DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1931 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 ONGELUKKEN. Levend verbrand. Naar de Romeinsche bladen uit Avelli- no melden, is te Fuimara een boerenhuis in brand gestoken, terwijl de bewoners, de boer zijn vrouw en twee kinderen, slie pen. Do ongelukkigen zijn in de vlammen om gekomen. Slechts hun verkoolde lijken ■werden gevonden. Enkele personen, die van de brandrtich- ting verdacht worden, zijn in hechtenis ge nomen. Cementfabriek afgebrand. In de nabijheid van Sosnowicz (Polen) is Dinsdag door tot nu toe onbekende oor zaak de cementfabriek Wiek totaal afge brand. Aan het blusschingswerk hebben nage noeg alle brandweren van het geheele in dustriegebied deelgenomen-, doch zij kon den niet verhinderen, dat binnen twee uur het geheele fabrieksgebouw was verwoest. De schade bedraagt ongeveer zeven honderd duizend zloty. Noodweer. Een ontzaglijk zwaar onweer ontlastte zich gisteravond tusschen Keulen en Aken boven de gemeente Brachelen. De aange richte schade is zeer groot. De oogst in het getroffen gebied is voor het grootste deel verwoest. Bij het reddingswerk is een brandweerman verongelukt. GEEN NIEUWS VAN DE „NAUTILUS". Magnetische storingen oorzaak? Sedert drie (ïagen is men zonder be- doht van den Amerikaanschen Noordpool- onderzoeker Wilkins, die met de „Nauti lus" een pooltocht heeft ondernomen. Alle pogingen om draadlooze verbinding met de „Nautilus" te krijgen zijn zonder resul taat gebleven. Het uitblijven van berich ten van Wilkins wordt verklaard door magnetische invloeden, die het uitzenden van draadlooze berichten door de „Nau tilus" onmogelijk maken. Volgens de laatste ontvangen berichten bevindt de duikboot zich thans in het Pool-ijs. Diefstal van anderhalf millioen dollar. De directie van de Continental Illinois Bank and Trust Company heeft, naar gemeld wordt, in de effectenafdeeling een diefstal ontdekt van meer dan an derhalf millioen dollar. De bank is ver zekerd tegen diefstal. De verduistering is gepleegd door den 42jarigen Walter Wolff, die reeds langer dan twintig jaar aan de bank verbonden is en tot de vo rige week leider van de couponafdeeling was. Hij heeft de diefstal erkend en ver klaarde de gestolen stukken gebruikt te hebben voor speculaties in effecten en graan. De diefstallen loopen over gerui- men tijd. Bandietenbende gearresteerd. De politie is er in hand te leggen op een bende van vier mannen en een negerin, die zich bezig hield met het ontvoeren van rijke per sonen en daarvoor losgeld eischte. De arrestatie van deze bende is het onmid dellijk gevolg van de betaling van eenige belangrijke bedragen aan losgeld voor den veili'gen terugkeer van den rijken jongen makelaar Charles Rosenthal. De leider van de bende was een zekere Ni colas Green, de eigenaar van een hotel, die als bandiet bekend stond en die door zijn medebandieten ter dood was veroordeeld, omdat hij van het losgeld ten bedrage van 50.000 dollar de helft had achtergehouden. De andere gearresteer den zijn een zekere Adinolfi en Silio, de beide gewapende leden van de bende, de negerin Bettina Green en een zekere Markham. Muiterij op de Chileensche vloot. Volgens een telegram uit Valparaiso is de bemanning van de in de haven van Coquimbo gelegen Ohileensche vloot Dinsdag aan het muiten geslagen. Vol gens deze berichten zouden alle officie ren gevangen gezet zijn en gedwongen zijn tot het onderteekenen van een ulti matum aan de regeering, waarin ver klaard wordt, dat de voorgenomen ver mindering der soldijen voor de vloot niet aanvaard kan worden. Nadat de of ficieren het ultimatum geteekend hadden, keerden de manschappen op hun posten terug. Verwaoht wordt, dat de regeering zal toegeven, daar anders een openlijke opstand op de vloot te vreezen valt. Weer een roofoverval op een postbeambte. Uit Hoebei (Mecklenburg-Schwerin) wordt gemeld: Een postbeambte werd gisteren in een bosch bij Retzow door twee mannen overvallen, van zijn fiets getrok ken en onder bedreiging met een revolver van zijn geld beroofd. De roovers maak ten 1500 mark buit, waarmede zij de wijk namen. De politie stelt een onderzoek in. De roofoverval was systematisch voor bereid. Bij nader onderzoek bleek, dat de telefoonleiding naar de naastbijzijnde boerderij wag doorgesneden. Twaalf bagnards ontvlucht. Naar de Fransche bladen melden, zijn uit de Fransche strafkolonie in Guiyana twaalf tot levenslangen dwangarbeid ver oordeelde gevangenen ontvlucht. Zes hun ner kwamen op hun vlucht tengevolge van gebrek orn het leven, de zes anderen slaag den er in naar Venezuela te ontkomen. Groote hoeveelheid springstof gestolen. Naar de „Chemnitzer Alleemeine Zei- tung" uit Hartmannsdorf meldt, werd uit het kruithuis der steengroeve, die aan de stad Chemnitz toebehoort, een groote hoe veelheid springstof en 250 hulzen gesto len. Dc gendarmerie stelde een uitgebreid onderzoek in. Wanneer de inbraak heeft plaats gehad, kon niet worden vastgesteld, daar de steengroeve in twee dagen niet in gebruik was geweest. Stakend brandscherm. Het W. B. meldt uit Berlijn: Kort voor den aanvang van de voorstelling in het „Komödienhaus" te Berlijn gisteravond, lieten de aanwezige brandweerlieden het ijzeren brandscherm neer, ter controleering van de goede functioneering van dit in strument. Het neerlaten van het scherm had een zeer vlot verloop, doch alle po gingen om het weer omhoog te halen, ble ven vruchteloos, zoodat de bezoekers, na dat zij hun entree-gelden hadedn terugont vangen, naar huis terug moesten keeren. GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Overreden en gedood. Gisteravond is bij den onbewaakten overweg aan de Zwanen streng nabij Apel doorn het anderhalfjarig zoontje van den heer A. Kars. ploegbaas bij de Nederland- sche Spoorwegen, die aldaar in het blok huis woonachtig is, door den trein, welke om 6.45 uur uit Apeldoorn vertrekt en al daar om 6.51 passeert., overreden. In een onbewaakt oogenblik was het kind naar de spoorlijn geloopen en had zich, onbe wust van het naderend gevaar, op de rails begeven. Een arts constateerde den dood. De trein ondervond eenige vertraging. Gisternamiddag is de driejarige Chris- tiaan Stok, die in de Kievitstraat te Leeu warden plotseling den weg zou oversteken, door een vrachtauto overreden en gedood. In een beerput gevallen. Te Diepenveen bij Deventer viel de vijf tienjarige dochter van den heer N. W ggers in een beerput bij een boerderij. Tengevol ge van den val is zij overleden. Dynamietpatroon stuk getrapt. De 16-jarige G. K., te Heerlen trapte op een ahiminiumbuisje, dat later een dyna mietpatroon bleek te zijn. De patroon ont plofte, met gevolg, dai K.'s duim en vinger tapen van de linken-ha nd werden afgerukt en de jongen ook aan het voorhoofd werd gewond. EEN VECHTPARTIJ TE ARNHEM. Een politie-agent ernstig gewond. Gistermiddag te omstreeks zes uur ont stond in de Pastoorsstraat te Arnhem een vechtpartij, veroorzaakt door een vijftal beschonken personen. De vechtpartij nam een zeer ernstig karakter aan, omdat een der vechtersbazen plotseling een mes te voorschijn trok en daarmee den agent van politie G., die alleen het vijftal in bedwang moest houden, een steekwonde in zijn lies toebracht, zoodat hij genoodzaakt was zijn revolver te trekken en eenige schoten in de lucht te lossen oim de vechtersbazen schrik aan te jagen. Inmiddels was het Centraal Politiebureau van een en ander in kennis gesteld en was spoedig een groot aantal agenten op de been om assistentie te ver- leenen. Een der vechtersbazen, die in het tumult een b'oedende wonde in zijn hals had beko men. werd onder hevig verzet gearresteerd, terwijl kort daarop de vier anderen naar het politiebureau konden worden overee- i bracht. Na verhoor werden allen inees'o- ten. De gewonde avert werd per auto-bran- I card naar het ziekenhuis overgebracht en aldaar ter verpleging opgenomen, 'sAvonds kon hem nog geen verhoor worden afgeno men. 7.iin toestand is echter niet levensge vaarlijk. MISDRIJF OF ONGELUK? Bij aankomst van den trein, die gister morgen omstreeks 11 uur uit Utrecht te Arnhem aankomt, werd in een coupé Lste klasse een heer gevonden, die een schot wond door het hoofd had. Bij onderzoek werd op den gewonde noch in de coupé een vuurwapen gevonden. Nadat de gewonde, die nog leefde, doch bewusteloos was. door het stationS'Cevsn- neel naar de wachtkamer was gebracht, waar spoedie een geneesheer aanwezig was, werd de man naar het- Diaconessenhuis vervoerd. Of hier misdaad in het. spel is nog niet bekend. In ieder geval schijnt berooving uitgesloten, daar een portefeuille met pl.m. 200 aan bankpapier nog op den gewonde werd gevonden. In zijn bezit werd even eens gevonden een Ned. paspoort ten name van B. T. te Rijswijk, vermoedelijk ambte naar aan een van de Departements. Dadelijk is door de politie een onderzoek begonnen speciaal Langs de spoorlijnen Arnhem—Utrecht om te trachten een even tual uit den trein geworpen wapen te vin den. Laat in den middag is de gewonde, zon der tot bewustzijn te zijn gekomen, over leden. DE DUBBELE MOORD TE ZUIDBROEK. Nog geen spoor van de daders. Hot onderzoek betreffende den te Zuid broek gopleegden roofmoord is in vollen gang. Onder leiding van den burgemeester en den majoor der rijka veld wacht, geassis teerd door de gemeente-politie, worden ver scheidene aanwijzingen tegen vermoedelijke daders nauwkeurig onderzocht. In vele ge vallen heeft het onderzoek bot niets ge leid en aangaande andere sporen kan voor- loopig niets worden medegedeeld. Op de plaats waar het lijk van Molanus is gevon den, is nog gedregd in de hoop het voor werp te vinden, waarmee de schedel werd ingeslagen Dit dreggen heeft ook geen re sultaat opge'everd Wel is een pijp van den verslagene gevonden. Het dreggen wordt nog voortgezet in het Winschoterdiep. Overal hoort men meeningen omtrent het drama. Over het algemeen is men van opi nie, dat de gruwelijke misdaad als volgt gep'eegd zou zijn: Molanus lag reeds te bed, toen hij gewekt werd met de mede- deeling, dat een zijner koeien in een sloot geloopen was. De verslagene zou zich daar op gekleed hebben en zijn moeder een en ander verteld hebben. De oude vrouw is daarop opgestaan en heeft, aldus wordt ge meld, toen Hendrik verttok, de deur ge grendeld. Het was bekend, dat wanneer vrouw Molanus alleen thuis was, de deur steeds gesloten werd. Zeer waarschijnlijk zou Hendrik e°n ketting meegenomen heb ben Op aanwijzing van de daders zouden ze gezamenlijk naar hei slootje zijn gegaan, op pl.m. 200 M. van de boerderij, waar Hen drik vermoord is gevonden. Tn elk geval staat het wel vast, dat Hendrik uit huis is gelokt. Daarna moeten de daders weer naar de boerderij gegaan zijn waar zij de deur gesloten vonden. De oude vrouw moet zelf de grendels wereeschoven hebben. Deze wa ren aan den binnenkant niet beschadigd. De toestand in het huis wees er op, al dus de .Tel.". dat de vrouw zich nog verzet heeft. Aan den moord op haar moet een worsteling vooraf ge ca an ziin. De misdadi gers moeten wel met den rtlaa tselijken toe stand op de hoogte geweest zijn.' SPORT VOETBAL DIOC. HAARL. BOND. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. Zomercompetitie voor Junioren. Uitslagen van Zondag 1.1.: Afd. A.: O. V. V.—S. J. C. 3—2; Leiden— V. V. B. 1-0. Afd. B.: A. S. C.—S. N. A. 0-7. Programma voor Zondag a.s. V. V. B.—S. J. C. (J. de Vrind). Leiden—O. V. V. (G. E. Bakker). MeerburgA. S. C. (J. Bigh. v. Gelder). Aanvang der wedstrijden 1 uur. Hieronder volgen de competitiestanden bijgewerkt tot heden. Afdeeling A. Leiden 4 4 9—1 8 O. V. V. 5 3 2 14—10 6 S. J. C. 4 2—2 13—7 4 V. V. B. 5 5 2—20 S. N. A. Meerburg A. S. C. Afdeeling B. 3 3 21—2 2 1—1 7—3 3 3 0—23 Vereenigingen, die met één of meerdere elftallen wenschen deel te nemen aan de competitie voor junioren voor het weldra beginnende seizoen 19311932, gelieven daarvan mededeeling te doen aan onder- ge! eekende vóór 15 September a.s. Zooals verondersteld wordt bekend te zijn, moet de inschrijving vergezeld gaan van een lijst bevattende de namen en adressen en geboortedata der junioren als mede van 2.50 inleggeld per deelnemend elftal. Volgens genomen .besluiten van de laatste algemecne vergadering van „Het Leidsche District" moet iedere %junior in het bezit zijn van een op die vergadering goedgekeurd reglement en van een iden titeitskaart. Buiten de 2.50 inleggeld per elftal is daarom iedere vereeniging nog verschuldigd 0.10 per op te geven junior, als dekking van de kosten, die 't drukken van reglementen en kaarten met zich bracht. Bovendien heeft iedere vereeniging ook te zorgen voor een, twee of meerdere scheidsrechters, naar gelang het aantal elftallen, waarmede men ^enscht uit te komen. Beleefd, maar dringend wordt men ver zocht, namen en adressen van personen, die als scheidsrechter wer-schen op te treden ,aan ondergeteekende op te ge ven. II.H. Secretarissen, wacht niet met uw insehriiv'ng! Over eenige weken gaat het ccmpetitierad weer aan het draaien! Schrijft zoo spoedig mogelijk in!!! De Competitieleider, P. J. A. DE VRIND. jüflDAG i op het A.S.C.-Terrein ip^Oegstgeest - Aanvang 2 uur Kaarten verkrijgbaar bij H. ZIRE^füh Si gareu hand el, N. Rijn 63; G. SCHOON WA TER, Sigarenmag. Haarl.str. 195; Caf^fHet Centrum", N. Beestenmarkt 13; G J. DE GRAAFF, O. Vest 181. Het terrein is te ber^fkeii m. Autobus Stadsverk. eindpunt Warm.weg en m. de tram WIELRENNEN NATIONALE WEDSTRIJDEN. Op het A. S. C.-terrein. Zondag a.s., des middags te 2 uur zullen op het A. S. C.-terrein aan de Kempenaer- straat te Oegstgeest nationale wielerwed strijden worden gehouden, uitgeschreven door de Leidsche Ren- en Toeristvereeni- gingSwift". Het programma bestaat uit klassement-, afval-, koppel- en sprintwedstrijden. Deelname o.a. van de koppels: Dieter- manHiddes, lste prijswinners wedstrijd 19 Juli, het eveneens sterke koppel Adan Vermaire, C. B. van Bijn, uit Amsterdam de schitterend rijdende Haagsche koppels WildschutN. Krens, MateriaValk. be nevens de Swift-leden J. Riethoven, J. Verschoor en nog vele anderen. In de klasse Nieuwelingen is de le prijs- winner, dc snelle Leidenaar D. Ramp weer van de partij, terwijl J. Hollander, de man die op de streep geklopt werd, ernstig voornemens is, revanche te nemen. Verder nog een keur van jonge opkomende ren ners, w. o. A. de Jong, B. Daenen, W. Steenwijk, KI. in 't Veer e.a. VAN DE STAD 10NBAAN. Gisteravond zou in het Olympisch Sta dion te Amsterdam de revanchewedstrijd om het wereldkampioenschap 1931 plaats hebben. Ruim 15.000 belangstellenden haddon zich naar het Stadion begeven om bij deze wedstrijden aanwezig te zijn. De regen is evenwel spelbreker gewor den en jxxist nadat de wereldkampioen sprinter Falck Hansen onder het spelen van het Deensohe Volkslied zijn eereron- d had gereden en bloemen van de Neder- landsche Wielren Unie in ontvangst had genomen, brak de bui regen los, die gerui- men tijd aanhield en verder rijden onmo gelijk maakte. Voordat de revanchewedstrijd zou aan vangen werd nog een wedstrijd voor nieu welingen over 6 km. verreden. Winnaar hiervan werd N. Repko met. 10 punten, 2. D. Fabel 8 punten en 3. G. Kooy 7 punten. De overige wedstrijden waarvoor het publiek eigenlijk gekomen was, werden voor dezen avond afgelast en uitgesteld tot Donderdagavond 10 Sept. a.s. MOTORRIJDEN De Intern. Zesdaagsche te Merano. Het parcours van gisteren was niet zoo zwaar als dat der vorige dagen. Sybiandy is blijkbaar de pechvogel van de groep; ditmaal had hij een koppelingsdefecc, zoo dat zijn strafpuntenaantal op 34 is geko men. Den Engelsen kreeg een lekken band en daardoor tevens een totaal van 40 stx-afpunten. Het Nedex-landsche A-team is nog steeds zoxxder fouten; het B-team heeft er 52. Wel heeft ook Hamersveld een lekken band gehad, doch hij wist de reparatie snel te verrichten, zoodat de verloren tijd weer kon worden ingekopen. De Duitscher von Krohn reed tegen een auto, waardoor het Duitsche Trophy-team 3 strafpunten op liep. KORFBAL Rozenburg of Fluks 1e klasser. A.s. Zondag wordt te Delft op het D. K. C.-terrein een beslissingswedstrijd ge speeld tusschen Rozenburg en Fluks om een plaats in de Zuid-Hollandsche le klas. SCHIETEN Leidsche Burgerwacht. Op Zaterdag 5 September a.s. aanvan gende om 5 u. n.m. zullen op de Schietba nen te Katwijk door den Commandant der Leidsche Burgerwacht Majoor M. van Mens en kapitein W. H. Snijders, toege voegd aan den Inspecteur der Burger wachten, den leden der Leidsche Burger wacht, de schietvaardigheidsproeven wor den afgenomen en wel voor: A. lste klas schutters 130 punten van de 15 schoten 14 binnen kring 7, één serie schot voor schot de beide andere serie elk binnen 35 seconden. B 2e klas schutters 115 punten van de 15 schoten 14 binnen kx-ing 6. C. 3e klas schutters, 100 punten van de 15 schoten (schijf B. W. telling 110). „Willem Teil"„Gen. Snijders". Door de Leidsche Schietvex'eeniging „Willem Teil" en de Onderofficieren Schxot vereeniging „Gen. Snijders" zal op Zatei- ciag 19 September a.s. op de schietbanen te Katwijk een Vriendschappelijke wed strijd met scherp worden gehouden, af stand 150 meter schijf Loosduinen, 1 serie liggende en 1 serie kn lende houding. Aanvang 15.00 uur, ieder uitkomende vereeniging met 2 vijftallen. Prijzen: a. Hoogste korps; b. 2 Hoogste i Korpsschutters (waaronder een prijs aan 1 geboden door sergeant G. Schouten). ZWEMMEN LEIDSCHE ZWEMCLUB. De adspirantenwedstrijderi. De Leidsche Zwemclub heeft gister avond haar laatste wedstrijden, die der ad- spiranten, afgewerkt. Het weer lokte nu niet bepaald tot het bezoek aan zwemwed strijden uit, zoodat de opkomst maar mot tig was. De deelname viel echter best mee. Slechts enkele ingeschrevenen kwa men niet op, waartegenover staat, dat an deren weer de opengevallen plaatsen aan vulden. Het water was intusschen heel goed, juist omdat de luchttemperatuur iets min derde. Met animo is er door de jeugd gekampt en het programma werd zeer vlot afge werkt, hetgeen met het oog op de vroeg invallende duisternis ook wel noodig was. Veel aanleiding tot bespreking geven deze wedstrijden niet. Het programma be stond voornamelijk uit het zwemmen van diverse bannen voor jongens en meisjes. Aardig was intusschen de 5 x 25 m. esta fette vrije slag tusschen 3 jongens en 2 meisjes, waarbij De Zijl, L. Z. C. en Poel meer elkaar bekampten. De Zijl sloeg hier een goed figuur en bewees goede jeugdige krachten onder de ad spiranten te bezitten Vooral de wijze waarop het tweede meisje haar baan zwom was voortreffelijk en., veelbelovend. Een amusant nummer was het hinder- niszwemmen, waarbij de deelnemers en deelneemsters een dik met zeep besmeei-d vlot moesten passeeren. Dat dit niet erg gemakkelijk ging, laat zich begrijpen en de vertooning gaf dan ook genoeg reden tot lachen, 't Was een goedgeslaagd num mer. Tot slot werd een polowedstrijd gespeeld Aanvankelijk zou de R. Z. C. als tegenpar tij van L. Z. C. II fungeeren, doch de Rot terdammers hadden gisteren afgezegd. De Zijl was bereid gevonden te spelen en ver sterkt met de Reede (L. Z. C.) gingen zij te water, 't Was intusschen begrijpelijker wijs een L. Z. C.-wed strijd, want nadat de Reede erin geslaagd was den L. Z. C.-kee- per tweemaal te verschalken (02) wisten H. A. C. Walenkamp en Meijer door drie doelpunten de overwinning voor de L. Z. C. tot een feit te maken. Na afloop der wedstrijden werden door den voorzitter der L. Z. C., mr. H. R. Goudsmit, met een toepasselijk woord de priizen uitgereikt. De uitslagen luiden: 25 m. vrije slag meisjes tot en met 13 jaar: 1. W. Christiaanse, in 20.4 sec., 2. Annie Passier, in 23 sec., 3. Nelly Kanbier in 23.4 sec. Idem jongens: 1. F. Tegelaar in 19 sec., 2. J. Koene in 21.4 sec. 40 m. v r ij e slag meisjes 1416 jaar: 1. A. Platteel in 32.8 sec., 2. A. Ver- Ixoéf in 38.4 sec., 3. G. de With in 38.6 sec. Idem jongens: 1. J. Meijeraan in 27.2 sec., 2. P. Lut en J. de Nie in °8.4 sec. Doelwerpen heeren: 1. E. Mun ting 11 punten, 2. Lepelaar 10 punten, 3. S. Ouwerker en J. Westen 6 punten. Idem jongens: 1. J. Meijeraan en P. Lut 10 punten, 2. H. Overdevest 6 pnt. Estafette 5 x 25 m. v r ij s slag (3 jongens en 2 meisjes): 1. „De Zijl" in 1 min 37.6 sec., 2. Leidsche Zwemclub in 1 min. 40.4 sec., 3. „Poelmeer" in 1 min. 48.4 sec. Hindernisbaan jongens: 1. C. Christiaanse in 40.4 sec., 2. J. Meijeraan in 41 sec., 3. J. de Nie in 44 sec., 4. J. Beu- nier in 51.2 sec. Idem meisjes: 1. Annie Passier in 49 sec., 2. G. de With in 54.4' sec., 3. B. van Halderen in 46.6 sec. (met 3 strafpunten), 4. E. v. Kooij in 56 sec. Hoogspringen jongens: 1. H. Overdevest, 2. J. Meijeraan. Idem meisjes: 1. A. Platteel, 2. E. van Kooij. Waterpolo: L. Z. C. IIDe Zijl 32 WATERSPORT De wedstrijden der K.N.M.C. Deze wedstrijden, die oorspronkelijk op 6 September zouden zijn gehouden, zijn een week uitgesteld, daar de zedvereeniging ..Nieuwe Meer" een wedstrijd geeft op 6 September op ongeveer dezelfde baan, op het oostelijk ge deelte aan de Westeinder Plas bij Aa'smeer. Zij zullen dus op Zondag 13 September plaats hebben. O.a. zal gevaren worden om bet kam pioenschap van Nederland voor open booten, indien zich tenminste twee liefhebber® voor den titel aanmelden. Verder worden weduMj- den met voorgift voor kruisers uitgeschreven, verdeeld in klassen boven en beneden 12 K M lengte. Iets nieuws is de wedstrijd voor z g. Sea- eagles, die sedert kort door de firma Ceur- vorst geimporteerd worden. Zij zijn al'e vol komen gelijk en kunnen dus een one du*ign- klasse vormen. De booten zijn voorzien van 40 P.K. Lycoming motoren en loopen meer dan 40 K.M. per uur. Vgrder komt op het program ma voor een handicap-wedstrijd van z.g. Maa«- kruisers. Ook niet-leden der K.N.M C kun nen voor de wedstrijden inschrijven en pro gramma's kunnen worden aangevraagd aan b»t secretariaat: Postbus 416, Dan Hang.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6