LUCHTVAAR'1' MAANDAG 2 MAART 1931 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 AFDEELING III. Eerste klasse. TubantiaZ. A. O. 02; A. G. O. V. V. Go Ahead 23. AFDEELING IV. Eerste klasse. WilbelminaM. V. V. 06; N. O. A. D. N. A. C. 3—3. Leidschj Boys—R. C. L. 2—2. Terwijl alle Leidsche voetbalvelden wa ren afgekeurd, was het Maaldrift-terrein in uitstekende conditie Het was een ge noeglijk partijtje voetbal, waarin de Leid sche Boys de meest actieven waren, al moet direct, toegegeven worden, dat R. C. L. iets beter voetbal speelde. Het be hoorlijk stoppen van een bal, schijnt tot een van de onmogelijkheden te behooren bij de L. Boys. Eenige oefeningen daarin zou nuttig zijn en daardoor de overwin ningskansen grooier maijen- q_ ge loofde het wel, al moet dan een uitzonde ring gemaakt, worden, voor back Beurze die met een weergaloos en snel hande'en de voorhoede van L. Boys liet struikelen. Het aanhoudende doorzet tingsspol had tot resultaat, dat Azier ongeveer 10 minu ten voor de rust de eerste goal langs kee per Kruit joeg. (10). Kort na rust speel den Burggraaf en Mooten met. het d el spoedig den gelijkmaker te brengen, wat lukte. Reeds na een korte stonde verdween de bal in de L. Boys-touwen. (11). De op goed geluk trappende voorhoede van L. Boys zet opverf igd door, zelfs een korte insluiting laat R. C. L. zich welgevallen, maar de voet van back Beurze brengt de zoo hoog noodige opluchting. De L. Boys zijn niet verzadigd, en komen terug, een tam schot v~'jt en het is 21. Een kleine opleving is merkbaar bij R. C. L. ten min ste de middenlinie is wat actiever, en de voorhoede krijgt meer werk, het succes blijft niet uit, en met een fiksch schot is de stand v,err c. ijl- (22). De laatste 5 minu ten wordt onder een bevigen sneeuwbui verder gespeeld, de enkele getrouwe bezoe kers die zijn opgekomen, zoeken een goed heenkomen. De stand bleef onveranderd. Scheids: echter van der Pot was in goe den vorm. WESTELIJKE EERSTE KLASSERS. Buitengewone algemeene vergadering. Onder voorzitterschap van den beer J. J. Grootmeijer vergaderde Zaterdag de W. E. K. te Amsterdam. In zijn openings woord heette de voorzitter den heer K. J. J. Lotsy, het onlangs benoemde bondsbe- stuurslid speciaal welkom. Alle 22 eerste klassers waren tegenwoor- Als afgevaardigde naar de jaarvergade ring van den K. N. V. B. werden benoemd de heeren: Jac. T. Lamey, J. J. Groot meijer, H. Scheen, dr. C. Spoelder, W. Do renbosch, J. M. Weber, L. Dirkzwager, M. J. Koolhaas, C. Leurs, De Lugt, D. Pigge en F. v. Wijk. De vereeniging Blauw-Wit had een voorstel ter tafel geracht tot instelling van een juniores-competitie onder leiding van den K. N. V. B. Na langdurig beraad besloot men een studie-commissie aan te wijzen, bestaande uit de heeren Doren- bosch (Blauw-Wit), Zandvjiet (Feyenoord) en Suweris (Stormvogels), welke hierover rap port zal uitbrengen. Een voorstel Blauw-Wit i.z. verplicht spelen onder abnormale omstandigheden werd na toelichting van den voorzitter van de agenda afgevoerd. Een bespreking door Feyenoord en Stormvogels i.z. het wedstrijdprogramma werd uitgebreid door de heeren Burgwal, Scheen en Koolhaas (districtsbestuur) be antwoord. De heer C. Leurs sprak vervolgens over het aanwijzen van in de eerste klasse de- buteerende scheidsrechters bij belangrijke wedstrijden. De scheidsrechterscommissie zal worden verzocht met deze opmerking rekening te houden. De afgevaardigde van V. S. V. hield een interpellatie in verband met de door den K. N. V. B. uitgesproken schorsing van het V. S. V.-terrein. Deze interpellatie werd niet gesteund. Een verdere bespreking over strafzaken in het algemeen had tot resultaat na uiteenzetting door dr. Spoelder (Commis sie van Beroep) dat getracht zal woe den tot andere strafbepalingen te komen. HET GEVAL R. BRAiNE. Zooals gemeld heeft de K. B. V. B. aan R. Braine, die als prof voor de Praagsche club Sparta uitkomt geweigerd op Belgi sch© voetbalvelden uit te komen. Sparta laat. het hierbij niet zitten en gaat de zaak aanhangig maken bij de F. I. F. A., waar door dit muisje een internationaal staartje krijgt. „Mndmrg." KORFBAL XEDKRLANDSCHE KORFBALBOND. De uitslagen. Westelijke afdeeling. Eerste klasse N.-H. D. D. V.Olympia 35; Westerkwar tier—D. T. V. 1—3. Derde klasse F. EmmaVitesse II 41. Oostelijke afdeeling. Eerste klasse B. N'aasD. O. S. 62. WIELRENNEN DE ZESDAAGSCHE TE BRESLAU. De stand van de Zesdaagsche te Bres- lau was gisteravond te 5 uur als volgt: l.Preuss—Resiger 52 punten; 2. Tietz Thollembeek 35 punten; Op een ronde: 3. SiegelThierbach 38 punten. Op 2 ronden 4. SchönPijnenburg 88 punten; 5 Kiüger Funda 30 punten; 6. NegriniBraspen ning 9 punten; 7. Op drie ronden: Rieger Van Kempen 80 punten; 8. GoebelDi- nale 59 punten9. FaudetPeix 55 punten 10. KnappeMaidorn 31 punten; 11. Mac- zinskyJunge 30 punten, Op 5 ronden: 12. BuhlerRenaud. WINTERSPORT SKI KAMPIOENSCHAPPEN. Zaterdag zijn de Zwitsersche Internatio nale Skikampioenschappen te Adelboden begonnen met den langen afstandswed strijd over 18 K.M., waarbij verschillende stij,gingen op den weg moesten worden overwonnen. Er waren bijna 200 deelne mers. De uitslag was een groote verrassing en wel een onaangename voor de Zwit sers, daar van de vijf eerste prijswinnaars slechts één Zwitser was. No. 1 werd de veertigjarige Fransch- man Berthet in J.14.33; tweede de Oosten rijker Baumgarten in 1.15.22; derde de Zwitser M. Julen uit Zermatt 1.16.30; vier de was een Duitscher en vijfde een Franschman. Van degenen, die ook goede springers zijn en daardoor de ernstigste candidaten voor het gecombineerde kamnioenschap was de Zwitser Rubi No. 8, de Noor Ruud No. 16, Loopuyt No. 22 in 1.23.21 en de Zwitser Kaufmann No. 23 in 1.23.33. SCHAATSENRIJDEN OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP SCH00NRIJDEN. Zaterdagmorgen vingen in het Sportpa- last te Berlijn de wereldkampioenschappen schoonrijden op de schaats aan. De dames begonnen met de verplichte oefeningen. Van de 14 ingeschrevenen ontbrak slechts de Weensche Lilly Wilier. Veel publiek was er niet. Sonja Henie, de titelverdedigster, viel tegen. Zij behaalde voor deze verplich te Qefeningen niet genoeg punten om reeds zeker te zijn van een overwinning. Vooral Fritzi Burger van Weenen is een gevaar lijke concurrer-te geworden. Ook de tweede Noorsche Ethel Randem toonde uitstekend werk. Een elegante verschijning was de Amerika^nscle rijdster Miss Vinson, ter wijl ook het 13-jarige meisje Hilde Holows- ki een goeden indruk maakte. De wedstrij den duren voort. De wereldkampioenschappen, gisteren voortgezet voor heeren. hebben tot. resul taat gehad, de overwinning van den we reldkampioen Schaefer uit Weenen. vóór den Amerikaan Turner en den Berlijner Bayer, die zich verrassend goed handhaaf de in de eerste klasse. Sonia Henie kon haar titel met succes verdedigen. Den meesten tegenstand on dervond zij van de jeugdige Weensche Hilda Holowski, een meisje van 13 jaren, dat zich t-wer 'e wist te plaatsen. De der de plaats wordt bezet door Fritzi Burger uit Weenen, die indertijd kampioene van Europa was. SCHAKEN OM HET CLUBKAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De Nieuwe R'damsche Schaakver. kampioen. Gistermiddag werd te Amsterdam in de zalen van „De Roode Leeuw" de competi tiewedstrijd gespeeld tusschen het tiental van de A. S. C. en dat van de Nieuwe Rot- terdamsche Schaakvereeniging. Dr. Euwe, die met zwart speelde tegen Landau, zat op een gegeven moment in grooten tijdnood, terwijl hij er niet bijster goed voor stond. Door meesterlijk toren spel wist hij zich uit den tijdnood te red den en een achterstand van twee pionnen in te halen. De strijd eindigde in ren Aan het tweede bord speelde van Har- tingsvelt met wit tegen Noteboom. De jonge Rotterdammer kwam in het midden spel in een gedrongen positie te staan doch hij sloeg zich er goed door. Vol doende winstkansen stonden er voor den Amsterdammer niet in. Willeros aan het 7e bord kwam in bet eindspel met twee looners tegenover een toren te staan tegen Meyer. De Rotter dammer moest opgeven. Aan het achtste bord speelden Kleefstra en Haalebos een interessant partijtje. Kleefstra overzag in een ingewikkelde tuatie een zet en verloor dame en paard tegen toren en paard en gaf op. De strijd werd ten slotte gewonnen door de Nieuwe Rotterdamsche. Schaakvereeni ging met 64, waatmede de N. R. S. V. kampioen van Nederland is geworden. De gedetaileerde uitslagen luiden: Amsterdam Rotterdam. Dr. M. Euwe remise met S. Landau. H. v. Haringsveld remise met D. Noteboom, J. H. Addicks verliest van C. C. A Oskam. Mr. de Straat remise met J. J. v. Weering. J. H. Lohr verliest van J. A. Koetsheid. G. Kroone remise met J. Elshout Visser. J. Willems wint van J. W. F. Mdyer. H. Klef8tra verliest van F. C. Haalebos. j J. C. Scheffer remise met E. de Haas. j Amsterdam vier punten. Rotterdam 6 p De eindstand van de N. R. S. in de com- ■'ti ie luidt als volgt: gew. gel. verl. v.t. 4 1 29—21 DAMMEN DE WEDSTRIJDEN OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Te Amsterdam is gisteren een aanvang gemaakt met de wedstrijden om het kam pioenschap van Nederland. De uitslagen luiden: Rustenburg wint van Ris (20), v. Dartelen wint van Kuyer (2—0), Vos speelt gelijk met Raman (11), De Haan speelt gelijk met de Graag (1—1). Een vooruit te Dordrecht, gespeelde par tij tusschen van Mill en De Haan eindigde remise (11). De volgende ronde wordt a.s. Zondag in Den Haag gespeeld. KAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN 1931. De uitslagen der derde ronde zijn: Eerste klasse. Afdeeling 1: La-mensde Jeu 02; Bern- senDe Water 20. Afdeeling 2: KnoppertKïeyn 02; Klin kenberg—Meinema 02. Afdeeling 3: MolenaarDekker 2—0; v. d. BoschBergman 02; KleerEppinga 2—0. Tweede klasse. Afdeeling 1: WijngaardDreef 1—1; SladekWaals 20; Afdeeling 2: Dreef—Klinkenberg 0-^2; HuismanSladek 20. Afdeeling 3: KlinkenbergWijngaard 20; BeyTeleng 20; ZaalbergTeu- nisse 02. De stand na deze ronde is als volgt Eerste klasse. Afd. 1. gesp. gew. rem. verl. pnt. de Jeu 3 3 6 Bernsen 3 2 1 5 de Water 3 1113 Optendrees 2 1 11 Wijngaard 2 1 11 Lammens 3 3 Afd. 2. Gastelaars 2 1 1 3 Klinkenberg 2 1 1 3 Kleijn 3 1113 Meinema 2 1 12 Teleng 1 1 1 Knoppert 2 2 Afd. 3. Kleer 2 2 4 Molenaar 3 2 14 Bergman 2 1 12 Eppinga 2 1 12 v. d. Bosch 2 2 Dekker 1 1 Tweede klasse. Afd. 1. Wijngaard 3 2 1 5 Klinkenberg 2 2 4 Sladek 2 1 12 Dreef 2 1 11 Waals 3 3 Afd. 2. Huisman 3 2 1 5 Klinkenberg 2' 1 1 3 Sladek 2 1 12 Dreef 3 1 2 1 Afd. 3; Klinkenberg 3 3 6 Beij 3 2 1 5 Teunisse 3 1113 Wijngaard 3 1113 Zaalberg 3 1 2 1 Teleng 3 3 BILJARTEN OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. Een-stootskader. De verdere uit slagen luiden: FUNPROE-VEP5- HEBBEN, pnt. brt. h.s. gem. Van Belle 300 26 56 11.53 Dommering 132 25 34 5.07 Soussa 300 24 43 12.50 Corty 191 23 49 8.30 De Gasparin 300 26 47 11.53 De Doncker 263 25 52 10.11 Moons 300 26 68 11.53 Agassiz 139 25 22 5.56 De Gasparin 300 23 64 13.04 Agassiz 108 22 14 4.90 Soussa 300 43 52 6.97 Dommering 223 43 30 5.18 Corty 259 23 50 11.26 Van Belle 300 23 61 13.04 De Doncker 255 38 64 6.71 Moons 300 3S 31 7.89 HET WERELDKAMPIOENSCHAP VOOR PROFS. Het resultaat van de te New-York ge houden wereldkampioenschappen voor profs is, dat Cochran den titel heeft ge wonnen. De totaal-uitsclag luidt: gesp. gew. verl. pnt. Cochran 3 3 0 1200 Hoppe 3 2 1 1052 Matsuyama 3 1 2 929 Hage-T" 3 0 3 774 SCHERMEN J. Doorman overleden. De kapitein der artillerie J. Doorman, oud-internationale schermer en oud-sabel kampioen, is op 50-jarigen leeftijd overle den. Zijn naam had een goeden klank in de schermwereld. Behalve ettelijke nationale kampioen schappen op de drie wapens, behaalde Doorman vele successen voor onze natio nale équipes op Interlandwedstrijden, ter wijl hij fraaie personeele sabelprijzen won en eenmaal het Europeesche sabelkam pioenschap te Parijs, verwierf. Gerege'd legde hij beslag op het sabel- kampioenschap van den K. O. S. B. ^net algemeene stemmen gelezen TIENDE RETOURVLIEGTUIG THUIS. Belangstelling op Schiphol. Het tiende retourvliegtuig, de P. H.A. G.R., dat Zaterdag uit Athene vertrok met de bedoeling rechtstreeks naar Amsterdam door te vliegen, doch dat wegens de min der gunstige weersomstandigheden te Neu renberg moest landen, is Zondagochtend van daar vertrokken en te 12.20 op Schip hol aangekomen. Ter verwelkoming van de bemanning de vliegers Evert van Dijk, Veenendaal en den werktuigkundige DunK waren er zeer vele belangstellenden. Namens de K. L. M.-directie werd het drie tal begroet door den heer Hans Martin. De post, ruim 319 K G., werd in ont vangst genomen door den chef van het ex- peditiebureel C. S., den referendaris v. d. Poll. N00RDWIJKERH0UT. Personalia. Met ingang van 1 April a.s. is mej. E. van Dullemen, onderwijzeres aan de Ned. Herv. school alhier, benoemd tot onderwijzeres aan de nieuw te openen „Emmaschool" te IJmuiden-Oost. Tot- onderwijzeres aan de Ned. Herv. school alhier is benoemd mej. Mos te War mond. Weggeloopen. In den nacht van Vrij dag op Zaterdag werden door de politie alhier twee minderjarige jongens, afkom stig uit Amsterdam, op de straat aange troffen. Deze jongens hadden zonder toe stemming de ouderlijke woning verlaten en waren van plan naar Rotterdam te ver trekken om te gaan varen. Ze zijn Zaterdag morgen naar A'dam teruggebracht en we derom aan de ouders overgegeven. Geboren: Gerarda Anna ,d. van G. J. van Tongeren en B. H. Kamp. Pieter, z. van P. van der Zwart en L. Hoek. Petronella Magdalena, d. van H. Zuider duin en C. J. Duivenvoorden. Matthijs, z. van C. de Graaf en C. Schimmel. Jo- han Hermanus, z. van L. J. J. Meijer en J. C. v. d. Burg. Cornelis Adrianus, z. van L. van der Aart en A. van Roode. Clasina Johanna, d. van P. den Elzen en C. Koster. Gehuwd: H. Sival 24 j. en C. Griek- spoor 24 j. Overleden: A. C. van Veen 40 j., echtgenoote van N. van den Berg. W. van der Klugt 58 j., echtgenoote van J. A. van Gijlswijk. C. J. v. d. Putten 4 j. G. Commandeur 70 j., weduwe van W. Brand. J. van Graven 81 j., echtgenoot van H. van Ruiten. M. M. S. de Klerk 15 j. RIJPWETERING. Raadsvacature. Wegens overlijden van het raadslid J. de Vette komt voor benoe ming in aanmerking de heer H. van Rijn, landbouwer alhier. VOORHOUT. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente is in openbare vergadering bijeen geroepen op-Woensdag, den 4 Maart a.s., des namiddags om 7.30 uur, ter behande ling van de navolgende punten: 1. Notu len; 2. Ingekomen stukken en mededeelin- gen; 3. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot vaststelling der voorschotten op de exploitatievergoeding der bijz. scho len voor het jaar 1931; 5. Voorstel van Bur gemeester en Wethouders inzake aanslui ting van de perceelen van Wed. P. en P. L. Warmerdam aan het electrisch net; 6. Voor stellen van Burgemeester en Wethouders inzake meubileering en inrichting van het verbouwde gemeentehuis. Dienstplicht. Bij beschikking van den Minister van Defensie is aan den dienst plichtige L. P. M. Vester, alhier, voor een jaar vrijstelling van den dienstplicht ver leend, wegens de opleiding tot een geeste lijk ambt. Reclame-auto. B. en W. dezer gemeen te hebben aan de N.V. Mij. tot Expl. der Oliefabrieken G'alvé te Delft vergunning verleend tot het maken van reclame met een reclame-auto, binnen deze gemeente. Jaarlijksch onderzoek. Het jaarlijksch onderzoek van de gewone dienstplichtigen der landmacht van de lichtingen 1919 en 1922, zal plaats hebben in de maand Juni van dit jaar. Arbeidswet. In het jaar 1930 zijn inge volge de arbeidswet afgegeven aan onge huwde vr. arbeiders beneden 18 jaar 14 arbeidskaarten; aan gehuwde vr. arbeiders 6 kaarten en aan mann. arbeiders beneden 18 jaar 8 arbeidskaarten. In totaal zijn 28 arbeidskaarten afgegeven. Kiezerslijst. De op 22 Febr. j.l. door B. en W. vastgestelde kiezerslijst telt in totaal 1220 kiezers. WASSENAAR. Fnuikende maatregelen van het waterschap Rijnland. Verboden vaart- in de Zijlwatering. Zaterdagavond werd in het restaurant „De Nieuwe Deyl" een vergadering be legd van belanghebbenden bij en gedu peerden door de besluiten van het Hoog heemraadschap Rijnland, dat heeft ver boden met ingang van 1 Mei voor plei- zier-motorvaartuigen en met ingang van 1 Januari 1931 voor broodsohippers de Zijlwatering vanaf den Rijn met deze vaartuigen te bevaren. Door den heer J. P. Bolten werd deze bijeenkomst geopend waarbij hij de twee afgevaardigden van „Wassenaar Vooruit" in het bijzonder welkom heet. Ook de uit de omliggende plaatsen opgekomenen. Door dszen spreker werd het doel van deze bijeenkomst uitvoerig uiteengezet. Spr. zeide dat door de/.e drastische maat regel niet alleen de pleiziervaarder werd gedupeerd doch zeer zeker ook veel meer de broodwinning van de schippers onmo gelijk gemaakt, verde-r tuinders, aanne mers enz. Daarom is het doel van deze samen komst om tot een vriendschappelijke ac tie te geraken. Er schijnt, aldus spr., een kwestie te zijn tusschen het Gemeente bestuur van Wassenaar en het Water schap Rijnland. Laatstgenoemde wil de gemeente dwingen deze wetering over te nemen of op afdoende manier geheel te verbeteren: terwijl de gemeente schijn baar geen zin heeft zich te laten dwin gen. Als gevolg van deze oneenigheiden waarschijnlijk ook om tot een snellere overeenkomst te geraken heeft het wa terschap gemeend nu de gebruikers te moeten dupeeren door intrekking van alle vergunningen, de gebruikers zoo doende als een hefboom willende gebrui ken, een hefboom dus die ten eenenmale niet aan het beoogde doel zal kunnen beantwoorden. Als motief werd bij de intrekking gesteld dat de kaden niet wor den onderhouden en de diepte ook een en ander te wenschen overlaat en de mo torvaartuigen de vernielers zouden zijn van de kaden. Degenen die eigenlijk het onderhoud behooren te verzorgen doen heht ten eenenmale niet. Beter ware het dan vol gens spr. geweest, alle scheepvaart te verbieden op deze wetering. Dan zou de gemeente Wassenaar toch wel op de een of andere manier moeten ingrijpen, want per jaar doen er ongeveer nog p.m. 3500 sohepen de Wassenaarsehe ha-ven aan. In dat geval zou men «el eerder op de achterste beenen staan. Het ligt nu op onzen weg te trachten bij Rijnland en de gemeente Wassenaar trachten duidelijk te maken dat niet al leen de pleiziervaart doch ook de brood schippers ernstig in hun broodwinning worden aangetast, immers voor een boot waarin een motor aanwezig «is, al wordt deze niet gebruikt, wordt de wetering „taboe", onverschillig of men de boot duwt, trekt of alleszins. Aangezien tegenwoordig cïe meeste boo ten van een motor zijn voorzien wordt deze maatregel dan ook ten zeerste ge laakt. Wij moeten dan ook een middenweg trachten te zoeken, evehtueel de gemeen te verzoeken de aanwezige slechte ge deelten op te knappen on op liept© te brengen en zoo geleidelijk de geheele vaart op die wijze te doen verbeteren, dan kan het zeer zeker niet al te groote offers van de gemeente vergen. Rijnland schijnt in deze affaire waar schijnlijk niet erg sterk te staan om op deze wijze te trachten het gemeentebe stuur te dwingen. Toch heeft ook de gemeente verplich tingen ten aanzien van deze wetering; immers het onderhoud van de keersluis te Valkenburg berust bij de gemeente, deze heeft, daar ter plaatse zelfs een sluiswachter. Door Jhr. W. K. von Weiier als ver tegenwoordiger van Wassenaar Vooruit werd voor zoover hem bekend een en an der over de voorgeschiedenis van deze kwestie medegedeeld. Reeds sedert lang zou een request over deze vaartverbete ring bij het gemeentebestuur ingezonden zijn, maar tot nu toe werd daarop nim mer eenig antwoord ontvangen. Uit deze uiteenzetting bleek verder ook dat de polderbesturen wel tot onderhoud en verbetering wilden medewerken, mits de gemeente in de kosten finantieel voor een gedeelte bijdroeg. Rijnland schijnt er nu eenmaal af te willen en de ge meente verplichten tot iets waartoe deze waarschijnlijk niet verplicht is. Zooals de toestand van de wetering nu is, is deze ook wel reinig gesteld. Het komt voor dat schippers 2 tot 3 da gen liggen te wachten alvorens er genoeg water is om te kunnen varen. Alle aan«'ezigen bleken het er mede eens te zijn dat men moet trachten de vaart met motorbooten open te krijgen en te houden. Tot leden van een desbe treffende commissie worden vervolgens benoemd de heeren J. C. Bolten (pleizier- schipper), J. G. van der Ham, beurt schipper, beiden te Wassenaar en de heer J. J. Postmus, motorschipper te Valkenburg (Z.-H.). Nadat nog in den breede werd uitge weid over deze kwestie werd de mede- deeling gedaan dat een en ander de volle sympathie heeft van „Wassenaar Voor uit". Tenslotte werd deze eerste bijeenkomst onder dankzegging aan allen voor hunne aanwezigheid gesloten. Geslipt. Door den heer V. uit den Haag is aan de politie kennis gegeven, dat hij met een door hem bestuurde auto tus schen de Witte laan en het viaduct tegen een lichtmast is opgeb.-ist, tecgevolg© waarvan deze is afgeknapt. De auto, di© door de gladheid van don w©g cesiipt wm» is niet ernstig beschad gd

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6