Gemengde Berichten. Buifenl. Berichten. A.s. Zaterdag wordt voorgoed/gesloten Rechtzaken. h. Ten INQ I 'cvenc^e "weldoeners, waaronder algemeene H. ■4 Communie, waarna gezamenlijk ontbijt in het Patronaat. ■4 V 's Avonds 7 uur lof. waarna feest vergade- ring, waarbij alle huisgenooten der leden, be- I nevens alle niet-leden arbeiders, alsook de do- I nateurs worden uitgenoodigd. Den leden wordt verzocht die dagen het insigne zichtbaar :en, te dragen. ALPHEN AAN DEN RIJN. Geboren Ida Jacoba Maria, doch ter van J. P. Kortman en AL J. Koot Andries, zoon van F. van Varifc en H. Dissel Teunis, zoon van A. van Hans- wijk en W. K. Loenen Johanna Apolo- nia. dochter van J. N. van der Geest en S. W. van der Poel Cornelia, dochter van C. L. Staring en B. W. Bouman Jacobus, zoon van A. van Beerschoten en C. Dantjes Hendricus Gerrit, zoon van 0. Boogert en H. G. Flory Willem, z. van J. D. Broere en H. van Winkel Leendert, zoon van A. C. Koetsier en L. de Jong Leendert Cornelis. zoon van H. C. van Leijden en AL A1. C. Kant Gijsbertus, zoon van T. Zekveld en N. de Haan Aaltje, dochter van J. Krijgsman en A. Bruinstroop (won. te Goudswaard) •-Johanna, dochter van P. Verkade en W. A. van Klaveren Annie Else, doch ter van J. P. Abbinga en J. A. Jellema. Overleden: P. Noorlander jm. 4 'dagen (overl. te Leiden) N. A. Kleijn Jm. 14 maanden. ZEVENHOVEN. f Geboren: Albertus, zoon van L. J. Stein en L. Boer Antonius Wilhelmus Josephus, zoon van J. li. Spruit ,en J. AL van Schalk. aretha - AI J. W H. J Rijn door den een een hi Lei' cht- ONGELUKKEN. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Een man overreden en gedood. Zondag is op de spoorlijn Meppel Steenwijk bij een onbewaakte overweg Al een man overreden en gedood, liet zwaar verminkte lijk is naar Steenwijk vervoerd. De trein, waarmee het onge luk gebeurde, ondervond twintig minuten om{vertraging. Botsing tusschen autobus en tram. Geenpersoonlijke ongevallen. Gisterenavond te ongeveer half negen is te Schiedam op den Botterdamsellen dijk vlak bij de Koemarkt een autobus van den Treindienst, komende van Rotterdam op een zich in tegenovergestelde richting hegevenden tramwagen van lijn S gereden, botsing had met zulk een kracht HLms,- dat het voorbalcon van de tram vrijwel geheel werd verbrijzeld evenals de Eli Uil- viijwei sciiow der motorkast en het voorgedeelte van de bus. Buiten de ernstige materieele schade uiliep het ongeval goed af. De bus vervoer de geen passagiers en de chauffeur be- I kwam slechts een onbeteekenende snij- wonde. a rig Ook de bestuurder van de tram liep den geen noemenswaardig letsel op, evenmin het als de trampassagiers. Het verkeer oiider- Hetvond grootc stagnatie, f-jjj De tramlijn naar Rotterdam en de Eot- d( terdamsclie dijk waren versperd. Het" bel tramverkeer moest over de van Rotter dam komende lijn plaats hebben, terwijl het overige verkeer benedendijks en langs veg de werf Gusto" werd geleid. juk 0m kwart over tien was de versperring eei Zoover opgeruimd, dat het verkeer weer jjr normaal kon plaats hebben. Wielrijder door autobus overreden. Zondagavond te kwart voor twaalven is jerj op den Delftweg te Rijswijk, ter hoogte van den Kalkoven, de militair W. V. uit ejJ Ri jaw ijk, die per rijwiel op weg was naar Den Haag', door een hem achteroprijdendc autobus van de Z. H. A. M. overreden. werd per auto naar bet militair hospitaal vervoerd, waar ernstige kneuzingen en een vermoedelijke bekkenbreuk geconstateerd werden. Het rijwiel was totaal vernield. Tegen den chauffeur van de bus P. v. d. M. uit Rotterdam, die verklaarde den wielrij der niet te hebben gezien, is proces-ver- beel opgemaakt. Kind gestikt. II Te Fléringen bij Almelo is het 1 1/2-jarig kindje van het echtpaar V. met het hoofd je in een melkbus geraakt en gestikt. WEER EEN MOORDDRAMA TE AMSTERDAM. Meisje vermoord door een Italiaan. Dedadergearresteerd. Gistermiddag omstreeks half vier heeft ;eïfcich te Amsterdam op de brug van tie bet Koningsplein tegenover den Kcihgen- •n ycg in enkele oogenblikcn een vreeselijk drama afgespeeld. et Volgens de verklaring van een ooggetui- J, ge stonden op dat oogenblik een jongeman en een twintigjarig meisje op de brug te praten. Daar hun woordenwisseling rat geheel niet heftig was en niets er op dmd- |d do, dat de jongeman en het meis]e twist hadden, sloegen de voorbijgangers geen aandacht op het gevaar. Plotseling echter haalde de man uit zijn J. jaszak een revolver te voorschijn en loste laarmee tweo schoten op het meisje. lie eerste schot trof het meisje, dat zich om- T wendde en blijkbaar vluchten wilde, in n den rechter bovenarm. Onmiddellijk daar- j. op, nog vóór omstanders dit hadden kun- Hen verhinderen, loste de man een twee e ichofc, dat ditmaal beter doel trof en het meisje deed ineenzakken. De dader keerde daarna het wapen te gen zich zelf. Een derde schot klonk cn c e nan stortte eveneens neer. Ijlings toege schoten politieagenten hielden de gróote menigte, die zich onmiddellijk op de P'e* des onheils had verzameld, op een afstand en belastten zich met het transport van de beide lichamen naar liet Politiebureau aan den Singel, dat zich in cle"onmiddellij- |ke nabijheid bevindt. Het meisje leefde nog, toen het er .m- Hengcdragen werd. Dc tweede kogel bleek Laar in den rug, vlak onder het rechter schouderblad te zijn gedrongen en den longtop te hebben doorboord, Zij gaf eenig bloed op en overleed na enkele minuten, zonder nog tot het bewustzijn te zijn te ruggekeerd. De naam van het vermoorde meisje, dat in de Nes woonde en zonder beroep was, luidde Truus Glabbeek. De dare, een vier-en-twintig-jarigc Ita- liaanache beeldenmaker, genaamd Nardi Domenieo, die eveneens in de Nes woonde, bleek geen letsel bekomen, maar door de hevige emotie het bewustzijn verloren te hebben. Men moest er voorloopig van af zien hem aan een verhoor te onderwerpen. Omtrent de motieven, die de man voor zijn daad heeft gehad, tast men nog in het duister. De op hem bevonden papieren ge ven daaromtrent geen opheldering. Ver moed wordt echter, dat men hier met een liefdes-historie te doen heeft. EEN JUWELIIERSWINKEL LEEGGESTOLEN. ■Jtf.OOO aan sieraden en 400 aan contanten ontvreemd. Zondagmiddag is te Rotterdam een inbraak gepieegd, welke zoowel door de wijze, waarop de dieven hun slag hebben voorbereid, als door de grootte van den buit tot de zeldzaamheden behoort. In pand 20 aan den Binnenweg is ge vestigd een filiaal van de juwelierszaak van de firma A. Siebel Jr. Zondagmiddag omstreeks 4 uur heeft de filiaalhouder met vrouw en kind zijn boven den winkel gelegen woning verlaten. Tegen half zes is de bewoonster van de tweede étage, een bejaarde dame, naar de kerk gegaan. Toen zij in den win kel kwam, zag zij, dat daar alles over hoop was gehaald. Enkele sieraden lagen platgetrapt op den grond en verder wa ren alle vitrines en de uitstalling leeg ge haald. De dame heeft dadelijk de politie gewaarschuwd, en deze heeft terstond 'n onderzoek ingesteld. Daaruit is het vol gende gebleken: Achter den winkel is een kantoor gele gen en een muur van ongeveer 30 centi meter scheidt dit kantoor van een opslag plaats van meel, welke in het aangren zende pand is gevestigd. Tegen dezen tusschenmuur zijn zakken met meel op geslagen. Nu is gebleken, dat de dieven in deze stapels zakken, een nestje had den gebouwd door een aantal zakken te verplaatsen. In dit nestje zit men, voor een ieder in het pakhuis verborgen, vlak tegen den tusschenmuur. In dezen muur hebben zij een gat gehakt, dat groot ge noeg is, om een volwassen man door te laten. De politie veronderstelt, dat de die vendie heel wat tijd noodig gehad moeten hebben, om het gat in den muur te breken zich gedurende een groot aantal weken, iederen Zaterdagmiddag in het pakhuis hebben laten insluiten; om dan, als de gelegenheid gunstig was, den muur te bewerken. Langzamerhand is het hun gelukt, op één plaats dezen muur dunner en dunner te maken, totdat dan eindelijk. Zondagmiddag, het doorhakken van het laatste stukje, de voorbereidin gen, tot den grooten diefstal heeft vol tooid en zij naar binnen konden gaan. Ook in een anderen muur. welke de af scheiding vormt, met een sigarenmakerij, bleek op die manier een gat te zijn ge maakt. Voor zoover men heeft kunnen nagaan, is daar niets gestolen. De waarde van de gestolen sieraden aan het maken van een inventarisatie is men nog bezig bedraagt rond f 40.000. Bovendien is uit de kassa een bedrag van f 300 a f 400 gestolen. Inval jn een Politiebureau. Een agent gewond. Zaterdagavond werd te Sneek, aldus ,,0. N." de 62-jarige D. O. ter zake openbare dronkenschap, door de politie aangehou den, tegen welke aanhouding hij zich met geweld verzette. In de nacht daarop drong 'n 4-tal personen, waaronder 2 zoons van v. ,Q. het politiebureau binnen waar slechts één agent aanwezig was. Men viel den agent aan en verwondde hem vrij ernstig. De agent trok zijn sabel en geraakte in een gevecht met drie personen. De sabe! raakte hij kwijt en tijdens deze worste ling heeft een der zoons van O. zich naar de cel begeven waar zijn vader zat en be vrijdde dezen. De. agent trok toen zijn re volver en heeft hiermee tienmaal gescho ten, hetgeen niet voorkomen kon, dat de indringers verdwenen. Op weg naar huis ontmoetten zij twee agenten op den Lemmerweg. Er ontstond weer een gevecht, waarbij verschillende re volverschoten vielen. Den volgenden mor gen zijn alle vier personen door de poli tie aangehouden. Zij werden gevankelijk naar Leeuwarden overgebracht,; Ook te Utrecht is volgens politiebe richt een ruitenkrasser aan het werk. Ver scheidene gevallen zijn gemeld, o.a. op den Amsterdamschen Straatweg eii in de Lan ge Viest raat. De ruitenkrassers te Gouda. Ook te Gouda hebben ruitenkrassers hun kwaadwillig werk verricht. Zater dagavond jl.zijn een zeer groot aantal ruiten van winkelzaken, groote zoowel als kleinere, bewerkt geworden op een wijze, die alle perken te buiten gaat. brassen van meters lang zijn aangebracb' waardoor de ruiten ten zeerste zijn be schadigd. Vrijwel zeker is, dat meerdere perso nen aan het werk zijn geweest. Het is de politie niet mogen gelukken de daders te arresteeren. Berucht inbreker aangehouden. De 26-jarige schilder J. V., zonder vas te woonplaats, die gesignaleerd stond, verdacht van diefstal van een flets te Den Helder, is te Rotterdam aangehou den. Men vermoedt, dat deze man zich in den laatsten tijd schuldig heeft ge maakt aan inbraken te Leiden. Den Haag. Delft, Vlaardingen en Velsen als mede te Rotterdam. O.a. zou hij zijn slag hebben geslagen in kerken. V. is een goe de bekende van de politie. Branden. De woning van J. Eb binge te Borger is Zondag een prooi der vlammen geworden. Er kon niets worden gered. Dc oorzaak is onbekend. Omstreeks half negen oatstond gis terenavond brand in hotel „De Zon" aan de Breestraat te Beverwijk. Binnen twee uren brandde het geheele gebouwencom plex, bestaande uit hotel, eafe, garage en groote vergaderzalen, totaal uit. orzekc- ring dekt de schade. Scheepsbrand. Gisteravond is brand ontstaan, vermoe delijk tengevolge van het wegspattcn yan vonken uit den vuurhaard, in de machine kamer van het stoomschip Commewijnc van de Kon. W. L M., welk stoomschip in reparatie is bij de Nederlandsche Droog dok Mij. te Amsterdam, en ligt naast dok 3 van deze maatschappij. De op het schip aanwezige wachtman zag dat rook opsteeg uit dc machinekamer. Hij alarmeerde eerst het op de emplacementen van dc maatschappij aanwezige personeel, hetwelk met een straal het vuur aantastte. Zeer spoedig daarna verscheen de drijvende stoomspuit Jason met nog twee motorspui ten van de Amsterdamsehe brandweer. De brand liet zich vooral in den beginne ern stig aanzien, de buitenwand aan bakboord zijde stond rood gloeiend. In de machine kamer was een houten stelling in verband met de noodige reparatie in brand ge raakt, en deze stond spoedig geheel m lichte laaie. Het vuur vond voedsel in het in de machinekamer liggende poetskatoen. Bovendien geraakte een kleine smeerolie- tank in brand en de brandende olie ver spreidde zich in de omgeving. De brand weer zag zich zoodoende geplaatst voor een zeer feilen vuurgloed. Na drie kwartier was zij den brand echter meester, en spoe dig daarna was deze met drie stralen ge- bluscht. De schade is nog al meegevallende machines zijn vrijwel onbeschadigd geble ven. De drijvende stoomspuit had zich voornamelijk bezig gehouden met. het nat houden van de scheepswanden aan den buitenkant. Dingen die gebeuren. Het gebeurde kort geleden in een onzer pro- vinricle hoofdsteden, dat op 't etensuur iemand een gezellig uitziende eetgelegenheid binnen stapte. Dc gedienstige kellner overhandigde bcm een spijskaart, waarboven met groote letters de gebruikelijke woorden „Plats du jour" prijkten. Onder de verscheidene aanlokkelijke benamin gen (die gelukkig in het Nederlandsch waren opgesteld) trok hem het meest aan „Geldërsche worst met groene en witte boonen 1.25. Heelemaal onder aan de lijst, door een kleine tusschenruimtc van de andere opgesomde ge rechten gescheiden, stond vermeld: „Gcfdersche worst met witte en groene boonen" 1.50. Dit nu bracht den gast eenigszins in verwar ring, maar hij was nieuwsgierig, wat de reden er van kon zijn. dat1 voor eenzelfde gerecht twee varieerende prijzen in rekening werden gebracht. Hij vroeg uitlegging aan den kellner. die met de noodige verbazing in stem en houding zei, dat het eerste „Plat du jour" was en het tweede „Dagschotel". De gast snapte nu heelemaal niets meer van het geval, maar de bedienende geest had zoo veel verbazing over zijn vraag getoond, dat hij slechts aarzelend naar uidegging dorst te vra gen. Toen klonk op een toon alsof een meester een van zijn minst snuggere leerlingen iets dui delijk wilde maken: „Een dagschotel" is na tuurlijk grooter dan een „Plat du jour", en dus moet er meer voor betaald worden. Alzoo werd in een onzer provinciale hoofd steden geleerd, dat iemand, die op zn Neder landsch wil eten, geacht wordt een grootere maag te hebben dan hij die ditzelfde op z'n Fransch doet. Volgens „Nederlandsch Fabricaat" is dit ver haal historisch. JVGEZON'DEN MEDEDEF.UNO ONGELUKKEN. Zwaar weer op den Atlantischen Oceaan. Verscheidene schepen hebben vertraging. De Fransclie Lijnboot „Degrasse" kwam Zondag met 45 uur vertraging uit Havre te New-York aan. De kapitein verklaar de, dat hij op geen enkele reis tiog zulk zwaar weer heeft meegemaakt. Oo 11 Ja nuari. aldus de kapitein, was de barome ter tijdens een hevigen sneeuwstorm ge daald tot 728 millimeter, d-i. op een na de laagste stand, die in de laatste 27 jaar in het Noordelijke deel van den Atlantischen Oceaan is afgelezen. Deze storm heeft ook de andere groote transatlantische stoomschepen met enkele dagen vertraging doen aankomen. O.m. heeft reeds de ..Rotterdam" draadloos geseind, dat het schip, ten gevolge van den storm. 24 uur te laat zal aankomen. Sneltrein in Portugal gederailleerd. De sneltrein van Oporto is bij Conto- mil gederailleerd. Twee spoorwegbeamb ten werden gedood; er zijn verscheidene ernstig gewonden, onder wie de trein- chef. De onbewaakte overwegen. Naar de ochtendbladen melden, is een auto, waarin vier personen waren geze ten. nabij het station Friedeberg door een trein gegrepen. Twee personen werden gedood, twee gewond. Een oudje. Zaterdagmiddag is te Einbsen in het district Luneburg de oudste vrouw van Duitschland de weduwe Johanna Obrigt gestorven. Zij was 6 November 1821 te Hamburg geboren en leefde sedert haar 103e jaar te Embsen. waar tal van bezoe kers uit alle deelcn van de wereld naar haar kwam zien. Tot aan haar dood was haar geheugen uitstekend en zi» kon o.a nog zeer levendig verhalen van den grooten brand, die in 1842 te Hamburg heeit gewoed. Haarl.straafr'hcad Doorsteeg HEBT 6E DUS VOOR UWE JONGENS. PAKJES, JASJES, JEKKERTJES, CAPES BROEKJES ENZ. N00DIG, KOOP DIE DAN DEZE WEEK IN CAHEN's MAGAZIJN EN 2039 Groote koude in New-York. Naar de ochtendbladen melden, is ten gevolge van een plotselinge daling in de "temperatuur in de voorsteden van New- York de thermometer plotseling tot 23 graden onder nul gedaald. Reeds zijn tal van personen door de koude omge komen. Twee Engelsche dulkbcoten naar Australië. Twee nieuwe Australische duikbooten, de Oxley en de Ohvay, zuullen 8 Fe bruari uit Portsmouth naar Sydney ver trekken. om voor het eerst voor zulke vaartuigen de reis van Engeland naar Australië zonder geleide te ond nemen. Elke duikboot zal met zeven o.iicieren en 60 minderen bemand zijn. Tot de ha vens die zij onderweg zullen aandoen, behoort ook Tandjong Priok. Een Au stralische kruiser zal hen op 25 April b.ij het Thursday Island opwachten. men f050 of J dag. D. W. d. B. N. met een auto rijden door de Watcrseeg f2 of 1 dag. J- B. openbaren dronkenschap 3 of 3 dagen. D. K. id. id. T. v. V. Aarlapdervccn. met een auto rijden door de Waterstëeg 1 of 1 dag. J. W. Hazerswoude, met een auto rijden zonder voor- en achterlicht 2 x 3 of 2 x 1 dag. P. P. C.. met een rijwiel rijden zonder licht 2 1 dg Waar geen woonplaats is vermeld, is deze te Leiden. Dc verduistering bij de Centrale Suiker- Maatschappij te Rotterdam. De Rotterdamsche rechtbank heeft de strafzaak behandeld tegen den 26-jarigen kantoorbediende die heeft terecht gestaan ter zake van verduistering in dienstbe trekking. De dagvaarding legt den verdachte in de eerste plaats ten laste, dat hij eind Augustus 1926 20 talen suiker a 100 Kg- welke suiker hij als bediende van het de pot Rotterdam van de N. V. Centrale Sui ker Maatschappij te Amsterdam onder zich had. if de geldelijke opbrengst van den verkoep van den suiker aan M. Land heer te Schiedam, ten bedrage van f 1085 zou hebben verduisterd. Voorts zou ver dacht»' in hel tijdvak van Juni 1925 tot April 1926 meer dan 2000 balen suiker a 100 Kg. of de geldelijke opbrengst van den verkoop van deze suiker aan A. C. Hoogendam ten bedrage van ruim 90.000 hebben verduisterd. De ambtenaar van het O. M., mr. A. Rombach, aclite de verduistering van de balen suiker betreffende Landheer niet bewezen, wel de wederrechtelijke toe- eigening van de gelden. Spr. neemt aan een bedrag van f 80.000; niet van de sui ker. want die afleveringen aan Hoogen dam acht spr. niet onrechtmatig. De eisch luidde, rekening houdend met het feit, dat de leiding van het kantoor in verkeerde handen was, een gevange nisstraf van één jaar en zes maanden. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Paard en auto. Voor den plaatsver. kantonrechter Mr. Nord Thompson stond terecht J. A. de Z. te L e i- d e n, die met een paard en wagen op.de Haar lemmerstraat niet genoeg was uitgeweken om een auto te laten passeeren. Krachtig ontkende verd. zijn schuld dienaangaande. Daar er raen- schen links van zijn wagen liepen had hij de auto niet gezien noch gemerkt, dat deze wilde passeeren. Twee inzittenden uit de auto werden als ge tuige gehoord, die geen van beiden iets nieuws wisten aan te voeren. De ambtenaar achtte de schuld van verd. be wezen en eischte 5 of 5 dagen. Uispraak over 14 dagen. In de volgende zaken veroordeelde de kan tonrechter: H. C. L. Noordwijk, overtr. der Ar beidswet, 2 x 1 of 2 x l dag: H. D. Noord- wijkerhout, loopen op verboden grond 1 of 1 dag: Ch. v. A. zwervende, openbaren dronken schap ƒ3 of 3 dg. P. N. openbaren dronken schap f 3 of 3 dg. P. H. en P. D. v. Z. bu rengerucht ieder 3 of 3dg. J. A. v. d. O. als best van een auto, bij het veranderen van rich ting geen teeken^geven f 4 of 2 dg. J. E. met een auto rijden zonder licht 4 of 2 dg. T. v. V. Aarlandervcen, met een auto rijden zonder num- merbewijs 4 of 2 dg. A. d. L. te Zoeterwoude, een auto onbeheerd laten staan 1 of 1 dg. J. P. E. Rijswijk, een auto onbeheerd laten staan f i of 1 dag. W. A. F. te Leiden op de keu ring var vee en vleesch 5 of 2 dg. L. W. v d L. zonder vergunning met een autobus een standplaats ii nemen 10 of 5 dg. J. T. overtre ding der IJkwet 0,50 met verbeurdverklaring. H. K. Noordwijkerhout. loopen op verboden grond 1 of 1 dg. H. v. d. H. Noordwijk. over treding der Spoorwegnet en met een auto rijden zender rummerbewljs 2 x 3 of 2 x 1 d3g. J. A. K. ir.?l een auto rijden zonder nummerbewijs treding der Spoorwegwet en met een auto rijden zondt-r rood achterlicht 3 of I dag. P. F. V. Hazerswoude. overtreding politieverordening 1 of 1 dag. J. K. Haarlem, met een auto rijden docr de Watersteeg 2 of 1 dag. G. A. G. Noordwijkerhout, met een auto rijden zonder spiegel 3 of 1 dag. T. d. B. vr. P. S. overtre ding der Leerplichtwet, geen straf. S. v. d. K vr. J. K. id. persoonlijke verschijning van verd. gelast. C. K. vr. P. N. id. id. J. M. Vr. E. G. id. f 4 of 1 dag. C. d. 1. R. vr. L. v. A. id. f 5 of 2 dagen J. W. L. T. vr. I. v. d R. id. 3 of 1 dag. 1. M. T. vr. H. J. K. ld. ƒ2 of I dag. E. Z. vr. d T id 4 of 1 dag. P. v. B. Rijnsburg 5 of 2 dagen. G. P. Sassenhcim id. 5 of 2 dagen. D. d. M. Rijnsburg. te Noordwijk tegen een muur leunen 0.50 of 1 dag. A. L. Noord wijk, met een rijwiel rijden zonder licht, 2 of 1 dag. A. M. Sassenheim. met een rijwiel rijden zonder licht ƒ5 of 1 dag. C. v. d. P. Katwijk met een rijwiel zonder bel 2 of 1 dag. W. C. v. R. Stompwijk met een motorrijwiel rijden zonder rij- en nummerbewijs 2 of 1 dag P. B. Noordwijk ,mct een voertuig rijden zonder voor- en achterlicht ƒ10 of 3 dagen. A. v. d. W. Noordwijk, met een rijwiel rijden zonder rood achterlicht f 5 of 2 dagen. A. G. v. R. Noord wijk, met een rijwiel rijden zonder licht 2 of 1 dag. M. C. v. S. met een rijwiel rijden zon der lrood achtericht 5 of 2 dagen. A. L. met een rijwiel rijden zonder licht 2 of 1 dag. J. J. met een rijwiel rijden zonder licht f2 of I dag. D. F. met een rijwiel rijden zonder bel 2 of 1 dag. H. K. met een rijwiel rijden zonder rood achterlicht f 5 of 2 dagen. H. S. Amsterdam, te Leiden zonder vergunning muziek maken ƒ0.50 of 1 dag. L. K. met een rijwiel rijden over een voetpad 1 of 1 dag. C. F. M met een voertuig door een verb, steeg rijden I of 1 dag Ch. J. v, d. B. tc Leiden zonder vergunning mu ziek maken f0.50 of 1 dag, J. L. v. d. H. tc Leiden op een hondenkar plaats nemen 3 of 3 dagen. J. A. d. H. een ongemuilkorfde hond als trekdier gebruiken 3 of 3 gen. VV. G. J vuilnis In openbaar water werpen 3 of I dag H. K. overtreding politieverordening f 1 of 1 dag. Th. D. L. id. id. J. D. v. d. B. met een handwagen zonder verg. een standplaats inne- 4 (6e SI AAlSLOTERIJ Trekking va» Maandag 23 Jan. 1023. 5c Klas. 5e Lijst ttoogc prijzen: 12048 10 000. 312! 1500. 3251 6S07 14326 1000 4485 8673 9623 400. .302 15346 13919 1-200. 341 1508 4114 4635 7230 9366 9S79 10S66 11891 11951 13456 15016 16022 17135 18329 IS579 193;: 19.595 19755 Prijzen van "0, 43 52 286 2S7 2SS 313 491 510 590 653 661 1214 1279 1285 1292 1346 1530 1598 1601 1614 1813 18S4 2003 2203 2268 22S0 2283 2314 2390 2391 24 IS 2441 2515 2817 3018 3090 3151 3249 3392 3295 3540 3605 364 S 3669 3696 3717 .3326 .3863 3948 3956 4070 4183 4220 4530 4570 4596 4664 4681 4690 4714 4735 4754 4755 4S92 5239 5250 5279 5307 5356 5364 5374 5-131 5521 5633 5746 5771 5S25 5838 6C0S 6138 6246 6365 6366 6554 657.' 6652 68 IS 6S77 6926 7032 7IS3 7332 7405 7194 7559 7569 7571 7674 7858 7S72 7917 8018 8044 «261 8270 8287 8.355 8391 8403 8504 S595 8599 86 IS 8659 8703 8763 8771 8835 9006 9215 9261 9275 9276 9449 9507 9693 9829 9933 9955 9998 10202 10325 10353 10391 10417 10419 10480 10344 1056S 10714 10715 10937 11146 11197 11243 11573 11663 11670 11736 11797 11884 1IO30 11964 12063 12200 12246 12305 12436 12467 12667 12693 12742 12774 12967 13071 13156 13198 13303 13365 I344S 13499 15581 18702 13712 13931 13974 14150 14202 14235 14294 14519 14583 14800 14802 14966 15166 15294 15517 15622 15645 15675 15910 15962 16016 16019 16146 16190 16256 16528 16690 16734 16960 17362 1736-1 I7M9I 17607 17'65 18030 13172 1S645 18795 18337 18966 19010 19274 19294 19422 10454 19544 19867 19939 20023 20235 20434 20513 20579 20629 20662 20675 2067 S 20709 20835 20SS5 20927 20994 NIETES: U 117 132 150 151 154 178 191 227 253 342 396 401 428 45.3 459 465 506 517 539 570 783 809 876 884 917 935 1034 1042 1059 1091 1100 1101 1112 1113 1152 1104 1210 1211 1226 1291 1293 1295 1303 1330 1384 139.' 1406 1-160 1161 1563 1574 1588 1590 1603 1624 IG40 1642 1647 1783 1882 1956 1972 2035 2038 2069 2075 2210 2262 2271 2547 2451 2453 2467 2471 2504 2621 2626 2631 2721 2722 2799 282-1 2966 2989 3057 3102 3105 3154 3371 ast 8 3305 332.3 3351 3366 33;-,7 "3416 3421 3138 3441 3548 3617 3647 3663 3699 3715 3728 -3795 3939 3945 3964 3970 3974 3993 4023 4083 4127 4147 4159 4269 4301 431-6 4351 4366 4394 4-127 4492 4506 4529 4531 4541 4646 4691 4729 4758 4901 4923 4960 5001 5026 5634 50u2 6103 5210 5227 5276 5329 5405 5132 5413 5495 5560 5618 5620 5654 5721 5735 5845 5850 5950 5966 5979 6053 6073 6123 6132 6136 6191 6202 6211 6235 6250 633.' 6333 6379 6380 6401 6420 6438 6410 b-117 6460 6462 6175 6544 6363 6640 6685 6743 6749 6S04 6SJJ 6816 6361 694U 6945 6949 6963 7000 70 j 8 7022 7030 7 Of 1 7085 7094 717.1 7213 72JW 7267 7285 7395 74.11 7414 7468 7459 7509 7521 7524 753b 7 êi)3 7565 7624 76,'i6 7685 7707 7722 7740 Ti 15 7760 77»! 773S 7814 7843 7,9( 79-16 7 7999 8031 8032 8071 81 CO 8118 8(27 81.1 8137 8221 8237 8258 S311 8322 8353 8 7 8443 8479 8511 8 -V) 8767 8819 886 1 8911 8943 8984 9029 !>ÜÏ5 9163 9211 9257 9285 9287 93»3 9333 9.1 "9 9405 9412 9435 9161 9472 9475 95--3 9505 0-3.S 9 578 9614 9621 9622 9698 9712 M579 IC',63 11180 11183 11317 11541 il :»7 11 >57 11 MO 12010 12165 12501 1380.5 13084 10396 10670 i mm 9714 98-13 10315 0741 9774 9796 0'JSri 10034 10191 10412 10436 10572 li-'>16 10843 10856 11113 1] 131 1114.3 11-54 112" 1!"V, 11 ?0H 11817 11.32» 11334 11349 11368 11 00 11106 11467 1148. 11677 1184? 12012 13176 12514 128.14 13088 11401 115 55 11560 11602 11739 11750 I hall II85S 1)870 12032 l.'iilia 13067 '237 1 3355 1331.7 IJS 12; 136' 1330.3 13304 13228 13463 1351.3 13543 18605 18 13717 139 30 1.3036 14002 Hl.-1.1 1.1102 14107 14213 11231 1-1255 14162 14107 14500 1<7',3 14773 1 18,31 15071 13108 1311.3 13339 13332 15342 12426 13436 I54C2 12636 15643 15673 15 SU;, 150.30 15077 16305 16289 16303 16410 16128 16460 10307 16046 16608 16872 16894 16002 17202 17212 17291 17513 17561 17. J7SI4 17851 17885 18035 18049 18070 18240 18248 1.S271 15502 18:03 18544 18762 18792 13801 19018 19042 19(01 19305 19308 19400 19516 19527 19532 lOOss 10059 19714 1997.3 30024 200.35 20273 20299 20317 2U.3I7 20523 211.557 20826 20S3S 20842 rbclc 1-S.-7 l»o4 12914 13094 13101 13131 13235 13263 i 15 16 13,5,59 1.37,52 1.1700 14017 M022 11151 1415,3 1426.3 14308 14627 14659 11891 14935 15194 15701 15.14S 1533.3 15458 15561 15.794 157.38 16036 16123 16321 16333 16466 1651.3 16707 16747 16927 16063 17300 17397 176.0 171.9 5 17s99 1790J 1811.56 180,8.8 18.112 18361 18577 18627 18807 18883 19111 191.34 19-133 19443 19551 19562 11575 11591 1I7ÓI 11768 11585 I1967 12080 12088 123 42 1 2354 12576 12685 1483; 17300 i 198.53 20131 20136 20519 20364 20865 20654 20851 20865 405 70 rn/z 17350 70. 14043 14051 U182 Ml 57 14383 14395 14673 14701 140.39 11997 15227 15246 15371 15382 15605 15616 15752 15795 16151 16166 16375 1/7395 16546 16582 16763 16786 16966 17160 17407 17415 17697 17718 17925 151.21 18152 181 S3 18373 18402 18631 186*8 18902 18952 19212 19287 19448 19450 19621 19660 19580 19829 20170 2017-3 20370 20381 20680 20712 1405 70;

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 7