ACADEMIENÏEUWS STADSNIEUWS FAILLISSEMENTEN MARKTBERICHTEN EET VAN DER STEEN's ZATERDAG 23 MEI 1931 terrijke ring van dit heugelijk feit organi- LEIDSCHE COURANT wCnsc EERSTE BLAD PAG. 3 Als belaongri jkste gebeurtenissen op dien dag mogen wij nu reeds vermelden, dat des plchtige H. Mis waaronder de gezangen een knapenkoor gezon- morgens half negen opgedragen worden, door het zangkoor e gen zullen worden. Des middags zal een kinderhulde plaats heben in het Patronaatsgebouw. Op welke uren gelegenheid zal zijn de jubilaris te complimen teeren zullen wij nog nader bekend maken. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen, verricht in den morgen van 23 Mei 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor, instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 772.2 te Haparanda Laagste barometerst.: 750.1 te Valencia. Verwachting tot den avond van 24 Mei: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Zuid- Oostelijke wind. Meest licht tot half be wolkt. Droog weer, behoudens kans op onweer. Iets warmer. LUCHTTEMPERATUUR: 18.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Zaterdagnamiddag 9.28 uur tot Zondagmorgen 4.26 uur; van Zondagna middag 9.29 uur tot Maandagmorgen 4.25 uur; van Maandagnamiddag 9.30 uur tot Dinsdagmorgen 4.24 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 16 en 12 uur 16.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 15 en 12 uur .15.2 gr. C. LEIDEN'. Geslaagd: doctoraal examen blass. letteren de heer H. L. Gonin (Oegstgeest); idem voor het candidaats-examen rechts geleerdheid de heer A. H. F. van Weelde- ren (Leiden) Voor het examen van apothekersassis tent te Leiden is geslaagd mej. A. J. Kap- teijn (Maassluis) en de heer W. A. van Greuningen (Delft). werden vervolgens gebracht aan alle le den, die in het afgeioopen jaar wederom hun vertrouwen schonken in het Bonds- en afd.-bestuur. Het verslag sloot met een krachtig opwekkingswoord voor de toe komst. De penningmeester sloot zijn boeken met een batig saldo van ƒ49.31, terwijl de ba lans sloot met een batig saldo van 156.59. De begrooting voor het komende boekjaar werd met algemeene stemmcu goedgekeurd. Secretaris en penningmeester werden beiden beloond door de vergadering met een hartelijk applaus, terwijl de voorzitter hun woorden van dank en waardeering toe sprak. Tot verificateurs werden benoemd de heeren J. Boon en C. Duinhoven. De periodiek aftredende bestuursleden, L. J. Floris (Heemstede) en F. C. van Lierop Jzn. (Hillegom) werden bij enkele candidaatstelling herkozen. Bij de rondvraag werd breedvoerig ge praat over den jongelingsdienst te Lisse, over te geringe werkkrachten voor de uit voering van den dienst ten kantore Hille gom, over de slechte en te laat verstrekken van de uniform voor de bestellers, over meedragen van het Afd.-vaandel in pro cessies ook buiten Hillegom enz. Na nog te hebben medegedeeld, dat de H. Mis voor de leden der afdeeling zal plaats hebben op Zondag 7 Juni a.s. in de St. Joseplikerk, sloot de voorzitter deze zeer geanimeerde vergadering met den car. groet. ZEGWAART GEMEENTERAADSVERKIEZING Nummering der lijsten. In de gistermiddag gehouden vergadering van hel hoofdstembureau heeft de nummering plaats gehad van de candidatenlijslen voor de verkiezing van leden van den gemeenteraad. De uitslag was als volgt: 1. S. G. P., 2. C.-H., 4 A.R., 4. V.B.,; 5. S.D.A.P., 6. H.G.S., 7. R.K. Staatspartij. Geboren: Johanne Hendrika d. van A. Smolenaars en S. Blijlevn Nicolaas z. van M. J. van der Tas en C. Rodenburf. Ondertrouwd: W. van Schaik 27 j; en A Lamens wed. va nH. van Alphen 45 j. ZOETERMEER GEMEENTERAADSVERKIEZING Nummering der lijsten. De nummering van de candidatenlijsten voor de verkiezing van leden van den gemeenteraad heeft gisteravond door het hoofdstembureau alhier plaats gevonden. D e uitslag was als volgt: 1. A.R., 2. H.G.S., 3. R.K. Staatspartij, 4. V.B., 5. S.G.P., 6 C.-H. Geboren: Jacobus z. van G. J. Klooster man en J. Overbeeke Pieter z. van W. Go- rissen en C. C. Bennis. ZOETERMEER—ZEGWAART Eeierveiling In de gehouden vergadering van de eierveiling-vereeniging werden tot le den van het bestuur gekozen de heeren A. Vollebregt en P. Langelaan, resj. in de vacatures van wijlen den heer J. Vollebregt en den heer C ,F. Westermaes. Bij de onder linge bestuursverdeeling werd de heer J. C. Swart tot voorzitter aangewezen; de heer G. van Staalduinen tot 2dén voorz. ZOETERWOUDE Jubileum. Maandag 1 Juni a.s., zal de heer J. Schouten, hoofd der R.K. Jongens school, den dag herdenken, waarop hij voor 25 jaar aan het onderwijs en ook aan deze school gekomen is. Een commissie, gevormd door schoolbestuur, onderwijzers, ouders van leer lingen en oud-leerlingen, zal dien dag een luis- Triduum St. Josephkerk. Op Woensdag 27, Donderdag 28 en Vrijdag 29 Mei, eiken avond om kwart over acht, wordt in de St. Josephkerk 'n triduum voor de Maria-Congregatie der jongens en meis jes gegeven door den Z.E. Pater Joh. Hees terbeek S.J. Daarop zal a.s. Zondag 31 Mei volgen de Plechtige Opdracht vin een vijftigtal nieuwe leden dier Congregaties in het Lof des avonds, voorafgegaan door een Alge meene H. Communie in de II. Mis van ze ven uur. Een en ander zal voor de geheele St. Josephparoehie een waardig slot bren gen van de Meimaand. Hedenmorgen te ruim 8 uur bracht de 33- jariee slager C. K., wonend in de Prins Frederikstraat, vleesch aan het Nieuw Academisch Ziekenhuis. Op de zitbank, waarop hij zat, lag een groot slagersmes. Toen K. uit den wagen wilde stappen, schoof hij over de bank, waarbij het mes hem in het rechterzitvlak drong. De Eerste Hulpdienst werd gewaarschuwd, die den man naar het oude Academisch Ziekenhuis In ons bericht van gisteravond omtrent de commissie van ontvangst en aanbeveling van de jaarvergadering der Ned. Vereeni- ging voor Armenzorg en Weldadigheid is de naam uitgevallen van den heer J. Ureuyghton, president van den Bijz. Raad der St. Vincentiusvereeniging, die mede zitting heeft in deze commissie. Ned. Hist. Natuurwet. Museum. De Stichting „Het Nederlandsch Histo risch Natuurwetenschappelijk Museum" heeft hier ter stede een Museum ingericht, dat den 5den Juni des middags te 2.30 uur in een samenkomst van belangstellenden geopend zal worden. Mij. der Ned. Letterkunde. Op de jaarvergadering van de Maat schappij der Neder 1. Letterkunde welke 10 Juni in het Nutsgetaouw alhier ge houden wordt, zal als spreker optreden CORPULENTE ftfÉNSCHEN kunnen door een conscentieus gebruik van het natuurlijke „Franz-.l^sefbitterwater, be reiken, dat zij ruimen stoelgang zonder forceeren hebben. 5389 K. M. van Puffelen van Ylissingen, W. Reijngoud van Leiden, B. Rietveld van Den Haag, P. C. Setteur van Apeldoorn, J. Sival van Haarlem, C. J. VervWr van Den Haag. N. de Vries van Den Haag, H. G. Werners van Zuidwclde (Dr.), J. W. v. Wijk van Leiden, P. J. van der Zeeuw van Leiden. De Leidsche winkelstand. Hedenmorgen heeft in perceel Lange Pieterskerkkoorsteeg 24 de opening plaats gehad van het magazijn in sigaren, tabak en sigaretten van den heer A. B. Kooy- man. Het ouderwetsche winkelpand is grondig en geheel gerestaureerd, zoodat er een modern winkelhuis van gemaakt is, dat onder de andere winkels tér plaatse geen slecht figuur maakt. Het geheel ziet er keurig en welverzorgd uit, terwijl een ruime voorraad artikelen aanwezig is, zoo dat ieder bezoeker ongetwijfeld voldoende keus kan maken. Gezien de drukke passa ge in deze steeg is 'een sigarenzaak hier niet overbodig. De sinds enkele jaren in perceel Haar lemmerstraat 108 gevestigde meubelzaak van den heer H. Regeer Jr. heeft een goede verbetering ondergaan. De twe,e kleine étalage-ramen hebben plaats mtfeten ma ken voor een moderne winkelpui met één raam van meer dan 4 Meter. Daardoor ko men de geëtaleerde artikelen vee beter tot hun recht. Voor de Haarlemmerstraat is deze verandering tevens een goede ver betering. j liet Eerste Kamerlid Henri Polak met I het onderwerp: „Iets over land, dorp en I stad Handelsregister K. v. K. Nieuwe inschrijving. 5743. G. Tijsierman, Oegstgeest. Dorpstraat 80. rood- en koekbakkerij. E.: G. Tijsterman, Oegstgeest. W ij z i g i n g. 121. N.V. Stoomfabriek van Yerduurzaamlevensmiddelen „De Ster' v.h. N. Wouterlood P.Jzn., Leiden, Hooge- woerd 1S3, Uittr. proc.: N. J. A. Woutei- lood, Leiden. N. Dir.: N. J. A. Wouterlood Leiden Hedenmorgen omstreeks half elf is de 5-jarige Catha. v. d. W., wonend in do Wesfcbaven-straat, dat op een draaiorgel gezeten was, daaraf gevallen toen het orgel zich in beweging zette. Een der wielen reed het kind tegen een armpje, dat brak. Door den E.H.D. is het meisje naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. Als blijk Van goedkeuring en tevreden heid is de bronzen eerepenning voor mens ohl ie vend hulpbetoon en een loffelijk getuigschrift toegekend aan den heer G. Jong>gkind, milicien bij de 3e schoolbat- terij, 6e rëg. veldartillerie, aü'hier. Programma voor het Parkconcert Dins dag -26 Mei, 8 uur. 1. „Mit Eichenlaub", marsch, x. Blon; 2. Ouverture Die beide Husaren", Dop- pier; 3. „Valse Interrompuo", Montagne; j 4. Fantaisie „TannhaserWagner; 5. Ungarisoh Tanze No. 5 en 6, Brahms; 6. „La Housarde", wals, Ganne; 7. „Rendez vous", marsch (le uitv.), Gcyp. Casino. Gedurende de Pinksterweek heeft Ca sino een programma, dat we kunnen aan bevelen. Er komen, behalve twee kleinere nog twee groote films- op voor van welke er een „Liefdes-manouvre", vooral de aan dacht trekt. Hoofdpersonen zijn: Bob Norton, een zwakkeling, zoon van een bankier en een meisje Camille gehee- ten. Bob begaat een misstap en komt in de gevangenis terecht. Uit de gevan genis ontslagen, eenzaam rondzwervend, ontmoet hij Camille, een gewoon meisje, aan wie hij zijn geschiedenis vertelt. Ze spreekt hem moed in. Bob vindt werk en ze trouwen. Ook komt er een verzoening tot stand tussohen vader en zoon. Na de pauze: „De koning der misda digers". Hiermede wordt bedoeld een scheepseigenaar, die drank smokkelt. In deze film volgen e enreeke van avontu ren elkander snel op. Het einde is, dat de dranksmokkelaars worden gevat, doch dat dit niet zoo ge-makkelijkij gaat, kan de film u aantoonen. Luxor. Het hoofdnummer van deze week is een geschiedenis van ruw zeemansvolk, van vechten en hardheid aan boord van het, Spookschip van den Zeewolf, schitterend uitgebeeld door den nu overleden acteur Milton Sills. Aan boord van dit schip be vinden zich tevens een jongen en een meis je van keel ander gehalte en karakter, die niet zonder moeilijkheden zich op het schip kunnen handhaven. Voor volwassenen een film met eenige sensatie, wel om te zien. Hetzelfde geldt voor het hoofdnummer voor de pauzeTango der Liefde, een film, welke op een gegeven moment wel iets t e gevaarlijk lijkt, wanneer een aanbidder wil trouwen met een aardig meisje, waarvan hij later hoort, dat het zijn dochter zou zijn. Het blijkt evenwel, dat hij voor den mal is gehouden om hem op de proef te stellen. Deze film geeft mooi spel te zien van Bri- ta Apelgreen. Uitgesproken: H. van Beek, te Voorhout. Curator mr. F. J. J. Trapman te Leiden. P. G. Lemmers Pzn., aannemer te V o o r- h o u t. Cur. mr. J. M. Sormani te Leidon. LAATSTE BERICHTEN Abonnementsvoorstellingen. Zooals een advertentie in dit nummer aangeeft, is het bestuur van der. Leid- schen Schouwburg evenals in het afgeloo- pen jaar van plan bij voldoende deelname wederofn 8 abonnementsvoorstellingen in het komgnde seizoen te doen geven en wel 3 door het Rotterdamsch Hofstad Tooneel, 3 door de Kon. Vereen, het Ned. Tooneel en 2 door het Centraal Tooneel. In het afgeloopen seizoen zijn deze voor stellingen een succes gebleken, zoodat een meer dan voldoende deelname ook nu weer verwacht mag worden. Men zie voor nadere gegevens de adver tentie. Genootschap: „Mathesis Scientiarum Genitrix" Het eindexamen: Electrotechniek E3, had plaats ten overstaan van de heeren Ir. J. M. Douwes Dekker en Ir. J. Velds, gedelegeerden van de afdeeling voor Electrotechniek van het Kon. Instituut van Ingenieurs. Aan bovengenoemd examen werd door 21 candidaten deelgenomen waarvan 2 afgewezen moesten worden. De namen der geslaagden zijn: A. T. de Boer van Ber- gum, W. Gores van Oostvoorne, J. F. Groen van Haarlem, J. W. Groenewold van Apeldoorn, P. J. Jongbloed jr. van De venter, A. Meuter van Deventer, C. E. Mooij van Deventer, G. A. A. Nouwens van Oegstgeest,-H. G. Prummel van Voorburg BIOSCOPEN. Trianon. RU WIEL OORLOG I Zoo nu en dan wordt de tooneelwereld van ons land in rep en roer gebracht door 1 de import van buitenlandsche beroemdhe- den op allerlei gebied. We hebben gehad 1 de Frateliini's, the Rivels in het comische genre, den dramaticus Paul Wegener, voorts Josephine Baker, binnen kort komt Misbinquette en zoo gaat het voort. Veelal worden door de impressario's exhorbitant hooge entree's vastgesteld, zoodat betrek kelijk maar weinigen deze beroemdheden kunnen gaan zien. Zoo ging het ook met den beroemden Zwitsetgchen clown Grock, die, voordat hij van het tooneel afscheid nam een tournée maakte en ook ons land bezocht. Grock echter heeft, na zijn afscheid van het tooneel, van zijn variéténummer een film laten maken en die film draagt den naam van dien meest beroemden clown. Iedereen kan dus nu dien beroemden mau in Trianon gaan zien. Natuurlijk bevat de film niet uitsluitend- zijn variété-nummer, maar er is om zijn clownerie een romantisch verhaal gezet. Dat verhaal speelt in Grock's eigen villa aan de Riviera (lees: Kasteel ofKo ninklijk buitenverblijf). Grock heeft zich teruggetrokken uit de tooneelwereld, maar kan zijn werk als clown nie-t vergeten, tot misnoegen van zijn vrouw. Hij geeft deftige partijen om haar te verstrooien, maar als er dan plotseling een circus komt, noodigt hij alle a-rtisten bij hem uit. Dat wordt een allergrappigste maaltijd met dat koddige gezelschap, waarop echter zijn vrouw geërgerd hem verlaat. Nu wordt Grock weer de clown; in zijn op'treden zoekt hij troost en men ziet hem opnieuw zijn nummer maken voor een volle zaal. Bij deze geestige, muzikale grappen, juist zooals hij ze ook hier te hooren en te zien gaf, wordt hij ter zijde gestaan door den Hollander Max van Embden, die zijn on dankbare rol met entrain speelt. Er is een prachtige muzikale illustratie van deze beroemde Grock-film, die een prettig amusement zal zijn voor deze Pink sterweek. Voor de pauze gaat nog een vroolijke film, eveneens een hoofdfilm „Een gelukkig huwelijk", die met de rest een smakelijk programma vormt. Doodelijk ongeluk. Gisteravond laat i-s er op den weg van Enschedé naar Hen-ge o een autobus va-n de T.E.T., doordat de bes-tuurder van de bus pletsetiinig onwel werd, tegen een boom ge red-en. Een langs den we-g fietsende brand- stoffenhandelaar, d-e 64-ja-rixge heer Schip per uit Enschedé, werd door de bus gegre pen en o-p slag gedood. De chauffeur is met ernstige wonden naa.r een ziekenhuis ver voerd. De passagiers van de bus werden licht gewond. Een hunner moest- eveneens in het ziekenhuis worden opgenomen. Trianon Luxor: Casino: BIOSCOPEN. Goedgekeurd. Voor volwassenen. Voor volwassenen. Engelsche toeristen verdwenen. PARIJS, 23 Mei (V.D.) Vier Engelsche toeristen, twee heeren en twee dames, die vanuit Foix ten zuiden va-n To-uiousse door de Pyrenaeën een tocht naar de republiek Andorre wilden maken, zijn sedert Maan dag vertrokken en sindsdien verdwenen. Men heeft niets meer van hen vernomen en aangezien er in de bergpassen nog s-neeuw ligt, vreest men, dat- hun een ongeluk is o er komen. Briands terugkeer te Parijs. PA'R'IJS, 23 Mei (V.D.) Rria-nd is gis teravond te Parijs aangekomen en enthou siast ontvangen. De enthousiaste ontvangst, d-ie B-ria-nd gisteravond bij zijn terugkomst uiit.Genève aan he-t Gare de Lyoai ton deel viel, zal nog een naspel hebben in de Ka mer. De socialistische „Populaire" deelt mede, da-t de socialistische Kamerleden Gru-nbach en Mennet de regeerin-g zullen imtenpeileeren over het optreden van de politie bij deze gebeurtenis. Mennet- ver klaart met eigen oogen te hebben gezien dat 'n politie-agent, wiens nummer hij zelf kon no-tee-ren, zich met zijn gummistok op 'n verslaggever van dc radic.-socialistische „Repuiblique" wierp en hean te lijf ging, om dat d-e j o-urna-list had geroepen „Leve de vrede". De „Repu'blique" zelf wijdt aan 't gebeurde een uitvoerig artikel, waarin o.m. wordt gevraagd, dat men Hi-ller en de zij nen de be-ste wa-pens in de hand geeft, wan neer men verbiedt, dat in de straten van Parijs de wensch naa-r vrede tot uiting komt. WISSELNOTEERINtiEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.23t,2 Londen 12.109,32 New York - 2.483'4 Parijs 9.73' g Brussel 34 61l/2" Zwitserland - 48. Milaan 13.02l/2 Madrid -24.45 Ü3lo 66.611 /2 Kopenhagen 66.6 ll/2 Stockholm 66.69''2 Weenen 65.01'/2 Praag 7.37 Boedapest 43.4lV2 De Zeppelin-verbinding met Ned. Indië. LONDEN, 23 Mei. (V.D.). De „Daily Ex pres" van hedenmorgen bevat het bericht dat de Hollandsche plannen om over te gaan tot den bouw van reuzen luchtsche pen, die met 100 of meer passagiers een geregelden dienst tusschen Nederland en Ned. Indie zullen onderhouden en die het traject in 4 1/2 dag zullen afleggen, voltooid zijn. Het blad weet erbij te melden, dat met den bouw der luchtschepen binnenkort zal worden begonnen en dat het plan gesteund wordt door de Stoomvaart Mij. Neder land en den Kon. Holl. Lloyd te Amster dam. De deskundigen zouden na langdu rige studie tot het gebruiken van lucht schepen van het Zeppelin-type hebben be sloten, omdat deze de grootste snelheid veiligheid en rentabiliteit voor lange af standen zouden bieden. Dit bericht van de „Daily Express" is, naar men zal begrijpen is dezen vorm on juist en is waarschijnlijk gebaseerd op verkeerd begrepen geruchten van de plan nen. die de Stoomb. Mij. „Nederland" en de Rotterdamsrhe Lloyd koesteren om een onderzoek te doen instellen naar de mo gelijkheid van een evenlueele exploitatie van een luchtschependienst naar Ned. Indië. CORRESPONDENTIE. Corr. te St. en V. Gezonden berichten z ij n reeds opgenomen. LEIDEN, 23 Mei. Boter. Prima fa- brieksboler (oontrole f 1.40, prima boeren- boter f 1.451.55, goede boerenboter f 1.30 1.40 per K.G. Aangevoerd 85/8, 25/16 vaten, wegende 1950 K.G. Handel goed. Turf. Aanvoer 100.000 lange turf. f 7.8.per 1000 stuks. TER-AAR, 22 Mei. Centrale Veiling. Bloemkool 735 et., Spinazie 3472 cl., Postelein 12—16 ct. per Kilo. Peulen 33—35 et., Snijbooncn f 10.80, Doppers 34 ct., Ra dijs f 1.10—2.40, Sla f 1.—4.50, Peen 14— 17 ct. BOSKOOP, 22 Mei. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Phoebe 60 1,Ophelia 2540, Golden Ophelia 30 5G, Marcel Rouyer 2540, Hadley 80—1.30, Ciadius Pernet 4061, Columbia 5080, Butterfly 3550, Mac Keiler 50SO, Willi. Kordes 50801.30, Mad. Jules Bouché 34—56, Rosalandia 50—80, Paul's Scarlet 4060, Germania 2431. Kilham 50—80, van Rossem 4066, K. A. Victoria 40—52, Win- nelt 4060, Else Poulsen 1.2.10, Polyan- tharozen 40—4290, Florex 601.Diver sen: Lathyrus 1525, Pioenen 52, Aspara gus 2410, Violieren 70—120, Clematis Du- randi 80—1.30, Seringen 30—62, Clematis Pr. Hendrik 4.60, Anemonen 1217, Celma- tis Mr. Patijn 2.70—4.Gerbera 1.48. h Y^tN. 22 Mei. Groenienveilng. Aardbeien 1528 ct. per doosje, Sla 1.20— 8.per 100 krop, Snijboonen 4.806.10, id. stek 3.40—3.90, Peulen 5.206.per 10 pond. ALPHEN a. d. RIJN, 22 Mei. Groenten- veiling. Spinazie 810.Postelein 10 12.—, per 100 K.G. Peen 18—20.— per 100 bos. Kropsla 45.50, id. II 1.602.Kom kommers I 1416.Bloemkool 2328.—, Bloemkool II 14—17.per 100 stuks. Aard beien 86.per 100 pond. Eierenveiling. Aanvoer 17200 stuks. Kippeneieren 3.50—4.20, Eendeneieren 3— 3.70 per 100 stuks. VEUR, 22 Mei. Groentenveiling. Eng. komkommers le srt. 18.50—22.30, 2e srt. 14.70—17.50, 3e srt. 8.30—11.90, wankl. 12.— 14.stek 2.—3.10. Gele komkommers le srt. 19—20.10, 2e srt. 14.10—16.30, 3e srt. 85011.10, stek 1.50—1.80, Kropsla le srt. 4.10—6.—, 2e srt. 2.—2.80, Stoofsla 3—6.—, Peen 1822.Bloemkool le srt. 12.50 19.30, 2e srt. 8.10—10.40, uitschot 2.50—4.60. Tomaten (mid.) 35.-38.—, gr. ronde 29. 31.2e srt 31.33.3e soort 24.-27.—, bonte 21.25.uitschot 10.14.An dijvie 4.506.30. Spinazie per 4 K.G. 0.28— 0.41, Rabarber 2.-4.Postelein 9.10.30, Prei 1.502.50, Selderie 1.201.90. Rookworst 45 cent per pond, 10 cent per ons; Ham 18 cent per ons, 40 oent per half pond; Vet versch Gerookt Spek 20 cent per pond i. G. v. d. STEEN, Haarlemmerstraat 186 naast Albert Heijn Voor ieder die boven fl.bestelNH, stellen wij een half pond Ham voor 35 ct. of I pond Rookworst, voor 40 ct. verkrijgbaar RECTIFICATIE Leidsche Courant'' van 22 Mei 1931 stond abusievelijk Ham en Rookworst cadeau inplaats van VERKRIJGBAAR. - it" van 22>»i

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3