LUCHTVAART MAANDAG 20 OCTOBER 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 Alphen I—A. S. C. I 2—1. De Leidsche roodzwarten hebben hun eerste nederlaag te pakken en de overwin ning van Alphen is bovendien verdiend, want al stond het spel van A. S. C. som wijlen technisch iets hooger, tegen de en thousiast spelende voorhoede der Rijnbe woners moest tenslotte de A. S. C.-verda- diging het afleggen, al valt niet te ont kennen dat Josson in de verdediging voor A. S. C. uitnemend werk heeft verricht. Van de voorhoede der Leidenaars ging over het geheel te weinig kracht uit en hieraan is het wel te wijten, dat zij deze nederlaag te slikken kreeg. De soms zeer goede kansen welke A. S. C. zich wist te scheppen, werden door falen en slecht schieten der voorhoede om hals gebracht. Bij Alphen viel Dijkman door zijn schitte rend verdedigen in de achterhoede bijzon der op; Leek die als invaller voor Hoogen- boom de midhalfplaats bezette was die plaats ten volle waard. Zijn spelverdeeling en zuiver plaatsen van het leder was onbe rispelijk, als uitblinkers vallen voorts Bin nenkamp en v. Kooijk te memoreeren. Keeper v. Leeuwen was voor de A. S. C.- voorhoede een niet gemakkelijk te over winnen hinderpaal. Over den wedstrijd het volgende: Precies twee uur wordt onder leiding van scheidsrechter van der Kraats afge trapt- A. S. C. verkiegt eerst het voordeel van den zwakken wind. Alphen neemt het leder direct mede en onderneemt de eerste aanval op het A. S. C.-doel, zoodat het achter-trio dadelijk handelend moet op treden. De voorhoede van Alphen komt weldra terug, maar het is vooral Josson, die telkens tijdig weet weg te werken. Er zijn pl.m. 10 minuten gespeeld, wanneer bij een snelle doorbraak der Alphen-voorhoe de Binnenkamp uit een rechtsche voorzet, het leder te pakken krijgt en onberispelijk inschiet. (1—0). A. S. C. schijnt nu in te zien, wil zij succes behalen, dat zij moet aanpakken. Van Leeuwen krijgt dan ook weldra eenige felle schoten op zijn doel te verwerken. Allengs gaat het spe' weei meer gelijk op, met aan weerszijden ge vaarlijke momenten. Vooral het doel der roodzwarten heeft het zwaar te verant woorden, waarbij Josson soms de meest gevaarlijke schoten keurig onderschept. Aan de andere zijde kan de A. S. C.-voor- hoede evenmin het net vinden, zoodat on der groote spanning met 10 voor Alphen de rust komt. Na de thee zien we de voorhoede der thuisclub direet ten aanval trekken. Een corner op het A. S. C.-doel blijft onbenut.- Alphen blijft aanvallen. Telkens en telkens belandt den bal gevaarlijk dicht bij liet A. S. C.-doel, waar de verdediging de handen meer dan vol heeft om doelpunten te voor komen. Toch hangen er doelpunten in de lucht, want. als even later Binnenkamp het leder wordt toegespeeld, lost hij uit het midden een schot, dat den verbluften A. S. C.-keeper het nakijken geeft (2—0). Als het A. S. C.-doel nog eenige malen aan groot gevaar is ontsnapt, volgt een onver wachte doorbraak der A. S. C.-voorhoede, waarbij de linksbuiten uit een voorzet van rechts den achterstand weet te verkleinen. A. S. C. zwoegt daarna hard om den ach terstand in te halen, maar het spel der voorhoede lijkt te onbenullig om te doel punten. Een strafschop even buiten het be ruchte gebied, blijft door naast schieten zelfs onbenut. Ook Alphen weet het net niet meer te vinden, zoodat het einde on veranderd aanbreekt. Hillinen I—U. V. S. I 4—2. U.V.S. verschijnt met hetzelfde elftal als tegen Zeemeeuwen. De leiding is in han den van den heer v. Setten. De eerste verkenningen zijn voor Hilli nen. Graafmans c.s. weten echter onheil te voorkomen. Dan is het woord aan U. V.S. en de verdediging der Hillegommers moet alle zeilen bijzetten om onheil te voortkomen. U.V.S. is geregeld in de meer derheid en toch komt juist het succes aan den anderen kant. Bij een vrije trap laat de een vcor den ander den bal loopen en voor Kramp kan ingrijpen verdwijnt de bal in het net (10). Dat is U.V.S. te bar en goed combineerend gaa't de voorhoede ten aanval. Succes kan niet uitblijven. Bij een van de vele aanvallen weet Boom met een schitterend schot gelijk te maken (11) U.V.S. blijft sterker ofschoon de aanvallen der Hillinen-menschen niet van gevaar zijn ontbloot. Spoedig kondigt de scheidsrech ter de rust aan. Na de rust pakken beide partijen flink aan. Geleidelijk aan wordt U. V. S. weer sterker, maar weet haar meerderheid niet uit te drukken. En weer komt het succes aan den anderen kant, wanneer Burgy een lichte overtreding begaat in het beruchte gebied welke te zwaar wordt bestraft met een strafschop (21). Weer heeft Hilli nen de leiding genomen, echter van zéér korten duur want een algemeene aanval leidt tot een doorloopen van Boom en de stand is gelijk (22). Vinnig wordt nu om de leiding gestreden, voorloopig blijven doelpunten uit. U.V.S. is en blijft sterker, maar hoe zij ook zwoegt doelpunten blij ven uit. Slechts sporadisch komt Hillinen over de helft en is dan ook zeer gevaarlijk. Vooral de mid voor en rechtsbinnen onder scheiden zich. Nog acht minuten zijn te spelen en de stand is nog steeds gelijk. Aanval op aanval onderneemt de TJ.V.S.- voorhoede, tweemaal gaat C. La-man er al leen vandoor, echter beide malen zoekt hij het doel in de verkeerde richting. Peter probeert het met van verre te schieten, maar de keeper is er een van het goede soort. Hillinen heeft dan bij twee aanvallen succes en weet op heel gelukkige wijze 2 doelpunten te maken (42). Groot is de verslagenheid in het U.V.S.-kam.p wat zeer begrijpelijk is. Driekart van een wedstrijd de meerderen te zijn geweest en dan nog te verliezen is een hard gelach. Gelaten hebben de Blauwwitten hun lot ondergaan 'noals het sportlui betaamt, maar met het voornemen revanche te nemen. De wed strijd is in de beste verstandhouding ge speeld. LugdunumB.E.C. (Delft) 3—2. In ons Zaterdagavond-overzicht werd reeds volkomen terecht geschreven dat de B.E.C.-men/schen heel wat in hun mars hadden, waardoor de kas op een overwin ning van Lugdunum buitengewoon gering zou zijn. Niets is schijnbaar zoo wisselvallig hadden, waardoor de kans op een overwin ning der winstpunten. Dit blijkt wel uit deze ontmoeting waar het anders is ge- loopen dan aanvankelijk werd gedacht. Niet B.E.C., maar de groen-witten hebben door hun felle tegenstand en een ausdauer tot het laatste moment de zoo gewaardeerde twee puntjes in Leiden weten te behouden. De Lugdunum-keeper van der Berg heeft in dezen wedstrijd lauweren geoogst even als de Roo en Vermond, trouwens de groenwitten hebben getoond wat enthou siasme vermag tegen een ploeg die iets technisch beter spel liet zien. Jammer was dat er onder enkele spelers nog even een confilct ontstond, wat deze gemoedelijke scheidsrechter tactisch wist te verhelpen. Het was eivol in het Pomona-laantje, voetje voor voetje bereikten de bezoekers het terrein, waar slechts één suppoost de kaartjes afgaf. Een vluggere afdoening is in 't vervolg wenschelijker. Reeds onmiddellijk kwam de noodige spanning, toen reeds na 2 minuten spelen een prachtschuiver juist langs de doelpa len van keeper van der Berg verdween. De gasten bleven eenigen tijd in de meerder heid, en vestigden den indruk dat Lugd. en zware strijd tegemoet ging- Deze indruk verminderde geleidelijk Dra forceert Lug dunum een corner, zonder succes. Een hachelijk moment ontstaat wanneer v. Well hands maakt, de bal wordt echter over de doellat geschoten. De groen-witten spelen met elan, en bij een aanval glipt Vermond als linksbuiten langs de backs, een keu rige voorzet en een prachtkogel verdwijnt van de voet van de Roo in de touwen 10. Er is dan 5 minuten gespeeld. Geen oogenblikje verslapt de strijd en vooral de voorhoed van B.E.C. tracht den gelijkma ker te scoreneindelijk wordt hun werken ten slotte beloond, want ongeveer 10 minu ten voor de rust komt de gelijkmaker (11) Na de rust komt Lugdunum prachtig op zetten, reeds eenige malen worden de backs verschalkt, met het succes, dat Ver mond keurig voorzet, één pass van de Jaeger naar de Roo, en het tweede doel punt wordt gefabriceerd onder groot ge juich van de supporters (21). De B.E.C.-voorhoede blijft onrustbarend aanvallen, een corner, een keurige kopbal, en wederom maakt B. E. C. gelijk. (22). De gasten geven zich niet gewonnen en een mooie schuiver van den linksbinnen kan van der Berg nauwelijks verwerken. Roman maakt het 3e doelpunt. (32). v. Well gaat in de voorhoede, terwijl de spil- plaats door Roman wordt ingenomen. On danks het nu meer geforceerde spel der B.E.C.-menschen blijft de stand onveran derd Zelfs dachten we v. Well nog te zien scoren, wanneer hij één meter voor open doel naast schiet. De scheidsrechter was goed. L. F. C.T. H. B. 2-0. In dezen wedstrijd bleek wel zeer duide lijk dat in de afdeeling dezer clubs weinig of geen krachtsverschil tusschen de diverse clubs aanwezig is. Zoo had L.F.C. tegen de hekkesluiters geen gemakkelijken middag en met een schutter had T. H. B. wel een kansje op de punten gemaakt. En toch ondanks de wit- hemdenploeg niet best op dreef was, kwam hen de overwinning toe. Door enkele ver anderingen was het verband beter gewor den, en juist dat ontbrak bij T. H B.. Met eenig geluk had L. F. C. met rust een goe de voorsprong kunnen hebben, met kunst en vliegwerk zorgde T. H. B. voor een blanco stand (00). Na- de hervatting pakte L. F. C. flink aan en achtereenvolgens schoten Heijmans net naast en Siebert hard ander de lat. Een doelpunt zat in de lucht en het was Siebert die onhoudbaar inschoot (10). Vrijwel voortdurend zijn de withemden aan het woord geweest, maar T. H. B. ver dedigde goed, terwijl de enkele uitvallen zeer gevaarlijk waren. Een kwartier voor het einde schoot. Heijmans onhoudbaar nummer twee in. (2—0.) De strijd was toen beslist, bijna had Nagtegeller de score ver hoogd, doch de T. H. B.-doelman redde mooi. Scheidsrechter Bos leidde den ge moedelijken strijd op goede wijze. Voorwaarts I—Alphia I 3—1. Alphia Heeft teleurgesteld, door na het vertoonde goede spel vorige week tegen U. V. V. thans met 13 van Voorwaarts te verliezen. De bezoekers bleken niet op gewassen tegen de forsch spelende thuis club, die haar kracht zocht in tal van ruwe spelmomenten, waartegen de scheids rechter, die overigens de leiding niet vol doende in handen had, herhaalde malen moest optreden. Over den wedstrijd het volgende: Direct na de aftrap neemt Voorwaarts het spel in handen, waardoor de verdedi ging der bezoekers al dadelijk handelend moet optreden. De aanvallen der Voor- waarts-voorhoede blijven aanhouden. Voor loopig weet de Alphia-verdediging stand to houden. Eerst na geruimen tijd moet keeper Rad8tok voor een schot van den linksbinnen van „Voorwaarts" zwichten. Ook Alphia's voorhoede forceert enkele malen een doorbraak. Eens lijkt het of haar midvoor, die de verdediging reeds is ge passeerd, gelijk zal maken, doen dan brengt de Voorwaartskeeper redding. Rust komt dan onveranderd. Na de rust schijnen de bezoekers er wat beter in te komen. Toch is he: weer de thuisclub, die in de eerste minuten haar voorsprong weet te vergrooten. Alphia is hierdoor geenszins ontmoedigd en uit een goed opgezetten aanval heeft haar links buiten het genoegen den achterstand te verkleinen. Alphia tracht alsnog den ach terstand in te halen, doch de Voorwaarts- j verdediging houdt stand. Even voor het eindfe komt onverwacht een snelle door braak der thuisclub en de stand is 31. Ondanks hard zwoegen der bezoekers komt onveranderd het einde van dezen wed strijd. KORFBAL NEDERLANDSCHE KORFBALBOND. De uitslagen. Westelijke afdeeling. Eerste klas se N.-H. WesterkwartierHercules 41; D.T.V. Olympia 32; D.V.D.Koog Zaandijk 21. Eerste klasse Z.-H. H.K.V.—Velox 2—1; Vitesse—Fluks 3—1; D.K.C.Ons Eibernest 32; Het Zuiden Deetos 20. Oostelijke afdeeling. Eerste klasse A. Z.K.C.E.K.C.A. 41; NoviomagumRapi- ditas 22. Eerste klasse B. D.O.S.A.K.C. 51; NaasOns Clubje 12 Noordelijke afdeeling. Eerste klasse. FrisioN.I.C. 33. Vitesse—Fluks. 3—1. ATHLETIEK Een nieuw record 1600 Meter hardloopen. v. Es, na overgereden te hebben met R. Riethoven, wegens gelijk aantal punten; C. Paats en I. Keijzer beiden 3 met 6 pnt., 4. v. List, terwijl bij de junioren J. Riet hoven Azn. op den Isten prijs beslag wist te leggen door al zijn ritten te winnen. Tweede werd P. de Water, 3. Roelandse, 4. J. Riethoven Hzn. Voor de imitatie-rit van Hollandia over 60 K.M. op Zondag a.s. zijn als afgevaar digden aangewezen Th. Wurzer, W. Seve- rijnen, D. Ramp, A. v. Egmond, J. Ver schoor, terwijl als reserve meegaan J. Riethoven en W. Graafmans. BILJARTEN NEDERLANDSCHE BILJARTBOND. De crisis opgelost. In een gisteren in Krasnapolsky te Amsterdam gehouden vergadering van den N. B. B. zijn scherpe woorden geuit aan het adres van den bondsvoorzitter, den heer .Sanders, wiens aftreden men eischte, omdat hij de belangen van den bond niet naar behooren behartigde. De heer Sanders verdedigde zijn beleid en zeide ten slotte niet gedwongen heen te zullen gaan, maar de vergadering te willen laten beslissen. De bestuursverkiezing had tenslotte het volgend resultaat. Inplaats van den heer Wittebol werd tot secretaris gekozen, de heer A. Pijper (Biljartvereeniging Amsterdam). In de plaats van den heer B. H. Smit werd bij acclamatie tot penningmeester gekozen, de heer Foeljager (De Sociëteit, Haarlem). Voorts werden nog tot bestuursleden ge kozen de heeren Verharen (Biljartclub Het Y) en Peters (Biljartclub Galand, Rotterdam). Op voorstel van het bestuur werd in principe besloten tot het aanstellen van een bezoldigd administrateur tegen een vergoeding van 700.— LEIDSOHE VOETBALBOND. De kampioenswedstrijden. De uitslagen der gehouden wedstrijden om het 3e klasse L. B. B. op Donderdag luiden: car. brt. h.s. gem. J. v. d. Poel 66 31 7 2.12 H. v. Niekerk 100 31 11 3.22 C. de Haas 100 56 10 1.78 C. v. Rijs 90 56 7 1.60 de Krcrh TT 1, de Kroon III 1 punt. Winterwedstrijd Leidsch Schaak genootschap. Voor den winterwedstrijd van het Leidsch Schaakgenootschap schreven reeds 35 leden in. Deze zijn naar speelsterkte in 4 groepen gerangschikt, in de eerste groep 8, in de drie volgende groepen elk 9 spe Iers. In de hoofdgroep spelen mede: P. L. J. Rassers, W. Demmendal, M. M. Segaar, Ir. J. J. G. van Hoek, W. A. A. van Otterlo G. Bosscha, W. H. Bosscha en W. de Bruin. PAARDENSPORT Courses op Dindigt. De uitslagen van de gisteren op Dindigt gehouden Rennen en Draverijen luiden: I. Sieghilde prijs. Prijzendraverij 4de klasse over 1700 Meter: 1. Koning Normand (eig. D. Evenhuis); 2. Uitlooper V (eig. Joh. v. d. Stad). II. Santioga prijs: Ren op de vlakke baan over 1200 Meter: 1. Aveiin (eig. M. J. v. d. Velde); 2. Milano (eig. W. Jochems). III SenatorprijsPrijzendraverij 2de en 3de klasse over 2000 Meter: 1. Sister Pa trick H (eig. Jac. Klarenbeek); 2. Curville Patrick (eig. A. M. L. Vogeelsang). IV.' San Remoprijs: Ren op de vlakke baan over 1900 Meter: 1. Plume Square (Stal Hippos), 2. Hellebore (eig. W. Joohems). V. Groot Criterium van Duindigt. Dui- zendguldenprijs. Afstand 3600 M. Handicap lste klase: 1. Present H (eig. Stal C); 2. Queen H (eig. A. Vringer). LEIDSCHE P0LITIE-SP0RTVEREENIGING. De L. P. S. V. zal morgen haar eersten competitiewedstrijd spelen voor de Neder- landsche Politie-competitie. De wedstrijd wordt gespeeld tegen „Hermandad I" uit Rotterdam en vangt om 10 uur van. aan op het terrein achter „Pomona Voor de afdeeling schermen trekt de 2de Equipe een wedstrijd op sabel tegen de Leidsche Burgerwacht. Deze wedstrijd vangt morgenavond te 8 uur aan in de aohermzaal van het Politie-bureau. Voorts gaat de le equipe Donderdag naar Alphen om aldaar op sabel uit te ko men voor de Leidsche schermcompetitie tegen Alphen I. DE INDISCHE P0STVLUCHTEN. Berichten van het tweede, het derde en van het eerste retourvliegtuig. Aneta-Vaz Dias meldt, dat bij de K.L.M bericht is ingekomen, dat het tweede post vliegtuig, de P.H.A.E.O. gisteren te 5.55 u. van Medan vertrokken en te 14.10 te Ban doeng gearriveerd is. Bij de K.L.M. kwam bericht binnen, dat het derde postvliegtuig de P.H.A.E.N. gis termorgen 8 uur 25 min. uit Athene is vertrokken, en om 16 uur 45 te Cairo is ge land. Alles wel aan boord. Heden verder. Bij de K.L.M. kwam bericht binnen, dat het eerste retour-vliegtuig de P.H.A.G.R. gistren om 14 uur van Bangkok is ver trokken en om 17 uur 30 te Allahabad is geland. Alles wel aan boord. Heden gaat men verder. DE „GRAF ZEPPELIN" TOCH OP REIS Naar Mannheim en weer naar huis. Het luchtschip „Graf Zeppelin" is Zon dagmorgen 7 uur 55 voor een vlucht naar Mannheim gestart. Aan boord bevonden zich 18 personen. Om 14 uur precies kwam het luchtschip te Mannheim aan. De landing verliep vlot. Na een oponthoud van een uur is het luchtschip naar Friedrichtshafen terugge keerd waar het ob 17 uur 37 landde. DE RACE NAAR AUSTRALIË. Kingsford Smith de overwinnaar. Kingsford 8mith heeft gisteren de laat ste étappe van zijn vlucht van Engeland naar Australië volbracht en is te Pon Darwin aangekomen. Hij heeft verlaard, dat zijn gemiddelde snelheid 175 K.M. per uur is geweest. He den om zes uur plaatselijken tijd hoopt hij zijn tocht naar Sydney voort te zetten. Hij heeft den afstand Engeland naar Port Darwin in tien dagen, twee uur en tien minuten afgelegd. De machine van Smith's mededingen, den luitenant-vlieger van de Britsche Royal Air Force, Hill, is tusschen Koepane en 'Atn- poepoe over den kop geslagen. De niachi ne is beschadigd. Hill bleef ongedeerd. Bij een kunstvluchf doodgevallen. De medevennoot van de Maxim-film maatschappij, directeur Paul Ebener, stort te Zaterdag bij een kunstvlucht met zijn sport vliegtuig van een hoogte van drie honderd meter neer. Directeur Ebener was op slag dod. Het vliegtuig werd totaal vernield. Volgens een nader bericht is de oorzaak van dit ongeluk, dat een der draagvlakken afbrak. Ladoumègue, de bekende Fransche afch- leet, die onlangs het op naam van Dr. Peltzer staande wereldrecord over 1500 M. heeft verbeterd, heeft gisteren oen po ging tot recordverbetering ondernomen op het wereldrecord over 1 K.M., dat even- eens ten name staat van den Duitschen 1 hardlooper, in den tijd van 2 min. 25 4/5 sec. Ladoumègue liep den afstand in den tijd van 2 min. 23 3/5 sec. Hiermede verbeter de hij het record derhalve met 2 1/5 sec. WIELRENNEN Leidsche Ren- en Toeristver. „Swift". De uitslag van de gisteren gehouden sprintwedstrijden om het plaatselijk kam pioenschap luidt: 1. J. v. d. Wilk, die voor de zesde maal beslag legde op den titel; 2. J. Verschoor. Buiten de kampioenschappen werden er nog eprintwedstrijden gereden over 500 M. voor A. en B.-,klassers en Junioren. De uitslag voor de A-klasse luidt: 1. J. v. d. Wilk, 2. J. Verschoor, 3. D. Ramp. 4. E. Sladek, 5. J. v. Wezel, 6. A. v. Eg- mond. De uitslag voor de B-klassers luidt: 1. J. SCHAKEN Om het kampioenschap van Lelden. Ook de zesde partij van den tweekamp DemmendalG. Bosscha is door Demmen dal gewonnen. De kansen van laatstge noemde zijn nu weer heel wat gestegen, de stand is thans Demmendal 2.5, Bosscha 3.5 punt. d4 opening. Wit: W. Demmendal, zwart: G. Bosscha. 1. d4 dó, 2. e3 e8 3. Ld3 Pfrt 4. Pbd2 Ld6 5. f4 c5 6. c3 cd4: 7. cd4: Pc6 8. a3 Ld7 9. Pf3 Tc8 10. Pe5 a6 11. 0—0 Pe7 12. Pdf3 Db6? t)eze zet is fout, het kost twee pion nen en een slechteren stand 13. Pg5 00 I. PdTPdT: 15. Lh7:f KliS 16. Dh5 PfO 17. Dli4 g6 18. Lg6:t Kg7 19. Ld3 Th8. Db3 is beter. 20. Dg3 Kf8 21. Pf3 Db3 22. Pe5 Le5: 23. fe5: Ph5: 24. Df3 Ke8 25. Ddl Ddl26. TdlPc6 27. Ld2 Ke7 28. b4 f6 29. ef6: Pf6: 30. Tacl Tcf8 31. Tfl Tg9 32. b5 ab5: 33. Lb5: Pe4 34. Lel Kd6 35. Tf7 e5 36. Tb7Pd437. ed4ed438. Lb4t Kd4 39. Te7t Kg4 40. Tflf Kg5 41. Te5f Kh6 12. Tff5 KgG 43. Td5: Tc8 44. Ld3 Tclf 45. Tfl: Tfl:f 46. Kfl: zwart geeft op. Goed weer, een goed veld, twee enthousiaste ploegen, alle factoren voor 'n goeden wedstrijd. En werkelijk was deze ontmoeting de moeite waard, al had het spel fijner kunnen zijn. Be slist ruw mogen we het niet noemen, maar te- geen tot onaangenaamheden, om van gevaar Even willen we hier iets aanstippen, dat tot verruwing aanleiding moet geven, en dat niet speciaal van dezen wedstrijd is, maar den laat- sten tijd teveel oogluikend wordt toegelaten, terwijl het reglementair verboden is. We be doelen het spelen met doppen onder de schoe nen of met zoolbeslag, zooals o.a. De Jong van Vitesse te velde kwam. Hij kon zoodoende stoppen waar zijn tegenpartij doorgleed, het- ge entot onaangenaamheden, om van gevaar nog maar te zwijgen, aanleiding moet geven. Het meest van beide partijen viel het spel van den Flukser Meylink te roemen. Trouwens de Fluks-ploeg in zijn geheel was evenals verle den week veel beter dan in eenigen wedstrijd van het vorige seizoen. Voor rust was Fluks meestentijds in de meerderheid, terwijl na de pauze de partijen weer tegen elkaar opwogen. De uitslag geeft dan ook de sterkteverhouding niet juist weer. Alleen de improductiviteit van het aanvalsvak RessenaarHorree heeft Fluks doen verliezen. Het wedstrijd-verloop was in 't kort als volgt: Kort na den aanvang neemt Tuk voor Fluks de leiding. Als de bal dan echter weer uit het midden wordt uitgeworpen, maakt Van Beeck onmiddellijk gelijk. De nieuwe Vitesse-aanval Uittenbroek-De Jong wordt goed bewaakt en beeft bovendien met de vrije kansen geen ge luk. De Fluks-aanval RessenaarHorree vlot slecht. De dames raken schijnbaar vermoeid, de heeren kunnen het samen niet af. Ook hier hebben de schoten geen succes. Het loopt dan ook tegen rust als De Jong plotseling voor Vi tesse inschiet (21). Na de thee gaan de par tijen goed tegen elkaar op. De Fluks-verdedi- ging werkt uitstekend, de aanval breekt een enkele maal goed door, maar zonder succes. De Vitese-aanval levert enkele mooie schoten, maar heeft geen geluk. Zoo blijft de stand on veranderd, tot een minuut of 10 voor het einde Uittenbroek met een niet-bepaald mooi schot de voorsprong tot 31 opvoert. Na wisseling brengt dan de nieuwe opstellipg in dezen stand geen verandering meer. C. Hendriks 95 32 13 2.96 H. Rietbergen 100 32 11 3.12 J. v. d. Poel 67 42 8 1.59 L. van Keeken 100 42 7 2.38 H. v. Niekerk 76 27 13 2.81 H. Rietbergen 100 27 21 3.70 De uitslag van den we dstrijd Poort van Cleef II—Hollandia II oor de 3e klas comp. L. B. B. luidt: W. Haasnot (Holl.) 100 36 13 2.77 J. de Roo res. (P.v.Cl.) 69 36 8 1.91 G. Guyt 100 35 10 2.85 B. v. d. Wijngaard, res. 51 35 7 1.50 N.N. 100 55 8 1.81 M. Fontein 84 54 12 1.55 De 4e partij is door Hollandia gewonnen gegeven w. n. o. Hollandia 2, P. v. Cleef 0 punten. De uitslag van den wedstrijd de Kroon I L. U. T. O. II voor de 3e klasse comp. L. B. B. luidt: N.N. res. (Luto) 89 53 9 1.67 C. v. R ijs, res. (de Kr.) 100 53 11 1.88 N.N. 81 39 13 2.07 L. Blonk 100 40 8 2.50 G. Jansen Jr. 100 46 10 2.17 M. Zuiderduin 64 46 9 1.39 Jac. J. Bonte 78 43 1.81 C. J. Kroon 100 44 11 2.27 De Kroon 2, L. U. T. O. 0 punten. De uitslag van den wedstrijd de Kroon 1 IIde Kroon III voor de 4e klas comp. I L. B. B. luidt: J. Verdoes (de Kr. II) 92 60 8 1.53 j M. v.d.Oever (de Kr. III) 100 61 7 1.63 J. de Vreugd C. v. d. Wiel C. Vooijs N.N. 60 55 100 56 7 1.09 8 1.78 100 57 8 1.75 76 57 10 1.33

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7