SPORT LUCHTVAART UIT DE OMGEVING DINSDAG 4 NOVEMBER 1930 De storm, die Zaterdag boven Engeland heeft gewoed, bleef gisteren het geheele gebied van Wales teisteren. In het Kanaal van Bristol heeft men wrakhout gevonden, waaruit viel af te leiden, dat het Fransche zeilschip „Commandant Marchand" schip breuk heeft geleden en dat de vijf leden der bemanning zijn omgekomen. Zwitserland door storm geteisterd. In den nacht van Zondag op Maandag heeft een hevige storm, gepaard gaande met zwaren regenval, Zwitserland geteis terd. Vooral in de districten Neuckatel en Genève werd schade aangericht. Overstrooming in Oost-Vlaanderen. Als gevolg van den jongsten storm en de hevige regens is de Dender in Oost- Vlaandcren overstroomd. Rond Liedeker- ke en Denderleeuw staan de weiden blank, de scheepvaart op de Dender is gestremd. Ook in de stad. Brugge hadden de bewo ners van de laag gelegen huizen zeer van den storm te lijden. In sommige woningen stond het water bijna een halven meter hoog, zoodat de bewoners naar de boven verdiepingen moesten vluchten. Hoog water bij Parijs. De „Intransigeant" meldt uit Coulom- niers, dat de Grand Morin buiten haar oevers is getreden. Bij het krieken van den dag was reeds het peil van 1910 bereikt en om acht uur gistermorgen reeds een stand, die sedert 1871 niet werd bereikt. Talrijke straten in de stad en de straat weg naar Parijs staan onder water. Be langrijke schade is aangericht, doordat wa ter in de meeste fabrieken is binnengedron gen. OORZAAK EXPLOSIE TE ALSDORF NOG NIET VASTGESTELD. Do mijninspectie te Bonn heeft een uit voerig rapport gekregen over de mijnramp van Alsdorf. De hypothese, dat een ontploffing boven gronds heeft plaats gehad, als gevolg waar van de schachttoren en het directiegebouw zijn vernietigd, kan nog niet op zij worden gezet. Mogelijk wordt niet geacht de ont ploffing van groote hoeveelheden spring stoffen. van een benzinetankexplosie van de lampisterij of van gemorste brandstof fen. De ontploffing kan daarentegen wel door werkzaamheden met een autogeen- apparaat ontstaan zijn. Het onderzoek onder den grond is niet geheel afgeloopen. Een ontploffing van mijngas schijnt uitgesloten te zijn, in <e rivieren, waar de steenkool gedolven wordt, zijn geen ontploffingsverschijnselen waargenomen. Het wegruimen van puin is echter nog niet beëindigd, zoodat het on derzoek nog voortgezet moet worden. Toestand der ingeente zuigelingen te Lübeck verbeterd. Over den toestand der zuigelingen te Lübeck, die als gevolg van inenting met een t.b.c.-serum ziek werden, is medege deeld, dat een algemeene verbetering is waar te nemen. Sedert midden September hebben zioh geen sterfgevallen voorge daan. Het onderzoek naar de schuldigen is nog niet beëindigd. De Philippijnen door een typhoon geteisterd. De Philippijnen zijn door een hevigen typhoon geteisterd. De bevolking heeft hulp gevraagd; het aantal slachtoffers moet vrij groot zijn. Nadere bijzonderheden ontbreken. DE LEIDSCHE COURANT VOETBAL STEMMEN UIT DE SPORTPERS. Over de débacle van het Nederlandsche elftal. Het Algem. Handelsbl. schrijft: Wij hadden eenig vertrouwen in dit elf tal. Het was ten deele een proefneming uiteraard met zooveel nieuwe gezichten, doch niet gemotiveerd, en ten slotte mocht verdediging zoowel als halflinie uit een beproefde kern opgebouwd, als zeer sterk aangemerkt worden. En wanneer wij dan ook vóór den wedstrijd de vraag opwier pen, of deze ploeg goede winstkans had, dan ging het daarbij vrijwel uitsluitend hierover: hoe zal deze voorhoede vau zon derlinge makelij het er af brengen? Thans, na den wedstrijd, kunnen wij slechts constateeren: de geheele ploeg heeft gefaald, hopeloos gefaald. Zelfs oude krachten van erkende reputatie als Van Kol, Van Heel en ook Kools deel den in de algemeene malaise, die als een fatum over de gansche ploeg lag en die nog vergroot werd doordat DeBruin in de achterhoede en het binnentrio Mulders, Groenendijk en Lagendaal in den aanval een volmaakte mislukking bleken. De Maasbode vangt spottend aldus aan: Lach dan, Paljazzo Want ons hart. is gebroken, onze hoop, ons 'vertrouwen is opnieuw vergaan. Onze voetbalknapen zijn blijkbaar niet meer de fiere zonen van een fier volk en met hen stamelen we voor den zooveel- sten keer het „non possumus" „wij kun nen niet". Tergend i6 het te weten dat wij ook heden weer noteerden een deficit en een dat niet mis was tevens. Want dat men verloor, soit! Dat men met 63 verloor, desnoodsMaar dat men zóó verliezen moest, zoo zonder strijd en zonder gena de, van een elftal dat in eigen land zeer slecht stond genoteerd en in do laatste elf landenmatches zelfs het zoet der zege niet had geproefd, ziet, zulks stemt triest. Wij hebben meedoogenloos klop gehad en het resultaat is slechts een flauwe re- flexie van Zwitserlands volkomen mees terschap. Men speelde met ons, tegen ons, ja, zonder ons. Officials zouden na den wedstrijd, in dien daaromtrent geinterviewd, het bij dergelijke échecs meest gangbare nieuws hebben verkondigd: „de spelers hebben hun best gedaan!" De N. Rott. Crt. vraagt: Eu wat nu te doen? De proefneming met een nieuw Neder- landsch elftal is volkomen mislukt. Laat men Adam vooral handhaven en misschien is het ook wel goed om Lagendaal ook nog een kansje te geven. Maar de proefballon netjes in den vorm van Groenendijk en Mulders zijn niet- opgegaan en ook de spil zal vervangen moeten worden. Op de perstribune riep een verwoede en verontwaardigde stem: „Wij moeten een nieuwe technische commissie hebben!" Een wanhoopskreet! Want de beste technische commissie kan de goede spe lers maar niet uit den grond stampen. Deze nederlaag zal de reputatie van ons Nederlandsche voetbal weer een ge- voeligen klap toebrengen. HelaasEr was dan ook na afloop groote verslagenheid. De heer Kips liep wat verdrietig rond in de hal van het hotel en de heer Lotsy kon ook al weinig opbeurends meedeelen. Ook de Sportkroniek uit. haar ont evredenheid De T. C. gaat o.i. bij deze jongste ne derlaag niet vrij uit. 'Zij heeft bij haar overigens lofwaardig streven om „friseh bloed" iii de ploeg te brengen, over 't hoofd gezien, dat onrijpe, ongeschoolde en onge routineerde spelers, zooals die nu in onze voorhoede waren gekozen, in het Ned. elf tal in geen geval thuis hooren. En ook ten aanzien van de aanwijzing van den besten speler voor de spilplaats is zij tekort ge schoten. Het. elftal tegen België viel tegen, zon der twijfel, maar met deze ploeg, wellicht de zwakste die wij na den oorlog op de been gebracht hebben, zijn wij van kwaad tot erger geraakt! De Zwitsersche pers weet ook niet veel goeds van het Hollandsch elftal te noemen- De N e u e Z r i c h e r Nachrich- ten is van meening, dat de Nederlanders sedert de 5—0 nederlaag te Bern in 19-22, nog nooit een zoo zwakken indruk gemaakt hebben. Alleen van der Meulen en Adam zijn te prijzen. Ten slotte heeft, de sportredacteur van de N e u e Züricher Zeitung ook een lange beschouwing over het spel van de Nederlanders gegeven. Hij meent, dat zij niet alleen gestruikeld zijn over de goede oude traditie, dat Zwitsers in Zwit serland steeds overwinnen tegen Neder land. doch ook over hun tactische tekort komingen. De Xeue Züricher Zeitung is van oordeel, dat nog nooit een Neder- landsch nationaal elftal in Zwitserland zoo zwak heeft gespeeld als dat van Zondag en wanneer men niet wist. dat de Nederlan ders op eigen terrein een veel productiever- spel kunnen toonen, zou men geniegd zijn aan het Nederlandsche voetbal in het con cern van de Europeeséhe voetbalmachten een zeer bescheiden plaatsje toe te kennen. In elk gedeelte van het spel, waarin de Zwitsers duidelijk toonden als een een heid te willen optreden, waren de Neder landers reddingloos verslagen, hetgeen be- teekent, dat de Nederlandsche verdediging niet in staat- was eenigermate gecompli ceerde positieproblemen op te lossen. Het sportblad de Sport, dat te Zu rich verschijnt, heeft over het spel weinig lof. Ook de Zwitsersche overwinnaars wa ren niet bijzonder te prijzen. Het blad meent, dat de Nederlandsche tegenstan ders inderdaad te zwak waren om de Zwit sers in staat, te stellen, hun goede spel te toonen. De Nederlanders hebben enorm teleurgesteld. Wij moeten, zegt de Sport-, helaas in alle openhartigheid bekennen, dat het Nederlandsche elftal door waar schijnlijk ieder Zwitsersch nationaal elftal, onverschillig hoe de samenstelling geweest zou zijn, zou zijn overwonnen. LAWN-TENNIS GEMEENTERAAD VAN STOMPWIJK De Duitsche ranglijsten. Gisteren zijn de officieele ranglijsten der Duitsche spelers en speelsters samen gesteld. Voor de dames luidt het lijstje: 1. Cilly Aussem; 2. Hilde Krahwinkel; 3—6 dames Friedleben, Hammer, Rost en Schora- burgh; 7 en 8 Neppach en Peitz; 911 Hofman. Ivallmeyer en Stephanus. Het lijstje der heeren ziet er als volgt uit: 1 en 2 dr. Landmann en D. Prenn; 3. Froitzheim; 4—9 dr. Busz, dr. Dessart, Frenz, Kuhlmann, Nourney en Zander; 10 en 11 Brauer en dr. Kleinschroth. Vrijdagavond te 7.15 uur kwam de Raad der gemeente Stompwijk in openbare ver gadering bijeen. Voorz. burgemeester Keijzer, secretaris H. J. van Delft, aanwezig alle leden, behal ve de heer Small met kennisgeving. De voorz. opent de vergadering met ge bed, waarna de notulen onveranderd wor den goedgekeurd. B .en W. bieden den Raad aan het bere deneerd verslag over 1929. Ingekomen zijn. Goedkeuring van Ged. Staten inzake verhuur Poststation te Stompwijk. Goedkeuring wijziging gemeen te-begrooting, dienst llfë9. Proces-verbaal en controle, enz. kasopneming gemeente ontvanger, enz. enz. Een request is ingekomen van de R.-K. Vakbonden inzake werldoozensteun en ver strekking van brandstoffen in den komen den winter, dit. request zal bij do begroo ting worden behandeld. Het tekort der waterleiding stichting. De heer Verheijen vraagt B. en W. in lichtingen inzake het tekort waterleiding- stichting; hij vindt dit bedrag voor een zoo jong bedrijf veel te hoog, want plm. 3500 is z.i. een flink bedrag. De voorz. licht deze zaak duidelijk toe en zegt, dat er vele onwillige betalers zijn, terwijl de ontvanger dikwijls flinke bedra gen onder zich heeft, daar het geinde geld niet altijd direct wordt opgezonden en daarom leek het tekort zoo hoog. In het vervolg zal het geinde geld terstond wor den opgezondentrouwens hebben B. en W. in deze zaak reeds ingegrepen, zoodat deze zaak z.i. thans gezond is. De heer Willemse wil de inning laten loopen over het lichtbedrijf, alsook de boekhouding. Hier weet men wel raad de centen binnen te krijgen, wat met de wa terleiding dan ook wel zou geschieden. De voorz. zegt deze zaak nader te zullen bespreken en hierop nader te zullen terug komen. De wijziging gemeente-begrooting, dienst 1930 wordt z.h.s. aangenomen. Bij het voorstel tot belooning werkzaam heden 11e tienjaarlijksche Volkstelling vraagt de heer de Lange, of dit geschie den moet door Gem.-personeel, daar deze toch al overvloed van werk hebben. Hij vraagt hiervoor geschikte personen aan te wijzen buiten het gemeente-personeel. De voorz. zegt, dat dit moeilijk gaat, daal de ambtenaren beslist eon en ander in han den moeten hebben. B. en W. kunnen niet meer personen aanstellen dan reeds aange steld zijn. De heer Verheijen had dezelfde opmer king willen maken en vraagt, wie de tel lers zijn en of er onder de "werkloozen geen menscben zijn, die de capaciteiten hebben deze telling te doen. De voorz. zegt, dat B. en W. onder de werkloozen geen geschikte personen kon den vinden. Als tellers zijn ingeschreven de ambtenaren, gem.-personeel, de politie, de gemeentebode en 3 particulieren. De heer Willemse zegt niet tevreden te zijn met het antwoord van den voorz. op de vraag van den heer de Lange. Er is nu niets meer te veranderen, doch het is de wensch van de R.-K.-fractie in het vervolg ook anderen dan gemeente-personeel hier voor aan te wijzen. Het voorstel van B en W. wordt z.h.s. aangenomen. Electriciteit in de scholen. Het verzoek van het R.-K. Kerkbestuur om de R.-K. Meisjesschool in de buurt schap Stompwijk van een electrische instal latie te voorzien, wordt z.h.s. ingewilligd^ Verzoek van gebrs. Beukers te Leid- schendam om schadevergoeding wegens een ongeval van een paard. De heer de Lange wil vergoeding geven en zet zijn meening duidelijk uiteen. Hij wil niet het volle gevraagde bedrag geven, doch stelt voor 50 te geven. De voorz. zegt, dat de heer de Lange een gevaarlijk voorstel doet, daar de ge meente bij eventueele aanneming van dit voorstel schuld zou bekennen en men dan een grootere schadevergoeding zou kunnen eischen, terwijl de gemeente in deze geen schuld heeft, daar de verzakking van den weg, waardoor het paard gestruikeld is en het ongeval voorkwam, niet daar nalatig heid of schuld van de gemeente gebeurd is. Hij adviseert den Raad ten sterkste geen schadevergoeding toe te kennen. Een ongeluk bij een vliegdemonstratie te Toronto. Te Toronto is gisteren een luchtacrobaat i met zijn vliegtuig van 200 voet naar bene- den gestort. De drie menschen in het toe- j stel, van wie twee vrouwen waren, zijn on- I der de oogen van de toeschouwers, die hun geen hulp konden brengen, verbrand. De heer de Lange vraagt, of de weg niet op bepaalden tijd gecontroleerd moet wor den. De voorz. zegt, dat de gemeente, in deze geheel vrij uitgaat en het niet gemotiveerd is vergoeding te geven. Hij zet de zaak nader uiteen, waarna de heer de Lange zijn voorstel intrekt. De heer Verheijen kan met het voorstel van B. en W. accoord gaan, terwijl de heer Willemse het voorslel-de Lange wil onder steunen. Z.i. is de gemeente voor dezen weg aansprakelijk. Al zou hef nu zijn, dat de gemeente in deze geen schuld treft, wil hij toch billijkheidshalve een kleine ver goeding geven en zet zijn meening duide lijk uiteen. De voorz. merkt op, dat de heer de Lange zijn voorstel heeft ingetrokken, waarna na korte bespreking het voorstel an B. en W. ocm geen schadevergoeding te geven, z.hs. wordt aangenomen. B. en W. bieden den Raad aan het ont werp gemeente-begrooting dienst 1931. De voorz. 'deelt mede naar aanleiding van een vraag van den heer Willemse, dat de inrichting en aanleg voor de teeken- sc-hool, inclusief de kookschool heeft ge kost 481. Het onderhoed en het brand- stoffenverbruik zijn geraamd op 382.60. De heer Willemse dringt nogmaals aan op Gasverbruik voor verwarming, wat toch ten goede komt van het bedrijf. Een nuchtere feestviering. De voorz. zegt, dat de aanbesteding van de O. L. school is gegund aan de firma Remmerswaal en Bosmeijer te Veur. De voorz. bespreekt de le steenlegging en vraagt het gevoelen van den Raad, of dit een feestelijk karakter moet hebben of een en ander zonder verdere plichtspleging moet geschieden, daar de school met het oog op de annexatie toch spoedig eigen dom van Den Haag zijn zal. Enkele heeren willen een en ander met de stille trom doen, doch anderen willen de le steenlegging op de gewone wijze ge schieden en die personen uitnoodigen, die hierbij tegenwoordig behooren te zijn. Géd. Staten zijn hun gang gegaan, en ook Stomp wijk moet doen, of er niets gebeuren gaat. Het onderwijs is toch in deze de hoofd zaak. B. en W. zullen een en ander op de ge bruikelijke wijze doen geschieden. De voorz. bespreekt de uitvoering van de demping van een gedeelte sloot aan de Meerlaan, wat in het belang van het ver keer noodzakelijk was. Er is echter hierom trent. veel stof opgewaaid, cmdat door B. en W. in deze het Stompwijksche Polder bestuur niet is gehoord; dit is echter een abuis geweest, omdat B. en W. niet wisten, dat deze polder ook gehoord moest wor den. Door de wethouders is bij afwezigheid van den burgemeester hiervoor in een ver gadering ook excuus aangeboden. Een en ander heeft echter wrijving gebracht tns- schen genoemd polderbestuur en het ge meentebestuur en nu worden er persoon lijke kwesties van gemaakt. De voorz. erkent, dat B. en W. een fout hebben gemaakt, omdat zij den Raad hier in niet gehoord hebben, doch dit, is niet met opzet geschied doch niettegenstaande willen zij erkennen, dat dit niet juist is geweest. Hij zet een en ander duidelijk uiteen. De heer Willemse merkt op, dat deze zaak niet zoo eenvoudig is, als de voorz. deze voorstelt. Hij vraagt B. en W. in het vervolg voorzichtiger te zijn en den Raad in alles te erkennen. De heer Verheijen dringt er op aan, dat B. en D. met dergelijke zaken in den Raad komen, daar dan vele onaangename ver wikkelingen kunnen worden voorkomen. De heer Waayer zegt, dat den anderen kant van de Meerlan gevaarlijker is dan waar nu gedempt is hij zou gaarne een kostenberekening zien voor demping van den geheelen sloot en verbetering der ge heele laan. •Er worden dan nog breedvoerige bespre kingen gevoerd, welke vrijwel alle op het zelfde neerkomen. De voorz. zegt, dat B. en W., zoodra de uitspraak avn Ged. Staten gedaan is in deze kwestie, met nadere gegevens en in lichtingen en kostenberekening zullen ko men, waarmede de Raad accoord gaat. Na een mededeeling van den voorz. in zake vernieuwing van de stoelen in de raadszaal, sluit de voorzitter onder dank de vergadering. ,..Ja, ziet u, ik ben bang dat dit Louis XIV ledikant wat klein is. Hebt u niet een nummer grooter, Louis XV bijvoor beeld?" VEUR. Tegen annexatie door Veur. Uit de bewoners, wonende in het Oosteinde, Dam- sigtstraat, enz. tusschen het Viaduct en Veursche Paal te Voorburg, het gedeelte, dat bij eventueele annexatie aan Veur is toegedacht, heeft zich een comité ge vormd, dat niet bij Veur gevoegd wenscht- te worden, doch bij Voorburg, of indien Voorburg bij den Haag geannexeerd wordt, ook bij den Haag gevoegd te worden. De bewoners van bovengenoemd gedeel te zijn tegen Maandag a.s. ter vergadering opgeroepen in hotel „Wijkerbrug". .Geboren: Elisabeth Johanna Maria d. van J. N. v. Bohemen en J. J. Dobbe Cornelia Bertina d. van J. G. v. Hameren en J. M. A. van Geel Jacoba Cornelia Maria- d. van T. J. Weerdenburg en M. B. v. Boheemen Petrus Johannes Wilhel mus z. van J. P. v. Rooijen en E. M. van Rijn. DERDE BLAD PAG. 10 HILLEG0M. Personalia. Met ingang van 1 Januari a.s. is de heer J. Feddema. onderwijzer aan de St. Joseph-school alhier, benoemd tot onderwijzer aan de U. L. O.-Kopschool te Zevenaar. Naar wij vernemen, heeft de heer Feddema, die o.a. ook leeraar was aan den Handelsavondcursus te Lissc, de be noeming aangenomen. Veiling. De uitslag der veiling bij gunning, gehouden ten overstaan van No taris D. Lodder alhier is als volgt: 1. Het woonwinkelhuis aan de Hoofdstraat te Hil- legom, in bod gebracht op 10.000, ge mijnd op 1100 door den heer P. Hooge- veen Lzn. te Haarlem. 2. Perceelen wei land, groot 20270 vierk. M. in hoogste bod gebracht op 6200 gemijnd door den heer W. van Dongen op 1900. 3. Het burger woonhuis aan de Prins Hendrikstraat, in bod gebracht op 4600, gemijnd op 300 door den heer C. Joh. Bakker Jzn. alhier. De perceelen 1 en 2 werden toegewezen, perceel 3 opgehouden. Geboren: d. van J. M. Schouten van Wijnen d. van A. M. van der Lin denWillemse z. van M. Th. Lommerse Uitendaal z. van A. M van der Aar Steekers d. van W. M. SlobbeKapi tein. Getrouwd: P. A. Beelen en M. J. van Bourgondien. N00RDWIJKERH0UT. Het nieuwe Postkantoor. Zaterdagmiddag had de bezichtiging plaats van het nieuwe hulp-post en tele graafkantoor alhier, welk gebouw officieel werd in gebruik genomen. Het nieuwe ge bouw, gelegen aan de Havenstraat, geeft in zijn geheel een mooi aanzicht. We mo gen dan ook gerust zeggen, dat dit kan toorgebouw met bovenwoning voor de ge meente Noordwijkerhout een aanwinst is. Ook van binnen ziet het er met zijn ruime vestibule, wachtkamer, kantoorlokaal, be ste derskamer, alsmede een lokaliteit voor de binnen afzienbaren tijd in dienst te 6tellen automatiseering der Rijkstelefoon, zeer goed hit. Vele inwoners hebben van de gelegenheid gebruik gemaak», om een en ander in oogenschouw te nemen. We merkten o.m. op burgemeester van Iersel en den gemeentesecretaris. Vermelden we, dat de gemeente Noordwijkerhout voor het gebouw een uurwerk schonk en. het St. Bavogesticht een zeer fraaien stoel. Het behoeft niet gezegd, dat een talrijke hoeveelheid bloemstukken getuigde van ingenomenheid en sympathie. De heer J. Padding, eigenaar van het gebouw en te vens kantoorhouder, leidde de bezoekers rond en liad vele gelukwenschen in ont vangst te nemen. Voor hem was deze dag een waardige voldoening voor het vele, door hem en zijn gezin in dienst van het publiek en van het rijk verricht. Ook wij feliciteeren Noordwijkerhout met het schoone en d-oelmatige gebouw en hopen' dat de heer Padding er nog vele jaren met opgewektheid moge arbeiden. SASSENHEIM. L. T. B. De. L. T. B. afdeeling Sassen- heim, hield haar algemeene vergadering in het gebouw der K. S. A. De voorzitter, de heer A. J. Verkley, opende de vergadering op gebruikelijke wijze, en heette de aan wezigen welkom, zijn spijt er over uitdruk kend dat de opkomst zeer gering is. Hierna volgde voorlezing der notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd. De voorzitter lichtte een en ander nader toe inzake de werkwijze van het Boekhoud- bureau der L. -T. B., het wel zeer voordec- lig blij let te werken vergeleken met andere instellingen. Als feestgave voor het bestuur der K. S. A. werd een bedrag van 2.50 uitgetrok ken. Getracht zal worden in overleg met het secretariaat van den L. T. B. een leeraar uit te noodigen van de Landbouw school te Voorhout, en hem te verzoeken het onderwerp te behandelen „Veevoeder", speciaal voor kalf- en melk-koeien. Ter sprake werd gebracht om den se cretaris van de Vakgroep „Bloemisten" te verzoeken namens de ledenvergadering, om eerst een plaatselijke bijeenkomst te houden, alvorens een Kringvergadering te beleggen. Het ontwerp „Bondsstatuten" werd na eenige toelichtingen van den voorzitter, onveranderd goedgekeurd.. Besloten werd op 7 November een H. Mis te laten opdragen voor de leden en over leden leden der L. T. B. Nog werd besloten een feestavond te houden, waarvoor een feest-commissie werd benoemd, bestaande uit de heeren N. Slin gerland en P. Zwetsloot. Voor de Retraite, welke wordt gehouden van 15 tot 18 November gaf zich een lid op, verwachtende dat nog meerdere zullen volgen. Als afgevaardigde naar de algemeene vergadering te Haarlem werd benoemd de heer P. van Dijk, en als plaatsvervangend de heer A. van Dorp. De geestelijke adviseur constateerde op nieuw dat er onder de leden der L. T. B. zeer weinig belangstelling is voor bun Ka tholieke Organisatie, en den wensch uit sprekend, dat men in het vervolg meer blijk zal geven van medeleven met den Bond. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de vergadering met dank voor de opkomst. STOMPWIJK. Geboren: Johanna Anna Maria d. van G. A. Ham en A. A. v. d. Burg Margaretha Johanna Adriana d. van G. P. v. d. Sande en C. J. Kerkvliet. Ov ei ried. en: Trijnt j* Wilh. Hooge- veen 23 j. W0UBRUGGE. Personalia. De heer H. J. Boekamp alhier heeft de benoeming tot onderwijzer aan de bizonderen school te Nunspeet aan genomen en voor de benoeming te Katwijk aan Zee bedankt.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 10