VRAGEN EN ANTWOORDEN WELKE DE MEEST JELANGRIJKE DINGEN OVER KOFFIE BEHANDELEN EP Kii STEEDS Min ürF DE RIJNSTREEK l raag i. Waarom kunnen zoovéél menschen geen koffie verdragend Antwoord: Omdat de koffie een stof bevat, genaamd coffeïne een plantengift. Ook in thee komt dezelfde stof voor ondei den naam theïne. Deze stof kan nadeeligen invloed uitoefenen op hart en zenuwen. Bovendien veroorzaakt ze slapeloosheid. Vraag 2. Hoe kan men deze uitwerking voorkomend Antwoord: Door deze schadelijke stof aan de koffie te onttrekken vóór men de koffie in den handel brengt Vraag 3. Als dat alles is, waarom wordt het dan niet door eiken koffieleverancier gedaand fltwoord: Omdat het probleem der onttrekking der coffeïne aan de koffieboonen voor de chemische wetenschap uiterst moeilijk was. Vraag 4. Is U van meening, dat dit probleem thans met succes, is opgelostd AntwoordZeer zeker, Koffie Hag is gegarandeerd coffeïnevrij overeenkomstig de bij de wet gestelde voorschriften. 97°/o der coffeïne is uit deze koffie boonen verwijderd. Vraag 5. Wilt U daarmede zeggendat ik nu werkelijk 2 a 3 kopjes koffie mag drinkenzelfs 3s avonds laatzonder dit genot met een on rust igen nacht te moeten bekoopend Antwoord: Wel zeker, noch slapeloosheid, noch ner vositeit ot andere ongewenschte verschijnselen be- hoelt U te vreezen na gebruik van deze kofiie. Vraag 6. En wat zeggen de Ceneesheeren van Koffie Hagd Antwoord: Meer dan 10.000 Geneesheeren in binnen- en buitenland - mannen van wereldrepuiatie bevelen Koffie Hag aan en zijn meesral persoonlijke verbruikers. Vraag eens Uw eigen arts! Vraag 7. Is Koffie Hag lekkerd Antwoord: Het is een melange van de edelste koffie boonen. welke Zutd- en Ceniraal-Anierika, Java en Arabië voortbrengen Niets is aan deze heerlijke koffie boonen toegevoegd. Het is zuivere kofiie van een ongekend lijn aioma en een bijzonder pitiigen smaak. Vraag 8. Maar hoe zit dat met de verwijdering der coffeïned Wordt de smaak der koffie daar door niet beïnvloedd Antwoord: In het geheel niet De coffeïne heeft niets uit te staan met aroma en smaak der koffieboonen. Ze wordt aan de ruwe koffieboonen onttrokken, ter wijl de aroma-gevende stoffen eerst bij het branden ontstaan. De melange van Koffie Hag wordt vak kundig samengesteld en op de meest geperfectton- neerde wijze gebrand. Vraag 9. Hoe staat het dan met het gevoel van welbehagen en gezelligheid, ik bedoel het echt prettige gevoel, hetgeen men bij gebruik van een kopje koffie heeftd Is deze werking niet uitge schakeld door de onttrekking der coffeine: Antwoord: Neen zeker niet. Dit gevoel Is de natuur lijke uirweiking van een aromatischeri warmen drank. Koffie Hag schept de steer van genot en welbehagen. ^raag 10. Als dit alles zoo is, waarom zou ik dan nog aarzelen te profiteer en van de genoegens van een lekker kopje koffie zonder de gevreesde nadeelend Antwoord: U kunt het gerust doen, nog heden. Waarom zou U niet? In alle goede zaken is Hag verkrijgbaar t 0 80 per origineel pakje en ook in de meeste goede Hotels cn Restaurants wordt Koffie Hag geserveerd. WEIFELAARS EN TWIJFELAARS KUNNEN EERST PROEVEN. Tegen inzending van onderstaanden bon met Fl. 0.40 in postzegels leveren wij tijdelijk. ><%chtstreeks over de post. een proefpakje Koffie Haventalen of boonen. tovertuirerid bewijs te mogen leveren.fta /fag^stfelli^.T>eter Én gezonder is ook voor i dezen bqi uit, vy rd^LLbet vergeet, zoo- flige storing Uwer nacht- istaanfan Koffie tpg herinnerd Tiëe de genoegerfs van een lekker kopje koffii nji I "UTm iri *1 '"'nigi.11 en vergeet U nie^ikrTjSeeP'fliee Uw spijsvertering op den dul3r-opaan'genaani kan beïnvloeden. Dus Koffie. Hag Nacht of Dag; ze is beslist beter en gezonder. Hier is Uw bon: KOFFIE HAQ MAATSCHAPPIJ, AMSTERDAM. 1 te ontvangen: i I proefpakje Koffie Hag. (doorbalen wat niet 1 langd v/oro'L) zullen altijd nog wel enkelen gevonden worden aan wie geen brandstoffen zijn ge geven, omdat men met den nood niet be kend was. De heer Los merkt op, dat van Profes- tantsche zijde veel wordt gedaan, hetgeen niet wegneemt dat er wel eens iemand ver geten wordt. De heer Rietbroek vindt het bedrag dat aan de ongehuwde kostwinners wordt ver strekt wel wat te laag. Spr. zou gaarne zien dat aan die personen een ondersteu ning werd gegeven groot 7.20. De voorz. zegt, dat deze personen toch al in een veel gunstiger conditie verkeeren dan de ge huwden, want zij verdienen meestal even veel als de gehuwden, zoodat zij meer kun nen sparen voor den winter dan iemand die gehuwd is. De heer de Jong, wethouder, merkt op dat de regeling zooals deze thans in con cept voor ons ligt, geen toeslag toekent aan degenen die reeds uitgetrokken waren ivoor de verlenging van den uitkeeringsduur door den Minister bepaald. De voorz. deelt mede, dat hij straks het voorstel-Rietbroek in stemming zal brengen. Hiermede is de discussie beëindigd en brengt de voorz. de ontwerp-steunregeling in stemming, hetwelk z. h. s. wordt aan genomen. Tevens wordt naar aanleiding van een voorstel van den heer Rietbroek besloten aan de werkloozen die reeds uit- getrokken waren voordat de Minister de uitkeeringsduur met 12 dagen had ver- leer.gd alsnog een uitkeering te verleenen als bedoeld bij art. 3 en volgende van de tot standgekomen steunregeling, terwijl eveneens op voorstel van den heer Riet- broek wordt besloten dat, mocht de Minis ter nogmaals den uitkeeringsduur met een zekeren tijd verlengen de gemeente in dit geval aan de werkloozen, voor zoover zij gehuwd en kostwinner zijn, een toeslag zal geven van 1.60 per lid en per week, be nevens een kindertoeslag van 0.50 voor elk inwonend kind beneden den leeftijd van 14 jaar. r 2o. Wijziging van de begrooting. Deze wordt na toelichting van den voorz. onge wijzigd vastgesteld. De gemeente-rekening over 1927 wordt gewijzigd overeenkomstig voorstel van B. en W. Tot lid van hef stembureau wordt benoemd de heer T. C Touw uit de Kaag. Tot de ingekomen stuk ken behoorden o.m. een verzoek van het R. K. Kerkbestuur van Roelofarendsveen om beschikbaarstelling van de benoodigje gelden voor de uitbreiding der school van Nieuwe Wetering met een lokaal. B. en W. stellen voor de gevraagde gelden te wei geren, op grond, dat de uitgaven voor den bouw d8 normale, eischen aan het geven van lager onderwijs te stellen verre te bui ten gaan. De heer de Koning deelt mede, dat hij als lid van de plaatselijke schoolcommissie een bezoek heeft gebracht aan de R. K jere school te Oude-Wetering. In deze school staan 2 onderwijzers les te geven in een lokaal voor 5 klassen. Spr. acht dezen toestand onhoudbaar en niet in het voor deel van het onderwijs. In de Nieuwe-We tering zou men denzelfden toestand krij gen. Spr. stelt daarom voor de gevraagde gelden toe te staan. De heer van Doore» is het met het gesprokene door den heer de Koning volkomen eens. Het onderv. ijs in deze gemeente is, volgens spr., zeer ze ker voor verbetering vatbaar. De voorz. zegt, dat B. en W. deze zaak ernstig onder de oogen hebben gez.ien. Het zevende leerjaar komt in deze gemeente no<r maar weinig tot zijn recht en hiermede hebben B. en W. ook rekening te houden. Bovendien beidt elk lokaal ruimte voor 48 leerlingen, zoodat eerst bij 97 het kerkbe stuur recht heeft op een derde lokaal. In Rijpwetering hebben er vroeger altijd twee leerkrachten in een lokaal gestaan en nog Dimmer zijn klachten hierover binnengeko men. Bovendien heeft de gemeente ernstig rekening te houden met den finantieelen toestand van de gemeente, terwijl het ver zoek wettelijk niet voor inwilliging vat- h"ar is. De heer van Dooren merkt den voorz. cp. <kt het hier niet gaat. om het recht doch °m de belangen van het onderwijs. De heer Heemskerk zegt, dat het toch niet op den weg van de gemeente ligt gelden te votee- ren als de wet ons hieroe niet verplicht. De heer Bontje merkt op, dat om de geul kwestie het onderwijs niet benadeeld mag worden. De heer Rotteveel zegt, dat de technische herziening slechts ten doel hal meer onderwijzers aan een baantje te hel pen. De heer Rietbroek vraagt of de ge boortestatistiek ook een vermeerdering geeft. De voorz. toont het tegendeel aan. Hierna wordt z. h. s. fcesluten de gevraag de gnlden te weigeren; De heer de Koning wil genotuleerd zien, dat hij tegen het voor stel is. Tot leden der commissie tot onderzoek naar de woning van den score'ruis worden na gehouden stemmingen benoemd de hee- ren Los, Heemskerk en de Volte. Hierna sluiting. Kiesvereeniging. Dinsdagavond had in de Paneratiuszaal de jaarvergadering plaats voor de leden van de R. K. Kiesver eeniging alhier. De voorzitter opende de bijeenkomst met een woord van welkom tot de leden, er zijn voldoening over uitspre kende, dat zoovele leden tegenwoordig wa ren, waarna hij het woord gaf aan den se cretaris tot lezing der notulen, welke on veranderd werden vastgesteld. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat er in totaal -1 vergaderingen in het afge- loopen jaar zijn gehouden, terwijl het le dental ia groei toenam. De penningmees ter deed verslag van zijn beheer. In kas was een batig seldo van 53.35. De heeren de Prie en Oomen werden tot kasnazieners benoemd. Boeken en kas bleken in volko men orde te zijn. Door den voorz. werd medegedeeld dat voor de a.s. verkiezingen een spreker zou komen voor de a.s. pro paganda, terwijl hij tevens voorlezing deed van de Centrale kiesvereeniging uit Lei den, betreffende de candidatenlijst.cn. De heeren W. Rietbrcek en C. van Egmoud, die periodiek'moesten aftreden, werden na gehouden stemming met overgroote meer derheid herkozen. Zij namen hunne benoe ming weder aan. Tot lid in de commissie tct nazien der rekening van de Centr. Kies vereeniging Alkemade werd aangewezen de heer Eekman. Nadat een gratis verloting was gehouden van eenige fraaie portret ten werd de vergadering onder clank door den voorzitter gesloten. Werkloosheid. Het aantal werkloozen bedraagt momentcel 65, d.i. 45 meer dan het vorig jaar op hetzelfde tijdstip. DE KWAKEL. Liefdadigheid. De ijsclub ..Werkver schaffing zij ons doel" heeft aan de behoef tige gezinnen gedacht. Er is nu ook weer eens gebleken: „Waar een wil is. is een weg", want de kas der vereeniging bleek n et toereikend oui de 50 gezinnen, die daarvoor in aanmerking kwamen, te be denken. Doch even een beroep gedaan op de liefdadigheidszin der burgerij en zoo was er Bpoedig een som van 327 bijeen en nog 100 pond erwten. Hierbij werd nog 50 gevoegd uit de kas der vereeniging en zoo kon er een weilstrijd gehouden wor den om levensmiddelen en steenkolen. Een woord van dank aan allen, die hier toe bijdroegen. IJspret. De u'ts'ag van de wedstrijden op priksleden met hindernissen voor jon gens van 1216 jaar was als volgt: le pr. Kees de Horde, 2e pr. Wim Voorn Cz., 3e pr. Arie de Horde, 4e pr. Koes van Kessel. LISSE. Kruisverbond. Het Kruisverbond „St. Jan de Dooper" vergaderde in het Patro naatsgebouw. De voorzitter, de heer L. B. Jonkman, opende met een woord van wel kom, waarna de notulen werden voorgele zen en zonder op- of aanmerkingen goed gekeurd. Hierna volgde installatie. Bij in gekomen raededeelingen was een schrijven ingekomen van Hobaho en H.B.G. voor plaatsing van eenige reclame-platen ten op zichte van den alcohol, waarvoor zij gaarne een plaats wilde afstaan. Aan do orde >s bestuursverkiezing wegens periodieke af treding van le voorz. en le secr. Bij enkele ec.ndidar tstel ing werden beide bestauis- leden herkozen, die hun benoeming aanna men. Van de rondvraag werd weinig ge bruik gemarkt, waarna de vergadering op gebruikelijke wijze werd gesloten. LEIDSCHENDAM. Vo'ksbond. Dinsdagavond te 7.30 uur hield de R. K. Volksbond zijne maande!ijk- sche ledenvergadering in het Patronaat. De Voorz., de heer de Langen, opent de vergadering en bracht dank voor de op komst, welke, ondanks het koude weer, prachtig m2g gencemd worden. Hij heet in het bijzender welkom den voorzitter van het Hoofdbestuur, die zoo welwillend is geweest hier dezen avond, in plaats van den heer v. d. Akker, die verhinderd is, het onderwerp „Wat is Volksbond en wat is Werkliedenverbond'' te behandelen. Door allen wordt staande het Strijd- liet gezongen, waarna de notulen worden gelezen en onveranderd onder dank worden goedgekeurd. De Voorz. beet dan den Pas toor, die inmiddels ter vergadering geko men is, hartelijk welkom. Eenige ingekomen stukken worden be handeld en voor kennisgeving aangeno men, terwijl de Voorz. enkele mededeelin- gen dcet. De voorz. van het hoofdbestuur krijgt dan het woord. In een zeer duidelijke en enthousiaste rede zette spr. het onderwerp uiteen, waarbij hij aller aandacht trok. Op het einde had hij dan ook een hartelijk dankwoord van den Voorz. en een verdiend applaus der vergadering in ontvangst te nemen. Door de kasnazieners wordt verslag uit gebracht en wordt verklaard dat alles in goede orde bevonden is. De heer v. Tol brengt een keurig ver slagje uit van Busje .Hulp in Noord", waar voor de voorz. hfm dank brengt. Door den Pastoor worden enkele vragen, welke voor de vragenbus waren ingekomen, naar genoegen beantwoord. De Voorz. dankt den Pastoor voor zijn duidelijke uiteenzetting en spreekt de hoop uit, dat vele vragen zullen worden ingezonden, wat voor allen zeer leerzaam is. De rondvraag brengt niets bijzonders, waarna de Voorz. onder dank de vergadering sluit met het voorge schreven gebed. NQ0RDWIJK. Stille Osrgang. Vrijdagavond 8 uur zal in het Juvenaat de jaarvergadering plaats hebben van de plaatselijke afdeeüng van den Stillen Cmgang, waarbij een spreker zal optreden. Dc omgang voor deze afd. is bepaald op 16 Maart a.s. Wij vertrouwen dat alle leden op deze vergadering zullen tegenwoordig zijn, terwijl ook niet-leden, mits boven de 16 jaar, welkom zullen zijn. OEGSTGEEST. Geitenfokvereenigfng. In „SL Willi- brordhield de R. K. Geitenfokvereeniging haar jaarvergadering, onder voorzitter schap van den heer C. van Dijk. Door den secretaris werd een uitgebreid jaarverslag uitgebracht. De penningmeester bracht rapport uit over den financieelen toestand der vereeniging, waaruit we aanstippen: ontvangsten 303.21, uitgaven 211.18, sal do f 92.03. De aftredende bestuursleden, de heeren C. van Dijk, H. v. d. Hoeven, L. van Abs- woude en P. Beijersbergen, werden herko zen. De hoogste bieder voor de lammeren was de heer H. v. d. Hoeven voor 60 cent per stuk. De geestelijk adviseur maakte den uitslag van den etalwedstrijd bekend: le prijs P. v. d. Eerg met 113 punten, 2e prijs P. Beijersbergen 106 punten, 3e prijs Wed. J. van Rijn met 104 punten. Bij de rondvraag vestigde de heer v. d. Hoeven de aandacht 00 aanwijzing van een tweede persoon voor de taxatie van geiten bij verzekering. De heer P. Beijersbergen werd hiervoor aangewezen. De voorz. deelde nog mede, dat de jonge en oude dekbok resp. zijn gestald bij H. v. d. Hoeven en P. A. Berg. Na de gebruike lijke verloting sluiting. ROELOFARENDSVEEN. Mariavereeniging. De Mariavereeni- ging hield haar 16de jaarvergadering in oe Zus-te school. De Presidente, rrej. Verhaar, opende de vergadering met gebed en heel i e Geest. Adviseur, bestuur en leden van harte welkcm, waarop zij de aanwezigen verzocht het Sobriëtaslied te zingen. Vervolgens werden er verschillende verslagen voor gelezen. Het financieel verslag en twee jaarverslagen, een van de Mariavereeniging en een van de Meisjesbond. De Presidente dankte deze dames ellen voor hun nauw keurig overzicht en in heb bijzonder nog de penningineesteresse, die ondanks haar vele uitgaven nog een batig saldo heeft gem?akt van ƒ96.75. Punt 7 der agenda luidde: Periodieke verkiezing. Aftredend waren de daines J. Bakker-Van der Ges.-t en M. de Jong. Beide dames werden bij acclamatie herkozen. Hierop volgde de in stallatie van nieuwe leden. 20 meisjes had den zich bier voor opgegeven. Hierna richt te de Geestelijk Adviseur het woord tot de aanwezigen. Spr. richtte zich in het bij zonder tct de nieuwe leden en hij sprak er zijn vreugde over uit, dat wederom znn- velen als lid waren toegetreden. Tevens haalde spr. de nog zoo kort geleden gehou den feestavond aan, die zoo schitterend ge slaagd was. Zoo ziet men, aldus spr., dot onder gcede leiding en medewerking der sveelslers men heel wat prestoeren kan. Na nog een dankwoord tct. de tocneelisteu te hebben gericht, beëindigde spr. zijn rede. De Presidente dankte Z.E. voor het ge sprokene, waarna werd overgegaan tct do kleine attractie dezer avond n.l. de grab belton. Nadat voor allen hieruit een kleine verrassing te voorschijn was gehaald werd deze gezellige bijeenkomst 11a het zingen van „Roomeche Blijdschap" onder een dankwoord door de Presidente gesloten. Aanbesteding. Bij de gehouden aan besteding voor het bijbouwen van twee lo calen aan de R. E. Jongensschool alhier, en h-et verbouwen van een locaal der R. K. Meisjesschool met bijkomende werken is ingeschreven als volgt: C. P. Jansen te Rijpwetering voor 9473 en door J. L. Zoet te Oudewetering voor 10.250. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegimd. ALPHEN AAN DEN RIJN. Personalia. Voor het candidaals-exa- een veeartsenijkunde slaande te Utrecht onze plaatsgenoot B. v. Wijk. Ernstige aanrijding. Gisterenavond omstreeks 10 uur had in Wijk Hoorn, nabij het woonhuis van den heer v. L., een vrij ernstig ongeluk plaats. De pl.m. 70-jarige brood venter C. V. werd aldaar door den hem achterop komenden motorrijder v. Z. op ernstige wijze aangereden. V. smakte over den weg en werd met een verbrijzeld been opgenomen. De ongelukkige werd per auto naar Dr. M. vervoerd, die hem do eer ste heelkundige hulp verleende. Daarna werd hij naar het Ziekenhuis te Leiden overgebracht. De toestand van V. is vrij ernstig. In een bijt. Gistermiddag is een zoon tje van den vracht/rijder V. aan de Rijn kade in een bij' geraakt. Een bakkersge zel, die passeerde, redde den knaap uit heb koude nat. BOSKOOP. Fonds voor onpersoonlijke reclame van de Boskoop-sche Cultures. Dinsdagmiddag kwamen in Hctel Klaas- sen bijeen dc afgevaardigden der ver schillende tuinbouworganisaties voor de totstandkomi ng van de Vereeniging lot instandhouding van een fonds voor onper soonlijke reciame", afgekort ,Vifor" Aan wezig waren de volgende afgevaardigden: Vereeniging Bosk. Cultures. M. J. Rosber gen en C. Ellerbrcek. Plantenbeurs C. van Veen en Johan de Ruiter, L. T. B. St. Wil- librordus H. G. Mathot en Adr. Blom, Bosk. Veiling Adr. van leeuwen en H. Ctto, Vereeniging Snijbloemenhandelaren P. Ravensberg en P. Rcsbergen. Tot voor- z'tter werd gekozen de heer P. A. Colijn. Het "bencemen van een 2e voorzitter werd verschoven naar de eerste officieele ver gadering, waar dan de heer P. A. Colijn als voorz. zal fuugeeren. Vervolgens werd een commissie benoemd tot vaststelling der in aanmerking komende kweekers en voor wat betreft het aantal roeden land en M2. glas. Hiervoor werden gekozen de heeren C. El'erbrcek. Joh. do (Ruiter, P. Rosbergen, H. G. Mathot en Adr. van Leeuwen. Ook werd nog een commissie benoemd voor ontwerp statuten en huish. reglement en te verzenden circulaire aan de kwee kers van Bcskoop en omstreken en wel do heeren Van Straten van Nes, M. J. Rcsbergen en H. Otto. Wat betreft de contributie welke gehe ven zal worden ontsponnen zich vele dis cussies, en was er nogal wat tegenkanting bij het eerst opgezette plan om voor kas- oppervlakte hoogere premie te heffen. Echter zal dit ook op de officieele ver gadering worden uitgemaakt. Hierna sluiting. WOERDEN. Gevestigd: Mevr. M. F. Rolandus Hagedoorn van Amsterdam naar Zand wijksingel 12 Mej. E. M. Lrinboo van Do Bilt naar Jaagpad 57 H. W. J. de Lan gen van Zutpheu naar Rijn 63 Mej. M. Bauerlein van Rotterdam near Groenen daal S K. Roskam van Nieuw Holvoet naar Pannembakkerijen 117 Mej. G. J. M. Verhoef van Leiden naar Groenendaal 8 J. Th. Overes en eebtgen. van Nieuwkoop naar Geestdorp 13 Mej. Th. Kootstra van Lange Ruige Weide naar Oudelandscho weg 5 H. Berkhof en gezin van B aams donk naar Oudelandsoheweg 17 Mej. G. M. van Munsteren van Leiden naar Poel straat 13 J. G. Schalkwijk van Linscko- ten naar Hoogo Rijndijk Mej. A. Schaap van Schiedam naar Voorstraat 13 P. A. Versteeg van Arnhem naar Utrechtsche Straatweg 66 Mej. J. Schouten van Har- melen naar idem 125 J. M. Pot van Oude water naar Pannenbakkerijen 229 F. Klijnsma van Ede naar Kruisstraat 1 C. J. van der Wal van Kamerik naar Singel 36 G. van der Boom van Alphen aan den Rijn, naar Voorstraat 63 W. Magielsc van Leiden naar Havenstraat 77 Mej. G. IJ. J. Hufner van Rietveld naar Voorstraat 2 M. P. A. Better van Arnhem naar Nieuwstraat 7 Mej. A. Brandsen van Amsterdam naar Meulmansweg 10 Mej. E. J. Burggraaf van Lexmond naar Geest- dorp 77 Mej. C. A. van Laak van Heu- rren naar Groenendaal 8 Mej. G. Kool van 's-Gravenhage naar Kruittorenweg 24 Mej. A. J. Smits van Kamerik naar Schoolstraat 10 Mej. W. de Jong van Bodegraven naar Utr. Straatweg 25. Vertrokken Mej. G. Fafieanie naar Ned. O. Indië Mej. P. M. Andriessen naar Rotterdam Mej. F. A. J. M. Broers naar Renkum dames S. O. C. en C. J. M. Beijersbergen van Henegouwen naar Den Haag dames M. en C. C. Alsemgeest naar Delft E. Wortman naar Bodegra ven Mej. H. A. M. van don Brink-naar Bodegraven Mej. A. Verheul naar Zeist Mej. W. van Ginkel naar Maarsseveen Mej. J. Th. Oerlcmans naar Den Haag C. Lardé naar Alphen aan den Rijn J. J. M. van Breulcelen naar Eindhoven G. Oussoren naar Loosduinen Mevr. de Wed. C. Th. P. van der SpoelBeausar en gezin naar Utrecht B. Blonk en gezin naar Rotterdam J. Pennowaard en ge zin naar Rotterdam D. J. J. Schippers en gezin naar Barwoutswaarder Mej. M. Vonk naar Amsterdam P. Pels en echt- genoote naar Utrecht A. E. van Kcmnen naar Amersfoort Mej. G. van den Bos naar Zwolle R. Wingelaar uaar Mij drecht AL J. Riedé naar Ned. Oost In dië G. F. C. Schlingmann en cchtgen.' naar Barwoutswaarder Mej. J. M. L. van

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 9