::;eanr™K SOESJES-RECLAME Varkensoarbonade f 0.45 p. pd. IN DAMESHOEDEN Fa. LI. GASTELEIN, Lage Rijndijk 9 F! e^D D DIJN VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 DE BURGEMEESTER OVER HET ELEC- TRISCH BEDRIJF H.L.S Het gemeentebestuur heeft er niets in te vertellen. Het „Alg. HandeLsbLad" heeft gisteren dien burgemeester, mr. D. F. Pont, gevraagd of hij de redecaeii zou bunnen rneedee- len, waarom hij zijn benoeming tot commis saris der N.V. Electrici be-itab edr ij f in het be lang der gemeente aahtte. In de eerste plaats gaf de burgemees ter ten antwoord omdat ik èn tegen de leiding èn tegen den gang van zaken in de 'N.V. ernstige bezwaren heb. De gemeente Hillegom is de grootste aandeelhoudster, maar B. en W. hebben niets over het be drijf te zeggen, krijgen zelfs geen inzage van de boeken en van de notulen. De absoluut autocratische leiding laat geen enkele in menging of controle toe. Een groot euvel is, dat de post van commisa-rissen gehono reerd wordt; de leden van den Raod van Beheer ontvangen 600 per jaar, de voor zitter 1800. Door die regeling worden niet meer de menschen aangewezen, die er voor in aanmerking moesten bomen; maar het wordt een politiek spelletje. Bij de jongste benoemingen is er een groote strijd geweest, voornamelijk in de R.K. fractie. De wethoudersbenoeming was een teleur stelling geworden voor den democratischen R.K. oandidaatom deze nu ook tevreden te stellen, zou hij lid van den (Rhad van Be iheer der N.V. worden. Dit is volkomen on toelaatbaar en het begin van alle moeilijk heden. Éénmaal per jaar vervolgde de burge meester, kan ik op de vergadering van com missarissen komen als vertegenwoordiger van de grootste aandeelhoudster; maar ik heb er niets in te brengen. Er moet een nieuw contract met Leiden worden gesloten geen der commissarissen kan dat technisch beoordeelen. Daarom heb ik aangedrongen op de benoeming van een techinischen lei der van het bedrijf. Er is niets van geko men. De statuiten zijn een verzameling tot voortdurende verwarring aanleiding geven de bepalingen. E!k gemeentebestuur geeft er een andere uitlegging aan. Zoo is in Lis- se en'Sassenheim bepaald, dat de commis sarissen om de zes jaar aftreden; in Hille gom na vier jaar, als "e-r weer een nieuwe raad is Zoo zijn er meer bijzonderheden, die niet alle in het openbaar besproken kunnen wor den, waarom mr. Pont het in het belang van zijn gemeente achtte, dat hij in den raad van commissarissen zitting kreeg. Dat het hem niet om persoonlijke eer of voor deel te doen was. had hij in een biieenkoinst met de raadsfracties al doen blijken door de mededeeling, dat hii bij benoeming zijn toelage in de gemeentekas zou storten. Maar. zoo besloot de heer Pont het on derhoud. men wil het hier anders. De heer Loerakker zei in den raad. dat ik de beste en geschiktste was; toch benoemde men mij niet. omdat het gemeentebelang blü'k- ba-ar achter staat bii biizondere oolitieke belansen Zoo gaat het hier meer bü benoe mingen. Vandaar dan ook miin uiting in den raad over mijn burgemeesterschap in Hillegom. OEGSTGEEST. De Oranje-feesten. Ook dit jaar heeft de Oranjevereeniging afgeweken van de traditie om op 31 Aug. Koninginne-verjaardag te vieren en had daarom de viering gisteren plaat-s. Buiten verwachting heeft het weer er het zijne t-oe bij gedragen, dit feest wederom volkomen te doen slagen. Met een kinderfeest werd de dag be gonnen. Bij vele huizen hing de vlag uit en ook de trams, die door het dorp gingen, waren met vlaggen getooid. De schoolkinderen in lichte zomerklee- dïng en omhangen met oranje-sjerp of een ander Oranje-symbool dragend, kwamen samen bij „Het Witte Huis", waar begon nen werd met een heerlijke tractatie. De R. K. Harmonie „Triumph" speelde, onder leiding van haar directeur, den heer Jac. Kroon, aldaar eenige yaderlandsche liederen. Hierna werden de kinderen op gesteld voor het gemeentehuis voor een zang-aubade onder de beproefde leiding van den heer J. van Noord. Op het bordes merkten we o.m. op Bur gemeester van Gerrevink en zijn echtgenoo- te, de wethouders Ruberkamp en Zandber gen, als ook de gemeente-secretaris met hunne echtgenooten. Voorts het bestuur der Oranje-vereeniging en eenige raadsleden. De Tram-Harmonie speelde onder adem- looze stilte plechtig het „Wilt heden nu treden", waarna eenige liederen werden gezongen. De Burgemeester hield daarna een toe spraak en vertelde eenige leuke voorvallen uit de jeugd van onze geliefde Koningin. Na het zingen van het Wilhelmus maakte men een optocht door het dorp, waarbij „Triumph" en de Tram-Harmonie vroolijke marschen speelden. Het middagfeest begon om één uur op het feestterrein naast de R. K. school, hier toe welwillend beschikbaar gesteld. Daar was te zien, dat het feest was. Allerhande attracties zorgden voor gemoedelijk ver maak en de muziek zorgde voor de goede stemming (ook in de café's mocht wederom muziek worden gegeven). De uitslagen der verschillende spelen zijn hieronder vermeld. Het was inmiddels drie uur geworden en nadat alle deelnemers van een nummer waren voorzien, reden spoedig de verschil lende paren onder de ringlat door. Na afloop der ringrijderij hield Burge meester van Gerrevink, die met wethou der Rubenkamp, hun belangstelling toonde, een toespraak, waarna de prijzen door dr. Timmermans werden uitgereikt. Men moest zich haasten voor den voetbalwedstrijd tus- schen de twee Oegstgeester voetbalclubs. Te 7 uur begon het avondfeest op het feestterrein. De dag werd besloten met een schitterend vuurwerk. Zakloopen jongens 1214 jaar: le pr. G. v. d. Kraan, 2e T. van Tol, 3e J. van Velzen, 4e G. Boes, 5e J. de Wit, 6e L. Iiooger- vorst. Versierde -rijwielen: le pr. Annie v. d. Schrier, 2e Jo Lubbe, 3e Jo van Ees. Versierde rijtuigen: le pr. M. Verhaar, 2e J. Hoogervorst, 3e C. Bakker, 4e J. Heemskerk. Vliegeren: Mooiste vlieger: le pr. C. Ruigrok, 2e Alb. Ruigrok, 3e D. v. d. Kwast. Hoogste stand: le pr. Henr. Akerboom, 2e J. Altof, 3e K. Nouwens. Geestigste vlieger: le pr. H. Akerboom, 2e K. Nouwens, 3e O. v. d. Kaay. Rustigste stand: le pr. N. Sira, 2e P. Hoogervoi-3t, 3e J. van Ginneken. Hardloopen met ballen. Meisjes 1214 jaar: le pr. J. Sjardijn, 2e Oatr. de Dubbele, 3e An. van Rij, 4e Willy van Ees, 5e Jelly Vogelzang, 6e Nel Nouwens, 7e Toos Gij- bels, 8e Mien Wilbrink. Muiltje loopen. Meisjes 1315 jaar: le pr. Corry Molenkamp, 2e B. de Vreede, 3e Willy van Tol, 4e An. Kraan, 5e Jo Lagas, ëe A. v. d. Kwaak, 7e D. Stam, 8e Jo v. Eigen. Sla den kop er af. Meisjes 1416 jaar: le pr. An. Onderwater, 2e E. Filippo, 3e C. Molenkamp, 4e B. v. d. Putten, 5e Lena v. Noord, 6e N. v. Breda, 7e Nel den Ouden, 8e B. Landver. Tonkruien. Jongens van 1315 jaar: le pr. Dirk van Klaveren, 2e Adr. Dofferhof, 3b Piet Vet, 4e Kees Lubbe, 5e Ant. Juf fermans, 6e W. Nagtegaal. Naar den trein Jongens 1416 jaar: le pr. A. van Grol, 2e Ru Uittenbogaard, 3e K. Boers, 4e D. Bol, 5e K. Wilbrink, 6e P. v. Eisen, 7e Pluim Mentz, 8e A. Clausing. Tonnetje steken, Jongens: le pr. W. Bink, 2e W. Jansen, 3e Jac. Hogendoorn, 4e W. Noordam, 5e W. Jongmans, 6e F. Filippo. Ringsteken voor paren: le pr. mej. M. de Groot en de heer J. W. de Groot, 2e mej. A. Breedijk en de heer N. Breedijk, 3e mej. A. de Wit en de heer M. van Dijk, 4e mevr. Zandvoort en de heer Zandvoort. Tonkneppelen. Mannen boven 25 jaar: le pr. J. v. d. Hoonaard, 2e J. Filippo, 3e J. Brussee, 4e C. Struyk, 5e J. Wijsman, 6e M. A. Wijsman, 7e A. Glasbergen. Boegsprietloopen. Jongens boven 18 jaar: le pr. A. Zwanenburg, 2e G. Lubbe, 3e G. Hoogervorst, 4e B. Jansen. Behendigheidswedstrijd. Meisjes boven 16 jaar: le pr. Corrie Jansen, 2e M. Hoo gervorst, 3e A. v. d. Schrier, 4e C. v. d. Schrier, 5e A. v. Velzen. STOMPWIJK. Opening 0. L. School. In tegenwoordigheid van het voltallige college van B. en W. had Dinsdag de ope ning plaats van de nieuwe O. L. School aan den Westvlietweg in de gemeente Stomp- wijk. Onder de aanwezigen merkten wij op de leden van den Baad, de gemeente-op- ziohter, de schoolarts, de voorz. van de commissie tot wering van. schoolverzuim, de heer Keukenmeester, de aannemers Rem merswaal en Bosmeijer en een aantal ouders en belangstellenden. Burgemeester Keijzer 'heette allen wel Luxe en iankefbakker^ kom en sprak er zijn vreugde over uit, dat zoovelen aanwezig zijn bij deze opening, wat een bewijs is van medeleven. Het spijt hem, dat de Inspecteur van het L. O. ver hinderd is, doch hij dankt hem vanaf deze plaats voor de vele en goede adviezen, evenals de schoolarts, die wel aanwezig is; verder dankt hij den heer Keukenmees ter voor zijn bereidwilligheid om hier aan wezig te zijn. Den ouders verzoekt hij deze school spoe dig groot te maken. De gemeente-opzichter, de heer de Regr, aldus de Burg., komt een bijzonder woord van hulde toe voor de keurige wijze van uitvoering, waarmede hij getoond heeft een bekwaam bouwkundige te zijn, die zich met hart en ziel aan dit werk heeft gege ven. Ook komt een woord van lof toe aan de aannemers, die steeds hebben nageko men, wat hun was opgelegd en geen oogenblik hebben getracht, zooals het veelal onder bouwers gaat, de bepalin gen te ontduiken. Tot den hoofdonderwijzer meent spreker te moeten zeggen, dat men hem in zijn vo rige standplaats noode zag vertrekken, om dat hij getoond had te zijn een bekwaam onderwijzer. Ook hier hoopt spr., dat het in hem gestelde vertrouwen niet zal be schaamd worden. Omstandigheden hebben er toe geleid, dat nog geen vaste onderwij zeres is benoemd, doch in de tijdelijke kracht, mej. Sluis van Voorburg, is iemand gevonden, waarmede de ouders zeer zeker tevreden zullen zijn. Tot de kinderen wil spreker zeggen: jullie hebt nu een mooie school. Alles is nieuw, zorgt er nu voor, dat alles mooi blijft, want in den geheelen omtrek staat er niet zoo een mooie school. Mijnheer Kool, aldus de Burg., vanaf dit oogenblik draag ik de school aan uw goe de zorgen over; het Gemeentebestuur ver trouwt, dat het op uw volle medewerking kan rekenen, terwijl het Gemeentebestuur zijn volle medewerking aan u toezegt. De Hoofdonderwijzer, de heer Kool, dankt de- Burg. voor zijn vriendelijke woor den; vandaag, aldus spr., treed ik officieel in functie, doch voordien mocht ik reeds uw steun genieten, waarvoor ik u dank wensch te brengen. Den gemeente-opzich ter komt zeker voor het ontwerpen van dit prachtgebouw een woord van lof toe. Het uiterlijk van een school is van grooten invloed op het slagen van het onderwijs, nu het gebouw nog zoo mooi is, wenscht spr. een beroep te doen op de ouders om hun kinderen vooral te wennen aan orde, netheid en reinheid. Met wederzijdsche medewerking zal dan de school niet alleen zijn een Onderwijsinrichting, maar ook een Opvoedingsinstituut. Nadat ververschingen zijn rondgediend en de kinderen allen in hun klasse zijn ge- tracteerd, wordt van de aanwezigen een foto gemaakt, waarna allen met een door de Gemeente beschikbaar gestelde autobus naar huis werden gebracht. TER AAR. Installatie vice-praeses St.-Josephgezel- lenvereeniging. Woensdag werd de nieuwe kapelaan, de weleerw. heer Oud, geïnstalleerd als vice-praeses van de Ge- zellenver. Ondanks de geweldige regen, waren toch bijna alle leden present. De Senior A. v. d. Hoorn opent de vergade ring met het Kolpingsgebed, heet alle van harte welkom, bijzonder den praese9, den kapelaan, den Raad van Bestuur. Spr. dankt de leden voor hun opkomst. Voorts verzoekt de Senior den praeses den nieuw benoemden kapelaan te instal- leeren als vice-praeses v. d. Gezellenver- eeniging. De praeses, het woord nemende, brengt eerst nog eens in herinnering al wat de va- rige vice-praesesg was voor de Gezellen- ver. Spr. hoopt dat de nieuwe vice-prae ses met dezelfde ijver en werklust zoo voort moge gaan. Werken met liefde voor de Gezellen, en dat de leden den priester volgen, dat zij altijd de weg der deugd be wandelen. Dit maakt hen gelukkig. Heusch wij mogen wel eens pleizier maken, maa-r dan moet het gaan op een gepaste wijize. Weest altijd flinke mannen. Vice-praeses ik introduceer u en presen teer u aan de leden. Geef hun de liefde van uw hart. Ik hoop, dat gij altijd met blijdschap de vergaderingen van de Gezel len bijwoont, en dat de samenwerking voor treffelijk moge zijn. (Applaus). Hierna nam de Senior het woord en sprak als volgt: Z.E. Praeses, uw houding tegenover onze Gezellen en onze ver. heeft ons met bewondering voor uw tact en uw goed begrijpen voor onze ver. vervuld. In ge wone omstandigheden houdt gij u op den achtergrond, toont ons wel op vele tijden uw sympathie maar verder laat gij het werk over aan de helper, u door den Bis schop gestuurd. Hierdoor toont ge uw vol le vertrouwen in den u toegewezen hel per. Bij de moeilijkheden geschapen door 't verplaatsen van onze vice-praeses, geeft ge aanstonds uw volle medewerking en doet ge alles om de afscheidsavond zoo goed mogelijk te doen slagen en den scheiden den vice-praeses een laatste maar aange name herinnering mee te geven. Bij de eerste kennismaking met onzen nieuwen vice-praesos toont ge aanstonds uw enthou siasme voor onze ver. en hedenavond hebt gij weer hier in ons midden willen ko men. Z.E. Praeses, hiervoor onzen oprechten dank. Wij hopen in den komenden tijd uw sympathie weer waardig te toonen. Weleerw. vice-praeses wij feliciteeren u met dit gedeelte van uw priesterlijke taak, die uthans is opgedragen. Bij 't vele werk dat u als kapelaan te wachten staat, is nog weer meer bijgevoegd en toch dur ven wij u te feliciteeren, omdat wij we ten dat 't u aangenaam is het werk te kunnen doen. Wij hebben reeds verschil lende kapelaans op Patronaat en Gezel len gekend, maar hoe verschillend en mid delen ook mochten zijn, die zij gebruikten om hun idealen te bereiken, dat hadden zij allen gemeen: zij hadden een priesterhart dat klopt om eer te brengen aan God en streefgde naar 't heil van de geloovigen. Vice-praeses Kraakman is elders, thans hebben we u als priester-praeses. Blijde zien wij ook thans de toekomst tegemoet, wetend dat u niets te veel zal zijn. Uw priester-zijn geeft ons daarvoor alle waarborg, uw priesterhart zal u de midde len ingeven die goed en nuttig lijken om te zijn een goed vader van het groote Kol- pingsgezin. Wij van onzen kant zullen uw werk zoo gemakkelijk mogelijk maken door onze volle medewerking te verleenen, door ons te geven aan uw leiding. Z.E. President en W.E. vice-praeses, wij zijn overtuigd van de gebeden die gij voor ons stort als gij aan het altaar staat. Zou den wij dan kunnen dulden dat wij u alleen laten bidden? Neen, wij zullen ons daarbij aansluiten, we zullen bidden voor elkanders welzijn, voor den groei en bloei van onze ver., voor onze geestelijke leiders. Wij willen uw eer en goede naam verdedigen, waar die wordt aangevallen. Zoo meenen wij 't best onze dankbaarheid te kunnen betuigen aan God voor de Priesters die hij ons sohonk, aan u voor 't vele werk dat gij belangeloos voor ons verricht. Mogen de vruchten van uw werk rijk en overvloedig zijn. Hierop dankte, de vice-praeses de prae ses voor zijn schoone woorden en eveneens den Senior voor de waardeerende woor den tot hem gericht. Hoe schoon is het niet zegt spr., als jong priester te staan aan het hoofd van zoo'n mooie ver. die zulke heerlijke idealen nastreeft, de jonge mannen op te voeden to degelijke kerels. Gezellen ik sta voor u klaar, en zal mijn uiterste best doen, zooveel in mijn vermo gen ligt, de Gezellenvereenigng op te wer ken. Ik vraag uw medewerking, waaraan ik geen oogenblik twijfel, gehoord het ge sprokene van den Senior. Laten wij hopen met de hulp en zegen van God, dat de Gezellenvereeniging moge groeien en bloeien. Een spontaan applaus brak los op de „maidenspeech" van onzen nieuwen praeses Vervolgens werd de „Voorzang" door al de leden gezongen, waarmee het officieele gedeelte geëindigd was. Om nog een fleuriger cachet aan deze avond te geven, werden er versnaperingen aangeboden, en bleef het tot kwart voor tien gezellig. Aan het sluitingsuur gekomen deelt de Senior mede, dat volgende Maandag ver plichte vergadering is, inplaats van Woens dag. De vergadering begint precies te half acht, er wordt op een flinke aanwezig heid gerekend. KATWIJK AAN DEN RIJN. De vooruitzichten van den tuinbouw. Het liep de laatste dagen weer tamelijk goe-d. Peen bleef zeer goed op prijs en zoolang de prijs der eerste soort bloemkool blijft va- rieeren van 1015 per 100, is er nog geen reden om onder de tegenwoordige omstandig heden een klaagtoon te doen hooren. Ook zand- aardappelen brengen een zeer goeden prijs op en het zijn dan op heden alleen de klei- aardappelen die te laag in prijs staan. De groote slag moet echter nog vallen. Die komt hier in de tijd van de late bloemkool, beginnende ongeveer 15 September en meestal eindigend pl.m. 15 November. De gewassen hiervan sjaan zeer goed, velen zelfs best doch deskundigen meenen dat tengevolge van de vele regen die we gehad hebben, de gewassen hiervan later de gevolgen zullen ondervinden, mits hiervoor tijdig extra maatregelen worden genomn. Het bestuur der Tuinb.ver. „Katwijk en Omstreken" meende dan ook goed te doen de leden per circulaire Liervoor te waarschu wen en ze te melden wat, mede op advies van den waarnemenden Rijkstuinbouwconsulent, hiertegen kan worden gedaan. Door de vele regen zal waarschijnlijk veel plantenvoedsel naar den ondergrond zijn uitgespoeld. In het bijzonder geldt dit voor de stikstof, maar op de zandgronden ook voor kali. Het is algemeen bekend dat hier veel stikstof, als zwavelzure ammoniak of kalksalpeter, wordt gebruikt voor bemesting, maar op zandgronden, die van na ture kali-arm zijn, zal ongetwijfeld een tekort aan kali kunnen ontstaan, zoodat een over haasting met patentkali, b.v. 1 k.g. per R.R. zeer aan te bevelen is, of 2 K.g. per R.R. als voor de na-kool nog geen kali-bemesting is ge geven. Ook als met beer is gemest, houde men in het oog, dat beer wel rijk is aan stikstof doch daarentegen slechts weinig kali bevat. Ook bij beerbemesting is daarom een toegift van 1 K.g. patentkali, vooral thans na de vele regen, zeer gewenscht. Kool heeft niet alleen veel stikstof, maar ook veel kali noodig Men geve echter niet van het eene veel te veel en van het andere te weinig. Zooiets moet nadee- lige gevolgen hebben. Waar de teelt van late bloemkool zich hier steeds uitbreidt en de to taal financieele uitkomsten voor een zeer groot deel afhangen van de uitkomst van de late bloemkool, dienen de tuinders er o.i. voor te zorgen dat al het mogelijke gedaan wordt om de gewassen, en dus de kwaliteit, zoo goed mogelijk te den zijn. En dat verkrijgt men mede door te zorgen, voor een goede en gelijk matige bemesting. Als over enkele weken blijkt dat de kool wegens gebrek aan een ot andere meststof haar natuurlijke einde niet kan halen, is het te laat om bij te mesten. Voor een overbemesting, het zij van ammoniak, hetzij van kali, is het nu nog vroeg genoeg. Laat men er echter rekening mee houden, dat kool niet alleen veel stikstof, doch ook veel kali noodig heeft, vooral in zand- Vlagjesdag. De door den Ned. Militairen Bond gehouden vlagjesdag ten bate van de Militaire Tehuizen heeft opgebracht de som van 28.75. KUDELSTAART. Koninginnefeest. Koninginnedag hebben de kinderen van de R.K. School a'hier een kindsheids-optocht gehouden en des namid dags was er voor de kinderen een prachtig feest georganiseerd op het land van den heer Raadskelders. Het veld was in tal van vakken verdeeld en ieder vak gaf een bron van uitbundig vermaak. De grootste klassen gingen op reis, waarvoor zij zich in groot tenu moesten steken. Dat een en ander met vroolijk gelach gepaard ging, laat zich denken. Bij een andere afdeeling kropen jongens door touwen en andere hindernissen. Verder op weer tonnetjes-kruien, popslaan, zakloopen en turfrapen. Voor de meisjes: wasch-ophangen, korfbal len, baldragen, ezeltje prikken enz. Zoo was het binnen de lijnen een drukte van beteekenis, maar ook daarbuiten was een reu zen belangstelling; de groote genoten daar met de kinderen mede. Het R.K. fanfarecorps „Laus Deo" van hier zorgde er voor, dat de gezellige stemming bleef Vroolijke wijsjes klonken telkens weer en de jeugd zong af en toe dapper mede. Op het terrein stond een groote consumptie tent en er naast een kleine, waar de dames van de Kindsheid zorgden voor de jeugd, voor verfrissching zoowel als voor versnapering. Het feest stond onder leiding van den heer Schaper, die met zijn stal van helpsters en hel pers werk genoeg had, maar voorzeker goed geslaagd is. Ook de pastoor toonde zijn belangstelling en was op het feestterrein aanwezig. Na afloop werden de prijzen op het feestter rein uitgedeeld. Die geen prijs hadden kregen een troostprijs, in den vorm van een plak chocolade. Daarna ging men met de fanfare voorop in optocht naar de school, waar de kinderen nog eenige versnaperingen kregen, waarna de jeugd' overvoldaan huiswaarts trok. De grooten ble ven tot laat in den avond hier en daar gezellig Zoo heeft ook KudeLstaart het feest van de Landsvrouwe op leuke en gezellige wijze ge vierd. CITROENCAKE (iets aparts) 14 ct. p. ons. - luist iets voor Ui Telf. 3107 Telf. 3107 Fa. I. ZANDVOORT's Slagerijen HOOFDZAAK; OUDE VEST 55, TELEF. 880; P.K. K00RSTEEG 26, TELF. 514 OEGSTGEEST; KEMPENAERSTR. 87, TEL. 2411; N00RDWIJK: KERKSTR. 5, TEL. 327 RUNDVLEESCH Haas Biefstuk Rosbeaf Ribstuk Riblappen Extra fijne lappen bij 3 pond Vette en doorregen lappen Gehakt en soepvl. f 0.90 0.85 0.60 f 0.55—0.60 0.55 0.50 1.40 Klapstuk f 0,40 PRIMA RUNPEiy^ ROLLADE. JT0A5 Niervet ,/f 0.50 Staartstuk 0.60 Gesmolten vet 0.25 VOLVET KALFSVLEESCH Fricandeau f 1.10 Oesters Rollade Lappen Poulet Gehakt Nierstuk Coteletten 1.10 0.90 0.80 0.75 0.85 0.75 VLEESCHWAREN ons Ham Rookvl. Pekelvl. f 0.40 0.45 0.30 Boterhamw. 0.25 Leverworst Bloedworst 0.13 Tongenw. 0.30 Prima Rookworst p. pd. 0.45 2 y2 ons Procureur- spek 0.40 EiiiËferagewöïBe fijne Ua^kensr^oSiaeie f G.60 p. p®nd 8296 BESTELLINGEN UIT OMLIGGENDE GEMEENTEN BOVEN f2FRANCO VARKENSVLEESCH Fricandeau f 0.600.65 Lappen 0.550.60 CARBONADE f 0.45 Gehakt 0.40 Krapjes 0.25 Saucijsjes en Versche Worst SPEKLAPPEN Doorr. Speklappen Doorr. Varkens lappen Rauwe Reuzel Mager Spek 0.50 0.15 0.25 0.40 0.30 0.30 ALTIJD IETS APARTS COQUETTE CHASSEUR- TRICORN EN POSTILJON MODELLEN. In onze speciaal zaak ndt U dtyftieest flatteerënde modellen MARE 103 Speciaal gesorteerd voor oudere Dames Groote keuze Bontkragen

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 7