Buitenl. Berichten. Ned. Oost-lndië. Letteren en Kunst Rechtzaken. SPORT. Vragenbus. Uit de Omgevinc INGEZONDEN MEDEDEELING. Kent ons artikel nog niet Koop dan eens Zhfl Ongeluk bij het blusschen van een brand. Te Klucderfc zijn Woensdagavond twee stapels haver en een stapel tarwe van C. V. verbrand, vermoedelijk door onvoorzich tigheid van kinderen. Op een dier stapels was een broeder van den eigenaar met het blusschon bezig; hij werd door een der brandhaken zoo hevig op het hoofd getrof fen, dat hij in zorgwekkenden toestand thuis is gebracht. Door den hevigen rook hadden de brandweermannen hem niet op gemerkt, Het verbrande was niet verzekerd. Vrachtauto uitgebrand. Donderdag namiddag is te Sittard op het Stadbroek een zware vrachtauto, toe- behoorende aan „De Limburgsche Handel Maatschappij" uit de Putstraat aldaar uit gebrand. Van 'den auto bleef slechts het ijzeren geraamte over. De oorzaak is on bekend. Jeugdige diefjes. De politie te Tiel heeft drie kinderen van K. aangehouden, die vermoedelijk de bedrijvers zijn van een groot aantal kleine diefstallen, in den laatsten tijd aldaar ge pleegd. In de eerste plaats was snoepgoed van hun gading, maar ook geldtaschjes wer den niet versmaad. De oudste van het drio- tal een jongen van 11 jaar heeft bekend een taschje met portcmommie waarin 12.50 ge stolen te hebben, welk geld hij begroef. Wanneer hjj lust had haalde hij daar gere geld het noodige vandaan. Een lawaaimakende inbreker. Gisternacht is oO Nijmegen door den 22- jarigen mijnwerker J. R. uit Kerkrade op drie plaatsen in de stad ingebroken. Hij sloeg de ruiten der winkels in en stal o.a. uit den manufacturenwinkel van H. uit de Hezelstraat, wollen goederen. Bij den sla ger M. in de Bloemenstraat stal hij haan en bij den goudhandelaar van Baal sloeg hij ook een winkelruit in. De politie wist hem 's nachts nog te arresteeren. Drie treffers met t schot Lang had de jager in de Huybergsche bossohen, dicht bij do Belgische grens, op de loer gelegen en zoowaar daar waagde zich het haasje onder Bchot. Een knal en tegelijk een gilOp hetzelfde moment reed een Broeder van het klooster te Huybergen op de fiets over den weg en Z.Eerw. kreeg een portie van den hagel in een zijner kui ten, terwijl een ander deel den fietsband doorzoefdo, die leeg liep als een mandje. De jager maakte zijn excuses en bood aan zijn slachtoffer schadeloos te willen stel len. Dat de man naderhand nog beweerde ook „het haas" geschoten te hebben, be hoort waarschijnlijk tot het latijnsche ge deelte van dit verhaal, vertelt de „Msb." Nachtvorst Men schrijft d.d. Vrijdag uit Zuidlaren: In den afgeloopen nacht heeft het hier zóó gevroren, dat vele velden vanmorgen geheel wit waren; een laagje ijs bedekte de slooten. ONGELUKKEN. Mijnongeluk. Vier dooden. Uit Miami (Oklahoma) wordt gemeld In de Tztek zink- en loodmijn nabij Hockersville zijn vier arbeiders der Smith- Davis Company verongelukt. Goederentrein met autobus in botsing. Zeven dooden, achttien gewonden. Op een overweg in do nabijheid van Ba- nevce in Oostelijk Slowakije is gisteravond een goederentrein met een juist passeeren- den autobus in botsing gekomen. Dientenge volge werden zeven personen gedood en 18 gewond. Granaat-ontploffing. Bij een militaire oefening van het elfde artillerieregiment te Foz Denyl (Roemenië) werden door de ontploffing van een gra^- naat drie soldaten gedood en twee ernstig gewond. Vreeselijk avontuur in de woestijn. 'fc Jachtgezelschap, bestaande uit Egyptena- ren en Italianen, dat sedert vorige week Zaterdag werd vermist, is gisteren in de woestijn door een Britsch militair vliegtuig teruggevonden, nadat verscheidene dagen was gezocht. De mannen bevonden zich in deerniswekkenden toestand, hadden het verstand verloren, waren geheel naakt en werden in een hol aangetroffen, waar zij tegen elkaar aangedrongen lagen. De man nen waren niet in staat een samenhangend verhaal van hun wedervaren te geven. De automobiel, waarmede het gezelschap was vertrokken is nog niet opgespoord. Varkenspest in Neder-Silezië. Een veeartsen ij schandaal. Het „Berl. Tagebl." meldt uit Breslau. Uit hot Neder-Silezische stadje Schlawa komt het bericht van een groote sterfte onder de varkens. Meer dan duizend die- •ren zijn door varkenspest aangetast. Er zijn ernstige vergrijpen tegen de wet op den veestapel en de levensmiddelen vast gesteld. Een melkeoöperatie hield sedert Juni do ziekto verborgen en verkocht groo te hoeveelheden dieren naar Berlijn als slachtvee. De veeartsenijkundige vleesoh- '-eurmeester te Schlawa beweert de ziekte, welke zooals men weet, zeer gemakkelijk is te herkennen, niet opgemerkt te heb ben. Heb openbaar ministerie van Glugan houdt zich thans met dit schandaal bezig. Oude spoorkaartjes. Oneerlijke beambten gestraft. Te Dantzig hebben tien spoorwegbeamb ten terechtgestaan, zoo meldt Wolff, die van 1924 tot 1928 op het traject Zoppot Dantzig in groote getale gebruikte spoor kaartjes voor de tweede maal hebben ver kocht en de opbrengst behielden. Negen beklaagden werden veroordeeld tot gevan genis- of tuchthuisstraffen van drie tct vijftien maanden, één werd vrijgesproken. Noodweer In de omgeving van Oran. Uit Oran (Algiers) wordt gemeldt: He vige onweersbuien hebben groote schade aangericht in de omgeving van Oran; twee menschen zijn om het leven gekomen. De spoorweg tusschen Tiemcen en Beni Saf is weggeslagen, terwijl ook vee door het wa ter iv weggesleurd. Vele wegen zijn geblok keerd, terwijl het telefoon- en telegraafver- keer gestremd is. Glozel in den Vendée. Men herinnert zich ongetwijfeld de Glo- zel-affaire. In het dorpje Glozel in Frank rijk werden verleden jaar steenen. gevoiv- den met inscripties, uit welke vondst in dien zij echt is blijken zou, dat er reeds in het steenen tijdperk menschen in Frank rijk leefden, die konden lezen en schrij ven. Deze vondst heeft groot opzien ge baard en tot grooten strijd aanleiding ge geven tusschen de geleerden. Sommigen verklaarden de geheele zaak voor louter bedrog, dat waren de anti-Glozelianen, die heftig bestreden werden door de Glozelia- nen. De laatsten hebben nu onverwachte hulp gekregen. Dr. Marcel Baudouin had verleden jaar reeds te Plessis in den Vendée, in onder- zeelagen van de steenformatio teekens ge vonden van den zelfden aard als die van Glozel. Thans heeft hij nieuwe gipsafgietsels kunnen maken van gelijksoortige vondsten en het is hem gelukt een medaljonvormig basreliëf af te gieten, dat een hoofd in profiel voorstelt, volkomen gelijk aan die van de antieke Grieksehe munten. Het profielt heeft een haviksneus en draagt een puntbaardje en komt overeen met de antieke Mexicaansche afgoden en maya's van het vroegere midden-Amerika. Hij meent, dat de tegenwoordigheid van dit sculptuurwerk in den Vendée niet te verklaren is, zoo niet in het kopertijdperk voorhistorische Amerikanen, of bewoners van het verzonken Atlanta in dit deel van Europa zijn gekomen. De archaeoloog is van oordeel, dat het medaljon dateert van 500 jaar vóór de Christelijke jaartelling. De kostbare vondst zal voor het museum van Croix-de-Vie be stemd worden. Steenen op de rails gelegd. Een spoorwegongeluk voorkomen. Aneta seint uit Soerabaja: Op de lijn Kalisat-Bondowoso hebben onbekenden tus schen Tamanan en Groedjoegan steenen op de rails gelegd over een afstand van 300 Meter. Het werd ontdekt twee uur voordat de eerste sneltrein naar Soerabaja moest passeeren. INGEZONDEN MEDEDEELING. Vooi* Allen dae Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregelmatige^ Stoelgang zijn Mijnhardt's Laxeertabletten onmisbaar. Werken yllg zonder kramp of pijn. Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 ct. 11884 „Schola Cantorum" in Keulen. Voor een uitgelezen publiek van des kundigen op kerkmuzikaal gebied uit Duitschland, gaf de Amstcrdamsche „Schola Cantorum" onder leiding van Hub. Cuypers in de groote Tonhalle te Keulen Dinsdagavond jl. een uitvoering, die tot een groot succes voor onze Holland sche koorzangers is geworden. Den volgen den ochtend zong het koor onder de pon tificale Hoogmis in den Dom Cuyper's nieu we Mis S. Cecilia. De aanwezigen en de pers lieten zich in de meest vleiende be woordingen van bewondering over de unie ke praestaties van het koor uit. Wij komen uitvoerig op de uitvoering terug. Brandstichting. Zes jaar geëischt. Het O. M. bij de rechtbank te Asten heeft geëischt tegen G. L. O. v. V., ver- ploogde te Veenhuizen, thans gedetineerd, die op 12 Augstus aldaar brand had ge sticht in een loods, die geheel is afgebrand, benevens in een ander loods, en een groote hoeveelheid turf, waardoor een schade van ongeveer 16.000 is aangericht, zes jaar gevangenisstraf. De berooving van een kantoorloop er. Op 15 Februari 1923 liep een 78-jarige kantoorlooper op den Singel bij de Treeft- steeg te Amsterdam met een tasch, ruim 15.000 aan Nederlandsche bankbiljetten en eenige effecten bevattend, in de hand. De tasch was niet met een ketting vast gemaakt. Plotseling kwam een man op de fiets den kantoorlooper tegemoet en ont rukte hem de tasch, waarna hij snel weg reed. De kantoorlooper liep hem nog na, maar vermocht hem niet in te halen. Terzake van deze berooving zijn 13 Febr. te Utrecht gearresteerd de 26-jarige H. Iv. en de 30-jarige P. V., die daar in gezel schap van eenige vrouwen grove verterin gen maakten. De rechtbank heeft K. ver oordeeld tot drie jaar en negen maanden en V. tot vier jaar gevangenisstraf; het O. M. had tegen beide verdachten drie jaar gevangenisstraf geëischt. Beide verdachten ontkenden thans voor het gerechtshof te Amsterdam, iets met de berooving te maken te hebben gehad. K. verklaarde dien dag tot half één in zijn bed te hebben gelegen. Hij erkende, den volgenden dag met V. op stap te zijn ge gaan en in die dagen 7 800 gulden te hebben verteerd. Dat was geld, dat hij had overgespaard. Een aantal getuigen k décharge werd gehoord. Wegens ziekte van mr. de Vrieze, ver dediger van verdachte V., die er prijs op stelt zelf het pleidooi te houden, werd de verdere behandeling der zaak tot Vrijdag 12 October a.f., des namiddags te 2 uur uitgesteld. Mishandeling van een tolgaarder. Voor het Gerechtshof te Arnhem diende de zaak tegen P. J. B. S.. arbeider te Kes- teren, die bij vonnis van de rechtbank te Tiel was veroordeeld tot vier maanden ge vangenisstraf omdat hij den tolgaarder van E. een slag met een plank heeft gegeven waardoor deze van E. op den grond viel en bloedend verwond werd. De verdachte en het O. M. zijn beiden in aivpèl gekomen. Op 18 Februari van dit jaar kwam ver dachte met zijn met een paard bespannen wagen bij den Tol te Lijnden. Hij gaf den tolgaarder te verstaan, dat hij bij het te rugkomen wel betalen zou. Getuige van E. verklaarde, dat toen verdachte terugkwam en hij den boom opende, hij plotseling een klap met een hard voorwerp legen zijn achterhoofd kreeg. Hij wist niet meer wat er gebeurde en verdachte reed door, zonder betaald te hebben. Verdachte gaf een andere lezing van het geval. Hij had gezegd, bij het terug- keeren den tolgaarder te zullen betalen. Toen zijn paard voor den tol stond en van E. den boom opende schrok blijkbaar het paard en liep door. Wellicht heeft van E. op dat oogenblik een stoot van den tol boom gekregen, waardoor hij is gevallen. Geslagen heeft verdachte niet. De Procureur-Generaal, mr. Onopius, wees er op dat, ofschoon we tegenworodig leven in een tijd van tollen misère deze zaak met deze actie tegen de tollen niets te maken heeft en eischte bevestiging van het in eersten aanleg gewezen vonnis. De verdediger van verdachte, mr. Roo- bol, pleitte vrijspraak, subsidiair een nader onderzoek. VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND. R. K. Sportvereniging A. V. V. Voor morgen was vastgesteld de wed strijd V.V.L. I—A.V.V. I. Wegons ziekte en andere omstandigheden is echter voor dezen wedstrijd aan den Bond uitstel ge vraagd, welk uitstel zeer waarschijnlijk wel zal verleend worden, zoodat deze wedstrijd geen doorgang zal vinden. Te 2.30 uur speelt het 3e elftal thuis tegen Gr. Floris IV. Dit kan een mooie wedstrijd worden; een voorspelling durven wij niet doen, daar het de eerste wedstrijd is van het 3e elftal. Wij zullen daarom af wachten, doch rekenen op een mooien en fairen wedstrijd. Veel succes. Zweden—Nederland. Volgens de Zweedsche bladen zal de wedstrijd ZwedenNederland het volgend jaar gespeeld worden en wel op 9 Juni te Stockholm. SCHIETEN. Wedstrijden Leidsche Burgenvacht. Dp uitslag der gehouden schietwedstrij den der Leidsche Burgerwacht op 1 en 8 September 1.1. en schiotvaardigheidsproc- ven luidt als volgt Wedstrijden- Afd. A. 1ste pr. Broekhui zen W. F., 2e pr. Bergman D. 3e pr. Kok C. P. Afd. B. 1ste pr. Kooreman O. F., 3e pr. Alphenaar W., 3e pr. Barthen F. G., 4e v. Vliet W., 5e vervallen, 6o Baal G. J. D., Te Kooreman O. F. Afd. Personeel le pr. Barenase J., Se pr. v. Leeuwen J., 3e v. Staveren, J. H., 4e de Wit L., 5e Gadri P. Vetr. le pr. H. v. d. Velden, 2e pr. C. Kaap aan. Vrij baan. 1ste pr. Alphennaar W., 2e v. Staveren J. H., 3e de Wit L., 4e Jaspers H. J., 5e Segaar L. Ch., 6e Baal G. J. D., 7 v. Vliet A., 8 Haverkcrn D., 9 Lange- broolc W. A., 10 Kooreman O. F Winnaar Pijnacker Hordijk Wisselbekcr (tevens kampioen scherp 1928) Alphenaar W met 238 punten. Winnaar L. A. v. Bergen Henegouwen Poker wisselbeker Haverkorn D. Sc'metvaardigheidsproeven. H. v. d. Velden Koning schutter 2e klasse (het eorste lid der E. B. W.). Afd. A. Alphenaar W .en Bergman D. Afd. B. Tigelman M. en van Mens M. Afd. C. Dorst A. P., Baal G. J. D., de Wit L., Kaapaan C., Segaar L. Ch., Kater G. A., Hooijer A. G., Jaspers H. J., en Pijnacker W. De prijzen zullen worcfen uitgereikt in Nov. a.s. op den grooten feestavond inde gr. Gehoorzaal ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Leidsche' Burger wacht Kennisgeving. Te beginnen met Vrijdag 12 October a.s. zullen de schietoefeningen der Leidsche Burgerwacht wederom plaats hebben zoo als voor 1927 was bepaald en wel van 8.30 10.00 uur n.m. op Dinsdag en Vrijdag (Schietzaal M. P.-Kazerne). Voor opgave tot deelname aan een eventueel op te richten Gymnastiek- en Schermcursus bestaat gelegenheid vanaf heden tot op den eorsten schietavond. INGEZONDEN STUKKEN Feest van Christus' Koningschap. Koninginnedag! Dit enkele woord is in staat ons voor oogen te tooveren een spel van klank en kleur! Van kleur vooral! Wat licht 'b hel en feestelijk voor onzen geest op, 't oranje van wimpels, sjerpen en kokardes. Maar spreek over 't feest van Christus' Koningschap en tot de meesten onzer zegt 't weinig of niets. 't Is nu de derde maal dat we dit feest zullen vieren. De 28e October is de groote dag, de dag, waarop wij als trouwe vazal len ons zullen scharen om Christus, onzen Koning, de dag waarop wij den eed van trouw zullen hernieuwen en onze ver knochtheid aan Christus onzen Koning, openlijk willen toonen. 't Moet een openlijke daad zijn en daar om is 't zoo goed gezien van het Hoofd bestuur van den Diocesanen Vrouwenbond in 't Bisdom Haarlem, om daarvoor insig nes beschikbaar te stellen. Maar dat de Vrouwenbond het initiatief hiervoor genomen heeft wil, niet zeggen, dat niet-leden en heeren zich hiervan af zijdig moeten houden. Integendeel! Laten allen dien dag frank en vrij zich tooien met dit beteekenisvol insigne. De kleuren zijn gee! en wit, om dat dit de kleuren zijn van Christus' Ste dehouder; de vorm is die van 'n kruis, om dat zij, die strijden onder het vaan van Christus, in dit teeken zullen overwinnen. N.B. Bonden en vereenigingen kunnen deze insignes a 0.10 per stuk voor hunne leden bekomen bij de Presidente van den Pt. K. Vrouwenbond Mevrouw Manders, Bilderdijkstraat 4. Vraag: Ik heb een meisje dat reeds de zevende klas doorloopen heeft. Zij wordt begin November 13 jaar. Mag ik ze nu reeds van school halen? Antwoord: Neen, volgens de nieuwe leerplichtwet -moet een kind 7 klassen doorloopen hebben en bovendien die klas hébben afgemaakt, waarin het bij het be reiken van den 13-jarigen leeftijd zat. Uw meisje zal dus het loopende schooljaar moeten afmaken. Vraag: Hoe kan men vliegenvuil' van een aquarel verwijderen? Antwoord: Het eenigste middel om vliegenvuil te verwijderen is amonia. Daar echter kleur en verf hierdoor aangetast worden, kan in dit geval amonia niet ge bruikt worden, aangezien vlekken zoudën ontstaan. Een aquarel moet echter achter glas zijn aangebracht, daar hiervoor wa terverf wordt gebruikt en dit dus niet als bij een olieverfschilderij kan worden schoon gemaakt. Vraag: Hoe en wat is er voor noodig om piccalilli te maken? Antwoord Worteltjes, bloemkool, doperwten, tuin- of slabooncn, snijboo- nen, uitjes augurkjes enz. (schoongemaakt 1200 Gr.), 2 flesschen inmaakazijn, 15 Gr. zout, 10 gram gemalen kurkuma, 10 gram gemberpoeder, 100 gram mosterdpoeder. Maak de groenten schoon; snijd ze zoo noodig in stukjes en wasch ze; kook ze vijf minuten in kokend water, laat. ze goed uitlekken op een vergiet. Meng mosterdpoeder, kurkuma en gem berpoeder aan met wat koude azijn tot een gelijko massa (dik vloeibaar). Breng de overgebleven azijn aan den kook, giet er goed roerende of kloppende, de aange mengde massa in en laat de saus roerende 5 minuten doorkoken. Voeg er de groenten bij en laat alles nog eens 5 minuten koken Doe de groenten met de saus, wanneer ze hecleraaal koud zijn in goed schoonge maakte potten of flesschen. Sluit deze. WINTERTIJD De klok een uur teru Den boeien zomer lang -.Heeft ons de klok bedrogen, Den heelen zomer lang Was 't klokkenlist en -logen. Hoe laat. is 't, vroegen wij Des morgens aan ons buurtje, 't Is zes uur, zei hij dan, 't Was vijf, hij loog een uurtje. Als 't twee uur was, waB 't één, Als 't acht uur was, was 't zeven, Wij jokten op één dag Genoeg voor 'n menschenleven. Wij zalen met den tijd, Dus met natuur, te knoeien, En iedereen deed mee, Behalve dan de koeien. Ook wellicht niet Boer Braat, Voor wien de zon zijn tijd is, Die blij is dat hij nu De zomertijd weer kwijt is. Maar morgen zal de klok Den juisten tijd weer geven, Dan is vijf uur, vijf uur En zeven uur weer zeven. Toch heeft die zomertijd Ook voor de klok zijn lusten, Want nu mag z ij vannacht Oók eens een uurtje rusten. Korenbond „St. Willibrord". In onlangs gehouden vergadering va den Korenbond St. Willibrord, gevestigd t Wassenaar, werd liet geven van een Gr( goriaanschen Zangcursus besproken. Indie dit plan kon doorgaan zou zulks plaat hebben te Noordwenk. De koren in de on geving, belioorende bij dezen Korenbon< zouden hierbij gemakkelijk kunnen aanslui ten. Thans staat definitief v&st dat dezi cursus, te geven door Pastoor G. Meijainj „Goede Herder" te Wassenaar, zal door gaan. Van het Zangkoor te Noordwijk gaver zich reeds een voldoend aantal op, terwij zeer waarschijnlijk uit de andere parochies als Oegstgoest en Katwijk a. d. Rijn ziel enkele zullen aansluiten. ALKEMADE. Vleeschkeuring. In den loop der maanc September zijn ter Secretarie de volgende slachtingen aangegeven, bedrijfsslachtin gen: 19 koeien, 18 varkens. Huisslachting: 1 varken. Noodslachtingen: 1 koe, 3 kalvej ren, 16 varkens, 11 schapen en 1 geit. Inge voerd werd 460 K.G. vleesch. Het ontvac gen bedrag aan keurloon is ƒ271.75. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Het koude weer belemmerfj den groei der najaarsproducten en dientenj gevolge is de aanvoer van bloemkool niej erg groot, wat wel eenige prijsverhooginc tengevolge heeft. Veel woi'dt er thans ge-; koc'it voor binnenland. Ook voor conserven wordt flink wat gekocht tegen goede prij zen. De producten zijn wel iets later dai vorig jaar, daarom ook wordt naar betei weer verlangd, omdat het gevaar voor bej viezen groote is dan voige jaren. Peen gaat' goed weg. Uien zijn voor den tijd van het' jaar zeer prijzig. De gewassen zijn hiervan' over het algemeen beBt. Beste zandaard- appelen goed gevraagd tegen goede prij zen, Kleiaardappelen kunnen niet meer dan 1.10 per kist van 25 K.G. opbrengen. KATWIJK AAN ZEE. Rectificatie. Tengevolge van een vergissing zijn gis teren een viertal berichten, Stadsnieuws onder deze gemeente geplaatst. NOOTDORP. Getrouwd: S. F. van Venraay en P E. Haket. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Herfstasters en nog eens herfstasters. Dat is het artikel van heden. De groote aanvoer in enkele dager bracht de prijzen met meer dan 100 pet terug. Thans werd betaald van 1.702.20 per 100 bos. Asters zijn goed gevraagd vooral wit. Blauwe asters 0.26—0.34, idem rood 0.240.30, id. wit 0.601. Pompon Dahlia's ƒ0.45—0.50, Dahlia's 1.50—3.10 Zinnia's 0.500.90, Scabiosa 0.60—0.80, Helianthus 0.400.60, Anjers 1.101.30 Lilyputtevs 45, Montbretia's 0.10—0.12 Chrysanthen 0.150.35, Gele Chrysanthen 3—5. Men is volop aan het bollen planten in de kistjes voor de trekkassen. Het weei is hiervoor zeer goed, zoodat er spoed me< wordt betracht-. ROELOFARENDSVEEN. Paard te water. Gistermiddag werd eon paard van den heer B. alhier door dien*' zoontje langs den weg geleid, toen het plotseling van een vrachtauto schrok en dientengevolge in de Ringsloot terecht kwam. Met behulp van de heeren R. en T. was het dier weer spoedig op het droge ZOETERMEER. Geboren: Marinus Anthonius There sia, zoon van N. Gareman en A. M. J. le Nijenhuis. Gehuwd: C. J. A. Moers, 26 jaar te Gegwaart en M. A. den Elzen, 26 jaar al hier t— E. H. Oskam, 26 jaar te Zegwaart en E. C. Hartog 21 jaar te Zoetermeer. ZEGWAART. Geboren Susanna, dochter van W, M. Drogman en A. ter Veen. 6 e li u w d Aric Groenheijde, oud 21 jaar en Helena Johanna van der Vooren oud 19 jaar. 2—3

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 10