SPORT EN WEDSTRIJDEN NOORWEGEN-NEDERLAND 4-4 Een kleine 18.000 personen woonden gis teravond te Oslo den voetbalwedstrijd bij. Vijf minuten voor halfacht (Noorschen tijd) betreden de Oranjehemden het veld en worden verwelkomd door hun volkslied. Onder krachtig applaus komen de Noren in het veld, eveneens verwelkomd door de na tionale hymne. Even er na arriveeren koning Haakon en dc prinsen in de koninklijke loge. Als het volkslied is gespeeld, kan de wedstrijd beginnen. De Deensche scheidsrechter Andersen laat dan de volgende elftallen opstellen: Noorwegen. Johansen Lund Walde Berstad Olsen Thorstenson Lund Andersen Juvc Lie Kaare Kingsvik Landaal Smeets Tap Kools Homborg De Leeuw Grobbe v. d. Wildt Van der Zalm Van Kol Van der Meulen Nederland. Van Kol wint den toss. Voordeel van wind of iets anders is er niet. Reeds direct vliegen dc Noren tweemaal in den buitenspelval en dan is het de beurt aan Tap om met een kalm schot den Noor schen doelverdediger Johansen aan den tand te voelen. Het publick fluit heftig tegen dc eigen landslieden, omdat de scheidsrechter An dersen voortdurend bemerkt, dat zij bui tenspel staan. Ook het feit, dat Berstad Homborg met de hand afhoudt, ontgaat hem niet. Een hoog schot van Grobbe stompt Johansen tot hoekschop. Kools heeft pech met een schot tegen den paal. Het gaat net zoo goed als in het begin te Stockholm. De middenlinie geeft aan de voorhoede uitstekend aan. Grobbe verdeelt het spel en kijkt goed uit voordat hij het leer af geeft. In het veld hebben de onzen tech nisch de meerderheid en hot spel is dan ook moestal voor het Noorsche doel. Van der Zalm maakt een keer een mooie „safe" voor liet Nederlandsche doel en onmiddellijk zijn de Nederlanders weer aan hot woord. Nog kan de keeper een schuiver van Smeets er uit houden, maar tien minuten is het spel aan den gang of Landaal zet voor, een Noor raakt den bal nog aan, maar hot leer komt voor de voeten van Kools en met een welgericht, schot geeft hij Neder land de leiding (01). Als Landaal e>ven later opnieuw voorzet, krijgt Tap het leer voor de voeten. Hij pas seert keurig een tegenstander, staat vrij en schiet mot een zuiver in den hoek gericht schot het tweede doelpunt voor Nederland in (02). Het spel blijft op de Noorsche helft. De onzen spelen zeer gemakkelijk, blijven steeds baas.Schoten volgen van Tap en dc Leeuw, terwijl Homborg het middentrio vele malen kansen geeft. Het voortdurend oploopen blijkt inder daad gevaarlijk. Van Kol mist eens half een bal. Juve snelt met het leer weg, maar tot verbittering van het Noorsche publiek ging het schot veel te hoog. Ons samenspel voor het vijandelijke doel levert een huizenhoog schot van Smeets op. Het overwicht der Oranjemannen blijft groot, al doen de Noren bij wijlen uitvallen. Hun voorhoede slaagt er echter niet in tot doelpunten te komen. Soms doet Tap als of hij dc tegenstanders gaat onderschatten. Een hard schot van Kools na een keuri- gen voorzet van Homborg, gaat niet di- Een 3—0 voorsprong van Nederland, die in een 4—4 uitslag veranderde. Een goed begin is het halve werk niet, reet in het Noorsche doel, maar Landaal krijgt den bal en brengt dan in de 28ste minuut den stand op 30 voor Nederland. Het valt op, dat de Nederlanders zich aan zelfoverschatting gaan schuldig ma ken. Het spel verplaatst zich voor tijd en wijle en een corner op het Nederlandsche doel geeft den Noren een kans. Maar de voorhoede benut deze niet. Bij een voorzet van Lunde stelt Juve zich echter goed op. Hij kopt in, doch Van der Meulen is op zijn qui vive en oogst luid applaus van het pu bliek. Het overwicht der Oranjemannen daalt merkbaar. Daardoor komen do tegenstan ders opzetten en vijf minuten voor het ein de van de eerste helft scoort Juve met een ver, hoog schot tegen, zoodat het dan 13 wordt. Als gevolg van een blessure verlaat Hom borg het veld. Hij kreeg een trap tegen den dijspier en bloedt een weinig. Van der Griend gaat in zijn plaats buiten spelen. Onder gejoel van het publiek loopen de Noren weer eenige keeren in den buiten spelval. Maar zij hebben plezier, als ook Landaal off side staat. Een minuut vóór de rust komt het on vermijdelijke gevolg van de inzinking der onzen. Juve komt vrij en hij scoort nummer twee via den paal (2—3). Met dezen stand breekt de rust aan. De tweede helft. Het spel van Nederland, zooals dat in den aanvang begon, herhaalt zich niet. Na een corner schiet Landaal hard in, maar Olsen staat in het doel en voorkomt een vierde doelpunt voor de Nederlanders. Na acht minuten spelen blijven onze ach- terhoedespclers staan. Juve gaat er met den bal van door en terwijl de scheidsrech te)' met zijn hoofd staat te schudden, dat het geen off-side is, scoort Juvc kalmpjes het derde doelpunt voor de Noren, want Van der Meulen deed geen poging den bal te houden, maar bleef Andersen aanstaren, zoodat het dus 33 wordt, iets wat onmo gelijk geacht werd. Een goede voorzet na een run van Lan daal, brengt verademing, want de Noren zijn sterker geworden. Smeets krijgt den bal voor do voeten, maar zijn positie om te schieten is ongemakkelijk. Het publiek begint zich thans meer op te winden, is meer geïnteresseerd, nadat het in de mee ning verkeerd had, dat hun elftal geen kans had te winnen. Weer komen de Nederlan ders op de Noorsche helft, maar de tegen stand is daar veel vaster. Wanneer Walde mist, loopt Landaal hard naar voren en kogelt hard in het net. De bal springt uit het doel terug, doch dc scheidsrechter geeft buitenspel. De Oranjemannen zijn weer sterker en trachten de overhand weer te krijgen. Een voorzet van Landaal stopt een Noor met de hand in het strafschopgebied. Landaal protesteert heftig, maar de scheidsrechter trekt zich nergens iets van aan. Het openzetten van den buitenspelval heeft vaak succes, maar veroorzaakt ook veel vrije posities voor Noorwegen, die, na een kort overwicht van Nederland, weer komen opzetten. In een rush kogelt van der Griend naar voren, maar onze voorhoede is niet op haar plaats. Het loopt tegen het einde van den wed strijd en de spanning wordt steeds groo- ter. In deze spanning slaagt Andersen er plotseling in te scoren en den stand op 43 voor Noorwegen tc brengen. Dan in de laatste minuut voor het einde komt er een goede voorzet van Landaal. Kools weet deze te benutten en schiet den gelijkmaker in liet Noorsche doel (4—4). Nog even en het is het einde van den wed strijd. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. Uit het District Leiden. De wedstijd welke gespeeld moet wor den lusschen de nummers 1 der afdeclin- gen A eu B van de Junioren-Competitie, om het kampioenschap van het District Leiden, zal worden vastgesteld op Zondag 3ö Juni. Hot bestuur van V. V. L. te Voor schoten is zoo welwillend geweest haar terrein disponibel te stellen, en wij hopen dat er zooveel propaganda van dezen wed strijd zal uitgaan dat het volgend seizoen ook V. V. L. wederom met een junioren-elf tal aan onze competitie zal deelnemen. Voor onze Junioren is dus op 30 Juni a.s. de eer weggelegd propaganda te maken voor hun eigen zaak: een nog grooteren bloei van dc Junioren-Competitie van het District Leiden. Werkt allen hier aan mede In dc eerste week van Juli zal vermoe delijk de jaarvergadering '\an het. District Leiden van den D. II. V. B. gehouden wor den. Vercenigingen welke voorstellen moch ten hebhen voor deze vergadering worden \erzocht, deze in te dienen vóór 23 Juni bij ondergetcckende, daar zij dan op de agen da kunnen worden geplaatst. Men nemen hiervan goede nota! D. HAVERKORX. Secrctaris-Pennin ster. LAWNTENNIS. int. Kampioenschappen te Noordwijk. De derde dag van de internationale kam pioenschappen heeft heel wat schot in de afwerking van he: programma gebracht. In het hcerer.-cnkelspcl heeft Timmer zijn eerste ronde gespeeld en hij heeft een j ogenblik i.i een hachelijke positie geslaan. Van den Berg. de speler die voor het wes- lelijk district is uitgekomen, heeft zeer j goed spel ontwikkeld en bij Timmer was j een zekere tennh .uocheid merkbaar, het- i geen heel goed te begrijpen is ua de dagen j van Budapest. Hij kwam door onvoldoen den aanval, niet door missen (dan zouden we Van den Berg te kort doen) op 46, 25 en 0.40toen had Van den Berg bepaald pech om die set niet- te winnen, en toen het eenmaal 35 geworden wa-s, won Timmer de set met nog vier achtereen volgende games. Hij 'begreep toen wel, dat snel winnen minder vermoeidheid be- teekende en hij won de beide andere sets 6—3, 6—2. Hunter, de Zweed llamber. de Ameri kaan Coen, de Egyptenaar Grandguillot en de Nederlander Van Olst bereikten be reids de kwarteindstrijden. Het spel van Coen, den zestienjarige, is een lust om te zien. Verdere candidaten voor dc drie overige plaatsen in de kwart-eindstrijden zijn Timmer, die dan eerst den Egyptenaar Danon en dan Mishu moet slaan. Tilden die den Fraiymhman Landry zal moeten slaan en du Plaix de taaie, vaste Fransch- raan. Die kwart-eindstrijden geven dus wel een zeer internationaal beeld! Mishu speelde één enkelspel, sloeg Feith en had daarbij weer verschillende goochel- services. Maar Feith werd er niet door in de war gebracht en Mishu maakte hem meermalen met een breed gebaar zijn com pliment. Overigens lijkt zijn spel zoo wei nig beteekenend maar ondertussehen passeert en plaatst hij. dat het een lust is en Feith verloor in drie sets. In het dames-enkelspel eenige verrassin gen! Mej. Canters was verwonderlijk goed op dreef tegen uiej. Kallmeyer. die haar meer dan eens geslagen heeft. Zij won de eerste set met uitnemend spel. Mej. Roll in Couqucrque had een volko men offday tegen dc Deensche speelster mevr. Stöckel. Haar slagen waren uiterst onvast en elke aanval smoorde in deze on zekerheid. Daarbij passeerde de Deensdie uitstekend en kwam in dep kwart-eind strijd met 73, 64 Een prestatie, want zoo bijzonder sterk is zij niet. De uitslagen luiden: Heeren enkelspel, eerste ronde: H. Tim mer sh J. 3>. van den Berg 46, 75. 63, 6—3. Tweede ronde: F. Hunter sl. "NV. Stapen- horsfc 75. 60, 61; E. du Plaix sl. Re- lecom 6I, 60, 62j N. Mishu sl. A. J. Feith 64, 63, 64; H. G. Eilers w.o. 0. Landry sl. H. Larssen 75, 67, 46, 63, 61; M. Wetselaar sl. J. C. van Blo vis 6O, 62, 63; Grandguillot sl. B. W. F. van Riemsdijk 63, 64. S6; J. B. van Karnebeek w.o. J. van Olst sl. W. Panker 2—6, 6—3, 6—3, 8—10, 6—3. Derde ronde: H. Ramberg sl. II. G. Eilers 63, 46, 61, 75; Grandguillot sl. M. Wetselaar 63, 46, 62, 60; W. F. Coen sl. J. D. van Karnebeek 3, 61, 60; J. van Olst sl. E. Nel wan 63, 46, 62, 46, 64. Dames enkelspel, eerste ronde: Mej. A. Peitz sl. mevr. B. Menso 61, 6lmevr. KellermanSlotemakcr w.o. mej. H. Krah- winkel sl. mej. J. Sigart 64, 61; mej. Rollin Couquerque sl. Ing. mej. M. Rind- berg 61, 60. Tweede ronde: mej. A. Peitz w.o. mej. S. Kallmeijer sl. mevr. E. Guillot 61, 61; mej. Kea Bouwman sl. mej. S. de Jossêlm de Jong 61, 61; mej. C. Stöckel sl. mej. Rollin Couquerque 63, 75. Derde ronde: mej. J. Sigart sl.: mevr. I. van Baittrock 75, 6—4; mej. Canters sl. mej. I. Kallmeijer 60, 64. Heeren dubbelspel, eerste ronde: W. F. Tilden en F. Hunter sl. A. J. Feith en H. G. Eilers 62, 60, 63; H. Landry en E. de Plaix w.o. H. Imhof en J. W. H. Lambach w.o. H. Timmer en W. F. Coen sl. R. Patterson en A. Broese van Gronou 6—2, 6—1, 6—1. Gemengd dubbelspel, eerste ronde mevr. I. van Baittrock en K. Kirchmayer sl. mej. S. de Josselin de Jong en B. W. F. van Riemsdijk S6, 64; mej. Rollin Cou querque en W. F. Coen sl. mevr. S. Wet selaar en M. Wetselaar 60, 75; mej. N. Bakker en H. Imhoff w.o. mej. A. Peitz en W. Stapenhorst w.o. mej. E. Brehnt en W. Panker sl. mej. V. Hefting en H. Lüttjens 63, 1311; mej. J. Sigart. en Grandguillot sl. mej. A. Heybroek en G. Wetselaar 60. 62; mej. M. Canters en R. Danon sl. mevr. L. Fumé en E. du Plaix 61, 62; mej. E. Josephsson en J. D. Pasteur sl. mevr. E. Zigeler en Landry 6—2, 16, 62. Tdeede ronde: mej. Kea Bouman en W. F. Tilden sl. mevr. I. van Baittrock en K. Kirchmayer 62, 61; mej. Rollin Cou querque én W. F. Coen sl. mej. E. Swart en G. F. Schorel 61, 62. WATERPOLO. L.Z.C. 1—Het IJ I 1—1. Gisteravond werd in de Leidsche Zwem inrichting de competitiewedstrijd L.Z.C. I Het IJ I gespeeld. De L.Z.C. versoheen met een invaller voor van Leyden en stelde zich als volgt op: J. Goekoop (doel), v. Horvert, Elzinga en v. Ingen Schenau .(achter), E. Munting, dc la Court en J, Buys (voor). Het IJ verscheen met de volgende ploeg: v. Olst (doel), F. W. Bohlander, K. Kohier en'E. Klophaus (achter); E. van Es, J. C'. Bierenbroodspot en v. Oostrom Soede (voor). Als scheidsrechter Slob beginnen fluit is de L.Z.C. het eerst bij den bal, de la Court plaatst naar achter, waar Elzinga het leer opvangt, even opzwemt en van ver een schot lost, dat goed door van Olst ge houden wordt. Het IJ brengt het leer dan weer op, doch Goekoop slaat den bal cor ner. Deze levert niets op. Even later vangt de Leidsche keeper een mooien doorslag- ba! van Bierenbroodspot. L.Z.C. valt hoe langer hoe meer fanatiek aan en wijl de Amsterdammers wat langzaam zijn, wordt de L.Z.C. voortdurend sterker. Als Buys goed opzwemt, raakt hij op het laatste mo ment voor doel den bal kwijt, deze belandt dan bij de la Court, die schiet, terwijl Buys nog binnen de 2 Metcrlijn ligt. Dc Lcidenaar wordt daarom achter de lijnen verwezen. Ondanks de numerieke minderheid blijft de L.Z.C. veel sterker. De la Court krijgt eens een mooie kans. hij kau echter niet vrij komen en als hij gehinderd wordt, plaatst hij uit den vrijen worp naar Mun ting die rakelings naast schiet. De rust komt dan nog met blanken stand. Ook na de hervatting is de L.Z.C. ster ker, maar bij het schieten vinden dc Lei- denaars in keeper v. Olst een onoverkome- lijk struikelblok. Het IJ is verre de mindere ondanks numerieke meerderheid en eerst uit een vrijen worp dicht, bij het Leidsche doel wordt door v. Oos-trom gescoord (01). Weer volledig werpt de L.Z.C. zich met vuur in den strijd en met succes, want uit een goed geplaatst schot van J. Buys volgt ten slotte de gelijkmaker (11). Daarmede komt ten slotte het einde. De L.Z.C. kan op een uitstekende wed strijd terugzien. Door haar bijna voortdu rende meerderheid had een 21 overwin ning haar wel toegekomen. Had van Leyden de ploeg volledig gemaakt, dan zou de overwinning zeker wel een feit geweest zijn. Echter heeft de invaller Munting uit stekend voldaan, al is zijn wedstrijdroutine nog niet zoo bijzonder groot. De voorhoede in haar geheel werkte trouwens goed. Jam mer dat de la Court wat te weinig te doen kreeg. Nog meer jammer was het echter, dat Buys voor een onvrijwillige overtreding reglementair moest gestraft worden. De verdediging hield zich uitstekend en heeft een zware taak verricht, vooral in de perio de van de numerieke minderheid. Toen hadden de Leidenaars zeker een doelpunt verdiend, 't- Was slechts een bof %oor de Amsterdammers, dat zij de leiding namen, want de vrije worp dicht bij het doel was de indirecte oorzaak van hel doelpunt. De Amsterdammers speelden trouwens een flauw partijtje. Zij waren lang niet snel ge noeg, doch hun vangen en plaatsen van den bal was af. Met- wat meer geluk kunnen dc Leide naars in Amsterdam nog wel winnen. L.Z.C. Ill—Z.I.A.N. II 1—2. Dc wedstrijd van het derde zevental der L.Z.C., die aan bovengenoemden wedstrijd voorafging, was begrijpelijkerwijs van heel wat minder gehalte, maar loeit had het spel der Leidenaars, speciaal dat der achter hoede, niet zoo slecht behoeven te zijn. Daaraan vooral is het te danken, dat de Hagenaars wonnen. De L.Z.C. kwam uit met de volgende ploeg: N.N. (doel), A. Smink, Lepelaar en Verra (achter), N. Matze, P. .Smink en A. de Reede (voor). De ploeg had een inval ler voor van Driessum. Reeds vrij spoedig na den aanvang dach ten we L.Z.C. de leiding te zien nemen, toen P. Smink fraai met den bal opzwom, doch de mid-achter der Hagenaars was even onder water gedoken, om juist op het be dreigde moment weer te voorschijn te ko men. Smink had deze handige manoeuvre niet gezien en raakte den bal kwijt. Door slecht plaatsen van den Leidschen keeper kregen de Hagenaars een vrije kans, die werd benut (0l). Als Matze een vrije kans hoeft om te schieten is het rusten. Een mi nuut na de hervatting onderschept de Ree- de een bal van de Haagschc achterhoede naar de voorhoede, vrij zwemt hij op en maakt fraai gelijk (1l). Door geweldig gepruts in de achterhoede, waarbij de bal van den eenen speler naar den ander wordt gezonden, krijgen de gasten nog een goede gelegenheid tot scoren, die wordt benut (12) en spoedig daarop is heb einde daar. WIELRENNEN. Om de wereldkampioenschappen. Het programma van de wedstrijden om de wereldkampioenschappen welke dit jaar te Zürich worden gehouden luidt als volgt: 10 Aug., 9 uur 30: Congres van de U. C. I 3 uur: Voorritten en series wereldkam pioenschap over den korten afstand voor beroepsrenners en voor amateurs. 11 Aug., 3 uur: Kwart beslissingen, halve beslissingen en beslissingen van bovenge noemde kampioenschappen. 15 Aug.: Voorwedstrijden van het we reldkampioenschap met motorgangmaking voor beroepsrenners over 100 K.M. 17 Aug.; Wereldkampioenschap op den weg over pl.m. 200 K.M. 18 Aug.Beslissing wereldkampioenschap met motorgangmaking over 100 K.M. SCHAKEN. Winterwedstrijd Leidsch Schaakgenootschap. In de hoogste groep van dezen wedstrijd zijn nog de volgende partijen gespeeld: W. de Bruin wint van D. de Jong, M. M. Segaar wint van De Bruin, D. Noteboom cn Dc Bruin spelen remise, Ir. J. J. G. van Hoek wint van M. Bloem, G. Bosscha wint van W. H. v. d. Nat Jr., Dr. J. F. Sirks ver liest van H. G. Hofman en van Noteboom. De partijen van B. Vies, die niet verder speelt, zijn geschrapt, zoodat het aantal te spelen partijen thans nog 12 bedraagt. D. Noteboom en G. Bosscha zijn uitgespeeld en hebben beide 10 punten behaald, zij deelën den len en 2e prijs. Voorts staan nog het beste W. H. Bosscha 7 p.. Van Hoek 7 p., Van der Nat 6.5 p., Dr. C. H. Hins 5.5 p., alle uit 11 partijen en Deninïfcn- dal 5 p. uit 10 partijen. Van de overige deelnemers heeft M. M. Segaar nog de bes te kansen met 5 p. uit 11 partijen. POSTDUIVEN. „De Blauwband" (Alphen a. d. Rijn). Wedvlucht vanaf Orleans (Frankrijk). Uitslag als volgt: 1. H. M. Hulscher, 2. H. W. Martens, 3. J. Vernes, 4. idem, 5. B. Kuipers, 6. J. van Capel, 7. J. Rooda, 8. .T. van Capel, 9. idetn 10. J. Rooda, 11. J. van Capel, 12. idem, 13. J. Vernes, 14. R. Kuipers, 15. J. Vernes, 16. H. Hulscher, 17. Jbr. J. G. Stoop, 18. G. Hulscher, 19. Jhr. J. G. Stoop, 20. H. Mar tens. Aankomst eerste duif 13108, laat ste 2—6—41. Burgerlijke Stand LEIDEN. Geboren: Adriaantje, d. v. G. Appel en E. K. Haak. Marinus z. van J. Verkerk en M. F. Duinkerken. Albert Roelof, z. van J. Snijder en G. Post. Henrica Gertruida d. v. H. v. d. Werff en S. Houtman. Anna Catharina, d. v. v. d.i Plas en A. M. Houbolt, Wilhel- J. C. Slimmers en W. Velthuysen. Gerrit z. v. J. JHarland en J. Koekkooi. Leen- dert Pieter, x. v. P. de Ruiter en H. den Uijl. Petronella Eleonora, cL v. L. O. mina Sophia, d. v. W. F. Serlie en N. van Koperen. Pieternella Geertrui, d. van K. J. Crama en T. Nieuwenhuizen. ornelis, z. v. P. Siera en J. G. Brandt.' Gerardus Johannes, z. v. H. M. Enden burg en T. Lamphen. Ynze, z. v. Y. de Jong en B. Arasterdam. Geertrui, d. v. C. F. Lith en W. M. Ouwerkerk. Lambertus, z. v. J. v. d. Mark en M. O. Brouwer. Dirk Reint z. v. E. H. Ris en E. A. L. de Boer. Alida, d. v. J. J. v. d. Reijden en G. Laurier. Willem, z. v. J. Derogee en S. Dongelmans. Cor- neia Necltje, d. v. G. A. Tromp en A. Groenewegen. Maria Helena Paulina, d. v. H. W. v. d. Bosch en G. Verhoef. Peterus Antonius, z. v. J. T. L. Hebinck en A. v. d. Berg. Jacobus Bartholomeus, z. v. J. B. de Bruin en W. Stouten. Pie ter Johannes, z. v. H. Mooten eri A. v. Rosse. Willemina Frederika Johanna, d. v. A. de Jager en A. van Heuvelen. Cornelis, z. v. P. A. de Haan en M. Me- gchelse. Charlotte, d. v. F. van Xou- huijs en M. M. Jolles. Arie z. v. A. Bronmeijer en H. M. van den Wijngaard. Willem Pieter, z. v. W. dc Mooij en C'. C'. van der Waals. Johannes Lau- rtius Hendrikus, z. v. H. C. Vorst en C. M. van Valderen. Jacobus Christiaan, z. v. J. G. van Evert en J. Neuteboom. Catharina. d. v. H. W. Schuchhard en C. Klinkhamer. Pieter, z. v. T. v. d. Berg en J. Kruijk. Geertruida Johanna, d. v. C. G. Verhagc en P. M. Verhoeven. Ondertrouwd: M. J. Kouwenberg jm. 30 j. en J. M. Link jd. 21 j. C. A. Metselaar jm. 20 j. en II. Hoetmer jd. 21 j. P. J. Hoeken jm. 30 j. en C. E. Splinter jd. 22 j. J. v. Woudenberg jat. 25 j. en J. M. Menken jd. 23 j. P. J. D. Vlietstra jm. 2S j. cn A. II. Lugtigheid ge ach. 53 i. J. H Teske jm 32 j. en C. Re ijlt s jd. 26 i. W. Renzink jm. 30 j. en T. Zaalberg 23 j. X v. Maren jm. 24 j. en L. Ba rends j^ 24 j. J. A. Looze jm. 26 j. en G. Rijl jd 29 j. N. J. Zandvliet jm. 33 j. cn D Paauw jd. 30 j. J. Zaalberg jm. 23 j. e! C. J. S. H. Lefeber jd. 25 j. J. v. D» sel jm. en A. M. Velthuijzen wed. I. v d. Weijden jm. 21 j. en C. v. d. Hoek jd 21 j. P. Westerhoven jm. 24 j. cn 5 Holswilder jd. 17 j. M. S. de Jong jm. a j. en L. Laven jd 26 j. J. Kromhout j® 22 j. en C. Abcn jd. 20 j. J. J. E. de Ke# ning jm 24 j. en J. C. Rozier jd 22 j. Ouwerkerk jm 24 j. en J. M. Houps jd 24 Overleden: Adriaan M. Vcrweij, t 1 w. J. Sierat, wed., SO j. A. f Venrooy, wed. J. Zeegers, 90 j. A. P®, mentier, m. 50 j. A. Steencveld, z. 72i P. M. de Graaf, d. 79 j. J. Verkai d. 21 j. H. Coorens, z. 48 j. M. Aki boom, geh. m. P. J. v. Leeuwen, 44 j. M. Ober, d. 20 j. C. Wieldcrs, z. 22 E. J. Six DijkstraKropff, wed. 74 j. P. v. Vliet, wedr. 74 j. O. D. J. Mc kenboer, dr. 86 j. H. P. O. Jansen- Dierings, wed. 78 j. 20 Personen in Leiden gevestigd. J. M. Abcouwer-Costeris, Hooge Morse weg 28. G. P. N. van den Arend, Lang brug 39a. C. Barlo-Baas, de Geneste straat 10. M. M. Been, Oegstgecsterlaj 25. J. F. M. Van Beukering, Hulp Huisl Levendaal 43. J. Blansjaar, Strijkst* Middelweg 12. J. Böhner, Constructs Kaiserstraat 16. -J W. Bosch, Verplet ster, Acad. Ziekenhuis. J. J. Bootsgel Dienstbode, Kooihof 2. J. van Baud Dienstbode, Terweepark 8. H. J. Drj en fam., Emmastraat 2. S. Dijkstra, Vl pleegster, Acad. Ziekenhuis. J. Fa Chauffeur, de Wetstraat 30. J. C. Fleur-dc Groot, Roodborststraat 11. XJ. Gerrath, Ingenieur, Boisotkade 7. Gerritsen, Poelgeeststraat 24a. C. Gli bergen, Kantoorbediende, Leliestraat 38. J. H. Goslinga Breestraat 127. A. Gr veling, Verpleegster, Acad. Ziekenhuis. J M. Groenendijk, Dienstbode, Haagw 59. A. van Halem en fam., Opper Mccklenburgstraat 10. J. van der He den-Zondag, Koningsstraat 6. H. Hoet mer, Leeuwerikstraat 2. M. J. D. Hul stein, Acad. Ziekenhuis. D. Huygens ei fam., Opperman, van Speykstraat 31. Kappler, Dienstbode, Rijnsburgerwog 14? J. W. van Loon, Onderwijzeres, Java iort straat 9. H. van Mastrigt en fam., Lo jder werkman, Baatstraat 8a. C. A. Metse laar, Bloembinder, Leeuwerikstraat 2. - D. Paauw, Cronjéstraat 3. J. Reinhardt T.eekenaar, Haarlemmerstraat 211. Roest en fam., Colporteur, Morschweg 12? laai S. Sanders, Instrumentmaker, Oude Riji Ua. J. F. G. Sluis, Dienstbode, Witt! Singel 55. M. J. Steinmeier, Distbod?crs da Cost astraat 22. R. Stienstra, Huis kei houdster, Platnsoen 75. T. A. H. Verburi en fam., Inspecteur „Vesta", Lee uwe ril; straat 3. W. Verhaar, Rijnsburgerweg 26 G. J. Vonk, Dienstbode, Rijnsbiirgerwe/. 100. A. O. de Vries, Verpleegster, Diaco^'111 nessenhuis. L. de Wit en fam., Teektthea naar, Lèeuwerikstraat 51. Jhr. F. W. I5ut de Wykerslooth de Weerdesteijn, ïïaarlcm7( nierstraat 95. D. Zwanenburg, Verpleeg0 ster, Acad. Ziekenhuis. Personen uit Leiden vertrokken. M. Batelaan, Koudekerk, Hoogewaar 56. M. van Beilen, Amsterdam, Vrolijl straat 355. J. Bodijn, Zeist, Gerolaafe^ 2. H. Boom, Weesp, Heerenstraat 1. - G. L. J. Brandt, Noordwijk, Hotel Cen f( traal. H. Bregonje, Nijmegen, St. A| j, toniusplaats 10. I. Brome-t, Antwerpe (België), Gietschotel, Leeskorfstraat 14. - T. van Bruggen, Amsterdam, Sarpathil park 120a. J. A. van am, Voorhout, Teq lingenlaan. C. Dekker, Venlo, Puteanus straat IS. J. C. M. Diergaarde, den Haaj Steynlaan 219. C. A. van Venetie-' Dorsten, den Haag, Hanenburglaan 107. - A. Dunnebier, den Haag, Notcboomstra! 9. C. van Dijk, Nijmegen, St. Antoniuigebi plaats 10. T. H. Süjee-van Engelenburg Amsterdam, 2e Oosterparklaan 32. B. I, E. Filz, Rotterdam, Mecklenburglaan 32. - P. Galjaard, Zeist, Rozenstraat Sbis. de Graaff, den Haag, H. Xieuwstraat- 26. - L. F. Haverhorst, Zeist-, Choisyweg 9. - c J. H. van der Horst, Oegstgcest, de Kem penaerstraat 91b. J. H. Hulshoff, Rotter dam, Mathenesserweg 34b. S. Janse, A sterdam, Kempenaerstraat 54. Wed. Xklaa Jansen-Dijksman, Rijnsburg, Brouwerstraa 1. K.'A. Kreijns, den Haag, R. K. Zie kenhuis. J. Krijnen, Bussutn, Koopwc 60. A. H. Vlasveld-van der Kwartel, Le derdorp, van der Doesslraat 41. A. dei Laken-Onverzaagt, Overschie, Emma straat 24a. Wod. M. van c^er Laki Gorree, Amersfoort, Schimniêlpennincl straat 56. L. J. Lumbers, Rijswijk (Z.-H, Leeuwendaaïlaan 76. J. Lucas, Voorburj P. Hendrikstraat 67. J. Nicrstrasz, dc Haag, Hoogwerflaan 2. L. A. Nij'ssen, O. Indië. G. J. Olthuis, Rotterdau Spoorsingel 73. S. den Os, Voorschotel Valkenb.weg 30. O. du Pon, Wassenaai Nachtegaallaan 1. G. J. Ras, Amstei dam, Hcerenstraat 13 I. E. S. C. Raven! bergen, Xoordwijkerhout „Dijkonberg". - J M. J. van der Reijden, den Haag, Dr. Welylaan 2. W. II. Roobol, Oegst-geest Nassaulaan 14. E. M. Roth, Rotterdam Bergschelaan 146 b. C'. Schoenmakei Oegstgeest, H. Morschweg 78a. J. Schoones, Baarn, Veldheimweg 37. E. B Hofland-van Tongeren. Honsclaersdijk, Dijt straat 105. E. van Tubergen, den Haat Statenlaan 30a. A. C. Veelenturf, dei Bosch, Vughterstraat 3. P. Verstraatcs Alpren cl. Rijn, Julianastraat 29. E J. van der Vlist, Boskoop, Zijde 370. D W. Vodegcl, Uithoorn, Wilhelminakade 20! J. H. van der Vos, Voorscholen, Leid scheweg 233. C. Wassenaar, Bloemendaa Bloemendaalscheueg 133. M. J. Welkziji Geldersch Veenendaal, Bovenend 31 V. - E. Weiski, Westerholt (Did.), Rings tra sj 20. M. H. J. Kcrstholt-Wcstcn, Gronin gen, Vischmarkt 50. T. P. J. Willcms, Te Aar, D 154. W. J. de Wil, Oegstgecs: Duinzichtstraat 4. H. Witte, den Hel der,. Hoofdgracht 29a. J. P. van dei Zwart, den Haag, Hendrik Zwaordecrcon straat 116c. W. van der Zijden, Leidci dorp, Jaagpad 47. 4-1 diss 't |fen tkol goet

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 8