[<3GIS SEIDERUS0EP Katwijk a Zee NED. OOST-INDIE SPORT UIT DE OMGEVING DONDERDAG 16 JANUARI 1929 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 OPIUM IN BALEN CEMENT. Aneta seint. uit Batavia: In zake het monstergeval van gesmok kelde opium wordt nader bericht, dat de douane to Tandjong Priok Dinsdag op het s; oor van de gesmokkelde opium kwam. De geweldige hoeveelheid opium zou men trachten in te voeren ingemetseld in ba len cement. Do invoercfbr was do Chinees Lie Lim Po, die na de eerste teekenen van onraad spoorloos verdween. De geheele partij cement, aangebracht per s.s. „Tji- kem'bang" van de Java-China-Japan Lijn, bestond uit 200 vaten, waarvan tot dusver slechts twintig geopend zijn. Intusschen werd daarbij reeds de kolossale 'hoeveel heid van 6.000 thail opium aangehaald, tot een waarde van f 180.000. Do politie is onmiddellijk aan het werk getogen. De van Batavia naar buiten voerende wegen werden afgezet en de passé erende auto's werden aan een streng onderzoek onder worpen. Dinsdagavond laat is de voort vluchtige Chinees te Tjimahd gearresteerd. Blijkens nadere berichten heeft men reeds 5.000 thail aangehaald en 320 Engelsohe ponden ruwe opium(overeenkomende met 24.000 tail bereide opium), waardoor het totaal thans gebracht is op vijf en een halve pikol tot een waarde van f 225.000. Intusschen is meer dan de helft van de vaten nog niet onderzocht. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. Uit het District Leiden. Het onderzoek betreffende een klacht, ingediend dool' den heer C. J. v. d. Zijden, als zou door den heer Th. Bergers ge tracht zijn spelers over te halen lid te worden van „Meerburg", in strijd met de amateursbepalingen, heeft Donderdag 9 Januari plaats gehad. Daarbij is komen vast te staan dat de klacht ten onrechte is ingediend, daar geen bewijzen konden aangevoerd worden we'ke de beweringen bevestigden. De Commissie van Onderzoek is eenpa ng van meening, dat den heer Th. Ber gers geen blaam treft en besluit dit door de pers ter kennis te .brengen van alle vereenigingen ressorteerende onder het District Leiden. Namens het Districtbestuur Leiden, A. H. SCHRAMA, Voorzitter D. HAVERKORN, Secretaris-Penningm. Junioren-Competitie District Leiden. De uitslagen van de Zondag 12 Januari gespeelde wedstrijden zijn: Afdeeling A. Lisse IILeiden O2 Afdeeling B. TeijlingenA. S. C. (w. n. o.) 50 Voor Zondag 19 Januari is vastgesteld: Afdeeling B. Zoeterwoude (Dorp): A. S. C.St. Bern. Dc wedstrijd vangt om half één aan. De Competitieleider. Hoe ouder, hoe Zondag speelde bij Budel een veteranen elftal (personen van 50 tot 80 jaar) een voetbalwedstrijd tegen de „B. V. V." (Hei kant). Dat de oude mannen ook wel kun nen voetballen bewezen zij door „B. V. V." met 64 te kloppen. „Hsgz." BILJARTEN. Mej. Schrier. De Nederlandsche biljartspeelster mej. Lies Schrier heeft drie wedstrijden ge speeld in West-Duitschland. Te Bochum speelde ze op groot biljart en won met 400 punten met een-gemiddelde van 8, te Wat tenscheid op klein biljart cadre met 600 punten met een gemiddelde van 33 en in Gelsenkirchen op groot biljart met 500 punten en een gemiddelde van 14.29. In de laatste partij maakte ze series van 30, 40 en 70. Behalve bij den beginstoofc miste ze geen enkele maal. De tegenspelers in de drie partijen brachten het resp. tot 340, 398 en 369 punten. SCHAKEN. Jaarvergadering Leidsch Schaak genootschap. Gisteravond hield het Leidsch Schaak genootschap in „In den Vergulden Turk" zijn jaarvergadering. Deze vergadering was druk bezocht. Na opening door den voorzitter werden de gewone verslagen uitgebracht, die geen aanleiding tot op merkingen gaven. In de kas was een flink batig saldo. De aftredende bestuursleden werden met nagenoeg algemeene stemmen herkozen en de functies op dezelfde wijze verdeeld, aldus: voorz. Ir. J. J. G. van Hoek; vice-voorz. D. de Jong; seer. Dr. J. F. Sirks; penningm. M. M. Segaar; wed strijdleider G. Bosscha. Bij de rondvraag was de heer Dieben en vele anderen van meening, dat de langdurige wedstrijd om het kampioenschap van Leiden niet be- vordelijk was voor een goed clubleven. Het bestuur zal dan ook pogingen doen bij het bestuur van den Leidschen Schaakbond deze wedstrijd in het vervolg te bekorten en buiten de clubavonden te houden. Ook ontstond nog een geanimeerde bespreking over een aan te leggen ranglijst. Besloten werd den bestaanden toestand met een kleine wijziging te handhaven. Aan Mr. O. J. Goudsmit, die het beste resultaat had behaald in de competitiewedstrijden 1928- 1929, werd voor deze prestatie een fraaie prijs uitgereikt. (Deze prijs was beschikbara gesteld door het eerelid der club: Ds. C. R. Rijnenberg). Hierna sloot de voorzitter de vergadering. INGEZONDEN MEDEDEELING. Het Schaaktournooi te San Remo. De uitslag van de loting voor het inter nationaal schaaktournooi te San Remo luidt: 1 Vidmar; 2 Maroczy; 3. Spielman; 4 Aljeohin; 5. Tartakower; 6 Ahues; 7 Romi, 8 Bogoljubow; 9 Araiza; 10 Colle; 11 Ru binstein; 12 Grau; 13 Montecelli; 14 Yates, 15 Nimzowitsch; 16 Kmoch. Er wordt ioderen dag gespeeld behalve des Zondags. Donderdags worden steeds do hangpar- tijen gespeeld. DE AUTOBUS HAARLEM—LEIDEN. Electrificatie van den stoomtram binnen drie jaren. Ongeveer drie jaar geleden hebben Ged. Staten van Noord-Holland aan de Haar- lemsche Brockway-Bus Mij. voor drie jaar concessie verleend voor het onderhouden van een autobusdienst busschen Haarlem en Leiden. Het gemeentebestuur van Lis- se en de N.-Z. Holl.-Tram hebben tegen deze beslissing beroep aange. eekend bij de Kroon. De beschikking is eindelijk afgekomen: de beroepen zijn, zooals gemeld is, onge grond verklaard. Zoodat de Brockway-Bus Mij. van nu af gedurende drie jaar de lijn door de bollenstreek naast de stoomtram kan exploiteeren. Dit is feitelijk niet de bedoeling van Ged. Staten geweest. De autobus-lijn zou gedurende drie jaren worden onderhouden en in dien tijd zou de N.-Z. Holl. Tram overgaan tot electrificatie van haar tram lijn. Door het lange uitblijven van de be slissing van de Kroon, zullen er nu nog drie jaar moeten voorbij gaan voordat een electrische tram door de bollenstreek rijdt. De tram-directie heeft destijds de toe zegging gedaan daarom werd de auto bus-concessie voor een bepaalden tijd ver leend dat zij, als de beslissing gevallen was, tot electrificatie zou overgaan. Dit werk zou binnen de drie jaar gereed kun nen zijn en dan zou aan de Brockway geen nieuwe concessie worden verleend. Voor de bollenstreek heeft een goede electrische tramverbinding natuurlijk meer waarde dan een autobus; de betrokken gemeente-besturen hebben er dan ook geen bezwaar tegen gemaakt, dat de auto bus zou verdwijnen als de tram geëlectri- ficeerd is. "Want met de nu nog steeds door de dorpen hotsende stoomtram is niets gceds te bereiken. Wij mogen dus verwachten, dat de Tram Mij. thans tot de verandering van deze lijn zal overgaan en dat over een paar jaar of eerder de bollenstreek een goede tramver binding zal hebben. Overtreding van de Vleeschkeuringswet. Dezer dagen heeft de heer P. H. van Diesen, directeur van het openbaar slacht huis te Uithoorn, met den heer E. Vos de Wael, burgemeester, D. J. Halst ein, keur meester, en twee gemeenteveldwachters, een inval gedaan bij slachters aldaar, die verdacht werden van handelingen in strijd met een riehtige uitvoering van de Vleesch- keuringswet. Bij slager H. v. d. S. werden onder een bedstede tien geslachte varkens aangetrof fen, welke in beslag werden genomen, naar het abattoir veijvoerd en voor de consump tie afgekeurd, wijl het goedkeuringsmerk ontbrak en de dieren lijdende waren ge weest aan varkenspest. Bij slager C. V. werden gevonden twee varkens, eveneens zonder goedkeuringsmerk, welke ook naar het abattoir werden vervoerd en afge keurd; deze dieren waren ook lijdende ge weest aan genoemde ziekte. Bij slager B. werd een half varken aangetroffen, ook niet voorzien van een goedkeuringsmerk. Ook dit werd in beslag genomen, naar het abattoir vervoerd en afgekeurd. Tegen de slagers is proces-verbaal op- WOUBRUGGE. Gemeenteraad. De gemeenteraad ver gadert Donderdagmorgen te lialftien. I. Nieuwjaarsrede van den burgemeester. 2. Voorstel tot het verleer.en van afschrij ving schoolgeld. 3. Vaststelling vast-recht- tarief electricteitsbedrijf. 4. Voorstel tot het verleenen van een bijdrage in ecu tentoonstelling door de Stedelijke Fabrie ken van Ga8 en Electriciteit te Leiden. RIJNSBURG. Wonimjbouwvereeniging „Pinoza". De Woningbouwvereniging „Spinoza", ge vestigd te Rijnsburg is bij koninklijk be sluit van 4 Januari jl. onder no. 12 goed gekeurd op hare statuten, als rechtsper soonlijkheid. De vereeniging ic tevens toe gelaten om in het belang der verbetering der volkshuisveting werkzaam te zijn. Bloemenveiling. De prijzen blijven de laatste dagen vrijwel op dezelfde hoogte wat we in verband met het niet gemak kelijk trekken dit seizoen niet best doch hoogstens matig mogen noemen. De ver scheidenheid breidt iederen dag uit. Be taald werd per 100 voor 1ste soort Flamin go 8.00—11.40, Fred. Moore 6.40—9.90, Brilliant. Star 4.806.80, La Reine 5.40 7.20, Gele Prins 7.4011.60, Couronne d'or 7.2010.20, Prins van Oostenrijk 8.00—11.20, Ros La Reihe 7.80—10.60, Prosperity 6 209.60, William Copland 8.60—13.20, Hyacinthen 12.00—13.90. /00RH0UT. Woningbouw. Het bestuur van de woningbouwvereniging „Herman Bcer- haave", alhier, heeft in zijn j.l. gehouden bestuursvergader'ng o.m. besproken de plannen om opnieuw een aantal woningen binnen deze gemeente te doen bouwen. Naar aanleiding van de geregeld inko mende aanvragen om woningen werd het wenschelijk geacht, dat de nieuwbouw, zoo daar eventueel toe wordt overgegaan, reeds zoo vroeg mogelijk in het najaar 1930 ge reed zouden zijn. Daar in het algemeen de bouwkosten lager zijn, indien een grooter aantal woningen tegelijk gebouwd worden, en d't weer de mogelijkheid opent om dc huurprijzen zeer laag te stellen, is het van belang, te achterhalen, hoeverre de be hoefte aan goede woningen zich nitstrekt. In verband hiermede werd door het be stuur bes'oten de gelegenheid te geven aan candidaat-huurders, om zich nu reeds voorloopig op te geven, zocdat bij voldoen de deelname een groot, aantal woningen gebouwd kan worden, opdat het deel: lage huurprijzen in het belang van de volks huisvesting, zal kunnen worden bere'kt. Indien de behoefte daaraan blijkt te be staan, zul'en, behalve goedkoopere wonin gen van het bestaande type, we'ke in de praktijk uitstekend bli'ken te voldoen, ook andere, grootere woningen worden ge bouwd. Bij geb'eken behoefte is de bouw van enkele winkelhuizen niet uitgesleten. Gegadigden d'onen zich zoo spoedig mo gelijk schriftelijk of mon^e'ing in verbin ding te stellen met den administrateur der woningbouwvereeniging, den heer ir. G. J. Heijmei'er, Hoofdstraat 13a, alhier d'e des- gewenscht nadere inlichtingen verstrekt. Indien daartoe aanleiding bestaat, zullen mogelijk binnenkort ook srhetsteekeningen verkrijgbaar worden geste'd. De wegen. Deze week heeft men een aanvang gemaakt met de verbetering van den Rapenburgerweg. Deze weg zal n.l. worden verbreed en in rechte lijn worden doorgetrokken naar den Prinsenweg, ter wijl de brug daar ter plaatse zal worden vernieuwd en verbreed. De won'ngen, wel ke langs den Rapenburgerweg staan en die de doortrekking verhinderen, zullen worden afgebroken, zoodra. do laatste be woner een ander huis heeft gevonden, het geen spoedig is te verwachten. De aanleg van den weg langs den spoor baan vordert eveneens en men heeft den weg reeds aangelegd tot voorbij het per ceel, waarin de spoorwegbeambte van Schaik woont. Deze aanleg zal het in cul tuur brengen van aldaar liggend weiland bevorderen en hot bouwen van woonhuizen en bloembollenbedrijven zal in de naaste toekomst ook niet uitblijven. De waterleiding. De werkzaamheden aan de watervoorziening dezer gemeente vorderen, dank zij het weer, snel en men is thans reeds bezig met leggen van dienst leidingen voor de hnisaansluit'ngen. De hoofdbuizen zijn reeds gevuld met water om te kunnen constateeren of zij water dicht zijn gelegd enz. Het gebouw te Noord- wijkerhout, alwaar de waterwinplaats is gelegen, is geheel klaar en men is druk bezig met het stellen van de machineriën, om te kunnen geraken tot het. leveren van water. Verwacht wordt dat over enkele weken, dus beg:n Februari, water zal kunnen wor den geleverd en dat vanaf dat tijdstip on onderbroken de waterlevering zal kunnen blijven geschieden. De aanvragen om aansluiting aan het waterleidingnet in de gemeente Voorhout gaat goed en het mecrendeel der bewoners sluiten reeds thans aan. In de gemeente Noordwijkerhout, alwaar Voorhout voor een gedeelte water mag leveren, gaa.t het met de aanvragen om aansluiting aan het waterleidingnet minder goed. ZOETERMEER—ZEGWAART. Vierhonderd bezoekers. De gehouden nationale pluimveet-entoonstelling word bezocht door 400 betalende bezoekers. ZEGWAART. Loop der bevolking. Op 31 December 1928 telde de gemeente 2455 zielen, t.w. 1253 m. en 1197 vr. Als geboren werden in 1929 aangegeven 48 m. en 36 vr. totaal SI. Er vestigden zich 137 m. en 147 vr., totaal 284, een vermeerdering dus van 1S5 m. erf 183 vr., te zamen 368 zielen. Als overleden werden aangegeven 1 m. en 8 vr., totaal 19. Er vertrokken 139 m. en 139 vr. totaal 278. Een vermindering dus van/150 m. en 147 vr., totaal 297 zielen. Op 31 December 1929 telde de bevolking 2526 zielen, 1293 m. en 1233 vr. De gemeente g'ng in zielental 71 vooruit, bestaande in 35 m. en 36 vr. Als levenloos geboren werd één kind van vrouwelijk geslacht aangegeven. Geboren Lena Hendrika, dochter van A. J. Luijken en van J. van Leeuwen. Ondertrouwd P. B. A. van der Burg, oud 28 jaar alhier en E. C. West beek oud 20 jaar te Utrecht. INGEZONDEN MEDEDEELING. De bekende nakies echte iWi P^wASCHI zijn te KATWIJKiWkrijgbatr Wed. A. VAN BEELEN. Wed. H. VAN BEELEN", DArDoXer C J. VAN BEELEN Wzn Jrarkcvi^erstra F. VAN DüIVEBODE,|Krrk* P. VAN DUIJVENBODE, Vavk/isseretfat 335/zee) J. VAN EGMOND, Durnhof 6/ /(zee) G. EUGSTER, 81ui^gTl2 V V* uee) J. DE HOLLAN/ER. Varlj^ C. KOELE WIJ Voorst C'. J. KROON, ">-Jirrffenstraat 38 W. RHIJN, Zuidstraafc 33 A. ROOVERS, Zuidstraat 46 A. YOOIJS, Baljuwstraat 7 J YOOIJS, Voorstraat 66 J. ZUIJDERDUIN, Vavkevisserstraat 228 Voor Engros: 19. PADDENBURG, Nieuwe Rijn (I, Leiden N00RDWIJKERH0UT. Een nieuw postkantoor? Wanneer de ernstige plannen tot bouw van een nieuw postkantoor annex twee winkelhuizen door den heer Joh. Padding, postdirecteur alhier, worden uitgevoerd zal ons dorp binnen niet al te langen tijd in het bezit zijn van een ruim post-gebouw, met vestibule, wachtkamer met dubbel lo ket, enz. De telefooncentrale zal apart ge bouwd worden, terwijl deze tevens auto matisch werkend wordt gebouwd. Een en ander zal verrijzen op het bouwterrein aan de Havenstraat, dus niet ver van het te genwoordige. Hanze. In café Brama vergaderde de R. K. Middenstandsvereeniging „St. Jo seph" alhier. Bij afwezigheid van voorz. en onder-voorz. werd dc vergadering ge presideerd door den heer N. de Klerk, be stuurslid. Een 18-tal leden was aanwezig. Na opening werden allen welkom gehee- ten, inzonderheid kap. J. dc Ruyter, geest, adviseur. De notulen der vorige vergade ring werden onveranderd vastgesteld. In gekomen was een schrijven, waarin ver zoek tot bijdrage aan het dr. v. Beurden fonds ter opleiding van priesters. Besloten werd 10.00 uit de kas beschikbaar te stel len. Medegedeeld werd dat formulieren kunnen worden aangevraagd, aan den seor., om hun personeel te kunnen verze keren bij do Middenstands Onderlinge Ziekte-Verzekering. Een nieuw lid, de heer J. v. d. Weijden, werd geïnstalleerd. Bij dc rondvraag vroeg de heer J. Aart- man of dc feestavond nog gehouden zou worden. Na lang ovor en weer praten werd er toch too besloten. Tijdens de feestavon den, welke door andere vereenigingen bin nenkort gehouden worden, wilde men de winkels een half uur langer open houden. Daartoe zal verzocht worden aan het be voegd adres. Nog werd gevraagd of bij mo gelijke verplaatsing van het postkantoor een brievenbus geplaatst kan worden in het centrum van het. dorp, bij de muziek tent. Voor de feestavond, welke in de laat ste week van Februari gehouden zal wor den, werd een comm'ssie benoemd, belast met de uitvoering van de noodige werk zaamheden. Hierna volgde sluiting, waar na nog een geanimeerde verloting gehou den werd, wat de kas zeer ten goede kwam. Loop der bevolking. Aantal inwoners op 31 Dec. 1923: 3388 mannen, 2604 vrou wen, totaal 5991. Vermeerdering: door geboorte 109 man nen en 74 vrouwen; door vestiging 251 man nen en 224 vrouwen. Totaal 658. Vermindering: door overlijden 63 man nen en 14 vrouwen; door vertrek 208 man nen en 220 vrouwen. Totaal 505. Aanwas der bevolking dus: 89 mannen, 64 vrouwen; totaal 153. Aantal inwoners op 31 Dec. 1929: 3476 mannen, 2668 vrouwen; totaal 6144. GEMEENTERAAD VAN ZOETERMEER Vergadering van den Raad van Zoeter meer op Dinsdagavond te 7 uur ten Raad- huize. Aanwezig alle leden. Bij loting wordt als voorstemmer aangewezen de heer J. A. Du'nisveld. De voorzitter, burgemeester F. S. G. Bos, opent met het voorgeschreven gebed de vergadering. Daarna merkt spr. op, dat dit de eerste vergadering in 1930 is. In verband hiermede wenscht spr. den ingeze tenen en den raadsleden 'n gelukkig nieuw jaar en dankt hen, die hem bij de wisse ling des jaars een felicitatie zonden. Ver der releveert spr. in 't kort het voorge vallene in 1929 en noemt een goed be sluit, de verbetering van de Leidsche en Delftsche Wallen, terwijl de vorbreeding van de Dorpsstraat voor het Raadhuis algemeene tevredenheid heeft. De offers voor don strengen winter. Naar aanleiding van eeu verzoek deelt spr. mede dat de nieuwjaarscollecte 1929 in Zoetermeer heeft opgezl/raclit 162.15 en dat door de gemeente Zcgwaart een bedrag van 250 was beschikbaar gesteld uit de gemeentekas. De collecte 1930 heeft in deze gemeente opgebracht 157.45, waarbij door de gemeente Zegwaart we derom 250 zal worden gevoegd. Dit jaar moet echter met een nadeelig saldo wor den begonnen van 60.16. De strenge win ter 1929 heeft vanzelfsprekend extra offors geëischt. De notulen van de vorige vergadering worden door d^n secretaris, den heer C. P. Biaauwhof ge'.ezen en zonder op- of aanmerkingen vastgesteld. Hierna volgt de agenda. Punt 1. Mededee'ingen behelzende: Schrijven van het R. K. Par. Kerkbestuur om subs'dio voor de bewaarschool. Dc voorz. deelt mede, dat hedenmorgen het verzoek is binnengekomen. Hij stelt voor het verzoek aan te houden tot de volgende vergadering, waarop door B. en W. alsdan zal worden gepraeadviseerd. Aldus beslo ten. Dankbetuiging harmonie-vereen. ..Kunst en Vriendschap" voor verleende subsidie; idem van den rijksveldwachter C'. M. van der Graaf voor verleende gratificatie. Verzoek om winkelsluiting. Verzoek van winkeliers, om in verband met het in werking getreden werktijden besluit voor winkelbedienden, een veror- deiv'ng vast te stellen op de winkelslui ting, des winters half negen, des zomers 9 uur 's avonds. De voorz. deelt hierop mede, dat B. en W. voornemens zijn teconfereeren mot verzoekers om een en ander onder oogen te zien. Verzoek P. van der Berg te Zegwaart om f 150 subsidie voor den door hem ge- cxo'oiteerden localen autobusdienst. De voorz. deelt mede, dat dit verzoek, als zijnde ongezegeld niet in behandeling wordt genomen. Spr. zegt, dat de geest van B. en W. is geen subsidie te verstrek ken. Eenige door Ged. Staten goedgekeurde raadsbesluiten passeeren den hamer. Een aanbod voor den grond naast het Raadhuis. 2. Verzoek van den heer A. Bos Mz. al hier om verkoop van gemeente-eigendom. Het betreft den grond ten Z.-W. van het Raadhuis. B. en W. stellen voor op het verzoek afwijzend te beschikken. De heer J. C'. van Dorp vraagt naar de motieven van B. en W. De voorz. antwoordt hierop, dat z.i. 4 te weinig is. Spr. heeft zich do vraag ge steld als bedoeld stuk grond niet gemeen te-eigendom was, zou dc Raad dan niet besluiten dit te koopen. De heer J. A. Duinisveld oppert, oji. Je mogelijkheid van uitgifte in erfpacht, doch is niet positief vóór of tegen verkoop van dien grond. De heer Sch&effer wil afzien van de opbrengst van den grond, die 1200 zal bedragen, doch, aldus spr., men moet trachten belastingbetalers in de ge meento te houden. Een bestemming heeft de grond niet. In verband met de m'oge- lijke samenvoeging der gemeenten Zoe termeer en Zegwaart zal met een Raadhuis volstaan kunnen worden en de plaats daar voor zal wel Zegwaart zijn. Tenslotte wordt met algemeene stemmen besloten op dit verzoek afwijzend te be schikken. 3. Vaststelling legger wegen en voet paden. De voorz. deelt, mede, dat de vereisch'e publiciteit hierover gegeven is en er geen bezwaren tegen zijn ingebracht. Wordt vastgesteld. 4. Wijziging begrooting dienst 1929. Hiertoe wordt besloten. 5. Vaststelling pensioengrondslag C. P. Biaauwhof. Conform voorstel wordt besloten. Grint of keislag? 6. Rondvraag. De heer Duinisveld zegt dal de proef genomen met grint, voor onderhoud van den Voorweg heni niet meevalt. Spr. zegt als zijn meening kcislag beter te vinden. Hij vraagt opgave van de kosten over het jaar 1929. De voorz. antwoordt vorige spr. dat hij ook van meening is, dat keislag beter *s. doch dat de proef nog eenigen tijd zal wor den voortgezet. De kosten over 1929 voor onderhoud hebben 6500 bodragen. De heer van Dorp geeft als zijn moe ning te kennen, dat hij grint boven kei slag prefereert. De heer Schaeffer maakt, aanmerkingen over verzakkingen in de pas-bestrate Wal len en vraagt wat h'eraan gedaan wordt mede of hierin bij bestek was voorzien. De voorz. zegt, dat een en ander de aan dacht heeft van B. en W. Daar de laatste termijn van het werk nog niet. betaald is, zal met de aannemers over deze zaak wor den gesproken. Niets meer aan de orde zijnde wordt de vergadering gesloten.

Leidsche Courant | 1930 | | pagina 7