"fvm/mSoïp 8 VRIJDAG 30 MEI 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 't Is niet voor niemendal, dat Kreymborg-Coupe ;ulkc aparte en mooie modellen heeft, want er is vakkennis en ondervinding in verwerkt en roo'n Costuum is gemaakt met at de zorg. die een goed vakman voor eeo goed stuk werk heeft. Bekijk het maar op den keper en past zoo n Kreymborg-pak eens aan: dan rlcc en dan voélt U de kwalitcic. Jongenspakjes 3.BO u 9.»o is._ 5.90 12.®° 21— 8.73 15.— «36— Matrozenpakjes 2.»° tot 28— I ««r dan 100 «mcNUende de tins Heeren-Costumes 29.—36.- ~42.- 45.- 50.-«o. 85.- HAARLEMMERSTRAAT 143 KORFBAL Om den Stedenbeker. De wedstrijden om den Stedenbeker, welke gisteren te Hilversum op het ter rein van Excelsior werden gehouden, heb ben cenige spannende en fraaie wedstrij den te zien gegeven, welke door een tal rijk publiek ook Burgemeester' Lam- booy en een tweetal wethouders van Hil versum waren aanwezig! met belang stelling werden gadegeslagen. Hilversum bracht er in den wedstrijd tegen Den Haag weinig van terecht. Op het kleine, veld was de Haagsche ploeg weldra heer en meester van de situatie en in regelmatige opeenvolging wisten de Hagenaars zesmaal den Hilversumschcn korf te doorboren, terwijl zij hui) eigen doel schoon hielden. Met 60 bereikte Den Haag den eindstrijd. Daarna verschenen Leiden en Amster dam binnen de lijnen. De Jong mankeerde op het appèl en aangezien Leiden "geen reserve's aanwezig had fungeerde een Am- sterdamsch speler Kool van Ready als zesde Leidenaar. Leiden mocht daar door echter niet naar den beker mededin gen en speelde dus „hors concours". Wel niemand zal verwacht hebben dat het Leidsch Twaalftal een wedstrijd ging spe len die aan de beste jaren van het Leid- sche korfbal herinnerde. De aanval v. BecckGonggrijp speelde met listig sa menspel. Tuk vormde met Kool en met de dames Ensink en Buys een sluitend mid denvak, en de Leiclsche verdediging van ter PoortenUitten'broek en hun speelsters was ook ruimschoots voor haar taak be rekend. De voorsprong, die Leiden op fraaie wijze door van Beeck veroverde, was dan ook volkomen verdiend (1—0). Tot 10 minuten voor net eind had de Sleu telstad de leiding (1- 0). Toen kreeg de Amsterdamsche aanval een onverwachte kans en door Venema werd het .1—1. Slechts uit een dubieuze, strafworp kan Amsterdam tenslotte het winnende punt verkrijgen (12). Het bleek eehtei bij den verliezersstrijd dat Leiden teveel van zijn krachten had gevergd. Het Hilversumsche twaalftal speelde beter dan des morgens, en boven dien lieten eenige spelers zich door het stevige Gooische spel wat van hun stuk brengen. Bij de wisseling was het 1—1, doch in de tweede helft verslapte Leiden dermate dat Hilversum tenslotte met -11 won. De eindstrijd scheen aanvankelijk een Amsterdamsche overwinning te zullen op leveren. De Amsterdammers speelden over alle liniën niet meer samenhang dan Den Haag maar verder dan één doelpunt kwam de hoofdstad niet. Den Haag wist den ge lijkmaker te veroveren, en in den yinnigen strijd, die zich daarna ontspon, wist Den Haag vlak voor het einde de overwinning uit het vuur te sleepen. Xa afloop reikte burgemeester Lambooy den beker aan het Haagsche twaalftal uit. De uitslagen waren: Den HaagHilver sum 6—0; LeidenAmsterdam 12. Verliezers: Hilversum—Leiden 4—1. Eindstrijd: AdamDen Haag 12. CRICKET Ajax 1H.T.C.C. I. Ajax heeft gisteren haar eersten thuis wedstrijd gewonnen en verdiend gewonnen. Het fielden was stukken beter dan dat van de Eindhovenaars, die, hoewel ze dit. jaar de beschikking hebben over de beken de Haarlem-speler Arnold Maas en de oud- Ajaxied L. Schilthuizen, geen overweldigen de indruk maakten. v. d. Mey stuurde H.F.C.C. het eerst naar de wickets, waar Schilthuizen en Mac Do nald openen. Spoedig wordt Schlitliuizen keurig gevangen door P. de Arind. Maas komt hem vervangen en met Me. Donald brengt hij de 20 op. De laatste gaat dan run out na 7 runs gescoord te hebben. Maas wordt op 14 gemist, maar hij gaat op de volgende bal van Th. Rice l.b.w. De- stand is dan 3 voor 25. Regelmatig vallen nu ook de andere wickets. Alleen v. Op- penraay biedt tegenstand en scoort een goede 36 runs. Met 4 extra's wordt het totaal 79. De bowlingscijfers waren: Rice 328, v. d. Meij 43S, P. de Vrind 29. Ajax opent dan met H. de Vrind en D. v. d. Meij. De eerste verdwijnt spoedig als hij een bal van Maas in de slips speelt, v. d. Meij en Dozv doen dan keurig werk en passeeren tezamen het geheel totaal van H.F.C.C. v. d. Meij wordt daarna gebowled door Mc. Donald'én scoorde 25 runs. Jans sen voegt er 16 aan het totaal toe en gaat dan l.b.w.'tip een bal van Mc. Donald. In de volgende over wordt Dozy gebowled door Maas na een uitstekende 50 runs ge maakt te hebben. Van de staart komen dan alleen Godding (12) en Rice (11) nog in de dubbele cijfers. Met 18 extra's wordt het totaal 156. Bowlingscijfers: Maas 358, v. d. Poll 423, Mc. Donald 236, Mootz 017,'Schilt huizen 14. Maas gaat 't dan probeeren met een 2de innings. Ook nu krijgen de Eindhovenaais geen hoog totaal. Maas maakt er 41 en gaat weer l.b.w. op Riee. Er is dan nog even een kans op een innings-overwinning voor Ajax als de stand is 7 voor 51. Schilthuizen en Hoogenboom denken er echter heel anders over en als er nog drie kwartier speeltijd over is sl: Maas en blijven Schilthuizen met 35 en Hoogen boom met 12 not out. Het totaal is dan 10-1. Maas wil nu probeeren om in pl.m. 40 minu ten Ajax voor 28 runs aan den kant te zetten. Dit is hem niet gelukt, alhoewel hij toch nog 7 wickets neer had voordat de benoodigde runs bij elkaar waren. Maas bowlde hier 34 en Mc. Donald 3—21. De bowlingscijfers van Ajax in de 2de innings waren: Rice 2—44, v. d. Meij 3—45, P. de Vrind 215. Ajax won dus met 3 jvickcbs. De uitslagen. Eerste klasse. A. C. C.V. R. A.Gewonnen door V. R. A. met innings en 58 runs. A. C. C. Ie innings 44. V. R. A. ic innings 174 voor 5 gesloten. A. C. C. 2e innings 72. V. O. C'.V. V. V. Gewonnen door V. V. V. met 55 runs op de le innings. V. O. C. lo innings 72. V. V. V. Ie innings 127. D. O. C. 2e innings 61 voor 5. H. C'. C. IIHaarlem. Gewonnen door H. C. C. II met innings en 18 runs. le innings Haalem 101. Innings II. C. C. 211 voor 5 (gesloten). 2e innings Haarlem 02. Rood pii WitH. C. C. T Gewonnen door H. C. C. I met 1 run op de le innings (nog 8 w. in h.). Rood en Wit 251. H. C. C.252 voor 2. AjaxH.T.C.C. Gewonnen door Ajax met 3 wickets. H. C. C. 111Hilversum. Gewonnen door II. C. C. UI met innings rn 26 runs. le innings Hilversum 00, le innings H. C. C. III 191. 2e innings Hilversum 75. Kampong—R. C. H. Gewonnen door Kampong niet 126 runs op de eerste in nings. Kampong 200. (Ragay 10 Gogaerd 20; Beukers 57Helleman 25 Verhoef! 24 Bennink 11; Grevc 18: Wijga *1*2) De Graaf 474, Klein 2—45. R. C. H. 71. (De Vries 11 Ruyt 19; Ka- moen 20); Kramer 4—20: Beukers 523. Excelsior—T. O. C. II. Gewonnen door Excelsior met. 46 runs op de le innings le innings Excelsior 172. le Innings V. O. C. 126.' ROEIEN De „Telegraaf'-beker wedstrijden. De roei wedstrijden om den ..Telegraaf'- beker, uitgeschreven door de Kon. Amster damsche Roei- en Zeilvereeniging „De Hoop"', zullen \erroeid worden op Woens dag 11 Juni, des avonds te 7 uur, op den Amstel, op de lange baan van Het Kalfje naar het clubgebouw van „De Hoop". Dc voor^ cdstrijden worden Dinsdagavond 10 Juni, eveneens te 7 uur verroeid. Voor deelneming hebben ingeschreven de \ol- gende vereenigingen: Amstel, Laga, Dc Maas, Xjord en Triton. De loting vindt plaais op Zaterdag 7 Juni a.s. des middags te 5 uur in het club gebouw van „De Hoop". WATERPOLO Het Netl. zevental in Leiden. De reeds vermeldde wedstrijd van liet Xed. 7-tal in de zweminrichting „De Zijl" is bepaald op Woensdag 2 Juli. Als tegen partij is door de zwem ver. „De Zijl" een zevental aangevraagd, samengesteld uib de 4 Amsterdamsche eerste klassers nl. A. Z.. D. J. K., Dolfijn en het Y. De oud-internationaal A. C. Slop zal dezen wedstrijd leiden. Heb Amsterdamsch 7-tal wordt door den Amsterdamschen Zwembond gekozen. Dczp wedstrijd is als oefenwedstrijd voor het Xed. 7-tal uitstekend geschikt, aangezien op 6 Juli dit 7-tal in Amsterdam tegen België uitkomt. ZWEMMEN INTERNATIONALE ZWEMWEDSTRIJDEN VAN „HET Y". Hongaarsche gasten op bezoek. Er bestond groote belangstelling voor de Internationale Zwemwedstrijden, die „Het Y" gisteravond in het Sportfondsen- bad te Amsterdam heeft gehouden. De buitenlandsche gasten waren de zwemmers van de „Magyar Athletika Club" uit Boedapest, die door den voorzitter van „Het Y", den heer G. Blitz, meo een kort woord werden welkom geheeten, onder het spelen van het Hongaarsche volkslied. De 50 M. vrije slag voor meisjes adspi- ranten van „Het Y" werd gewonnen door mej. F. Hessel in 43 2/5 sec., tweede was mej. H. Rustige, derde mej. J. Brandwijk. De 200 M. vrije slag voor heeren, inter nationaal, wordt gezwommen in twee se ries. Onze landgenoot J. H. de Haas (Z. I. A. X.) bleek in dit nummer, waarin J. Ke- serii van de M. A. C. meezwom. de snelste en won op vrij gemakkelijke wijze. De strijd vertoonde dan ook weinig spanning. De uitslag luidt: 1. J. H. de Haas (Z. I. A. X.), 2 min. 29 1/5 sec., 2. J. Jeserii (M. A. C.) 2 min. 33 2/5 sec., 3. G. van Voorst. (II. Z.) 2 min. 36 1/5 sec. Het nummer 100 M. vrije slag voor da mes bracht een verrassing. Onze kam pioene Marie Vierdag werd n.l. in dit num mer geslagen door de 16-jarige zwemster mej. E. Smits van Inter Xos. Aanvanke lijk gelijk met. Marie Vierdag opzwemmend wist de jeugdige zwemster haav ten slotte met 1 1/5 sec. te kloppen. De uitslag Luidt: 1. Mej. E. Smits (I. X.) 1.14 sec.. 2. Mej. M. Vierdag (Hei Y) 1 min. 15 1/5 sec.; 3. D. Hiisken (A. D. Z.) 1 min. IS 1/5 sec. lil hel nummer 200 M. schoolslag dames, nationaal, zwommen mej. ,T. Kastein en mej. Loba Huybers, de eerste 150 M. ge lijk op, doch in de laatste 50 M. wist Loba Huybers belangrijk voor te komen en be reikte het eerst de finish. De uitslag luidt: 1. Mej. J. H. Huybers (Y) 3 min. 18 2/5 sec., 2. X. de Vries (I. X.) 3 min. 22 sec., 3. J. Kastein (H. D. Z.) 3 min. 23 1/5 s. De internationale estafette over 5 X 50 M. vrije slag voor heeren. was een dei- hoofdpunten op het programma. Behalve dc Hongaarsche ploeg van H. A. C. kwa men in dit nummer 6 Hollandsche ploegen uit nJ. D. J. K., Z. I. A. X., Dolfijn. A. Z., Het Y en H. P. C. De Hongaren wonnen dit nummer. Een spannend moment was de eindspurt van Eddy van Es, in de esta fette van Het Y tegen M. A. Z. Hoewel hij belangrijk inliep bleef het tijdsverschil aanmerkelijk. Uitslag luidt: 1. M. A. C. in 2 minuten 32 Va sec. Het Y in 2 min. 34 sec., A. Z. in 2 min. 38 sec. De uitslag estafette vrije slag voor da mes waarin uitkwamen Inter Xos, Het Y, H. Z. en Zignea. De uitslag was: 1. Het Y, 3 min. 1 1/5 sec., 2. Inter Xos 3 min. 2 1/5 sec., 3. II. D. Z, 3 min. *23 2/5 sec. Xa een demonstratie schoonspringen door leden van het Y. volgde een estafette 6 X 50 M. wisselslag voor heeren, waarin ingezwommen H. V. G. B.. Het Y. Z. I. A. X. en Dolfijn. De uilslag is: 1. H. V. G. B. in 3 min. 29 1/5 sec., 2. Dolfijn in 3 min. 36 4/5 sec., 3. Z. I. A. X. in .'3 min. 38 4/5 s. Het Y werd in deze wedstrijd gediskwa lificeerd. Uitslag 5 X 50 M. schoolslag estafette voor dames: 1. Het Y in 3 min. 39 1/5 sec., 2. I. X. in 3 min. 47 4/5 sec. De polowedstrijd door Hongarije met 5—2 gewonnen. Tenslotte volgdp het hoofdnummer van dezen avond, de polowcdstrijd van een zevental van M. A. C'. uit Boedapest, kam pioenen van Hongarije, tegen ..De Kikvor- scheneen Xederlandschc combinatie. In het water kwamen de volgende ze ventallen De Kikvorschendoel: A. van Olst achter: J. Elzinga. K. Kohier en F. Kuy- per; voor J. II. de Haas. J. Scholte cn J. Buys. M. A. C.: doel: Buday; achter: Csorba. Keresii en Ivady; voor: Halsz II, Yertesy cn Kanasy. Scheidsrechter was de heer A. Friek (België). Het Hongaarsche team bleek verreweg de meerdere. Reeds binnen dc eerste mi-, nuut wist Halsz II het eerste doelpunt voor Hongarije te scoren. Direct daarop werd door Buys uit een straf punt gelijk gemaakt I1. Xa 5 minuten scoort, na mooi samenspel Halsz voor de tweede maal terwijl hij even later dc voorsprong der Hongaren vergroot tot 31. In liet algemeen wordt er ruw gespeeld, en het gevolg is, <!ab/al& eerste Kohier door den rechter uit het water gestuurd wordt, even later gevolgd door Scholte en twee Hongaren. Wederom uit een straf- sehot brengt Halsz den stand op 41 en in dezen stand komt dc rust. Ook in de tweede helft zijn de Honga ren weer sterk in de meerderheid, doch weten dit niet in doelpunten uit te druk ken. Uit een schrafschot weel de Haas den Xedcrlandschen achterstand te verkleinen en als dan kort voor het slot een der Hon garen een vijfde punt weet le scoren komt het einde met een welverdiende 52 over winning voor de Hongaarsche gasten. BILJARTEN WERELDKAMPIOENSCHAP GROOT CADRE. De verdere ui slagen luid en pnt. brt h.s. gem. Soussa 100» 12 11 33.33 Agassi z 119 12 29 9.91 Dommering - 100 16 72 25— Gabriels 263 16 151 16.26 Van Vliet 400 29 58 13.79 Luypaerts 390 29 81 13.11 Moons 100 139 30— Meyer 157 7 102 22.42 Soussa 100 13 131 30.76 Dommering 113 12 10 11.91 Baltus 100 18 72 22.22 Foerster 279 18 120 15.30 Soussa 100 12 108 33.33 Dedoncker 587 12 80 15.5S Luypaerts 400 12 96 33.33 Meyer 350 12 100 29.33 SCHERMEN H. B. W.—Leidsche Politie Sportvercen. Woensdagavond is in de schermzaal van de Alexanderkazerne te Den Haag de tweede ontmoeting op sabel gehouden tus- schen de equipes van de Haagsche Burger wacht en de Leidsche Politie Sportver- eeniging. De vorige ontmoeting had in de maand April te Leiden plaats, waarin de Leidsche Politie met één gewonnen partij meer won. Onder leiding van den heer M. Leek, werd getrokken om vier treffers. Iedere equipe bestond uit vier schermers. De uitslag luidt: De Haagsche Brgerwacht wint met de heeren Th. v. d. Spek, J. Haasdijk, M. L. Boortman en L. G. Brus met 9 gewonnen partijen; 41 ontvangen en 5 gegeven tref fers van de Leidsche Politie Sportverceni- ging met de heeren J. Berger, K. Rempt, J. B. Straathof en A. J. Ehrenhard met 7 gewonnen partijen; 51 ontvangen eu 41 gegeven treffers. De heer D. Gijsberti Hodenpijl, instruc teur van de L. P. S., reikte na afloop de medaille aan de H. B. W. uit. De heer M. L. Boortman deelde vervol gens mede, dat het voornemen bestaat een halfjaarlijksche ontmoeting in het le ven te roepen tusschen de H. B. W. en de Leidsche P. S„ waarvoor reeds een be ker als wisselprijs is geschonken. LUCHTVAART AMY JOHNSON. Bij haar aankomst op het vliegveld Lon- greach in Queensland was Amy Johnson zeer verrast toen zij daar ongeveer dui zend auto's in het gelid zag staan. Daar mee waren de kolonisten, na afstanden, van honderden mijlen afgelegd ie hebben, ge komen om haar welkom te heeten. Zij deelde mede dat zij op haar tocht van Port Darwin naar Daly Waters in den grootsten „luchtzak" was gekomen dien zij nog ooit ontmoei had. Zij werd daardoor plotseling 70 M. omlaag gedrukt en scheerde langs de kruinen van boomen. Ook op haar tocht van Alexandra naar C'loncurry en Longreaeh werd haar toestel telkens omlaag gedrukt, zoodat zij slechts enkele voeten boven den grond vloog en heele kudden schapen op de vlucht joeg. Op haar tocht heeft, zij ook een troep van twintig kangoerr.es nagezet en zij ver deed zooveel tijd met deze vervolging dat een van de haar vergezellende vliegers haar moest 'seinen dai, zij zich moest haas ten, daar hij anders gedwongen zou zijn haar achter te laten. Toen gaf juffrouw Johnson legen haar zin de jacht op. De vliegers van hei escort c zijn opge togen over haar goedgeluimdheid. Zij heeft op den heelen tocht van Port Darwin grappen gemaakt en gelachen en ook bij namen voor de vliegers bedacht, om zich hen gemakkelijk te herinneren. DE ZEPPELIN VLIEGT VERDER. De „Graf Zeppelin is Woensdagmorgen om 11 uur 13 min. plaatselijken tijd te Per- nambuco opgestegen voor haar reis naar Havanna. Ruim een uur te voren liet dr. Eckener de motoren proefdraaien en werd alles voor het vertrek in gereedheid ge bracht. Toen het luchtschip opsteeg, werd het door een groote menigte enthousiast toegejuicht; de passagiers wuifden terug uit de cabine. Donderdagmorgen vroeg, om 1 uur 40 Amsterdamschen tijd, is de ..Graf Zeppe lin" op 10 graden Westerlengte den evenaar gepasseerd, ongeveer 800 K.M. ten Oosten van de monding der Amazone. Om 5 uur 20 werd een radiobericht van het- luchtschip ontvangen, volgens hetwelk het zich op 2 graden 40 minuten Xoorder- breedte en 42 graden 30 minuten Wester lengte bevond. I-Ie' telegram meldde voorts: „Wij passeeren de windstille zone; alles wel aan boord". Het luchtschip ontwikkelde toen een snelheid van ongeveer 100 K.M. per uur. Ongeveer een uur nadat de „Graf Zeppe lin" Xatal was gepasseerd, werd de Bra- ziliaanschc kust uit hel oog verloren. Bo ven Xatal maakte dc luchtreus een groo- ten cirkel. Hier werd ter cere van den beroemden Braziliaanschen vlieger Augus- to Severo, wiens standbeeld in deze stad slaat, een krans met de Duitsche cn Bra- ziliaansc-he kleuren omlaag geworpen. De krans viel in de nabijheid van liet huis, waar Severo vroeger gewoond heeft en werd onder groote belangstelling van het publick naar het standbeeld gedragen en da3i- neergelegd. Om 10 uur 20 Amsterdamschen tijd had de Zeppelin draadlooze verbinding met het. Britsche schip „Wokingham". Zij be vond zich toen op 5 graden 35 minuten Xoorderbrccdte en 16 graden 9 minuten Westerlengte. Het was toen windstil cn helder weer. Het luchtschip vloog laag, en nog steed-s in Xoord westelijke richting. Het Britsche stoomschip bevond zich, toen dc Zeppelin in zicht kwam op 720 K.M. ten Oosten van Cayenne en 800 K.M. ten Xoordcn van Para. Te Havanna, waar de Zeppelin Vrijdag nacht of Zaterdagmorgen verwacht wordt, zijn 350 Cubaansche soldaten gerequireerd, om bij de landing behulpzaam te zijn. Dr. Eckener is voornemens, slechts enkele uren in dc Cubaansche hoofdstad Ie verblijven, aangezien men daar geen landingsmast heeft. De weersgesteldheid op de route naar Lakehurst is gunstig. Oorspronkelijk bestond het voornemen, van Havanna uit een rondvlucht boven de kust v an Cuba en Miami (Florida) te maken. Men heeft dit. plan echter opgegeven en dc passagiers, die hiervoor het reisgeld ad 500 dollar vooruit hadden betaald, zullen dit bedrag terug ontvangen. Te Lakehurst worden thans de laatste toebereidselen voor de ontvangst van het luchtschip getroffen. Honderd mariniers zijn uit Philadelphia aangekomen ter ver sterking van de 300 manschappen, die zich reeds te Lakehurst bevinden. Hoewel voor de landing niet meer zooveel manschappen noodig zullen zijn als vroeger, daar de be weegbare landingsmast. zal worden ge bruikt, zullen allen toch aanwezig moeten zijn om zoo noodig hulp le verloenen. ITet. luchtschip zal 18 uur te Lakehurst blijven. Een stem-expert. De laatste nouveauté van het Holly- woodsclie filmbedrijf is de verschijning ten tooneele van een stem-expert, d. vv. z. van een musicus, die tot taak heeft om, in sa menwerking met de artisten, te trachten de reproductie van de mcnschclijke stem zoo goed mogelijk te doen zijn. Metre Goldwyn Mayer heeft de noodzakelijkheid van een dergclijken „voice-coach" gevoeld en daartoe aangesteld dr. P. M. Mara fiotti, die gedurende IS jaar zangleeraai is geweest van dc meest vooraanstaande, zangers cn zangeressen van dc Metropo litan Opera; Dr. Marafiotli zal probeeren tal var fouten en foutjes bij het reprodueeeren vai zang voor den microfoon, te verbeteren Hij zal daartoe speciaal letten op uil spraak, opstelling voor don microfoon toonhoogte enz. kortom, alle dingen, die voor de zangtechniek van belang zijn. Dc Italiaansche stern-expert heeft eer curieuze loopbaan achter den rug. Hij wil de eerst operazanger worden, maar zijr vader had daar bezwaren tegen en derhui ve moest hij medicijnen gaan sludecrcn Xa van de Xapclschc Universiteit zijn doe torsbul ontvangen te hebben, ging hij naar Amerika, waar hij zich als keelspecialisl vestigde. Later kwam hij als inspecteerenc geneesheer bij de Metropolitan Opera ei de keelspecialisl: werd langzamerhanc stern-technicus. In deze functie heeft dr Marafiotli tal van proeven genomen mei Caruso, Chaliapin, Scotti, Gelli Cirei Grace Moore, Titta Rnffo e.a. Dc Italiaan is een zeer gezaghebbcnc man, zoowel bij medische, als bij artistieke collega's. Hij geeft een prachtige betrek king op en moet nu tal van pupillen in der steek laten, doch hij meent, dat de spre kende film een nieuw en interessant stu diegebied voor hem opent

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7