LUCHTVAART VRAGENBUS ZATERDAG 4 JULI 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 Een eetpartij voor de eenden en buurmans kippen. B. te Woerden, was eendenhouder en wel ruim vier jaren. Zijn buurman ging in het voorjaar kippen houden. Even ging alles goed maar al spoedig bleek het dat de eenden met de kippen medeaten en daar voerde buurman ze toch niet voor. De kip pen leden honger. Enkele malen werd B. gewaarschuwd en dit hielp, maarniet lang. De eendjes werden weer losgelaten en zaten weldra weer bij de kipjes in het hok. Buurman liet het schuifje zakken om buurman te overtui gen. Ja het was zoo, de eendjes aten het voer van de kipjes op. Weer werden ze even vastgehouden en weer werden ze los gelaten Toen werd procesverbaal opge maakt. Het werd toch te kras. B. was niet ter terechtzitting versche nen. Verstek verleende de Kantonrechter. Getuige v. d. V. verklaarde zooals hierboven omschreven en meende dat er toch een einde aan moest komen. De ambtenaar was dezelfde meening toe gedaan als getuige en vroeg of er geen bu renruzie achter zat. Och nee, Edelachtbare, maar als je eenden houdt moet je beginnen met wat van een ander is, anders zit er geen winst aan, we-rd er gezegd. Eisch 5.— boete of 2 dagen. Vonnis conform den eisch. SPORT VOETBAL R.-K. FBUKRATIE. R. K. S. V. „Leiden". A.s. Zondag zullen alle elftallen vrij zijn. Alleen wordt er op het Leiden-terrein een beslissingswedstrijd gespeeld om half drie. A.s. Dinsdag bestuursvergadering om half negen in „Central". A.s. Donderdag de wekelijksche training onder leiding. Ieder lid moet het nut in zien van deze wekelijksche training. Men zorge daarom aanwezig te zijn om 8 uur Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. De kampioenscompetitie. D.H.L.—H.M.S.Caesar—Neo. DIOO. H^AfiL. BOND.. Scheidsrechterswedstrijd Haarlem—Leiden. Morgen zal op het Onze Gezellen-terrein aan den Vergierdeweg te Haarlem een wedstrijd plaats vindon tusschen de scheidsrechterselftallen van Haarlem en Leiden. Het districtbestuur van Haarlem heeft voor dezen strijd een wisselbeker beschik baar R. K. S. V. D.O.S. Morgen ontvangt D.O.S. twee elftallen der Alphensche Boys voor de Nederlaag wedstrijden. We hopen op een paar mooie wedstrijden, waarvan het publiek kan pro- fiteeren. Het programma luidt: 1.30 uur: D.O.S. II Alph. Boys II; 3 uur: D.O.S.' I—Alph. Boys I. R.-K. S. V. „Meerburg" Zoeterwoude (H.-R.) Morgen komen de beide Meerburg-junio ren-elftallen in het veld, en vooral de wed strijd van het eerste tegen V.VX. I op het Leiden-terrein is van het grootste be lang. Immers wint Meerburg, dan is het kampioen, wordt er verloren dan gaat Lis- se II met de eer strijken, aangenomen dan dat de Lissenaren van Meerburg II zullen winne. Zou een gelijk spel het resultaat zijn, dan zou er een beslissingswedstrijd noodig zijn tusschen Meerburg I en Lisse II. We hopen echter, dat het zoover niet zal komen, en dat de Meerburgers zich zoo zullen inspannen, dat er gewonnen wordt. Zeer zeker kan er gewonnen wor den. Daarom, Meerburgers, tanden op el kaar eo volhouden tot het einde. De wedstrijd vangt aan om 3 uur. Meerburg II moet naar Lisse II, een sterke tegenstander, die thuis niet gesla gen werd. Het tweede zou het eerste een groote dienst bewijzen, als het er in slagen zou, Lisse II een puntje te ontfutselen. De kans hierop is wel niet groot, maar door zich geheel te geven, zouden de Zoeter- wouders het nog ver kunnen brengen! Het vertrek heeft plaats om 10.15 uur per tram van den Hooge Rijndijk. De stoom tram naar Lisse gaat om 10.45 uur. Aan vang van den wedstrijd 12.30 u. 4^.en' zonder uitzondering, die een aanschrijving ontvangen hebben, op tijd present De athleten en de voetballer worden nog eens aangespoord, toch vooral van de oefenavonden gebruik te maken, die resp. op Woensdag- cn Vrijdagavond gehouden worden, 't Is in het belang van de leden, dat het bestuur de gelegenheid, om zich onder deskundige leiding te trainen, open stelt. Laat dit beroep op al onze leden nu eens niet tevergeefs zijn. R. K. S. V. A.S.C. (Zoeterwoude). De groote sportdag is thans in de groote lijnen georganiseerd. De datum is nu be paald op Zondag 9 Augustus. De oefenstof en wedstrijden zijn definitief bepaald en de uitnoodigingen zijn naar een groot aan tal vereenigingen verzonden. Onze eigen turners en turnsters en niet minder de athleten zijn reeds volop aan het oefenen en trainen. Waar alle wedstrijden voor groepen van vereenigingen zijn ge steld, zullen de leden van A.S.C. alle3 in het werk stellen de goede naam van hun vereeniging zoo hoog mogelijk te houden; overtuigd dat zulks alleen kan geschieden als met wilskracht en ijver wordt geoefend, en de lessen goed worden bezocht. De technische leiding is voor den Sport dag geheel.in handen van den heer A. God- dijn; de technische organisatie wordt ver zorgd door een commissie bestaande uit de heeren J. van Aalzum, C. van Leeuwen en Th. van Gent. De lessen zijn in de volgende week op Dinsdagavond van 67 uur adspiranten- meisjes; 78 uur adspiranten-jongens; 8—9 uur voor heeren. Woensdagavond 67 uur schoolmeisjes; 78 uur dames. Donderdag avond 67 uur schooljongens; 89 uur athletiek-training. (Genoemde uren zijn op nieuwe tijd). Voor de 1500 M. Schenkelloop is de wis selbeker geschonken door den weleerw. heer J. van Dael, die naar den schenker, de kapelaan van Dael-beker zal genoemd wor den. Zooals reeds gemeld is zal de animo voor de deelname buitengewoon groot zijn. Gisteravond kwamen de „Bataven" reeds door Zoeterwoude hunne training maken. Maandagavond zullen wij het officieel programma vermelden. KON. N'ED. VOETBALBOND Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. De kampioenscompetitie. VelocitasFeyenoord (Zaterdag). Promotie en degradatie. EDO—Xerxes (VUC-terrein Den Haag). Voetbal en de Olympische Spelen. Men schrijft aan de „N. R. Crt.": In Amerikaansche voetbalkringen is men in het geheel niet te spreken over het feit, dat men in 1932 bij de Olympische Spelen te Los Angeles geen voetbal zal zien. De Amerikaansche voetballers waren zoowel te Parijs als te Amsterdam, men acht het niet meer dan billijk, dat ze nu ook gele genheid krijgen zich in eigen omgeving met de beste ploegen van het vasteland te meten. Intusschen voelt men ook in Amerika wel, dat het thans te laat zal worden om nog een verandering in de houding van het Internationaal Olympisch Comité te bewerken. De Amerikaansche Voetbalbond heeft overigens aan den heer Manning, die als vertegenwoordiger van het Amerikaansche voetbal welbekend is ia E.'ropa, opgedra gen er bij het I.O.C. op aan te dringen, voor de voetballers do amiteursbepalin- gen van de F.I.F A. te erkennen. Veel succes zullen de Amerikanen op dit punt wel niet hebben Tegen onwetendheid is het moeilijk vechten en waar het I.O.C. reeds meermalon blijk heeft gegeven niets te weten en niets te begrijpen, van het geen er in de voebba'wereld omgaat, kan men ook van deze nieuwe Amerikaansche poging weinig succes verwachten. Aan den anderen kant staat echter, dat dr. Lcwald, de voorzitter van het Duitsch Olympisch Comité, verklaard beeft, dat Duitschland in 1930 geen Olympische Spe len zal kunnen organiseeren, indien voet bal niet eon onderdeel van het program ma zal zijn. Mogelijk, dat dit de heeren van het I.O.C. doet beseffen, dat voetbal ten slotte toch nog wel eenige opoffering van den kant van het I.O.C. waard is, al bestaat dat dan ook slechts in hel over boord worpen van eenige verouderde geheel onbruikbaar geworden LAWN-TENNIS L.Z.C. Nationale Wedstrijden ZONDAG 5 JULI a.«. n.m. 1.45 u. Entrée 1.(beneden 16 Jaar 0.50) SNELZWEMMEN J PANTOMIME y WATERPOLO Zweminrichting HOOGE ..irfjNDIJK. WAAS I—L.Z.C. I WAAS II—L.Z.C. II Pl.m. 2.45 ZWEMMEN DE KAMPIOENSCHAPPEN TE WIMBLEDON. Mej. Aussem wint het enkelspel. Dames- enkelspel eindstrijd: Frl. Aussem (Duitschland) slaat Frl. Krah winkel (Duitschland), 62, 75. Dames-dubbelspel, kwart-eindstrijd mevr. Godfree (Eng.) en mej. Round (Eng.) slaan mevr. Pittman (Eng.) en mej. Ridley (Eng.) 6—2, 6—1. Miss Nuthall (Eng.) en. mevr. Fearnley Whittingstall (Eng.) slaan mevr. Hasper en mevr. van Rijn (Amerika), 3—6, 7—5, 3. Halve eindstrijd dames-dubbelspel: mevr. ShepherdBarron (Eng.) en miss Mudford (Eng.) slaan mej. Godfree (Eng.) en mej. Round (Eng.), 75, 46, 63. Heeren-dubbelspel, halve eindstrijd: Lott en van Rijn (Amerika) slaan Perry en Hughes (Eng.) 64, 119, 86. Gemengd-dubbelspel, halve eindstrijd: Lott en mevr. Harper (Amerika) slaan Perry en. mej. Heeley (Eng.), 16, 3—4 (deuce, daarna opgegeven). Collins en mej. Ridley (Eng.) slaan Spen- ce en mej. Nuthall (Eng.) 46, 64, 6i. CRICKET HET ZWEMFEEST DER L.Z.C. Nog meer waterpoiowedstrijden. Dat de Leidsche Zwemclub heden en morgen haar jaarlijksche zwemfeesten houdt, mogen we thans voldoende bekend achten. Het programma hebben we reeds aan een uitvoerige bespreking onderwor pen. Er komt echter nog meer bij. Vóór Zondag waren vastgesteld de water pol o-wedstr ij den L.Z.C. IMaas I en L.Z.C. IIMaas II. Ondanks alle door het be stuur der L.Z.C. aangewende pogingen om uitstel voor deze wedstrijden te verkrijgen is zulks niet gelukt, dank zij het verzet van de Maas, d&e hiermede opnieuw blijk geeft van haar groote onsportiviteit. De wedstrijdjezoekers kunnen dus van een paar interessante wedstrijden méér ge- tiugen zijn. Moge het een succes-dag voor de L.Z.C. worden! GYMNASTIEK Het I.T.O.S.A. geopend. Op het. Amstelveld te Amsterdam is gis teravond het I.T.O.S.A., dat ter gelegen heid van het veertigjarig bestaan van de Amsterdamsche Gymnastiek Ver. „Kracht en Vlugheid" op 3, 4 en 5 Juli in het Olym pisch Stadion te Amsterdam wordt gehou den, officieel door den Wethouder van On derwijs geopend. Alle leden van de jubileerende vereeni ging waren in optocht naar het Centraal Station gemarcheerd, waar de Fransche deelneemsters aan de feesten aankwamen. Daarna werd weer naar het Amstelveld teruggegaan. De optocht met de talrijke vlaggen en vaandels trok uit den aard der zaak in de stad veel belangstelling. De Wethouder van Onderwijs, de heer E. Polak, heette namens het Gemeentebe stuur van Amsterdam de deelnemers har telijk welkom en verklaarde het I.T.O.S.A. voor geopend. Des avonds werd in het Carlton Hotel een zeer druk bezochte receptie gehou den. Hedenochtend had een officieele ont vangst plaats door het Gemeentebestuur in de Kamer van Koophandel. Des mid dags vingen de gymnastiekfeesten in het Olympisch Stadion aan. ATHLETIEK De competitie. Eerste klasse. V.R.A.Haarlem; H.D.V.S.H.C.C. 2; H.C.C. 1—P.W.; RjW.A.C.C.V.V.V.- V.O.C. Overgangsklasse. Quick (N.)—R.w. 2; R.C.H.—Kam pong H.B.C-Ajax (L.)H.T.C.C.H. C.C. 3. Tweede klasse B Excelsior—L.C.C.; Sparta—H.D.V.S. 2; V.O.C. 2—H.B.S. BOKSEN OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. Max Schmeling slaat Stribling k. o. in de 15e ronde. Gisteravond werd te Cleveland voor 40.000 toeschouwers de wedstrijd om het wereldkampioenschap boksen gespeeld tus schen Max Schmeling en Young Stribling. Schmeling won den titel door Stribling in de 15e ronde knock out te slaan. DE ENGELSCHE KAMPIOEN SCHAPPEN. Successen voor de Nederlandsche deelnemers. De eerste resultaten van de wedstrijden te Stanford Bridge zijn als volgt: In de eerste serie 220 yards (210 meter) hardloopen won de Nederlander Berger ge makkelijk in 22 4/5 sec. Tweede was Stig- nell (Engeland) met 3 yards achterstand. In de eerste over de (Eng.) halve mijl (804.5 meter) kwam Nieuwland (Ned.) als derde aan in 2 min. 2/5 sec. Hij werd niet geplaatst. In de volgende ronde over 220 yards won Berger in 22 2/5 sec. Berger komt heden in de finale uit. De Boer (Ned.), die bij het verspringen 22 voet 4K duim (6.81 meter) sprong, kimt Zaterdag in de finale. Hij maakte den bes ten afstand van zijn groep, die zes deel nemers telde. Ook Welsenes (Ned.) komt in de finale. Hij sprong 21 voet 10% duim (6.67 meter). De Nederlander Peters werd niet ge plaatst. WIELRENNEN Het is zeer waarschijnlijk dat nog gedu rende enkele dagen, tot de Pyreneeën be reikt zullen zijn, de renners en vooral de eerste klasse rijders in groep zullen blijven rijden. De pyreneeën echter zullen de ge legenheid geven te toonen welke renners klimmen kunnen en dan zal er teekening komen in den wedstrijd. ZEILEN De zeilwedstrijd te Kiel. Men seint ons uit Kiel d.d. Vrijdag: De wedstrijden zijn vandaag voortgezet. Er was weinig wind. In de internationale J 12-voetsjollenklasse werd J. Maas eerste, Bob Maas tweede, Obst derde. Doos30-60,Tube 80 ct.Bij Apoth.en Droqistea DE ZEPPELIN-POOLTOCHT Naar door de Zeppelin-maatschappij wordt medegedeeld, is het vertrek van het luchtschip naar het Noordpoolgebied thans definitief op 20 dezer bepaald. De wetenschappelijke lei ding der expeditie zal bij den Russischen ge leerde, professor Samoilowitsj berusten. Medio dezer maand zal voorts de Russische ijsbreker „Malygin" naar de Noordelijke IJs zee vertrekken, waar hij een ontmoeting met de „Graf Zeppelin" zal hebben. Vraag: Welke is de kortste weg van Zoeterwoude naar Cuyk a. d. Maas? Hoe veel K.M.? Antwoord: Zoeterwoude, Alphen a. d. Rijn, Bodegraven, Woerden, Utrecht, Houten, Schalkwijk, C'ulemborg, Buren, Tiel, per gierpont over de Waal naar Wa- mel, Hetiorst, Appeltern, Batenburg, Nif- trik, Ralgoy, Nederasselt, Overasselt, lieu- men, Mook, Cuyk. Afstand pl.m. 130 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Leiden naar Maastricht? Hoeveel K.M..? Antwoord: Leiden, Woerden, Utrecht, Houten, Schalkwijk, Culemborg, Geldermalsem, Zalt Bommel, Hedel, 's Bosch, Best, Eindhoven, Geldrop, Maar- heeze, Weert, Baexem, Roermond, Suste- ren, Sittard, Geleen, Beek, Maastricht. Af stand 220 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg per fiets van Leiden naar Den Helder? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Lisse, Hillegoin, Haarlem, Schoten, Velsen, Castricum, Alk maar, Schoorldam, Mennisi/enbuurt, Vlieg kamp de Kooi, den Helder. Afstand 100 K.M. Vraag: Wat is de kortste weg per fiets van Leiden naar Osnabrück? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Woerden, Utrecht Amersfoort, Apeldoorn, Deventer, Hoiten, Markelo, Goor, Delden, Hengelo, Olden- zaal, Westenberg, Gildehous, Bentheim, Schüttorf, Salzbergen, Rheine, Ibbenbiiren, Alstedde, Velpe, Lotte, Eversburg, Üsua- brück. Afstand pl.m. 290 K.M. V raag: Bestaat er te Leiden een bond voor R. K. Transportarbeiders? Zoo ja, waar is het secretariaat? Antwoord: Inderdaad bestaat er te Leiden een afdeeling van dien bond. Secre taris is de heer Tb. v. d. Veer, Forinosa- straat 34a. DE TOUR DE FRANCE. De vierde etappe. Ook gisteren hebben weer enkele tou- risten goed werk verricht. Zij zijn er in ge slaagd de eerste klasse mannen te slaan. De etappe van Brest naar Vannes (211 km.) werd gewonnen door Godinat, in den uit stekenden tijd van 6.08.16 wat een moyenne geeft van 34.377. Op hem volgt Naert in 6.14.31 en vervolgens Bulla in 6.15.37. Eerst daarna komen de mannen van de eerste klasse in een compacte groep van ongeveer dertig, welke dioor den Italiaan Di Bacco gewonen wordt in 6.16.47 gevolgd dioor Battesini, Stoepel Altenburger, enz. Op hem volgen Pelissier, le Calvez, de Duitscher Buse, de Belgen Lebry. Dewaele e.a. Het landenklassement is niet veranderd. 69 renners zijn gisteravond overgebleven. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN. (Secretariaat Leliestraat 7). Zondag. De groote zaal van het Bonds gebouw voor ontspanning geopend vanaf 6 uur. Maandag. Rechtskundig Bureau van 6.30 8 uur voor de leden van de afd. Leiden en Omstreken. Bondsgebouw Steenschuur no. 15. Zij die gebruik maken van het Rechts kundig Bureau worden verzocht op tijd aan wezig te zijn. Voor leden van buiten de stad rijwiel stalling in het Bondsgebouw. Woensdag. Bestuursvergadering R. K. Volksbond 8 uur. Donderdag. Repetitie R. K. Zangver- eeniging „Pulchri Studio" 8 uur. Donderdag. Bestuursvergadering Bak kersgezellen, 8 uur. Donderdag. Propaganda-vergadering R. K. Verzekeringspersoneel, 8 uur. Vrijdag. Geen zang. Za..-. Lag i i- Voorschotbank 7—8 uur. Sluiting kantoor precies 8 uur. De reiskas voor 6 September te Utrecht houdt zitting in de groote zaal den gehee- len middag, spaarboekjes gratis verkrijg baar. Zitting Ziekenkas van 78 uur in zaal 1 Brandstoffencommissie 7—8 uur.^ Prijslijst op het kantoor aanwezig. INTER PAR 0CHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIG ING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van do Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 iaar iederen Uien Maandac van de maand, 's avonds om half 9, in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag is de zaal geopend van 12.30 tot 2.30 en van 7.tot 10.15; verplichte bij eenkomst van 8.15 tot 9.45 uur. Om 10.15 uur wordt de zaal gesloten. Van 11.30 uur bibliotheek. (Alleen boeken inbrengen). Van 1 tot 2 uur zitting Jozefspaarkas welke wordt waargenomen door de heeren Leon Bayer en C. van Oerle. Na het Lof prijsbiljarten. Bij het sluiten van de aanbiddingsdag in de St. Petruskerk zal tijdens de proces sie de vaandelwacht bestaan uit St. Men ken, W. Develing, C. Verver, Overpelt en W. Boogers. Maandag bijeenkomst voor de leden van 8 tot 10.15 uur. 8.30 uur cursus esperanto. 8.30 uur Maandelijksohe afrekening voor de zelateurs van het St. Petrus Liefde werk. Dinsdag bijeenkomst voor de leden van 810.15 uur. Woensdag 8.15 uur repetitie Liedertafel Sebastian Sehaeffer. Donderdag bijeenkomst voor de leden van 8—rlO.15 uur. Heden 9 Juli Stiohtingsfeest van onze vereeniging. Vrijdag 8.30 uur repetitie Symphonie Frans Schweitzer. Van 811 uur turnclub Oranje-Zwart. Lokaal Pieterskerkhof. Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 810.15 uur. 8.15 uur Kegelclub de Poedelaars. Iederen Zaterdag van 8 tot 9 uur is de Leesbibliotheek geopend, uitsluitend voor de leden en donateurs der Vereeniging. Iederen Zondag van 1 tot 2 uur zitting van de St. Joseph's Spaarkas in de be stuurskamer. Verdere mededeelingen: De spaarders gelieve er rekening mede te houden, dab op Zondag 12 Juli geen zitting van den St. Joseph-spaarkas wordt gehouden. Gezellen nu is het de beste tijd om te sparen voor de Retraite. ST. PETRUS-PATRONAAT Rapenburg 52. (Feitelijke voortzetting der Afdeeling Leerlingen van de St. Joseph's-Gezellen- V'ereeniging Augustus 18S7September SINT FR ANC ISCUS LIEFDEWERK. Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70103. Zondag 9—10 uur H. Mis met predikatie waaronder Algenieene II. Communie, te 10—10.15 uur ontbijt; 10.15—10.45 uur bij zonder godsdienstonderricht ter voorberei ding voor de lste H. Communie, 10.15 11.30 uur recreatie afd. I, 6 uur nam. Lof en recreatie volgens gewoonte. Woensdag 6.457.30 zang; 7.30—S.00 Lof van 8.008.30 uur recreatie aid. I, II, III; afd. I tot 9 uur. Zaterdag 6.00—7.00 Gymnastiek jongste afdeeling; 7.008.00 idem hoogste afdee ling; 8.00—10.00 Recreatie, afd. I. ZITA-VEREENIGING Pieterskerkkoorsteeg 15. Avondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag van 810.30 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 810.30 uur. R. K. DAMES GYMNASTIEK-VEREEN. „KLIMOP". Vrijdag. De lessen worden gegeven als volgt: 4.305.30 Kleuterstukje (meisjes van 8 tot 10 jaar). Adspiranten: 5.30—6.30 uur groep I 6.457.45 groep II. 8—9 uur groep III en leden. Aangeven nieuwe leden Utrechtsche Jaagpad 1. DE GRAAL. Eiken avond tusschen 7 en 8 uur gele genheid om zich in te Laten schrijven als lid van „de Graal". Voortaan zal het Graalhuis eerst om kwart voor acht open zijn voor de Graalleden. Dan kunnen ook „Wijze Miertjes" geplakt worden. Maandag, Handwerken voor de kapel, reidansen, huisvlijt, spel in de open lucht. Dinsdag 8—9.30 uur: Tooneel. Woensdag 8—9.30 uur: Reidansen, too neel. Donderdag 7.309 uur: Tooneel, zang, reidansen, handwerken. 8.30—9.30 uur zang. Vrijdag 7.309.30 uur Naai- en Knip cursus op de Vakschool. Reidansen en Handwerken. Zaterdag 8.00—9.30 uur Volkszang en tooneel. In September begint er een cursus op de Vakschool in koken en naaien. Men kan zich nu reeds hiervoor opgeven. De kosten zijn gelijk aan het gewone contributie-geld N.B. Zondag 5 Juli om 12.30 uur Groep- leidstersvergadering. Zondagmiddag 5 Juli fietstocht. Vertrek van het Graalhuis 3 uur namiddag. Zondagavond om 8 uur: vergadering voor de propagandisten van j de Zilveren Trompet.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 10