VRIJDAG 6 DECEMBER 1929 EERSTE BLAD PAGINA 2 Brand te Bussum. Gistermiddag brak in een in aanbouw zijnde villa bij den nieuwen Rijksstraatweg te Bussum brand uit, vermoedelijk door het wegwerpen van een brandend stuk sigaar door een der werklieden. De villa, die on der architectuur van Wouter Hamdorff gebouwd werd, was op het dak na voltooid De brandweer kon door geringen druk niet veel water geven en het perceel brandde geheel uit. De eigenaar, de assuradeur W. Roland Holst, was verzekerd. Landbouwschuur afgebrand. Te Ossendreohfc is de groote landbouw- schunr van den landbouwer A. van 31. totaal afgebrnd. De geheele oogst ging verloren en 6 kalveren en 2 koeien kwa men in de vlammen om. De paarden konden worden gered. De oorzaak van den brand is-onbekend. Kinderverlamming. Te Roermond, waar geruimen tijd niets meer van kinderverlamming werd gehoord, heeft zich gisteren weer een nieuw geval voorgedaan bij een éénjarig kind van de- familie G. Het is ter verpleging in het Louisahuis opgenomen. HET SPI ONNAGEGEVAL. De Fransche militaire attaché valsch beschuldigd. Wij 'hebben gisteren melding gemaakt van een artikel in het „Berliner Tage- blatfc", waarin gesproken werd over een in ons land bestaande «organisatie van Fransche spionnage in Duitschland. Door eenige bladen werd in verband daarmede de naa-m genoemd van den Franschen militairen attaché te 's-Graven- hage, die eveneens volgens het „Berliner Tageblatt" daarbij betrokken zou zijn. Het „Corr.-Bureau" meldt naar aanlei-' ding daarvan: Uit inlichtingen, verstrekt door bevoeg de autoriteiten, zijn wij in de gelegenheid te verklaren, dat de militaire attaché van Frankrijk nooit te kort heeft geschoten in «de correctheid, welke de aard van zijn ambt hem oplegt en dat hij zich met gee nerlei spionnagehandelingen inlaat. Bij deze gelegenheid zij tevens de aandacht gevestigd op de uitstekende re laties, welke bedoelde attaché steeds on derhoudt met de Nederlandsche civiele en militaire autoritei ben. PLOTSELINGE WAS VAN DE MAAS. Gistermorgen teekendo de peilschaal te Yenlo 13.37 zijnde een plotselinge was van de Maas van ongeveer 1 meter. De werkzaamheden bij den aanleg van de nieuwe havens zijn dientengevolge gestaakt en uitgesteld tot het voorjaar. De ba zal t- glooiing is gedeeltelijk gereed en tegen oeverafschuiviDgen is ook het verbindings- spoor beveiligd.'De schepen zijn verhaald en laden en lossen aan de hooger gelegen kademuren. De Maas, tot voor enkele dagen onge kend laag voor dezen tijd van het jaar is weer aan 't wassen. Stond de Maas Woens dag, nadat de stuw te Borgharen was ge sloten, 2.10 meter en daalde zij dien dag na. opening van de stuw 33 c.M., zoodat de stand Woensdag was 1.72 M., nu is zij weer 58 c.M. gewassen, zoodat de was Donder dagmorgen een ^hoogte van 2.30 M. heeft bereikt. Nader wordt nog uit Grave gemeld: De Maas is voor deze gemeente zooda nig gewassen, dat de stuw wederom is op getrokken en de laag gelegen uiterwaarden onder water staan. Men verwacht, dat men heden (Vrijdag) de werkzaamheden aan de Maas zal moeten staken. De peilschaal teekent thans 9.01 meter pl. N.A.P. MALVERSATIES BIJ EEN SPAARBANK? Faillissement aangevraagd. De Nutsspaarbank te Gorredijk heeft het faillissement aangevraagd van den pen ningmeester van de Spaarbank te Gorre dijk in welks kas een tekort ie geconsta^ teerd van bijna 150.009. Nader meldt de „Tel.": In de admini- «stratie van den secretaris-boekhouder H. B. van de Nutsspaarbank zijn onregelmatig heden ontdekt. Op verzoek van het bestuur is momenteel het Nederlandsch Bureau van Nuts8paarbanken belast met de con trole. Hoewel het onderzoek nog niet ge ëindigd is, is het bestuur overtuigd, dat de spaargelden veilig zijn en de bank kan worden gehouden. De bank is 50 jaar ge leden opgericht met een kapitaal van 250.000. Zij is evenwel niet aangesloten bij den Bond van Spaarbanken of bij het Nederlandsch Bureau. B., die thans verpleegd wordt in het zie kenhuis te Groningen, volgde ongeveer 25 jaar geleden zijn overleden vader op. Hij genoot algemeen veel vertrouwen en stond ala zeer solide bekend. Zijn faillissement ia intusscben aangevraagd. De zaak baart groot opzien. Het tekort, voor zoover tot nog toe vastgesteld, moet 150.000 bedragen. Offerblok gelicht. De dader gevat. Woensdagnamiddag kwam men tot de ontdekking dat in de R. K. Kerk te Sam- beek bij Boxmeer een der offerblokken was gelicht, hetgeen slechts kort vóór de ont dekking kon zijn geschiedt. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd. Per auto werd de omgeving afgezocht en reeds spoe dig werd nabij het voormalige radio-ter rein een verdacht persoon aangetroffen, op wjen veel klein geld werd gevonden. Deze, een Duitscher en op weg naar -.ndhoven, bekende bij het verhoor de dader te zijn. „Msb." Verduistering of een onervaren directeur? Zooals gisteren reeds gemeld, is bij de Utrechtsche politie aangifte gedaan door een fabrieksdirecteur, dat zijn voorganger vermoedelijk een bedrag van 6000 zou hebben verdu:sterd ten nadeele der onder neming. Teneinde daaromtrent zekerheid te verschaffen, is de vroegere directeur gisteren door de recherche gehoord. Die vroegere „directeur" was een jongmensch van ternauwernood 23 jaar; deze heeft gis teren aan de politie inlichtingen verstrekt aangaande het door hem gevoerdo beheer, waarbij waarschijnlijk méér slordigheid en onnauwkeurigheid (gevolg van onervaren heid) in 't spel zullen blijken te zijn dan opzettelijke verduistering. Weliswaar zijn onderscheidene ontvangst-posten niet ge noteerd in de boeken, maar de ond-direc- teur beweert, dat hij herhaaldelijk die ont vangen gelden weer heeft besteed aan'uit gaven voor zijn fabric1-, die op haar beurt óók weer niet direct geboekt werden. Waar thans bij een groot aantal leveran ciers en afnemers der betrokken fabriek moet worden nagegaan in hoeverre beta lingen aan en door den vroegeren directeur zijn gedaan, is voorshands nog volstrekt niet te zeggen of hier inderdaad sprake is geweest van verduistering en zoo ja tot welk bedrag. „U. D." Waardevolle postzak verloren. Woensdagavond toen de brievenbestel ler uit Amby van het Postkantoor te Maastricht vertrok met de postzakken op den rug, verloor hij een postzak ter waar de van f 2100. De posterijen te Maastricht waren on middellijk in actie. De politie werd ge waarschuwd en te midden van deze groote consternatie bracht de eerlijke vinder, Ju les Mulkens, Wijker Grachtstraat, den postzak met inhoud op het politie-bureau terug, waar hij ter hand werd gesteld aan den gedupeerden brievenbesteller. 17-jarige dievegge op heeterdaad betrapt In een winkel te Haarlem merkte Dins dagavond een dame plotseling, dat ze haar portemonnafe, inhoudende 20, kwijt was. Het had kaar aandacht getrokken, dat te voren eenige malen een naar schatting 17- jarig meisje om haar heen gedraaid had. Eenige oogenbllkken later ontdekte zij dit meisje in den winkel. Zij greep haar beet en vond in haar hand de portemonnaie te rug. De jeugdige dievegge rukte zich ech ter los en wist te ontkomen. De politie on derzoekt de zaak. Een kind verdronken? Dinsdagavond omstreeks 5 uur liep te Emmer-Compascuum een vrouw een klap- brug op, toen ze, volgens haar zeggen, een kind van die brug in 'het water zag vallen. Op 'hulpgeroep der vtouw kwamen ter stond eenige anderen toesnellen die on middellijk pogingen in het werk stelden hefc kind te redden. Met dreggen werd gezocht, doóh toen men om 7 uur nog niets had gevonden, werd het zoeken opgegeven. Niettegenstaande men bij den aanvang van het zoeken ook in het water niets bijzonders heeft opgemerkt, houdt de vrouw haar bewering vol. Angstavond. In een anders stille zijstraat te Rotter dam trof de gealarmeerde politie Woens dagavond laat een opgewonden - menigte. Een huisvrouw is over haar zenuwen en gilt en schreeuwt. Anderen probeeren te sus sen. Zij woont op de tweede étage en van de straat af is duidelijk te zien, dat daar licht brand. Waarschijnlijk houdt een dief zich nog in de woning schuil. Een inspecteur stelt eenige vragen. In derdaad ziet de zaak er vrij ernstig uit. De heer des huizes werkt ergens in een nacht ploeg. De vrouw is op visite geweest on heeft voor zij uitging het licht uitgedaan. De kinderen zijn allen getrouwd en wonen elders. Toen de vrouw thuis kwam, kon zij de deur niet open krijgen, want in het slot van de gangdeur stak een gebroken sleu tel. Bovendien is er het geheimzinnige en onraad voorspellende licht. De inspecteur ontwerpt snel een plan de campagne: manschappen van de vrijwil lige reserve worden rond het blok opge steld om een evenlueele ontsnapping te verhinderen. Zij zullen ook de daken in de gaten houden. De inspecteur en een agent zullen samen naar boven gaan. Revolvers worden voor den dag gehaald, electrische zaklantaarns wordeii gereed gehouden. De vrouwen kijken vol angstige spanning toe. De beide politiemannen klimmen naar boven, kalm en bezadigd, een trap tegen de deur, die krakend open vliegtIn de voorkamer brandt licht en voor de oogen van de beide mannen ligt een wan ordelijke rommel. De linnenkast staat open en de inhoud ligt verspreid ih het rond: een stapel lakens ligt op de canapé, sloopen en hemden prijken op de tafel, handoeken liggen op de stoelen en de in specteur bloost bij den aanblik van enkele dames-dessous op den grond De vrouw des huizes is inmiddels ook naar boven gekomen en jammerend bekijkt zij de wanorde. De inspecteur en de agent kijken behoedzaam rond. Waar zal de in breker zich schuil houden? Achter die deur daaronder het bed in de tus- schenkamer.achter dat gordijnis hij naar den zolder gevluchtzit hij" al op het dak? Dan zien zij een briefje liggen op de tafel en alle drie grijpen er gelijktijdig naar. De inspecteur is er het eerste bij en hij leest voor: „Moei Ik kon er niet iü, want mijn sleu tel is gebroken. Ik moest een droge broek aantrekken. Pa". De vrijwillige reserve is stilletjes afge dankt. nVad.' Een dure auto-rit Een kantoorbediende te Amsterdam heeft aangifte gedaan, dat hij vermoedelijk een zak, inhoudende 500, in Plantage Franschelaan in een taxi heeft laten lig gen. Hij verdenkt den chauffeur, die op ontbieding aan het bureau is verschenen, dat hij zich genoemd bedrag heeft toe- Sirrt Nicolaas te Bussum. Het is thans gebleken, dat een der be trokkenen bij den overval op den Bussu- mergrindweg zich bij advertentie als Sfc. Nicolaas had aangeboden, waarbij hij de verzekering gaf beschaafd en gezellig te zullen zijn. Thans kan hij deze eigenschap pen in het huis van bewaring ontplooien. BUITENL. BERICHTEN ONGELUKKEN ARBEIDERS ST00TEN OP DYNAMIET. Bij den bouw van de groote olectricï- teitsfabriek van het Boheemsche Woud aan den Zwarten Weg bij Eisenstein trof fen twee arbeiders met hun houweel een lading dynamiet, welke bij een vroegere gelegenheid niet was ontploft. Er volgde een Êevige ontploffing, waar door de twee arbeiders zoo ernstig in het gezicht gewond werden, dat zij hun ge zichtsvermogen zullen moeten missen. Bovendien moesten den eenen arbeider zijn voet, den anderen beide beenen wor den afgezet. Men heeft weinig hoop, den tweeden ar beider in het leven te behouden. ONTPLOFFING TE PITTSBURGH. Een postkantoor in een der buitenwij ken van Pittsburgh is d.oor een ontploffing verwoest, waarbij drie jfer^on^n werden gedood en vijftig gewon l. De ontploffing is veroorzaakt door een _ek in eengaslei ding. Tot de gewonden behooren vele pas sagiers van een tram, die juist op het oogenblik van de ontploffing voorbij het kantoor reed. Een trein ontspoord. Dinsdag ontspoorde bij het binnenrijden van Gare du Nord te Brussel een werklie den trein. Twintig personen werden ge wond, van wie het meerendeel licht. TWAALF GEBOUWEN IN DE ASCH GELEGD. Brandstichting? Uit Muhlhausen (Thüringen), wordt ge meld: Het dorp Ammern, dat 't vorig jaar herhaaldelijk door zware branden geteis terd werd, is gisternacht andermaal door een ernstige brandcatastrofe getroffen. Twaalf gebouwen zijn tot den grond toe afgebrand. De brand is uitgebroken in een schuur en sloeg vandaar over op de aangrenzende gebouwen over. Aangewakkerd door een sterken wind breidde het vuur zich in ra zende vaart, uit, zoodat aan blusschen niet te denken viel en de brandweer zich moest beperken tot de redding van de woonhui zen. Behalve de twaalf gebouwen zijn groote voorraden veevoeder en veel kleinvee ver loren gegaan. Men vermoedt met brandstichting te •doen te hebben. De politie heeft reeds twee verdachten gearresteerd. NOODLOTTIGE BRAND. Uit Toronto wordt gemeld, dat bij een brand op een boerderij in de provincie To ronto de eigenaar van de boerderij en zijn 5 kinderen om het leven zijn gekomen. Een schietpartij te Warschau. Gisteren is het in de jodenwijk te War schau bij een betooging van ongeveer 300 socialisten, die door de straten trokken, om tot nog toe onbekende redenen tot een schietpartij gekomen. Een persoon is gedood, terwijl twee lie den gewond werden. Het is de politie niet gelukt de daders te arresteeren. Een gestolen Rembrandt terecht In het beroemde Palazzo Massino te Rome werd onlangs door dieven een goe den slag geslagen: ze namen al de juwee- len der bewoonster mee, het zilverwerk uit 'de huiskapel en tweo schilderijen, waarbij de „Kop van een grijsaard" door Rem brandt. Het gelukte de politie de misdadi gers te pakken en den gestolen Rembrandt terug te vinden onder allerlei waardelooze rommel in een huis van de Campagna. 15-jarige inbreekster. Een te Gadenstedt (Duitschland), wo nende 15-jarige vrouwelijke scholier is se dert eenige dagen uit het ouderlijk huis voortvluchtig. Naar de ouders thans van politiezijde vernomen hebben, heeft deze veelbelovende jonge dame den laatsten tijd niet minder dan 31 keer ingebroken, voor namelijk in het district Peine. Totdusverre mocht het niet gelukken, het kind in arrest te stellen. Een merkwaardige bekeering. De „Osservatore Romano" meldt, dat Angelo Flor Mata y Mendoza, de stichter en leider der z.g. „gereformeerde Filippijn- sche kerk", die eerst tot de Aglipayaan- sche ketterij behoord heeft, tot de Katho lieke Kerk is teruggekeerd. De afzwering der ketterij en het afleg gen der geloofsbelijdenis hadden in tegen woordigheid van den bisschop van Ling- hayen, mgr. GuerreB plaats. HEVIGE ORKAAN TEISTERT ENGELAND EN IERLAND. Twee scheepsrampen aan de kust NEGENTIEN OPVARENDEN OMGEKOMEN. Gisternacht heeft boven Engeland en Ierland een orkaan gewoed, die een van de ergste der afgeloopen jaren is geweest. De wind bereikte soms een snelheid van K.M. per uur en ook vandaag bleef het weer zeer slecht. De storm ging gepaard met een hevigen regenval en de overstroo mingen breiden zich tot talrijke districten uit i Dinsdagavond kon nog draadloos worden gewaarschuwd, dat er slecht weer in aan tocht was, zoodat de meeste kleine sche pen in de haven konden blijven. Voor zoo ver tot nu toe bekend, hebben er twee scheepsrampen plaats gehad, die aan to taal 10. personen het leven hebben gekost en zijn vele schepen door de onstuimige zee in moeilijkheden geraakt. Het stoomschip „Frances Duncan", me tende 2384 ton, eigenaars J. T. Duncan Co., te Cardiff, is nabij Kaap Landsend vergaan, waarbij van de 21 leden der be manning 16 verdronken en slechts 5 door een ander schip konden worden gered. Het schip, dat op weg was met een lading steenkool van Cardiff naar Rouaan, werd door een enorme golf gegrepen en maakte slagzij. Het vaartuig kon zich niet meer oprichten, sloeg om en zonk .binnen enkele minuten. Op 40 K.M. ten Noorden van Dublin is een kleine visschersboot vergaan, waarbij drie leden der bemanning zijn omgekomen. Ook andere schepen ondervonden veel overlast van de onstuimige zee. Het stoom schip „La France" kon zijn passagiers niet te Plymouth aan land zetten en. is met den loods naar New York haven vertrokken. De boot- en spoorwegdiensten Newha- ven-Dieppe zijn den geheelen dag wegens het slechte weer in het Kanaal stopgezet. De Kanaaldienst van Folkestone naar Bou logne is heden naar Dover verlegd. Teen de storm zijn hoogtepunt had be reikt, werd draadloos gemeld, dat het Fransche stoomschip „Cambronne", en de Britsche schepen „Valacia" en „Rowan- burn" onbestuurbaar waren geworden door schade aan de stuurinrichting. Het Deen- sche stoomschip „Helene" meldde, dat de machines onklaar zijn geworden. Ingevol ge noodseinen van het Spaansche stoom schip „Guecho" zijn twee sleepbooten uit Swansea ter asistentie gearriveerd. Het Zweedsohe motorschip „Balaldava" seinde, dat door den storm de brug was bescha digd en water de hutten was binnenge stroomd, waardoor de reis weid vertraagd Van verschillende plaatsen langs de kust moesten reddjngsbooten hulp verleenen. Twee huizen te Londen en verscheidene in andere steden zijn gedurende den storm ingestort. Schoorsteenen zijn omvergeval- len en muren omgewaaid. Verscheidene wegen waren tijdelijk door omgevallen boo- men versperd en het verkeer op den spoor weg BournemouthLonden stond drie uur stil doordat boomen op de rails, waren te rechtgekomen. Daar de voorstadspoorweg nabij New Beckenham in Kent onder wa ter kwam te staan, moest de stroom voor de electrische treinen worden afgesneden. Vele telegraafdraden vielen eveneens als slachtoffer van den storm. Menschenlevens zijn bij al die ongevallen tot dusver niet te betreuren geweest. Een meisje werd door eon vallenden boom getroffen en geraakte bewusteloos: haar toestand iB ernstig. In heb Lagerhuis werd gevraagd naar de gevolgen van het hooge water in de Theems voor de laag gelegen streken. De minister van Volksgezondheid, Greedwood, deelde mede, dat de zaak onderzocht wordt, maar dat het moeilijk is te belo ven, dat maatregelen genomen kunnen worden, om overstroomingen te voorko men. - »Tel." Ook Noord-Frankrijk door den storm geteisterd. Geheel Noord-Frankrijk, en in het bij zonder de kuststreek is heden door een zwaren storm geteisterd. Nabij Lorient zijn drie trawlers gezonken, zonder dat men schenlevens te betreuren vielen. In de provincie heeft de storm groote schade aangericht; Parijs had weinig te lijden. De Marne is door de hevige regens van de laatste dagen sterk gezwollen en kan elk oogenblik buiten haar oevers treden. Het radiostation te Marseille heeft voorts noodseinen opgevangen van het Ita- liaansche stoomschip „Vesuvio", thuisbe- hoorend te Genua, 5240 ton, dat in de na bijheid van de Fransche kust in nood ver keert. Burgerlijke Stand LEIDEN. Geboren: Elisabeth Johanna d. v. J. van Hooven en R. M. Schinkel. Fran- Qoise Maria Berna. d. v. P. Ouwerkerk en J. J. H.-v. d. Tuin. Hendrik z. v. H. J. Sierat en L. M. A. v. Luijk. Alexander z. v. S. Sumegi en M. Domankus. Pieter z. v. N. Ravensbergen en M. Terreehorst. Arie Emilius z. v. A. den Hertog en M. B. Lucas. Gerard z. v. L. M. W. Zee- gers en J. van Steenbergen. Aukje d. v. P. J. v. d. Walle en F. Aikens. Francina d. v. H. Kroeze en J. W. Ravensbergen. Hermina d. v. K. P. Wiekhart en G. M. C. Huntelman. Abraham Cornelis z. v. J. H. v. Westbroek en E. C. M. Inniger. Jan Gerrit Willem z. v..J. W. J. Diebeis en J. C. Lammers. Petrus Johannes z. v. P. J. de Wekker en A. Wolfs. Arendje Johanna d. v. C. v. d. Meij en A. v. d. Meij. Nicolaas Bartiis. z. v. K. B. v. d. Bogaerd en J. F. M. Roovers. Leendert Hors z. v. C. v. d. Vlist en J. F. de Nobel. Eduard Petrus Corns, z. v. P. J. de Bruijckerc en P. T. Reinke. Engelba. Marga. Mria d. v. W. J. Visser en J. T. v. Steyn. Hendrika d. v. A. Bey en H. v. d. Vos. Arie Bouke z. x. A. Faber en M. O. ICoppier. Hendrik z. v. H. Klom en H. v. d. Zijden. Antonius Maria z. v. C. P. G. Juffermans en C. A. v. Sckagen. Gehuwd: D. J. Kienjet jm. en H. de Roode jd. J. Korswagen jm, en E. Sloos jd. W. H. Oudshoorn wedr. en H, Kruijs- haar gesch. M. Ras jm. en A. J. de Ko ning jd. Overleden: C. v. d. Pijl man 47 j. - W. v. Gent m. 55 j. T. Immer zeel dr. 1 week. P. Bouthoorn man 57 j. K. Sijtsma man 73 j. P. L. Dessens jm. 78 j. C. J. Versteegen dr. 53 j. C. v. d. Meer m. 48 j. I. Zwaan—Rijnsburger wed. 76 j. W. Ovcrvliet m. 37 j. J. Kooreman m. 63 j. Te Leiden gevestigd, T. J. F. Asssndelft, vert, verz. mij., Leewerikstraat 3. J. van Blankenstein, Schelpenkade ,45. W. Bos, Zoeterw. Sin gel 8b. J. V. G. van der Burgh, dienst bode, Plantsoen 43. L. Demény, Ter- weepark 2. S. M. Dirkzwager, scheikun dige, Rijnsburgerweg 44. A. van Doorn, veehouder, Hooge Rijndijk 71. Wed. J. van GilstVerburg, huish., Cobetstraat 107. Wed. G. de Graaf—Dalmen, Ka naalstraat 35. J. dc Haas, metselaar, Waardgracht 116. A. van Ham, Thor- beckestraat 16. J. P. Heemskerk, ver pleger, v. d. Duynstraat 16. N. van der Heijden—van Leeuwen, Rapenburg 20. R, E. Hooft van Iddekinge, Rijnsburger weg 96. G. Hoogenraad, aardappelen handelaar. Langebrug 4a. A. T. Hogcn- dorf, kok, Haverzaklaan 8. C. G. J. Hor sten, verpleegster, Meezenstraat 2. P. T. Jonkers, rijksklerk, Vreewijkstr. 11. A. J. W. Kaas, Rijnsb.weg 69a. A. Keu- ne, dienstbode, Roodenburgerstraat la. J. E. Kist, Pa pen,gracht 20a. M. Kouprie, dienstbode, Pr. Hendrikstraat 24a. J. C. Iilckerath, da Costastraat 8. C. W. van MarenVan Beersum, Rood- borststraat 39. G. Meel, dienstbode, Utr. Veer 12. M. II. J. de Benthon Bake, Vliet 10. M. M. E. Du Mont, Hooge- woerd 57. A. Muller, dienstbode, Bloem- markt 24. D. Pel, verpleegster. N. Acad. Ziekenhuis. R. v. d. Pol en fam., chauffeur, K. Galgewater 10a. E. INGEZONDEN EELING Kruijs^e, Bilderdijkstraat 4. J. J. .J. G. van Randwijk, Plantsoen 105a. D. Ra- zoux Kuhr, Donkersteeg 19. A. Heijeu-' ga, verpleegster, Acad. Ziekenhuis. M. S. Roelofs, H. de Grootstraat 5. E. M. Sijtsema, dienstbode, Wasstraat 38. M. Somavilïe, Morschsingel 9. M. H. Roij, onderwijzeres, Pelikaanstraat 1. J. M. StikkelmanVerkuijlen, Kooipark 2. D. C. W. Tiegges, dienstbode, Zoeterw. Singel 88. S. T. Tan, Witte Rozenstraat 32.' M. M. Timmermans, verpleegster, Meezenstraat 2. Y. M. Trap, Rijnsb.weg 96. G. P. P. Trimmers, Haven 34. M. Turk, dienstbode, N. Beestenmarkt 13-15. H. V. Velds, Witte Singel 37. A. de Visse^ en fam., werkman, Kolfmakersfceeg 22. - I. S. Vies, H. de Grootstraat 5. G. Wesselius, machinist, Nic. Beetsstraafc 10. G. Westbroek, Rijnsb.weg 189. F. W. C. Willemnier, Rijnsburgerweg 96. M. Zapf, Rodenburgerstraat la. Uit Leiden vertrokkea A. M. C. Balser, Gelsenkirchen Dl. C. P. Bekker, Lisse, Haven 4. G. J. M. van Beukering, Eindhoven, Roostenlaan 8. M P. J. van Beukering, id„ id. O. van Bockel, Delft, Corn. Trompstraat 52. M. W. BoddeHaak, Delft, Hofje Zorg en Vlijt. 8. G. G. Boescko.ten, Hilversum, Diaconessenhuis. H. Boom, Rotterdam, Busken Huetstr. 81a. J. C. Bosch, Oegsfc*. geest, Nassaulaan 47. T. van der Bijl, Haarlem, Diaconessenhuis. M. G. A. Chambry, Urtcham Eng. 209a Monor Road A. BergmanDevilee, Voorschoten, Pa penlaan 54b. W. F. Devilee, Wassenaar, Schoolstraat 45. J. van Duijn, Katwijk, Varkevisserstraat 191. M. P. v. pijk, Den Haag, Egelantierstraat 20. C. Dijk stra, Den Haag, Loosduinschekade 195. A. HagenKurpershoek, Loosduinen, P. Potterstraat 24. M. L. van Ham, Mlago- lang N.O.I. H. Hekking, N. O. I. E L. Hoogenhuis, Hulst, Gentschestr. B 29. It. van Hoorn, Nijmegen, Hertogstr. 122. J. H. Kluit, Amsterdam, Bart Diasstr. ÖOII. A. .1- Krommendam, Rotterdam, Zwaanhals 121b. C. A. Kuiper, Stellen dam, Nieuwe weg. J. Leene, Haarlem, Raadhuisplein 24. M. J. Liotard, Texel den Burg, Witte Kruisweg. I. Lorenz, Yogelsdorf Dl. W. C. Mallee, Pen Haag, 's-Gravenzandclaan 102. J. Marfl, Loosluinen, Wilhelminastraat 206. G Neef, Den Haag, Laan van Eik en Duinen 178. A. W. Noorthoek, St. Philipslaüd, C. No. 71. S. C. Paddenburg, Voorburg, Oosteinde 51. J. Piekema, Arnhem, Vel- perplein 11. D. Piena, Den Haag, West- einde 365. T. Ploeger, Appingedarn. W. Prins, Marokko. H. 4 imak, Rotter dam, Busken Huetstraat 1 G. C. Bo®" kens, Haarlem, Patrimonimnstraat 15. J. C. van Trooijenvan Sonsbeelc, - f Haag, Bierkade 13. H. Velthuis, Groniu- gen, Billitonstraat 19a. J. Verhoog, P«n Haag, Gagelplein 5. E.C. van Vhet, Warmond, Waagdam B164. A. Wasse naar, Woerden, Grocnendaal 3. G. A. Wentholt, Rotterdam, Taanderstraat 16. N. van Zuilen, Lutterade, Rijksweg 82b.

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 8