Om Honderd Duizend Dollar! 10) WOENSDAG 28 JANUARI 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Vier doodelijke aanrijdingen. Gistermorgen is bij het station te Nieu- werkerk aan den IJssel do 15-jarige Kool mees, die zich daar met een handwagen met sinaasappelen bevond, door een vracht auto aangereden. De jongen kreeg zoo zware kwetsuren, dat hij kort na de aan rijding aan de bekomen verwondingen is overleden. Gistermiddag is te Heiningen (N.-B.) de 19-jarige slager Joh. O. door een auto bus aangereden en gedood. Gistermiddag is een wielrijder te Fijnaart tegen een autobus gereden, ten gevolge waarvan de dood onmiddellijk in trad. Het 17-jarige slachtoffer kwam uit een zijweg, raakte de voorwielen van den auto en viel op de motorkap. Naar uit een onderzoek is gebleken, treft den chauffeur geen schuld. De vader van den ongelukki ge zag het ongeval gebeuren en trok zich in radeloosheid de haren uit het hoofd. Gisteravond liep de 6-jarige A. v. d. M., van de Linker Rottekade te Hillegers- berg, op dezen weg achter een met paard bespannen voertuig in de richting Ter- bregge. Plotseling schoot een hond op het ventje af, dat verschrikt achter den wagen weg liep. Het kind struikelde en kwam juist met het hoofd onder een der achterwielen van een van de tegenovergestelde zijde passeerenden wagen, bespannen met twee paarden en bestuurd door W. van T. van Hillegersberg. Een ontboden dokter kon slechts den dood contsateeren. Den be stuurder van den wagen treft geen schuld. Het auto-ongeluk bij Colmschate. De heer Bodifée uit Medemblik, die Maandag bij het auto-ongeluk nabij Colm schate ernstig werd gewond, en in het zie kenhuis te Deventer werd opgenomen, is gisternacht aan de bekomen verwondingen overleden.* De toestand van het tweede slachtoffer mevr. J. P. Smits, uit Enschede, die met een schouderfractuur en ernstige hoofdwonden naar het ziekenhuis werd vervoerd, is zeer verergerd en men vreest voor het behoud van haar leven. De heer Smits, die even eens vrij ernstig werd gekv etst, maakt liet naar omstandigheden vrij goed. „Tel." De doodelijke draad. Men meldt ons uit Montfort: Bij het aanbrengen van een schoeiing aan den Willeskopperdijk bij de villa van Ten Ham sloeg men met een paal op den electrischen kabel, die in den weg lag. De kabel, met een sterkte van 10.000 volt, werd middendoor geslagen. Groote rookwolken en vlammen stegen plotseling uit den grond op en het mag wel een wonder genoemd worden, dat er geen menschenlevens te be treuren zijn. Verdronken. Te Harderwijk is gisterenmiddag de 83- jarige Tymen van Beek, inwoner van het Oude Mannen- en Vrouwenhuis, aan de Zeebrug, te water geraakt en verdronken. Ernstige val. Te Andel is de 16-jarige W. v. Noorloos van een hooizolder gevallen en op een ce menten vloer terecht gekomen. Hij be kwam een hersenschudding en mocht niet naar huis vervoerd worden. Spring niet op de tram. Gistermorgen wilde een 47-jarige man op den hoek van de Ferdinand Bolstraat en Jozelf Israëlskade te Amsterdam op het voorbalcon van een bijwagen van lijn 25 springen. Hij sprong mis en kreeg den wagen over zijn voet, die zoo goed als af gereden werd. FEUILLETON Uil bet Amerikaansch van FRANK L. PACKARD. (Nadruk verboden). Hij sprong op en balde zijn vuisten tot zijn knokkels kraakten. En langen tijd bleef hij naar die traliedeur staren; toen haalde hij de schouders op en lachte diep. Het gebeurde niet dikwijls dat de gevangenis voor een man deed wat dit duivelshol voor hein gedaan had. Hij was er binnengeko men als een ruwe klant, handlanger en duivelstoejager van een gewetenloozen „bookmaker". Hij had tot zijn tiende jaar onderwijs ontvangen toen was hij uit het weeshuis weggeloopen. Nu kon hij de maatschappij weer ingaan als een gentle man en dat dat zoo was, had hij voor namelijk te danken aan Charlie Millman. Dave Henderson begon zijn cel op en neer te loopen. Millman had natuurlijk nooit begrepen waarom hij zoo'n ijverigen leerling aan hem had gehad. Dave had hem nooit uit gelegd dat het van 't begin af af zijn plan ge veest was om zich te ontwikkelen en te beschaven, zoodat hij als hij vrij was, met de honderd duizend dollar een volkomen leven kon beginnen. WEER TWEE SPOORWEG- ONGEVALLEN. Drie wagons ontspoord te Rotterdam. Geen persoon lijke ongelukken. Gistermorgen omstreeks kwart voor ze ven zijn van een rangeerenden goederen trein drie van de vijf wagens, waaruit de trein bestond, gederailleerd, waarschijn lijk doordat de machinist te hard heeft geremd. De drie wagens, die uit de rails zijn geloopen tengevolge van den schok, vielen om en kregen belangrijke schade. De twee andere wagens hebben geen scha de gekregen. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. Het verkeer heeft geen stagnatie ondervonden, omdat de rangee- rende trein zich op een zijspoor bevond. Goederenwagons ontspoord bij Hilversum. Beide sporen van de lijn UtrechtHilver sum ruim een uur vertraging. Gistermiddag tien minuten voor half vier zijn bij den Liberger overweg bij Hilver sum op de lijn naar Utrecht van een daar rangeerenden 'goederentrein tenge volge van ontijdige wisselbediening twee goederenwapens ontspoord. Tengevolge van dit déraillement raakten beide sporen ver sperd en was daardoor het personenver keer HilversumUtrecht gestremd. Het reizigersvervoer uit Hilversum moest over Amersfoort worden geleid, om zoodoende de vertraging tot het geringste te beper ken. Van de ontspoorde goederenwagons was een geladen. Onmiddellijk is begonnen de spoorbaan weer vrij te maken, en te kwart voor vijf kon het verkeer Hilver sumUtrecht weer over enkel spoor wor den geleid. Ruim zes uur waren beide lij nen geheel vrije en kon weer over beide- sporen worden gereden. De materieele schade is zeer gering, persoonlijke ongelukkeu deden zich niet voor. BRANDEN. Dubbele woning afgebrand. Te Zwaagwesteinde is een dubbele wo ning, bewoond door D. van Kemmen en J. Postma en toebehoorende aan 8. Geertsma afgebrand. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat er van de inboedels niet gered kon worden. Het kostte nog moeite de bejaarde Van Kemmen te red den. Drie families dakloos. Maandagmiddag omstreeks half drie brak te Hengelo (O.) brand uit in een pand, bewoond door de families Nijhuis, ten Voorde, Kuiphuis en Weghorst, aan de Weerseloschestraat. Het vuur greep dade lijk zoo snel om zich heen, dat het huis af brandde. Van den inboedel is niets gered. De schade, die ongeveer 10.000 bedraagt, wordt door verzekering gedekt. DE DIJKDOORBRAAK TE MEIJEL. Gisteravond was men bezig met het leg gen van een dam in de Noordervaart op honderd meter afstand van de plaats, waar de dijk is bezweken. Aanvankelijk was men van plan dezen dam te leggen in het Deurnesche kanaal, doch hiervan heeft men afgezien. In den loop van den dag moesten gisteren nog drie huizen, die een meter onder water stonden, door de bewo ners worden ontruimd. De snelheid van de strooming van het water is inmiddels sterk verminderd. DE OVERVAL TE NIEUWE NIEDORP. Een belooning uitgeloofd. De burgemeester van de gemeente Nieu we Niedorp looft een bedrag van 1000 uit aan hem of haar die aanwijzingén geeft aangaande de daders van den overval op den kassier der Boerenleenbank te Nieu we Niedorp in den nacht van 23 op 24 Jan., welke tot gevolg zullen hebben het geheel of gedeeltelijk tot klaarheid brengen van het gepleegde feit. Bij gedeeltelijke klaar heid stelt de burgemeester het dan uit te keeren bedrag vast. Hij mocht Millman graag lijden en Mill man van zijn kant scheen ook veel met hem op te hebben. Millman was een „gentleman" tot in de toppen van zijn vin gers..Zijn eigenlijke naam was Millman, maar bij stond ingeschreven als Charlie Reith. Het was eigenaardig, dat Millman hem zoo zijn vertrouwen geschonken had Dave had het zich nooit kunnen verklaren. Hij zelf vertrouwde Millman als niemand anders ter wereld want Millman was de eerlijkheid en goedheid zelf. Toch was hij op zijn beurt niet zoo vertrouwelijk ge weest als zijn nieuwe vriend; hij had zijn kaarten niet op tafel gelegd en Millman had nooit gevraagd ze te mogen zien. Hij mocht hem er des te liever om. Niet dat hij den ander niet ver trouwde: maar het vertouwen dat hij Dave te geven had, was niet van dat soort dat men een eerlijk man kan schen en en Millman was een eerlijk man daar kon het feit, dat hij in de ge%rangenis zat, niets aan veranderen. Hij kende Millman's geschiedenis. Deze had met. zijn jacht een pleizierreis gemaakt in den Stillen Oceaan en was op een dag aan wal gegaan in een stad aan de kust van Barbery. Hij wandelde 's avonds wat rond, raakte in een stille straat verzeild van de pleizier-buurteen vrouw had hem te hulp geroepen voor een vechtpartij in een beruchte gelegenheid. Argeloos had hij aan het verzoek voldaan, was te land ge komen tusschen de duistere elementen van de onderwereld der kleine stad. Een woest gevecht een doodelijk gewonde. Millman had niet kunnen bewijzen, dat hij in noodweer geschoten had de getuigenissen van het schunnige café-publiek waren in zijn nadeel geweest en hij had twee jaar ge kregen. Onder een aangenomen naam had Scholen wegens griep gesloten. Te Uden zijn op de meisjesschool meer dan 200 en op de jongensschool meer dan 120 kinderen afwezig wegens griep. Beide scholen zijn gesloten. Inbraak in een dancing. In den nacht van 25 op 26 Januari is ingebroken in een dancing op den Schie- daraschen dijk te Rotterdam. De daders zijn door een W. C.-raampje naar binnen geklommen en hebben in het achterste ge deelte van het danslokaal een kast openge broken, waar een geldkistje en eenige za-k- jes werden ontvreemd. Het geldkistje is opengebroken op de W. C. terug gevonden. Uit dit kistje wordt een bedrag van 1600, voor het grootste gedeelte bestaande uit klein geld, vermist. De inbrekers hebben de brandkast on gemoeid gelaten. Aanvaring. Gistermorgen is het uitgaande Portugee- sohe stoomschip Ganda voor de Parkhaven te Rotterdam in aanvaring gekomen met een houtvlot. Een aantal balken van het vlot is vernield-. De Ganda is daarna le gen den steiger van de haven geloopen. De gording is beschadigd. Het schip, dat slechts lichte averij heeft gekregen, is in de nabijheid voor anker gegaan. Een dolle koe. Gistermorgen is een koe, welke te Rot terdam was aangevoerd met de boot uit Zierikzee, op de Oosterkade dol geworden. Het dier is het emplacement bij het Maas station opgerend en daar in de Maas ge sprongen. Met behulp van touwen is de koe weer op het droge gebracht, waarna /ij per veetransportwagen naar het abottoir is vervoerd. BÜITENL. BERICHTEN DE SNELTREIN BORDEAUX—PARUS ONTSPOORD. Een misdadige aanslag? De sneltrein BordeauxParijs is gister morgen om kwart voor vier ontspoord in de nabijheid van Angoulème. De locomotief, de tender en twee goede renwagens ontspoorden niet, wel echter de eerste personenwagen. Een passagier liep kneuswonden op. Uit het eerste onderzoek blijkt, dat een schroefbout van de rails was losgeschroefd. Toen de trein passeerde, werden door het gewicht van de wagons de rails verwron gen. Een dergelijke aanslag werd twee jaar geleden eveneens niet ver van deze plaats gepleegd. AANSLAG OP ITALIE'S CONSUL TE ZURICH. Wegens geweigerde ondersteuning. Gisterochtend is een aanslag gepleegd op den Italiaajischen consul-generaal te Zürich door een jongen Italiaan, Lino Bas- si, die herhaaldelijk vergeefs om steun had gevraagd. Bassi, die gisterochtend opnieuw een weigering van den vice-consul ontving, wenschte den consul-generaal te spreken, die hem het officieele afwijzende antwoord voorlas. Daarop loste Bassi eenige schoten op den consul-generaal, Bianchi, die a&n de linkerlong, het onderlijf en de linker hand werd geraakt, doch niet levensge vaarlijk werd gewond. De dader kon op straat gearersteerd worden. Koude en sneeuw in Zwitserland. Nadat er eenige dagen een föhnwind had gewaaid, is' in geheel Zwitserland benoor den de Alpen opnieuw een hevige koude ingetreden, gepaard gaande met sterken sneeuwval. hij die uitgezeten en de wereld wist niet anders of Charles Millman maakte met zijn jacht, een tweede thuis, een lang- durigen kruistocht op de Zuidelijke zeeën. De autoriteiten hadden hem om zijn ont wikkeling den post van bibliothecaris in de gevangenis gegeven, en zoo was Dave in aanraking gekomen met Millman, die zijn leermeester en vriend was geworden. Millman was de tweede die hij missen zou: overmorgen was zijn straftijd om! Drie en zestig dagen moest Dave hier nog blijven. En er was nog altijd één ding. dat hij niet gedaan had, één probleem dat nog niet opgelost was en dat den laatsten tijd de proporties van een nachtmerrie voor hem had aangenomen Alle andere' voorbereidingen had hij ge troffen. Hij had correspondentie gevoerd met John Kelly van het „Pacific Carol House", in San Francisco, in wiens inrich ting hij zijn spaarpenningen belegd had drie duizend dollar tegen 6 pet. Al maan den geleden had hij Kelty geschreven om 't geld pit zijn zaak los te maken en het in contanten gereed te houden en John had hem bericht, dat hij er voor zou zorgen. Maar het andere, het groote probleem, had nog geen oplossing gevondenhoe hij de honderd duizend dollar in handen zou krijgen Over de ijzeren galerij klonken de verre voetstappen, de wacht die den ouden Tony Lornazzi weer over zijn knokkels kwam slaan. Dave Henderson staakte zijn rusteloos heen-en-weer-geloop en bleef in het midden van de cel staan luisteren. Neen, de oude bommengooier was niet aan het momnelen: er was niets te hooren dan die metalige voetstappen. Het geluid kwam naderbij en Dave fronste de wenkbrau wen. De wacht was blijkbaar niet alleen; UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Donderdag 29 Januari. Huizen, 298 M. 8.009.15 Gramofoonpl. 10.0010.30 Zang. Dameskoor. 10.3011.00 Ziekendienst. 11.3012.00 Godsd. causerie Pastoor Per- quin. 12.001.30 Concert KRO-trio. 2.002.15 Gramofoonpl. 2.15—3.15 Handwerkcursus. 3.153.45 Vrouwenhalfuurtje. 4.005.00 Ziekenuurtje. 5.006.30 Concert. 6.306.45 Gramofoonpl. 6.457.00 Knipcursus. 7.007.30 Vroolijk allerlei. 8.00 Aansl. Concertzaal „Concordia" te Breda. 8.108.35 Concert KRO-orkest o. 1. v. Joh. Gerritsen. 8.358.50 Mevr. Maart je Offers (sopraan). Fr. Boshart (piano). 8.50—9.15 Orkest. 9.1510.00 Gramofoonpl. 10.0010.15 Mevr. Offers. 10.15—10.25 Orkest. 10.4511.00 Toespraak Pastoor Perquin. 11.0012.t)0 Gramofoonpl. Hilversum, 1875 M. (Uit si. AVRO-Uitzending). 8.00—9.50 Gramofoonpl. 10.0010.15 Morgenwijding. 10.3012.00 Concert AVRO-kwintet (o. 1. v. Fr. Lupgens). 12.3(32.00 Concert. Orkest van Luxor Pa last o. 1. v. Mare. Welt. 2.002.30 Halfuur voor de vrouw. 3.004.00 Naaicursus. 4.005.00 Ziekenuurtje. 5.005.20 Piano-recital Karei de Jong. 5.206.30 Gramofoonpl. 6.307.00 Radio Volksuniversiteit, drs. W. H C. Tenhaeff. 7.007.30 Engelsche les v. gevorderden. 8.308.45 Sportpraatje H. Hollander. 8.459.40 Concert Omroeporkest o. 1. v. Nico Treep. 9.40 Aansluiting Concertgebouw Amsterdam. 10.0510.30 Lezing door A. Veraart. 10.30—10.45 Vaz Dias. 10.4512.00 Gramofoonpl. Ernstige griep-epidemie in Griekenland. De griepepidemie te Athene neemt een onrustbarend karakter aan. In verband daarmede heeft de regeering besloten, van heden af alle openbare en bijzondere scho len tot nader order te sluiten. Verder mo gen, voorloopig zes dagen, in schouwbur gen, concertzalen en bioscopen geen voor stellingen of uitvoeringen worden gegeven. Vier ministers zijn door de ziekte aange taste de toestand van Venizelos, .die even eens aan griep lijdende is, is bevredigend. Vuurgevecht te Chicago. In een der drukste straten van Chicago hebben vijf bandieten twee bankloopers aangevallen. Zij maakten van hun revol vers gebruik, welk vuur door de politie werd beantwoord. Een der bankloopers, een roover en een omstander werden ge wond. De bandieten slaagden er echter in, met medeneming van 19.200 dollar in con tanten in een auto te ontkomen. Zij vonden zelfs nog tijd, hun gewonden kameraad op de vlucht mede te nemen. Een trein op rubberbanden. Op de Fransche spoorwegen is gisteren een proef genomen met een trein, waar van de wielen uit massieve rubberbanden bestonden. Volgens de „Journee industr.'* heeft de proef uitstekend voldaan. Het schokken van den trein was veel minder en ook het lawaai werd tot een minimum gereduceerd. hij hoorde de voetstappen van twee man nen. Dat was iets ongewoons op dit uur. Wat kón er aan de hand zijn? Plotseling balde hij zijn vuist maar hij bewoog zich niethet tooneel van vijf jaar geleden, toen hij in het hospitaal tot bewustzijn was gekomen flitste bem door den geest. De celdeur was openge gaan en weer geslotener was een man binnengekomen terwijl de voetstappen van den wacht zich verwijderden. Hallo Dave zei de man die was bin nengekomen. Het was Barjan, inspecteur, Joe Bar- jan, vijf jaar geleden had Barjan ook ge- zeg „hallo Dave!" En Dave had geant woord, hallo Joe Maar nu gaf hij geen antwoord. Dat had je niet gedacht, hè Dave, vervolgde Barjan opgewekt. Maar ik zou graag eens rustig met je willen praten vóór.de inspecteur deed een pas naar voren en .klopte Dave Henderson vertrou welijk op den schouder, wel, voor je van adres verandert Dave gaf nog steeds geen antwoord. Hij verwijderde zich van zijn onverwachten be zoeker en ging op den rand van de brits zitten. Er zijn enkele dingen die ik met je wilde bespreken." ging Barjan voort, nog steeds vriendelijk. Je dagen zijn hier geteld nietwaar Dave Géén antwoord. Dave Henderson hield zijn oogen onafgebroken op de punt van zijn schoenen gericht. Kom nou, DaveZeg eens watIk ben hier niet gekomen om stommetje met je te spelen. Ik weet veel te goed dat je me persoonlijk geen wrok toedraagt omdat ik het toevallig ben geweest die je de hand- Da v e n t r y, 1554,4 M. 10.35 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 12.20 Orgelspel door R. Foort. I.202.20 Concert. 2.25 Uitz. voor scholen. 4.50 Concret. Orkest. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Lezing en Berichten. 7.00 Recital door R. Murchie. 7.20 Lezingen. 8.05 Concert. 9.20 Nieuwsberichten en Lezing. 9.55 Zang door E. Coleman (alt). 10.20 „Stop Press" van John Watt. 10.5012.20 Dansmuziek. 12.2012.25 Televisie. „B a d i o - P a r i s", 1725 M. 8.05 Gramofoonpl. 12.50 Gramofoonpl, 4.05 Dansmuziek. 4.35 Kinderuurtje. 6.50 Gramofoonpl. 8.20 Concert. Kwartet en solisten. Strijk kwartet. Langenberg, 473 M. 6.207.20 Gramofoonpl. 10.3511.15 Gramofoonpl. 12.251.50 Orkestconcert. 4.205.20 Gramofoonpl. 7.058.50 Muziekaal allerlei. 9.20 Berichten. Daarna tot 11.20: Dansmuziek Kalundborg, 1153 M. II.201.20 Orkestconcert. 2.204.20 Orkestconcert. 7.209.20 Concert. Orkest en solisten. 9.3511.50 Dansmuziek. Brussel, 50S.5 M. 5.20 Gramofoonpl. 6.50 Gramofoonpl. 8.35 Concert. Orkest en solisten. Z e e s e n, 1635 M. 5.4011.20 Lezingen en lessen. 11.2012.15 Gramofoonpl. 1.202.20 Gramofoonpl. 2.203.50 Voordrachten enz. 3.504.50 Concert. 4.507.45 Voordrachten. 7.45 Silezische avond. Samengesteld door Friedr. Wirth, 8.40 Brucknerconcerl. 9.25 Berichten en daarna tot 11.50 Dans muziek. Sensatieproces te Londen. Onder groote belangstelling is gisteren te Londen het proces begonnen tegen do assurantiezwendelaar en moordenaar Rou se, die er van beschuldigd wordt, in No vember j.l. op een landweg bij Northampton een onbekende in zijn wagen vermoord en vervolgens in brand te hebben gestoken. Werklieden vonden later in den nacht den brandenden wagen en het geheel ver koolde lijk, dat ondanks alle nasporingen, tot dusverre nog niet kon worden herkend. Rousse, van beroep handelsreiziger, was in financieele ongelegenheid geraakt. Hij heeft toen getracht, den schijn te wekken, dat hij overleden was en daartoe bracht hij een hem onbekende om het leven. Hoewel de deskundigen hebben aange toond, dat de moord met voorbedachte ra de moet zijn gepleegd, blijft Rousse dit ont kennen en beweert, dat de vermoorde het slachtoffer is geworden van eigen onvoor zichtigheid. Een baar goud gestolen. De recherche te Bazel ontving Zater dag mededeeling, dat van een uit Egypte afkomstige en voor Duitschland bestemde goudzending eene baar goud ter waarde van -23.000 Zwitsersche franks vermist werd. Een onmiddellijk ingesteld onderzoek wees uit, dat de goudstaaf te Bazel gesto len was. De politie heeft thans ook den dief ge vat. Het is een 20 jarige postbeambte te Bazel, die het goud bereids in veiligheid had gebracht. Het is thans door de politie in beslag genomen. boeien heeft omgedaan. Voor dien tijd wa ren we immers altijd de beste vrienden. Nog steeds geen antwoord. Barjan begon de cel op en neer te loopen. Best hoor, zei hij, terwijl hij voor de brits bleef staan. Dan zullen we maar recht op het doel afgaan. Dave de stem van den inspecteur klonk ernstig en scherp ik wil weten waar die honderd duizend dollars zijn. Luister eens. Runty Mott en Baldy Vickers zijn oude bekenden van ons. We hebben ze de laatste vijf jaar geen oogenblik uit het oog verloren, maar zij weten gedecideerd niet waar het geld is. En ze weten evenmin wabh jij er mee uit gespookt hebt, nadat jij in de bosschen bent gevlucht. Je weet nog wel dat ik je toen in het hospitaal al hebt gezegd, dai je die duiten nooit in de wacht zult kunnen sleepen. Dat is een waarheid als een koe: de politie is op haar hoede 1 Dus Dave, wees eeu verstandigte kerel, doe je mond open en vertel me waar het geld zit Dave Henderson dééd zijn mond open maar alleen om zijn lippen te bevochtigen. Ze waren droog, kurkdroog. Zijn oogen schenen met magische kracht naar de nunt van zijn schoenen te worden getrok ken. Ben je heelemaal niet van plan om iets te zeggen, Dave?, klonk de stem van den inspecteur. Tony Lomazzi was weer naar de celdeur geschuifeld; de oude Italiaan fluisterde en mompelde weer. Verder was er geen ge luid in dit huis der stilte. Barjan schraapte zijn keel. (Wordt vervolgd)

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6