UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN DINSDAG 24 FEBRUARI 1931 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER naar waarnemingen, verricht in den morgen van 24 Febr. 1931, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste baronie ter st.772.4 te la Coruna. Laagste barometerst.: 751.6 te Vestmanoer Verwachting tot den avond van 25 Febr.: Zwakke tot maiige wind uit Zuidelijke richtingen. Nevelig tot half bewolkt. Weinig of geen neerslag. Lichte vorst des nachts, overdag iets zachter. LUCHTTEMPERATUUR! Jj|£| 5.2 gr. C. "*^1 LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Dinsdagnamiddag 5.57 uur tot- Woensdagnamiddag 6.45 uur. Uit het Narcissen-land brengt de firma L. van Leeuwen en Zn. te Sassenheim eenige fraaio exemplaren, zooals de Oo- carde. Ook op 't gebied van tulpen is hier iets bijzonders: de Golden Harvest, een van de grootste gele tulpen en de late tuin Anderson. Het middenperk wordt ingenomen door een groep hyacinthen in manden van de firma Colijn uit Voorhout en door een collectie Murillo-sports van den heer J. C van Woerden te L i s s e. De opening. Het is de zeer goede gewoonte de ope ning van deze tentoonstelling eerste te „vieren" mei een lunch, waarbij verschil lende hartelijke toespraken op bet welsla gen van deze show werden uitgesproken. Daarna had te 3 uur de officieele ope ning plaats. De voorzitter der afd. Oegstgeest der Alg. Vereen, voor Bloembollencultuur, de heer Van Egmond, verwelkomde de tal rijke aanwezige autoriteiten. Dank brac*t spr. aan den heer Krelage, die de opening zou verrichten en aan de autoriteiten voor hun aanwezigheid. In die belangstelling mogen we, aldus spr., behalve waardeering voor het werk der afdeeling, ook een blijk van medeleven zien in het schoone vak der bloembollen cultuur, waaraan deze omgeving een zoo groote welvaart dankt. Spr. dankt de schenkers van de medail les en heette bijzonder welkom de Kamer van Koophandel, en het Kweekersgenoot schap en de besturen van verschillende vei- Ér is eenige moed toe noodig deze ten toonstelling te houden, gezien de groote tentoonstelling in Haarlem. Daarom brengt spr. bijzondere dank aan de inzen ders, die zorgen noch* kosten hebben ge spaard om deze' tentoonstelling te maken tot een schoon geheel. De taak van de jury zal niet gemakkelijk geweest zijn om deze veelzijdige show met haar uiieenloopende inzijdingen juist te be- oordeelen. Spr. wilde het thans niet hebben over de moeilijkheden die het vak ondervindt. Moedgevend is het, dat, niettegenstaande alles, de energie der vakgenooten onver flauwd voortgaat haar prestaties te too- nen, zooals weer uit deze tentoonstelling blijkt. En wat de toekomst in haar schoot ver bergt? In een Oostenrijksche dorpsherberg heeft spr. de volgende spreuk op de wand gelezen, waarmede bij deze vraag beant woorden wil „Sorge, aber sorge nicht zu viel Es geschieht doch, wie Gott es ha ben will". Hierna voerde het woord de alg. voor zitter de heer E. H. Krelage. (Wordt vervolgd). KATWIJK AAN DEN RIJN. Film. Op initiatief van de afd. Katwijk a. d. Rijn van de Alg. Ver. v. Bloembollen cultuur werd gisterenavond in de zaal van den heer Fennes de film „Hollands Glorie" gegeven. De heer Nic. Bos de voorzitter van Bloembollencultuur, opende de verga ring met een woord van welkom aan de aanwezigen en mede aan den heer v. d. Laan als vertegenwoordiger van„Habaho" te Lisse door wien deze film is vervaardigd gewor den. Vervolgens verkreeg de heer v. d. Laan het woord die in een zeer lange inleidings rede o.m. uiteenzette het doel van de film, n.I. propaganda voor het vak en nog meer dere bekendheid geven aan de bollenveiling „Hobaho". Het was intusschen half tien eer de film, waarvoor 12000 opnamen ge maakt waren, draaide en daardoor begrij pelijk dat het- kwart over elf was eer het einde daar was. De voorzitter van Bloem bollencultuur bracht een woord van dank voor den aangenamen en leerzamen avond. De zaal was goed bezet. Tijdens de film werd de avond opgeluisterd met muziek, door een keurige installatie met gramo- phoonplaten verbonden aan het filmtoestel. Vermelden we nog dat de cursisten van den Tuinbouwcursus met hun leerahr, de heer Alers, door hunne tegenwoordigheid van hun belangstelling blijk gaven en bierdoor toonden, van alles wat leerzaam voor hen kan zijn, profijt te willen trekken. Brand. Hedennacht te 1 tmr werden de bewoners van den Valkenburgerweg opgeschrikt door het geroep van brand. Bij den bollenkweeker Th. v. Rijn was, ver moedelijk doordat vonken uit den kachel pijp der broeikast in eenige rietmatten waren gewaaid, brand ontstaan in deze rietmatten en overgeslagen op den hier naast staande houten schuur. Voorbijgan gers bemerkten den brand en waarschuw den de bewoners en omwonenden, die uit alle macht aan het blusschen gingen met een slang op de waterleiding, een automa tische pomp en ëmmers water. Dit gelukte vrijwel zoodat de brandweer die intusschen was aangerukt, geen water meer behoefden te geven. De Burgemeester die ook onder weg was naar den brand, keerde evenzoo naar huis terug. De schade wordt door verzekering gedekt. j SASSENHEIM. r~' Kiesvereeniging. Hedenavond houdt de R. K. Kiesvereeniging een ledenverga dering in het K. S. A.-gebouw. Gezien de belangrijke agenda waaronder candidaat- stelling voor de groslijst voor leden van den gemeenteraad, worden vele leden ver wacht. Z0ETERW0UDE. Aanrijding. Maandag voormiddag had hier een ongeval plaats? De melkhande laar S. reed met zijn auto in de bocnl op de Noordbuurt de groentenhandelaar van V. aan, met het gevolg dat de inhoud van zijn wagen in het water terecht kwam. De groente ging grootendeels verloren. Per soonlijke ongelukken hadden niet plaats. Berichten reeds in een groot deel onzer vorige oplage geplaatst. BINNENLAND. MGR. SCHIOPPA. Onder armen te Amsterdam. Op de tentoonstelling van Molkenboer. Zijne Excellentie Mgr. Schioppa heeft Zondag 1.1. in het klooster „Christo Regi" der Zusters Auxiliatrices op de Egelantiers gracht te Amsterdam de H. Mis opgedra gen voor de armen van de kerk der Pa ters Jezuïeten op de Rozengracht. Na de H. Mis werden ouders en kinde ren, meer dan 100 in getal, aan een fees telijk ontbijt vereenigd. Nadat de pastoor der parochie een op wekkend woord had gesproken en de be- teekenis uiteen had gezet van het hoog bezoek van den vertegenwoordiger des Pausen, hield Z. Excellentie een uitdeeling van kleeren voor de ouders en van ver snaperingen voor de kinderen. Allen waren ten zeerste voldaan, niet het minst de zusters Auxilia trices, die in de Jordaan onder de armsten der armen zulk schitterend en opofferend werk ver richten. In den namiddag bracht Z.Excellentie nog een bezoek aan de tentoonstelling van Molkenboer in de kunstzaal Buffa in de Kal verstraat, waar vooral het in Vene- tiaansch mozaïek en email en in koper gezet crucifix de bewondering gaande maakte. Internationale oplichter gearresteerd. Twee agenten in burger hebben te Am sterdam gearresteerd een Tsjech en een Zwitser, twee internationale zeer beruch te misdadigers op het gebied van wissel trucs. BUITENLAND. i CYCLOON BOVEN SICILIË. MILAAN, 23 Febr. (V.D.). Een cycloon, zooals men zich sedert tientallen jaren niet meer herinnert, heeft boven Sicilië gewoed en ernstige verwoestingen aange richt. De orkaan woedde 48 uur lang en ontwortelde boomen, wierp telegraaf-, te lefoon- en stroomleidingen omver, joeg ri vieren buiten hun oevers en zette groote gebieden onder water. Te Uditora werden vier menschen door de orkaan gedood. LAATSTE BERICHTEN LEIDEN. Jubileum Prof. van Embden. Dezer dagen zal het 25 jaar geleden zijn, dat dr. D. van Embden zijn profes soraat aan de universiteit van Amster dam aanvaardde. De hoogleeraar heeft den wensch geuit, dit feit onopgemerkt te doen voorbijgaan en zal op bedoelden dag uitstedig zijn. De heer Ant. Metz alhier is door het bestuur van het Kon. Ned. Gymnastiekvcr- bond uitgenoodigd op te treden als jury lid bij den selectiewedstrijd Zondag a.s. te Amsterdam en bij den landenwedstrijd Nederland tegen Duitschland, op 8 Maart te Rotterdam te houden. De heer Metz heeft deze uitnoodiging aangenomen. BINNENLAND. •W W HAAGSCHE RECHTBANK. De rechtbank veroordeelde heden R. Bak ker, te Noordwijkerhout. wegens overtreding van art. 307 W. v. S. tot 30 boete srubs. 30 dagen hechtenis. De 43-jarige veekoopman C. v. d. L. te Alphen aan den Rijn heeft op 17 Nov. j.l., aldaar met zekeren B. J. S., woor den gekregen over het slaan van palen in een poort waartoe laatstgenoemde aan een zopn opdracht zou hebben gegeven. Daarbij zou L. eerst den zoon en daarna den vader met een geopend mes hebben bedreigd door te roepen: ik steek je kapot. Verd. ontkende en zeide dat juist S., hem zou hebben bedreigd. S. als getuige gehoord, kon zich de toe dracht der zaak niet meer precies herinne ren; zijn verklaringen luiden dan ook af wijkend van die afgelegd voor de politie. Ook do verklaringen door den zoon af gelegd kloppen niet met het proces-ver baal van de politie. Nadat een tweede zoon als getuige was gehoord, meende het O.M., dat het ten las te gelegde bewezen is en vroeg tegen verd. een maand gevangenisstraf. Uitspraak 10 Maart a.s. DE MOORDZAAK-LANS. Tweede dag. Ook op den tweeden dag was de belang stelling voor de behandeling van de zaak- Lans voor het Gerechtshof te Den Bosch, die heden werd voortgezet, enorm groot. Als eerste getuige werd hedenmorgen gehoord de heer S. Dijkstra, commissaris van politie te Rotterdam. Zijn verklaringen over het onderzoek zijn eensluidend met die van zijn ondergeschik ten. Vervolgens wordt gehoord getuige dr. J. Hulst, arts te Leiden, die als deskundige wordt gehoord. Dan krijgt de verdediger van verdachte mr. Kokoksy, gelegenheid vragen te stel len. Mr. Kokosky begint ook tegenover den commissaris van politie Dijkstra criiiek te oefenen op het bnderzoek door de politie te Rotterdam maar verklaart hierbij dat hij geen verwijten wil maken tegen bepaalde personen. De president geeft te kennen, dat het hoogst onaangenaam is aldoor maar critiek op de politie uit te oefenen. De griffier leest vervolgens belangrijke verklaringen voor van mevr. Lans over me- dedeelingen aan mevr. v. O., de echtgenoo- te van verdachte. Daarna werd gehoord getuige Tinholt, agent van politie te Den Haag. Gehoord werden verder de wed. Wijne en mej. M. Remery, de huisnaaister van eerstgenoemde getuige; vervolgens get. Th. v. Willigen, agent van politie, Gerur- dina Enzlin, kantoorjuffrouw te Rotter dam, Antonius Wijers, die tusschen half 7 en 7 uur op.den avond van den moord bij het achterhek van hei perceel, waar Lans is vermoord, stonden te praten vervolgens get. Melis, accountant te Rotterdam, get. A. v. Tol, machinist te Rotterdam, die in- DE AANGEHOUDEN OPLICHTER Dr. RIEDETZ. Als een Rus herkend. Bij de Haagsche politie is heden een telegram ingekomen van den Weenschen recherche-dienst met enkele bijzonderhe den omtrent den te 's Gravenhage aange houden vreemdeling, die zich voor dr. Rie- detz, handelsattaché der Duitsche legatie in Parijs uitgaf. Zooals bekend is, is te Weenen gevestigd het internationale centrum voor dactylos- copisch onderzoek en de vingerafdrukken van dr. Riedetz zijn naar Weenen opge zonden. Daar heeft men hem geindentifi- ceerd als Peter Ruxin Makaroff, geboren te St. Petersburg in 1896. Hij staat als een internationaal oplichter bekend en heeft reeds verschillende straffen achter den rug. In de vaart gereden. Uiit Groningen wordt gemeld: Tusschen Vierveria-ten en Poffert bij de Constructie- werkplaats van de Gebrs. Westho£ is heden morgen een met koeien geladen auto van H. Vogel uit Zevenhuizen, bestuurd door G. Vogel, op weg naar de veemarkt te Gro ningen, door een achteruit rijdende auto van de firma Westhof in de flank gereden. De aiuto is over den kop geslagen en lm het Hoendiep geraakt. Zes koeien en een kalf verdronken. Van de 4 inzittende personen werden 3 gewond. Eén ran hen, een mee rijdende veekoopman G. de Vries uit Ter- heil, gemeente Rooden, is in het Acade misch ziekenhuis te Groningen opgenomen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Doodelijk ongeluk. Hedenmorgen is de 68-jarige M. v. d. M. te Schiedam op de Westvest door een melkauto, bestuurd door P. K. de B., wo nende to Schiebroek, overreden. Hij was onmiddellijk dood. Het is gebleken, dat de man plotseling de straat overstak, zoodat den chauffeur waarschijnlijk geen schuld treft. Ontoerekenbaar. Voor de Arnhemsche Rechtbank heeft terecht gestaan de 26-jarige H. K. S., een slager uit Arnhem, die op 5 Jan. den sla gersknecht O. J. M. met een mes ernstig in den rug heeft gewond. Psychiaters had den verdachte ontoerekenbaar verklaard. De rechtbank heeft verd. heden op grond hiervan en overeenkomstig den eisch van het O. M. veroordeeld tot één jaar opslui ting in een krankzinnigengesticht en daar na ter beschikkingstelling van de regee ring. lichtingen geeft over de reparaties aan de deuren en get. J. Roer, expeditieknecht te Rotterdam, die den dag na den moord al les heeft opgeruimd. Siebeling meldt zich. Ter terchtzilting vernemen wij, dat dc Duiischer Siebeling is komen opdagen. Inbraak in een horlogewinkel. In de horlogemakerswinkel van den heer R. in de Hoofdstraat te Hoensbroek is in den afgeloopen nacht ingebroken. De die ven hebben de geheel e etalage leeggehaald. Er werden vele horloges, juweelen en sie raden vermist. De politie is de dieven, die gevlucht zijn, op het spoor. Vliegtuig neergestort. Uit Den Helder wordt gemeld: Hot toestel Ll8 bestuurder korporaal seiner P. 0. de Wit met als passagier de zeemilicien J. Dekker is bij de landing af gegleden en omlaagestort. Het toestel is terecht gekomen in de Doggersvaart ter- hoogte van den rijksweg in de onmiddel lijke nabijheid van het vliegveld „De Kooy". De bestuurder bekwam eenige lich te kwetsuren. De passagier een dubbelzij dige breuk aan het linkerbeen. DE RAMP TE ESCHWEILER. De begrafenis der slachtoffers. ESCHWEiLEJE, 24 Februari (V.D.) De groote schuit* ere zaal te Esohweiler was he renmorgen geheel van aanzien veranderd. Men hod er de chapel]e arden-te ingericht voor de om het. leven gekomen mijnwerkers van de mijn Esohweiler Reserve. Vroeg ïo den morgen heeft men de kisten met het stoffelijk overschot der slachtoffers van het administratiegebouw van de mijn overge bracht naar Eschwei-ler. Vijftig mijnwerkers een een aantal leden der reddingsbrigade brachten de kist-pn over en zorgde voor de opba-ring in de schut-teis- zaah De kisten en de wanden van de zaal zij-n bedekt met tal'I-ooze bloemstukken. Van alle openbare en va-n de meeste particulie re gebouwen va-n Esohweiler, Nothberg en andere omliggende plaatsen, waaien de vlaggen halfstok. Reeds vroeg begonnen in de geheele streek de doodsklokken te lui den. Tegen half 9waren de kerkdiensten afgeloopen. Te Eschwei-ler werd het inmid dels steeds drukker. Tegen 10 uur begon de groote rouw plechtigheid. LAWINES IN TIROL. INNSBRUCK, 24 Febr. (V.D.) In het geheele gebied der Tiroler Alphen komen weer lawines omlaag, doch menschenleveus schijnen niet meer te betreuren te zijn. Echter hebben de sneeuwmassa's op ver schillende plaatsen groote schade aan de spoorwegen toegebracht. Het verkeer op het traject Lienz-Franzenfeste moest wor den stopgezet aangezien een 7 nieter booge lawine nabij de Oostenrijksch-Italiaansche grens den spoorweg geheel had bedolven. Ook in Zuid-Tirol valt nog steeds veel sneeuw en heeft men last van sneeuwver- stuivingen. De Argentijnsche consul-generaal te Ham burg wegens verduistering gevlucht. HAMBURG, 24 Febr. (V.D.) De door zijn regeering wegers jaren lange verduis tering en ambtsmisbruik c-ntslagen consul - genenaat. van Argentinië te Ha-mburg, Juan Oyha-nia-rte, i-s met achterlating va-n een sc-h-ud-d va-n 15.000 Mark in den afgel-oopen nacht naar Parijs gevlucht. Oyhanarte zou zich met zij-n fami-lie ra-na vend aan boord van het schip „Kap Krona" inschepen naar Buencs-Aires. Hij heeft er op het laatste oogenblik echter de voorkeur aan gegeven zij-n vrouw en kinderen in d-en steek te la ten en naar Parijs te vluchten, in plaats van zich in zijn vaderland ter verantwoording te late-n roepen. In hotel „Reichs-hof", waar hij woonde, zij-n zijn eigendommen reeds in be slag gen-omen. Onder verdenking va-n mein eed zal hij door de justitie worden vervolgd. Motie van wantrouwen tegen een burge meester. DUISBURG, 24 Februari (V.D.) - Gis teravond vond te Duis-burg een buitenge wone zitting van den gemeenteraad plaats. De oommu-n-isten dienden een motie van wa-nitrouwen tegen den burgemeester in. Op de hem gemaakte verwijten antwoordde dir. J-amres, dat he-t hem er slechts om te doem was geweest, het bestaan van duizenden mensc-hen te red-den. Hij was er van over tuigd dait over twee maanden een loonsver laging vaal 20 pC't. ongetwijfeld zou komen en dat dan ook dc hooge salarissen belang rijk zouden verminderen. Over de commu nistische motie va-n wantrouwen werd ge stemd. Deze werd verworpen. Een sociaal democratische motie, waarin het optreden va-n den burgemeester werd afgekeurd en de raad zijn wantrouwen in den burgemeester uitsprak, werd echter aangenomen met 3024 stemmen. Mislukte aanslag. NEW YORK, 24 Februari (V.D.) Op het dak ran het pa-leus van den president vatn Ou/ba te Havanna heeft men een bom gevonden, die nog tijdig onschadelijk ge maakt kon word-on. Men neemt aan, hier te d-oen te hebben met een aanslag op het leven van president Machado. In verband hiermede werden 20 verdachte personen ge arresteerd. Vrij mandaat voor Gandhi. LONDEN, 24 Februari (V.D.) Uit Neu Delhi wordt gemeld, dat het werkcomité va-n het al-Indisch Congres Gandhi vrij man daat heeft gegeven bij het voeren van zijn aniderhandelingen met. den onder-koning om tot overeenstemming te komen. BI0SC0PEN. Casino: Voor volwassenen. Luxor: Voor volwasseren. Trianon: Voor volwassenen. De havenarbeidersstaking te la Rochelle. PARIJS, 24 Februari (V.D.) De sta king der havenarbeiders te la Roebelle is aanleiding geweest tc-t verscbeide-re inci denten, die slechts door het optreden der politie bij-gelegd konden worden. In de s.a J werden op verschillende punten werkwilli gen lastig gevallen. Op de woning van een ondernemer werden eenige revolverschoten gelost, terwijl in de garage van een werkge ver werd ingebroken en de «laar gestalde auto ernstig werd beschadigd. De werkwil ligen aan de haven staan voortdurend onder politie-besohermi-ng en worden door de po litie 's a-vondé naar huis gebracht. Met het oog op den .gespannen toestand heeft do burgemeester volksverzamelingen en verga deringen in de open lucht verboden. Kardinaal Maffi stervende. ROME, 24 Februari. (V. D.). Uit Pisa wordt gemeld, dat Kardinaal Maffi, die reeds geruimen tijd ernstig ziek was e:t thans bovendien nog lijdende is aan een zware influenza is voorzien van de H.IT. Sa cramenten der Stervenden. De Kardinaal stond er echter op om zijn bed te verlaten en voor een klein altaar geknield de H. Hostie te ontvangen. Weenende hoorde de grijze Kardinaal de verschillende telegrammen van deelne ming door zijn secretaris voorgelezen aan. Zijn ontroering werd veroorzaakt door een telegram van Z. TL den Paus, terwijl voorts een telegram van den koning en koningin was ontvangen. Ex-groothertog van 01 lenburg overleden. OLDENBURG, 24 Februari (V.D. Dc laatste regeerende groothertog van Olden burg Fried rich Albrecht is hedenmorgen vroeg overleden. LEIDEN. 23 Febr. Meikveiling. Aanvoer 117.810 L. Prijs 6—7. 23 Febr. Groentenvelling. Roode kool 816, Savoye kool 512, Groene kool 4, Pieterselie 68, Prei 35, Selderie 46, Knolselderie 35, Kroten 610, id. gekookte 1015, Witloof 2530, Boe renkool 2530, Wortelen 1522, Spruiten I 1529, Spruiten II 1020, Aardappelen' 4—7.50. 2 4Febr. Vele varkens. Aanvoer 516: 492 zw„ 24 1. Prij; zw. 0 42—0.41, 1. ƒ0.40— 0.38. Handel matig, afloop minder. ROTTERDAM, 23 Febr. Binnenl. Granen Van alle artikelen iets minder aanbod. Tarwe 5.005.75, uitgezochte kwaliteit 7.00—8.00. Gerst C'hevalier 5.506.50. Haver 3.50—4.50. Erwten 6.00—8 50. Schokkers 8.0012.50, uitgezochte kwaliteit 13.00—15.50. Bruine boonen 5.00—9.50, alles per 100 kg. Buitonlandsche Granen. Rogge 73/4 k. Zuid-Russische disp. 3.90 —4.05. Gcr;t. 66 k Zuid-Russische disn. 92 93, 65 k. idem disp. f 92, Canada No. 3 disp. 94, 62'3 k. La Plata spnelig gewacht 91, 62/3 k. Don au disp. 94. Haver. 55/6 k. Russische disp. 4.«0, 54/5 idem disp. 4.60, 53/3 idem idem f 4.10. Boekweit per 2100 kg. Amerikaansche disn. 9.05. Mais per 2000 kg. La Plata disp. 95. idem aangekomen f 92- 93, idem stoomend 92—93. Witte Russ. disp. 95, Donau Galfox disp. 95. ROTTERDAM, 24 Febr. Vee. Aanvoer: 204 paarden, 746 magere runderen, 1644 nuchtere kalveren, 2900 varkens, 3 veulens 795 vette runderen, 75 biggen, 271 vette kalveren, 113 schanen of lammeren, 8 bok ken of geiten. Prijzen per half kg.: koeien 4618, 3912 en 27—32 ceni essen 44—17 3812 en 35 cent, stieren 4113, 40 en 39 cent, kalveren 80—85, 67.3—72.5 en 52.5 57.5 cent. Prijzen per stuk: melkkoeien 230—440, stieren 130160. >aar<!cn 190—300, slacht paard en 140250, hit ten 85160, veulens 80130, fokkalve- ren 1824, nuchtere slacbtkalveren fi 10, kalfkoeien 225130, pinken 170195 vaarzen 215—245, biggen 8—12, biggen per week 0.251.75. BODEGRAVEN, 24 Febr. Kaas. Aan gevoerd: 81 partijen Goudsche kaas, waar onder 78 met rijksinerk totaal 3564 stuks wegende 32076 kg. Prijs met rijks merk le soort 3942, 2e soort 3537. Handel matig. BOSKOOP, 23 Febr. Bloemenveiling Cerasus Hisakura 815. Seringen Legrey 12 18, Prunus triloba 1118, Carasus Rosea 36 60, Helaboris niger 13, Seringen Lemoine 11-15 W18SELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.2572 Londen 12.1 l'/j^ New York 2.4 9 Uj Parijs 9.701' |Q Brussel 31 75l/._, Zwitserland 4S.04 '/2 Milaan 13.04 Madrid 26.75 Oslo Bfl.fiSUg Kopenhagen 66.06* Stockholm 66.7 UI., Weenen £5.011/^ Praag 7.87 Boedapest 43.4!)

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 3