HET DOODSSIGNAAL UIT DE OMGEVING DONDERDAG 20 MAART 1930 R0E10FARENDSVEEN. Veiling. Dinsdagavond bad in de Pan- cratiuszaal alhier de elfde jaarvergade ring plaats van de R. K. Coop. Tuinders- vereeniging „Eendracht maakt Macht". Do vergadering droeg een bi,-/.onder karakter wegens de belangrijkheid der agenda, waarop ah liet voornaamstc punt stond vermeld „Machtiging uitvoering bouwplan neii en benoodigd ciediet(De correspon dent van de courant werd evenwel door den directeur van de vei'fng geweerd). De voorzitter, do heer G. van der Meer, open de de bijeenkomst met een woord van wel kom lot de leden, die in grooto gtale wa ren opgekomen. Er waren niet minder dan 153 leden ter vergadering. De secretaris las do notulen voor, welke onveranderd werden goeJgekeurd. Hierna bracht de di recteur bet jaarverslag over 1929 uit. De Lange winter en droge zomer waren oor zaak dat een deel van de oogst mislukte; alleen de na jaai stoma ten brachten goede prijzen op, cn de teelt hiervan was loo- nend. De doperwtenprijzen worden tenge volge van den gczamenlijkcn inkoop door de handelaren gedrukt- De augurken brachten een ongekend lagen prijs op. Al les te zamen genomen waren de uitkom sten over het jaar 1920 verre van roosk'eu- rig te noemen. De voorzitter bracht aan den directeur dank voor het gegeven jaar verslag. Vervolgens word aan de vergadering verslag gegeven van den (inancieelen toe stand der vorceniging. De balans per 31 December 192!) bedroeg in totaal ƒ6 1.920.05. Inventaris op 31 December 1929 20.388.45. Geveild was voor een bedrag van 722.543.28 de totale kasontvangsten en uitgaven bedroegen over 1929 1.005.335.24. Uit het rapport van den Oentralen Ac countantsdienst van den Ncd. Boeren- en Tuindersbond b'eek dat boeken cn be scheiden waren nagc/.icn en in orde be vonden. Namens den Raad van Toezicht bracht de heer Heemskerk een kort jaar verslag uit. De controle werd geregeld iedere maand gehouden waarbij kas en boeken steeds in orde bleken te zijn. De beeien Bakker, J. van der Meer en J. de Jong die periodiek moesten aftreden werden op voorstel van den heer N. van der Meer bij acclamatie herkozen en na men hunne benoeming aan. Ook de heer G'. Pouw, lid van den Raad van Toezicht, die periodiek moest aftreden werd bij acclamn'ic herkozen. Hot aftredende liJ de heer van der Zwet wenschte voor een herbenoeming niet in aanmerking te ko men. In zi.n plaats werd gekozen de beer G. de Koning. De vaststelling van de be- ituurslooncn en presenliege'dcn over 19?0 word door de vergndciing onverande goedgokourd. Door den voorzitter werd medegedeeld, dat de vcilingskostcn ooa voor' de vroegproducten 7 pet- zullen be dragen, voor kist huur zal 2 cent per krat in rekening worden gebracht. Verder had een onderhoud plaats gehad met „De Leidsche Courant" betreffende de opname van de marktberichten. De redactie zegde haro volle medewerking toe. doch kon niet beloven, dat de berichten vhn Zaterdag nog tijdig zouden kunnen worden opgeno men. Voorts drong het bestuur er op aan steods een goede sorteering der aonge- voerde producten te leveren, en niet zooals moermalen voorkomt, dat het bovengoed mooier is dan hot ondergoed. Vooral bij sla en aardbeien wordt dit meermalen are- constateerd. Aan de orde is thans bespreking bouw plannen. Het bestuur had aan een spe ciale oommissie, bestaande uit de heeren: P. Huigsloot, P. Bakker on A. van der Meer, opdracht gegeven met een of meer plannen ter vergndciing te komen, voor een doelmatiger veilingstenein. De op- dracht betrof tevens opgave Ie doen van de grootte der terreinen met bedongen koopprijs. De heer P. Bakker brengt na mens de commissie een uitvoerig verslag uit, en deelt mede, dat de commissie bij het bestuur met drie plannen is geko men. Spreker licht tie plannen nader tce en deelt mede, dat het bestuur aan liet derde plan voorkeur heeft gegeven. Dit plan be staat uit: lo. door het bestaande vei'ings gebouw met bijbehoorende gebouwen te doen vorvangen door een groote vci'ing- bal waarbij hol voorgebouw thans inge richt als kantoor intact blijft; 2o. door den heer Wagenaar, directeur der vei ling, aan te koopen een gedeoltc van zijn gebouwencomplex met het doel op deze terreinen een verkoersgelegenheid 'c scheppen voor dc vele aankomende en af gaande auto's. Voorts zullen worden ge bouwd doelmatige bergplaatsen vooi emballage met de noödige bergruimte voor de verpakking en lading der ge kochte producten. Bestuur en commissie zijn er van oveituigd, dat uoor aanneming van het vooistel ccn oplossing gevonden wordt, die aan do veiling een geheel onaf hankelijke positie zal geven. Verdor zal ter plaatse een vei ingsgebouw verrijzen ge heel aanpassende aan de gewijzigde teelt, waarbij tekening is gehouden met de wen- schcn on verlangers door velen geuit bij verschillende gelegenheden. Het bestuur vraagt thans aan de vergadering machti ging om van den heer W'agenanr aan koo| on de bcnoodigde grond met gebou wen voor 30.000 en dan over te gaan tot hot bouwen van ccn veilinghal annex gebouwen en parkoeiterrein. De kosten hiervan worden volgens voorloopig uitge wérkt plan van de heeren Dobbe en van Berkel geraamd op f 48.000. De lieer P. de Jong Czn. kan zich voor stellen, dat het bestuur uitziet naar rui mer teriein, en is oveituigd, dat ook de vergadering van hetzelfde gevoelen zij zal; als hij echter don toestand van thans met dien van enke'o jaien terug vergelijkt, dan blijkt duidelijk, dat we den weg op gaan van een persoonlijke veiling. De on der gLas geteelde producten leen on zich niet voor massa-veiling. Nu is voor een DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 De verschrikkingen van het Bolsjewisme in beeld gebracht door een ooggetuige, voorafgegaan door een serie authentieke Lichtbeelden. Slechts EEN VOORSTELLING op Z0NDA3 23 MAART a.s. in de STADSGEHOORZAAL AANVAKG 8 OUR! TOEGANG BOVEN 18 JAAR I Plaatsbespreking en voorverkoop aan de zaal. Prijzen der Blaatsenf 1.50 - tl.— en f0.65 plus rechten, viorifct U TI101G van toegangsbewijzen. jjf Na afloop der fijm zuilen nog eenige authentieke lichtbeel den worden vertoond over de Kerkvervolging, met explicatie. De „MAA^30DE" schrijft: „De terechtstelling op de binnen plaats van Tsjekahol, het requireeren van levensmiddelen onder pen uitgehongerds boerenbevolking, en andere scènes, die de ont werper van het scenario persoonlijk heeft meegemaakt, en getrouw naar de werkelijkheid in beeld heeft gebracht, zijn van een atgrijselijke realiteit". 0e „STANDAARD „Tegen de film geen bezwaar". 8026 (Reel.) persoonlijke vei.ing een eorsie vcreischte een terrein, waarom heen men behoorlijk kan varen, en deze eigenschap mist het tegenwoordige terrein geheel cn al. Van daar dat spr. zich afvraagt of het in dit geval niet beter is ten ha've gekeerd dan ten heele gedwaald, en of het niet de voor keur verdient de veiling naar een geheel w terrein te verplaatsen en wel naar het Noorden van Roclofarendsvctn. Spr. verheelt zich niet dat dit voor vele tuin ders, vooral voor die in het zuiden wonen, e>cn ongerief zal veroorzaken, maar hij is overtuigd, dat de voordee'en ruimschoot hiertegen zullen opwegen. Hij vestigt aandacht op het terrein thans in eigen dom van de heeren J. de Jong en O. de Jong, een terrein aan flink vaarwater ge leggen, terwijl ook het achter dit perceel liggende land van den heer Wcsse'man nog geschikt is voor mogelijke verdete uitbreiding. Voorts vestigt de heer de Jong de aandacht op het feit, dat hoewel cle aanvoer der producten naar de vei ing ook in de toekomst hier hoofdzake lijk in vaartuigen zal geschieden, het ver- er der producten van de veiling hoe langer hoe meer met vrachtauto's zal plaats hebben waar nu de verkeerswe gen door rijk en provincie zooveel verbe terd worden, verwacht hij in de toekomst steeds grooteie cn zwaardere wagens die een bezwaar zullen blijken voor onzen dorpsweg met zijn vele bruggen. Bij hel door hem genoemde terrein zou men niet één brug hebben te passeeren, terwijl de veiling van thans gelegen is vlak bij twee scholen, waar enkele honderden kinderen school gaan, wut bij ccn steeds drukker autoverkeer rondom de veiling buitenge woon gevaarlijk is. Van den voorzitter krijgt dc heer De Jong te hooren dat het hem spijl, dat een dergelijk voorstel uit de vergadering komt, waarop de heer de Jong antwoordt, dat bij met deze opmerking slechts het a* gemeen belang op het oog heeft. Wanneer bestuur cn vergadering hem duidelijk ma ken, dat hij de zaak verkeerd beziet, zal hij gaarne met het voorstel van het be stuur meegaan, doch het betreft hier een uitgaaf van 78.000, en dit aebt hij de moeite waard om het voor- en nadeel te bespreken. Spr. zou daarom gaarne van do commissie hooren, of ook zij overtuigd i» dat de tegenwoordige plaats der vei ling de beste is, waarop de heer P. Huig sloot als ÜJ der commissie mededee't, dat de commissie van het bestuur een op dracht had om een plan te maken tot ver ruiming van het tegenwoordige terrein. De heer W. van der Zwet verklaart 7.1. Ti een tegenstander van ©en ander terrein, hij acht de kwestie vqn den minder goe den dorpsweg van minder belang. Tegen hoofdelijke stemming maken ver- schil'ende leden bezwaar zoodnt afwijken de van de algcmcene gewoonte met go sloten briefjes wordt gestemd. De uitslag was dat 81 leden zich met het bestuurs voorstel konden vcreenigen, 56 leden stem den tegen het bestuursvoorstel, terwijl 14 loden hadden blanco gestemd, 2 stembil jetten bleken van onwaarde te zijn. Dc vergadering stond een crcdict toe van 100.000. Bij de rondvraag word door een lid ge vraagd waarom de veilingskosten voor alle producten gelijk zijn gesteld. De voorzitter antwoordde dat de uit breiding van de veiling in hoofdzaak ge schieden moet voor de vroegproducten. Hierna wotdt de vergadering door den voorzitter gesloten. (De Directie van de Veiling heeft ons verzocht er op te wijzen, dot, waar het tot nu toe steeds gebruikelijk was, dat het bestuur zelf voor verslagen van de verge.deringen zorgde, ook nu geen noodiging aan den correspondent van de „L. Crt.'' voor deze vergadering was ge zonden; en dat hiermede niets onaange naams bedoeld was. Wij hopen dat tus- schen Veiling en Correspondent eon c promis zal worden gevonden). LISSE. Jubiloum. De blooniistwerkman J. Ver haar alhior, hoopt op 27 Maart a.s. don dag te herdonkon, dat hij 25 jaar geleden dienst trad bij den heor J. W. Lefeber. Fiots ontvreemd. Ten nadeele van den bloembollenkweeker P .0. Romeijn heeft men in den nacht van Dinsdag op Woens dag uit een achter den bollenschuur staand schuurtje een rijwiel ontvreemd. Do poli tie stelt een onderzoek in! GEMEENTERAAD VAN ZEVENHOVEN OEGSTGEEST. IJsclub. Gisterenavond kwam in hotel ,Jlet Wapen van Uegstgeest' de IJsclub »n algetnceno vergadering bijeen. Er was ditmaal, in tegenstelling met de guwoon- te, weinig belangstelling. De vergadering, en vooral dc genomen besluiten, waren niettemin van groot belang Van groot belang voor de leden en niet minder voor do verecniging, waar deze niet zul len nalaten vele nieuwe leden tot zich te trekken. De voorzitter, de heer B. J. M. Kort- rnann, opende de vergadering mot, er op te wijzen, dat de ijssport dezen winter niet kon worden beoefend, dooh het be stuur nieitemin heeft gewerkt. De heer van der Burg las zijn uitvoerig en als steeds keurig verzorgde notulen, waarna de voorzitter een uitoenze ting gaf van het doel dezer vergadering. Door den voorzitter der vereeniging is voor enkele in ©en vergadering van de Z.H. Ijsbond de idee geopperd de leden te ver zekeren tegen ongevallen op het 'Js- Dit denkbeeld vond bijval en na herhaalde be sprokingen is men tot oen resultaat geko men met do H.A.V. te SchieJam. Alle leden van den ZuiJ-Hollan Ischcn Ijsbond (wat men is door lid te zijn van de aanges oten afdeelingcn) zijn voor taan verzekerd tegen ongevallen op het ijs en wol gedurende 30 dagen 3 gulden por dag en bij ongeval met doodclijken afloop ©en uitkoering van f 2000 ineens. De verzekering is strikt persoon'ijk en om nu voortaan een ieder in de gelegen heid te stel'en om hiervan te profi.eeren kunnen ook de verdere gezinsleden zich als buitengewoon lid laten inschrijven te gen betaling van f 0.25, waardoor zij dan ook verzekerd zijn. In 't kort komt het dus hierop neer, dat een der leden van het gezin lid der IJsclub is tegen betaling van f 1 50 en de overige leden van dat gezin buitengewoon lid mogen zijn voor 25 oont. Met deze reserve dat mannelijke leden bij het bereiken van den !8-jarigen leeftijd ophouden buitengewoon lid te zijn en tegen betaling van f 1.50 gewoon lid moe en worden. Vrouwelijke inwonende gezinsleden kun nen tot eiken leeftijd buitengewoon lid b! ij ven. De contributie was voorheen f 1.In verband met de verzekering en rre Ie met het oog hierop, dat dit tarief al dateert van voor 25 jaar werd voorges eld dit op f 1.5o te brengen, zooals hierboven aange geven. Na enkele besprekingen werden deze voorstellen met op twee na algemeene stemmen aangenomen. Hierdoor was van- zotf ook statutenwijziging aoodig, welke zal worden aagovraagd. De rondvraag leverde nicte op. NOOTDORP. Hanze. Donderdag 27 Maart, des avonds half 8, wordt te Pijnacker in cafó P. F. van Schie do oprichtingsvergado. ing gehouden der U.K. Middenstan Isverecni- ging Pijnacker-Nootdorp. Spr. de heer Jan Mol. Alle katholieke middenstander* wor den ter vergadering verwacht. Volksbond. Dinsdag gaf de R. K. Volksbond ©en avond in het vereenigings- gebouw aan den oen weg. De avond kon geen feestavond en ook geen vergader- avond genoemd worden. De zaal was goed gevuld. De voorzitter, de heer Lindeman, opende dezen avond, oiet den christelijk» n groet en een -woord van wolkom. Daarna nam de heer Jansen het woord, en sprak over de geweldige Christenvervolging, die er in Rusland lieerscht. Nadat do spre ker geëindigd was, werd door den wel eerwaarden Pater Knots, kapelaan dezer parochie, een mooie film vertoond over het leven van Jezus ou Mum. Gedurende de film heersebte er in de zaal doodsehe stille. De voorzitter sloot daarna met een woord van dank. SASSENHEIM. Aanbesteding Oosthaven-uitbreidirg. Bij de door B. en W. gehouden aanbeste- ding van de Oosthaven met beton en hout beschoeiing, bestratingen en verbreedin gen en verdieping van de vaart en verdere bijbehoorende werken was de laagste in- scbrijvor in houtbeschceiinguitvoering de tirma Kiebert te Sassenheim met 35.590 cn in betonuitvoering de firma Bax en Steenkist te Haarlem met 39.600. Geboren: Maria Petronella Johanna Josephinn, d. van Th Franken cn W. vin der Willik. Cornells Johannes, z. v. Th. De Raad dezer gemeente kwam Woens dag in openbare vergadering bijeente genwoordig alle leden. Voorzitter de bur gemeester, die de vergadering opent, het gebed leest en daarna de notulen der vo rige vergadering, die onveranderd worden vastgesteld. Naar aanleiding dier notulen deelt de voorzitter mede, dat aan de Sted. Electri citeitsfabrieken te Leiden is medegedeeld, dat op de contractswijziging wordt inge gaan, omdat in de vorige vergadering de bespreking tot een misverstand heeft ge leid door verkeerde toelichting. De waterleiding-plannen. De voorzitter deelt vervolgens mede, hce het op het oogenblik slaat met de waterleidingplannen, dat n.i aan Woerden en Bodegraven concept-offerten zijn ver zonden, waarop zoo goed als zeker, voor November 1930 een beslissing zal moeten worden genomen. Ingekomen is de mededeeling, dat de heer Zevenbergen zijn benoeming tot hoofd der O. L. school aanneemt, en dat genoomde heer intusachen reeds in functie i9 petreden. Mededeeling, dat over 1928 ƒ15.43 te veel is betaald aan den Keuringsdienst voor Waren te .Leiden, welk bedrag kan worden ingehouden op de bijdrage 1930. Ingekomen is de bevrooting 1931 der Oezondheidscomm. te Bodegraven, waarui: blijkt, dat onze bijdrage voor dat jaar is 32.67, terwijl eveneens is ingekomen de rekening over 1929 dier commissie; beide worden goedgekeurd. P. Wahle vraagt aansluiting aan het electririteitsnet, wat goedgevonden wordt, mits Wahle jaarlijks /UI garandeelt, waarbij den rekening is gehouden met een gemeentelijke bijdrage van f 10. Na eenige discussie wordt besloten, geen premie volgens de Ziektewet op de loo- nen der arbeiders te verhalen, omdat het hier een zeer gering bedrag betreft. Aan het bestuur der Vereeniging voor Gereformeerd schoolonderwijs wordt op diens verzoek (in de vergadering nader toegelicht door wethouder Brunt) seleen beschikbaar gesteld ex. art- 72 der L.O.- wet voor de aanschaffing van schoolboy den, etc. e?n en ander in verband met het 7e leerjaar. Vier herbergen is te veel. De voorzitter deelt mede, dat in 1920 door den Raad krachlens art. 4, 2e lid, sub 2 der rankwet is besloten, dat geen nieuwe vergunningen meer door B. en W. mogen worden verleend het gevolg hier van is, dat per 1 Mei a.s. weder een ver gunning zal komen te vervallen, omdat aan de weduwe van den pas overleden ver gunninghouder Veenboer, geen nieuwe ver gunning mag worden ver'eeni de voor zitter kan zich niet indenken, dat het in 1910 de bedoeling van den Raad zal zij"0 geweest, dat in dergelijke gevallen ook geen van Velzen en H. M. Vink. Willem Pie- ter en Joanna Cunegonda, z. en d. van J. Zuilhof en J. C. van dor Lee. Overleden: C. Scholten 67 j. wedn. van G. Turnhout, won. te Haarlemmer meer. Gevestigd: Mej. J. A. Kortekaas, Zandslootkado 32, van Leiden. M. van Diest en gezin, Hoekstraat 19 van Noo'd- w ijkerbout. Vertrokken: E. van Essen, van Hoofdstraat 204 naar Rhenen. N. Steen voorden en gezin van Menneweg naar Anna Paulowna. KATWIJK. Prrsona'la. Tot tijde'ijk agent van politie alhier is benoemd de heer M. Wie- linga to Leiden. Geboren Apollonia Maria Jozenhi- na, dochter van A. C. HoogeveonAker boom Petronella Johanna, dochter van J. H. van Ecijero, Bergen Henegouw en Touw Maria Johanna, dock ter van I» EgbertsBurgme: er Alida Johanna, dochter van J. J. MankVan Klink Jo hanna, Symonia, dochter van P. J. Hooger- vorst—Lek Wnntje, dochter van P. Fok- ke-—den Hol'ander. Overleden: P. van Veen, oud 78 jaar A. van der Zwaan 7 maanden. VOORSCHOTEN. St. Barbaravereeniging. Gisteravond hield de St. Baibaravo:coniging hare jaar vergadering in het R. K. Verceniginpsge- bouw onder leiding van den voorzitter, den heer G. A. Niersman, die de vergade ring opende met het gebed en een woord van we'kom tot do aanwezigen, waarna de secretaris, de heer Th. Bergman, de no tulen las der vorige vergadering en het jaarverslag, memoreerende de verschillen de feiten in het afgeloopen jaar. De pen ningmeester, de heer B. Lamboo, deed re- koning en verantwoording over de finan- ciëën. Do inkomsten in 1929 hebben bedra gen 328.09 en de uitgaven 311.97, aldus een batig saldo groot 16.11. Tot bestuurs leden werden herkozen de aftredende le den: Th. Bergman en G. M. Opdam. Na dat db voorzitter de vergadering had ge sloten reet het gebed, werden onder de aanwezigen verschillende prijzen verloot. RIJNSBURG. Aanbesteding Bankgebouw. De archi tect A. T. Kraan te Uegstgeest heeft te Rijnsburg aanbesteed namens het bestuur van de Coöp. Boeren'eenbank ie Rijnsburg het bouwen van een bankgebouw met kassierswoning aan de Rijsjes, hoek Brouwerstraat te Rijnsburg. Aantal in- vergunning mag worden verleend, waarom hij voorstelt het besluit tot intrekking te gen 1 Januari 1931, voor te dragen het gevolg daarvan is, dat dan weer vier ver dunningen mogen bestaan, wat waarschijn- 'ijk wel buiten do bedoe'ing van den Raad zal liggen, waarom toepassing mo gelijk zal zijn van het z.g. Amsterdamsche stelsel, volgens hetwelk wel aan de we duwe vergunning zou kunnen worden ver leend, met niet-toepassing van art. 14 der wet; do werking van dit stelsel is den voorzitter momenteel echter niet duidelijk, waarom hij een en ander a's een mededee ling aan den Raad wenscht te beschou wen, en een beslissing eerst in een vol gende vergadering wenscht. Spr. wil gaar ne echter do verschillende mceningen hoo ren. Bij de bcsprekingon blijkt, dat men al gemeen van oordeel is, dat intrekking van het in 1920 genomen besluit wordt bevor derd, echter weder invoering van vier vergunningen niet noodig is, wel de rech ten en belangen van de weduwen der ver gunninghouders gewaarborgd dienen te worden. In een volgende vergadering zul deze aangelegenheid worden afgehandeld. Met \algemeene stemmen wordt beslotem aan Ged. Staten de machtiging te vragen, verschillende zaken betreffende het b©- heer van het electrieitcitsbedrijf, met de gemeenten Ter-Aar, Nieuwkoop en Nieuw- veen, gemeenschappelijk te regelen, en vast te stellen dc regeling, als besproken in een gemeenschappelijke vergadering te Ter-Aar. Ten behoeve van den aanbouw van een derde lokaal aan de R. K. bijzondere school wordt een ge'dleening aangegaan van 8000 bij de Mij. voor Gemeente-cie- diet, tegen den koers van 99 1/2 pet. a 3 3/4 pet.; na eenige bespreking wordt de aflossingstermijn op 40 jaar gesteld. In verband met een en ander wordt de begrooting gewijzigd. De belastingen verhoogd. Zooals door B. en W. voorgesteld, wordt het vermenigvuldigingscijfer voor 't belas tingjaar 19C01931 vastgesteld op 1.5 (vo rig jaar 1.4). Bij de rondvraag informeert de heer de Groot naar de toepassing van de verordV ning op de maximum snelheid, waarop de vooiz. toepassing tcezegt controle is reeds eerder uitgeoefend dezer dagen zal een chronometer worden aangekocht. Eveneens informeert de heer de Groot naar de eleclrische verlichting van het station, waarop de voorz. antwoordt, dat het laatste bericht der directie der Ned. Spoorwegen luidt, dat het onderzoek nog niet afgeloopen is, waarop gewacht dient te worden. De heer Van Schip wenscht aansluiting, de heer Vink echter niet; deze aansluiting kan echter pas besproken worden als de Mij. definitief antwoord heeft gegeven. schrijvers 4, allen uit Rijnsburg. Gebr. de Haan 36.4CS; J v. Iterson 36.493; H. van Iterson 34.824; P. Kort Jr. 33.089. Gunning is aangehouden. Bloemenhandel. De aanvoer uit de warme kassen vermindert, doch deze ver mindering wordt weer aangevuld met bloemen uit de koude kassen, die met zulk een mooi voorjaar voorspoedig zijn ge groeid. De volgende prijzen werden be taald.: William Copland f 4.10—6.20, Wil liam Pitt 6.307 10, Bartigon 6.20—7.40 Maril!o 3.30—4.80, Theeroos f 4.1ft—RJMi Prins van Oostenrijk 4.605.40. Gele Prins 6.507.30, Courone d'or 5.807.10 Mr. v. d. Hceff 7.90—8.80, Cramoisie B-il- lant 3.104.50, E'conora 4.605.50, La Peino 3.704.60, Mac Kin'ey 4.605.30 Crimson Queen f 4.60-5.20, Flamingo f 5.00—6.50, Duchesso de Parma 5.50— 6.00, Brutue f 4.501.70, Rcse Terdre f 5.005.50, Narcissen Victoria f 1.802.30 Ornrtus 0.60—0.90, Sir Watkin f 1.20— 1.70, Hyacinthen 4.00—8.50, Idem per bos 14—24 cent. ZEGWAARD. Hanze. Onder auspiciën van de R.K. Middenslandsvereenigiug te Berkel zullen in eenge plaatsen vergaderingen worden gehouden tot oprichting van nieuwe, en versterking van bestaande R K. Midden- standsverecnigingen, we'ke voorrf door een sohnftelijko propaganda zijn voor bereid. Op Dinsdag 25 Maart, dos avonds half 3 vindt 4_e eerste vergadering plaats te Zegwaard in hotel A. van Well. Spreker is Mr. F. J. H. Bach, directeur van het Centraal Hanze-Bureau te 's-Gravenhage. N00R0WIJK. Personalia. Voor het maehinisten- fixamen diploma A is geslaagd de heer E. J. Wiccherink. U behoeft voor deze operatie niets te betalen. Neen, ik tel a!l©en maar mijn geld, voordat ik verdoofd wordt.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 6