NIEUWE ARTIKEÜN IN WAALS' UITVERKOOP WAALS - HAARLEIWilflERSTRAAT 130-13® KERKNIEUWS ONDERWIJS SPORT UIT DE OMGEVING STADSNIEUWS INGEZONDEN MEDEDEELING. Dameshandschoenen met gehord, kap f 0.571/, Geribde Kinderkousen, gemelleerde kl. 0.19 Zijden Dameskousen, alle tinten v 0.49 Jongens Sportkousen. Jaquard randen 0.371/ Katoenen halve kousjes „0.20 Zijden Zeltbinders Flanellen Jongens Overhemden „0.75 Restanten Heerenhoeden, prima kwal. 2.98 Geel katoenen Dameshemden Geel Jeans Meisjesbroeken Gekleurde gestreepte Damesnachthemden Wit katoenen Meisjeshemden. alle maten, leeftijd 8 jaar Coupons Linnenkanten, 10 el voor Wolien Baby Mantels Flanellen Baby Capes Batisten Jurken en Schortjes r 0.55 0.25 I.57i/2 0.371/2 ,0.20 0.25 .0.98 .0.40 Massief eiken Dressoir m. groote spiegel f 36.75 Garnituur: 2 Fauteuils en 4 Stoeien, gestoff. met kunstleer 29.— Hulskamerstoelen met leer bekleed 3.85 Zeer sol. Ligstoel m. gestr. linnen looper 1.85 Pracht Schilderstukjes in vergulden lijst 0.721 Restanten Smyrna Kleedjes, gr. maten (.20 Gewatteerde Dekens, prima satinet 6.35 Keukenstellen, compleet, 14 deelig 4.60 1ÖT DOUiDERDAS 85 AUGUSTUS WEGENS R.K. FEESTDAG DEU GEHEELEN GAG GESLSTEH. BENOEMINGEN. Bisdom Haarlem. Z.D.H. de Bisschop van Haarlem heeft opgericht eene nieuwe parochie te De Lier en benoemd ;ot Pastoor dezer nieuwe pa rochie den Weleerw. Heer .T. A. J. v. Rooy, die kapelaan was te Naaldwijk. Z-D.H. de Bisschop van Haarlem heeft verder belast met de oprichting eener nieu we parochie te Zuiderraeer (Spierdijk) den W.E. Heer L. v. d. Nouweland en benoemd tot Kapelaan te 's-Gravenhage (H. Agnes) den W.E, Heer K. Elsenbroek; Botterdam (H. Elisabeth) den W.E. Heer A. Schaaper en te Noord-Zijpe den W.E. Pater fr. C. Wildenburg O.F.M. en verder benoemd de volgende W.W. E.E. He eren: tot Rector te Duivendrecht (Clarissen- klonter) Th. HofmanAmsterdam St.- Aloysius Gest.) J. Voorham, alsmede voorts benoemd tot kapelaan: Haarlem (H. Jos.) A. van Beynen; Weesp. K. Lautenschütz, neom.; Haarlem (Oud Schoten), H. Bavo, L. SchamperCastricum F. Bollinger, die ka pelaan was te Spierdijk; Haarlem (Oud-Schoten), H. Bavo, W. v. d. Burg, neom. Amsterdam (H. Nic. Binnen de V.) A. Verhagen; Boskoop J. Franse; Assendelft, fr. J. Haarmans O.F.M. 's-Gravenhage (H. Ger. Maj.) J. Verhoe ven; Krommenie J. v. d. Linden, neom.; 's-Gravenhage (H. Hart) P. Stammeyer; Grootebroek J. Velzeboer, neom.; 's-Gravenhage (H. Jac.) J. Karskens Langeraar J. Kraakman, neom. 's-Gravenhage (H. Jeroen) M. Jansen, neom. Hillegersberg W. WarmenhovenBenne- broek H. Schrama, neom.; Hill e gom (H. Mart.) J. Verhaar, neom.; Kethel J. Doeswijk; Beverwijk <H. Agatha) W. Westerhoven, neom.; Leiden (H. Petrus) A. KramerVoor hout J. Rijk; Honselersdijk C. van Steen neom. Naaldwijk G. Alkmaar, neom. Obdam, A. van Houten, neom. Purmerend Th. Plaat, neom. Rotterdam (H. Elis) J. Riswick; Jfaar- lem (H. Joannes de D.) A. Trouwborst Spaarnwoude a. d. Lie Th. Klepper, neom. Rotterdam (H. Hildeg.) J. Slijkerman, neom.; Venhuizen W. van Gastele; Sassen- !h e im fr. G. Verhaar O.F.M. Vlaardingen P. de Groot, neom.; Voorburg (O.L.V. Hemelv.) F. Goos- sens; Rotterdam (H. Hiildeg.) J. Veer man Achthuizen J. BergerHe'iloo W. van Kester, neom. Wa-rmenhuizen H. v. d. Hoek, neom. De Zi 1 k, S. Stroek, neom. De weleerw. pater Climacus Bayer O.F. M. is overgeplaatst van het klooster te Maastricht naar dat te Weert. De Paedagogische week te Nijmegen. Het program van de Paedagogische week te Nijmegen op 19, 20 en 21 Aug. is als volgt Maandag 19 Aug. 1929: Prof. Dr. J. B. Kors O.P.: De waarde der B. K. Levens beschouwing voor de opvoeding. Dinsdag 20 Augustus 1929: W. B. de Jong: Het Godsdienstleerplan op de la gere school: Broeder Ebergiste: De psychische func ties van het zwakzinnige kind en het Godsdienstonderricht Prof. Dr. I. v. d. Berg: Psychologie en godsdienstige vorming; Dr. Joseni Muls: Nederlandsche Primi tieven (met lichtbeelden). Woensdag 21 Augustus 1929: Prof. Dr. Linus Bopp: Die Psyche der reifenden Jugend und die Kat-holische Religonspada- gpgik; Dr. Heinrieh Kautz: Wertpadagogischer Beligionsunterricht; Dr. Heinrieh Kautz: Die Unterrichts- stilisfcik einer biblisch^-n Erzablung; Prof. F. B. J. Frencken: De H. Eucha ristie als bron van het. godsdienstig leven van het kind in verband met den Eucha- ristischen Kruistocht. R. K. Leergangen. Door het Curatorium der R. K. Leer gangen te Tilburg is op hun verzoek, met ingang van 1 September a.s., eervol on:- slag verleend aan mej.Dr. M. E. de Mees ter te Tilburg (cursus Engelsch M. O.} den heer J. Anten te Tilburg (cursus Notariaat); den heer Mr. L. Beel te Zwolle (cursus Staatsinrichting M. O. en gemeente-administratie); en den heer Drs. Jos. de Boer te Venlo (cursus Fransch M. O.; en zijn benoemd: de heer Drs. H. Beeren te Nijïnegen (cursus Fransch M. O.); de lieer Drs. Th. G. Derkscn te Nijmegen (cursus Engelsch M. O.) en de heer Ed. A. Serrarens te Roermond (cursus Neder- landsch M. O.). KORFBAL. Vitesse op reis. Muntendam, 9 Augustus. Vitesse heeft in Muntendam tegen Voor waarts een van de beste wedstrijden van haar reis gespeeld. In het begin had de Muntendammer club weinig of niets in te brengen en tvas de Leidsche combinatie vrijwel steeds de meerdere. Na eenige kansen te hebben gemist, maakte de Jong het eerste doelpunt (0l), en kort daarop deponeerde mej. Krelage op fraaie wijze No. 2 in den korf (0—2). Ook in de volgende opstelling waren de bezoekers sterker, en toen v. Beeck een maal een goede voorzet kreeg, kon Stukje hem niet meer bereiken, en het wa-s 03. Dat liet de thuisclub niet op zich zitten en onder luide aanmoediging van het talrijk publiek, deed "Voorwaarts eenige vinnige aanvallen, waaruit Borgesius ten slotte doelpuntte (31). Direct^ na den uitworp maakte Uittenbroek echter het vierde doelpunt voor zijn twaalftal (1—4), en daar Vitesse het meest aanviel wist zij den stand nog te verhoogen, door een schot van Waldeck (15). Daarna trad. een ver slapping in de Leidsche gelederen in, waarvan Voorwaarts door een speelster en door Lesterhuis profiteerde om den achter stand gedeeltelijk in te halen (25, 3—5). Hiermede eindigde de eerste helft. In de tweede helft zakte het spelpeil. Vel was Vitesse af en toe sterker, maar eenige dames raakten uitgespeeld, waar door de Vitesse-aanval vrij ongevaarlijk werd. Ter andere zijde wisten echter mej. Krelage en de Jong de Voorwaarts-aan- vallen te bezweren, zoodat langen tijd doel punten uitbleven. Na veel zwoegen wist van Beeck voor Enserinck een kans te scheppen, waarvan deze laatste profiteer de, zoodat de eindstand 63 werd. Hier mede kondigde de heer Roggen, die kalm arbiteerde, het einde aan. Hemrik, 11 Augustus. Vitesse nam heden deel aan de serie wedstrijden der korfbalclub W. W. M. D. alhier. Vitesse was ingedeeld bij den noor delijken kampioen Wordt Kwiek, en de al- gemeene verwachting, dat de winnaar van den wedstrijd W. KVitesse tevens de bekerwinnaar zou zijn, is bewaarheid. Vi tesse werd met 10 geslagen, en daar mede was voor W. K. den weg vrij naar den len prijs. De uitslagen waren: Groep A: W. K. (Niebert)Rood Zwart 21: R. Zw.Friso 1'1FrisoW. K. (N.) 1-1. Groep B: D-E.D.Udi 1—2; Udi—W.W. M.D. 1—2; D.E.D.—W.W.M.D. 0—1. Groep C: W.K.Vitesse 10; UnaW. K. 12; UnaVitesse 03. Groep D: B-K.C.—W.K. 2 0-4); (B.K.C. wint bij loting). Winnaars: W. K. (N.)W.W.M.D. 00. Niebert wint bii loting). W.K. (J.)B.K.C. 00. (Jubbega wint bij loting). Eindstrijd: W.K. (J.)—W.K. (N.) 1-0. W. K. Jubbega wisselbeker. W. K. Niebert 2e prijs. W.W.M.D.—'B.K.C. 1-0. W.W.M.D. 3e prijs. B.K.C. 4e prijs In totaal speelde Vitesse-combinatie 10 wedstrijden, waarvan er 8 werden gewon nen, 2 verloren, doelgemiddelde 5613, punten: 16. De vacantietocht i6 hiermede afgeloo- pen. KATWIJK. Vleeschprijzen. Gezien de steeds stij gende prijzen van runderen en varkens besloot de Slagersvereeniging Katwijk en omstreken, waarbij zijn aangesloten de sla gers te Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg, de vleeschprijzen met 20 ct. per K.G. te verhoogen. Men zie hiervoor een adverten tie in dit blad. Te water. In het Overrijn was men bij v. D. aan het peen laden, toen op een on verwachts oogenblik de wagen achteruit reed en te water ging. Gelukkig zat er niemand op. Met vereende kracht is men er later in geslaagd de wagen weer op het droge te krijgen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Aanrijding. De heer Bub. B. kwam door een onachtzaamheid va-n een auto mobilist met zijn motorfiets in botsing met een auto. De motor was nogal bescha digd, doch de automobilist, een Fransch- man, bleek bereid de schade te vergoeden Hiermede was de kwestie opgelost. Beiden kwamen er persoonlijk goed af. N00RDWUK. De Koninginnefeesten. Gisteravond kwam in café „Flora"' het Oranje-bestuur en een flink aantal commissieleden bijeen, ter bespreking van het te organiseeren Oranjefeest op 4 en 5 September a.s. Na breedvoerige besprekingen, welke een zeer geanimeerd verloop hadden, werden de verschillende commissies ingedeeld en het navolgende programma opgesteld: Vrijdag 30 Augustus opening van den étalage-wedstrijd, waarvoor de deelname zeer groot zal zijn, zoodat deze in 9 groe pen verdeeld zullen worden; 's avonds te 8 uur keuring bij kunstlicht door de jury, ter wijl als bijzondere attractie het publiek eveneens in de gelegenheid zal worden ge steld deze étalages te keuren, waarvoor formulieren beschikbaar zullen worden ge steld, welke uiterlijk Zaterdagavond 31 Augustus te 9 uur, ingeleverd moeten zijn, Voor deze keuring zullen bij de winkeliers prijzen worden aangevraagd; eenige mooie prijzen zijn hiervoor reeds toegezegd. Zaterdagavond 9 uur bekendmaking der prijzen, toegekend door de jury. Dinsdag 3 September 's avonds te S uur concert op het Lindenplein door „Orpheus" uit Leiden. Woensdag 4 September 9.30 uur kinder optocht met begeleiding van de beide mu ziekkorpsen; 1 uur nam. opstelling dei- versierde rijtuigen, welke deelnemen aan de ringrijderij met paard en wagen. Aan gifte hiervoor kan geschieden bij den heer P. v. Dam, voor leden welke minstens één jaar lid zijn geen itileggeld, voor niet-leden f 2.50. 's Avonds te 8 uur zanguitvoering op het Lindenplein <joor de gezamenlijke ko ren „Advendo" en ,$>05 Deo Gloria". Donderdag 5 September volksspelen 9 uur: hindernisloopen voor jongens van 7 12 jaar, aangifte bij de heeren C. Waas dorp en fa. Zoet Vink. Bloempotloopen voor meisjes van 712 jaar, aanmelding bij de fa. Zoet Vink; 1 uur samenkomst der versierde rijwielen voor het ringrijden van meisjes van 1217 jaar, aanmelding bij den heer Th. Taskin. 2 uur kunstrijden voor jongens van 1217 jaar, aanmelden bij de heeren P. Bosman en G. Haasnoot. 2 uur schietwedstrijd op het Sportpark v. mannelijke ingezetenen boven 16 j., aan melding bij den heer P. Versteeg, 's Avonds te 8 uur zanguitvoering op het Lindenplein door bovengenoemde koren. De volksspelen en de te houden optochten zullen opgeluis terd worden door muziek, SASSENHEIM. Kapeiaansbenoeming. Door Z.D.H. is de weleerw. pater G. Verhaar O.F.M. benoemd tot kapelaan de zer parochie, in de plaats van den weleerw heer W. C. van Gastele, die benoemd werd tot kapelaan, te Hem en Venhuizen (bij Hoorn). Pater Verhaar werd priester ge wijd in 1924 en woont in het klooster te Weert. VOORSCHOTEN. Jubileum Rector Bekkers. Ter gelegenheid van het zilveren pries terfeest van rector Th. M. P. Bekkers zal a.s. Donderdag van 12 uur voor belang stellenden gelegenheid tot. felicitatie be staan in het Moederhuis der Zusters Domi nicanessen, Huize Bijdorp, alhier. Veertigjarig jubileum. Zooals wij gisteren reeds mededeelden werd aan den heer A. Verpoorte, fabrieks- chef der Leidsche Zoutkeet door H.M. de Koningin verleend de aan de Orde van Oranje-Nassau verbonden eere-medaille in zilver. Zulks gesc-hidede Ier gelegenheid van zijn 40-jarige dienstvervulling bij de Leidsche Zoutkeet, 'welk feit aanleiding was den heer Verpoorte gisteren oen Avelgemeende hulde te bereiden. Hij werd gisterenmorgen ten kantore hartelijk gecomplimenteerd en toegespro ken door den heer F. A. Driessen, die hem namens commissarissen een enveloppe met inhoud overhandigde; jhr. C. C. Roëll me moreerde hetgeen in al die jaren in de fa briek was tot stand gekomen. Als stoffe lijk .Wijk van aandenken bood de heer Roëll den jubilaris een gouden horloge met inscriptie aan. Verder mocht de heer Verpoorte het diploma met medaille van de Mij. voor Nij verheid en Handel ontvangen, terwijl ten slotte een huldiging door het personeel plaats vond. BEDEVAART NAAR KEVELAER. Gaarne plaatsen wij het volgend ons toe gezonden artikel. Over eenige dagen (20 Augustus) trekt de Broederschap der Leidsche Processie naar Kevelaer weer op naar het zoo bekende Genade-oord, om Maria als de Troosteres der Bedrukten te gaan vererven in het door Haar zoo rijk begenadigde Kevelaer. Zeker zullen weer velen zich aansluiten en op on dubbelzinnige wijze blijk geven van hunne groote liefde tot ons aller Moeder. Voor de trouwe deelnemers aan onze Processie mag dan ook voorzeker een woord tot opwekking vrijwel overbodig worden geacht, maar er zijn er altijd nog zoovelen, die steeds zoo onverschillig tegenover een dergelijke gods dienstige betooging staan. O, kenden zij toch eens de heerlijke dagen, die steeds door ons in Kevelaer worden beleefd. Kon den zij eens begrijpen de groote zieleweel- de, die daar steeds gesmaakt wordt, de heerlijke Roomsche blijdschap die op stra ten en pleinen wordt uitgejubeld. Onbe kend maakt echter onbemind en daarom zou ik ieder, die daarvoor in de gelegen heid is willen toeroepen: „Gaat eens voor één keer met ons mede" en ik ben er vast van overtuigd, dat deze eerst» reis in de toekomst door meerdere zal worden ge volgd en men ten slotte alleen nog maar spijt zal hebben, dat men zich niet veel eerder die geestelijke ontspanning heeft be reid. Moge dan dit jaar velen uit Leiden en omstreken met ons uittrekken naar het oord, waar ons aller Moeder zoo gaarne vereerd wordt, waar Zij ons zelf heeft heen geroepen en waar Zij dan ook steeds onze offervaardige liefde zoo rijkelijk beloont. Kprnt dan allen naar Moeders huis en gij zult ondervinden hoe feestelijk en liefdevol gij wordt ontvangen en hoevele genade schatten u op uwe verderen levensbaan zullen ondersteunen. Allen dus op naar Maria, Haar ter eer© en tot heiliging van u zelf. Deskundigen artsexamen. Bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen zijn met ingang van IS September 1929, voor den duur van één jaar aangewezen als deskundigen bij het afnemen van het artsexamen aan de Rijksuniversiteit al hier: G. A. F. ten Bosch, oud-apotheker aan het Academisch Ziekenhuis; dr. J. Bruining, alhier; dr. E. A. D. E. Carp, te Oegstgeest; dr. C. J. van Houweninge Graftdijk; dr. J. Munk; dr. H. P. A. Smit, allen alhier. Studiecommissie voor handel en industrie. Bij de behandeling van de geimeentebe- grooting verleden jaar is aangenomen een motie-Manders van den volgenden inhoud: „De Raad van oordeel, dat handel en in dustrie in en om Leiden in het belang der gemeentenaren op de krachtigste wijze be vorderd moeten worden; dat goede ver keerswegen te land en te. water zoowel in als buiten de gemeente van het grootste gewicht daarvoor zijn; ten einde geschikte industrie-terreinen en een zoo groot moge lijk afzetgebied' door minimaal op de in dustrie drukkende onkosten te verkrijgen, verzoekt Burgemeester en Wethouders over te gaan tot het instellen van een studie commissie te dien einde". Ter uitvoering van deze motie hebben B. en W. nu aangezocht om in een dergelijke commissie zitting te nemen onder voorzit terschap van den burgemeester, mr. A. van de Sande Bakhuyzen zelf, de heeren: P. Boot Pzn., ir. A. G. Bosman, mr. D. A. van Eek, N. C. F. van Ginkel, P. A. van der Hei de, B. J. Huurman, B. F. Krantz, J. H. A. Manders, J. F. X. Sanders en Jac. Wilbrink. Secretaris van deze commissie zal zijn de heer Fockema Andreae. In October zal de commissie worden ge ïnstalleerd. Buurtvereeniging Westerkwartier. De buurt- en Speeltuinvereeniging Wes terkwartier heeft gisteren een feestmiddag gehouden voor de kinderen der leden, die mede dank zij het schitterende zomerweer, uitstekend geslaagd is. Op het voetbalterrein der vereeniging L. F. C. aan den Haag weg was het van 's middags 2 uur tot 's avonds 9 uur een drukte van je welste. Den ge.heelen middag werd de jeugd aangenaam bezig gehouden met diverse spelen, terwijl versnaperingen niet ontbraken en een draaiorgel er de stemming inhield. De spelen namen veel tijd in beslag en liet was al donker, toen de laatsten het terrein verlieten. De buurtvereeniging kan met groote vol doening op het goedgeslaagde feeat terug zien. De voornaamste uitslagen luiden:' 110 M. hardloopen adspiranten jongens: 1. D. Spree, 2. B. van Maanen, 3. W. Oos ten, 4 Koolloos. 110 M. hardloopen adspiranten meisjes: 1. C. do Roode, 2. T. Speel. Zakloopen meisjes: 1. N. v. d. Voort, 2. Stikvoort, 3. C. y. d. WaL LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 12 tot en met Zondag 18 Augustus waargenomen door de apotheken van de heeren G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, telefoon 502, en D. J. v. Driesum. Mare 76, tel. 406. Hardloopen meisjes: 1. B. Nagtegeller, 2. C. Hartevelt. Pensteken meisjes: 1. A. Plu, 2. C. Kik kers. Blaastrappen meisjes: 1. A. Plu, 2 J.de Water. Zakloopen meisjes: 1. J. de Water, 2. Nagtegeller. Hardloopen jongens 1415 jaar: 1. L. Kooreman, 2. Jaspers. Engelsche kruiwagen: 1. Jan den Ouden 2. C. van Tongeren, 3. D. Brandt. Kaarshappen jongens: 1. Daan Bodijn, 2. P. Pet. Zakloopen jongens: 1. J. van Oosten, D. Brandt. Kaarshappen jongens: 1. Joh. Uljee, Jan Vos. Ruiterslaan meisjes: 1. C. Hartevelt, M. Abrams. Hardloopen meisjes: 1. A. Piket, 2. J. Sloos. Kaarshappen meisjes: 1. R. de Graaf, 2. C. Wijngaarden. Pensteken meisjes:' 1. C. Plu, 2. M. Pil- lekers. Ruiterspel voor jongens: 1. L. A. de Ju, 2. J. Gortenaar. Kaarshappen voor jongens: 1. B. de Loo- ze, 2. Sliggers. Ruiterslaan voor jongens: C. Uljee, 2. F. Penseel. De onlangs hier ter stede gepromoveer de apotheker H. E. de Zoete is benoemd tot militair-apotheker 2de klasse bij het OosHndisch leger. Voor het examen Fransch L. O. is te Amersfoort geslaagd mej. A. v. Heusden, alhier. Wethouder Reimeringer is gedurende deze maand verhinderd spreekuur te hou den. Naar wij vernemen zal de brievenbus aan de Haverzaklaan heden worden ver plaatst naar de overzijde. Stationsweg 43, (Kamer van Koophandel). Gisteren hebben kwajongens een hoop papier, dat in het water van de Doelen- gracht. dreef, in brand gestoken. Zulks ont wikkelde nogal rook, maar door een paar agenten werd het vuur gebluscht. Gistermiddag is een onbekend geble wielrijdster bij het. afrijden van de Biauw- poortsbrug naar de Haarlemmerstraat aan gereden door een autobus, omdat het meisje plotseling stopte. Het achterwiel van het rijwiel werd vernield. Door B. en W. dezer gemeente werd he denmorgen op het bureau van Gemeente werken aanbesteed: het uitvoeren van rio- leerings- en bestratingswerken op terreinen beoosten den Haarlemmerweg. Ingeschreven was als volgt: fa. G. El shout en M. Huybregts, Voorburg en Scheveningen 32279 J. Mater en C. Snoo- dijk, Veur 31990; J. Verwater, Made 29954; G. den Adel en Co., Velsen f 27850; fa. Moei en Hermes, Alkmaar 26978; L. P. v. d. Geer en A. P. Stuif zand, Leiden 26880; D. Esser, Delft 26597; N.V. v.h. W. Visser en Zn.. W; senaar 25860; D. Hoogervorst. Alkmaar 25600: J. Warnaar en W. Hoogstraten, Leiden 25085; fa. Mareelis en Heemskerk, Leiden 24579; E. de Winter en C. J. Weeren. Leiden f 24444.44; H. Bakx en Steenkisfc, Haarlem 23590. Ondertrouwd: A. Quartel jm. 27 j. en M. C. Perin jd. 29 j. G. Bon jm. 21 j. en M. Boom jd. 24 j. Th. Schalke jm. 31 j. en J. Heruer 24 j. A. Starreveld jm. 35 j. en C. v. d. Lelie jd. 40 j. N. Arent- sen jm. 27 j. en C. Goedhardt jd. 30 j. A. P. O. Hooijmans jm. 25 j. en E. C. H. Pee- ters jd. 28 j. G. Knotter jm. 23 j. en E. Hoefsmot jd. 24 j. J. v. Leeuwen jm. 2S j. en J. Wallaard jd. 23 j. N. Zwetsloot jm. 24 j. en C. C. K. v. d. Meij jd. 21 j. H. J. W. v. Meurs jm. en D. Vermond jd. G. Nasveld jm. 24 j. en C. v. d. Steen jd- 18 j. J. P. Goddijn jm. 24 j. en E. J- Snijders jd. 23 j. C. de Jong jm. 31 j. en G. H. Kneepkens jd. 19 j. G. Libochant jm. 27 j. en J. Feitsma jd. 24 j. H. v. Vlist jm.- 31 j. en A. A. den Hollander jd- 21 j. W. Piket jm. 22 j. en C. Serdijn jd- 21 j. P. H. Montfoort jm. 31 j. en M- Bi- velaar jd. 21 j. -J. Lammers jm. 26 j. en J. M. Arbouw jd. 24 j. 2-1

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 2