J2 Advertentiën. BAROMETER TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in in den morgen van 12 Sept., medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste baronieterst.: 769.9 te Stettin. Laagste baronieterst.: 742.7 te Janmayen. Verwachting tot den avond van 13 Sept.: Zwakke tot matige aanvankelijk Zuid- Oostelijke tot Zuidelijke wind. later Zui delijke tot Westelijke wind. Toenemende bewolking, waarschijnlijk met ochtendne vel. Aanvankelijk nog droog, later waar schijnlijk onweer of oenige regen. Koeler overdag. WATER-TEMPERATUUR. Leidsche Zweminrichting: 7 uur 20.5 gr.. 12 uur 20.5 gr., 3 uur 21 gr. O. De Zijl: 7 uur 18 gr., 12 uur 19 gr., 3 uur 19.5 gr. 0. LUCHTTEMPERATUUR 24.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Donderdagavond 7.57 uur tot Vrij dagmorgen 6 uur. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Het Patronaat op vacantiereis. J.l. Maandag 10 September is door een veertigtal leden van het St. Pancratius- Patronaat voor de eerste maal een uit stapje gemaakt rjaar Utrecht en omstre ken. Voor deze reis was gedurende 3 maan den gespaard, want-de kas van het patro naat kan zoodanige uitgave niet veroor loven. Zooals uit onderstaande blijkt is deze reis bijzonder goed geslaagd. 5s Morgens eerst een gelezen H. Mis, waarbij, de vacamtiegangers allen present waren en daarna naar het station. Er heerschte een genoeglijke stemming, welke nog verhoogd werd door het schitterende weer. In Utrecht om half tien aangekomen stond daar reeds de groote tourauto gereed voor de reis. Na eenig passen en meten had ieder een behoorlijke plaats en wercl eerst langs de mooie singels van Utrecht gereden naar den rijksweg, om vandaar de tocht te vervolgen over De Bildt naar Zeist. Verder over Driebergen, langs het monument van Dr. Schaepman naar Doorn, waar langs het slot van den ex-keizer van Duitschland gegaan werd. Gedurende dit gedeelte van de rit was de vroolijkheid' nog toegenomen, en er werd getoond dat het Roomsche jongens waren, want „Aan U o Koning der eeuwen" en „Roomsche Blijdschap" werden even goed ten gehoore gebracht als onze vaderlandsche liederen. In Doorn was de eerste halte gni den inwendigen niensch te versterken en de stijve ledematen uit te rekken. Aan de ver schillende speelgelegenheden welke op deze stopplaats beschikbaar waren, werd alle eer bewezen. Na een uur aldaar vertoefd te hebben wercl de reis vervolgd naar :1c Piramide van. Austerlitz; deze werd beste gen om van het schoone uitzicht te genie ten. Ook van de gelegenheid aan ontspan ning op die plaats werd ruimschoots ge bruik gemaakt en weder opnieuw de in wendige mensch versterkt, want het is eigenaardig wat jongens op dien leeftijd verwerken kunnen in hun maag. Vanaf deze gelegenheid werd dwars door de heide over Oud-Leusden naar het vlieg kamp Soesterberg gereden, en dat daar genoten is, dat kan men begrijpen. Het vliegen was in vollen gang en menig jon genshart ging open bij dit werkelijk inte ressant schouwspel. Na ruim anderhalf uur van dit schouw spel genoten te hebben werd weder inge stapt, na eerst een ijscowagen geheel leeg gegeten en de bananenkoopman van zijn voorraad afgeholpen te hebben. Dc reis voerde nu langs „Huis ter Heide" naar de dennenbosschen, waarin verschillende spelen werden gedaan en allen hun hart konden ophalen aan loopen, draven en van de dennenlucht genieten; zacht aan werd het tijd om aan naar huis gaan te denken. De auto werd weder in gang gebracht en na nog eerst eens in De Bildt opgestoken te hebben, werd de terugreis naar Utrecht aanvaard, waar dwars door de stad en langs de Dom werd gereden en bet jaar beursgebouw werd bezichtigd vanuit dc auto. Deze rit was zeer aardig voor de feestgangers voornamelijk door de drukte, welke er was door de najaarsbeurs. Aldus was om half acht de rondreis ten einde en was men weder teruggekomen aan het station. Om half tien kwamen de rei zigers in Alphen aan. Alles bijeengenomen is deze dag uitne mend geslaagd en zal nog lang in het ge heugen blijven. De jongens mogen het wel op prijs stellen, wat de Eèrw. Directeur voor hen heeft gedaan, want er zijn aan een zoodanige tocht nogal eenige zorgen verbonden, waarvan de buitenstaanders geen begrip hebben. Ook de ouders zullen zeer zeker, wat voor hun jongens gedaau is, wel op prijs weten te stellen, tenminste zulks mag toch wel worden verwacht. Zij kunnen dit het beste doen door mede te werken aan den arbeid, welke dc Eerw. Directeur voor hunne jongens doet. Ook mag wel een woord van opwekking gesproken worden om het werk van het patronaat te steunen. Dit kan het beste geschieden door als donateur' tee te tre den; de Directeur is ten allen tijde gaar ne bereid u als zoodanig in te schrijven. Moge dit verslag er toe medewerken, dat dit in ruime mate zal geschieden. NIEUWKOOP. Inenting tegen Alastrim. Op dc aan plakborden in deze gemeente lazeu we de volgende bekendmaking: Op Dinsdag, 17 September des voor middags 10 uur, zal in het Patronaatsge bouw, en op Woensdag, IS September des middags 12 uur te Noorden, in een dor lo kalen van de openbare school, andermaal gelegenheid zijn tot kostelooze inenting. Overeenkomstig advies van den plaat selijken geneesheer worden alle ingezete nen, als voorzorg tegen alastrim, aange spoord zich aan deze inenting te onder werpen. De Burgemeester, P. A. TH. VAN DER WEiJDEN. Nieuwkoop, 12 September 1929. Wij kunnen hieraan toevoegen, dat als regel S dagen na de inenting de betrok ken immuun of voor de gevreesde ziekte onvatbaar is en dat encephalitis of hersen ontsteking bij inenting niet voorkomt, in dien men reeds vroeger een keer ingeënt is, en indien liet voor het eerst is weiden de kansen tegenover deze ziekte geacht te staan als 1 tot 4000. INGEZONDEN STUKKEN Rumoerige visschers in Langeraar. Wanneer men dc klachten gelooven mag, die do 'heer Hoogervorst een en ander maal geuit heeft in de zittingen van den ge meenteraad te Ter Aar. da-n zouden de amateur-visschers, die deze gemeente vooral des Zondagsmorgens vroeg bezoe ken, zich allesbehalve netjes gedragen. Rumoer werd ten laste gelegd, waar door de bewoners van het Kerkpad ge stoord worden in hun zoete nachtrust, die vooral in dien nacht op z'n best genoten wordt. Maar dat is niet alles. Ook vernieling van fuiken en berooving daarvan werd hen ten laste gelegd', 't W7aren afkeurens waardige feiten. Maar wat 'bleek nu? Niet de hengelaars, die de hengelsport als sport beoefenen waren de schuldigen, doch een gansch andere. De politie deed een heel goede vangst, toen zij volgens de couran ten, de hand legde op eenen, den heer Hoogervorst wel bekend. Ware het niet beter geweest, eer de heer Hoogervorst zijn beschuldigingen uitsprak, dat. hij nauw keuriger had onderzocht. Wellicht had hij zijn neus niet geschonden, want daarmee is ook het aangedicht gemoeid. Ook moest Z.Edelachtibare niet in een motorboot in een anders vaarwater komen of liever „eendenvijver". Dit is ook schade berok kenen, misschien niet zoo ernstig als fui kenvernieling doch zeer zfeker af te keuren en allerminst passend voor iemand die al tijd klaagt over overlast, door anderen be dreven. ALB. v. STRAETEX. CORRESPONDENTIE. B. V., te Leimui den. .Een goed- kocpe trein naar Nijmegen hebben de Nederlandsche Spoorwegen na de laatste in begin September niet. meer uitgeschre ven. Indien er alsnog zulk een trein we" ingelegd, wordt dit in elk geval in ons blad bericht. Berichten reeds geplaatst in een groot gedeelte onzer vorige oplage. Een buitenkansje na den brand van het stadhuis. Zooals indertijd is medegedeeld, heeft de gemeente Leiden terzake van den brand van het stadhuis van de betrokken verze keringsmaatschappij een bedrag van ruim 1 millioen als schadevergoeding uitgekeerd gekregen. Naar wij thans vernemen is dit bedrag door het gemeentebestuur rentegc- vend belegd, waardoor de gemeente een extra-inkomst krijgt van ongeveer f 40.000 per jaar. Aangezien het naar schatting minstens 4 jaar zal duren voordat een nieuw stadhuis is verrezen, beteekent dit voor de gemeente een extra-inkomst van 160.000. Hedenmorgen had in de Doelenkazerne de aanbesteding plaats van turfstrooisel, hooi en stroo ten behoeve van de alhier in het garnizoen zijnde paarden. Ingekomen waren 8 biljetten. Verkoop bureau van turfstrooisel Rotterdam, turf strooisel 20 c. per 10 K.G.; T. Arkma, Rot terdam, turfstrooisel 20.2 c. per 10 K.G. Boomstoppel, den Haag, stroo 42 c. per 10 K.G.; J. Oomen, Oosterhout, hooi 0.98 per 10 K.G.; Oerlemans en Zonen, Vrijhoe ve Kapel, hooi 1 per 10 K.G.Huisman en Lankhuizen, Gecrtruidenberg, hooi 0.97 1/2 per 10 K.G.; Gebr. Blonk, Leiden, stroo 46 per 1000 K.G.; hooi 95 per 1000 K.G. Totdat in dc benoeming van een opvol ger van prof. Kan zal zijn voorzien, is dr. C. J. A. van Iterson belast met het beheer van de Kliniek voor keel-, neus- en oorheelkunde. Zekere S. R.. uit Hillegom wien op 6 September 1.1. aldaar op zijn motor rijden de, een ongeval overkwam is heder norgen aan de gevolgen overleden. BINNENLAND. DE MOORD OP HET BEZUIDENH0UT. Gisteren heeft zich bij de politie een nieuwe getuige aangemeld in de beruchte moordzaak van het Bezuidenhout te 's-Gra- venhage. Gisteren had de politie een verzoek om aanmelding gedaan van dengene, die het scheermes, dat mot bloedvlekken gevon den was, had verkocht. Deze persoon, een inwoner van den Haag, heeft zich bij de politie vervoegd en heeft het scheermes herkend als zijn vroeger eigendom, dat hij voor eenige maanden aan K. v. d. M., den verdachte, heeft verkocht. Deze getuige was in zijn verklaringen zeer pertinent. Zooals men weet, ontkent de verdachte, dat hij het scheermes ooit in zijn bezit ge had heeft. Voorts is nog liet volgende de politie ter oorc gekomen. Gisteren, tusschen 12 en 1 uur zou een chauffeur, die eenige oogenblikken ver toefde aan de koffietent op het Paul Kru- gerplein daar verteld hebben, dat op den dag voor den moord, een persoon zich bij een barbier liet scheren en daar een scheermes heeft laten aanzetten. Hij be taalde daarvoor 35 cent. Den chauffeur wordt verzocht zich on verwijld te melden bij de politie om na dere inlichtingen te geven. BUITENLAND. Auto-ongeluk van den Bisschop v. Ossieri. ROME,. 11 Sept. (V. D.) De Bisschop van Ossieri, Mgr. Franco, heeft een ernstig auto-ongeluk gehad. Doordat t wee banden tegelijk sprongen, verloor de ckaafXur het beheer over zijn stuur, tengevolge waar van de auto in een gracht stortte. De Bis schop werd tegen de ruiten geworpen en zwaar verwond. Hij werd naar het zieken huis overgebracht. Vier personen verdronken. PARIJS, 11 Sept. (V. D.) In Ohalons sur Manie verdronken Dinsdag 4 personen die een 7-jarig meisje wilden redden, n.l. de n oeder, de broer en twee neven van het meisje, die samen in de Marne baadden, toen het meisje plotseling dreigde te ver drinken. Nadat de vier personen tever geefs hun leven hadden gewaagd, gelukte het. het meisje op het laatste oogenblik nog te grijpen en op het droge te brengen. De overstroomingen in Indië. LONDEN. 11 Sept. (V. D.). Naar uit Bombay gemeld wordt heeft de noord westelijke spoorwegmaatschappij in ver band met de geweldige overstrooming goedgevonden, dat haar spoorwegdijk tus schen Lahore en Karoeh ten noorden van Mehrahpur over een breedte van ongeveer 100 M. is doorgestoken, zoodat het water kan afvloeien. De guerilla in Marokko. PARIJS, 11 Sept. (V. D.) Volgens een telegram uit Rabat werd in de omgeving van Bon Denib in Marokko een groep van 60 Marokkaansche soldaten in hun garni zoen door ongeveer 100 inboorlingen, ovcr^ vallen. De Fransche afdecling heeft aan» merkelijke verliezen geleden, maar kon zich met behulp van een pantserauto van den vijand verwijderen. Van de zijde van de Fransche troepen zijn maatregelen ge troffen de achtervolging op te nemen. De reis van McDonald naar de V. S. LONDEN 11 September. (V.D.) In de ochtendbladen wordt in tegenspraak niet andersluidende berichten erop gewezen, dat nog geen definitieve beslissing is genomen omtrent den datum van vertrek van McDo nald naar de Vereen. Staten. RECHTZAKEN HOOG MILITAIR GERECHTSHOF. DE MALVERSATIES BI.T HET LANDSTOR M VERBAND TE LEIDEN. De uitspraak. Het Hoog Militair Gerechtshof heeft thans reeds uilspraak gedaan in de zaken betreffende de malversaties bij het Land storm verband Leiden. Het Hof be vestigde dc vonnissen door den Krijgs- iaad te 's-Hertogcnbosch gewezen tegen den eerste luitenant H. en den sergeant- majoor-adniinistrateur E., die beiden wer den veroordeeld tot acht maanden gevan genisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit den militairen dienst zonder ontzetting. De zaak tegen den scrgeant- ma j o o r-adm ini s t rat e ur v. d. H. werd door het Hof met toepassing van artikel 58 van de wet op de Krijgstucht ter verdere be handeling verwezen naar den tot straffen bevoegden commandeerenden officier. DE MOORD TE Gl ESSEN-NI EU WKERK De revisie voor de rechtbank te Amsterdam Heden diende voor de rechtbank te Am sterdam de revisie van de geruchtmakende zaak betrekking hebbend op den in 1923 gepleegden moord op den spoorwegwach ter de Jong te Giessen-Xieuwkerk en waarbij J. Teunissen en J. C. Klunder elk tot 15 jaar gevangenisstraf waren veroor deeld. Van het overzicht dat tot deze nieuwe berechting heeft, geleid hebben wij in ons blad van Dinsdag reed's een zeer uitvoe rige uiteenzetting gegeven. Het Hof, dat de revisie hedenmorgen in behandeling nam is als volgt samenge steld: Pres. Mr. J. M. Jolles Raadsheeren Mr. J. Wiarda en W. Boekhoudt, Bijzit tend raadsheer: Mr. G. J. Meilink. Advo caat-Generaal: Mr. P. M. F. Bauduin. Grif fier: Mr. H. E. Vlaanderen. De president deelt mede, dat. het in zijn bedoeling ligt iu 4 dagen het getuigenver hoor af te maken, t. w. heden, morgen, alsmede a.s. Maandag en Dinsdag. Het onderzoek vangt dan aan met hot verhoor der verdachten. Op vragen van den president, antwoorden verdachten, dat zij onschuldig zijn. De president gaat dan met Klunder de omstandigheden na., waarin deze tijdens den moord verkeerde. Ook Teunissen ant woordde op desbetreffende vragen. Dan komt het bekende „vroolijke avondje" bij de Kroons ter sprake. De president gaat met beide verdachten den avond na. Er wordt verteld, hoe en waarom Klunder en Teunissen een kwartier het huis van de Kroons hebben verlaten. Nadat president mr. Jolles vervolgens dc heeren nir. M. van Aken, rechter in dc arrondissements rechtbank te Dordrecht, en A. J. Tienstra inspecteur van politic te Sliedreeht, die zich beiden zeer veel moeite hebben ge geven, om klaarheid iu deze zaak tc bren gen, verzocht heeft, de zitting te willen bijwonen, treedt getuige Geudeker, redac teur van het „Volk", voor hot hekje. Aan hem heeft vrouw Kroon de opzienbarende mededeeling gedaan, dat zij voor de rechtbank onder pressie gelogen had, deze heeft, ook het oahier waarin zij het geheelc relaas van haar wedervaren na don moord en haar herroeping van de bezwa rende verklaringen had opgeteekend, aan getuige voorgelezen. De heer Stuy, zwager en destijds werk gever van Teunissen, doet mededeelingen nopens de verdienste der verdachten en hun werk. Na- den aannemer Stuy worden nog ge hoord dr. Strücker. arts te Dordrecht die indertijd de gerechtelijke schouwing op het lijk van den spoorwegwachter de Jong ver richt heeft. Voorts wordt dr. G. J. v. Meurs, directeur van den Keuringsdienst van Wa ren te Dordrecht, gehoord, die de pet van de Jong onderzocht heeft. Hierna treden voor het hekje de getui gen H. Muis, v. Weelden en Dogteroin, vroegere chef van den verslagene. Get. H. P. de Noo, commies bij de Spoorwegen deelt mede, dat er aan de halte te Gics- sen-Nieuwkerk ongeveer 20 per dag ont vangen wordt. De volgende getuige is rnr. A. J. Kronenberg, substituut-officier van Justitie te Dordrecht, Get, is niet van den aanvang af in de zaak geweest. Zijn on derzoek begon op 7 Aug. 1923 bij een huis zoeking bij Kras. LAATSTE BERICHTEN De opening der Staten-Generaal. Evenals ten vorige jare zal H. M. dc Ko ningin, bij de opening van de Staten-Ge neraal, vergezeld zijn van Z. K. H. den Prins en H. K. H. Prinses Juliana. Als een bijzonderheid kan worden ge meld, dat het dit jaar 25 jaar geleden is sinds de opening der Staten-Generaal voor het eerst plaats had in de gerestaureerde Ridderzaal, op 20 September 1904. De ramp van de „Vimeira", Lijken opgehaald. Hedenmorgen zijn door de rivierpolitic tc Rotterdam opgehaald de lijken van J. Hardenbol, gehuwd, timmerman, wonen de Clemensstraat 12b te Rotterdam, en van J. Vuijk, gehuwd, sjouwer, wonende Haarlemschestraat 1G tc Overschie. Beide lijken ziin naar de algemeene begraaf plaats te C'rooswijk overgebracht. Controle wegenbelasting. De t e r m ij ir verlengd. Vanwege de K.X.A.C. wordt gemeld: Als antwoord op het verzoek van het bestuur der Kon. Ned. Automobiel Club tot het verleenen van uitstel van den termijn voor vrijwillige weging van auto mobielen onder ambtelijk toezicht, is het bericht ingekomen van den Minister van Financiën, dat dc termijn van 16 Septem ber tot 11 October a.s. is verlengd. Daar tevens vermeld werd, dat langer uitstel niet meer zal worden verleend, wordt men dus ten sterkste aangeraden zijn automo biel vóór den vastgcstclden datum vrij willig onder ambtelijk toezicht te laten wegen, om later oponthoud 'en moeite tc voorkomen. De Alastrim te Amsterdam. Gisteravond is te Arasterdam weer een zeer dubieus geval opgenomen. Het andere twijfelachtige geval is nog niet uitge maakt. Er worden op het oogenblik dierproeven genomen. TELEGRAMMEN Groote brand in den luchthaven van Bremen BREMEN. 12 Sept. (V, D.). Een groo te brand is in den nacht op Donderdag omstreeks 12 uur uitgebroken in den lucht haven van Bremen Alle werkplaatsen en 2 groote vliegtuigen, waaronder een nieuw gebouwd toestel, werden een prooi der vlammen. Eenige kleinere toestellen konden worden gered. De oorzaak van den brand is onbekend. De vlucht van de Zeppelin, DUSSELDORF. 12 Sept. (V. D.). Na dat de Zeppelin reeds gisteravond om 6 uur over de stad was gevlogen en zijn vlucht naar Munchen-Gladbach had voort gezet, draaide hot luchtschip bij Viersen en verscheen kort voor 7 uur weer boven Dusseldorf. Na eenige kringen gemaakt te hebben verdween de Zeppelin in dc rich ting van Elberfeld. Om 7.12 uur kwam het luchtschip boven Elberfeld aan, bleef eenigen tijd in groote kringen boven dc stad koersen en vloog toen op geringe hoogte vrij ]a,ngzaam in de richting van Hagen. Op zijn tocht naar Dusseldorf had het luchtschip Giessen, Siegen en Lüden- schein gepasseerd. MARKTBERICHTEN GOUDA, 12 Sept. Vee. Aanvoer 1815 stuks, w.o. 142 slachlvarkens. vette 42.5 43.5 cent, Londenschc 3235 cent, zouters 3738 cent: 397 magere varkens 4060 cent, 1183 biggen 1826, 14 runderen 200375, 65 nuchtere kalveren 815, BIOSCOPEN. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Goedgekeurd. 1 graskalf, 11 schapen 2026, 32 bokken cn geiten 27. Alle soorten 'matig. Kaas. Aanvoer: 375 partijen kaas. Ie kwal. met rijksmerk 5155, 2e kwal. idem 4519, zonder rijksmerk f* 4449, zwaardere 60. Handel flauw. Eieren. Aanvoer 299 p. eieren, kip peneieren 6.57 cent per stuk, eenden eieren 66.5 cent per stuk. Handel matig. Boter. Aanvoer 992 pond boter. Goe- boter 1.00i.io en weiboter 8595 cent per pond. Handel vlug. ALPHEN a.d. RIJN. 12 Sept. Kaas. Aanvoer 17 partijen met rijksm. Ie srt. 515-1, iil. 2o srt. 4119. -Handel matig. LEIDSCHENDAM, 11 Sept. Groenten- veiling. Eng. komkommers le soort f 6.10. 2e soort 2.20, 3e soort 0.80e wank.l 3, stek 15 cent; gele komkommers le soort 6.80, 2e soort 2.70, 3c soort 1.50, stek 15 cent; kropsla le soort 9.60, 2e soort 1.10; bloemkool le soort 18.40, 2e soort 5.90, uitschot 1.50; tomaten (mid.) 3.20, gr. ronden 2.40, 2o soort 2.9Ó, 3e soort 1.andijvie 3.20, spinazie 7.90, peen 9.90, postelein 4.80, rabar ber 6.snijboonen 26.spereieboo- nen f 28. VEURLEI DSC HEN DAM. 11 Sept. Vrije veiling. Aangevoerd: 6273 kippen eieren 6.857.55, eendeneieren 6.50 7.00 en kuikeneieren 4.805.25 per 100 stuks; kippen 1.001.70, -lianen 1.00 1.55, duiven 1323 cent, konijnen 1.05— 3.50, jonge konijnen 2570 cent en eenden 0.801.00 per stuk; zoete kaas (R.M.) 5060 cent en Leidsche kaas 4050 cent per pond. KATWIJK AAN DEN RIJN, 11 Sept. Groentenveiiing. Eigenheimers 0.60— 1.10, per 25 K.G.. peen 7.709.50, per 100 bos, bloemkool I 14.3020.80,, per 100 stuks. Aanvoer: 420 kisten groote aardap pelen, 1200 bos peen, 34.300 bloemkoolen- KOUDEKERK (Rijndijk), 11 Sept.. Eierenvfciling. Aanvoer 4971 stuks. Kippen eieren van 7.008,10: eendeneieren van 6.106.60 per 100 stuks; hanen 0.45— 1.00, kippen 90 cent, boter 9099 cent per pond. WOU BRUGGE 11 Sept. Eiererveilir.g, Aangevoerd 23S3 eieren Kippeneieren 6.507.50. eendeneieren 6.50G.8Ó, boter 1.021.72 per K.G. VOORSCHOTEN, 11 Sept. Veiling V. P. V. Kippeneieren 6.507.90, Eenden eieren 7.107.20 per 100 stuks, Hanen ƒ0.121.10, Duiven ƒ0.140.1(5, Kippen ƒ0.451.20, Eenden ƒ1.20 per stuk. WISSELNOTEERTNGEN (AMSTERDAM! (Niet officieel). Berlijn 59.301/., Londen 12.099/,,. New-York 2.499,j0 Parijs 9.7 Brussel 34.(ïY1'., Zwitserland 48.06 Milaan 1305 Madrid 36 81 Oslo 86.44 Kopenhagen 66.41 Stockholm 66.83 W eenen 35.13 Praag 7.38 Boedapest Prol. öl/o 0/o O n cl e-r trouwd: 2358 NIC. DIEBEN "^lUJYyHAWCTS. F1 u we/ij ks v d/-kkiy^T'OeIas. des morgens 4^3 in de Sr. Barbara Kathedraal le Breda. Leidex, Zoetenv. Singel 20. ■^LORIS LAFEBER f f 1981 EVARINA MARIA KOMPIER Leider/12 September 1929. Hooge* Rijndjjk 113. Getrouwd: OSCAR DRJESSEN A-REYWSRS. V2 September 1929 DANKBETUIGING. Door dezo betuigen wij onzen oprechten dank aan allen, dio bij het plotseling overlijden van onzen dierbaren Zoon en Broeder WILLEM ALBERTUS ons huinifvdeoliiemting hebben betuigd, imzondcrheld den lieer Wethouder, Commiclarissen der LiehtfabrieJcefi nlsmgfleden Wel edelen heer P. FEII.MFKS w.n. directeur, den hoer v. d.TOP,don hoer OUDSHOORN on venier personeel der Gasfabriek en den leden van den R.K. Bond Sr. Paulus. 1989 Namens de Familie D. F. VERPLANCKE Munnikkenstraat 75.

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 3