350 650 290 75c 350 875 875 6" 1275 650 LEEUWARI DORDRECHT EINDHOVEN Voor den leeftijd van 2 tot 6 jaar Slaapliedje. Nu moet je gaan slapen lief popje, Kom sluit nu je oogjes, klein ding! De klok heeft al zeven geslagen! Wil je graag, dat ik wat voor je zing? Do-deine, klein liefje, do-deine Van soczela, doezela, doe. Wat ligt mijn klein schat je nu rustig, De kijkertjes vallen al toe. Van soezela, doezela, deinc Van doezela, deine, do-din, Klein moedertje's stem wordt steeds zachter, Klein moedertje sluimert ook in. Mooi Rips Popeline Jurkje, aardig modelle tje, met leuk zijden-rlps kraagje en man- chet. In div. tinten-, 1 70 voor 2 Jaar slechts Aardig Fantasie Kindermanteltje, m. apart gegarn. kraagje en man chet. Vlug opge stikt zakje, rug met opgelegde plooien. In div. tinten, v. 3l/j Jaar Leuke Zomer- Jekker v. prima wollen stof m. ge borduurd goud anker en echte Marine-knoopen, rugm.kellernaad In Marine, Bleu en Rood, v. 5W J. Met kleine stijging per maat. Stout Jantje. Jantie kwam te dicht bij ft water, Schoon zijn Moeder 't hem [verbood-i Wat gebeurde er met Jantjer Jantje tuimelde in de sloot. Jantje kroop weer gauw op ft droge; Rillend draafde hij naar huis, En het water liep bij stralen Uit zijn broek en uit zijn buis. „Gauw naar bed!", zei Jantje's [Moeder, Anders word je ziek erbij! „En je gaat de eerste weken „Niet op straat meer zonder [mij!" 7-7 Dom Guusje! Guusje had een nieuwe drijftol, Waar hij o zoo blij mee was! Telkens moest hij er naar gluren Onder 't lezen, in de klas. Guusje hoorde niets van 't lesje! Zag geen boekje, zag geen [blad. Zag alleen z'n mooie drijftol, Die hij pas gekregen had. Plots'ling stond dc juffrouw [naast hem, Zag dc tol en nam hem af, Borg hem op voor twee, drie [daagjes! Dat was kleine Guus z'n straf. Aardig Babyjas je van mooie Tweeds, geheel gevoerd en met ceintuur rondom voor 2 jaar vanaf Leuke Alpino in div. tinten; v.efke leeftijd slechts Een zeer gelief koosde dracht v. lederen Jongen is op 't oogenblik zoo'n fijn Rits pakje v. Tweeds of Peau de Pê che! In verschil lende, levendige, tinten voor den leeftijd van 4 J. vanaf sfechfs Moeders! Onze Mei-Aanbieding geeft U thans gelegen heid Uw kinderen buitengewoon voordeelig van goede en moderne kleeding te voorzien! Jongens en' meisjes U ku.nt ze door de ongekend-lage C A prijzen gemakkelijk 't beste geven wat aangaat kwaliteit der stoffen en degelijkheid van afwerking, 't aardigste ook met betrekking tot nieuwe modellen, tinten enz. Daarom: Gaat naar C Al 'n Overweldigende keuze wacht U en weet wel, dat U zeker nog minder zult hebben uit te geven dan U zelf reeds gedacht hadtl elui van 12 tot 17 jaar Voor den leestijd van 6 tot 12 jaar Fleurige Wol Mousseline Impr. Zomerjurk met leuk-gegarneerd kraagje en man chet. Rokje met stolpplooien. In groote variatie voor 6 j. slechts 195 Snoezige Wan deljurk deux plè- ces-. blouse van zuiver wollen Fantasiestof met Cormosa-garn. en das en rondom geplooid Popeli ne rokje. V. 6H j. «150 Met kleine stijging per maat. In 't Vinkennest. In 't vinkennest liggen zes eitjes; Mamaatje-vink dekt ze goed toe, Papaatje-vink zorgt voor het [eten En wordt er het fluiten nooit a [moe. &0- Met kleine stijging pc» mort Tn 't vinkennest schreeuwen zes [bekjes; Het ouderpaar vliegt heen en [weer Met eten voor 't piepende [volkje; Zij vragen en vragen steeds [meer. In 't vinkennest zitten zes [vinkjes En vader-vink geeft hun al les In 't vliegen en 't zoeken naar [voedsel; Wat hebben z' een praatjes, die zes! In 't vinkennest zaten zes v [vinkjes, Toen vlogen ze allemaal heen. En in het verlaten nestje Daar bleven de oudjes alleen Aparte Tweed Kindermantel, 2-rij model, na tuurlijk met de moderne revêrs. Ruggarn.v. inge zette banen. In diverse tinten en dessins, v. 9 jaar Sportieve,, wol len Blazer, ge heel afgebies met zijden tres, met zij-zakjes en leuk borstzakje. In Marine, Bleu en Rood, vooi 6l/s jaar, slechts 75 Met kleine stijging per maat. Prima Regenjas van Gabardine, Tweed-Gummi of Gummi, ge voerd met olie doek, in div. tin ten voor 10 jaar vanaf slechts 475 Met kleine stijging per maat. Dit degelijke, Rits-Schoolpak- je v. zeer mooie Tweeds, m. knie-, rijbroek of plus fours, kost voor den leeftijd 8 jaar slechts C75 De Rekenmeester. De oogen van twee dobbel- steenen raden. Weet jullie hoe dat gaat? Neen? Nu dan zal ik dat eens vertellen. Let maar op! Je laat iemand met 2 dobbel- steenen gooien, terwijl je niet kijkt; stel dat er 4 en 6 gewor pen is. Die twee cijfers moet je dus raden. Je laat dengene die geworpen heeft het hoogste cijfer met 2 vermenigvuldigen (niet hardop de uitkomst laten zeggen hoor), daarbij laat je 5 optellen, daarna de som weer met 5 vermenig vuldigen. Bij het verkregen pro duct Iaat je de oogen van den tweeden steen tellen en nu vraag ^e velk getal je kame raadje^ gekjegen heeft. Je trekt nu zelf stilletjes 25 van dit getal af eji de cijfers van het getal, dat je $an krijgt, zijn de 2 cijfers, dié je moet raden. Keurige Fancy- Mantel, geheel op zijde gevoerd, met flatteus kraagje van wit Zomerbont, op gestikte zak en leder ceintuur. 1n diverse tin ten, voor 13 jaar Prachtige Zon- dagsche Jurk v. zuiver wollen Crêpe Caïd met leuke zijde-brd- derie en plissé rokje m. schulp- garn. In Marine, Bleu, Nègre enz. voor 12 j. slechts Degelijke School jurk van aardige Tweedstof m. wit overkraagje; rok m. breede stolp plooien rondom. Lakceintuur. In div. Tweed tinten en dessins, leef tijd 13 j., slechts A90 De oorsprong van onze Schrijfpen. Ongeveer een eeuw geleden had een juwelier te Birming ham, Joseph Gillot geheeten, het ongeluk een van zijne fijne stalen gereedschappen te splij ten. Toevallig moest hij iets on derteekenen, kon zoo gauw de toen ter tijde gebruikelijke veeren-pen niet aanstonds vinden, nam het gespleten sta len staafje en ziet, dat ging zóó goed, dat 'hij stalen pennen ging maken. Moderne, primo Tweed Jonge dames Mantell met de nieuwe,' breed^ revêrs en chique manchef. Rug met opge legde plooi. In groote keuze, v. 16 jaar slechts Paps zei gistren avond ,,'t is nieuwe maait' „Waar blijven dan de oude?" vraagt An. „He, weet je dat niet?" ant woordt Miesje verbaasd. „Daar maken ze sterretjes van!" Keurig, 2-rlj Cos- tuum met lange pantalon van blauw kamgaren of moderne Fan- tasiestoffén, uit stekend v. coupe 'en pasvorm -, v. 15j. vanaf slechts Degelijk Jon gens Schoolpak van solide kam garen of cheviots in diverse tinten en dessins," ge heel gevoerd, voor leeftijd 12 J. vanaf slechts 7 25 Met kleine stijging per maat. ONZE HUIZEN ZIJN DES AVONDS TOT 8 UUR GEOPEND: ZATERDAGS TOT 10 UUR.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 8