mmm Voor den Sportman KREYIV1BQR&2 Coupe uit de rijnstreek sport telegrammen "maSctber^hten" Advertenttën. BAROMETER TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen in den morgen van 4 April, medegedeeld door bet Kon. Ned.. Metoor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 767.9 te la Coruna. Laagste barometerst.: 752.7 te Janmayer. Verwachting tot den avond van 5 April: Meest matige Noordelijke tot Weste lijke wind. Half tot zwaar bewolkt. Wei nig of geen neerslag. Iets zachter. LUCHTTEMPERATUUR 4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Donderdagavond 7.07 uur tot Vrij dagmorgen 5.02 uur. INGEZONDEN iEDEELING. (om Sief kwiek model) CONGRES VAN HET 00STERSCH GENOOTSCHAP IN NEDERLAND. Het zesde congres van het Oo6tersch Genootschap in Nederland is gisteren voortgezet met een bijeenkomst van de Vóór-Aziatische sectie en van de Oost- Aziatische sectie. Tp eerstgenoemde sectie, welke geleid werd door prof. dr. C. van Gelderen, heeft prof. dr. A. J. Wénsinck (Leiden), een ver handeling geleverd over het historisch ka der van den klassieken hadith. Vervolgens sprak dr. H. A. R. Gibb (Lon den) over het onderwerp: „The foreign po licy of Egypt, with special reference to the Fatimites". Dr. W. D. van Wijngaarden (Leiden) sprak hierna over het monotheïsme van Amenhotep IV en het oud-Israelitisch mo notheïsme. Prof. dr. F. M. Th. Bölil hield hierna een voordracht over: Het menschenoffer bij de oude Sumeren. In den namiddag heeft dr. J. H. Kra mers (Leiden) uitvoerige m^dedeelingen gedaan over de ceremonie van de zwaard- omgording der Turkscbe sultans, waarna dr. C. L. Fabri (Leiden) een verhandeling- leverde over: Een poging, om 'Boeddha onder een grooten steen te verpletteren. In de Oost-Aziatische sectio, welke ver gaderde onder voorzitterschap van prof. dr. Ph. S. van Konkel, heeft de heer D. van Hinloopen Labberton gesproken over het Sanskritisch element in de geographische namen van den Indischen archipel. De heer R. A. Kern gaf een verhandeling over het verba alpraëfix si in eenige Austronesische talen. Vervolgens heeft prof. M. W. de Visser (Leiden) een voordracht gehouden over de vereering van den oorlogsgod Hachiman in Japan. De heer J. L. Pierson (Laren) sprak hier na over: The transliteration and trans cription of the Japanese Kana, archaic, ancient and modern. Café-restaurant „De Harmonie", Een algeheele restauratie. Het welbekende café-restaurant „De Har monie', Breestraat 16, heeft inwendig een algeheele restauratie ondergaan, die een uitstekende verbetering genoemd mag wor den. „De Harmonie" bestaat reeds 53 jaar. Het destijds oude patriciërshuis werd in 1876 voor café-restaurant ingericht door den eigenaar George Karg, terwijl het huis den naam verkreeg van „Stad Neurenberg". In October 1S95 werd de zaak overge daan aan den heer E. Bulthuis en op 1 Augustus 1912 aan den heer C. Bulthuis. Op 1 November 1918 ging de toen inmid dels reeds in „De Harmonie" veranderde zaak over aan den heer L. Zuiderveld, die er met zijn zoon, den heer L. Zuiderveld Jr. het beheer voerde. Toen na deu dood van den heer Zuider veld Sr. drie jaar geleden de zaak werd voortgezet door den zoon, aarzelde deze niet lang, om gewenscht gebleken veran deringen aan te brengen. Begonnen werd met de restauratie van de bovenzalen en d6 Oranjezalen zijn als gev,olg daarvan reeds lang als zoodanig be kend. Tegen Nieuwjaar nu werd met de restau ratie van het benedengedeelte begonnen. De leiding hiervoor was in handen van den heer Jac. Bieling, binnenhuiskamer-archi tect te Amsterdam. Naar diens ontwerpen en teekeningen is alles keurig uitgevoerd en deze restaura tie kan als een geheele vernieuwing aange merkt worden. Er is nagenoeg niets van de oude Har monie meer te vinden. De plafonds, de wan den, de vloeren, alles is vernieuwd. Een fraai eikenhouten lambriseering tot op 1.75 M. hoogte met zwart afgezet en daarboven een schitterend goud-oranje muurbeklee- ding maakt een prachtig effect. Fraaie glas- in-lood lampen zijn aangebracht en deze verhoogen des avonds niet weinig de gezel ligheid. De bovenlichten van de ramen aan de straatzijde zijn in glas en lood gezet en alles maakt thans een keurigen, prettig-gezclli- gen indruk. De gérant zal zich tevens speciaal toe leggen op het restaurant, diners, lunchen enz., terwijl de Oranjezalen ook voor par tijen een schitterende gelegenheid bieden. Merken we voorts nog op, dat er cen trale verwarming is aangebracht, dat de telefoon vanuit de gang is ondergebracht in een telefooncel in de zaal, dat er twee nieuwo Toulet^billards zijn geplaatst, ter wijl de keuen op vindingrijke wijze in een kast zijn opgeborgen, dan gelooven we dat we de nieuwe Harmonie in geuren en kleu ren aan onze lezers hebben uitgeteekend. Den heer Zuiderveld wenschen we met deze mooie verandering eu verbetering van harte succes. Klasse-indeeling postkantoren. Bij ministerieele beschikking zijn met uit zondering van de met-geclassificeerde kan toren Amsterdam, 's-Gravenhage, Rotter dam en het postkantoor Utrecht, de hoofd kantoren gerangschikt in klassen en sub klassen. De eerste klasse B met een maxi mumsalaris van 6800 omvat de post- en telegraafkantoren te Arnhem, Groningen, Haarlem, de postkantoren te 's-Herlogen- bos-ch, Leeuwarden, Leiden, Nijmegen en het telegraafkantoor te Utrecht. MUZIEK. Uitvoering Burgerzangschool. De uitvoering van de Burgerzangschool, die gisteren avond onder leiding van den directeur den heer P. de Rook, werd gege-> ven oogstte een welverdiende bijval. De belangstelling was bijzonder groot. Do Gehoorzaal was heel en al bezet door ouders en ouderen, maar ook de jeugd was volop vertegenwoordigd. «Aan de kleintjes cn aan de grooten was een plaats op het pro gramma ingeruimd. De verschillende klas sen konden zich in de ingestudeerde num mertjes laten hóoren. Met smaak was het programma gekozen. De kleinen begonnen met drie mooie liedjes van Hendrika van Tussenbroek, die correct en met goeden voordracht uitgebeeld, werden gezongen. Er waren kleine sol sten bij, die vrijmoedig hun leuke stemmetjes lieten hooren. 't Vo gelen-moedertje zong allerliefst, glashelder en zuiver De assistente (zoo zouden wij haar haast noemen) van den heer de Rook had de kleinen hiertoe voorbereid. Hoewel haar naam niet op het programma vermeld staat, meenen wij haar te mogen noemen, Mejuffrouw Gaykema is hierin geslaagd. Hierna volgde „Perrette en de Melkkan" van Hendrika van Tussenbroek naar de fabel van La Fontaine. Een jongjuffertje zong het pittige Perrette-partijtje moedig de zaal in. Het koor had hierbij iets meer p.p. kunnen zingen. Mejuffrouw Gaykema zong nu drie mooie liedjes van Gatharina van Rennes uit den bundel „Kleêngedich- tjes" naar Guido Gezelle. Zij zong zo stem mingsvol en ingetogen; sympathiek van voordracht. Nadat twee paar meisjes een tweetal duetten van Mann en Schultz had den uitgevoerd zong Mejuffrouw Gaykema „O Jubel mijn hart" van Kuiler en „Lied" van Zweers. Wat stem en geaardheid be treft lagen de liederen van de eerste reeks haar beter. Niettemin zij slaagde tot. aller voldoening. In drie „Kanons" van Haydn heeft de heer de Rook zijn leerlingen ge leid op het pad der polyphone muziek. Men voelde wel aan, dat deze werkjes de zwaar ste nummers van den avond uitmaakten. Wij zouden een plaatsing van het klavier (waar dit mogelijk is natuurlijk) te midden van koor en solisten prefereeren boven de plaatsing zooals zij nu was. De leerlingen meer steun hebbende, ziülen dan beter durvende, ook minder gauw zakken. Bijzon der slaagde „Zigeunerleven" van Schu mann dat het briljante slot vóór de pauze gaf. Wij twijfelen niet of de heer de Rook zal langzaam aan, de schavende hand la ten glijden over enkele fouten in uitspraak zooals b.v. de 1 de r. en het zwaar betonen van stomme lettergrepen. De mooie, muzi kaal geschreven „Bloemencantate" van Geertruide van Vladeracken vulde het tweede-gedeelte vau den avond. Groot en klein zong mee. De koristen waren in al leraardigste costumes gehuld. Heel de lente en de zomer met "beider schat van bloemen was vertegenwoordigd; dan was er de zon, de lentewind, de paddestoelen en wat niet meer. Met veel fantasie waren zij alle in beeld gebracht. Met een uit verschillende deelen van het werkje samen- gestelden marsch kwamen de groepen het podium op, dat met schijnwerpers verlicht was. Heel lief deden het de kleuterkoor tjes. De grooten somtijds forsch aanpak kend, zongen frisch en met beduidend ge baar. Een canonisch koortje slaagde goed. De maatindeeling van twee tegen drie werd flink aangedurfd, 't Klonk .in, orde". Aardig gevonden is het koor van Ridder sporen en Monnikskappen, van paddestoe len, van regen en narcissen". En het zon netje laat haar stralen over alles henen gaan met welluidend gezang. De heer Han Zirkzee verzorgde de begeleidingen en hij deed 't met veel smaak en toewijding, mu zikaal aanvullend. Wel zou hij do begelei ding van het koor iets meer draagkrachtig mogen nemen. Alzoo was 't een mooie avond, waarop de directeur, de leerlingen en de ouders met genoegen mogen terug zien. Er waren bloemen voor Mejuffrouw Gaykema en Mevrouw van der Leijke, dio de costumes en de regie met goeden smaak verzorgde. J. K. ZOETERWOUDE. BEGRAFENIS VAN DE DRIE SLACHTOFFERS. Hedenmorgen te 9 uur had in de in die pe rouw gehulde parochiekerk de plechtige uitvaart plaats van de drie slachtoffers, moeder en twee kinderen, die Tweeden Paaschdag te Leiden zoo rampzalig door verdrinking om het leven kwamen. In den frisschen lentemorgen klepte klagend de doodsklok en ondanks de zonneschijn was er droefheid in aller hart. Wie van de dorpsbewoners ©enigszins van huis kon, begaf zich ter kerke om te bidden voor de dierbare overledenen, maar meer nog om troost te vragen voor het terneergeslagen en zoo zwaar beproefde huisgezin. In drie koetsen werd het stoffelijk over schot der verongelukten ter kerke ge bracht, waar de lijkkisten voor het hoog altaar werden geplaatst in het midden de moeder, aan beide zijden haar kinderen van 7 en 11 Jaren. Op het priesterkoor hadden plaats ge nomen de zeereerw. hooggel. heer J. H. Niekel, hoogleeraar aan het Groot-Semina rie te Warmond, de zeereerw. heer G. Kla verweiden, rector van het Kruisheeren klooster en de weleerw. heer G. P. van Diest uit Amsterdam, oud-kapelaan der parochie. In de kerk merkten wij op den Burge meester van Zoeterwoude en de beide wet houders en voorts een aanta"l studenten van het- Groot-*Seminarie, die uit deelneming voor hun studiegenoot de uitvaart bij woonden. De Plecht:ge Mis van Requiem werd opgedragen door den hoogeerw. heer de ken J. O. F. Jansen, geassisteerd door den kapelaan der parochie, den weleerw. heer J. v. Dael als diaken, en den oud-kapelaan, den weleerw. heer J. J. Boon, thans te den Haag Als ceremoniarius fungeerde de eijrw. heer H. v. d. Ham, zoon van de overledene. Onder de H. Mis gingen zeer velen ter H. Tafel om de zièïerust der overledenen af te bidden. Na de H. Mis had de drie-voudige ab- soute plaats door den hoogeerw. deken, waarna de droeve stoet uittrok naar het kerkhof door de zijdeur der kork. waarbo ven het vermanende opschrift tot dc le venden: Gedenk, o mensch.^dat gij stof zijt. De drie kisten waren ieder met een rui- Jcer witte en paarse bloemen gedekt. Het lijkkistje van den zeven-jarigen Gerard werd gedragen door zijn klasgenootjes, zoo ook het kistje van de elf-jarige Adriana. In één graf werden zij bij hun lieve moe der neergelaten. De uitvaart-pleehtiglieid. met de troost volle bijna blijde hymne: In paradisum deducant te Angeli de Engelen bege leiden U ten paradijze, werd eveneens verricht door den hoogeerw. deken. Na beëindiging der kerkelijke ceremo nieën zoo troostend en hoopvol v^or de nabestaanden knielden allen rond het graf neer en baden luide voor de zielerust der overledenen. In stilte en onder den indruk verliet men daarna het kerkhof, na een laatste afscheidsgroet te hebben gezonden in het diepe graf met de drie lijkkisten. HAZERSWOUDE. Inbraak in de Parochiekerk. Gisterennacht is ingebroken in de R. K. kerk alhier. Men had zich toegang ver schaft door in het tweede raam van voren aan de kerk, hofzijde, een gat te breken. De dieven hebben niet veel van hun gading gevonden; er wordt slechts een klein be drag aan geld vermist De politie heeft gis teren den geheelen dag ook met behulp van een politie-hond en het nomen van vin gerafdrukken het onderzoek voortgezet. Tot heden van de dader of daders geen spoor. Aan het mooie geschilderde raam is nog al vrij wat schade toegebracht. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. Junioren-Competitie District Leiden. De uitslagen van Maandag (2den Paasch dag) zijn: Afdeeling A. Lisse IIS. N. A. 31 Afdeeling B. MeerburgLeiden II 1—4 De vereeniging S. N. A. is beboet met 0.50 wegens verkeerd invullen ruilformu- lier wedstrijd Lisse IIS. N. A. Voor Zondag 7 April is het volgende pro gramma vastgesteld: Afdeeling A. Leiden: Leiden IS. J. C. Afdeeling B. Oegstge.est: O. V. V.Meerburg. De wedstrijden vangen om half één aan. Tevens kunnen wij mededeelen dat op Dinsdag 16 April, dos avonds te acht uur, door het District Leiden een spelregelavond gehouden zal worden in het K. S. A.-ge- bouw to Sassenheim, waar als spreker zal optreden de heer F. van Veen uit Amster dam. Zegt het voort! D. HAVERKORN, Secretaris-Penningmeester. LAATSTE BERICHTEN TWEE PERSONEN IN EEN RIOOL GESTIKT. Een diep tragisch ongeval heeft heden middag in de omgeving van de Laakhaven te 's-Gravenhage beroering gewekt. In een pas aangelegde straat waar zich. evenwel nog geen huizen bevinden, in het verlengde van de Jan van der Heijden- straat, is een riool aangelegd door de aannemersfirma Bos uit Groningen. Dit riool ter hoogte van 1.50 M. en ter breedte van 1 M., dat 4.30 M. onder de oppervlakte der straat ligt en dat is aangelegd onder het nog niet bestrate trottoir, was juist dezer dagen gereed gekomen en ©enige werklieden waren daarin nog iets aan het nakijken; vermoedelijk werd naar een de fect gezocht. Zij hadden zich daartoe in de onder- aardsch© gang begeven doch raakten door bedwelmende gassen in een toestand van versuftheid. Zij wisten echter nog tijdig, geholpen door de overige werklieden, op het terrein naar buiten te komen en waren spoedig weer op streek. Helaas echter heeft dit ongeval het leven gekost aan den aannemer, den heer H. Bos uit Groningen en den uitvoerder Wiersma, die zich mede voor de controle van het werk in het riool hadden begeven en die vermoedelijk door de stroom van een laag water verscheidene meters zijn meege sleurd. In allerijl werden, toen het vermoeden geopperd werd, dat dezo beide personc/ zioh nog in het riool moesten bevinden, met hulp van de brandweer en een groot aantal werklieden pogingen aangewend om op enkele plaatsen tot het riool een open toegang van bovenaf te verkrijgen, doch daar zooals hierboven is medegedeeld het riool meer dan 4 M. diep onder don grond ligt, vorderden deze werkzaamheden voel tijd. Intusschen gelukte het op enkele plaat sen frissche lucht in het riool te brengen, waarna eenige werklieden zich aanboden om zich in hef riool te begeven, teneinde de slachtoffers te zoeken, waartoe de ge neesheer van den gemeentelijken Genees kundigen Hulpdienst, na eonig aarzelen wegens de hioraan verbonden gevaren, toe stemming verleende. Twee mannen gingen aan een lange lijn het riool binnen en begaven zich daarin op weg naar de plaats, waar de slachtoffers vermoedelijk lagen, ongeveer 60 M. van den ingang, terwijl een derde werkman in den put afdaalde om zoowel met de red ders als met de buitenwereld contact te houden. Na eenig zoeken, dab door de omstan ders in angstige spanning werd afgewacht, gaven de beide werklieden te kennen, dat zij de plaats der slachtoffers hadden be reikt, doch niet verder iets konden ver richten en dat zij onmiddellijk weer hot riool moesten verlaten. De lijn werd daarop ingehaald en ten slotte kwamen de beide mannen te voor schijn evenals de derde man, die dc wacht had gehouden. Uit de mededeelingen der twee werklie den, die de slachtoffers hadden gevonden, bleek overtuigend, dat de heeren Bos en Wiersma den verstikkingsdood waren ge storven. Op het oogenbiik worden de pogin gen om hun lijken te bersrei. voortgezet. Eenige politie-autoriteiten en de heer dc Jager, chef van de brandweer, hebben met technischo personen de leiding van dit werk op zich genomen. Op heeterdaad betrapt. Uit Haarlem wordt gemeld: Hedennacht om half één liep een in gezetene dezer gemeente langs het Nassau- plein. Hij zag, dat een man door een raam het kantoorgebouw van de Kamer van Koophandel binnen kroop en waar schuwde de politie. Eenige agenten en een rechercheur begaven zich naar het perceel en alarmeerden den concierge. Bij onder zoek werd in het gesloten kantoor van mr. B. Boumam een man aangetroffen, die in het bezit bleek te zijn van een volledig stel inbrekers-werktuigen en zich allo sleutels van den secretaris had toegeëi gend. Eenige plakzegels, sigaren enz. had hij reeds uit de lessenaars genomen. Do man, die de 41-jarige koopman J. O. bleek te zijn uit Den Haag werd in arrest NIEUW MIJNONGELUK IN BELGIë. Reeds acht dooden. BRUSSEL,. 4 April. (V.D.). In een kolen mijn nabij Paturages in de provincie He negouwen heeft een hevige ontploffing van mijngas plaats gehad. Tot nog toe z'M acht dooden geborgen. Het aantal gewon den is groot. GROOTE DORPSBRANDEN IN ITALIË. Dertig huizen verbrand. MILAAN, 4 April. (V.D.). In hot dorp „Masoperoror" in Zuid Tirol in de onmid- delijke nabijheid van het eenige dagen ge leden in het afgelegde dorp Mortaso is gis teren een groote brand uitgebroken, welke ten gevolge van den krachtigen wind ver scheidene huizen aantastte. Na vele uren werk slaagde de brandweer er in het vuur te blussohen, maar tien huizen worden een prooi der vlammen. Zestig personen zijn dakloos, terwijl vijf brandweerlieden bij het blusschingswerk werden gewond. Een tweede groote brand brak uit in het plaatsje Grea. Hier werden 20 huizen in de asch gelegd. De materieele schade veroorzaakt door beide branden, bodraagt meer dan een millioen lire. Door zijn vrouw vermoord. BUENOS AIRES, 4 April (VX>.). Dr. Ve- ronelli, staatssecretaris tijdens hot presi dentschap van den voormaligen president Alvear, die wegens ziekte eenige dagen, hot bed moest houden, is dood in zijn bed ge vonden met twee schotwonden in het hoofd Eerst dacht men aan een door inbrekers gepleegden misdaad, maar na onderzoek werd zijn vrouw als verdacht van moord gearresteerd. Tijdens de arrestatie wist men een poging tot zelfmoord van mevr. Veronelli to verhinderen. (Nie t-Of ficieel) 450ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Donderdag 4 April 1929. 2e Klasse 3e Lijst. Hooge prijzen 12416 19831 ƒ100.— Prijzen van /30 96 231 589 719 732 1060 1161 1362 1530 2090 2148 2151 2381 2639 26G1 2662 2863 3337 4630 4959 4986 5049 5260 5463 5514 5614 5764 6149 6305 6341 6634 6753 6797 6856 6861 6926 698-1 7257 7781 79M 7951 8745 S9Q& 9207 928S 9581 9705 9918 10085 10451 10536 10567 10731 10810 10960 11125 11776 11874 11926 11940 12227 12954 13066 13092 13260 13286 13755 13801 13873 14028 14119 14205 14434 14720 15134 13336 15651 15998 16263 16665 16977 16980 17001 17021 17240 17312 17369 17924 18034 18391 ÏS973 19077 19570 19673 19873 19878 20158 20955 BIOSCOPEN. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Goedgekeurd voor volwassenen. City: Goedgekeurd. Luxor: Goedgekeurd. De moord op graaf Stolberg Wernigerode. HIRSCHBERG. I April. (V. D.) De ge arresteerde graaf Christiaan van Stolberg Wernigerode werd gisteren geconfron teerd met den slager Bittner, die met na druk verklaarde, dat de graaf niet de per soon was, die hem indertijd had trachten over te halen tegen betaling van 50 Mark den thans vormoorden graaf te dooden. Bittner verklaarde, dat hij de 50 Mark in derdaad ook had aangenomen. Voor d't feit is een vervolging tegen hem ingesteld. De April-winter. BERLIJN, 4 April. (V.D.). De koude luchtstroom uit het Noorden, die zim in vloed in geheel Noord- on Oost-Europa doet gevoelen, is gedurende den afgeloopen nacht nog in hevigheid toegenomen. He denmorgen vroeg waren de temporaturon in bijna geheel Duitschland onder het vriespunt. Op vele plaatsen is wederom sneeuw gevallen. Zelfs in de groote steden blijft de sneeuw liggen. Sneeuwval in Frankrijk. PARIJS, 4 April. (V.D.). Do terugkeer van hot koude weer in Frankrijk heeft in verschillende provincies, vooral in het Zuid-Oosten van het land, sneeuwval ver oorzaakt Veel sneeuw is vooral govallen in de omgeving van Nancy, Colmar, Bel fort, Lyon en St. Etienne. De in blooi staande vruchtboomen in de departemen ten Saone en Loire loopen tengevolge van de vorst groot gevaar. GOUDA, 4 April. Vee. Aanvoer in to taal 3102 stuks, waarvan 2 slacht var kens, vette varkens 39—10, Londcnsche 30 34, Zouters 3840, 846 magere varkens 20—50, 1220 bicgen 1220, 13 runderen 275350 per stuk, 708 nuchtere kalveren 812, 12 bokken en geiten 25. Han del matig. Kaas. Aanvoer 245 partijen. Ie soort met rijksmerk 4042, 2e soort 3539, lo soort zonder rijksmerk 3438. Handel matig. Eieren. Aanvoer 552 partijen, kippen eieren 5.005.50 en eendeneieren 4.S0 5.10 per 100 stuks. Handel matig. Boter. Aanvoer 2397 pond. Gooboter 7585 cent en Weiboter 6070 cent per pond. Handol matig. Heden overleed tot ouzo groote droefheid, op do nicest onverwachte wijzo, voorzien van hot H. Sacra ment des Oliosols Pater PHtLIPïlJS VAN KESSELjOIF.M. Pastooufvail do yïwochio van ddwH.«Asopi tlDolft Biddi v in f o Or A van in den^Dudo 66 jaren. Pater D. GOLDISH! ~Um. Pator E. KRAAjfVAXSBR O.M3I. Pater T.^Q^TEN O. iVfc Pator E. ZASDVOORTl O. F. Pater D. VERGEER O. F. M. Delft, 3 April 1929. Vrijdagavond half 8 de Metten en Zaterdag om half 10 do Lauden, ge volgd door de plechtig© Requiem. 8111 Heden overleed, tot onze groote droefheid, op do meest on verwach telwijze, m het rfiSacra- ment /^lOliesn/sI 8112 PaWr IpHIlJpiuS VAN KIRSElJ F. M. Pastoor Aan leV"frochie van df^yw^j^epiijeDelft Riddrf in de Ome van ranjo Naspu in den oudegdem van T>6 jaren. Het Kerkbestuur van don H. Joseph J. TH. SCHULTEN J. F. Wf)L8KJJ. P. J. SCHILTE. D. C. M. JANSEN Delft, 3 April 1929. GEVf bij P. W. STEINMAN, Char- bonlaan 2, S^sspfbeim. «113

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 3