Transpirerende VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1930 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 Poging tot aanranding. Woensdagmiddag trachtten twee man nen die in een auto door Bosschenhoofd bij Oudenbosch reden, een tien-jarig meisje, ongeveer ter hoogte van de Vaart, aan te randen. Toen het meisje naderde, zetten zij den motor van hun wagen stop. Een hunner poogde hot meisje te grijpen. Het meisje wist gelukkig te ontkomen en holde luid schreeuwend dorpwaarts. Door het naderen van een postbeambte zetten de aanranders vlug den motor aan en ver dwenen in de richting Breda. De marechaussee van Oudenbosch stel de na aangifte onmiddellijk een onderzoek in. Daar de nummerplaat bemodderd was, was men niet in staat geweest het num mer te lezen. Wel staat vast, dat het een vier-persoon Citroen was, die een Bra- bantsch nummer droeg. Gevaarlijk moedertje spelen. Gisteravond is de omgeving van de Groote Lindstraat te Botterdam in rep en roer geweest, doordat het gerucht de ron de deed, dat twee kinderen vergiftigd wa ren door ondeugdelijke melk. Inderdaad zijn een paar kinderen uit die straat na het gebruik van melk onwel geworden, maar naar het onderzoek heeft uitgewezen, is er van vergiftiging geen sprake geweest. De kinderen hadden moedertje gespeeld en elkaar daarbij melk gevoerd. Deze melk was tengevolge van de warmte evenwel zuur geworden en de kinderen, die tevo ren nogal opgewonden waren geweest, zijn terstond naar het ziekenhuies aan den Coolsingel gebracht. Zij konden echter al spoedig weer naar huis worden gebracht. Een vergeten vrouw. Woensdagmiddag kwam de werkster F. W., die in een kantoorpand aan de Wil lemskade te Rotterdam op de derde ver-, dieping aan het werk was geweest, tot de onaangename ontdekking, dat men haar vergeten had. Het, gebouw lag leeg en verlaten en afgesloten en geen was er, die aan haar roepstem gehoor gaf. Zij zat als een rat in de val, of, om hoffelijker te zijn, als een vergeten schoolkind, waar over vroeger zooveel te doen is geweest. Na een uur van angstige spanning daagse de redding op. De moderne lidder kwam het huidige Doornroosje niet bevrijden met een romantischen kues, maar met een pro- zaischen sleutel. Het was een van de be dienden van een van de kantoren, die in het pand zijn gevestigd, die, toevallig langs komend, de werkster ïn haar nood ontdekte en de deuren opende. Mislukte wraak. De 23-jarige timmerman W. A. had een wrok tegen een juffrouw uit de Hudson- straat te Botterdam, zijn vroegere ver loofde. Gisteren wilde hij zijn wraak koe len en daarom toog hij naar de Hudson straat, trapte daar de deur in van een woning, waar hij veronderstelde, dat het meisje woonde, sloeg met zijn vuist een raam kapot, en kwam toen tot de ontdek king dat hij zijn geweidaden bij de buren van het meisje gepleegd had en dat hij. tot straf voor zijn bruut optreden zijn hand leelijk aan de galsscherven had ver wond. Hij moest in het ziekenhuis aan den Coolsingel verbonden worden. Op haar 10lsten verjaardag overleden. Gisterochtend 6 uur is Lucie Hoven, verpleegde in het R.-K. gesticht in de Kruisstraat te Leeuwarden op haar lOlsten verjaardag overleden. BUITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN ERNSTIGE ONTPLOFFING IN AMERIKAANSCHE FABRIEK. Talrijke gewonden. Uit Norton (Virginia) wordt gemeld: Bij het verbranden van een hoeveelheid ont plofbare stof, waarvan men iiad aangeno men dat deze de explosieve kracht verlo ren had, heeft hier in een fabriek een ge weldige ontploffing plaats gehad. De kracht der explosie was zoo groot, ;lat in een nabijgelegen dorp vier huizen wer den verwoest, terwijl in een op een mijl afstand gelegen school, alle kinderen van de banken werden geslingerd. Talrijke per sonen werden min of meer zwaar gewond. Algemeen dacht men, dat de «treek door een aardbeving werd geteisterd. VERSCHEIDEN PERSONEN DOOR GASSEN BEDWELMD. Zesentwintig naar het ziekenhuis, Uit Denver (Colorado) wordt gemeld: Een met chloride geladen tankwagen ge raakte bij aankomst voor een fabriek plot seling lek. Door de uitstroomende dampen werden talrijke personen bedwelmd; 2G personen, onder wie eenige brandweerlie den, werden in bedenkelijken toestand naar het ziekenhuis gebracht. Meer dan honderd arbeiders konden zich door een overhaaste vlucht nog tijdig in veiligheid brengen. Treinbotsing in Californië. Twee personentreinen van de Southern Pacific spoorweg zijn bij San Luis Obispo (Californië) in botsing gekomen. In totaal werden 19 reizigers en twee spoorwegem ployees gewond. Het tragische ongeval tusschen Frankrfort en Erfurt. In verband met het tragische overlijden van mevr. Amlinger, die op het traject FrankfortErfurt uit een vliegtuig is ge sprongen, wordt gemeld, dat haar echtge noot dezer dagen bij een vliegongeval in Rusland is overleden en dat zij hem niet wilde overleven en op dezelfde wijze wilde omkomen. Door de justitie zal worden nagegaan hoe het mogelijk was, dat mevr. Amlinger het vliegtuig heeft verlaten zonder dat de andere passagiers het hebben bemerkt. Motorboot met 36 badgasten in nood. Uit. Varel, (Oldenburg) wordt gemeld De eigenaar van een motorboot ondernam met 36 badgasten een pleiziertochtje op zee. Op den terugtocht geraakte de boot in eenige door visschers uitgezette net ten verward en kreeg een lek, zoodat het schip dreigde te zinken. Noodsignalen werden eerst op het aller laatste oogenblik in de haven opgevangen, waarna een reddngsboot ter assistentie uit voer. Eerst werden de vrouwen en kinderen gered. De mannen hielden het schip door het uitscheppen van het binnestroomende water drijvende. Ten slotte is het gelukt alle passagiers aan land te brengen. De hittegolf in Europa. Boven het geheele Iberische schier eiland heerscht nog steeds een hittegolf. In Bilbao is het zoo warm, dat verscheiden fabrieken moesten sluiten. Terwijl de temperatuur te Parijs Dins dag reeds 31 graden was, steeg de thermo meter iWoensdag ook nog «n wees in de schaduw een gemiddelde temperatuur van 33 graden aan, terwijl op eenige plaatsen de temperatuur zelfs tot 37 graden steeg. De gevolgen van deze buitengewone hit Ie waren in de Fransche hoofdstad duidelijk merkbaar aan de betrekkelijke kalmte op de anders zoo drukke boulevards. Talrijke personen vielen op straat flanw ten gevol ge van de hitte. ANDREE'S LIJK NAAR DE V. S.? Mevrouw Andrée te Pittsburg, schoon zuster van den Poolreiziger Andrée, wiens lijk onlangs op Gilles-land werd gevonden heeft het ministerie van Marine gevraagd tot de Zweedsche regeering het verzoek te richten het stoffelijk overschot in de Yer. Staten te doen begraven. De minister van Marine, Adams, heeft het verzoek doorgezonden aan het medisch bureau der marine, dat een brief voor het Zweedsche gezantschap voorbereidt. Speculatie op toeristen-ijdelheid. Bij de velerlei merkwaardige handeltjes, die op de Parijsche boulevards tusschen de Madeleine en de Opera worden gedre ven, is er onlangs een gekomen, dat voor al door toeristische snobs wordt geappre cieerd. Een deftig gekleed heer vertoont namelijk een unieke collectie" hotel-labels uit tal van vreemde landen, weifee door den fleure-nrijkdom onmiddellijk de aan dacht trekt. Hij heeft bagage-labels voorradig met de namen van de duurste hotels in Europa en hij vindt in dit drukke deel van Parijs, dat elke bezoeker met zijn aanwezigheid vereert, tal van menschen, die gaarne een aantal labels koopen en aan hun kof fers bevestigen, ten einde aldus hun mede reizigers te overbluffen. De labelhandelaar vertelde, dat hij zijn koopwaar gedeeltelijk betrekt van hotel- employe's en ook wel speciaal voor zijn han del laat drukken. ..Mijn prijzen varieeren naar gelang van de beteekenis van het hotel ende stu piditeit van de koopers", zoo vertelde hij aan een persman. Sommigen betalen wel 100 francs voor een enkele label." Overdreven spionnagevrees. Het bezoek van de Zeppelin aan Praag heeft aanleiding gegeven tot enkele pers uitingen, waaruit duidelijk een overdreven spionnagevrees spreekt. Er werd o.a. op gewezen, dat het schip opvallend laag had gevlogen boven Pilsen. Aan de Beiersche grens hadden juist S. manoeuvres plaats, die de opvarenden van het luchtschip jvel geïnteresseerd zullen heb ben, heette het. De Duitschers hadden wel geweten, waarom zij over Praag en Pil sen (waar de Skoda-fabrieken zijn geves tigd) vlogen. Van bevoegde zijde is intusschen mee gedeeld, dat er geen reden voor ongerust heid bestaat en dat de autoriteiten volle dige vergunning hadden gegeven om over Pilsen te vliegen. Muiterij in een gevangenis. Uit Viterbo wordt aan de Tribuna ge meld, dat de gedetineerden in de gevan genis te Ronciglione in den nacht een' ontvluchtingspoging hebben gedaan door hun kribben in brand te steken. De ontboden carabinerie poogden de muiters te overmeesteren, die zich ver schansten en verdedigden door met aller lei voorwerpen te gooien. Ten slotte werd een gevangene gedood, waarop de anderen zich overgaven. Een kennismaking met een tragisch einde. Gisteravond kwamen in een herberg te Bytow twee handwerkslieden, die elkaar pas hadden leeren kennen. Beiden dron ken tot 's nachts twee uur op de nieuwe vriendschap, doch toen zij op hun gemeen schappelijke kamer waren gekomen, raak ten de twee lichtelijk beschonken lieden met elkaar in twist. Eén hunner, iStrev, trok zijn mes en trof zijn kameraad dco- delijk in de hartstreek. De moordenaar werd gearresteerd. Virginia sigaretten met kurkreoodstuk rookt Speciaal gemaakt om de teel niet te prikkelen 20 atnks Fl. 0.40 CARRERAS LIMITED. LONDEN Kwaliteit gerenommeerd sinds 142 jaar Twee vrouwen in Brandenburg vermoord. Een wisselwachter te Nowawes heeft gisterochtend twee vrouwen, die hij voor af reeds had - gemolesteerd, neergescho ten. Bij de achtervolging door een groot aantal politie-agenten werd de moordenaar gewond. Hij was in het bezit van drie ge laden revolvers en 110 patronen. „Mijnheer, er zit iets op uw jas. In Engeland hebben de zakkenrollers in avondtoilet, die voornamelijk in de thea ters „tusschen de bedrijven door" hun be roep uitoefenen, een nieuwe truc bedacht. Deze bestaat hierin, dat zij hun slachtoffer naar de garderobe %-olgen, hem wat water, met meel vermengd, op den rug gieten en dan met een vriendelijk: „Mijnheer, er zit iets op uw jas" de aandacht van het slacht offer op de vlek richten. Bijna zonder uit zondering, trekt de niets vermoedende zijn jas uit, pakt een kleerenborstel en begint de vlak te verwijderen om bij het weer aantrekken van zijn jas tot de onaange name ontdekking te komen, dat zijn por- feuille verdwenen is. Nu deze nieuwe truc door de detectives van Scotland Yard ont dek^ is, zullen de Heeren zakkenrollers hun vindingrijkheid nog ëens te hulp moeten roepen en een nieuwe methode moeten be denken. UIT DE OMGEVING KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Hoe genoeglijk rolt het leven, des genisten landsman heen. Zoo w-as het waarschijnlijk, vroeger doch tegen woordig „zal 't niet gaan", 't Is een en al zorgen en nog ,eens -zorgen. En vooral nu het den laatsten tijd bijna met alles misère is. En dan zegt men ook wel eens dat een tuinder onafhankelijk is. Doch dan ver geet men er bij te zeggen dat niemand zoo van het weer afhankelijk is dan de land man, de tuinder. Wat had men niet een zorg over de ontzettende regens; en nu enkele dagen de zon schijnt, een beetje abnormaal schijnt, blijkt het alweer de tuinder te zijn die afhankelijk is. Want nog enkele dagen van zulk abnormaal zon nig weer en veel tuinders zullen er de na- deeüge gevolgen van ondervinden in de late bloemkool die te vroeg, kool maakt. Wanneer zal 't goed zijn. Botsing. Een jongmensch uit Leiden reed op de Sandtlaan op de fiets en zou in den voorbijrijdenden tram iemand toewui ven. Hierdoor had hij geen erg in een na derende motorfiets en reed daar tegen op. Gelukkig reed de motorrijder met een ma tig gangetje en kwam de botsing niet heel erg aan. Wat niet wegnam dat zijn rijwiel bijna geheel vernield werd. Hij kwam er persoonlijk met een paar schrammen en een bloedneus af. De motorrijder ging de berm van den weg in. Het onachtzame jongmensch kon zijn reis naar Leiden voortzetten op de duozitting van een an dere fietser. NOORDWIJKERHOUT. Geslaagd. Voor het examen industrie- onderwijs B.K .Ver. tot bevordering van Industrie-onderwijs voor meisjes) is ge slaagd mej. W. P. M. v. d. Berg. RIJNSBURG. Tuinbouw. Bloemkool is thans het product dat van beteekenis is. Vooral met het warme weer is de aanvoer groot, te groot, want het gaat te hard. De kwaliteit lijd er onder en de aanvoer is eenigszins abnormaal. De prijzen zijn hierdoor ook ie laag. Voor 1ste kwaliteit bloemkool werd deze week van 5.tot 10.50 betaald. Tweede soort gaat voor 1.40 tot 2.60 Eigenheimers gaan voor lage prijzen. Per 100 K.G. voor 2.tot 2.50. Ook de eerste Gele en roode kool brengt te lage prijzen op, van 7.50 tot 9.80 per 100. TER AAR. Geslaagd. Onze plaatsgenoot den heer A. W. v. d. Hoorn slaagde te 's-Gra- venhage voor de Hoofdakte L. O. VOORHOUT. Geitenfokkerij. Alhier is een geiten keuring gehouden op het terrein van den heer B. Dijselbloem aan de Hoofdstraat. Ter keuring waren per aut-o aangevoerd 21 stuks, waarvan 19 wit ongehoornd, met drie lammeren. De keuring werd gehouden door den assistent-Bijksveeteeltconsulent P. Verhoeven uit den Haag, alsmede den heer J. v. Noord uit Lisse en P. A. Cle mens uit Haarlemmermeer. Voor het Re gister werden ingeschreven de geit Mietje 5543 R., van J. v. d. Klugt, Klaziena 5544 R., van D. v. Rijn, Cornelia 5545 R., van C. Immerzeel, Cornelia 5546 R., van C. Post, Elizabeth 5547 R., van B. N. Schui ten, Jansje 5548 S., van J. Angevaren, Coba. 5549 R., van J. C. Verkaden, Diet je 5550 R. van P. Geeriing, Greta 5551 R. van P. Geerling, Jansje 5552 R., van D. v. Rijn Pzn., Anna 5553 R. van J. Kooloos, Heintje 5554 R. van H. Heemskerk. In de rubriek eenjarige geiten werd de medaille toegekend aan Elizabeth 5547 R. van B. N. Schuiten. In de rubriek over jarige geiten werd de medaille toegekend aan Klaziena 5544 R. van D. v. Rijn; Jansje 5552 R. van D. v. Rijn Pzn., eerste prijs; Mietje 5543 R. van J. v. d. Klugt, tweede prijs; Cornelia 5546 R. van C. Post derde prijs. Deze rubriek'bestaande uit een collectie ^an 14 stuks waren door elkaar soortige geiten, waarvan de meeste beste uiers en een goede bouw vertoonden. Rubriek lammeren. Van drie soortig tiephiese lammeren werd de eerste prijs toegekend aan het. mooie lam van J. C. Verkaden. De veeteeltconsulent, bracht, hulde aan B. N. Schuiten als bokhouder voor de goede zorgen besteed aan den bok. Een woord van dank aan den heer C. v. Werkhoven voor zijn bereidwilligheid betoond voor liet vervoer der geiten. In het bijzonder ook een woord van dank aan den heer B. Dijselbloem die het ter rein, daarvoor zoo juist geschikt, kosteloos heeft geschonken en ook voor de toekomst heeft toegezegd. Ook een woord van dank der geitenfokver. aan die leden, die heb ben gehoor gegeven aan de uitnoodiging waardoor deze geitenkeuring zoo bijzonder is geslaagd. Gelet ook op het veertienjarig bestaan der vereeniging is het te verwonderen dat er nog steeds in Voorhout zoo vele gei tenhouders zijn die het nut van de orga nisatie niet inzien. VOORSCHOTEN. H9t Koninklijk geschenk. Op Maan dag, 1 September a.s. 7 uur nam. zal ten Raadhuize de aanbieding plaats hebben van het Stamboompaneel door de Burge rij van Voorschoten aan de Gemeente te schenken. Degenen,, die hieraan een bijdrage heb ben verleend kunnen, voor zoover de be schikbare ruimte dit toelaat, bij die aan bieding tegenwoordig zijn. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. De muziekgezelschappen staken. Naar het bestuur der plaatselijke mu ziekgezelschappen „Crescendo" en „Leo XIII" ons mededeelt, werd in een gecom bineerde bestuursvergadering besloten, om op 1 September a.s. haar medewerking tij den den optocht der schoolkinderen niet te verleenen. De vereenigingen hebben dit besluit genomen, naar aanleiding van het feit, dat tijdens de feestelijkheden der vo rige week door een muziekgezelschap van elders medewerking werd verleend. Concert. Door de R. K. Harmoniever- eeniging „Leo XIII" zal hedenavond te 8 uur een concert worden gegeven op de muziektent aan de Stationsstraat. Gevestigd: C. Donker en gezin van Curasao W. C'. Hendrikse van Uit hoorn W. Vet van Rijnzaterwoude Jacoba H. van der Ent Braat van Haar lem C. J. Pels en gezin van Boskoop Th. SS. W. Plantfeber en gezin van Lei den H. IJdens van Taroetoeng (N. O.I.) C'. Gentenaar en gezin van Bodegraven K. Rosbeek van Zijpe Maria Huisman echtgen. van P. van Leeuwen van Leiden Bernardina C. Banning van Amersfoort. Vertrokken: P. P. Kranenburg naar Oegstgeest H. J. Huiber naar Rijs wijk C. P. Jongenburger en gezin naar Alblasserdam K. A. de Bruin naar Utrecht Christina Alblas naar Ooltgens- plaat M. A. Stapper naar Noordwijk Cornelia H. A. Westerbrink naar Noord- wijk J. A. de Heus naar Haarlem Teunlje J. de Jong naar Heemstede Elisabeth J. M. van Pol naar Dordrecht Johanna P. M. van Leeuwen naar Bergen H. C. van der Waal en gezin naar Utrecht J. van der Ende naar VGraven- hage Johanna E. Schijf naar Woubrug- ge. i NIEUWKOOP. Schouw, Abusievelijk is vermeld, dat de schouw in den Polder Nieuwkoop en Noorden was bepaald op Woensdag, 3 September, dit moet zijn Maandag 1 Sep tember. Geboren Margaretha Gerarda Wilheknina, dochter van A. Vianen en W. Vork Regina Maria, dochter van C. de Koning en M. Blom Gerrit-, zoon van A. Stigter en E. Hogendoorn. Overleden: Corneilis C. Rietveld 3 jaar. oksels en noeten behandele men met Pfcuflfoeder. Dit is het meest afdoende middel faarvoor. Het kost 45 en 60 ct. per bus em is evenals Purol, verkrijgbaar bij Apoth. el Drogisten. 386 AARLANDERVEEN. WILHELMINAFEESTEX. Aarlanderveen heeft twee dagen ko- ninginnefeest gevierd. En het dorp was geheel in feesttooi, met toewijding en smaak waren vele versieringen aange bracht. Den eersten dag werden de feestelijk heden geopend met een rede van den voorzitter, waarna de muziekcorpsen „Ex celsior1" en „Door Samenwerking Sterft" eenige nummers gaven. Daarna was er een alleraardigste kinderoptooht, gevolgd door tractatie en kinderspelen. '■8 Avonds concerteerde „De Lofstem". En tot slot een goed geslaagde bioscoop voorstelling. Den tweeden dag 's morgens volksspe len, waarvoor veel belangstelling was, en 's middags een ringrijderij met paard en versierde tilbury, welke een glanspunt in de feestviering mag worden genoemd. Als attractie was een prijs beschikbaar gesteld ten le voor hen die de mooist versierde tilbury hadden en ten 2e voor het oudste paar dat aan de ringrijderij deelnam, evenwel met de verplichting dat het paar den minimum leeftijd te samen van 80 ja ren had bereikt. Dat het comité, niet. deze attractie suc ces had blijkt wel uit het feit dat de be doelde prijs voor het oudste paartje werd toegekend aan den heer A. Rleer, oud 75 jaar en mej. A. Caspers, oud 60 jaar, die dus den voorgeschreven leeftijdsgrens van S0 jaar ruimschoots overschreden. Boven dien werd des middags het verdere pro gramma der volksspelen nog afgewerkt. Des avonds werd geconcenteerd in de mu ziektent, terwijl door de gymnastiekver- eeniging „Turnlust" eenige mooie tableaux vivants werden uitgevoerd. Het slotnummer was een muzikale rondgang door het dorp, waaraan door jong en oud werd deelgenomen. Den eersten dag heeft ook de burge meester van Alphen a. d. Rijn van zijn belangstelling blijk gegeven. Hulde moet worden gebracht aan het comité, dat zulk een schitterend geslaagd feest heeft weten te organiseeren. De uitslagen der wedstrijden en der keuring van de illuminatie zijn: Eerste dag. Kinderoptocht. 200 deel nemers, waarvan 32 gecostumeercl. Meisjes. 1ste pr. J. v. d. Bijl; 2. A. van Beusekom; 3. B. Berger; 4. J. Katsburg. Jongens: le pr. M. Hoogeveen; 2. G. v. Aken; 3. A. Verhagen; 4. H. Hoogeveen. Wedloop met hindernissen voor jongens van 69 jaar: 1. M. Hoogeveen; 3. C. Hes- sel; 3. J. Stichter; 4. H. Lelieveld. Turfrapen voor meisjes van 69 jaar:' 1. E. v. d. Biil; 2. Joh. Hessel; 3. N. van Heusden; 4. T. Luyben. Op, in en door de ton voor jongens van 12-^15. jaar: 1. H. Eikelenboom; 2. M. Hoogeveen; 3. K. Schellingerhout. Kampioenrace voor meisjes van 15'15 jaar: le pr. A. v. d. Bijl; 2. L. Heiman; 3. M. v. Leeuwen. Hindernisloopen voor meisjes van 912 jaar: le pr. S. Bunnik; 2. J. Hessel; 3. M. v. d. Bijl; 4. A. v. Egmond. Zakloopen voor jongens van 912 jaar: le pr. F. Oosterman; 2. J. de Roos; 3. M. Hoogeveen; 4. K. Zuidam. Uitslag keuring illumina'tie. Voor de bui tenverlichting behaalde de le pr. de fa. W. G. van 't Riet en voor -winkelverlich ting de 2e prijs D. Katsburg en H. Liedorp de 3e prijs. Tweede dag. Uitslag behendigheids wedstrijd op de fiets: le pr. H. Mesman; 2. C. Roos; 3. W. Niezing. Uitslag tonkruipen voor personen boven 15 jaar: le pr. C. Roos; 2e pr. D. Leliveld; 3e pr. H. Mesman. Uitslag kuipjesteken voor personen bo ven 15 jaar: le pr. C. Roos; 2e pr. Jlb. v. Steiin: 3e pr. L. Leliveld. Uitslag oud-Hollandsch ringrijden met paard en versierde tilbury: 1. D. Bunnik en G. Bunnik; 2. J. Maajer en J. v. Dol- der; 3. T. Kempenaar en J. v. Dam; 4. J. Hoogeveen en C. Kleijn. Prijswinnaars mooist versierde tilbury: B. Edelman en Joh. v. Vliet. Namen van het oudste paar. dat hieraan deelgenomen heeft en leeftijd: A. Kleer 75 jaar en mej. Kasper 60 jaar, totaal 135 jaar. Uitslag ringrijden per fiets: le pr. Cor. Luyben; 2e pr. R. Hens; 3e pr. S. Hoon- hout. Op haar verjaardag mag mijn vrouw wenschen wat zij wil. Zoo, En wat wenscht zij dan gewoon lijk? De laatste zes jaren heeft zij altijd een piano gevraagd.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 10