Dr. D. I. SIEIHHU1S STADSNIEUWS TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN Adivertenliën AFWEZUÜ 7069 1 MAANDAG 20 JULI 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen, verricht in den morgen van 20 Juli 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 767.9 te la Coruna. Laagste barometerst.*746.9 te Karlstadt. Verwachting tot den avond van 21 Juli: Matige tot. zwakke Noordelijke tot Wes telijke wind. Half tot zwaar bewolkt, later opklarend. Waarschijnlijk een enkele re genbui. Weinig verandering in tempera tuur. LUCHTTEMPERATUUR! 16.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Maandagnamiddag 9.40 uur tot Dinsdagmorgen 4.30 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 19, 12 uur 19 en 3 uur 19.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 18, 12 uur IS en 3 uur 18 gr. C. HOOGSTE WATERSTAND. Hoog water te Katwijk aan Zee op Dinsdag 21 Juli voorm. 8.06 en nam. 8.21 u. Vertrokken. naar Rotterdam: Th. J. M. Funneckotter Heerlerheide: H. Zimmer- mann Brummen E. J. Hilbrands Mid- woud J. de Vries Soest: F. v. Asten Boskoop: M. Stolker Leiden: J. Visscher, IJsselstein: F. A, den Dunnen Dor drecht: K. Drok en gezin Haarlemmermeer J Honcoop Ouderkerk a. d. Amstel: A. M. Honcoop wed. S. v. Dam. WOERDEN Volksbond. Gisteravond had- de maande- lijksche ledenvergadering plaats van de R.K. Volksbond. Wederom heeft zich een nieuw lid opgege ven, terwijl twee zijn vertrokken en één heeft bedankt. Een schrijven is binnengekomen betrffen- de het te Utrecht op 6 September te houden congres. Extra treinen zullen hiervoor 'oo- pen, waarvoor 1 Augustus het getal deelne mers bij het bestuur moet bekend zijn. Congres insignes zullen worden verstrekt voor het bij wonen der meeting onz. De voorz. deelt mede, dat de destijds inge stelde congrescommissie voor Woerden reeds heeft vergaderd. Deze heeft voorgesteld aan 't bestuur aan ieder lid 50 ct. reductie te verleenen in de reis kosten. Hierdoor zijn de reiskosten voor Utrecht voor de leden nihil. Dit voorstel wordt aangenomen. Gerekend wordt, dat minstens een 100-tal leden der Woerdensche afdeeling zal deelnemn. Ook zal getracht worden de jongeren (St. Jozef Gezellenver.) deze reis te doen meema- Een tweede ingezonden stuk betreft de te houden sociale studiedagen in October te Bergen met een inleidend onderwerp: arbei der en maatschappij, waaraan verschillende dergelijke onderwerpen worden toegevoegd. Het bestuur heeft gemeend tenminste één bestuurslid dezer afdeeling daar te doen af vaardigen op kosten der afdeeling. Dit voorstel wordt door de vergadering goed gekeurd. Medegedeeld wordt, dat de eerstvolgende vergadering zal worden gehouden in Septem ber, op welke vergadering het program, win- terconcoursen, zal worden behandeld. Wen- schen hieromtrent kunnen bij het bestuur worden bekend gemaakt. Na rondvraag volgde sluiting. Bibliotheek. Zondag a^s. heeft de laat ste zitting plaats van de Patronaatsbibliotheek Alle boeken moeten dan worden ingeleverd. De geheele maand Augustus is verder deze bibliotheek gesloten. V. E. P. Gisteren speelde V. E. P. de tra- ditioneele nederlaagwedstrijden tegen „De Zwaluwen". De uitslagen waren voor beide V. E P.-elftallen nederlagen: V. E. P. IZwalu wen I 24 en V. E. P. IIZwaluwen II 05. ZEVENHOVEN Rijwielbelastingmerken. Kostelooze rij- wielbelastingmerken zijn te bekomen bij den rijksontvanger te Nieuwkoop Dinsdag- en Donderdagavonds van 79 uur (n. t.). Bloempjesdag „Herwonnen Levenskracht". D© opbrengst van den gisteren gehouden bloempjes-dag ten bate van bovengenoem de instelling bedroeg totaal 829.35. Voor heb M.U.L.Ö.-exa-men, diploma A, zijn te Den Haag geslaagd onze stadgenoo- ten Ohr. Bernaa-d en B. Jansen. Voorr het examen Nijverheidsonderwijs akte N. A. (leerares lingerie en eostuaim- maaien) ie geslaagd mej. J. J. Simonie. Programma van het concert Plantsoen (Musis) op Dinsdag a.s. S uur: 1. Marche Militaire, Schubert; 2. Ouverture „Rosa- munde". Schu'bert3. Entr' Aktmusik, Rosamunde, a. Allegro Moderato, b. An dante con Moto, Schubert; 5. An der schonen biauen Donau, Strauss; 6. Lei den Vooruit, marsch (1ste uitv.) Geijp. DE KA AG WEEK 1931. DE NIEUWE DAG BRACHT WEDEROM WIND EN REGEN. De teamwedstrijden ten einde. Had de Zondag eenige hoop op beter schap van weer gebracht na de eerste stormdagen, de dag van heden deed hier voor alweer niet onder, 't Was weer het oude liedje: een stijve bries met af en toe ongezouten regenbuien, die de weinig overgebleven belangstellenden een goed heenkomen deed zoeken. De Zondags-menschen hebben het wel heel bijzonder getroffen, daar zijn allen het over eens. De wind was nu naar het Noorden ge- loopen en dus moesten er weer andere ge deelten van de wedstrijdbaan gekruist wor den. Te kwart over negen waren de jollen- zeilers reeds weer present voor den team wedstrijd. Het was een mooie gelijkopgaan- de race met de Loosdrecht-vertegenwoor digers in de voorhoede, die weer op de beste plaatsen beslag legden. De uitslag werd: 1. Hunter (Loosdrecht) stuurm. G. F. Bohré, in 58 min. 45 sec.; 2. Boreas (Zaa-nl. Zeil ver.), stuurm. L. de Wit, in 58 min. 47 sec.; 3. Bern (Loosdrecht,), stuurm. B. Maas, in 58 min. 52 sec., 4. Win dekind II (Loosdrecht), stuurm. J. Maas in 58 min. 59 sec., 5. Tulla (Zaanl. Zeil ver.), 6. Daphnia (De Kaag), 7. Ree (Loosdrecht), 8. Krassin (De Kaag), 9. Woelwatertje II (De Kaag), 10. Boffi (Zaanl. Zeilver.). Totaal klassement: 1. Loosdrecht I met Gebrs. Maas 63 pnt., 2. Loosdrecht II met Bobné en Gallé, 59 pnt., 3. Zaanl. Zeilver. I 36 pnt., 4. De Kaag I 29 pnt., 5. R'damsche Zeilvereeniging 28 pnt., 6. De Kaag II 18 pnt.-, 7. Zaanl. Zeilver. II 12 pnt. In den teamwedstrijd der Regenbogen kon men zien, dat de Friezen den prijs al binnen hadden. Zij spanden zich blijkbaar niet erg in, bezetten dan ook de laatste plaatsen en hadden met een minimum te behalen punten nog genoeg voor den team- prijs. Een aardige strijd werd het intusschen om de tweede plaats, tusschen Hollandia en De Kaag. De Karekiet had dezen keer op fraaie wijze de leiding en van Rijn wist zijn voorsprong in de tweede ronde hoe langer hoe meer te vergrooten. Den gehee- len wedstrijd trachtte van der Mey den anderen Holland ia-man, Bos, van de twee de plaats te verdringen, doch de Alphe- naar gaf hem geen kans, zoodat Hollandia de twee eerste plaatsen van dezen wed strijd bezet hield. Het verschil tusschen Holland en De Leede III in deze race bedroeg si echts 1 seconde in het voordeel van eerstge noemde. Tijdens den wedstrijd was het intus- schen weer droog geworden, zoodat het eeen mooie race is geworden. De uitslag werd: 1. Karekiet (Hollandia), stuurm. J. M. v. Rijn, in 1 u. 32 min. 18 sec., 2. Hol land (Hollandia), stuurm. F. P. Bos, in 1 u. 34 min. 36 sec., 3. De Leede III (Kaag) stuurm. W. Z. van der Mey, in 1 u. 34 min. 37 sec., 4. Duke (Kaag), stuur- -man J. C. v. d. Velde, in 1 u. 34 min. 58 sec., 5. Hennie (Sneek), stuurm. M. Hen driks in 1 u. 35 min. 4 sec., 6. Winde kind (Sneek) stuurm. D. Oppenhuizen, in 1 u. 35 min. 45 sec. Totaalklassement: 1. Kon. Zeilvereen. Sneek 24 pnt., 2. Hollandia 18 pnt., 3. De Kaag 17 punten. In de damesjollenklasse startte Corrie de Vlieger als eeerste, maar op het Zwei- land was Gerarda Oudshoorn haar al weer gepasseerd. Mej.^ C. de Visser lag boven de startijn toen het schot viel. Zij moest dus nog terug, maar was alweer weg voor zij de lijn gepasseerd was-, zoo dat zij nog een keeer terug moest. Toch zeilde mej. de Visser prachtig en liep zij haar achterstand steeds meer en meer in om op dee tweede plaats te komen, ter wijl mej. de Vlieger leelijk aan het knoeien raakte en met geruim verschihl op de derde plaats aankwam. In de B-klasse sloege mje. Romeijn met haar Babs op het Zweiland om, zoo dat de persboot weer een sleepje had. Onze cbot kwam daarbij nog even in aanraking met de Cobi van E. W. van Ammers- Jr., die daardoor in de B.M.- klasse de eerstee plaats verloor. De verdere uitslagen luiden: 12 voebsjollenklasse dames A.: 1. Dob bertje, stuurvr. mej. G. Oudshoorn, in 59 min. 41 sec., 2. Elf, stuurvr. mej. C. de Visser, in 1 u. 1 min. 23 sec., 3. Pan, stuurvr. mej. O. E. de Vieger. Idem B.1. Brani, stuurvr. mej. J. Veth, in 1 u. 0 min. 40 sec., 2. Duoky, stuurvrr. mej. Ykema, 1 u. 1 min. 35 sec. Treubklasse: 1. Treub V, stuurm. F. J. Bernhard, in 1 u. 47 min. 23 sec. 2. Treub IV, stuurm. M. van Breemen, in 1 u. 48 min. 25 sec. 45 M2. Kruiser klasse: 1. Föhn, stuurm. P. Molenaar in 1 uur 21 min. 41 sec., 2. Oop- pelstoek, stuurm. IT. Nathan, in 1 u. 21 min. 58 sec., 3. Walta, stuurm. P. Schieffer, in 1 u. 22 min. 22 sec. Sterklasse: 1. Aldebaran, stuurm. J. Dorsman, in 56 min. 49 sec., 2. Aquarius, stuurm. J. R. Trap, in 58 min. 39 sec. i it*H '(-I VOETBAL 1W"1 R.K. Soortvereeniging A. V. V. Onder begunstiging van prachtig voetbalweer werden gisteren voor de A.V.V.-serieweclstrij- den een viertal wedstrijden gespeeld Om 12 uu»- speelde A.V.V. b tegen V.V.P. b. Het was een aardig gespeelde wedstrijd, waarin de partijen mooi tegen elkaar opgingen, beide elftallen wisten eenmaal te doelpunten, ook de verlenging bracht geen verandering; bij loting was A. V. V. de gelukkige, zoodat deze zich in de volgende ronde plaatste. Om 1.15 uur speelde A.V.V. III tegen G.D.A, III. Beide partijen pakken direct flink aan, doch de verdedigingen geven voorloopig niet thuis. Bij een A.V.V.-aanval loopt de G.D.A. keeper wat ver uit zijn doel en de ingeschoten bal verdwijnt over zijn hoofd in het net (10). Tot de rust blijft de stand ongewijzigd. Na de rust pakt G. D. A. flink aan, doch de A. V. V. verdediging geeft niet thuis. Ook A. V. V. zit niet stil en weet bij een der aanvallen o.i. in buitenspelpositie het 2de doelpunt te maken (20). De strijd blijft dan gelijk opgaan en on veranderd komt het einde, zoodat ook A. V. V. III in de volgende ronde geplaatst werd. Om 2.20 speelde A. V. V. I tegen St. Lode- wijk I, onder de goede leiding van scheids rechter v. d. Geer wordt er terstond een vlug tempo ingezet. A. V. V. is in het begin iets in de meerderheid en reeds na 5 minuten spelen, 'stopt bij een mooie A. V. V.-aanval een der St. Lod. achterspelers met de hand en de hier voor toegestane penalty wordt door A. V. V. benut (10). St. Lod. niet ontmoedigd, pakt nu flink aan, doch de A. V. V.-achterhoede is in goede conditie en retourneert alles. De strijd gaat dan verder gelijk op en met 10 voor A. V. V. komt de rust. Na rust komt St. Lod. danig opzetten, doch de A. V. V.-keeper is in uitstekende conditie doch kan hij niet verhinderen, dat St. Lod. onhoudbaar gelijk maakt A. V. V. pakt dan nog eens extra aan, doch ook de St. Lod - achterhoede laat zich niet meer passeeren en met 11 komt het einde. Ook de verlenging brengt geen verandering, zoodat er geloot wordt, waarbij A. V. V. de gelukkige is, doch cok St. Lod. komt door dit gelijke spel in de volgende ronde, wat zeker verdiend was. Tot slot werd gespeeld A.S.C. ISt. Lode- wijk III. St. Lod,. dat met 10 man speelt, waar onder nog enkele invallers, moest met 21 het onderspit delven, ofschoon een gelijk spel een betere verhouding ware geweest. Ht was een schitterend geslaagde sportdag. LAATSTE BERICHTEN HAAGSCHE RECHTBANK. Kort geding over een radio- en gramofoontoestel. De vertegenwoordigster voor Neder land en Ned. Indië van „His Master's Voice", de N.V. Dutch Gramophon Com pany heeft een nieuw toestel in den han del gebracht dat een combinatie is van ra- dio en gramofoon. De N.V. Philips Radio zag hier een in breuk op drie van haar octrooien en vor derde in kort geding dat de president van de Haagsche Rechtbank zou bevelen, dat op grond hiervan His Master's Voice den handel in deze toestellen in ons land zou stopzetten. His Master's Voice voerde hiertegen aan dat zij haar rechten voor het in den han del brengen van deze radio-gramofoontoe- stellen ontleende aan Telefunken, die daar voor een licentie had van dengene, van wien Philips de betrekkelijke patenten had gekocht. De president der Haagsche Rechtbank heeft thans vonnis gewezen en daarbij de door Philips ingestelde vordering ontzegd. Voor Philips was advocaat mr. B. M. Telders en voor His Master's Vioce mr. A. Mout. Een technische uiteenzetting was nog gegeven door mr. Goldstein van het advocatenkantoor Paauwe, Mout en Gold stein. Overval op een sigarenwinkelier. Op 12 Juni j.l., te ongeveer 7 uur pleeg de de Duitscher H. E. J. B. een overval op een sigarenwinkelier aan den Over toom te Amsterdam. Hij kwam den win kel binnen z.g. om een pijp te koopen, doch plotseling trok hij een gummiknuppel en gaf daarmee den winkelier een harden slag op het hoofd. Deze verloor echter zijn bewustzijn niet, doch riep om hulp. De Duitscher maakte zich uit de voeten, doch kon op straat gegrepen worden. Wegens poging tot diefstal, voorafge gaan door geweldpleging eischte het O. M. een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden. De vacantie-kamer der rechtbank ver oordeelde hem heden tot één jaar en drie maanden gevangenisstraf. Frankrijk en onze steenkolen-export. Naar het Limb. Dagblad verneemt, zal er Woensdag te Parijs een conferentie worden gehouden tusschen de Limburg- eche steenkolenmijnen en de Fransohe autoriteiten, waarbij men wil trachten de voorwaarden voor ons land verbeterd te krijgen. Deze conferentie staat in verband met die van jl. Vrijdag, waar geen enkel resultaat werd bereikt. KERK TIJDENS DEN DIENST INGESTORT IN ANGOLA. Twintig dooden, tweehonderd gewonden. LONDEN, 20 Juli. (V.D.). Tijdens den dienst in de kerk te Loando in Portu- geesoh Angola stortte gisteren het midden schip van het kerkgebouw, waardoor een deel der gemeentenaren bedolven werd. Tot nogtoe werden twintig dooden geborgen, terwijl tweehonderd personen gewond werden, waarvan tachtig zoo ernstig, dat zij ter verpleging in een ziekenhuis moes ten worden opgenomen. DE CRISIS IN DUITSCHLAND. Nog geen concrete resultaten te Parijs. PARIJS, 20 Juli. (V. D.). Omtrent het verloop en de resultaten van de te Parijs gevoerde besprekingn tusschen de Duitsche en Fransche Ministers kan op grond van mededeelingen van vooraan staande Duitsche zijde, nog nader worden medegedeeld, dat de besprekingen den be- staanden indruk hebben vergroot, dat mo menteel nog geen concrete resultaten be reikt kunnen worden. Minister Flandin leidde de onderhandelingen over den fi- nancieelen steun aan Duitschland in. Hier bij werd het volgende plan ontwikkeld. In de voornaamste landen, die voor crediethulp in aanmerking komen, Enge land, Frankrijk, Amerika, Nederland en Zwitserland, worden verkoop-consor tiums gevormd. Hierbij deed zich tegelij kertijd de vraag voor, of deze maatregel voldoende zou zijn, en of niet voor de ver grooting van de in Duitschland noodige circulatiemiddelen, nieuwe geldmiddelen in het Duitsche Rijk moeten worden inge voerd. Een verder voornaam punt van be spreking maakten de maatregelen uit, die in Duitschland na opheffing van den mo menteel bestaanden dwangtoestand geno men moeten worden, en voorts welke fi nanciële en politieke garanties er zullen moeten komen, wanneer een leening ver strekt wordt. De laatste vraag zal echter pas te Londen volledig behandeld won den. Onopgehelderd is voorts de prin- cipieele kwestie gebleven of de komende internationale hulp door het verstrekken van credieten zal moeten geschieden door middel van een door de centrale banken aan de Duitsche Rijksbank te verstrekken her-disconto-crediet of door een door de regeeringen aan Duitschland te verstrek ken internationale leening. Naar Duitsohe meening zullen al deze kwesties on de Londensche confere,ntie weer in nieuwen vorm aan de orde komen. Bij de slotbe- raadslagingen over de Fransche deelne ming aan internationale credietverstrek- kingcn voor Duitschland, zijn uitdrukkelijk de politieke en financieele voorwaarden voor Franschen steun opengelaten, aange zien men het moment nog niet rijp achtte om hierover een beslissing te nemen. Naar Duitsche opvatting is het voornaamste van de besprekingen te Parijs in de eerste plaats het feit, dat beide regeeringen besloten hebben directe wegen in te slaan om tot overeenstemming te komen en door open lijken en vertrouwden arbeid de toekomst in te gaan. Dit feit wordt als het voor naamste resultaat der Parijsche bespre kingen beschouwd. De Duitsche deelne mers leggen er bijzonder den nadruk op, dat Minister-President Laval een juist be grip heeft getoond voor de publieke opi nie in Duitschland en tijdens de onder handelingen herhaaldelijk er op heeft ge wezen, dat Duilschl. niets mag worden onge drongen, wat Rijkskanselier dr. Brüning, die het volle vertrouwen der Fransche on derhandelaars heeft verworven, als onaan vaardbaar voor de Rijksregeenng ver klaart. Resumeerend is men van Duitsche ziide van meening, dat alle ter sprake geko men kwesties nog op een oplosing wach ten en te Londen opnieuw in een nieuwe situatie aan de orde zullen komen. Naar Londen! PARIJS, 20 Juli. (V. D.) De rijkskan selier dr. Brüning, de Duitsche minis ter van buitenlandsohe zaken dr. Cur- tius, staatssecretaris von Bülow en de andere leden van de Duitsche delegatie zijn heden morgen te 10 uur met de Nordexpres uit Parijs naar Londen vertrokken, waar zij vanmiddag tegen 4 uur zullen arriveeren. Met dcnzelfden trein vertrok ook de Fransche delegatie, bestaande uit de ministers Laval, Briand, Flandrin en Piétri. Verder reisden nog mee de Italiaansche en Belgische mi nisters van buitenlandsohe zaken Grandi en Hymans, alsmede de Britsche am bassadeur te Parijs lord Tyrrell. De mi nisters en overige leden der delegaties namen plaats in een salonrijtuig, zoodat de Duitsche ministers gedurende de reis naar Londen nog verder gelegenheid zul len hebben hun besprekingen met de an dere ministers voort te zetten. Kort vóór het vertrek zag men Brüning voor een der ramen van het salonrijtuig reeds in levendig gesprek met Laval, ter wijl dr. Curtius zich met Grandi en lord Tyrrell onderhield. Op het station ver drong zich een talrijk publiek en na tuurlijk in de eerste plaats een groot aantal journalisten, persfotografen en filmoperateurs. Het vertrek geschiedde in volkomen orde; incidenten deden zich niet voor. Hier en daar hoorde men uit het pu bliek roepen „Vive Laval" en „Vive la paix". Toen Laval en Brüning op verzoek van de persfotografen voor het veneter verschenen, ontstond er onder het pu bliek luid applaus en werd er geroepen „Vive le president, vive le ohancellier". BIOSCOPEN. Casino: Voor volwaseenen.. Lux or: Voor volwassenen. Trianon: Voor iederen leeftijd. AMSTERDAM. 20 Juli. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 474 vette koeien, waarvan de prijze»n waren: le kw. 94—104 oent, 2e kwal. 8092 cent, 3e kwal. 6878 cent en mindere soorten 6866 et. per kg. slachtgewicht93 melk- en kaV- koeien 260360 per stuk; 244 vette kal veren: 2e kwal. 6270 cent en 3e kwal. 52 60 cent per kg. levend gewicht; 72 nuch tere kalveren 814, 31 schapen 26=-32 per stuk; 8 lammeren, 1070 varkens, vleesch varkens, wegende van 90110 kg. 51—52 cent, zware 50—51, en vette 48—49 cent per kg. sla-ohtgewicht; 105 paarden 100220 per stuk. Aangevoerd 11 wagons geslachte runderen uit Denemarken. ROTTERDAM, 20 Juli. Vee. Ter vee markt werden heden aangevoerd: 1283 var kens, 414 vette runderen, 361 vette kalve ren, 596 schapen of lammeren. Prijzen per half kg.: koeien 4649, 4044 en 28—33 ot. kalveren 62.5—67.5, 55.5—57.5 en 4n_.i7 a n£ schapen 2550, 1824 cent per pond; lammeren 2232, zuiglameren le kal. 2127, 2e kwal. 21; varkens 22 cent en zouters 22 cent. VEUR, 18 Juli. Groentenveiling. Eng. komkommers le soort 12.40, 2e soort 7080 cent, 3e soort 50 cent; gele komkom mers le soort 2.00—2.80, 2e soort 1.00 1.20, 3e soort 5080 cent, stek 10 cent, kropsla 5090 cent, peen 5.608.30, bloemkool 7.10—8.40, 2e soort 2.504.30 tomaten (mid.) 10.5011.40, groote ronde 8.008.90, 2e soort 9.6010.30, 3e soort 5.607.10. rijp 1011, andijvie f 0.90 1.90, spinazie 1729 cent, postelein 5 5.60, ra barber 23. snijboon en 2731, spercieboonen 2431, peulen 2024, doperwten 2431, druiven 4648, me loenen/ 3158, roode en witte be-ssen 8 12, tuinboonen 57, prei 1.001.50, selderie 1.001.20. BOSKOOP, 18 Juli. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Ophelia 10 17 cent, Golden Ophelia 2333 cent. Mar cel R.oyer 1522 cent. Hadlev ''065 cent, Claudius Pernet 4056 cent, Columbia 20 31 cent, Butterflv 2086 cent. Mac Kei ler 1525 cent, Wilh. Rordes 30—43 cent, Mad. Jules Bouché 2030 oent, Rosalan- dia 3555 cent. White Dr. Perkins 2435 cent, Else Poulsen 5080 cent, Briarcliff 2736 cent, Edith Helen 4056 cent, Glo ria mundi 4762 cent. Lady Godiva 28 55 cent, Polyant^arozen 80—27 cent, Phre- be 22—33 cent. E. G. Hill 31—40 cent, Flo- rex 72100 cent. Oermania 1632 cent, Potin 1720 cent, Kilham 4961 cent, du Clos 1623 cent. Diversen. Dahlia'3 kV'n- bloemig 24 cent. Gladiolen 1720 cent. La thyrus 8 cent, Clematis Durandi 3546 cent, Iris 2032 cent, Spirea 58 cent, Phlox 613 cent. Gerbora 57 cent, Zinnea 82—35 cent, Clematis Pr. Hendrik 2.50. R.'VEEN, 18 Juli. Groentenveiling. Sniiboonen f 2.20—2.30. idem Stek 85—90 cent, ka-san ij-boon en 1.852.25, idem stek 7500 cent, Princesseboonen 2.75. idem zonder draad 3.10, tuinboonen 40 cent per 10 kg., Augurken: fijn 4.905 70, fijn- basterd 2.10, basterd 1.10, grof 6575 cent, grof IT 50 cent, bommen 2530 cent stippel 25 cent per 25 kg. Heden werden wij verblijd door de geboorte van een Zoon, die bij het Heilig Doopsel de namen ontving NIC0LAAS PETRUS MARIA ANTON ROSDORFF. LOTH ROSDORFF— Diebex. Rijswijk, 18 Juli 1931. Broekslootkade 41. Den 7den Augustus J a.s. hopen onze geliefde j Ouders E. SL00TJES-Z0NDER0P hun '25 jarige Echtver- foeniging te herdenken. A Dat zij nog lang gespaard f moge blijven is de wonsch f van hun liefhebbende kin- q deren en verloofden. Leiden, q v. d. Werfstraat 25b q Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een korte, hevige ongesteld heid, voorzien van de H. II. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Echtgenoote, Moeder, Dochter, Zustor en Binuwd^it|ter PETRAM ELLA AJIRIANA DE KEÜmqf j gebJ^ETEL, in dei^/ouddWora van 31 jaren, 7060 M. F. DE KEUNING MARY DE KEUNING Oestgeest, 19 Juli 1931 Burgm. Terweeweg 43. Eenige en algemeene kennisgeving. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3