollenschuur afgebrand. Gisteravond omstreeks 11 uur werd brand ontdekt in de bloembollenbergplaats van de firma W. Duiker aan den Jan Alswog, te Beverwijk. De brand, die op de boven verdieping was ontstaan, droeg een fel ka rakter en weidra stond de groote schuur, waarin 1000 H.L. bloembollen waren opge slagen in lichte laaie. Ook een belendende bloembollenbergplaats werd een prooi der vlammen. De brandweer werkte met vier slangen, waarvan drie op de motorspuit waren ge koppeld en slaagde er in den brand tot de beide schuren te beperken. Een nabij gelegen winkelhuis bekwam eenige water schade. Voor zoover bekend is waren zoo wel de schuren als den voorraad bloem bollen verzekerd. LEIDEN. Geslaagd: doctoraal-examen rechtsgeleerdheid de heeren: J. H. C. v. Reenen (Velp), J. Th. Bonnerman (Den Haag), F. F. J. Vanhö- rick (R'dam), S. Wierda (Scheveningen) en mej. A. M. van Arrdel (Den Haag); candidaats-examen geneeskunde de da mes: J. C. G. Tabingh Suermondt (Nijme gen) C. M. Onderwater (Monster) en de heeren R. Frank (Haarlem), A. v. Straaten (Den Haag), C. J. Snepvangers (f)en Haag), A. J. Bouwman (Den Haag), J. Pos (O e g s t g e e s t), H. M. de Monchy (Den Haag), "W. A. Oudshoorn (Den Haag), M. Sohreuder (L e i d e n), R. Feith (Den Haag), C. A. Graafland (R'dam) en A. B. Pruis (R'dam). LAATSTE BERICHTEN ONDERZOEK NAAR BEDRIJFS- TOESTANDEN. De Minister van Arbeid. Handel en Nij verheid heeft aan den Secretaris-Generaal van den Arbid opgedragen een onderzoek op korten termijn in te stellen naar de be- drijfstoestanden in de verschillende indu strieën, zulks in verband met de crisis. HAAGSCHE RECHTBANK. Meineeden in echtscheidingsprocedures. De Haagsche Rechtbank heeft heden uitspraak gedaan in de zaak tegen P. H. te Leiden die 14 dagen geleden terecht heeft gestaan als verdacht van meineed in echtscheidingsprocedures tweemaal ge pleegd. De Officier van Justitie had tegen ver dachte 8 mnd. gevangenisstraf geëischt. De rechtbank heeft heden H. vrijgespro ken. Verdediger was rar. L. Weijl. Inbraak in een sanatorium. Hedennacht hebben zich ongenoode gas ten door openschuiving van een raam toe gang verschaft tot de benedenverdieping van het sanatorium te Heerlen. Verschil lende kamers werden overhoop gehaald. Uit de telefoonkamer wordt een bedrag van 250 vermist, terwijl de buit verder bestaat uit eenige damesmantels en hee- renjassen. De zusters, die boven slapen, hebben wel iets verdachts gehoord, doch zij dachten, dat het de andere zusters wa ren. Correspondentie van de zusters is dooi de dieven geopend. In verband met deze inbraak is door de Heerlensche politie een 'zekere L. gearresteerd. Het onderzoek wordt voortgezet. Brandje in een pastorie te 's-Gravenhage Hedenochtend ruim half acht is in een vertrek behoorende tot de pastorie van de St. Jeroenskerk aan de Dr. Schaep- manstraat (Spoorwijk) brand uitgebroken welke brand bleek te zijn ontstaan in een bergplaats van kapokkussens en waskaarsen. Daar aanvankelijk „zware •brand" werd gemeld, rukten kort na el kaar de motorspuiten van den Rijswijk- schenweg en de Van der Vennestraat uit; laatstgenoemde behoefde echter geón dienst te doen, daèr het vuur met een grooten straal en een kleinen op de wa terleiding kon worden gebluscht. De schade bleef, dank zij het snel optreden van de brandweer, aldus beperkt tot den inventaris van het genoemde, achter de sacristie gelegen vertrek, dat uitbrandde. Botsing. Gisteravond te omstreeks 8 uur kwamen óp den Rijksstraatweg té D ui ve nd récht èeii dogkar en een Ford-auto met elkaar in bot sing. De boom van de dogkar ging door de voorruit van de auto. tengevolge waarvan de bestuurder een hersenschudding be kwam. Zijn vrouw en kind, die eveneens in de auto zaten, bleven ongedeerd. Het paard van de dogkar geraakte in een sloot. Vermoedelijk is de aanrijding toe te schrij ven aan onvoldoende uitwijken. Massa-diefstal van rijwielplaatjes. In den nacht van Woensdag op Donder dag is in verschillende plaatsen in de ge meente Oostzaan ingebroken. De inbraken hebben voornamelijk plaats gehad in de Kerkstraat. De dieven hebben het voor zien gehad op rijwielplaatjes. We verne men o.a., dat in een woning zes plaatjes worden vermist. Öok van ander inwoners vernamen wij, dat, toen zij hedenmorgen naar hun werk gingeó de rijwièlmerken van hun fiets waren verdwenen. Een nieuw oliepak, alsmede een leeren jas waren ook nog van de dieven hun gading. Het begint er een beetje bedenkelijk uit te zien, nu reeds begonnen wordt met het Wferoövén van arme gezinnen, temeer, daar in den vorigen nacht ook reeds een tweetal nieu we Manchesterpakken in genoemde straat zijn ontvreemd. De politie heeft het onderzoek in handen. Van de daders geen spoor. Het wrak van de „New York" geborgen. NEW YORK, 8 Oct. (VD.) Het door den Norddeutschen Lloyd uitgezonden sohip „Alinac" is erin geslaagd het wrak van het neergestorte catapultvliegtuig van de „Bremen" te bergen. De lijken van de verongelukte vliegers zijn niet gevonden Het wrak van het vliegtuig is in de haven van Parrsborough op Nieuw Schotland bin nengesleept. Uitwisseling van koffie tegen kolen. 'R'IO DE JANEIRO. 8 Oct. (V.D.) Naar verluidt heeft de Braziliaansche regeering groote trajisactie-s gesloten met verschillen de landen, speciaal met Duitschland en de Vereenigde Staten, voor den verkoop van koffie, waarvan, naar men weet, in Brazi lië zeer groote voorraden die men op nor male wijze niet aan de markt kon brengen, beschikbaar zijn Aangezien in Duitschland zich hetzelfde geval voordoet met groote kolenvoorraden, zal de transactie met Duitschland geschieden door uitwisseling van deze voorraden. Brazilië betrekt een millioen 'ton kolen uit het Ruhrgebied, waar tegen D-uitschland een in waarde hiermee overeenstemende hoeveelheid koffie be trekt. Twee personen bij het zeilen verdronken. KIEL, 8 Oct. (V. D.). In de Strander- Bucht sloeg gisteren een zeilboot uit Frie- drichtsort op 150 Meter afstand van do kust om. waardoor de eigenaar en een 10- jarige jongen verdronken, terwijl de derde inzittende, 'eveneens een jongen, er in slaagde het land te bereiken. LEIDEN, 7 Oct. Groentenveiling. Per 100 stuks: andijvie 0.501.80, kroten ƒ1 2, bloemkool I 27, bloemkool II 1 2, ro'odekool 25, savoyekool 24, groenekool 1.503.pieterselie 0.50 1.kropsalade 0.802.40, selderie 0.901.50, knolselderie 23.50, worte len 1.006.10, per 100 kg.: kroten 1.40 2.50, kroten, gek. 610, snijboonen 2035, stokboonen 1840, pronkboo- n en 315, stamboonen 1535, poste lein 5—7, spinazie 47, tomaten A 7.20, B 6.50, C 6.10, CC f 3.—, spruiten I f 38, spruiten II f 12. VOORSCHOTEN, 7 Oct. Veiling V.P.V. Prijzenkippeneieren 6.506.90, en kui kenederen 3.604.20 per 100 stuks; kip pen 0.901.35, konijnen 1.652.35 en duiven 16 cent per stuk. KATWIJK a. d. RIJN, 7 Oct. Groenten- veiling. Uien per 100 kg. 2.202.70, peen per 100 bos 5.306.60, bloemkool per 100 4.20—6.80,'gelekool per 100 3.10—4.30, roodekool per 100 3.904.60, peen per 100 kg. 3.005.50. Aanvoer: 1200 kg. uien 2000 bos peen, 67000 bloemkool, 1400 gele kool, 1000 kg. peen. ST0MPWIJK, 7 Oct. Eierenveilirwj. Aangevoerd 2661 eieren. Prijzen: kippen eieren 6.106.85 en henueneieren 4.30 —4.60 per 100 stuks. LOOSDUINEN, 7 Oct. Melkveiling. Op de heden gehouden melkveiling werd van 150 aanvoerders verkocht om in de week van 11 tot 18 October dagelijks te leveren 35310 liter melk. Hoogste prijs 7.50, laagste 5.90 per 100 liter. DELFT, 7 Oct. Varkens. Aangevoerd 63 stuks. Prijzen: zware 404244 cent per kg Ter najaarspaardenmarkt werden aan gevoerd GO paarden, 62 hitten en ven lens: Prijzen: werkpaarden 175350, slacht- pa arden 100—200, hitten 75—200. VEUR, 7 Oct. Eierenveiling. Op de heden gehouden eierveiling in café „Het Wapen van Veur" werden aangevoerd: 14444 kippeneieren 6.007.15, en 774 een- denederen 4.505.25 per 100 stuks, 271 kippen 0.802.25, 28 eenden 0.701.10 75 konijnen 0.30—3.10, 43 duiven 20-40 cent per stuk. Vrije veiling. Op de heden gehouden vrije veiling in café ..Het Eiland" werden aangevoerd: 10918 kippeneieren 6.00— 6.70 per 100 stuks; kippen 0.701.50, ko nijnen 0.402.65, duiven 1326 cent per stuk. BOSKOOP, 7 October. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: 'Ophelia 916 cent, Golden Ophelia 1621 cent, Marcel Rouyer 1025 cent, Had'ley 4272 cent, Claudius Pernet 2746 cent, Colum bia. 1539 cent, Butterfly 1528 cent, Mac Keiler 2140 cent, Wilh. Kordes 2351 cent, Rosa land ia 25—42 cent, Phoebe 30 44 cent, Briarcliff 1022 cent, Germania 1520 cent, Else Poulsen 4060 cent, Glo ria mundi 4260 cent, Edith Helen 3961 cent, Aug. Noack 2231 cent, Polyantha- rozen 3060 cent, Hoover 2941 cent, Winnet 2233 cent, E. G. Hill_ 41 cent, Florex 3560 cent, Diversen: Chrysanten grootbloemig 1.001.80, idem tros 6090 cent, Clematis Durandi 916 cent, Anjers 715 cent, Physalis Frainchetti 2048 cent Clematis Prins Hendrik 2.20, Eukenblad 1115 cent. W0UBRUGGE, 7 Oct. Eierenveiling Aanvoer 1747 stuks. Prijzen: kippeneieren 5*356.00 èn eendeneieren 4.805.00 pet 100 Stuks; boter 1.301.4S en kaas 545S cent per kg. n. i g iiui gei iijivc uiaiiu LEIDEN. Geboren: Jofianna Wijnanda, doch ter van W. van Egmond en C. van Egmond. Johanna Josephina. dochter van J C. P. van Oijen en E. F. van Bruggen. Corne lls, zoon van J. van Rijn en L. O J. van den Berg. Johannes Andreas, zoon van J. de Jong en G. Grit. Anna Maria, doch ter van P Walraven en A. J, A. Geerlingih. Maria, dochter van C. van Wissen en C. van der Valk. O n d e r tr o u w d A. Kersbergen jn» 25 jaar en A. C. van Nieuwen hu ijzen jd. 28 j. A Selier jm. 29 jaar en J. S. Kühn jd. 26 j. J. H. van den Wijngaard jm. 25 jaar en H Tuijt jd. 27 jaar. Getrouwd: D Kuneken jm. en A. Schenkeveld jd. J. Boon jm. en H. J. Velthuijzen jd. C van den Burg jm. en M. R. Kiel jd. W. 0. G Homberg jm. en Ohr J. de Wekker jd. T. Koet jm. en J. Faas Jd. A. C. H. van der Linden jm. en II. A- M. van der Schaft jd. J. J. Hollan der jm. en C. C. Briedé jd. Overleden: D. Dirkse, M. 54 jaar. BIOSCOPEN. Casino: Voor volwassenen. Luxor: Goedgekeurd. Trianon: Goedgekeurd. GOUDA, 8 Oot. Vee. Aanvoer in totaal 3088 stuks, waarvan: 314 slachtvarkens: vette 1920 cent, I.ondencshe 1415 cent, Zouters 1617 cent per pond, levend met- 2 pet. korting; 838 magere varkens 1824 cent, 1841 biggen 7—10, 3 runderen 235 275, 14 nuchtere kalveren 813, 25 schapen 1220 per stuk, 53 bokken en geiten 25 per stuk. Handel matig. Kaas. Aanvoer 369 partijen. Ie kwal. met. rijksmerk 3640, 2e kwal. met rijks- merk f 3235, zware f 41. Handel matig. Boter. 290 pomlen. Goeboter 7075 cent- per pond Weiboter 6570 cent per pond. Handel matig. Eieren. 65.800 stuks. kippeneieren 5.006.50 en eendeneieren 45 per 100 stuks. Handelscorrespondentie, (Mercurius e.a. examens) Conversatie. Leerares Engelsch M O. TEYLIKGERLAAN 35, SASSENHEIM Heden overleed, na een langdurige ongesteldheid, voorzien van de H.II. Sacramenten der Sterven den, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader THE0D0RUS ALBERTUS LAMB00, in den ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam: Wed. TH. A. LAMKOO- Godijn Leiden, 8 October 1931' Maresingel 13. Eenige en algemeene kennisgeving. 9390 Heden overleed, tot onze diepe droefheid,onze zeer- geliefde, onvergetelijke Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mej. de Wed. WILHELMINA CHRISTINA CHRISTIAANSE -eb. HAN.N'O, in den ouderdom van 74 jaren. 9388 C. J. CHRISTIAANSE C. M CHRISTIAANSE A. CHRISTIAANSE G. CHRISTIAANSE— Belt en Kleinkinderen Leiden, 8 October 1931 Lokhorststraat 22. De begrafenis zal plaats hebben Maandag a.s., des morgens te 12 uur op de begraafplaats Rhjjnhof. DANKBETUIGING. Hiermede betüig ik mijn halte- lijken dank voor de vele blijken van belangstelling, tijdens mijn 25 jarig Jubileum, aan de Directie, Chefs en Personeel van de N V. Vroom en Dreesmann en Vrienden en Kennissen. 62 A. VROOM, Leiden.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3