SPOOR's MOSTERD Om Honderd Duizend Dollar! DONDERDAG 12 MAART 1931 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFER VAN HET VERKEER. Doodelijk ongeluk. De 80-jarige mej. P. B., wier woonplaats men nog niet hoeft kunnen vaststellen, is gistermiddag op den Oostzeedijk te R'dam door een auto overreden en gedood. Haar lijk is naar het ziekenhuis aan den Cool- singel gebracht. SLACHTOFFER VAN HET IJS. Jongeman verdronken. De ongehuwde 26-jarige Johannes Beerta te De Woudbloem onder Sloohtcren waagde zich Ihet eenige jongens op het ijs van de Slochter Ae. Plotseling zakte hij er door en verdween in de diepte. Eeni- gen tijd later werd hij levenloos opge haald. Kind in de wieg verbrand. In de woning van de familie H. aan de Waerschutsstraat te R'dam, heeft gister ochtend een tragisch ongeluk plaats gehad. Terwijl de ouders zich even verwijderd had den, is een spirituskooktoestel, dat bij de wieg met een kindje van 8 maanden was geplaatst, omgevallen, waardoor de gordij nen van het wiegje hebben vlam gevat. In een oogwenk stond het bedje en het hout werk in vlammen en toon men in allerijl het vuur gebluscht had, bleek, dat de arme kleine ten gevolge van verschillende ern stige brandwonden jammerlijk om het leven was gekomen. Brandje te Amsterdam. In het woonvertrek op de tweede ver dieping van perceel Heisteeg 2 te Amster dam. had gistermiddag te kwart over zes een der bewoners, een commensaal, het ongeluk een petroleumkacheltje, een z.g. blauwbrander, welke zoowel voor verwar ming als voor het koken van spijzen ge bruikt wordt, omver te loopen. De brandende petroleum liep over den vloer, zoodat het vertrek in een oogwenk in lichterlaaie stond. De man deed nog pogingen de vlammen te blrsschen, heteeen uiteraard niet mèer mogelijk was. Hij vluchtte ten slotte in al lerijl langs de trap naar beneden, waarbij hij het ongeluk had, dat hii op de onderste trede kwam te vallen en zich aan hét hoofd verwondde. Zwartgeblakerd en met verschroeide kleeren. bereikte hij de straat waar de po litie zich over hem ontfermde. De vrouw, bii wie hij inwoont en die eveneens in het vertrek aanwezig was, was even eerder gevluchtzij moest daarbij de vlammen paeseeren, zoodat het een wonder mag lieeten, dat zij er zonder brandwonden af kwam. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, wist de vlanynen, die reeds uitsloegen, met 2 stralen te blusschen. Het vertrek en ook een daarachter gele gen kamertje brandden geheel uit. Het. daar ondergelegen café bleef voor water schade gespaard. De gewonde is in het. bureau Singel ver bonden na gehoord te zijn, heeft de politie hem weer onf sla gen. De bewoonster der étage is voor een be drag van 1000 verzekerd tegen brand schade. Goudsmederij afgebrand. Dinsdagnacht is het woonhuis, annex wankel van den goudsmid C. Smit te An- dijk-West tot den grond toe afgebrand. De bewoners konden zich met moeite in vei ligheid brengen. Vooral zijn veel klokken en naaimachines een prooi der vlammen geworden. Vermoedelijke oorzaak is schoor steenbrand. Verzekering dekt de schade. Brand in „Het Wapen van Heemskerk", Gisteravond ora kwart over tien brak brand uit in het café „Het Wapen van Heemskerk" aan de Breedstraat te Alk maar. De brand, ontstond waarschijnlijk door dat het plafond van de tooneelzaal, waar door een kachelpijp liep, aan het smeulen was geraakt. De brandweer was spoedig met groot materiaal ter plaatse en gaf met vijf stralen water. De brand beperkte zich tot de too neelzaal en den daarboven gelegen zolder. Het café en het woonhuis bleven behouden. Eenige tientallen duiven en kanaries op zolder kwamen in de vlammen om. De in den stal opgeslagen goederen be kwamen veel waterschade. Alles was ver zekerd. Dorschkast afgebrand. Te Beilen is, vermoededlijk door kwaad willigheid, een dorschkast van den heer Kelly te Ruinen afgebrand. Ook de nabij gelegen korenmijt. van Jb. S. te Wyster word een prooi 'Ier vlammen. Alles was ver zekerd. De politie stelt een onderzoek in. EEN BUITENKANSJE OP EEN VERK00PING. Dezer dagen kwam de heer H. uit de. Van Vollenhovenstraat te Rotterdam bij de Centrale Recherche aangifte doen, dat hij op een Japansche veiling in een der venduhuizen in de binnenstad een partij Japansch porcelein had gekocht voor een betrekkelijk jering bedrag en dat hem la ter was gebleken, dat dit porcelein een vrij groote waarde vertegenwoordigde. De re cherche stelde een onderzoek in bericht „Het Volk" en zij kwam het volgende ie weten. In begin December van het vorig jaar werd in het kasteel „Querenault", dat m Bretagne ligt, ingebroken. De tuinman L., in dienst van den kasteel eigenaar, had. zich aan deze inbraak schuldig gemaakt en een groot aantal voorwerpen van hooge waarde gestolen. Daaronder bevonden zich ook een maarschalkstaf, waarop gouden ade laars waren gemonteerd, verder diamanten en paarlen, alsmede een doos, waarop een miniatuur in briljanten. Een gedeelte van dat gestolen oed vond zijn weg naar Ne derland en werd in Rotterdam verkocht. In het einde van December werden enkele waardevolle voorwerpen in dp Maasstad te koop aangeboden, doch de politie kwam hier achter. De verkooper werd aangehou den en dit leidde toen tot de arrestatie van den tuinman L. Deze is inmiddels in het Huis van Bewaring ingesloten; de ge stolen goederen werden in beslag genomen. De Centrale Recherche schijnt toen niet de hand te hebben kunnen leggen op alles, wat L. uit Frankrijk had meegebracht» Van porcelein wist men niets af. Opnieuw werd nu een onderzoek ingesteld, toen men de Aangifte van den heer H. en later ook van den heer A. v» W. kreeg. Nu kwam uit, dat. deze antieke voorwerpen op een vei ling' waren gekocht en dat zij van Japan sche en Fransche origine waren. De deur waarder, onder wiens leiding de verkoo- pingen steeds plaats vinden, verklaarde bij een verhoor, dat iemand bij hem was ge komen om de voorwerpen te verkoopen. Deze man, een vreemdeling, had verteld, dat hij meermalen in ons land vertoefde, maar vaak in Frankrijk reisde. Om er wat te verdienen had hij in Frankrijk wat an tiek op den kop getikt en dat mee naar Rotterdam gebracht. Hij was bij verschil lende antiquairs geweest, maar dezen wa ren niet op zijn aanbod ingegaan, omdat zij de zaak niet vertrouwden en volgens hun zeggen de antieke voorwerpen weinig waarde hadden. Zoo was de vreemdeling toen bij den vendumeester gekomen. Deze had geen achterdocht gehad en het porcelein en glas werk verkocht. Men heeft kunnen vaststellen, dat dezo goederen behoorden tot de gestolen par tij, afkomstig van de inbraak, door den tuinman L. indertijd gepleegd. Aanvankelijk heeft de recherche het por- celoin en glaswerk in beslag genomen, maar daarna weer aan de heeren H. en v. W. teruggegeven, omdat zij op volkomen rechtmatige wijze de voorwerpen hadden verkregen, ni. op een openbare verkooping. Naar wij vernemen, hadden beide heeren de Japansche artikelen voor nog geen 100 gulden gekocht, terwijl deze een waarde zouden hebben van eenige duizenden. Uit de gevangenis verlost In Zeeht (N.B.) was zekere J. S. om een of andere reden door de politie in het ge vang, dat tevens, al6 brandspuit-huis dienst doet. opgesloten. Des nachts kwamen echter zijn vrienden, namen de pannen van het dak en hielpen zoo hun kameraad ontvluchten. Vervolgens hebben zij de deur geforceerd en de twee brandspuiten er uit gehaald en deze elk op een punt van het dorp neerge zet, tot groote verbazing der Zondagsohe kerkgangers, die zich afvroegen, waar de brand geweest was. Meisje ontvoerd. Het zestien-jarig meisje O. R. uit Kerk- rade, dat sinds eenige dagen heimelijk do ouderlijke woning had verlaten, is in Visé opgespoord en wederom ter beschikking van de ouders gesteld. Zekere Th. H., die het meisje naar Visé had gebracht, is ge verbaliseerd wegens ontvoering, van een minderjarige. Spoor's gestampte Muisjes Diefstal van tweehonderd flesschen wijn. De tuinman van dr. A. Sonnen, oogarts aan den Vestdijk te Eindhoven vond des morgens de achterdeuren geopend. Bij een nader onderzoek ontdekte men dat uit de rekken in den wijnkelder tweehonderd flesschen wijn gestólen waren. Verder wordt nog niets vermist. Een inspecteur van politie leidt het onderzoek en nam reeds enkelen verdachten personen een verhoor af. Dak van een stal ingestort. Te Raalte zijn het dak en de beide ge vels van een stal van den hotelhouder Th. Jorink ingestort, vermoedelijk door den hevigen sneeuwval. In den stal bevonden zich een 10-tal rijtuigen van den handelaar G. J. Oldemaal, welke versplinterd wer den, waardoor deze meer dan 1000.— scliade heeft. Honderd-jarige overleden. De honderd-jarige Geertje Emp, weduwe Boeke—Boekema is te Midwolde overleden. LATE WINTERS. Een oud volksrijmpje. Men schrijft aan „De Tijd". Naar aanleiding van de mededeeling van het Koninklijk Nederlandsch Meteorologisch Instituut te De Bilt over de late vorst mag het belangwekkend worden geacht, mel ding te maken van een oud- volksrijmpje, dat heden ten dage bij iate vorstperiodes, als b.v. die der eerste helft van Maart van dit jaar, onder de bevolking der streken van Maas en Waal, Merwede en Hollandsoh Diep nog wordt aangehaald. Het luidt aldus: St. Mattkijs, Nog geen ijs, Half Maart, Reden we met kar en paard Over den Dordtschen Waard. Uit welk jaar het ontstaan dezer winter- volkspoëzie dateert, is schrijver dezes niet bekend. Wel hoorde hij het veertig jaron geleden reeds uit den mond van ouden van dagen. UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Vrijdag 13 Maart 1931. Huizen, 298 M. Noded. Omroep. Algemeen Programma. Verzorgd door den KRO. en vanaf 7.30 NCJiLV. 8.0Ö8.15 Graraofoon.pl. 10.0011,30 Grarnofoon.pl. 11-3012.00 Halfuurtje voor riekten, en ouden van dagen. 12.001.30 Concert KR O-kwintet o.I.v. P. Lustenkouwer. I.30—2.00 Gramofoonpl. 2.002-45 Kookpraatje Mej. Lauwers. 3.004.00 Concert KRO Salon-orkest. o.I.v. M. v. 't Woud. 4-00-4.15 Graanofoonpl. 4.155.00 Concert: M. Tibbe (piano), L- v. Wijngaarden (viool), H. v. d. Bosch (alt), J. Wagemaker (cello). 5.005.15 Gramofoonpl. 5.155.45 Vervolg Solisten-kwartet» 5.456.00 Max. K. Gerisch,-Nu eens naar hef. Zwarte Woud". 6.006.45 Vervolgooncwrt, KRO Salon-or kest.. 6.457.13 Cursus Engelsch. 7.13—7.30 Gramofoonpl. 7.3010.30 Bach's „Ma-ttheixs" Passion door de Kon. Ohr. Orat. Vereen. „Excelsi or", o.l.v. B. Diamant. Jongenskoor o.I.v. P. 't Hart. Begeleiding: Residentie-orkest. In de pauze Causerie door Ferd. Kloek. 10.30 Vaz Dias. 10.3011.40 Gramofoonpl. Hilversum, 1S75 M. 9.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voordracht Fritz Bouwmeester. 10.30 Zieken-uurtje. II.30 Gramofoonpl. 12.302.00 Concert A VB O-orkest o.I.v. Nico Treep ru.m.v. H. v. Dalen (Piano). 2.303-00 Uitz. voor Scholen. 3.0O—4.00 Concert AVRO-kwintet, od.v. Fr. Lupgens. 4430 Orgelspel Joh. Jong. 4.30 Na Schooltijd. Knuts el werk j es voor kinderen. 5.15 poneert VAR A-orkest. 6.50 Actueel Allerlei door het N.V.V. 7.05 Causerie door W. H. Vliegen. 7.30 Politieber. 7.458.00 Toespraak. 8.00 Catechisatie door Ds. F. W. J. v. d. Kieboom. 8.30 Concert. 9.00 Cursus Mej. Dr. N. A. Bruining: „De waarde van ons godsdienstig geloof voor den individu". 9.30 Concert. lO.OOPersbericliten Vrijz. Gods. Pens- bureau. 10.05 Voz Dias. 10.15 Mevr. D. A. CramerSchaap en H. Cramer: „Over Kinderboeken". 10.4511.00 Concert (Vervolg). 11.0012.00 Gramofoonpl. (VARA). Daventry, 1534.4 M. 10.35 Morgenwijding. 1.05 Lezing. 12.20 Concert. 12.50 Orgelspel. I.50 Gramofooupl. 2.45 Uitz. voor scholen. 4-50 Orkestconcert. 5.35 Kinder uurtje. 6.20 Lezing en berichten. 7.00 Concert. 7.20 Lezingen. 8.05 Concert. 9.05 Lezing en Berichten- 9.40 „The Rescue" naar een novelle van Joseph Conrad. II.2012.20 Dansmuziek. „Radio Paria", 1723 M. 6.05 GramofooapL 12.50 Gramofoonpl- I.25 Gramofoon.pl. 4.05 Gramofoonpl. 6-50 Gramofoonpl. 6.20 Tooneeluitz. 9.50 Kamermuziek. Zang, piano en cello- Laagenberg, 473 M. 6.207.20 Gramofoonpl. 9.35—J0.35 Gramofoonpl. II.30 GramofoonpL 12.251.50 Onkostconeert. 4.205.20 Orkest-concert. 7.058.10 Concert-Orkest, Alessandio Va-lente (zang). 8.20 Concert-orkest en cembalo. Daarna Berichten en tot 11.20: Orkestconcert. Kal undborg 1153 M. I.201.20 Orkestconoert. 2.204.20 Orkestconcert en voordracht. 6.407.20 Trio-concert. 7.359.50 Bijeenkomst. Toespraken. 10.0511.50 Dansmuziek. B r u s 6 e 1 306,5 en 33S.2 M. 5.08,5 M.: 5.20 Gramofoonpl. 6.05 Concert. 7.20 Gramofoonpl. 8.20 Cedlo-recital. 8.50 Concert-orkest. 338,2 M: 5.20 Qrkestoonoert. 7.20 Gramofoonpl. 7.50 Gramofoonpl. 8.20 Orkestconcert en zang. Z e e s e n, 1635 M. 5.4011.20 Lezingen. II.2012.15 Gramofoonpl. 12.13—1.20 Berichten. 1.202.20 Gramofoonpl. 2.203.50 Leringen. 3.50—4.50 Concert. 4.507.20 Voordrachten. 7.50 Orkeet concert» 9.40 Berichten en daarna Concert ten be hoeve van Werkloozen. SpOOr's2wit9sVrsoheeKa BUITENL BERICHTEN LAGE TEMPERATUREN. Mededeeling van het Koninklijk Neder landsch Meteorologisch Instifcituut te De Bfldt: In den nacht van 9 op 10 Maart daalde te De Bildt de temperatuur tot 11.3 graden O- onder nul, dus weer bijna twee graden lager dan den vorigen dag. Thans blijkt, dat die nacht in het Oosten het minimum nog veel lager was. De waarnemer te Warnsveld meldt 17.8 graden C. onder nul en een dergelijke temperatuur werd ook bij Spankeren waargenomen. Hiermede is de laagste tot dus verre in ons land in Maart waargenomen temperatuur verre overtrof fen. Deze was 14.5 graad Celsius onder nul te Winterswijk op l Maart 1929. ONGELUKKEN. Arbeiders door lawine bedolven. Een groep van zes arbeiders, die belast was met opruimingswerkzaamheden aan den ingang van een tunnel te Fennazzo. is door een geweldige- lawine bedolven. Hoewel uit de omliggende plaatsen on middellijk hulpcolonnes zijn uitgezonden i* het nog niet gelukt de verongelukten te bergen. Door sterkstroom gedood. Drie arbeiders, die op een geëlectrificeer de spoorlijn in de buurt van Napels werk zaamheden verrichten, kwamen in aanra king met den hoogspanningskabel. Zij waren onmiddellijk dood. FEUILLETON Uit bet Amerikaansch van FRANK L. PACKARD. (Nadruk verboden). 48) Bookie Skarvan betaalt zijn rekening. De kleine, roodomrande oogen knipper den in het lichtschijnsel het. was de eenige kleur in het bleeke, kwabbige ge zicht de roode randen van de sluw© kleine oogen. Bookie Skarvan's vette hand ging omhoog en trok aan zijn boord als of die hem benauwde. Hij tuimelde een stap achteruit en zijn hoofd kwam terecht op den hoorn van de telefoon. Toen tracht te Bookie Skarvan te glimlachen. Ik.... ikkan je gezicht niet zien; wiewie ben je? stamelde hij. Wat wil je?wat wil je? Dave Henderson gaf geen antwoord. Door zijn geest, door zijn ziel en door zijn lichaam voer een wilde verrukking. Hoe vaak had hij in de afgeloopen jaren, tus schen de kille muren de gevangenis, met dronken-makend verlangen san dit oogen- blik gedachtHij zei geen woordhij maakte geen geluid; met het licht van de lantaarn onbeweeglijk op den ander ge richt,tastte hij met den rug van de hand waarin hij de. revolver hield, over Bookie Skarvan's kleeren. Hij vond wat hij zocht: in een van Bookie Skarvan's zakken zat ook een revolver. Hij legde den pink van de hand die de lantaarn vasthield om den trekker van zijn eigen revolver, trok met de rechterhand het wapen uit Bookie's zak smeet het op de schrijftafel. Toen liet Dave zijn lantaarn door de kamer schijnen om den schakelaar van het elec-trisch licht te zoeken; die bevond zich op den tegenovei- gestelden muur achter Bookie Skarvan. Dave Henderson duwde den man op zij, liep snel de kamer door en draaide het licht aan. Bookie Skarvan stond een oogenblik als versteendmet toegeknepen oogen en een gezicht dat aschgrauw werdtoen kwamen groote zweetdruppels op zijn voorhoofd en een kreet van doodsangst en afschuw klonk door de kamer. Ga weg 1 gilde 'Bookie je bent dood Ga naar de hel waa.r je thuis hoortHij hield zijn handen als klauwen voor zich uitgestrekt hoor je me niet je bent dood dood Ga weg Dan voel je je zeker erg gerust hè Bookie? spotte Dave grimmig je hebt me immers al vijf jaar geleden dood ge- wenscht. Er kwam geen antwoord. Dave Henderson keek de verlichte ka mer rond. Ja, dat was Dago George, daar op de vloer bij het bed, hij lag op zijn zij de en had een gapende hoofdwonde. Na tuurlijk was hij dood, oordeelde Dave di rect. Misschien wist je nog niet Bookie, dat het mij bekend was dat j ij er achter zat om me dien avond te vermoorden vijf jaar geleden. Dave stak de lantaarn in zijn zak en deed een stap naar voren, iu elk geval weet je hét nu dan 1 Een groote zweetdruppel viel langs het dikke gezicht omlaag. Neen! Bookie Skarvan vond zijn stem terug, ueenZoo waarachtig als ik hier voor" je staat, Davekreunde hij. Het was Baldy. Lieg niet! Ik weet precies hoe de vork in de steel zat! Ga eens uit de buurt van die schrijftafel, dan zal ik die tele foon eens onderzoekenIk verlang niet dat iemand boort wat hier gebeurt en een telefoon zonder de hoorn er op Wat ben je van plan om te gaan doen? vroeg Bookie Skarvan benauwd. Het is heel eigenaardig, dat ik jou hier vind, Bookie merkte Dave bedaard op, zonder de vraag te beantwoorden hoe ben je bier gekomen? Kom je regelrecht uit San Francisco? Bookie Skarvan bevochtigde zijn droge lippen en deinsde angstig achteruit, toeu Dave Henderson de revolver op hem richtte. Ikik ben dat meisje achterna, go- gaan. Ik dacht dat je dien ouden'vent van dat geld verteld had en dat hij je met een bom naar de andore wereld had gehol pen om zelf de buit in handen te krijgen. Ik dacht dat het meisje ook in het com plot vas eu dat ze hierheen was gekomen om het geld in de wacht, te sleepen. En vanavond? vroeg Dave scherp. Ik kreeg een kamertje tegenover het hare. Bookie Skarvan's oogen keken als geboeid naar den loop van den revolver en hij vervolgde: ze ging naar beneden en even later ging ik haar achterna. Ik wist niet wat ze gintr doen. Ik zag dat-het pak ket in de brandkast werd gelegd ik kon het door het bovenlicht van de deur zien en toen ik goed keek zag ik dat hij Bookie Skarvan wees naar de gestalte oj» den grond dat h ij het er in legde. Onwillekeurig volgde Dave's oogen de beweging van Bookie's hand. Hij kreeg een schok. Had de doode zich bewogen Het leek hem alsof het lichaam dichterbij het hoofdeinde van het bed was gekomen dan zooeven. Maar dat was toch immers vet- beeldingOm te beginnen bad hij niet eens precies de plaats opgenomen waar het lag. Hij wendde zich tot Bookie Skarvan Je had daarnet een helper hier, een man dien je Maggot noemde en je hebt hem weggestuurd om Cunny, den schorpioen te halen, met de bedoeling dat als ze terug komen, de politie hier zullen vinden m- plaats van jou, met het geld. Hoe kom je eigenlijk aan zulke vrienden 1 Bookie Skarvan's oogen dwaalden de ka mer rond, alsof hij een manier zocht om te ontsnappen. Dave Henderson liet een on aangenaam lachje hooren, terwijl hij de manoeuvres van den ander gade sloeg. Wel?, vroeg hij scherp. IkBaldy kende „den Schorpioen". Bookie's dikke vingers klemden zich weer tusschen zijn boord en zijn vetten nek. Baldy gaf me een brief voor hem en de schorpioen kende dien vent daar op den vloer eu zorgde dat ik hier boven een ka mer kreeg. En toen ik gezien had dat het geld in de brandkast was opgeborgen, ging ik op een holletje naar den Schorpioen en die gaf me dien Maggot mee, een eerste klas vakman Je had natuurlijk den moed niet om het zaakje alleen op te knappen vóó de brand kast gesloten word Er klonk grimmig sar casme in Dave Henderson's stem je bent nog dezelfde Bookie van vroeger Dave's gezicht verstrakte. Je hebt gezegd, dal ze tien minuten hadden om terug ze komen, Bookie. Dat is niet lang. Eu mis schien is de politie er nog wel eerder op jouw telefonisch hulpgeroep, dus we heb ben niet veel tijd Maar in elk geval tijd genoeg ora onze rekening te vereffenen. Ik heb dikwijls over dit oogenblik nagedacht, in die vijf jaar dat ik achter de tralies zat Bookie en nu zijn we da,u eindelijk met zijn tweeënIk hoorde Runty Mott dien avond in het huis van Tooler vertellen wat je mei mij voorhad, dus je hoeft er niet om te liegenDaarmee verspillen vrij geen tijd. Je hebt natuurlijk al lang in da gaten dat er voor ons ons allebei gee'i plaats meer is op deze wereld Bookie Skarvan stond nu bij de schrijf tafel en hield een arm op als om een slag af te weren. Watwat 'oen je van plan om te gaan doen?, bracht hij er met moeite uit. Watwat ben je van plan? Vermoorden kan ik je niet! Dave Hen dersoivs stem klonk dof, kon ik het maar Daar ligt je revolver, daar op de schrijf tafel. Pak hem op! Bookie Skarvan bevochtigde telkens zijn lippen die kruk droog waren van angst Wat bedoel je?, fluisterde hij heesch. Je weet best was ik bedoel, antwoordde Dave effen. Pak dat ding op Genadige hemel, kermde Bookie Skar van - neen Genadige hemel, neen dat niet Dat welklonk het gebiedend. Een van ons beiden moet er tusschen uit. Jij of ik Pak die revolver op en toon voor het eerst van je leven dat je man bent. An ders zal ik je hier vastbindendan kan je vriend de Schorpioen als hij terugkomt, je zijn dank betuigen voor de prettige verras sing die je hem hebt willen bereiden. Be grijp je me, BookieIk zal je wel leeren jij lafaard. Bookie Skarvan wrong zijn handen; hi beefde op zijn beenen. (Wordt vervolgd),

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 9