ROODE DUIVELS—ZWALUWEN 3-1 LUCHTVAART UIT DE OMGEVING WOENSDAG 18 FEBRUARI 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 Vrij onbelangrijke wedstrijd. Een verdiende nederlaag. De motie-Vos is geheel overbodig. Met motie gaat alles geen dag vlugger, zon der die motie geen dag langzamer. Met dr. Vos is de Regeering doordrongen van het groote nut der rivierovergangen, die de nationale saamhoorigheid der elf pro vincies zal bevorderen. De wegen in Nederland staan niet achter bij die in het buitenlandmisschien ma ken de beide Hollanden een uitzondering. Aandrang op gemeenten om meer open bare werken te doen uitvoeren, gelijk de heer Van der Meys vroeg, is moeilijk; zij zou aansprakelijk kunnen worden gesteld om de benoodigde gelden daarvoor te ga randeeren. Wat den bouw van arbeiderswoningen betreft, geldt voor de Regeering in de eer ste plaats of de volkshuisvesting dien bouw eischt. Hier mag niet de vraag naar werkverschaffing overheerschen. Zoo is ook de uitbreiding van den leerplicht een onder- wijsbelang. Weren van buitenland sche arbeiders zon soortgelijke maatregelen van het buiten land uitlokken. Er is een bijzondere com missie ten deze werkzaam. Wat de steunregeling zal kosten, daar over kan de Regeering den heer Vos een nauwkeurig antwoord geven, mits haar wordt opgegeven hoe groot het aantal werkeloozen op een bepaald tijdstip zal zijn. M.a.w. er zijn op grond van verschil lende werkeloozen-indcxen becijferingen gemaakt. De kosten zullen echter wel 4 millioen beloopen. Verschillende sprekers drongen aan op een hoogere bijdrage voor de verlenging van den steun tot langer dan 6 weken. In dat geval zou het verzekeringskarakter ver loren gaan. Thans is in de extra-uit keering ook het geld der kassen zelf betrokken. De extra-uitkeering moet door kassen en re geering samen worden betaaldhet gaat hier om een principe. Indien bij sommige bedrijven wel groo te aantal werkeloozen zijn, en toch van crisis geen sprake is, moet dit toch af zonderlijk worden gehouden. Voor den steun moet streng aan het crisis karakter worden vastgehouden. Intusschen is voor het heden de crisis zóó algemeen, dat prac- tisch alle werkeloosheid onder crisiswerke loosheid zal vallen. Ten aanzien van de landarbeiders kan spr. meedeelen, dat ook de arbeiders in de bloembollencultuur niet langer zijn uitgezonderd. Ook ten aanzien der transport-arbeiders vallen alle groepen onder de crisiswerkeloosheid. Voor het bouwbedrijf moet nog eenig onderzoek plaats hebben. De cijfers beginnen ook daar de gemiddelden van vorige jaren te overtreffen. Hier kan men nog niet tot cri siswerkeloosheid besluiten. Rekening moet voorts worden gehouden met de moeilijkheden dat de kassen en de gemeenten on-clerscheid moeten maken tus- sc-hen verschillende groepen oener zelfde ka-s. Zoo omvat de groep der fabrieksar beiders 21 afzonderlijke groepen. Spreker komt thans tot de vragen der interpellanten, in tweeden termijn ge daan. De steunregeling heeft allerminst het ka- rakter van bcdeeling. Spr. sluit zich in dit opzicht geheel aan bij den heer Snoeck Henkemans. De heer Van den Tempel zeide, dat de regeling van 1922 de gewraakte bepaling niet bevatte, terwijl die toch ook voor een crisis gold. Aan diens wensch, om voor steunverleening het crisiskarakter te laten vervallen kan spr. niet voldoen. Zij zal ech ter zoo mild mogelijk worden toegepast. Steun aan vrouwen zal zoo noodig .el de gelijk worden gegeven. Met de opmerking van den heer Vos, dat de vrouwen, die daarvoor geschikt zijn, verplicht zullen zijn huishoudelijk werk te aanvaarden, stemt spr. in. Met ingenomenheid heeft spr. geluisterd naar den aandrang van den heer Kuper3 om maatregelen te nemen in het belang van de jeugdige personen. Waarom is de steunregeling niet aan alle gemeenten toegezonden?, vroeg de heer Van den Tempel. Dit is geschied om verwarring te voorkomen. Door mededee- ling in de pers is ruime bekendmaking ge geven aan de mogelijkheid om de circu laire aan te vragen. De heer Van den Tempel wenscht onder steuning van alle werkeloozen, ongeacht de vraag of zij crisiswerkeloozen zijn. Dit zou echter veel te duur worden, rekenende met. 200.000 werkeloozen te-gen 10 per week. De contact-commissie is besproken. Op uitbreiding is aangedrongen, doch is z.i. op dit oogenblik niet noodig. De drie personen, die nu zijn aangewezen, vormen een klein college dat gemakkelijk met het departe ment samenwerkt. Laat men dus afwach ten hoe het zal loopon. Of d.e motie-Loerakker na hetgeen spr. heeft opgemerkt, nog reden van bestaan heeft, laat spr. in het midden. Wat het staatsbedrijf der P.T.T. aan gaat merkt spr. op, dat dit niet meer per soneel aanstelt dan beslist noodig is. Lage tarieven en goede bedrijfsresultaten zijn eerste eischen. Moet daarvan dan worden afgeweken? De heer Hiemstra achtte het loon der landarbeiders te laag; het loon bij de werkverschaffing is niet gemiddeld 21 cent, maar 27 a 30 oent. Ten aanzien van de sluiting der werkverschaffing zal spr. over leg plegen met de landarbeidersbonden. De zorg voor jeugdige werkeloozen zal ook in de toekomst dit karakter van crisis houden. Bevordering van nijverheidsonder wijs wil de Regeering los van deze aange legenheid behandelen. De heer Hermans vroeg met het oog op de groote werkeloosheid kostbare graafma chines buiten werking te stellen. Dit denk beeld zou nader bezien moeten worden. Spr. meent, dat het moeilijk uitvoerbaar zal zijn. De discussies worden gesloten. De voorzitter zegt de Regeering dank voor de verstrekte inlichtingen. De stemming over de moties zal plaats hebben Woensdagmiddag bij den aanvang der vergadering. De vergadering wordt te 12 uur 10 ver daagd tot hedenmiddag 1 uur. Gisteren vond op het Daringstadion- veld te Brussel de traditioneele wed strijd plaats tusschen de Roode Duivels en de Zwaluwen. In groote drommen was het publiek naar het Daringterrein getogen en als om even half 3 de Zwaluwen het ter rein opkomen, is het zoo goed als' uit verkocht. De Zwaluwen winnen den tose, hetgeen echter van niet veel invloed is, daar er maar weinig wind staat. Onder leiding van den Luxemburger Hanus stellen de volgende elftallen zich op: Roode Duivels: Bad jou Nouens Hoijdonokx V erboven Hellemans Moes'Ohal Yersijp Voorhoof Capelle v. Beeck Ledent o Mulders Hendriks v. d. Heijden van Reenen Volkers J. Pauwe B. Pauwe van Heel Fijma Bul Odijk Z w a 1 u w e n. Het begin is voor de Zwaluwen, doch het spel van de gasten is vrij onsamen- bahngend. Reeds dadelijk krijgen de Hol landers een hoekschop te nemen, doch deze levert niets op. Uit een door van Reenen genomen vrijen schop ontstaat een scrimmage voor het Belgische doel, doch tenslotte weet Badjou het leder weg te werken. De Belgen zetten dan een fraaien aanval op, doch Odijk is op zijn post cn stopt op goede wijze. Aanval op aanval wordt, dan door de gastheeren ondernomen, doch herhaaldelijk komen de Roode Duivels buitenspel te staa-n. Als van Beeck geheel alleen voor den Hol- landschen doelman komt te staan weet Fijma op het laatste moment nog juist te redden. De strijd wikkelt zich dan vrijwel geheel op de Nederlandsche helft af. Wederom ontstaat een gevaarlijk mo ment voor het Hollandsohe doel als Fijma en een Belg over het leder heenmaaien, maar de Hollandiaankeeper grijpt reso luut in een bezweert het gevaar. Een op tien meter van het doel gelost schot van Ledent gaal hoog over. Een fraai schot van Yersijp wordt door doelman Odijk onschadelijk gemaakt en onmiddellijk daarna, krijgt Badjou gelegenheid zijn capaciteiten te toohen. Hij kwijt .zich ech ter op verdienstelijke wijze van zijn taak. De Zwaluwen komen thans iets meer in den aanval. Een te tam schot van Volkers wordt gemakkelijk door Bad jou gehouden. Even later zet Hendriks schitterend voor, van Reenen zet het hoofd er onder, dooh rle bal vliegt rake lin.gs langs het verlaten doel. Een vrije schop op het Nederlandsche doel levert niets op. De Zwaluwen onder nemen dan een snellen aanval, doch Mulders treuzelt te lang en de bal gaat naast. Bij een aanval van de Roode Dui vels komt Versijp in botsing met Odijk met' het. gevolg dat de Belg het veld ver laat. Een hoog schot van Hendriks be landt in de veilige handen van Badjou. De Belgen gaan nu tot den aanval over en snel samenspelend komen zij op het Zwaluwendoel af, doch het schot van van Beeck gaat. hoog over. De Belgen leiden. Even daarna maakt van Heel hands op ongeveer 20 meter van het doel. Voor hoof zet zich achter den bal en met een goed gericht schot geeft hij Odijk het nakijken. (10). Bij een nieuwen aanval van de Belgen zet Voorhoof uit een kluwen van spelers in en voor de tweede maal wordt het Nederlandsche doel doorboord (20). Even heerscht er verwarring, daar men denkt dat Voorhoof buitenspel stond, dooh de scheidsrechter wijst onverbiddel- lijk naar het midden. De Belgen zijn veel sterker in deze periode en herhaaldelijk moet Odijk ingrijpen. De gastheeren com bineeren af en toe heel aardig, terwijl bij de Zwaluwen eiken vorm van samenspel ontbreekt. Bij een der sporadisch gewon den Hollandsehe aanvallen laat Badjou het leder vallen, van der Heijden is er als de kippen bij, doch de bal rolt lange het doel uit. Als een wonder ontsnapte hier het Belgische doel aan een doorbo ring. Na nog eenige wederzijdsche aan vallen en een Belgisch doelpunt uit een kopbal van Capellen, dat door den soheidsreohter echter geannuleerd wordt, is het rusten en gaat België de tweede helft in met een 20 voorsprong. De tweede helft. De tweede helft begint met een Hol- landschen aanval, doch direct nemen de Roode Duivels het initiatief weer over. Bij een der aanvallen komt Capellen met Bul in botsing, zoodat de Belg het veld moet verlaten. Ook Bul verdwijnt en beide teams spelen met tien man verder. Een schot in deze periode van Voorhoof wordt op fraaie wijze door Odijk onscha delijk gemaakt. Even later redt Fijma op het nippertje. De aanvallen van de Zwaluwen zijn thane veelvuldiger dan in de eerste helft, alhoewel het spel nog altijd even onsa menhangend is. Een snelle ren van Hen driks wordt besloten met een schuin schot, dat echter voor doel langs gaat en uitloopt. De achterstand verkleind. Het spel gaat gelijk op en beide kee pers hebben geen al te zware taak. Ca pellen is inmiddels weer teruggekeerd. Verschillende kansen worden door de Hollandsehe voorhoede verknoeid. Erail Pauwe komt in botsing met een Belg en verlaat het veld. Bij een aanval van de Zwaluwen schiet Volkers op eenige me ters van het doel hard in en verkleint den achterstand tot 21. Dit succes schijnt de Hollanders- te prikkelen. Er komt wat meer geestdrift in het spel. Een goed door Ledent aan gegeven bal wordt door Voorhoof, die zeer goed speelt, rakelings overgeschoten. Wederom komen de Belgen fraai combi- neerend op het Hollands-che doel af. Le dent krijgt den bal toegespeeld en schiet vlak voor doel, Voorhoof wil het leder nog bereiken, doch het is niet meer noo dig, het leder heeft de doellijn al gepas seerd (31). Hierna wordt geruimen tijd op het middenveld gespeeld. Bul en Paauwe ko men weer terug. Een schot van Voorhoof gaat ver naast. Aan den anderen kant schiet v. d. Heijden hard over. De mees te Belgische aanvallen stranden op bui tenspel. Bijna voortdurend loopen zij in den val. Odijk verricht dan -eenige fraaie staaltjes werk, een hoekschop verwerkt hij safe, Ledent's- schot houdt hij goed. Het Hollandsehe doel wordt zwaar onder druk genomen. De groote fout van de Zwaluwen is het spel der middenlinie. Verdedigend wordt vrij goed gespeeld, doch het steunen der voorhoede laat al les te wensohen over. Vaak staat het aanvalscjuintet werkloos toe te kijken. Tegen het einde tracht Capellen nog eenige malen Odijk te verschalken, doch onze keeper weet zijn heiligdom voor verdere doorboring te bewaren. Met een 31 stand voor Roode Dui vels komt dan het einde van dezen vrij onbelangrijken wedstrijd. Nabeschouwing. Veel bijzonders hebben de Nederland sche spelers ditmaal niet laten zien. Op internationaal peil stond het werk vain den keeper Odijk. Aan hem is het voor namelijk te danken dat de score niet hooger is geworden. De middenlinie was onvoldoende. Zij was de oorzaak dat er geen verband in de ploeg zat. Vooral de beide Paauwe's stelden teleur. Van Ree nen en Volkers in de voorhoede lieten af en toe zien, dat zij goed voetballen kunnen. Helaas bleven zij den grootsten tijd werkloos. Van der Heijden kreeg meer werk, in andere omgeving zou hij meer gepresteerd hebben. Hendriks ver knoeide veel. Bul in de achterhoede red de veel door den buitenspelval open te zetten. Wat de Belgen betreft wa-s Voorhoof de beste speler van het veld. Odijk was zijn voornaamste struikelblok. Hellemans in de middenlinie was uitstekend. Over het" geheel genomen zat er veel meer verband in de Roode Duivelsploeg dan bij de Hollanders, hun spel stond zeker een klasse hooger. R. K. FEDERATIE. MR. D. A. SCHRETLEN. Bedankt voor alle functies. Bij den R. K. Voetbalbond Utrecht is de mededeeling ingekomen, dat mr. D. A. Schretlen om gezondheidsredenen ontslag neemt uit alles functies, die hij in de ka tholieke voetbalorganisaties bekleedde, aldus meldt de S. I. In cle Zondag j.l. gehouden bestuursver gadering /an dien bond, waarop ook hec rapport der reorganisatiecommissie is be sproken, is de heer Stuikens, secretaris van dien bond-, tevens aangewezen als waarnemend voorzitter. Het ligt niet in de bedoeling voor de jaarvergadering in deze vacature te voor- DÉ „GRAF ZEPPELIN". Het voorloopig reisprogram. De luchtschepenwerf te Friedrichvhafen deelt mede, dat het luchtschip „Graf Zep pelin" tegen het einde van Maart weer zal beginnen met het maken van tochten. Het program'zal in den loop van de ko mende weken bekend worden gemaakt. Het omvat voor het einde van April een vlucht naar Egypte met een tussehenlan- ding te Cairo en een rondvlucht over Egypte en Palestina met Jeruzalem van ongeveer 12 uur, waarna een tweede lan ding te Cairo zal plaats vinden, gevolgd door de terugreis, hetzij over Griekenland en Athene of over de Zwarte Zee en Con- stantinopel of over Andria en de Karst. "Verder ligt het in het voornemen, e-en vlucht naar Sevilla en van Sevilla uit een rondvlucht over Spanje te ondernemen. Evenals den vorigen keer neemt de „Graf Zeppelin" weer post mee. Britsch militair vliegtuig in zee gestort. In de nabijheid van Singapore is een Engelsch bombardementsvliegtuig in zee gestort. Twee luitenant-vliegers zijn hierbij om het leven gekomen. Vliegtuig in Londen neergestort. Gisteren is boven Londen wederom een vliegtuig omlaaggestort. Een bombarde mentsvliegtuig, dal Maandag aan den rand van het villadorp Hampstead een noodlan ding had gemaakt, was gisteren opnieuw opgestegen. De machine kwam in aanra king met een paar boomen en kwam in vol.e vaart tegen het dak van een huis terecht. Het dak werd vernield en de ma chine bleef in de bovenste verdieping han gen. Toevallig waren de bewoners uitge gaan, zoodat er geen persoonlijke ongeluk ken te betreuren zijn. Wonder boven won der werd de bestuurder van het vliegtuig niet gewond. N00RDWIJKERH0UT. Aanbesteding bouw woonhuizen bouwvereeniging. 'Bij de gisteren gehouden aanbesteding voor het bouwen van tien woningen en twee woningen met winkel op een terrein aan de Nieuwe Duinstraat alhier, voor re kening van de R. K. Woningbouwvereni ging „St. Antonius van Padua" is als volgt, ingeschreven: 1. Kort en van der Wiel, te RijnsburgNoordwijk voor 40584.2. Gebr. van der Togt, alhier voor ƒ40380. 3. C. J. Opdam te Haarlem voor 39975. 4. N.V. Menton te Haarlem voor 39895. 5. H. I. Assendelft te Heemstede voor 398G0.De gunning is aangehouden. Geboren: Petrus Nicolaas, z. van W. A. F. van der Zalm en A. C. Warmerdam. Adriana Maria Cornelia, d. van P. A de Groot en C. M. van Leeuwen. Petrus Cornelis, z. van Pli. Hoogkamer en P. van den Berg. Adriana Maria Theresia, d. van G. Weijers en A. Schelvis. Quirinus Johannes, z. van J. de Jong en M. C. Pie- ters. Petrus Franeiscus Gerardus, z. van J. F. van den Bosch en E. N. van den Berg. Nicolaas Hendrikus, z. van M. A. Mei- land en Th. Romijn. Helena Clazina Theresia, d. van J. P. Peters en I. Beijk. Franeiscus Jozef, z. van P. F. van den Berg en C. van Dam. Gerarda Wilkelmina, d. van L. de Jong en J. A. Meijer. Mar- garetha Janke, d. van K. J. Knappert en C. N. Mar bus. Agatha Paulina, d. van Th. II. Duivenvoorden en W. N. van Bo- heinen. Hcndricus Philippus Maria, z. van J. M. Hulsebosch en P. G. Möller. Ondertrouwd: H. Sival 24 j. en C. Griekspoor 24 j. Getrouwd: G. Ruigrok 32 j. en W. M. Kraak 30 j. S. P. C. J. Verdegaal 25 j. en I. E. Smit 24 j. Overleden: R. Wissema 36 j., echtg. van M. K. Mulder. J. M. A. Los 36 j., wonende te den Haag. WARMOND. AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Pater dr. Vrijmoed en rector Hesp gewond. GistermiddAg omstreeks 4 uur had op de Seminarielaan alhier een auto-ongeluk plaats, dat gelukkig nog al goed afliep. Pater dr Vrijmoed uit Delft, had met eenige andere heeren geestelijken, waar onder Rector Hesp van het St. Franeis cus Gasthuis te Rotterdam een bezoek gebracht aan het Groot Seminarie alhier. Een chauffeur van de garage van Dijk al hier, genaamd v. L. die ruim een jaar in dienstbetrekking bij genoemde garage is. zou genoemde heeren naar Leiden bren gen. Door een onoplettendheid van den chauffeur, maakte de wagen plotseling een zwenking en reed met groote kracht le- geen een zwaren op de laan staanden eikenboom, Pater Vrijmoed werd door den geweldigen schok door de voorruit geslin gerd en bekwam ernstige wonden aan het gelaat. Ook rector Hesp werd aan het ge laat gewond. Het voorste gedeelte der auto werd totaal vernield. Dr. Walenkamp verleende spoedig de nooclige genees kundige hulp en de patiënten werden te zijnen huize verbonden, waarna zij pei auto naar Rotterdam werden gebracht. Door de politie werd op verzoek van den eigenaar der auto direct een onderzoek ingesteld naar de remmen en stuurinrich ting van den wagen doch deze werden in volkomen orde bevonden. Het is voor de firma van Dijk voorzeker geen pref tig iets. temeer waar dit het eerste ongeval is dat aan deze firma in de lange reeks van ja ren waarin zij dit bedrijf uitoefent, over kwam. De chauffeur kwam met den schrik vrij. Een en ander had in deze gemeente een groote oploop tengevolge, vooral toen de zwaar beschadigde wagen door een sleepauto werd weggehaald. Naar cle dok ter ons mededeelde hadden genoemde hee ren diepe snij wonden, veroorzaakt door de gebroken glasscherven op handen en in het gelaat. Brug. De N.V. „Padox" alhier heeft 't voornemen de thans bestaande vlotbrug te doen vervangen door een groote vaste brug over de Leede. De desbetreffende plannen zijn bij het gemeentebestuur reeds ingediend. S SASSENHEIM. Floris Schouten Vrouwenpolder. Op de Dinsdagmorgen 1.1. in hotel „Het Brui ne Paard" gehouden vergadering van stem gerechtigde ingelanden 'van den Floris Schouten Vrouwenpolder werd besloten den omslag over 1930 te bepalen op 16 per H.A. De omslag voor 1930 was vorig jaar begroot op 13 per H.A., doch door in 1931 uit te voeren buitengewone werken, n.l. het vernieuwen van den achterwater gang, werd deze met 3 per H.A. verhoogd. De omslag werd voor 1931 geraamd op 17 per H.A. Tot poldermeester werd gekozen de heer M. v. d. VIiigt. De aftredende poldermees ter, de heer C. J. Rotteveel, was niet her kiesbaar, daar deze thans geen grond be zit in den polder wegens verkoop. De heer Rotteveel werd door den voor zitter, den heer E. J. Speelman, dank ge bracht voor het verrichte werk in het lie lang van den polder. De heer Rotteveel bracht dank voor de prettige samenwer king met bestuur en ingelanden. Hanze. Op Donderdag 18 Febr. zal de plaatselijke afdeeling van de Hanze een ledenvergadering houden in het K.S A.- gebouw te half 9 uur 's avonds. Het bestuur vertrouwt op een groote opkomst, om te behandelen de voornaamste punten van de agenda, zooals: verslag Santos-commissie; bespreking credietbeperking en winkel week. Concours. Het. plaatselijk muziekge zelschap „Crescendo" zal op 2de Pinkster dag aan het nationaal concours te Lands meer deelnemen. Deze vereeniging, welke verleden jaar den eersben prijs in de eerste afdeeling behaalde, zal nu uitkomen in de afdeeling uitmuntendheid. Geboren: Lambertus Anthonius, z. van F. van der Meij en M. A. van Schoo ien. Femmigje, d. van G. Dijkstia en L. Vogel. Martinus, z. van A. van der Wal en J. W. Kouwe-nhoven. Nicolaas Adriaan, z. van H. J. van den Brugge en G. Achterhes. Maria Johanna, d. van J. van Benten en A. Dombrowski. Gevestigd: F. Zinn, Rusthoflaan 29, van Leiden. L. N. den Older, Rusthof laan 29, van Leide-n. G. J. de Zwart, aan boord, van Stompwijk. C. F. Versluijs. Hoofdstraat 324, van Valburg. Vertrokken: G. Benschop, Wester- straat 5 naar Den Helder. P. H. Weijers, Hein Baderstraat, naar Alkeinade. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Betaald werden per dozijn de navolgende prijzen: Hyacinthen per 100 (wit) f 4.204.60, idem rood en rose f 4.—4.20, idem per bos f 0.240.30; Tulpen per dozijn: Fred Moore f 0.340.36, Rose La Reine f 0.280.32, Couronne d'or f 0.540.58, Pelikaan f 0.45—0.50, Gele Prins f 0.540.58, La Reine f 0.260.28, Prosperi ty f 0.28—0.30, Ibis f 0.43—0.45, Prins van Oostenrijk f 0.350.37, Gram. Brillant f 0.25—0.27, Witte Valk f 0.48—0.50, Flamin go f 0.280.30, Murillo f 0.340.38, Theeroos f 0.45—0.48, Mr. v. d. Hoeff f 0.60—0.64, Aza lea- f 0.420.44, Rose Gris-de-lin f 0.24 0.28, Mac Kinley f 0.40—0.46, William Cop land f 0.-100.48, Bartigon f 0.55—0.65, Le Notre f065—0.70, William Pitt f 0.60—0.65, Elisabeth f 0.700.75, Sanders f 0.550.60 Narcissen per 100: Cervantus f2.402.60, Ajax f 0.800.90, Sion f 2.102.40, Ornatus f 0.70—0.80, L. Koster f 1.802.Victoria f 2.402.60, Lucifer f 1.101.20! Te Brussel werd gisteren de VOETBALWEDSTRIJD „ROODE DUIVELS ZWALUWEN gesp eeld, welke wedstrijd door de Belgen met 31 werd gewonnen. Een gevaarlijk moment voor het Hollandsehe doel. Bijna inaa kten de Belgen een 4de doelpunt.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6