HET BEWIJS! Holla Zwitserse Reep ERS GOEDE KWALITEIT DONDERDAG 6 MAART 1930 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 Barbaren aan het werk. Gistermiddag verscheen te Rotterdam op het politiebureau aan de Lange Toren- straat te Rotterdam een man, die er aller zonderlingst uitzag. Zijn gezicht deed aan oen wolbaai denken, langs zijn voorhoofd droop bloed en een glibberige bruine sub stantie stroomde van zijn gezicht langs zijn lials. Bovendien had hij den rechterpols gebroken. Het bleek, dat men te doen had met den 43-jarigcn B. Pr. uit den Vogelen zang. Dc man verkeerde onder invloed van sterken drank. Uit zijn verhaal bleek, dat hij bet op de Gedempte Binnenrotte met enkele mcnschen aan den stok had gehad •m dat dezen hem, bij wijze van straf, vol met stroop hadden gesmeerd, waarna zij zijn gezicht in een baal kapok hadden |c- dtiwd. Daarna was hij met een ijzeren taaf bewerkt, waardoor hij twee ernstige hoofdwonden en een gebroken pols had upgeloopen. Hij is in het ziekenhuis aan ■Ion Coolsingcl opgenomen. De politie stolt «en onderzoek naar de daders in. Van een getergden Chinees. In oen café op de Gelderschekade te Ara- Sterdam, kregen gistermiddag omstreeks vijf uur, twee Amsterdammers, dio ietwat onderdon invloed verkeerden, het te kwaad met oen Ohinees. Hoewel dc zoon van bot Hemelscho Rijk zioh allerminst op onhob- bclijko wijze gedroog, bleek zijn aanwezig- lioid prikkelend to werken op de beide Am- sterdammers, die hem met scheldwoorden overlaadden en hom ook op andere wijze sarden en beleedigden. De Chinees raakte hierdoor zoo overstuur, dat hij op een go- geven oogenblik het café uitholdo en zich in oen razend tempo naar oen woning in de Binnen Bantammerstraat begaf, waariut hij Binnen Bantammorstraat begaf, waaruit hij mes weer to voorschijn kwam. Daar do man door het dolle' heen was, zou het or voor zijn plaaggeesten wellicht leelijk hebben uitgezien, ware hot niet, dat doze, ondanks hun beneveld broin, zoo ver standig waren gewoost om bijtijds hun bie zen to pakken. Bovendien haddon burgers, die bevreesd waren voor een bloedbad, twee «urveilleercndo politic-agcntcn van eon en indcr in kennis gesteld. Laatstgenoemden slaagden erin den woedenden Chinees aan to houden on hom tor kalmeering naar het bureau to brengon. Na daar bedaard to zijn mooht hij zich huisvaart» begeven. Alleen het moordwapen bleef voilighoidshaJvo in verzekerde bewaring. Hot gebeurde had uit den aard der zaak, de bowoners van deze volkrijke buurt in grooten gotalo op de been gobracht. Het duurde dan ook gerui- men tijd oor do rust or weer oonigszins was toruggekoerd. lilt de school van Floris Vos. Do tol aan hot begin van Jutfaas hoeft liet moeten ontgelden. Eenige grappenma kers hebben in don nacht den boom van den tol uit de scharnieren gehaald on dien in den Vaartschcn Rijn geworpon, waar do balk don volgenden morgen lag to dobbe ren by de woning van don burgemeester. Gedurende den tijd, wolke men bezig is geweest om hot gevaarte weer op zijn plaats te brengen, hebben degonon, die den tol passeeron moesten, geprofiteerd van gratis doorgang. BU1TENL. BERICHTEN INGEZONDEN MEDEDEELING. GEMEENTERAAD VAN VOORHOUT ONGELUKKEN DE OVERSTROOMINGEN IN ZUID-FRANKRIJK. Reeds 220 slachtoffers? Het totale aantal slachtoffers, dat bij do overstroomingen in het Zuid-Westen vau Frankrijk het leven heeft verloren, wordt thans op 220 geraamd. Nauwkeurige offi- «•ieele cijfers zijn nog niet bekend gewor den. Ruim 100 personen zijn nog van de bui tenwereld afgesnoden. Naar alle punten worden met den moesten spoed afdeelin- gen soldaten en matrozen gezonden, om bij het reddingswerk hulp te verleencn. Terwijl in sommige steden, zooals Mont- pcllier en Montaubau, dc toestand ccnigs- zins vorbctert tOD gevolge van hot mooie weer en den geleidelijken val van het wa ter, is elders hot gevaar nog geonszins ge- woken. Zoo steeg Dinsdagavond do Garonne tot een onrustbarende hoogtp. Te La Réole werd zelfs een peil van 11 \Meter bereikt, zoodat do gemeenteraad besloot, de in ge- \al van nood voorgeschreven kunonscho- tou to laten lossen. Onmiddellijk daarop begon de uittocht der bevolking uit haar woningen, met medeneming van haar kost- haarste bezittingen en haar vee. Te Agen drong het water gisternacht de huizen in de omgeving van het station binnenook de kelders van het hoofdpostkantoor lie pen onder. Te Villomur hoeft de Tarn, die thans langzaam aan weer binnen haar oevers te rugkeert, ontzettende verwoestingen aan gericht. Niet minder dan 130 huizen zijn hier ingestort en naar thans reeds vast staat, verloren zes personen bij de ramp hot leven. Het is echter mogelijk, dat hot aantal slachtoffers hier later nog grootor zal blijken. De straten zijn bedekt met oen twintig centimetor dikke laag roodachtig slib, terwijl zich in dc benedenstad een /wartaohtig, kwalijk riekend slijk heeft af gezet. Hot departement Tarn et Garonne is nog steeds van de buitenwereld afgesne- len. Te Villebourbon zijn meor dan veertig huizon ingestort. Een arbeider, die hier moer dan honderd personen van een wissen dood bad gored, moest zijn heldenmoed tea iHftr nil met den dood bekomen Ook te Montnuban zijn weer twee mannen bij htui reddingswerk verdronken. To Moissac. waar gisteren zooals gemeld Dat a! S j „dagelijk 200.000 NED eten, is toch wei het beste bewijs van de oen dam bezweek, zijn, naar verluidt, on- goveer honderd huizen ingestort. Men vreest, dat het aantal dood en, go- wonden en vermisten de tot dusver gt>- maaktc schattingen nog aal ovcrschrij- den. AUTO IN FINLAND DOOR HET IJS GEZAKT. Vijf arbeiders verdronken. Uit Helsingfors wordt gemeld: Op een moer bij Tavestohus is oen ontzettend on geluk gebeurd. Een vrachtauto met 13 por- soncq, die in vollo vaart over een dicht gevroren meer reed, zakte door het ijs. Het gelukto nog 8 arbeiders te redden; de overige 5 zijn verdronken. De lijken zijn nog niet gevonden. Autobus in Polen door oen trein gegrepen. Gisterochtend is in dc nabijheid van Plonsk een autobus op oen onbewaakten overweg door een trein gegrepen en vei- nield. Twee personen werden gedood en negon zwaar gowond. Vijftien kinderen in diepen kuil gevallen. Op de binnenplaats van do Holy Cross- school te Brooklyn heeft gisteren con ern stig ongeluk plaats gehad. Terwijl kinderen daar aan het spelen waren, bezweek plot seling het luik van een ondergrondsche vuilnisbergplaats. Vijftien meisjes van 11 tot 16 jaar oud vielen ongeveer acht motor in de diopte. Alle meisjes werden gewond, zeven harer zoo ernstig, dat zij naar het ziekenhuis moesten worden overgebracht Toen hot gebeurdo in do omgeving bekend werd, kwam het bij de school tot opgewon den tooneelen, zoodat de politie moest in grijpen. Ongeval bij een proef-mobillsatie. Gistermorgen vroeg tc 4 uur werd bij wijze van proef en oefening door het gai- nizoen te Reval alarm geblazen ten einde te onderzoeken, hoe snel het garnizoen en de burger-verdedigingsorganisaties in ge val van alarm paraat en weerbaar kunnen zijn. Terwijl de chef van den Etstlandschen gcneralen staf, generaal Toerwan, de vel schillende posten in de stad inspecteerde, werd zijn auto op een bepaald punt door eon schildwacht, die in het donker slechts weinig kon onderscheiden, aangeroepen. Toen de auto niet stopte schoot dc schild wacht, met het noodlottig gevolg dat gene raal Toerwan zeer ernsitg gewond werd er. zijn bogeleidor, majoor Ibrus, commandant van de afdeoling luchtafweergeschut, op slag werd gedood. Hevige branden in Macedonië. Sedert eenigen tijd wordt Macedonië ge teisterd door een reeks hevige branden. Vooral do plaats Ka va la heeft daarvan te lijden. Op 25 Februari zijn twee groote loodson, die 220.000 kilo tabak bevatten, door brand verwoesttwee dagen later werd een groep van tien magazijnen, ter waaide van twee miJliocn francs, oen prooi der vlammen. Gistermorgen zijn oveneens to Kavala drie opslagplaatsen met 250.000 kilo tabak door het vuur ver uield. To Saloniki zijn voorts eergisteren verscheidene opslagplaatsen van graan, ter waarde van drie millioen francs, in de vlammen opgegaan. Do oorzaak van al deze rampen is onbekend. Brand in een vliegtuighal in Amerika. Te Atlanta in don staat Georgia is brand uitgebroken in een vliegtuighal. Do brand nam een grooten omvang aan, doordat ten gevolge van een defoct aan de tolefoou do brandweer pas laat ter plaatse was. Ge brek aan wator in dc omgoving verhoogde cfe moeilijkheden van het blussch inga werk. Twintig vliegmachines werden vernield. Brandstichting te Gladbeck? Gistorochtend is in den kelder van de arbeidsbeurs te Gladbeck brand uitgebro ken. Oarnaval-vierders, die in den ochtend huiswaarts keerden, zagen de vlammen on I waarschuwden de brandweer, die verdero uitbreiding wist te voorkomen, j Do vorige week heeft eveneens brand gewoed in de arbeidsbeurs. Het bleek toen, dat men den vloer en do meubelen met I petroleum had begoten en in brand gesto ken. Ook ditmaal heeft uien weer met brand stichting te doen. Onder verdenking aan dit misdrijf schuldig te zijn, werd het so ciaal-democratischo gemeenteraadslid l'rell, die bij dc arbeidsbeurs in functie is, gear resteerd. Moord in de gevangenis te Auburn. In de gevangenis te Auburn is gisteren terwijl de maaltijden werden uitgedeeld, do hoofdcipier door oen tot levenslang ver oordeelde doodgestoken. Eenigc gevange nen, die van de verwarring gebruik wilden maken om te muiten werden onmiddellijk in verzekerde bewaring gesteld. Dit is de derde maal, dat een hoofdcipior in de ge vangenis te Auburn door gedetineerden wordt vermoord. Te Brooklyn staat thanè een man terecht, die beschuldigd wordt van den ruoord op den vorigen hoofdcipiei, geduiendo de bekende onlusten in Decem ber, toen 1500 gevangenen in oproer kwa men en 12 personen gedood werden. Internationale juweelendief gepakt. In ecu juwelierswinkel in de Friedrich- strasse te Berlijn is gistermorgen de be ruchte juweelendief Sandowski gepakt, die drie I'cbrüari uit een gevangenis was ont vlucht. Niettegenstaande zijn vermomming heikondc do juwelier den dief en waar schuwde hij de politie. Men vond op San dowski een pistool en een glassnijder. Hij wordt wegens vele inbraken gezocht en is er telkens weer in geslaagd uit de gevangenissen te ontsnappen. Reeds in 1926 was hij bij de politie bekend. Met typhus lag hij toen in een ziekenhuis en men vond in oen kist in zijn bezit vele juweelcc, waarvan men vermoedde dat zij van dief stallen in Amerika afkomstig waren. Daar inen hem niets ten laste kon leggen is Sandowski destijds weer vrijgelaten. Thau's wordt hij weer naar de gevangenis gebracht om zijn zes maanden straftijd uit tc zit ten. Tegen de doodstraf in Duitschjand en Oostenrijk. In dc Duitscli-Oostennjkschc conferentie voor het strafrecht, welke te Weenen go- houden wordt, werd gestemd over de vraag, of de doodstraf moet worden go- haafdhaafd of niet. De bedoeling was slechts de persoonlijke inzichten der aan wezigen vast te stellen. Het resultaat van de stemming was, dat 30 personen zich uit spraken tegen doodstraf en 14 er voor. Overvloed van eieren. De Engelsche bladen melden dat de prijs van de eieren Moandug op do markt van Silby plotseling sterk gedaald is. Aan vankei ijk deden zij 90 ct. per dozijn,' maar er kwamen zulke hoeveelheden met bus sen, vrachtauto's on andere voertuigen aan dat koopers onder het aanbod „onderge sneeuwd" werden. De prijzen daalden dientengevolge tot 70 ct. per dozijn, nog een week geledon kostten de eieren 1.15. Wegens het zach te weer heerschton op de eicrenmarkt bui tengewone toestanden. Groote voorraden die opgeslagen waren in de verwachting dat het koud zou worden, moesten tegen zeer lage prijzen van de hand gedaan wor den. - De prijs is nu zoo laag als sedert den tijd vóór den oorlog niet meer hei geval was geweest. Verscheidene groote firma's heb ben zware verliezen geleden. Vraag: Wanneer geeft Z. D. H. de Bisschop van Haarlem audiëntie voor lee- ken? Antwoord lederen Dinsdag van 11—l uur. Vraag omtrent het betalen van con tributie aan loterijvcreeuiging voor eon broor, die krankzinnig is geworden. Antwoord Uw broer behoudt het recht op oen eventueelen prijs, doch U kunt U van hen het door U betaalde geld terugvorderen. Sterft hij, dan komt het recht °P den prijs aan zijn erfgenamen en kunt U van hem het door U betaalde geld tcrugeischen. Gisterenavond vergaderde de Raad de zer gemeente onder voorzitterschap van den Burgemeester. Tegenwoordig waren alle leden, behalve wethouder Van Reisen, die buitenlands vertoeft. De voorzitter opende de vergadering met gebed, waarna de notulen na een kleine wijziging, door een opmerking van den heer van der Voet, werden vastge steld. Naar aanleiding van de vorige vergade ring'deelt de voorz. mede, dat het schuur tje, hetwelk dc heer Warnaar heeft ge plaatst, verplaatst zal worden en dus in overeenstemming mot de Bouw- en Woning verordening zal zijn. Dat de specie, komen de uit dfe Mottigervaart voor de demping van de sloot langs den Berg van Hcem- stedeweg zal worden gebruikt. Dat de te- lefoonpalen voor de voormalige boerderij „Rijnoord" zullen worden verplaatst. Even eens zal de lantaarn worden geplaatst lang3 den 's-Gravendamschen weg. Wat betreft de doortrekking van de waterlei ding in den Loosterweg kan de voorz. me- dedcelen, dat hier de onderhandelingen nog niet zijn afgeloopen. De classificatie der gemeente. Voor kennisgeving worden aangenomen de ingekomen stukken o.a. een schrijven van Ged. Staten, waarbij dc classificatie der gemeente ten aanzien vau de bezoldi ging van den burgemeester, den secretaris, den ontvanger en de wethouders is goed gekeurd. Dc gemeente is n.l, van de 5e in de 6c klasse gegaan. De aangeboden werkverruiming. Vervolgens werd overgegaan tot dc stem ming omtrent het aanbod werkverruiming, waaromtrent iu de vorige vergadering de stemmen staakten. Voor stemden do hecren Witt oman, van der Voet en Eigenbrood. Tegen de heeren van der Hulst en Nijssen, zoodat het ver zoek is ingewilligd. De voorz. deelt mede, dat het werk reeds is geschied en dat adressant van de subsidie heeft afgezien. Op verzoek van Ged. Staten dezer pro vincie worden eenige kleine wijzigingen gebracht in het ingezonden reglement en tarief der waterleiding. Bouw Kath. Meisjesschool. In behandeling komt thans hot voorstel van B. en W. om eene geldleeniug aan te gaan groot 64.000 voor den bouw van een R. K. Meisjesschool. Dg voorz. zegt, dat B. en W. bij ver schillende instellingen hebben geïnfor meerd en dat zij bij de Mij. voor Gemeen- tecrediet deze leening kunnen plaatsen tegen den koers van 99>/j en togen een rente van 1 3/4 pet. Dit aanbod is voor de gemeente het meest voordeeligst, weshalve zij voorstellen hiertoe te besluiten. De heer van der Voet vraagt op welke wijze do kosten van de school nu getaxeerd wordt-, nu de school aan het gesticht en het zusterhuis vast komt. De voorz. zegt dat de taxatie wordt be rekend naar een vastgesteld verhoudings- cijfer, hetwelk is vastgesteld door ©en Rijks scholencommissie. Hierna besloot de raad overeenkomstig het voorstel. Zonder discussie en zonder hoofdelijke stemming wordt overeenkomstig het voor stel van B. en W. besloten, ingevolge art. 101 der L. O. wet 1920, om voor het jaar 1930 aan de R. K. Jongensschool een be drag van 1150; aan de R. K. Meisjes mooi een bedrag van f 780 en aan de school verbonden aan de Bisschoppelijke Nijverheidsschool een bedrag van 100 als voorschot toe te kennen. D© besprekingen over den bouw van een brug aan den Rapenburgerweg werden gehouden in comité-generaal. Een praatje over putjesscheppen Alsnu kwam aan de orde de vaststel ling van het raadsbesluit, als bedoeld in het schrijven van B. en W. d.d. 6 Februari j.l. omtrent het instellen van een ophaal dienst der faccaliën. De voorz. deelt mede dat B. en Wnaar aanleiding van de besprekingen iu de vo rige raadsvergadering zich hebben gewend tot den heer J. N. Kniest te Sassenheim. Deze persoon is bereid dc faecaüën in deze gemeente op te halen voor een ver goeding van 1.50 per put, welke door de belanghebbenden moet worden betaald. Dc gemeente moet voor materiaal zorgen. Hiervoor heeft de gemeente aangeschaft een tankwagen, een zuig- en perspomp met bijbehoorend wagentje en een schuit) wel ke materialen bij elkaar zullen komen op een bedrag van ongeveer f 1350. B. en W. stollen voor tot aanschaffing over te gaan en om het ophalen der faecaliën aan Kniest op te dragen voor genoemden prijs. De heer Witteman acht de vergoeding van 1J>0 per put voor den arbeidenden stand te hoog, vooral in de periode van werkloosheid. Is hierop geen ander middel te vinden. De voorz. zegt dat do kosten z.i. niet to hoog zijn en dat de putten als er strata waterleiding komt niet zoo spoedig vol zullen zijn, omdat dan de vloeibare stoffen /.uilen wegloopen door de overstort naar het riool en dus een put slechts zeer zelden zal behoeven te worden geledigd. Boven dien kunnen de arbeiders zelve hun put veelal gebruiken voor hun eigen land wat «ij dikwerf beteelcn. De heer van der Voet acht invoering van deze instelling goed cn is van mee- uing, dat een particulier dit beter kan ex ploiteeren dan de gemeente. De voorz. heeft zoo juist beweerd, dat Kniest heel geschikt is en dat hij misschien wel tegen verminderden prijs een heel complex put ten zal ledigen, wanneer deze dicht bij elkaar liggen en op hetzelfdo tijdstip wor den geledigd. Na eenig gepraat wordt overeenkom stig het voorstel van B .en W. zonder hoof delijke stemming besloten. Waterleiding-aangelegenheden. Ten slotte komen de waterleiding-aan gelegenheden in behandeling. In verband hiermede deelt de voorz. mede, dat de heer van der Voet hierover eenige vragen heeft ingediend welke lui den als volgt: lo. Gaat het maken van dc putjes, noo- dig voor het plaatsen van dc hoofdkraan en aftapkraan der waterleiding, uit van „Mabeg"? 2o. Wanneer dit zoo is, valt dit werk dan onder de dienstleidingen of valt dit onder de binnenleidingen, waarvoor „Ma beg" respectievelijk 1.70 en j 2.10 per strekkende Meter vergoeding krijgt? 4o. Willen B. en W. maatregelen trof fen, dat „Mabeg" de straatjes, trottoirs etc., welke in verband met den aanleg moesten worden opengebroken, weer in den ouden staat oplevert? 5o. Is u er van overtuigd, dat de tap kranen op de juiste hoogte aangebracht zijn? Deze vragen werden door den voorz. als volgt beantwoord: lo. Toestemmend. 2o. Het leggen van de putjes valt onder dc binnenleidingen, waarvoor do Raad een bedrag van 10.000 heeft uitgetrokken. Op het leggen der putjes was evenwel niet gerekend, doch bleek achteraf noodzake lijk te zijn. Doordat het leggen van de bin nenleidingen veel minder kost dan oor spronkelijk begroot kan vermoedelijk met het toegestane bedrag worden volstaan, ofschoon er reeds 480 aansluitingen zijn. 3q. Volgens deskundige verklaringen zijn de deksels der putjes voldoende. 4o. Voordat de cindoplevering geschiedt, zal worden nagegaan of „Mabeg" aan zijn verplichtingen, waaronder ook het in orde brengen van straatjes, trottoirs en derge lijke behoort, heeft voldaan. Momenteel moeten sommige gemaakte sleuven nog weer eens opgegraven worden, zoodat men nog niet mag zeggen of het al dan niet zal geschieden. 5o. De deskundigen verklaren dat <le kranen op de juiste hoogte worden aange bracht. Alvorens tot de verdere behandeling van dit onderwerp wordt overgegaan, stelt de voorz. voor over te gaan in comité-ge neraal voor eenige mededeelingen etc. Na heropening der openbare vergade ring geeft de voorz. den heer van der Voet gelegenheid zich uit te spreken over de door hem gestelde vragen. Nogmaals een putjes-praatje. De hoer van der Voet zegt dat het ant woord op yraag 2 hem nog niet heeft be wezen dat „Mabeg" de putjes apart ver goed krijgt. Voor zoover vraag no. 3 be treft zegt spr., dat do deksels voor de put jes zeer onsolied zijn, omdat zij nu reeds doorbuigen. Do beantwoording van vraag 4 is hem voldoende, terwijl het antwoord op vraag 5 hem niet bevredigd.. Spr. laat in zijn betoog uitkomen, dat het leggen der putjes en het aanbrengen der kranen, dikwijls niet goed geschied. Hij vindt het niet passend dat het gat voor een putje 3 en meer dagen moot open blijven liggen. De kranen worden niet op de juiste hoogte aangebracht en worden z.i. tc hoog aange bracht, terwijl sommige kranen nu reeds los zijn. Spr. acht het noodzakelijk dat van wege de gemeente hiernaar wordt geke ken en dat do kranen op do juiste hoogte worden aangebracht. De voorz. zegt dat de putjes aan ..Mu- beg" apart worden vergoed en dat dit kan geschieden uit de uitgetrokken post van 10.000. Deze post is heel erg meegeval len. De putjes moeten gelegd worden om dat de hoofdkraan anders in het zand komt tc liggen. Dc fnndeeringen van dc huizen zijn over het algemeen niet hoog genoeg, zoodat het aanbrengen noodzake lijk is, hetgeen niemand had voorzien. Wanneer iemand ontevreden is over het aanbrengen van de putjes kan hij zich wen den tot den heer Vester, dio belast is met het dagelijksch toezicht, of tot dc uitvoer ster. Het maken van de putjes hebben B. en W. evenwel stopgezet, omdat zij den raad, alvorens de vragen van den heer van der Voet hadden ontvangen, hierover wil den hooren en de vereisehte machtiging wcnschten te bekomen. Of de kranen ai of niet te hoog zijn aangebracht kan spr. niet betwisten, omdat hij hiervan technisch niet. op de hoogte is, doch adviseert dal. degenen, die hierin verandering wenschl of hierover niet tevreden is zich wende tot den betrokken ambtenaar. De heer van der Voet zegt dat niet dc persoon, die er de last van heeft zich moet wenden tot den persoon, die hiermede be last is, doch dat dengene, die hierover controle uitoefent moet kunnen constatee- ren dat de kraan al of niet goed is aan gebracht. Spr. is van oordeel dat de uit voerster, die de verantwoording voor dc goede legging der leidingen draagt, zich niet kwijt van haar taak welke haar is opgedragen. Wethouder van der Laan zegt dat de heer van der Voet in zijn betoogingen heeft laten doorschemeren dat B. en W. de raadsleden niet voldoende inlichten, doch wijst er op dat de leden van den Raad alle stukken en verhandelingen, be trekking hebbende op deze aangelegenheid hebben kunnen inzien cn dus vólkernen op de hoogte kunnen zijn. Wat betreft de on tevredenheid van den heer van der Voet over de uitvoering van de werken, moet sproker verklaren, dat B. en W. zich hier mede geenszins kunnen vereenigen, omdat zij de N.V. Industrieele Mij. lCabag - goed en degelijk werk hebben zien ver richten en dat nven geen uitingen kan deen

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 6