MAANDAG 14 SEPTEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 wilgen gehangen, nu blijkt dat er jongere krachten aanwezig zijn. De Graaf, die de midhalfplaats zou bezetten, was verhin derd, doch de invaller van Weerlee, alhoe wel nog lang geen ideale midhalf zal het wel leeren. Wat meer routine en uitkijken zal deze jonge speler zeer ten goede ko men. Over het verloop het volgende: Nadat gewacht is tot het droog was, wordt om half drie begonnen. Alras schiet Bom hard in, doch Andewcg is op z'n plaats. Na 15 min. ontvangt Bom het leer keurig van v. d. Laan en Lugdunum leidt met 10. Ook B. M. T. zit niet stil doch van der Berg is aan z'n tweede jeugd bezig en springt en vliegt door de goal als was het een jongeling. 10 Minuten voor de pauze ont vangt Bom een rechtsche voorzet en on houdbaar verdwijnt het leer in het net. Rust gaat in met 20. In de pauze stort regent het, wat het terrein niet ten goede komt. Het spel heeft er dan ook eenigs- zins onder te lijden, al blijft het zeer aan trekkelijk. Bij een Lugd. aanval passeert de Roo eenige tegenstanders, de keeper incluis en schiet in het verlaten doel (30) Ondanks hardnekkige pogingen van B. M. T. weten zij niet tegen te scoren, wat zeer zeker verdiend was. Lugd. won alzoo de fraaie beker uitgeloofd door den Lugdu- num-oefenmeester. De leiding was zeer goed. L. F. C.—ALPHEN 1—2. Op een keurig ingericht terrein, dat zelfs tot het einde van de wedstrijd goed bespeelbaar bleef, ondanks de slech te weersomstandigheden, is het „Alphen" gelukt een overwinning te behalen. Al phen komt volledig in 't veld, L. F. C. met invallers voor linksbinnen, midvoor en linksachter. Wanneer de spil Segaar den toss heeft gewonnen, kiest hij den vrij sterken wind mee, wat echter voor Alphen geen beletsel is om op de meest actieve wijze de aanval op de L. F. C.- veste te openen. L. F. C. is twijfelachtig in zijn spel, terwijl de halflinie zeer pover en zwakjes de voorhoede aanvuld. Steeds ontstaan daardoor gapingen, waar door Alphen menig kansje tot den aan val wordt geboden. Binnenkamp en v. Kooyk worden keurig bewaakt, terwijl Alphen een enkele maal in de buitenspel loopt. Bij L. F. C. wil het nog steeds niet vlotten, en als de goede speler Bin nenkamp eindelijk aan zijn bewakers ont snapt scoort hij subliem (01). Het was echter o. i. een buitenspeLgoaltje. Se gaar moedigt zijn mannetjes wat aan, maar niets lukt, zelfs denken wij op een moment dat Alphen zijn voorsprong zal vergrooten, maar Duffele redt het harde schot. Een hoogst enkele maal breekt L. F. C. door maar verder dan de Alohen- sche backs komen de Leidenaars niet. Na de hervatting blijkt dat L. F. C. voornemens is wat meer actie in haar spel te leggen en zelfs de eerste aanval gebeurt op een goede combi neerende wijze, doch de Alphensche backs voorko men het dreigend gevaar. Eenige minu ten wordt Alphen ingesloten, de keeper voorkomt voorloopig iedere doorboring. De rechtsbuiten van Alphen loopt her haaldelijk buitenspel wat den scheids rechter niet ontgaat. Toch weet op een moment Alphen gevaarlijk door te bre ken, en als plots de linksbuiten een dot van een kans krijgt, mist hij jammerlijk. Kort daarna doet van Kooyk het beter en met een „kei" vliegt de bal in de •uiterste benedenhoek (02). Een fiksche regenbui zorgt dat er even wordt onder broken. Thans is het L. F. C. die ver woed aanvalt, een prachtkans wordt ge mist. Segaar geeft een pass naar v. Leeuwen, terwijl K. Segaar de eer geniet met een harde schuiver den stand op 1—2 te brengen. L. F. C. had zeer zeker een betere uitslag gekregen, indien zij volledig was opgekomen. Dat Alphen een serieuze training, ondergaat door tus- schenkomet van den oud-internationaal van der Pijl, daarvan was in deze ont moeting weinig te bespeuren, mogelijk dat de toekomst betere resultaten van goed voetbal laat zien. Alleen de balbe handeling was opvallend goed. Het on wrikbaar stoppen van de bal was voor vele spelers nog een moeilijkheid, wat toch zeer zeker een vereischte is. Veel valt er nog door den oud-internationaal als trainingsmeester te doen. L. F. C. speelde na de rust vrij goed en zal met haar eerste kern spelers nog menige club weten te weerstaan. Alphia II—G. S. V. II 6—1. Alphia heeft haar eersten wedstrijd in deze competitie met een fiksche overwin ning ingezet. Hoewel de thuisclub een paar invallers had bleek dit op het spel weinig invloed te hebben. Aanvankelijk ging de strijd gelijk op en namen de Gouwenaars door hun linksbinnen 't eerst de leiding. Doch hierdoor liet de thuisclub zich geens zins ontmoedigen en de Alphia-linksbinnen zorgde weer spoedig voor den gelijkmaker (11) Even voor rust kreeg de thuisclub nog een doelpunt cadeau, doordat een der Goudsche backs het leder in eigen doel werkte, waarna met 21 voor de thuisclub werd gedraaid. In de tweede helft nam Alphia het spel aanstonds in handen. Nadat de thuisclub een tweetel penalties had gemist, bracht Schellingerhout spoedig door tweemaal te scoren voor Alphia de stand op 41. G. S. V. speelde thans een verloren strijd temeer daar Koopmans en de Jpng weldra nog tweemaal het Goudsche net weten te vinden. Einde kwam aldus met een 61 overwinnig voor Alphia. OostenrijkDuitschland 50 Gisteren vond voor 50.000 toeschouwers te Weenen de landenwedstrijd plaats tus- schen Oostenrijk en Duitschland, die eigen lijk een revanchekamp was voor Duitsch land in verband met de op den Pinksterdag van dit jaar te Berlijn geleden 6C neder laag. Ook ditmaal waren de Oostenrijkers weer een klasse beter dan de Duit-schers. Reeds 2 minuten na 't begin scoorde miJ- voor Sindelar nummero 1 voor Oostenrijk. Wel kreeg Oostenrijk hierna nog vele kan sen om den stand op te voeren, doch Willy Kress in het Duitsche doel toonde weer zijn buitengewone capaciteiten. Na 35 minuten gaf Zischek vlak voor doel fraai af aan Schall, en de Admiraspeler scoorde on houdbaar 20. Met dezen stand kwam de rust. In de tweede helft maakte Gschweidl uit een voorzet van links een 30 van en 11 minu ten later was het de zelfde speler, die na een corner nummero ^ier scoorde. Vijf mi nuten hierna was het weer Sindelar, die Kress passeerde. Met een 5—0 eindstand werd Duitschland geslagen. Zoo men weet heeft Duitschland door allerlei tegenslagen niet zijn sterkste team naar Weenen kunnen zenden. Zoo deden b.v. Albrecht, Bergmayer, Lachner en Mun- kert niet mee. Niettemin is nu wel duidelijk gebleken, dat de Oostenrijkers de beste voetballers van Europa zijn, vermoedelijk Engeland inbegrepen. DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN. Zaterdag zijn de volgende wedstrijden gespeeld Eerste afdeeling. ArsenalSunderland 20 Aston VillaGrimsby Town 70 Blackburn RoversDerby County 32 BlackpoolBirmingham 11 Bolton WanderesPortsmouth 40 Everton— Manchester City 01 Huddersfield TownWest Ham Utd. 31 Leicester CityLiverpool 21 Middlesbrough—Sheffield Wednesday 40 Newcastle Utd.Chedsea 41 Sheffield Utd.-r-West Brown Albion 10 Tweede afdeeling. BarnsleySwansea Town 23 BradfordNotts Forest 41 Bristol CityMillwall 14 Charlton AthleticBurnley 01 Marchester Utd.Tottenh. Hotspur 11 Notts CountryLeeds Utd. 11 Oldham AthleticPort Vale 30 Ptymouth AlzyleBradford City 33 SouthamptonBury 21 Stohe CityPreston North End 41 Wolverh. WanderersChesterfield 60 R. K. FEDERATIE. LEIDEN—TEIJLINGEN 2—4. Het was niet bepaald ideaal voedbal- weer dat ons naar hoeve Veldheim had gevoerd tot bijwoning van de ontmoeting „Leiden"Teijlingen. De gure wind en regenbuien maakten het verblijf verre van aantrekkelijk, alhoewel de weinige getrou wen, die van hun medeleven met „Leiden" door hun aanwezigheid blijk gaven, ruim schoots vergoeding vonden in het vertoon de spel, daar de wedstrijd een spannend en interessant verloop had. Deze friendly- game was het begin van de lustrum-neder laag-wedstrijden, georganiseerd ter gele genheid van het a.s. tienjarig bestaan. Daar de voorzitter van de lustrum-com missie zich de luxe gepermiteerd had om niet tegenwoordig te zijn, werden de Teijlingen-spelers, alsmede het bestuur door Leiden's sympathieken voorzitter een hartelijk welkom toegeroepen, waarna ge memoreerd werd dat Teijlingen en Lgiden tot elkaar steeds in voortreffelijke verhou ding hebben gestaan. Na de hoop te heb ben uitgesproken dat de strijd een vriend schappelijk karakter zou mogen dragen en dat de gasten een eventuecle overwinning van harte gegund was, nam de wedstrijd een aanvang. De eltfallen hadden de volgende opstel ling: Teijlingen: Th. Homan F. Homan J. Warmerhoven L. Meeuwisse J. v. Reijzen W. Guldemond B. Schreuder Th. v. d. Ploeg J. Huizebosch A. Roozen Ch. Homan 0 W. Goddijn C. Fasel F. Goddijn S. Brakel Th. Kerkvliet H. Oostdam H. v. Teijlingen B. Rijnhout L. Groenewegen B. Bekkering J. Lek. Leiden Leiden telt dus wederom haar oud-lid F. Goddijn in haar gelededen, hetgeen een belangrijke versterking beteekent, terwijl het probeeren van eenige jongere krach ten door de elftal-commissie zeer goed ge zien was. De aftrap is aan Teijlingen, doch het backstel vindt men op zijn post. Na vijf minuten spelens heeft Teijlingen de eerste corner te nemen, dooh de regen wordt spel breker. Spoedig kan hervat worden. De goed genomen corner heeft niet het ge- wenschte resultaat ten gevolge. Vanaf dit oogenblik komen de Leidenaren eerst in actie. Uit talrijke aanvallen ontstaan di verse gevaarlijke doorbraken doch de Teij- lingen-verdediging is hecht. Bij een alge- meenen aanval krijgt Chr. Homan het le der in buitenspel-positie toegespeeld die met een zuiver schot Teijlingen de leiding geeft. Terstond willen de Leidenaren deze achterstand ongedaan maken, doch weder om door een off-side-goal van B. Schreuder weet Teijlingen de voorsprong te vergroo ten. Wanneer korten tijd hierna het de Teijlingers lukt hun derde buitenspel doel punt te scoren vindt Leiden dit toch wel te erg. Van ontmoediging is echter geen sprake terwijl de achterstand een prikkel is tot het maken van doelpunten. Het duurt dan ook niet lang of het volharden wordt beloond doordat de mid-voor de bal langs den keeper plaatst. De stand is dan 31, waarna het weldra rusten is. De thee had verwarmd en vol vuur wordt met nieuwe kracht den strijd hervat. Aan beide kanten kunnen eenige opgelegde kan sen niet worden benut, door de gladheid waarin het terrein verkeert, alhoewel het niet lang duurt of TeijlingeD weet haar J»rde doelpunt te verkrijgen. Nadat de Leiden-keeper eenige schoten verdienstelijk wist te keeren moet hij wederom voor een schot zwichten, doch de scheidsrechter had terecht buitenspel geconstateerd. Van een penalty wegens hands wensoht Leiden geen gebruik te maken. Onmiddel lijk hierna wordt de bal tegen de paal ge schoten en rolt over de doellijn. De stand is dan 42, waarin ondanks diverse pogin gen, geen verandering meer komt, zoodat Teijlingen verdiend de overwinning heeft behaald. Scheidsrechter van Gelder was in deze wedstrijd voor zijn taak niet bekwaam. DIOC. HAARL. BOND. R. K. Sportvereeniging „Meerburg" Zoeterwoude (H.R.). Afd. Athletiek. Op de Zaterdag gehouden Singelloop. uit geschreven door de 'K'.K. Athletiekver. Rood Wit, hebben de Meerburgers den naam van hun vereeniging weer kranig hoog ge houden. Onder niet al te gunstige weers omstandigheden werd gestart. A. Visser eindigde fraai als no. 4. Gezien de groote deelname is deze prestatie nog grooter; temeer daar loopers als Haack (Leonidas), Slingerland en van Dam nog achter hem waren. A. Slingerland eindigde als r.o. 7, en F. Hakkaart als no. 10. De athleten worden verzocht Dinsdag avond 8.15 uur in het patronaat te komen voor de inschrijving voor de nationale atletiekwedstrijden bij gelegenheid van de Leidsche Sportweek. Op aller opkomst wordt gerekend. De aandacht wordt er op gevestigd, dat Woensdagavond om 8.15 uur de in-door- training weer begint. Het bestuur heeft den heer A. Goddijn bereid gevonden deze avonden, bij voldoende belangstelling, geheel belangeloos te leiden. Het bestuur rekent in dezen op aller medewerking wat opkomst betreft, opdat de heer Goddijn niet voor 2 of 3 personen komt. Afd. Steuntonnen. Van den Burgemeester van Zoeterwoude is een dezer dagen bericht ontvangen, dat het ten strengste verboden is de steunbon- nen op straat of langs de huizen te ver- koopen. Het bestuur verzoekt de leden dan ook de steunbonnen alleen bij familie en bij familiefeestjes, dus in gesloten kring, te verkoopen. Bij overtreding hiervan loopt men de kans op een proces-verbaal. Men neme dus van een en ander goede nota Den bestuursleden wordt bekend ge maakt, dat Dinsdagavond 22 September een bestuursvergadering wordt gehouden in het Patronaat. Men houde dus dezen avond vrij. Convocaties worden nog ge zonden. Afd. Voetbal. De vastgestelde wedstrijd S. N. A. (Jun.) —Meerburg (Jun.) is niet doorgegaan, daar de junioren het blijkbaar beter vonden maar niet te gaan. Het bestuur waarschuwt de junioren dan ook voor een herhaling, daar dan strenge maatregelen zullen worden toegepast. De wedstrijd Meerburg IITeijlingen III is wegens het slechte weer 10 minuten voor het einde gestaakt. Allereerst die nen we de vereeniging Teijlingen onze ver ontschuldig" gen aan te bieden voor den meer dan treurigen toestand van het ter rein. Het lag bezaaid met groene plekken, die niet bepaald een erg gunstige invloed op het spel hadden. In dezen treurigen toestand dient dan ook allereerst voorzien te worden, daar men op zoo'n terrein geen fatsoenlijk elftal meer kan ontvangen. Het bestuur roept de medewerking van alle leden in om den verkoop van de steunbonnen voor het T. en M.-fonds zooveel mogelijk te bevorde ren. De wedstrijd eindigde in een 42 overwinning voor Meerburg. De wegblijvers worden eveneens gewaar schuwd, daar in de competitie ook hierte gen strengere maatregelen zullen worden getroffen. Voetbaltraining Zaterdagmid dag 3 uur. Nog juist bijtijds kwam bericht binnen van de uitslag van de athleliekwedstrijden van Wilskraoht te Amsterdam, waar ons lid C. Meskers had ingeschreven. D-oor e-en oponthoud kan hij niet aan de start voor de 80 meter verschijnen. Op de 1000 meter werd hij weer eerste bij een deelna me van 25 loopers in den zeer mooien tijd van 3 min, 12 sec. Bij het nummer verspringen werd hij tweede met een sprong van 5.02 5 Meter. Inderdaad een zeer fraaie prestatie. We hopen dat het voorbeeld van dezen jeugdigen „ster" door vele andere junioren zal worden gevolgd. We verwachten dan ook op de in-door-training op Woensdag avond alle junioren. Ook de senioren wor den dringend verzocht al'en op dezen zoo nuttigen oefenavond te komen. R. K. Sportvereeniging D. 0. S. De revanchewedstrijd is werkelijk een revanche geworden, doch Concordia heeft de beker niet cadeau gehad. Het spel ging tamelijk gelijk op en neer, en al zeer spoe dig wist de linksbinnen uit een mooie voorzet van rechts onhoudbaar te scoren. (10). Beide doelen zijn dan beurtelings in gevaar, doch vooral de Koning verde digt schitterend. Als de rust aanbreekt is de stand nog steeds onveranderd. Het ter rein wordt er dan door de regen niet be ter op, er wordt echter weer spoedig be gonnen en Concordia wil zich niet gaarne ten tweede male laten slaan, en vinnig zijn hun aanvallen. Toch komt de gelijkmaker onverwachts uit een onbeduidend schot, doch de gladheid belette de Koning in te grijpen (1Even later krijgt Concordia een penalty toegewezen, de eenigste die hiervoor geknipt is schijnt de keeper te zijn en zoowaar hij passeert zijn collega. (12). Doch dan komt D. O. S. opzetten, aanval op aanval volgt doch zonder resul taat. De vele corners ondergaan hetzelfde lot, Het einde nadert al meer en meer en luid wordt D. O. S. aangemoedigd. Het wil echter niet meer vlotten, terwijl Con cordia met een onverwacht hoog schot in den bovenhoek haar voorsprong ver groot. (13). Nu is de kans op overwin ning voor D. O. S. verkeken. Onveranderd komt het einde en Concordia is in het be zit van de fraaie beker. D. O. S'. II bracht het er beter af, en in een fraaien strijd werd Concordia II ge slagen met 54, waarmee D. O. S. II in het bezit kwam van een mooie lauwertak. Na de wedstrijden had de prijsuitreiking plaats in Café 't Noorden, waar een alles- sinds gezellige sfeer heersohte. Allereerst werd het woord gevoerd door den voorzit ter van het Lustrum-Comité, den heer v. Ruiten, die een dankwoord richtte tot Concordia en daarna tot prijsuitreiking overging. Allereerst kreeg D. O. S. II de mooie tak, daarna Concordia I de fraaie beker, terwijl Concordia II een herinne- ringsmcdaille in ontvangst had te nemen. Daarna sprak de heer Van Ruiten nog een dankwoord namens het Lustrum-Co mité, de heer Van Klink namens D. C. S. en daarna nog de heeren van Concordia nl. de aanvoerder, en de secretaris de heer Walkers, waarna de Concordia-voor- zitter het spel van D. O. S. ten zeerste prees en hun het kampioenschap 2de klas in het a.s. seizoen toewenschte. R. K. Sportvereen. „St. Bernardus'-'. Gistermiddag werd door het tweede elf tal van St. Bernardus een wedstrijd ge speeld tegen „V. E. L. O." III uit Waterin gen, welke met een overwinning voor V. V. B. met 41 ten einde kwam. Nadat te. circa 2.30 uur scheidsrechter Bakker be ginnen heeft geblazen, verschijnen beide elftallen binnen de lijnen. Al spoedig bleek dat V. V. B. ver in de meerderheid is. Hoewel het V. E. L. O.-doel geregeld in gevaar was, bleven doelpunten nog uit, totdat na een schermutseling voor het doel Bal'hann kans zag tot tweemaal toe de Velo-keeper te verrassen. Na een door braak der Velo's wisten ook deze het V. V. B.-doel te bereiken, met het gevolg dat de keeper een keer moest visschen. Voor de rust werd door V. V. B. nog een maal 'n doelpunt gemaakt, zoo-dat deze hoewel tien minuten voor tijd wegens den regen inging met 31 voor V. V. B. Nadat de regen wederom was opgehouden werd direct begonnen. Ook nu was het Velo-doel geregeld in gevaar, maar de kee per wist alles te trotseeren. Slechts een maal wisten de V. V. B.'ers een doelpunt te maken, zoodat deze eenigszins eenzij dige wedstrijd ten einde kwam met- een 41 overwinning voor St. Bernardus. Deze wedstrijd is eveneens een goede oefenwedstrijd geweest voor de a.s. com petitie, waarin onze vereeniging met drie elftallen zal uitkomen, plus een Junioren elftal. S. J. C. Junioren—Leiden Junioren. Niettegenstaande diverse regenbuitjes togen de Leiden-junioren in opgewekte stemming per fiets naar het Noordwijk sche Sportpark waai zij de junioren van S. J. C. moesten bekampen. De Leidena ren hebben wederom verdienstelijk spel ontwikkeld en is de 00 uitslag een prach tig resultaat. Het hiermede behaalde kampioenschap is een welverdiende belooning voor huil werken. Hedenavond halfnegen bestuursverga dering in „Centraal". GOLF De Noordwijksche golfweek. De Noordwijksche golfweek is Zaterdag voortgezet met zeer slecht weer, maar des ondanks bestond er zeer groote belang stelling voor den vlaggenwedstrijd, die werd gewonnen door mr. Patisson (18) en mej. Horstmann (20). De tweede prijs werd gewonnen door G. Cremers (13) en freule Snouck Hurgronje (30). Voorts is de wedstrijd gespeeld om den Van Heukelom-beker, die werd gewon nen door mevr. Zanen (34), die mevrouw Van Waveren (18) met 43 sloeg. Gisteren, de laatste dag van de Golf week der Noordwijksohe Golfclub, werd gespeeld om den British American Chal lenge Cup (medal play). De beker werd gewonnen door den heer E. Holdert te Amsterdam (16) met een netto-score van De tweede prijs verkreeg R. H. Romijn te Londen (5) met een netto-score van 76. Deze had tevens de beste scraech score. Hiermede nam de Golfweek een einde. Zij was een groot succes voor de Noordwijksche Golfclub. WIELRENNEN VAN DE RIJSWIJKSCHE BAAN. De stedenwedstrijd Amsterdam- Den Haag eindigt onbeslist. Een verregend programma. Dinsdagavond voortzetting. De directie van het Rijewijksohe hout heeft het met haar sluitingsprogramma niet getroffen. Toen de bel voor de eer ste ritten luidde hingen er reeds don kere buien boven de baan, maar de re gen bleef vooralsnog achterwege. Tijdens de eerste rit der stayers moest 10 ron den voor het einde gestaakt worden. Na dat ©enigen tijd een afwachtende hou ding was aangenomen konden de wed strijden weer worden voortgezet. Tijdens den 2en rit der stayers kwam de regen opnieuw tusschenbeide en 30 ronden voor het einde werd opnieuw ge staakt. Men besloot toen de verdere afwer king van het programma tot Dinsdag avond half zeven uit te stellen. Slechts één nummer kon geheel afge werkt worden, n.l. de sprintmatsoh Den Haag—Amsterdam met P. en B. Leene, de Leur en Jungihaus ter eene en v. d. Linden, van Egmond, Steenbergen en B. van Dijijk, aan de andere zijde. De strijd had een zeer spannend ver loop en tot op de laatste twee ritten had Amsterdam met gering verschil de leiding met twee punten, zoodat de laat ste ritten door de Hagenaars gewonnen moesten worden, waarin zij slaagden, waardoor beide ploegen 24 punten had den. Van der Linden zag kans alle Ha genaars netjes te kloppen. De nationale amateurs kampioen moest zich 2 maal met de laatste plaats tevre den stellen. Eerst werd hij keurig door de Leur met 1/4 lengte geklopt en daar na na een zeer tactische race, waarbij van Egmond meer met de beenen dan met het hoofd reed, door B. Leene. De uitslagen luiden: Wedstrijd achter motoren over 20, 30 en 30 K.M. le rit over 20 K.M. (na 65 ronden ge staakt): 1. v. d. Wulp 2. Snoek op 20 M., 3. Leddy op 1 ronde en 300 M., 3. Lirió op 1 ronde 370 M., 5. De Graaf op 2 ron den 200 Meter. 2e rit over 30 K.M. (30 ronden voor het einde gestaakt): 1. Snoek, 2. v. d. Wulp op 1 ronde 30 M., 3. Leddy op 1 ronde 300 M., 4. Lorié op 1 ronde 310 M., 5. De Graaf op 3 ronden 190 Meter. Den HaagAmsterdam: 16 sprintritten. le rit: 1. de Leur 14 1/5 sec., 2. B. van Dijk 1 lengte. 2e rit: 1. v. d. Lin den 14 1/5 sec. 2. B. Leene 1 lengte. 3e rit: 1. van Egmond 13 3/5 sec. 2. Jung haus 4 lengten. 4e rit: 1. P. Leene 13 4/5 sec. 2. Steenbergen 1 wiel. 5e rit: 1. v. d. Linden 14 sec. 2. De Leur 2 Yt lengte. 6e rit: 1. B. Leene 14 2/5 sec. 2. B. van Dijk Yi wiel. 7e rit: 1. van Egmond 13 1/5 sec. 2. P. Leene (opzittend). 8e rit: 1. Steenbergen 14 4/5 sec. 2. Junghaus y2 lengte. 9e rit: 1. B. van Dijk 14 1/5 sec. 2. Junghaus 2 lengten. 10e rit: 1. v. d. Linden 14 sec. 2. P. Leene eenige leng ten. 11e rit: 1. De Leur 13 3/5 sec. 2. van Egmond 1/4 lengte. 12e rit: B. Lee ne 13 4/5 sec. 2. Steenbergen 3/4 lengte. 13e rit: 1. P. Leene 14 3/5 sec. 2. B. van Dijk \y2 lengte. 14e rit: 1. v. d. Linden 14 3/5 sec. 2. Junghaus 1 lengte. 15e rit: 1. B. Leene 14 1/5 sec. 2. van Egmond 1/4 wiel. 16e rit: 1. v. d. Leur 14 1/5 sec. 2. Steenbergen 1 lengte. ATHLETIEK R.-K. ATHLETIEKVEREENIGING „WILSKRACHT". De R.-K. Aihletiekvereeniging ^Wils kracht" te Amsterdam hield gisteren op terrein athletiekwedstrijdene waarvan de uitslagen als volgt luiden: Seniores: Kogelstooten1. J. Allaert, „Wilskracht" 8.42 M. 2. Galles UDI 8.10 M. 3. L. Kieft „Wilskracht" 8.05 M. Speerwerpen: 1. W. Sol, „Wilskracht" 37.49 M. 2. J. Allaert, „Wilskracht" 36.88 M. 3. Mulder, Amste'dijk 36.40 M. Discuswerpen: l. A. Rempe, „Victorie", Weesp 28.90 M. 2. J. Allaert „Wilskracht" 27,09 M. 3. P. Kuit, DjWS, Bussum 26.27 M. Hoogspringen: 1. W. Kuit, DWS Bus sum 1.50 M. 2. B. Hoven KDO Amsterdam 1.45 M. 3. B. Krijnen DWS Bussum 1.45 M. Verspringen: 1. J. Mulder, Amsteldijk, 5.511/2 M. 2. J. Niehe, IDU, 5.36 1/2 M. 3. W. Runge, Gezellen IV, 5.25 M. 100 M. hardloopen: 1. H. de Lange KDO Amsterdam 12 2/5 sec.; 2. J. Mulder 12 2/5 sec. 3. W. Hoven KDO, Amsterdam 12 4/5 sec. 1500 M. hardloopen: 1. J. Hummels, Swift, Bussum 4.40 4/5 sec., 2. Th. Steinman, Bataven Leiden 4 min-. 46 sec. 3. H. Jans sen. Swift, Arnhem 4 min. 48 sec. 3000 M. hardloopen: 1. N. van Bakelen R.-K. A. V. 10 min. 48 4/5 sec. 2. A. van Bakel De Bataven 11 min. 57 1/5 sec. Estafette 4 maal 100 meter: 1. KDO Amsterdam, 52 2/5 sec. 2. UDI, Amsterdam 53 2/5 sec. 3. Wiiskracht 53 3/5 sec. Juniores: Kogelstooten: 1. G. Schuts „The Unity 11.52 M. 2. F. de raag 11.25 M. 3. J. Ebbêlaar 11.05 M. Speerwerpen: 1. G. Glazenop „Jong Le ven" 27.46 M 2. S. Willard DWS 26.24 M. 3. C. v. d. Berg DUI 26.93 M. Discuswerpen: 1. J. Ebbêlaar DWS 31.28 M. 2. J. Kuyl „Victory" 30.54 M. 3. E. de Graaf DWS 27.55 M. Hoogspringen: 1. J. Ruyter „Jong Le ven" 1.35 M. 2. G. Glazenop „Jong Leven" 1.35 M. 3. B. Kuyt DWS 1.30 M. Verspringen: 1. G. Schuts Unity 5.05 M. 2. C. Meskers, Meerburg, 5.02 1/2 M. 3. H. Morsink. 80 M. hardloopen: 1. G. Ruyter „Jong Leven 10 3/5 sec. 2. A. de Lange „Wils kracht" 10 4/5 sec. 3. G. Schuts, Unity. 1000 M. hardloopen: 1. C. Meskers, Meerburg 3.12 sec. 1. Tuinhof, Bataven 3.17 1/2 sec. 3. J. Hendriks, Bataven, 3.23 s.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6