.GROOi MODEL MOCCA-TRUFFEL RÖE^LN DE SCHEEPSRAMP BIJ ST. NAZAIRE BUITENL. BERICHTEN VALKENcftJiès (L.) B0MES-H0TEL<^£M£RS SPORT DINSDAG 16 JUNI 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 VRAAGT VOORAL HOLLANDSCH- ZWITSERSCHE VOLGENS LAATSTE SCHATTING 380 SLACHTOFFERS. Verhalen van den vuurtorenwachter en van een ooggetuige. DE AANSLAG TE ALBLASSERDAM. De dader aangehouden. In betrekking tot den aanslag te Alblas- serdam, waarbij de kruidenier G. door v. E. met een mes werd gestoken, kunnen wij nog mededeelen, dat E. na den aanslag achter zijn huis in een roeiboot het water is overgestoken en de polders in de rich ting Dordrecht in geloopen. De politie zette daarop alle wegen af. Zondagnacht is E. door de marechaussee te AlblasBer- dam aangehouden en ingesloten in de ka zerne te Papendrecht. De toestand van G. is redelijk wel. WAT OVER DE GRENS GAAT. De smokkelhandel breidt zich uit. In het Akener woud werden verschil lende smokkelaars aangehouden, die 25.000 sigaretten bij zich droegen. Een sterke smokkelaarsbende werd nabij Rotterdell verrast De bende vluchtte met achterla ting van 143.800 sigaretten en zestig pond koffie. Beambten uit Conzen arresteerden vier smokkelaars die 26.000 sigaretten had den gesmokkeld. Drie vrouwen uit Keulen en een man uit Hamburg werden nabij Bildchen aangehouden18.000 sigaretten werden in beslag genomen. Bij Aken werd een smokkelauto ver plicht te stoppen, ofschoon de chauffeur nog probeerde de beambten onderste bo ven te rijden. Na lang zoeken vonden zij onder de carosserie een geheime berg plaats met 167.000 sigaretten. Alles werd in beslag genomen. Beambten uit Lau- rensberg ontlastten vlak bij de Limburg - sche grens smokkelaars van 19.000 sigaret ten, 10 K.G. tabak en 120 pakjes sigaret tenpapier. Bij Rothe Erde werden in beslag geno men 3.500 sigaretten, op het hoofdstation te Aken werden smokkelaars uit den trein gehaald2500 sigaretten werden goede buit verklaard. Beambten van den post AkenForst omsingelden een bende bestaande uit acht personende smokkelaars moesten 32.500 sigaretten, 28 pond koffie en 530 pakjes sigarettenpapier in den steek laten. Bij de grens werd een smokkelbende ontlast van 14000 sigaretten. Een politie-agent uit BurtscbeidAken ontmoette des nachts vijf verdachte perso nen. Een hunner kon hij te pakken krij gen. Hij was in het bezit van 12.000 siga retten en 5 pond koffie. Beambten van de post Bildchen arresteerden nog drie smok kelaars uit Duisburg, twee vervoerden 30.000 sigaretten en 1000 boekjes sigaret* tenpapier. Nabij de Kerkraadsche grens werden smokkelaars ontlast van 130 pond koffie. Na een jacht op motorrijders door tol beambten van Aken—Sief werden 36.000 sigaretten in beslag genomen. De smok kelaars ontkwamen. Een smokkelaars uit Eilendorf werd te AkenForst 10.000 sigaretten ontnomen. Op den Yaalserstraatweg bij Aken werden door beambten uit Orsbach 9000 sigaret ten in beslag genomen, terwijl te Palen- berg onder den rook der Limburgsche grens, een smokkelaarsbende uit Eschwei- ler werd gearresteerd, die 42 pond koffie, 500 sigaretten en twaalf pond tabak ver voerde. Beambten uit Beek hielden een heel reeks smokkelaars aan, die 4000 siga retten, 62 pond koffie en 60 pond cacao bracht, die geheel gevuld was met sigaret- bracht. AAN DE DOUANE ONTKOMEN. Door de politie gesnapt. Een Belgische verhuisauto, die aan heb onderzoek der douanen was ontkomen, werd Vrijdag aangehouden bij het veer Moerdijk opgeslagen. De vrachtauto is in meentepolitie, onder verdenking van frau- duleuzen invoer. In de verhuisauto lag alleen een onder stel van een ledikant. Bij nader onderzoek bleek, dat een dubbele bodem was aange- racht, die geheel gevuld was met sigaret tenpapier. Ook de kap zat propvol. Hon derden doozen werden te voorschijn ge haald en in de marechaussee-kazerne te Moerdijk ipgeslagen. De vrachtauto is in beslag genomen. De bestuurder J. S. uit Maaseyk is opgesloten. Incidenten met verkiezingspropagandisten te Amsterdam. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben er te Amsterdam incidenten plaats gevonden met propagandisten van de ver schillende politieke partijen, die bezig wa ren met schilderen of plakken. Het be gon reeds Zaterdagavond, toen mannen be zig waren; met roode verf den naam van een candidaat te schilderen op het trottoir van een modemagazijn Spui hoek Kalver- straat. De roode vloeistof, die nog nat was, werd door bezoekers van het magazijn naar binnen geloopen en ook dames kre gen ze aan hun schoenen. De eigenaar van het magazijn liet door zijn personeel het trottoir schoonmaken, toen dit gebeurd was, kwamen de propagandisten terug om opnieuw met schilderen te beginnen. De politie greep echter in en verwijderde de mannen. Op het Van Beuningenplein ontstond een vechtpartij tusschen propagandisten onderling; een van hen kreeg een klap met een hamer en moest aan een politie bureau .verbonden worden. De fascisten pasten een zeer merkwaar dige methode toe; gedurende den nacht reden ze met een snordersauto door de stad, voorzien van flesschen en emmers, waarin een zwarte vloeistof; zag men nu den naam van een candidaat, welke hun niet aanstond, dan werd de zwarte vloei stof hierover uitgegoten. Een en ander gaf aanleiding tot kloppartijen en in den morgen werd de wagen door de politie aan gehouden. Een propagandist, die niet alleen de straat, doch ook zijn kleeren besmeurd had, wilde deze reinigen in een garage in de Reguliersdwarsstraat; hij deed dit met benzine. Toen de man klaar was, stak hij een sigaar op, dochvloog zelf ook in brand. Eenige menschen schoten toe en rolden hem in een deken. Met brandwon den overdekt is hij per auto naar zijn wo ning vervoerd. In de Jordaan, op het Haarlemmerplein en in de omgeving van de Nassaukade zijn tal van verkiezingsborden vernield of on leesbaar gemaakt. Ook in deze buurt ont stond herhaaldelijk tusschen propagandis ten van verschillende partijen ruzie en enkelen werden zelfs min of meer ernstig mishandeld. Op tal van plaatsen heeft de politie moeten ingrijpen. Wij vernemen, dat het politietoezicht, in verband met deze talrijke incidenten, in de komende da gen (nachten) verscherpt zal worden. Dat zelfs een tramwagen niet meer vei lig is voor de propagandisten, zagen wij Zondagmorgen op het Mercatorplein. Een propagandist zag kans, op een rijdenden open wagen van lijn 13 een biljet te plak ken. Een inspecteur van politie heeft eeni ge mannen gearresteerd, die bezig waren winkelruiten vol te plakken. ONGELUKKEN. AUTO DOOR TREIN GEGREPEN. Drie dooden. Een ontzettend ongeluk is Zondagmid dag om half 3 op de spoorlijn Probstzella- Lichlerfelz, in het Noorden van Beieren gebeurd. Een auto van de firma Kremer uit Stalldorf bij Krefeld werd op den over weg bij bet dorp Gundelsdorf in de buurt van de Thuringsche grens gegrepen door den D-trein BerlijnMunchen, die om half 10 uit Berlijn was vertrokken. De auto werd ongeveer vijfhonderd meter meegesleurd. Het benzine-reservoir ontplofte en het rijtuig geraakte in brand. De chauffeur en twee andere personen, die in de auto zaten, kwamen in de vlammen om. Hun lijken werden zoo verminkt, dat hun iden titeit nog niet kon worden vastgesteld. Toen het ongeval gebeurde reed de trein met een snelheid van 90 K.M. Uit het on derzoek is reeds gebleken dat de baan wachter verzuimd had de slagboomen neer te laten. Door dit ongeval kwam de snel trein met een vertraging van drie uur te Munchen aan. EEN WINDHOOS IN BELGIE. Groote schade. Ook menschen getroffen. Zondagmiddag, om zes uur ongeveer, heeft er boven Brussel en omstreken een kort onweer gewoed, dat echter gepaard ging met een windhoos, welke op veel plaateen vooral in de voorsteden, groote schade aanrichtte. Tal van schoorsteenen zijn vernield en vele lichtreclames en uit hangborden afgerukt en verbrijzeld, waar bij een aantal menschen verwondingen op liep. Bij het Zuiderstation, waar het kermis was, werd een draaimolen grootendeels verwoest. Een tent stortte in op het oogenblik, dat twee motorrijders er een waagstuk vertoonden. Gelukkig kwamen de toeschouwers met lichte schrammen en kneuzingen vrij. Elders op hetzelfde plein werden verscheidene kermisgangers door neerploffende stukken ijzer en kalk ernstig getroffen en moest geneeskundige hulp worden verleend. In de voorstad Anderlecht werd een treinconducteur in zijn kippenhok onder het puin van een door den wind afgerukt dak, een schoorsteen en een muur bedol ven. De ongelukkige man is 's avonds in het ziekenhuis overleden. Te St. Joost-ten-Oode, waar een luoht* ballon was opgestegen geraakte deze ten gevolge van de rukwinden op den Leu- venschen Steenweg in de electrischen draad van de tram verward. Het duurde ruim een kwartier alvorens de luchtvaar- ders zich wisten los te werken. De ballon scheerde toen langs de daken en rukte een paar schoorsteenen af. Drie personen wer den door de vallende steenen ernstig ge wond. Ook uit het Zuiden van "West-Vlaande ren wordt gemeld dat de windhoos te Kort- rijk, te Moeskroen en elders groote schade heeft aangericht en de zware hagelslag een aanzienlijk deel der te velde staande oogst heeft vernield. BIRMINGHAM DOOR WERVELWIND GETEISTERD. Een doode en negen gewonden. Verschillende wijken van Birmingham zijn Zaterdagmiddag om vier uur door een wervelwind geteisterd. Een vrouw werd door neerstortend gesteente gedood. Ne gen personen moesten wegens opgeloopen verwondingen in het ziekenhuis worden opgenomen. De aangerichte schade is zeer aanzienlijk. Zes personen door bliksem gedood. Uit Kington (Jamaica) wordt gemeld: Tijdens een hevig onweer, dat in het Wes telijk deel van het eiland woedde, zochten enkele arbeiders van de suikerplantages een toevlucht in een hut. Deze werd even wel door den bliksem getroffen, waarbij zes personen werden gedood. Het cijfer van het aantal slachtoffers der ramp van de „St. Philibert" staat, vol gens de laatste berichten, nog niet defini tief vast. De onzekere factor ligt in het aantal personen, dat op het eiland Noir- moutier is achtergebleven^ Het schip ver trok uit St. Nazaire met 467 personen, in clusief de bemanning, aan boord. De schat tingen van het aantal slachtoffers bewegen zich thans tusschen 300 en 440. Dit laatste cijfer wordt door de Parijsche middagbla den gegeven. Volgens deze bladen zouden slechts 17 a 20 personen op het eiland ge bleven zijn. Volgens een latere schatting wordt het aantal slachtoffers op 380 geraamd. De drie buitenlanders, die gered zijn, zijn twee Oostenrijkers en een Noor. Voorzoover tot dusver kan worden vast gesteld, bevinden er zich geen Nederlanders onder de slachtoffers. Men vreest, dat het aantal slachtoffers nog belangrijk grooter is, dan op het mo ment kan worden nagegaan. Aan het zoo noodlottig geëindigde uit stapje werd namelijk ook door een aantal kinderen van excursionnisten deelgenomen. Daar voor deze kinderen geen kaartje be hoefde te worden genomen, was het aantal opvarenden van de „St. Philibert" ongetwij feld grooter dan het aantal der volgens de boeken der reederij verkochte plaatskaar- ten plus de bemanning van vijftig koppen. Tot dusver heeft men van de honderden dooden nog slechts 69 lijken kunnen ber gen. De identificatie stuit op groote moei lijkheden, o.a. ook, omdat het geheele lei dende personeel der vereeniging, die de reis naar het eiland Noirmoutier had georgani seerd, tot de om het leven gekomenen be hoort. Het schip zonk in enkele seconden. De wachter van den vuurtoren van St. Gildas is van de geheele ramp getuige ge weest. Hij volgde reeds gedurende langen tijd de vaart van de „St. Philibert". Het schip was de rotsen van St> Gildas gepas seerd. Het weer werd onstuimiger, meer en meer werd het schip door de golven heen en weer geslingerd. De torenwachter kon duidelijk zien hoe de radelopze passagiers zioh aan stuurboordzijde opeenhoopten om bescherming tegen regen en wind te vinden. Het schip helde ove-.*, maar wist weer het evenwicht te vinden. Met een tweede golf werd het schip opgelicht om daarna te kap seizen. Het drama had zich zoo snel afge speeld, dat de vuurtorenwachter zijn oogen niet kon gelooven. Tevergeefs zocht hij naar het schip: het was binnen enkele seconden gezonken. Gedurende den heelen nacht werd door bewoners van de kust met lantaarns het strand afgezocht om eventueel aangespoel de slachtoffers te bergen, doch tot dusver zijn geen dooden meer gevonden. De twee sleëpbooten die Zondagavond zijn uitgeva ren, hebben ook de nasporingen op de plaats van de ramp voortgezet, doch over haar resultaten is nog niets bekend. Ver der zijn er watervliegtuigen uitgezonden om de sleepbooten bij te -taan. De geheele stad Nantes is in rouw gedompeld; in tal van gevallen zijn geheele gezinnen, vader, moeder en kinderen bij de ramp om het le ven gekomen. Al het personeel van de coö peratieve vereeniging van het district Be- neden-Loire, door welke vereeniging de excursie was georganiseerd, is in de gol ven omgekomen. De minister voor de Koopvaardij, Cha telaine, is te Nantes aangekomen om een onderzoek naar de oorzaak van de ramp in te stellen. Hevige brand in New-Jersey. In de haven van de Shell Petroleum Company te Sewaren (New-Jersey) heeft gisteren een enorme brand gewoed, welke naar raming een half millioen dollar scha de heeft opgeleverd. Drie menschen wor den vermist. De lading van een sleepboot en van twee met olie geladen booten vatte ook vlam, waardoor de drie schepen ge heel uitbrandden. Een enorme menigte was getuige van den brand. De „Poseidon" onder de modder. Daar de gezonken Engelsche duikboot „Poseidon" door vier meter modder is be dekt, heeft men de reddingswerkzaamhe den opgegeven. Alle schepen zijn terugge keerd. Zonnesteek. Naar aanleiding van berichten uit Nan cy, volgens welke tijdens een militaire oeefning verscheiden soldaten door zonne steek zouden zijn getroffen en gedood, deelt de regeering mee, dat er één sol daat is overleden. Zeven anderen zijn naar het hospitaal overgebracht; hun toestand is bevredigend. Het Inn-dai overstroomd. Het dal van de Inn en de dalen van eenige zijrivieren zijn door ernstige over stroomingen geteisterd. Verscheiden be- Het schip werd door de autoriteiten ah volkomen zeewaardig beschouwd en ook het aantal passagiers wordt, gezien de tonnen- maat van de boot, niet te groot geacht. Verhaal van een overlevende. Eén der overlevenden, de heer Berthy, zeide, dat het juist 6 u. 20 was, toen de storm zoo ernstig toenam. De passagiers waren voor het grootste gedeelte in de hutten samengedrongen, maar zij, die daar geen plaats hadden kun nen vinden, snelden naar stuurboordzijde om zich vast te grijpen en te beschermen tegen de groote massa's water, die kwamen aanrollen. Hij was met zijn moeder aan bakboord zijde gebleven en weet zich alleen te her inneren, dat een ontzaglijke golf opsteeg. Hij had het gevoel, opgenomen te wor den met boot en al. Plotseling bevond hij zich in het water, doch kon een boot grijpen, waarin reeds enkele overlevenden waren gesprongen. Maar de boot, die van het schip losge slagen werd, kantelde weldra en hij zag eenigen der inzittenden in zee glijden. Hij kon zich echter met zes anderen aan de stukgekraakte boot vastgeklemd hou den, totdat anderhalf uur later de loods boot hem kon oppikken. De loodsboot bevond zich in zee om hulp te gaan bieden aan een boot, die ook in moeilijkheid scheen te verkeeren voor den ingang van de Loire en kon daardoor van koers verandeern en zeer snel op de plaats des onheils zijn. Zij vond echter niets meer. Alleen werden een drietal ronddrijvende lijken van vrou wen opgenomen en even later een passa gier, die zich zwemmende boven water had gehouden. Ontzetting te St. Nazaire. Men kan zich indenken, welk een ont zetting er te St. Nazaire heerschte, toen om 11 uur 's avonds de sleepboot de haven be reikte. Van het havenhoofd schrèeuwden de menschen de druipende matrozen de vra gen toe, die sedert uren op alle lippen wa ren. Maar nauwelijks aan wal gestapt, de den de redders, ruwe Bretonsche zeelui, 'Jie onder de meest benarde omstandigheden hun kalmte weten te bewaren, onder tra nen het relaas van het onheil. Toen zij bij de plaats van de ramp waren gekomen, was de woelige zee bedekt, met de licha men der slachtoffers. Het lijk van een jonge vrouw van om en nabij 20 jaar was nog warm toen zij het aan boord haalden. Even voor middernacht kwamen twee booten met zes andere geredden binnen. Het waren vijf Franschen en een Noorsche bewoner van Nantes. Dat was alles. De „St. Philibert" was een stoomboot met één mast en mat 32.15 meter Sn de lengte en 6.40 meter in de breedte. Indien het geheel vol geladen was, bad het een diepgang van 2.60 meter. Het was in 1923 te Nantes gebouwd en werd gedreven door machines van in totaal 300 P. K. Daarge laten de catastrofe van de „Titanic" in 1912, waarbij 1400 personen den dood von den, en van de „Lusitania", waarbij meer dan 2000 personen het leven lieten, moet men tot 1910 teruggaan om in Europa een bootramp van dezen omvang te vinden. Ook toen was het een Fransch schip, de „Général Chanzy", dat op weg van Mar seille naar Algiers bij de Balearen met 200 passagiers te gronde ging. Helaas worHt dit record met nog bijna 150 menschenle- vens d-oor deze ramp geslagen. Nieuwbouw 1930. MÏ>derns|e en mooist gelegen hotel ter pjaats^ Pensionprijs f3.75, in hoofdseizosa_l4.50 en f5.—. Garage vrij. Vraagt prosp. langrijke verkeerswegen staan kilometers lang meer dan 30 centimeter onder water. Er is veel vee, waaronder verscheiden dui zenden stuks klein vee, verdronken. Sinds gisteravond is de Haller Au overstroomd. Ten Zuiden van Loretto is een dijkbreuk ontstaan, waardoor opnieuw een groot ge bied door de Inn overstroomd is. WATERPOLO LEIDSCHE ZWEMCLUB. Geen bliksem-tournooi. Het op a.s. Vrijdag bepaalde waterpolo- tournooi van de Leidsche Zwemclub gaat niet door wegens gebrek aan belangstel ling er voor van de zijde der vereenigin- gen. De Zijl I—D. W. R. I. Morgenavond om kwart na achten speelt in de Zweminrichting „De Zijl": De Zijl I tegen D. W. R. I uit Haarlem, voor de competitie van den N. Z. B. een water- polo-wedstrijd. VOETBAL DENEMARKEN-NEDERLAND. Deensche persstemmen. Aan de Deensche ochtendbladen van Maandag ontleenen wij het navolgende om trent den Zondag j.l. te Kopenhagen ge- speelden landenwedstrijd Denemarken Nederland, welke naar men weet met een 20 overwinning voor Nederland geëindigd is. Zoo schrijft „Berlinske Tidende" o.a. dat de Deensche nederlaag een koude douche beteekent voor het Deensche voetbalspel. Met vreeze ziet het blad de ontmoeting met Zweden op 28 Juni a.s. te Stockholm tege moet. Het Nederlandsche XI-tal was een groote verrassing. Wij wisten dat het uit jonge spelers zou bestaan, veel jonger dan die van ons, en dat zij snel en agressief zou den optreden, maar wij hoopten op de groo- tere techniek en de ervaring der Denen. Wat den Hollanders aan techniek en erva ring ont/brak, wisten zij op andere wijze aan te vullen. Hun voorhoede had een juist in zicht in het spel Zij aarzelden nimmer en gaf niet toe. Helaas was het spel meerma len tamelijk forsch. Svend Jensen, de Deen sche keeper, zeide, dat men niet overdrijft, wanneer men zegt, dat de Deenen geheel door het Nederlandsche spel overrompeld werden en derhalve dan ook verloren heb ben. Het langzame en gesloten spel der De nen vernietigde alle kansen. De Deensche verdediging versaagde volkomen. De cap tain, Fritz Tarp gaf als zijn meening te kennen, dat het een ietwat nonchalant ge speelde match geweest is en dat de Denen slecht gespeeld hebben. Indien Joergensen het doelpunt gemaa-kt had, dat hij in de eerste helft trachtte te scoren, zou het eind resultaat ongewijfeld anders zijn geweest. Zoowel Knud Chrisoffersen als Tarp waren niet in conditie. Het dagblad „Politiken" schrijft: „Nie mand kan zeggen, dat de door de Nederlan ders behaalde zege onverdiend is geweest. De midvoor Pauli Joergensen en zijn kame raden hebben vele kansen, welke voor het Nederlandsche doel onstonden trachten te benutten. Spel is spel en er bestaat dan ook geen aanleiding om over het wel wat onver wachte resultaat van de match te philoso- pheeren. Van beteekenis is, dat de Denen op de balans van de door hen gespeelde wedstrijden verder teruggesteld zijn, dan de Hollanders. Thans hebben de Hollan ders in het geheel vijf overwinningen be haald en wij slechts drie, terwijl twee wed strijden onbeslist bleven. Summa summa rum leidt Nederland thans met 1916. Het zal groote inspanning kosten weer even wicht te brengen in de gemeenschappelijke wedstrijd-balan&. De Zweedsche scheidsrechter Carl Ols- sen, die meermalen gelegenheid heeft ge had de Denen in landenwedstrijden te zien spelen en die in den herfst van het vorig jaar ook de groote match Denemarken Duitschland heeft geleid, verklaarde na af loop van den wedstrijd van Zondag: „Het Deensche elftal was voor mij een groote te- leursteling. Zelfs Paul Joergensen was ver re onder zijn gewone peil. Degenen, die ik zou willen prijzen, zijn Svend Jensen en Kaj Udall. Wat Joergensen betreft, deze is hard achteruit gegaan; hij was langzaam en stijf in zijn bewegingen. Ook kwam hij in den regel te laat bij den bal zelfs als de Hollanders veel verder van het leder ver wijderd waren dan hij. Het resultaat van den wedstijd vind ik rechtvaardig. Men kan zeggen, dat de Denen in de eerste helft wel licht doelpunten verdiend haden. Hun spel was echter te middelmatig dan dat het tegen dat van de frissche, vlugge Neder- lansche spelers opgewassen was." De voorzitter van den Deenschen Voet balbond Qstrup verklaarde aan Politiken": „Het Nederlandsche elftal speelde in dier voege, dat wij wel moesten verliezen. Het spel van de Hollanders was goed en de lange Nederlandsche mid-voor, Lagendaal speelde in de tweede helft prachtig den bal aan de vleugelspeler toe." Tenslotte heeft nog Henry Larsen, lid van de Teohnische Commissie van den Deenschen Voetbalbond als zijn meening te kennen gegeven, dat in de eerste helft van de match door de Denen geen doelpunten gemaakt konden worden. Maar wat was de zwart-harige Adam een uitstekende spe ler. Het was heerlijk zijn baltechniek te aanschouwen. Ook van Run en Lagendaal de laatste vooral in de tweede helft, waren goede spelers." Leidsche - Politie-Sportvereeniging. Heden speelt het le elftal van de L.P.S.V. inplaats van tegen de scheidsrechters, een wedstrijd tegen een L.D.W.S.-combinalie, welke laatste vereeniging een zilveren kra-ns beschikbaar stelde. Woensdag 17 Juni speelt het tweede elf tal van de L.P.S.V. een wedstrijd tegen D. W.S Hiervoor stelde D.W.S. een zilveren takje beschikbaar. De serie-wedstrijden om den „Trianon"- wisselbeker worden wederom door de L.P. S.V. georganiseerd. Eén wedstrijd heeft reeds plaats gehad. Het verdere programma luidt als volgt: Donderdag 9 Juli: L.P.S.V. IBelambt.; Vrijdag 17 Juni: L.P.S.V.—de Post; Maan dag 20 Juli: de PostBel ambt.; Dins- derdag 23 Juli: de Post—Bel.&mbb.; Dins dag 28 Juli: Scheidsrechter—L.P.S.V. I; Dinsdag 4 Augustus: 6e Reg. V. A.—L.P.S. V. I; Donderdag 6 Augustus: Scheidsrech tersBehamb.; Dinsdag 11 Augustus: Scheidsrechterde Post; Donderdag 13 Augustus: Scheidsrechters6e Beg. V.A. De wedstrijden worden allen op het L.P. S.V.-terrein aan den Zoeterwoudschcn Sin gel gespeeld en vangen om 7 uur des na middags aan#

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6