WAALS, Haafröfflnicrstr. 130-13G Ned. Oost-lndië. SPORT. Uit de Omgeving n.u. GtiöE ÏAFElZILVERFilBRIFHEn Uit de Rijnstreek. broken. Een enorme buit viel den inbre kers in handenna de ontdekking heeft men acht volie uren noodig gehad, om de lijst er van op te maken. Toen bleek, dat er postwaarden van di verse soort, tot een totaal beloop van voor -15.260 mark postzegels, 277.00 mark 830.260 mark waren ontvreemd, en we? invaliditeitszegels, 472.000 mark renteze gels. De directie der posterijen heeft op aanhouding der daders een belooning van 500 mark en op terugbrenging der gesto len waarden een belooning van 10 per cent van de waarde van het terugge bracht uitgeloofd. Naar alle waarschijn lijkheid is de inbraak het werk van be roepsmisdadigers, die hun daad lang van te voren hebben voorereid. Mogelijk heb ben zij zelfs uniformen van postbeambten aangetrokken, om zich in het gebouw ge- makelijkei' te kunnen bewegen. Een brandkast, waarin zich echter geen geld heeft, bevonden, is door de dieven opengebroken. Voor het wegsleepen van hun buit heb ben de inbrekers minstens twee zakken moeten gebruiken, die te zamen een ge wicht van 100 a 150 K.G. moeten hebben gehad. Van de daders ontbreekt tot dus verre elk spoor. Helsche machine als postpakket. Aanslag in oen fabriek in Weimar. In de te Apolda gevestigde fabriek van wollen goederen Schmieder, is gisteroch tend een helsche machine geëxplodeerd. Door de post was op het kantoor der fir ma een pakjo afgegeven, dat bij opening een geweldige ontploffing veroorzaakte, waardoor één der employé's ernstig in het gezicht werd gewond, terwijl alle rui ten van het kantoor werden verbrijzeld. Viervoudige moord door ex-politie-agent? Afschuwelijke misdaad in Engeland. In een huis te Romford in het graaf schap Essex, zijn gisteren, do zoon, do dochter, de neef en de nicht van een ge- pensienneerd politie-agent met afgesne den hals gevonden.Aangezien de man sinds dien verdwenen is, ligt de veronderstel ling voor de hand, dat hij de afschuwe lijke moorden heeft gepleegd. VSÜtZ» Misdadigersjacht te Kattowitz Tijdens een groot opgezette razzia te Kattowitz zijn 50 misdadigers gegrepen, w.o. 14 personen, tegen wie reeds maan den geleden wegens ernstige misdrijven 'n bevel tot inhechtenisneming was uitge vaardigd. Tevens is een aantal deserteurs gearresteerd. Buitengewone koude in Roemenië. Sedert twee dagen heerscht in geheel Roemenië een buitengewone koude. Do Donau is vanaf Calarassi tot aan do monden toe dichtgevroren, zoodat de scheepvaart stopgezet moest worden. In Boekarest is een telefoonkabel door de koude gesprongen. Ook in de provincie zijn talrijke telefoonverbindingen verbro ken. De treinen hebben vertragingen van ve le uren. Op vele plaatsen zijn de rails ten gevolge van do hevige koude gebroken, zoodat ernstige ontsporingen het gevolg zijn gqweest. Bij een dezer ontsporingen in Maria Maro werden drie personen zwaar en verscheidene licht gewond. Bij een andere ontsporing werd materioele schade opgeloopen. Gezinsleven in Amerika. De Aiuerikaar.sclie bladen geven de vol gende satire over het verdwijnende ge zinsleven, aldaar: Een makelaar prijst een jonggetrouwd paartje verschillende hui zen aan en tracht hen over te halen om er een te koopen. Het jonge vrouwtje zegt dan echter: „Och waarom zoudefi wij een huis koo pen 1 Ik ben geboren in een gesticht voor kraamvrouwen, grootgebracht in een be waarplaats voor kleine kinderen, ontving mijn opvoeding en ontwikkeling in een pensionaat, leercle mijn bruidegom in een auto kennen en trouwde met hem in een kerk. Mijn maaltijden neem ik in een ho tel, ik woon op een gemeubileerde lea rner, breng den voormiddag door met het golfspel en den namiddag met bridge, 's Avonds gaan wij dansen of naar een cinema. Als ik ziek wordt laat ik me in een ziekenhuis verplegen, en wanneer ik sterf, wordt ik begraven door een begra fenisonderneming. Alles wat wij noodig hebben is een garage en daarnaast een Op zoek naar de galeiè'n van Calligula. Reeds gedurende vele maanden wordt onder leiding van de Italiaansche regee ring gewerkt aan het droogmalen van het Nomi-meer, teneinde een onderzoek te kunnen instelen naar de daarin verzon ken schatten en geleiën uit den tijd van Calligula, ongeveer 19 eeuwen geleden. Se dert den aanvang van de werkzaamheden is de waterstand elf voet lager geworden on dagelijks vermindert hij met 5 centi meter. Hot werk is thans reeds zoo ver gevorderd, dat de vormen van de groote galei van Calligula reeds onder water zichtbaar zijn. Gisteren werden zij voor het eerst waargenomen door prof. Cul- trea, directeur van een der musea te- Rome, en door Ir. Salatino, de leider van het werk. Zij vlogen met een watervlieg tuig over het meer en wachtten het mo ment af om hun waarnemingen te doen, toen de invallende zonnestralen den lood rechten stand het dichtst benaderden. Zij konden dan ook duidelijk de vormen van de „Gouden galei" waarnemen, hoe wel deze geheel met wieren, waterplan ten en modder bedekt is. Door duikers zijn dicht bij deze galei nog eenige kleine re gezonken schepen ontdekt. THEESERVIES,=16 ONTBIJTSERVIES, EETSERVIES, ?4 Jeeli „20.50 y- Alle servie^ej* Vj-kdfobaar in dezelfde pjiach^ftje decors Bierbrouwerij te Soerabaja? Nieuw systeem tot oph&ffing van schadelijk klimaat invloeden. Aneta seint uit Soerabaja Naar het „Soer. Ilbld." meldt,, heeft een gemengd Nederlandsch-Duitsch-Zwdt- sersoh concern het voornemen een groote bierbrouwerij te Soerabaja op te richten, met een geheel nieuw brouwsysteem, waardoor het mogelijk is onder tropische klimaat-invloeden bier te brouwen. Het concern vroeg optie aan op gronden te Ngagei, welke optie door den gemeente raad eergisteravond werd verleend. BILJARTEN. Om het wereldkampioenschap. Dommering verliest weer. De resultaten van gisteren luiden: 2 e ronde pnt. br. h.s. gem. Van Belle Baltus Moons De Doncker Soussa Dommering Foerster Da vin 3 e ronde Moons Van Belle Baltus De Doncker 400 7 131 57.14 16-1 7 68 23.42 100 27 100 14.SI 275 27 125 10.18 400 18 191 22.22 209 17 71 12.29 -100 34 79 11.76 320 34 37 9.41 400 11 175 36.36 265 11 73 24.09 100 17 123 23.52 222 17-63 13.05 KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Het product uien, is wel hèt product waar groote vraag naar is. De export van dit artikel naar Amerika zal hieraan wel niet vreemd zijn. Zelden is er zoo'n langdurige vraag geweest naar dit produet en even weinig bleef gedurende zoo'n langen tijd de prijs stationair, zelfs met geregelde neiging om op te loopen. Gelo kool wordt nog weinig gevraagd, doch met de Roode gaat het iets vlugger. Even zoo -spruiten, het wintcrproduct bij uitne mendheid. Deze brengen thans gemakke lijk 20.— p. 100 K.G. op. Peen gaat traag. Hiervan wordt niet veel afgeleverd. Het winterweer doet in den tuinbouw z'n in vloed gelden. Er kan weinig gewerkt wor den. Arbeidskrachten daarom in overvloed. LISSE. Bloemsclrkkunst. Gisteravond' werd in een der lokalen van de R.-K. Jongens school een openingsbijeenkomst gehouden van de cursus voor bloemschikkunst, wel ke cursus op initiatief van kapelaan W. Q. Versteegen in 't leven was geroepen. De bijeenkomst werd geopend door den vorzitter van den L.T.B., den heer P. Warmerdam. Deze heette allen welkom in 't bijzonder don heer Buurman uit Leiden, leider van den cursus, den heer K. Volkersz, directeur dor Rijkstuin- bouwschool, kapelaan Versteegen en de cursisten. Dank bracht hij aan bovenge noemde heeren voor hun medewerking en- ijver, welke zij voor deze zaak aan den dag leggen. Hierna verkreeg de heer Volkersz het woord om deze,n cursus te openen. Spr. bracht een woord van dank allereerst aan den voorzitter voor zijn sympahtieke woorden, doch vooral aan kapelaan Ver steegen. voor het nemen van het initia tief. Hij stelde den heer Buurman voor als een uitstekend leider voor dezen schoonen cursus. Zoo'n cursus is eigenlijk bestemd voor menschen, die hot vak tot in alle bijzonderheden beoefenen, evenals houders van bloemenwinkels e.d. Doch ook zij, die een deel van het vak beoefenen, moeten leeren om de bloemen in al haar schoonheid naar voren te brengen. Wij moeten leeren wat met onze bloemen kan worden bereikt. Deze cursus" wordt ge houden als een gesloten geheel. Er moet gewerkt worden met het hoofd en met de hand. Daar zal worden gewezen, hoe met de verschillende bolbloemen moet worden gehandeld. Werkt niet alleen hier, maar werkt ook thuis. Spr. bracht dank aan den L. T. B., welke het initiatief tot de tuinbouwcursus en ook dit onderdeel heeft genomen, welke de eerste is op dit gebied. Vervolgens verkreeg de heer Buurman het woord. Deze schetste het groote verschil tusschen een groote bind- cureus en deze speciale cursus. Spr. zeide toe de leerlingen het binden zoo goed mo gelijk te leeren. Zij moeten het binden leeren begrijpen. Hij raadde de cursisten aan deze cursus welke uiteraard niet van langen duur zal ge moeite op te zien. Wij moeten trachten zoo te werken, dat dit mooie vak, het bollenvak, voldoening geeft. Daar is van Hyacinthen, Tulpen en Narcissenbloemen werkelijk heel wat moois te maken. De cursisten moeten er vooraf op rekenen, dat ze ook thuiswerk- te doen zullen krijgen. Spr. hoopte, dat ze ook d:t werk zoo correct mogelijk zul len verrichten. Spr. wees er op, dat de vooraf op rekenen, dat ze ook thuis werk schikken van bloemen. NOOTDORP. Eierenveilng. De eierenveiling al hier hield haar jaarvergadering bij den heer C. Sluis. Van do 122 leden waren er 91 aanwezig. De voorz., de heer O. van Leeuwen opende de vergadering met eau woord van welkom. De secretaris, de heer J. C. van der Helm, las de notulen en jaarverslag. De heer A. van Leeuwen, penningmeester gaf rekening en verant woording van het afgeloopen jaar, waar uit. bleek, dat de veiling een goede voor uitgang maakte. In .1928 waren aanjïc- voerd 271.684 stuks eieren, waarvan de grootsten aanvoerders waren J. Steene- veld 20.556, L. v. Vliet 15.599, M. v. d Helm 15.004, Jas. Stceneveld 12.592, A. v. d. Beukei 9999, J. C. v d. Helm 9724. De ontvangsten aan eieren bedroegen 17.632.15, aan pluimvee 1253,88, totaal f 18.888.03, en was - een nettowinst ge maakt van 763.43. In 1928 zijn' 90.000 meer eiern geveild dan in 1927. Een be drag van ruim ƒ5000 werd moer ontvan gen. Do heer iJ. Steeneveld werd een pre mie toegekend voor de grootste aanvoer van eieren en den heer A. Kool een pre mie voor de mooiste eieren. Voor do gratis verloting waren 30 prijzen aanwezig. Het ligt in de bedoeling nog een bioscoop avond te houden tor voorlichting in het pluimveebedrijf. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Het is deze week vlug in den bloemenhandel. Zeer goede prijzen werden betaald. Er is nog goede vraag voor export waaraan deze prijzen dan ook wel te danken zijn. Betaald werd per 100: Fla mingo 7.208.20, Rose Gris de lin f. 3.40 4i0, Cerise gris do lin 4.40—4.60, William Copland ƒ5.706.20, Snlvafcor Rosa 6.50— 6.60, Prins van Oostenrijk 5.60—6.6Ö, Fred. Moore 5.5.60, La Reine 3.40—4.50. Couronne d'or 6.80—8.—, Gele Prins f7— 7.30, Craraoisie Brillant 3—3 ƒ60, Narcis Cervantes 2.10—2.30, -Prosperity f 4.90— 6.10, Rose la Reine f 6.707. SASSENHEIM. Pluimvee tentoonstelling. Gisteren werd do 5de pluim veeten toonstelling ge sloten. Na een bezoek van 450 betalende bezoekers, werd te ruim 10 uur door den voorzatter, den heer Zonneheld, tot sluiting overgegaan. Spr. dankte in korte bewoor dingen de inzenders, die deze tentoonstel ling mogelijk gemaakt hebben. De rcsul- tatefi van deze tentoonstelling zijn voor het bestuur een aanmoediging om in de toe komst voort te werken. Kindertoeslag. Gisteravond werd door i de besturen der plaatselijke vakorganisa- I ties van landarbeiders voor de tweede maal een kindertoeslag uitgekeerd. In het ge heel werd aan 81 gé'zinnen een bedrag van 1473 uitgegeven. Door de gladheid. Donderdagavond bevond zich ter hoogte van het St. Bernar- du8gesticht een Brockway-bus uit de rich ting Leiden, welke door de gladheid zoo ver weg was gegleden, dat hij in het hek werk van do firma Ivonnig terecht kwam. De reizigers moesten op een volgende bus wachten. TER-AAR. IJsclub. Woensdagavond hield de IJsclub „Door Vrienschap Saam Verbon den" haar jaarvergadering in het café van den heer Verhoef. De Voorz., de heer J. Egberts, opende de vergadering en heette allen welkom, bijzopder de Burgemeester Jhr. de Muralt. Het is ons een groot genoe gen, zeide spr., dat de burgemeester bereid is geweest het Beschermheerschap te aanvaarden, evenzoo dat de secretaris, do heer Hoogenboom het eere-voorzitterschap heeft aangenomen. Hierna werden de no tulen voorgelezen en goedgekeurd. De Pen ningmeester bracht een verslag uit over het afgeloopen boekjaar, de inkomsten waren 714.27, dc uitgaven 84.75, alzoo' een batig saldo van 89.52. Do rekeningen werden nagezien en aecoord bevonden door de heer Togni en de Rijk. Vervolgens hield de Burgemeester een toespraak. Spreker brengt dank aan de Voorz. voor zijn aan gename woorden. Spr. heeft geen oogenblik geaarzeld het beschermheerschap te aan vaarden. Als ik goed ben ingelicht, zeide spr., bestaat deze vereeniging 20 jaren en ik zie daar den heer Snijders zitten een oude vriend van mij, die van de oprichting af lid is geweest. Volgende punt van de agenda: Verkie zing van 3 bestuursleden. Do heeren G. Slof, L. J. Hoogervorst en G. D. Verhoef, werden bij acclamatie herkozen. Nu werden er een paar prachtige schaat sen verloot onder de leden. Dc burgemees ter had 2 keer de schaatsen gewonnen, maar hij stelde ze weer disponibel; de ge lukkige werd de heer A. v. d. Vlugt. Ver volgens werd er overgegaan tot Regle mentswijziging, er werden verschillende Art. veranderd en ook weggeschrapt, o. a. werd er besloton het bestuur uit te breiden tot 15 leden, enz. Het laatste punt was de iond vraag. De heer G. de Rijk stelde voor een sneeuwploeg aan te schaffen; dit werd goedgevonden. De heeren Togni en de Rijk en Boxce de scheepsmaker waren bere'id deze zelf te maken. Dc Voorz. dankte hen daarvoor. De heer Uitcwaal wilde graag eens een wedstrijd voor kinderen; de voor zitter antwoordt, dat reeds stappen daar toe zijn gedaan. De heer De Rijk wil de heer Bergsma tot eerelid maken voor zijn verdienste, dit werd goedgevonden. De heer C. Krof Jr., wilde graag een wedstrijd houden ten bate voor de arme menschen. EET U SMAKELIJK? nEZE vraag zult U wel- licht onmiddellijk be vestigend beantwoorden, waarbij U dan slechts het eten in aanmerking neemt. Ueet echter niet sm a- kelijk, wanneer U aan lepel of vork een koper- smaak proeft. Dit nu is buitengesloten bij ons zilver Dubé Tafelzilver kunt &bcbfmoq op Opacities (ook toorNiroië) DefraaieTïfodelien dtfpoco Renaissance eaÊT ver schaffen de ftafivronw een blijvend gsaPTDe prachtige CnssetttetfTe cadeau wordt gegevrn is een meubel op zicli zelf en een sierraad in de huiskamer. Complete cassettes vanaf f 102.80 met 25 jiar schrif telijke Garantie. Vraagt prijscourant, con dities en zichfzending bij de Scliiekadc 190 ROTTERDAM In alle plaatsen vertegen woordigd. Dc Voorz. zegt, dat dit wel zal gebeuren; do Burgeiheester geeft er 25.— voor, waarvoor dc Voorz. hem bedankt. De heer Togni sprak eenige woorden tot den Bur gemeester en den Secretaris betreffende hun Beschermheerschap en eerevoorzitter schap. De heer Hoogenboom dankte den Voorz. voor do gesproken woorden bij de inleiding. Spr. dankte het bestuur en de leden voor hun waardcoring aan den Burgemeester en hem geschonken en hoopte het eere voorzitterschap vele jaren in goede gezond- hoid te mogen bekleeden .(Applaus). De Burgemeester dankte den beer Togni voor zijn waardeerende wooiden, en tracteerde al de leden, die aanwezig waren. De voor zitter sloot hierna de vergadering. VOORSCHOTEN. Uitvoering. De tooneelvereeniging „Guïd'o Gezelle" zal Zondag a.s. 27 Jan. haar vastenavond-uitvoering geven. Opge voerd zal worden „Het Kostbare Loven", schitterend blijspel in 4 bedrijven, door d?n bekenden tooneelschrijver Gerard Nielen. Moge de zaal tot in de uiterste hoeken gevuld zijn, want er wordt gesneeld voor het reeds lang verwachte vaandel der St. Jozefs-Gezellen Vereeniging. ALPHEN AAN DEN RIJN. Tegen een auto geloopen. Een negen jarig zoontje van zekeren R. uit de Wilioiu- straat liep gisterenmorgen voor het politie bureau tegen een passeerende auto op. De jongen werd het politiebureau binnengedra gen en door Dr. H. F. uit Utrecht, die per auto aankwam, onderzocht, waarbij bleek, dat? hij geen bijzonder letsel had bekomen, zoodat hij na eenigen tijd naar huis kon terugkceren. Waaghalzen. Ondanks het hoogst on betrouwbaar ijs werd gisteren op de be kende spoorsldot en op den Damschen Rijn door enkele waaghalzen weer schaat sen gereden. De paiingvisschers beboet. Ten einde overtreders te waarschuwen, deelen wij mede, in aansluiting op on3 bericht aan gaande het vangen van paling en visch in „de Aar", dat ingevolge art. 2 der vissche- rijwet („het bezigen van eenig middel van vangen van visch zonder acte of vergun ning") de politie tegen verschillend o per sonen, die zich hieraan schuldig maakten, procesverbaal heeft opgemaakt. Tentoonstelling. De Pluimveetentoon stelling in Hotel „Centraal" mag zich iD een zeer druk bezoek verheugen. Gisteren morgen werden de leerlingen der verschil lende scholen onder geleide der resp. on derwijzers in de gelegenheid gesteld, de tentoonstelling gratis te bezichtigen. He den (Zaterdag)avond om l i uur heeft de sluiting plaats. Als gewoonlijk is ook thans a eer aan deze tentoonstelling een verlo ting verbonden. Gevonden voorwerpen. 3 directoir3, een grijze willen halsdoek, een belasting plaatje 1928, een zolveeren dames-horloge, een idem broche, een leeren riem, een mes, een paar bad schoenen, een portemonnaie met inhoud, 2 bossen stroo. ZEVENHOVEN. Oe doodelijke draad. Zekere P. aan do Kromme Mijdrecht zaagde een tak van een boom af, welke op de draden van het elcctrisch licht terecht kwam, waardoor een der draden afbrak. De hond van H. trap te on de gevallen draad en werd direct gedood. Electriciens herstelden de draad Voor Allen dêe 'met Verstopping of jpnWlijken, on regel matigen \tqelgang MIJNHARDT's LA^ÏiTAglEl onmisbaar. Werken vliwfzondirfr ki A LUI D rzomJ(frkramp, zei Bij Apothekers en DrogistjjffT Doos 60 29 LEIDEN. AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND Afd. Leiden. Woensdag 7.30—8.30 uur Rechtskn leg< W ass< ,H lOit bt f Bureau. Zaterdag. 7—9 uur Bibliotheek; 7—s Voorschotbank; 7—8 uur Spaarkas; 8.30 uur Retraitefonds. M. INTERPAROCHItELE ST. JOSEP 2 1 GEZELLEN VEREENIGING Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de tholieke Gezellen-Vereeniging te doen schrijven R. Iv. Jongelingen vanaf jaar iederen Uien Maandag van maand, 's avonds 'om half 9, in de P dentskamer van het Gezellenhuis. Heden Zaterdag van S—9 uur bj theek. Zondag is dc zaal geopend van 12.30 2.30 en van 7.— tot -0.15; verplichte bij 1 6 komst van 8.15 tot 9.45. Om 10.15 wordl zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting Joseph Spaarkas in de bestuurskamer 1 tot 1.30 uur bibliotheek. Heden begint in de St. Joseph Parol het veertigureu gebed. De Gezellen w; het maar al te goed dat onze Vice-pra K- zaliger gedachtenis steeds heeft voo houden, dat ieder gezel ook lid behoor zijn van den Vriendenkring' ter eere het H. Saerament. Gezellen, die nog lid zijn, geven zich dan op bij den secr ris hunner parochie. Maandag bijeenkomst voor de leden 8 uur tot 10.15. 8.30 inschrijving nieuwe leden. Dinsdag bijeenkomst voor de leden 810.15 uur. 8.15 uur Kegelclub „Alle Negen". Sluiting van het veertiguren gebed „tlll den St. Joseph-parochie. De vereeniging BK in do processie vertegenwoordigd word 'e, J. Kruger, vaandeldrager. VaandelwacBO Commissarissen J. do Water, C. de Hf[| D. Henzing en M. Roelandse. Woensdag S.15 uur repetitie Liedort „Sebastian Seheeffer". Donderdag bijeenkomst voor de van 8 tot 10.15 uur. Van 8 tot 9 uur Bestuurskamer zitting R. K. Arbeidsbe voor Jongelingen. Vrijdag 8.30 uur repetitie Sympho^i „Frans Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden 8 uur tot 10.15. Iederen Zaterdag van 8 tot 9 uur is Leesbibliotheek geopend, uitsluitend de leden en donateurs der Vereeniging. Iederen Zondag van 1 tot 2 uur zit! van de bt. Josph's Spaarkas in de besti kamer. Verdere mededeeüngen: Zondag 3 F< a.s. beginnen de.7 Zondagen ter eere den H. Joseph. Laten alle Gezellen d Zondagen te Communie gaan en een telijk gebed storten voor de ziclerust onzen overleden Praeses. Itiji ko rp R. K. PATR0NATENB0ND. (District Leiden). Donderdag van 8 tot 9 uur R. K. beidsbeurs voor onze Patronaatsjongens het Gebouw der St. Joseph's-Gezellen-Y eeniging Rapenburg 52. Telephoon 456. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. (Feitelijke voortzetting der Afdeelinj Leerlingen van de St. Joseph's Gezellen-Vereeniging. Augustus 1887— September 1920). Zaterdag. Leesbibliotheek van 8 tot^? uur. Zondag 5 uur patronaat voor klein groot patronaat. Conferentie, contribu betalen, spaarkas enz. Ook zal worden bekend gemaakt de processie zal deelnemen in de St. seph's parochie Dinsdagavond bij sluiten van het veertiguren gebed. ST. ANTONIUS-PATRONAAT (Hartebrug). Zondag onder de H. Mis van half 8 H. Communie voor hot Bestuur en de lei ml. Te 5 uur vergadering voor de jeugdafd line der 3e Orde. Maandag: 810 uur bijeenkomst Ge: len. Woensdag. 7.15. Zangrepetitie. 8 uur neelrepetitie. Vrijdag 810 uur. Bijeenkomst Gezell r< Zaterdag 67 uur. Bibliotheek, betal van contributie. Gelegenheid tot sparen Retraitefonds. R. K. INTERPAROCHIALE MEISJESVEREENIGING. Godsdienstcursus geen bijeenkomst Woensdag). Tooneelciub Geen bijeenkomst. Tumclub. Maandag half zety 7 uur uur: Ursulasteeg (lokaal Mariaschool). ZITA-VEREENIGING, PI ETERS KERK KOOR STEEG 15 AfdeeJing Bescherming van Meisjes. Zondag vanaf 2 uur zijn de zalen opend voor de Hollandsche en Duitse meisjes. Woensdag 's avonds van 8—10.15 uur eenkomst Hollandsche en Duitsche meisj in, Donderdag 's avonds van 8—10.15 uur' eenkomst Hollandsche en Duitsche rneis We bibliotheek is geopend Maand Woensdag- en Vrijdagavond van 7—S.30 eft Ook nietrleden kunnen van de bib! f' theek gebruik maken. Meisjespatronaat. Zondag van 5—5.30 uur Godsdienstondf G< richt van 5.306.30 uur ontspanning. Dinsdag van 78.30 uur onderricht naaien en handwerken voor de meisjes, de vakschool niet bezoeken. Co Go Ei

Leidsche Courant | 1929 | | pagina 6