%ov/ UIT DE RIJNSTREEK VRAGENBUS SPORT LUCHTVAART DONDERDAG 6 NOVEMBER 193u DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 KATWIJK. Gemeenteraad. De Raad dezer Ge meente vergadert Maandagavond te 7.37 uur. Punten van behandeling: 1. Vaststellen Notulen. 2. Mededeeling van ingekomen stukken w.o. behoort: a. voorstel op het adres van H. F. Oregoire inzake huur parkeerterrein enz.; b. Voor stel tot intrekking van een in 1923 toege kende jaarlijksche ondersteumng 3. Be noeming lid van de Belasting-Commissie. 4. Voorstellen tot verkoop van grond. 5. Voorstel tot geven van een credict voor werkzaamheden, ten behoeve van de elf de 10-jaarlijksche Volkstelling. 6. Voorscel tot het verhoogen van hot salaris van den Secretaris-boekhouder der Gemeente- Spaarbank. 7. Voorstel 'ot het voeren van een rechtsgeding. 8. Vooisie! tot. het aan gaan van twee geldleen;ngeji (ter conver teering van 10 leeningon). 9. Voorstel tot wijziging van de Begco..ting van het Grondbedrijf 1930 en die van de Gemeente 1930. 10. Voorstel tot vaststelling van vier verordeningen, regelende de jaarwedden van Ambtenaren en "Werklieden der Ge meente. 11. Voorstel tot het inbrengen van gronden in het Grondbedrijf. 12. Voorstel tot het doen Van een verzoek om vrijstel ling van de verplichting »ot het geven van ouderwijs in lichamelijke oefening. 13. Voorstel tot het verleenen ^an dispensatie van het bepaalde bij artikei 22 der Bouw verordening. 14. Rondvraag. LISSE. Vrouwenbond. Onze afdeeling van den R. K. Vrouwenbond hield eergisteravond haar jaarlijksche feestavond in het patro naatsgebouw. De groote zaal was goed bezet. De Mandolineclub „Sancta Lucia'', welke haar medewerking verleende, open de den feestavond met een opgewekt num mer, zoodat er al spoedig de gezellige stem ming heerschte. Vervolgens werd een dra matische film vertoond, getiteld „Kinder karakters". Het was een gezellige avond. N00RDWIJK Gevonden voorwerpen. Bos touw, laag geel kinderschoentje, rijwiel-belasting- merk, postzak, beige dameshandschoen, borstel van een stofzuiger, draaischaar gemerkt V.B.W. 500, gouden broche, mo del slangetje, etui met teekengereedschap, rijwiel-belastinmerk. Inlichtingen te beko men aan het politiebureau Voorstraat, uitsluitend Woensdag en Zaterdag van 12—1 uur. Ingekomen personen: H. Galjaard, van Nunspeet, Zwarte weg. J. Galjaard, idem R. Opdenberg, van 's "age. A. v. d. Meij, van Rijnsburg, Wilhelminastr. 22. A. Schulte, van Hamburg, Duinweg 21. R. Schrei, van Weenen, Juliana weg 16. M. E. v. d. Krocht, van Haarlem, Sohe- veningschestr. 20 M. J. Ie Mair, van Oegstgeest-, H. Geestweg 29. A. K. Gijlswijk, van Noord w ijkerhout, Rem- brandtweg 15. M. C. L. Rietveld, van Leiderdorp, Douzastr. 1. O. de Jong, van Alphen a. d. Rijn, Trompstr. 3. M. H. v. VenetiënDe Jong, van Leiden, Julianaweg 8a. Ohr. A. 'Klaassen, van 's-Hage, Zwarteweg. P. J. Koelman, van Voorschoten, v. Hardenbroekweg 6. STOMPWIJK—VEUR. Gemeenteraad. Vrijdagavond te 7.15 uur komen Nde raden der gemeenten Stomp wijk en- Veur in openbare gecombi neerde vergadering bijeen. TER AAR. Plotseling overleden. Mevr. Hooge- boomvan der Hoorn, de echtgenoote van den gemeentesecretaris alhier, is gister avond, toen zij aan tafel zat, plotseling door een beroerte getroffen en doodge bleven. VOORHOUT. L. T. B. Gisterenavond vergaderde de afdeeling Voorhout van den Land- en Tuinbouwbond in het Pacronaatsge'oouw alhier. De Voorzitter, de heer P. v. d. Nouland, opende de vergadering met den Chr. groet en heette de leden en. den Geestelijk Ad viseur, den weleerw. heer Kapelaan Rijk, welkom met een begroetingswoord, waarin hij een en ander de vereemging betreffen de releveerde. Hierop las de Secretaris, de heer J. L. Nijssen, de notulen der vorige vergadering welke na een kleine opmerking van den heer C. J. Zonneveld, werden vastgesteld. Uit het financieel verslag van den Pen ningmeester, den heer J. W. van Roisen, Meek dat er een ba*ag saldo m kas was van 16.60, terwijl een bedrag van f 75. gedeponeerd was op ie Coöp. Boerenleen bank alhier. Na gehouden controle dooi de heeren C. J. Zonnevefd. en J. Verdegaal werd de penningmeester voor het beheer in het afgeloopen tijdvak gedechargeerd. Tot afgevaardigde naar de algeraeene vergadering werd na gehouden stemming benoemd, de heer H. J. Vest er. Vervolgens ging men over tot de behan deling van de agenda voor de algemeene vergadering. Bij de begrooting van de alg. vereeniging merkt de heer C. J. Zonneveld op dat de post voor reis- en verblijfkosten hoog is, hetwelk tevens het gevoelen der vergade ring is en waarop de afgevaardigde zal wijzen. Over het punt tot het instellen van een pensioenfonds werd druk geduscus- sieerd en wel hoofdzakelijk betreffende de ijdrage en uitkeeringen aan- en van het •iels. Na nog enkele mededeelingen werd de ergadering door den voorzitter rhet, den Chr. groet gesloten. Patronaatsuitvoeringen. Woen: 12 November en Donderdag 13 Novembei a.s. zal in het Patronaatsgebouw, alhier, door de tooneelvereeniging „Vader Kol- ping", onderafdeeling der St. Josephgezel- lenvereeniging, eene uitvoering worden gegeven, waarvan de eerste avond is be stemd voor ouders en donateurs en de tweede avond voor kunstlievende leden en publiek. Opgevoerd zal worden „De Held der Eucharistie", een drama in drie bedrijven, door Dr. J. E. H. Menten. Dit tooneelstuk, hetwelk reeds met succes in de verschil lende omliggende plaatsen is opgevoerd o.a. Sassenheim, geeft ons een beeld hoe een kind, ofschoon door zijn vader op allerlei manieren gedwarsboomd, toch zijn eerste H. Communie zal doen. Uit een door ons bijgewoonde repetitie is ons ge bleken, dat dit stuk verschillende treffen de en aandoenlijke momenten heeft en dat de spelers hun beste krachten zullen wij den om het op te voeren stuk op de meest juiste manier te vertolken, waartoe de tooneelvereeniging „Vader Kclping" door ons zeer zeker in staat wordt geacht, ge zien de behaalde successen in de afgeloo pen jare,n. Van de verdere inhoud van dit stuk wenschen wij niets meer te zeggen, omdat wij anders te veel van de sluier zouden oplichten, doch een bezoek aan het patronaat op één van deze avonden raden wij iedere Voorhouter ten sterkste aan. Het zal wederom een echte ouderwetsche tooneelavond worden. Tot vulling der avonden wordt nog een klucht" in één bedrijf opgevoerd ge.iteld „Hij is zenuwachtig", terwijl na de nauze het mandoline-ensemble „V. I. O. S." op zal treden. ZOETERMEER-ZEGWAART. Oprichting woningbouwvereeniging. Door eenige ingezetenen dezer gemeenten werd dezer dagen een bijeenkomst gehou den, waarop werd besloten tot oprichting eener bouwvereeniging onder den naam „Algemeene Bouwvereeniging Beter Wo nen", gevestigd te Zegwaart. Het doel is hygiënisch ingerichte woningen te stichtten, teneinde deze aan personen uit de arbei dersklasse of daarmede gelijk te stellen personen tot een redelijke prijs te verhu ren en andere handelingen te verrichten, die bevorderlijk kunnen zijn aan het bij uitsluiting gestelde doel. Staande de vergadering traden 23 per sonen als lid toe, terwijl besloten werd de contributie te bepalen op 1.— per jaar. Als bestuursleden werden gekozen de hee ren B. Provily, voorzitter; J. C. Krennin- ger, secretaris; H. Veldhuijzen, S. de Boer en Ph. Westhoek. Besloten ""'werd de aanvrage te doen lot verkrijging der Koninklijke goedkeuring op de statuten der vereeniging. De gelegen heid bestaat nog zich schriftelijk als lid op te geven bij den secretaris. Landstorm. Door den Bijzonderen Vrij willigen Landstorm, afdeeling Zoeter- meer—Zegwaart, wordt op Donderdag 20 November a.s., in het gymnastieklokaal, een propaganda-avond georganiseerd, ter propageering van dit instituut. Buiten den veldprediker Ds. Bootsma, treden als spre kers op de zeereerw. heer Pastoor Leusen en Dr. Roth. ZEGWAART. GEMEENTERAAD. De Raad der gemeente Zegwaart verga derde op Woensdag 5 November, des na middags 7 uur ten Raadhuize. Aanwezig alle leden. Na de gebruikelijke opening, lezing der notulen, die onveranderd worden vostge- steld. Medegedeeld 'wordt een verzoek van de Gew. Commissie der Bijz. Vrijw. Land storm om voor het jaar 1931 een subsidie van 25.te mogen ontvangen. Zal bij de behandeling van de begrooting worden af gedaan. Aan de orde wordt gesteld: Aankoop grond van W. A. van Reeuwijk. Voorlezing wordt gedaan van het concept-raadsbesluit. Met algemeene stemmen wordt dit vastge steld. Do adviezen van de Gezondheids commissie en den Inspecteur der Volks gezondheid betreffende rioleering worden besproken. De Raad vereenigt zich met het advies van den Inspecteur, wat ook het goedkoopst is. Bij de bespreking van de vaststelling stratenplan, enz. wordt voorgesteld bouw blokken van 4 woningen te maken met een tusschenruimte van 2% M. tusschen iedere woning; de rooilijn te bepalen op 5 M. uit het hart van den weg, achteraan 9 M. Aldus wordt besloten. Na voorlezing van het advies van de Gezondheidscommissie worden de wonin gen plaatselijk genummerd Wijk A 133, 135 en 137 onbewoonbaar verklaard. Bij de rondvraag verzocht de heer Van Straalen in deze vergadering een commis sie te benoemen tot verkoop van den grond. De voorzitter raadt dit af, en zegt o.a. dat eerst een exploitatierekening gemaakt moet worden ter bepaling van den juisten prijs. De heer Van Straalen verzocht spoed te betrachten. Wordt toegezegd. De heer Chardon brengt ter sprake den aankoop van een schuit voor het ophalen van vuilnis. De huidige manier vindt hij te duur. De voorzitter zegt, dat deze zaak in een volgende vergadering behandeld zal wor den. De korte, maar belangrijke agenda, werd door een zakelijke bespreking, in een uur tijds afgehandeld. ALPHEN AAN DEN RIJN. 40-Jarig professiefeest. Morgen, Vrij dag 7 November, hopen de Zuster Overste M. C'onrada en de Eerw. Zuster M. Sera- fina van de Congregatie van den H. Joseph te Amersfoort in het St. Joseph-Gesticht alhier den dag te herdenken van hun 40- jarig professiefeest. Een groot deel van haar religieus leven werd door de beide Eerw. jubilaressen in het, St. Joseph-Gesticht alhier doorge bracht, o.a. was Zuster Conrada gedurende 23 jaar verbonden als leerares aan de naai school en hare vele oud-leerlingen zullen steeds in dankbare herinnering terugden ken aan de goede opleiding welke zij van haar hebben genoten. Na dit tijdperk werd Zuster Conrada benoemd tot Overste van het Gesticht alhier, na 5 jaar werd zij in dezelfde functie verplaatst naar Amers foort totdat zij nu 3 October j.l. wèer werd aanges.'eld als Overste van het St. Joseph- Gesticht alhier. Zuster Serafina wijdde reeds geduren de 23 jaar in het Gesticht alhier haar le ven aan de verzorging van zieken en ouden van dagen en heeft eveneens op de naai school vele jaren hare gewaardeerde mede werking verleend. Vrijdagmorgen om 7 uur zal in de kapel van het Gesticht een gezongen H. Mis wor den opgedragen, terwijl om half elf receptie wordt gehouden voor de bewoners van het Huis, Parochianen en allen die van hunne belangstelling willen blijk geven, eens welkom-. Hinderwet. Door de N.V. Bataafsehe Import-Cie. te 's-Gravenhage werd door B. en W. een verzoek Ingediend tot bet mogen oprichten van een ondergrondsch benzine-reservoir met bovengrondsche af- tap-inriohting op het pet ceel kadastraal bekend gemeente Aartanderveen Sectie C. No. 2303. KOUDEKERK. Landstorm-avond. Dinsdagavond had in do O. L. school alhier een bijeenkomst Landstorm, in tegenwoordigheid van do heeren J. P. Boots res.-majoor, Comm. van het Landstormkorps „Z.-H. West" en D. Karres res.-le luit. en secretaris van dat Landstormkorps. De bijeenkomst werd geopend door den Burgemeester, den heer Kwint, die de tal rijk aanwezigen hartelijk welkom heette, inzonderheid de beide officieren, en hoop te, dat, ook mede door dezen avond de Afd. mag groeien en bloeien. Majoor Boots gaf een korte doch kern achtige uiteenzetting van het doel en de werkwijze van den Bijz. Vrijw. Landstorm, waarbij het hem goed deed dat zooveel stoere kerels na hun dagtaak te hebben volbracht uit vrijen wil nog hun avond voor dit doel willen opofferen. Spr. zeide, dat dit ook werkelijk noodig is daar er veel on ondergronds broeit, waarvoor dé Landstor- mers paraat moeten zijn om een stevige muur te vormen voor Staat en Kerk. Luit. Karres gaf een duidelijke uiteen zetting van het Instituut van den Bijz. Vrijw. Landstorm. Aan dezen avond was ook een schietwed strijd verbonden, waarvoor 14 prijzen be schikbaar waren gesteld. De uitslag was als volgt: le pr. Jac. Ravensbergen 49 p.; ,2e pr. A. van Velzen 49 p.; 3e pr. Jac. Kuiper 48 p.; 4e pr. L. de Jong 46 p.; 5e pr. N. Ver- bree 46 p.; 6e pr. T. Mclema- Wzn. 45 p.; 7e pr. J. Dalebout 45 p.; 8e pr. G. J. Corts 45 p.; 9e pr. W. A. van den Dool 45 p.; 10e pr. H. Vitters 45 p.; lie pr. J. M. van der Velden 44 p.; 12e pr. N. van der Ploeg 44 p.; 13e pr. J. Hogenes 44 p.; 14e pr. K. Bin- nekade 43 p. Nadat de prijzen door Jen heer Burge meester met een toepasselijk woord waren uitgereikt en hij allen dank had gebracht voor het welslagen van dezen gezel]igen avond, werd de bijeenkomst met een drie werf hoera op onze Koningin door hem ge sloten. 9 nieuwe leden gaven zich op. Z0ETERW0UDE. GEMEENTERAAD. Helenmorgen kwam de Raad dezer ge meente onder voorzitterschap van den burgemeester in vergadering bijeen. Afwezig de heeren Los en de Graaf met kennisgeving. Met algemeene stemmen wordt vastge steld een ontwerpverordening tot be-wa'ing van de rooilijn aan den Hooge Rijndijk. Eveneens met alg. stemmen tot het ma ken van een straat, toegang gevende tot de gemeentelijke aanlegplaats voor en los plaats voor schepen. Het woonhuis F 163 is bestemd tot ambtswoning van den gemeente-opzichter. De huurprijs wordt bepaald op 350. '8 jaars. Besloten wordt tot verkoop van een ge deelte bouwgrond aan den Hooge Rijndijk nabij de gemeentelijke aanlegplaats. Idem tot openbare verkooping van bol- lenstellingen en houten lood® enz. Bes'oten wordt tot overname van grond bij de Schoutenbrug tot verbreeding van de Dorpsstraat. Uitgebreid verslag volgt. ZEVENHOVEN. Hoog water. Op twee plaatsen tegen over de Sluitkade te Zevenhoven en nabij de spoorbrug wordt de Amstelkade be dreigd door het hooge water. De Wilnische polder zou hierdoor gevaar loopen. Er wordt hard aan gewerkt om dit te voor komen. Gelukkig is het weer kalm. VOETBAL Samenstelling Alphen-elftal. Alphen I zal te Leiden Zondag tegen L. F. C. uitkomen met de navolgende opstel ling: G. v. Leeuwen W .Dijkman H. HesseKng J. Windhorst J. v. d. Leek J. Broer B. Hoogeboom Binnenkamp Krumpelman B. Goddijn Th. Plantfeber SCHAKEN De competitie van den Nederl. Schaakbond. Door dei beslissing van den arbiter is de afgebroken partij D. de Jong (L. S. G.)A. A. Gordijn (H. Arb.sch.cl.) remise gewor den. De einduitslag van den wedstrijd L. S. G. IIH. Arb.sch.cl. II is daardoor ge worden 6.5 tegen 3.5 punt. De Leidsche club behaalde dus een fraaie overwinning. Winterwedstrijd Leidsch Schaak- Genootschap. In de hoogste groep van den winter wedstrijd zijn de volgende partijen uitge speeld: Rassers wint van W. H. Bosscha en van Hins. Segaar wint van de Bruin, Van Hoek wint van W. H. Bosscha. G. Bossoha wint van Segaar en W. H. Bos scha wint van Hins. ECKENER OVER DE RAMP DER R. 101. Gas-ontsnapping de oorzaak? Dr. Eckener heeft voor de Amerikaan^ sche Kamer van Koophandel te Berlijn een rede gehouden, waarin hij zijn meening uit eenzette omtrent de ramp van de R. 101. Eckener zèide o.m.: „De ramp is veroor zaakt door een ontploffing en een daarop gevolgden brahd. Deze echter was van se condaire aard: 'had er geen ontploffing plaats gehad, dan zou het ergste, wat had kunnen gebeuren, geweest zijn, dat 2 a 4 man in de stuurkajuit waren gedood en dat wellicht nog eenige anderen waren ge wond." Eckener verklaarde na zorgvuldige besludeering der hem verstrekte in'ichtin- gen tot de overtuiging te zijn gekomen, dat de ramp moet worden toegeschreven aan het ontsnappen van gas uit de cellen. De bemanning heeft vermoedelijk ten ge volge van de,nachtelijke duisternis niet be merkt, dat er gas ontsnapte. Dit, tezamen met het gewicht van den regen, heeft de ramp veroorzaakt. Eckener verklaarde niet te kunnen aan nemen, dat het slechte weer tot de cata strophe heeft bijgedragen. Het leek hem onwaarschijnlijk, dat de wind het lucht schip zou hebben neergedrukt. Hij heeft denzelfden nacht zijn luchtschip naar Leip zig gebracht en het weer dat hij op dien tocht ontmoelte, was slechter dan dat, waartegen de R 101 moest worstelen. De regen bij Beauvais was niet ernstig en kon niet meer dan twee ton aan het ge wicht van het luchtschip hebben toege voegd. „Mijn groote ervaring" zeide Eckener ten slotte, „geeft mij do overtuiging, dat het gewicht van den regen een luchtschip niet kan neerdrukken en dat de kracht der metoren voldoende kan zijn om het bij elke wcersgesteld in de lucht te houden. Voorts kan een storm onmogelijk een luchtschip tijdens de vlucht omlaag dwingen of doen breken". De vlucht van den heer Van Tyen. Het Persbureau Vaz Dias meldt uit Bagdad d.d. 5 November: De heer Van Tyen, die met zijn Pander-vliegtuig een za kenreis naar Nederlandsch-Indië maakt, is Woensdagmiddag te 14.30 uur tc Bagdad aangekomen. Hij was des ochtends te 7.40 uur uit Aleppo vetrokken. Twee Britsche legervliegtuigen neergestort. Een groot bombardementsvliegtuig van de Royal Airforce is gisteren nabij Rams- gato neergestort en tengevolge van de ontploffing van de benzinetank in vlammen opgegaan. De bestuurder en de mecanicien werden gedood. Een derde inzittende kon tijdig uit de machine springen en bekwam een beenbreuk. In Essex is eveneens een vliegtuig neer gestort. Hierbij werd een officier gedood. Het aantal personen, dat dit jaar in En geland om het. leven is gekomen bij mi'i- ~irc vliegongelukken, is hiermede tot 60 gestegen. V raag: Kunt u mij ook zeggen, welke plichten er rusten op een toezienden voogd 1 Antwoord: De verplichtingen van een toezienden voogd bestaan in het waar nemen der belangen van den minderjarige, wanneer deze met die van den voogd in tweestrijd zijn. Hij is op straffe van ver goeding van kosten, schaden en interessen, verplicht toe te zien, dat de voogd aan zijn verplichting voldoet wat betreft het stel len van zekerheidhij is verplicht den voogd te noodzaken tot het maken van inventaris of boedelbeschrijving. Hij zal van den voogd (behalve vader of moeder) om de twee jaren een summiere rekening en verantwoording vorderen en zich doen vertoonen de effecten en bescheiden, aan den minderjarige toebehoorende. Wanneer de voogd weigerachtig is om daaraan te voldoen of wanneer do toe ziende voogd in de summiere rekening spo ren van ontrouw of grove nalatigheid ont dekt, zal hij de afzetting van den voogd moeten vorderen. Wanneer de voogdij va cant komt heeft de toeziende voogd er voor te zorgen, dat in de vaca-ture wordt voor zien en dat inmiddels alle zoodanige da den van voogdij verricht worden, welke geen uitstel kunnen lijden. Verder heeft de toeziende voogd toe stemming te geven, zoodra dit van hem ge vraagd wordt en met den voogd voor den rechter te verschijnen, indien hij wordt op geroepen. Te Leiden gevestigd. K. Ackersgott, Witte Singel 92. E. Ph. G. Apear, Nachtegaallaan 17. M. J. Bakker, dienstbode, Steenstraat 23. K. G. Bakhuizen, med. student, Sohelpenkade 13. R. C. van Beek, Hugo de Grootstr. 5. J. W. van Blokland, Kloksteeg 17. J. H. P. Boudewijnse, Boommarkt 2. F. W. van den Broek d'Obrenan, Rapenburg 123. J. H. Broersma^ onderwijzers', H. Rijndijk 144. J. H. Buil, winkelbediende, Nieuwe Rijn 87. A. Burgerhout, Witte Singel 37. G. A. Canneman, Apothekers- dijk 26a. A. en H. Cohen, Isr. Door gangsweeshuis. W. S. Da Costa, Witte Singel 85. A. Dahmen, dienstbode, Rijnsbuergerweg 2. H. Duitman, huis houdster, Rijn- en Sohiekade 10. J. B. Ebbinge, Hooge woerd 88a. G. Egert, Morschstraat 60a. P. G. van der Eist, dienstbode, Doezastraat 23. P. C. Floor, chauffeur, Seringenstraat 24a. F. Frer- ker Thorbeckestr. 12. G. Gaubis, kleer maker, P.K. Ohoorsteeg 4. A. P. van der Geest, slager, Javastraat 50a. E. Ohr. Gericke, verpleegster, Plantsoen 89. A. J. de Groot, dienstbode, Haagweg 43. A. Günther, dienstbode, Hoogewoerd 156. B. ter Haar, Ropenburg 103, J. van den Handel, Leeuwerikstr. 11. M. Ohr. Hansen, kellner, Anialiastr. 11. K. J. Hartevelt, fitter, Ambachtstr. 2a. W. Henderson en fam., vrijw. korporaal' seiner, Zm., Formosastr. la. W. J. Hengeveld, Vreewijkstr. 16. H. Hilden- brand, timmerman, Haagweg 180. I. Hirsch, dienstbode, Rnsburgerweg 116. J. van Hoof, Lage Rijndijk 75. R. A. J. Houwert, Rijnsburgerweg 96. W. van der Huijzen, kantoorbediende, Da Costa- straat 2a. F. Jager, Groen'hovenstr. 6. A. J. E. Jakobs, Morschweg 38. S. Janse en fam„ chauffeur, Binnenlaan 15. S. J. Ohr. de Jong, Rapenburg 1. M. C. Kadé, Merelstr. 4. H. Kalkhoven en fam., letterzetter, Óude Vest 113. M. L. Klein, kellnerin, Haarlemmerstr. 46a. I. F. Klöckner en fam., Morschstr. 60a. J. Knetsch, Rijnsburgerweg 96. S. M. Kek, hulp in de huish., Oegstgeesterlaan 33. C. H. Korevaar, tuinman, Noord einde 8. J. F. Krijgsman, Rapenburg 131. M. L. Kurpershoek, fitter, Haar lemmerstraat 156a. L. J. van Lakerveld de Meus, v. Ledenberchstr. 2. W. J. Langeveld, Aloëlaan 20a. J. O. Lotte, schilder, Oude Rijn 27. Wed. A. Ma- rijnissen, geb. Verra, Rapenburg 84. Wed. P. Mullerv. d. Marei en fam., Hoogewoerd 189. K. Muskeciorz, dienst bode, Breestr. 107. Oh. L. Nagel, Groen 'hovenstr. 16. S. A. Nieuwland, ver pleegster, Rijnsburgerweg 10. A. van Noort, instrumentmaker. Duivenbodestr. 16a. C. N. Oosterom, kookster, Sterren wacht 5. J. O verduin, Hooge Rijndijk 121. M. J. S. Paate, dienstbode, For mosastr. 11a. P. W. Pauëlsen, dienstbo de, Witte Singel 2. H. Pirang, Schelpen kade 50. H. W. Poldermans, Breestr. 3. J. W. Poot, dienstbode, Breestr. 115. J. Pos, student, Oegrtgeesterlaan 11. Wed. O. M. v. d. PostMarijt, Zuidsingcl 42. M. Rauch, religieuse, Oude Vest 145 E. A. J. Reijntjes, cand. notaris, Rijns burgerweg 177. H. van Rossum en fam.. koopman, Morschsingel 16a. J. van Scherpenzcel, verpleegster, Rijnsburgerw. 10. D. M. Schets, klerk insp. registratie, P. K. Ohoorsteeg 15. L. Ph. Sohreine- machers. Jan van Goyenkade 18. A. Schreuder, student, Oegstgeesterlaan 27. Wed. A. SeemannHabermann en fam., Heerengracht 66. J. J. Sirks. Papengr. 23. Raden Soenarko, Merelstr. L O. Sorger, dienstbode, Oegstgeesterlaan 4 A. Spruijt, religieuse, Hooigracht 21. J. P. Stam en fam., vertegenw. in granen, Morschweg 150a. J. L. A. Stolk. Groen- hovenstr. 11. H. P. Surenga, Witte Sin gel 97. H. C. J. Swaanenburg. Oltman- straat 4 A. H. Timmer, dienstbode, Oegstgeesterlaan 43. E. Treur, Utr. Veer 20. J. Uitterdijk, Nieuwsteeg 3. S. Versteegen, handelsreiziger, Witte Sin gel 82. M. A. Voordouw, dienstbode, Hoogewoerd 71. O. van der Wel. le etaleur, Roodborststraat 26. M. R. War ner, zendeling, Oegstgeesterlaan 49. B. Wessels, handelsreiziger, Haarlemmerweg 61a. O. H. J. A. v. d. Weijde. ver pleegster, Heerengracht 17. M. Wierin- ga, Rapenburg 93. H. Winkel, Hceron- steeg 4. E. J. M. Zonneveld, dienst- 1 bode, Breestraat 84.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7