Bij zoom hardnekkigen hoest I akker* WSIROOP Voorde Borst. Nancy Trevanion's Erfenis. 19e Jaargang DE LEIDSCHE COURANT, Vrijdag 6 Januari 1928. Tweede Blad No. 5764 RECLAME. futjf ii gecaHtn tan tl e pet Je hottl it <411 et''s Alaijt>'oop ge bleken ven onschatbaar nat te zijn. Het ge bruik geeft onmiddellijk verlichting lij die bc nauivde hoestbuien, te elke bij chronische bronchitis en oerouder den hoest plegen ecoi te komen. De ruiden- tfroop tier sterkt boven dien hel door het her haalde teherpe hoesten verzwakte ademhal ngs- orgaan Zij „smeert" de longen. In ie volksgeneeskunde doet de gevaarlijke f/bel'opgeld, dat hoest moet slijten/m.h.wj moet worden verwaarloos/. Kaar y an neer Ge er prijs op stelt, dat Uw hoest U niet overleeft, wantrouw dan zulke noodlottige „wijsheid" en gebruik eenigen tijd geregeld Akker's Ab dijsiroop. Dan zult U beter doen. RADIO-PROGRAMMA BINNENLAND. DE KATHOLIEKE RADIO-OMROEP. Een noodzakelijke verklaring. Dezer dagen is in „De Tijd" en andere katholieke bladen gewaarschuwd (naar aan leiding van een Godslasterlijk verhaal, uit gezonden door Huizen), dat niet al es, wat van den Huizenschen zender komt, voor katholieken geschikt is en dat men aileon moet luisteren naar wat van den katholieken Kadio-Omroep uitgaat. Naar aanleiding van die waarschuwing was de linksche pers er als de kippen bij cm te spotten: Ziedaar, hebben wij het niet gezegd? Het sectarische in den aether en..„ de rechtschen nu al aan het vechten.... De rechtsche partijen samen op den Hui zenschen zender hadden nu al ruzie.... Maar de zaak zit geheel anders. Het secretariaat van den K.R.O. geeft in „De Tijd" van gisteravond „een nood zakelijke verklaring", waaraan wij het vol gende ontleenen: „Alle katholieken van Nederland moeten weten, dat de protestanten, die voor Kerst mis godslasterlijke taal hebben uitgespro ken niet onze bondgenooten waren en óók niet een groep van menschen, die wij of de geloovig protestanten op den zender van Huizen hebben toegelaten. Integendeel. Het was de V.P.R.O., de Vrijzinnig protestantsche omroep, die door den Minister van Waterstaat, tegen onzen zin in, voor één avond in de week (Vrijdags) op den Huizenschen zender is geplaatst. Wij moesten het toelaten wegens overmacht. En dezer dagen hebben wij nog heel krachtig big den minister geprotesteerd, toen hg geneigd scheen dien vrijzinnigen nog meer zenduren te geven. De V.PJR.O. nu is een omroep, die niet bij ons, rechtschen, behoort, maar bij links en dus op Hilversum zijn programma's moest uitzenden. Hij is verwant aan de religieus- socialisten, politiek behoort hij bij de vrij zinnig-democraten (Marchant), bestaat uit menschen, althans de toonaangevende, die er pantheïstische ideeën op na houden, de Godheid van Christus loochenen en de ge schiedkundige waarheid der Evangelieen. Deze menschen hebben in den Kersttgd en dat onzes inziens met de expresse be doeling om duidelijk te laten uitkomen, dat Huizen geen rechtsche zender was, gods lasterlijke taal gesproken, niet degenen, welke met ons den Huizenschen-zender Douw den. Want deze staan even ver van die vrijzinnigen af als wg, en hebben zich even goed geërgerd als wij. Maar wij staan even eens voor het feit, dat zg gedwongen hen op den Huizenschen zender moeten toelaten. Het gaat dus ook niet aan, om hen, die van hun kant alles in het werk stellen om met ons te strijden tegen het ongeloof, er van te beschuldigen, dat wij, door met hen samen te gaan, verwarring stichten in de gemoederen der Katholieken. Want het zij hier nog eens herhaald: 't Is alleen Vrijdagavond van halfacht af, dat zij uitzenden. Ieder Katholiek, die thans weet met wie hij te doen heeft, sluite dus dien avond, nadat prof. Aengenent gesproken heeft, zijn toestel voor Huizen af, gelijk hij dat moet doen voor meerdere avonden en meerdere morgens voor Hilver sum, wanneer er nog meer gelegenheid bestaat om zich te ergeren. De V.P.R.O., waarom het dus gaat, heeft met ons en de geloovig protestanten niets uit te staan. Het heeft niet het minste aandeel in den Huizenschen zender, behoort bij links en niet bij rechts, en zendt alléén Vrijdagsavonds op Huizen al het overige op Hilversum. Verwarring is dus voor katholieke en ge loovig protestantsche luisteraars uitgesloten. FAILLISSEMENT VEENDAMMER HYPOTHEEKBANK. I l iÖfcy. i. Bedrieglijke bankbreuk. i - De justitie bemoeit zich met de zaak. Te Amsterdam is gisteren het faillisse ment uilgesproken van de te Hilversum ge vestigde „Veendammer Hlpotheekbank" Het deficit moet in de milliocnen loopen. In verband hiermede heeft de officier van FEUILLETON. Uit het Engelsch van JOSEPH HOCKING. Vertaald door Carla Sirmons. 17) Hij was kwaad omdat hij zich zenuw achtig vcoelde, omdat hij de woorden niet kon vinden die hij tot haar wilde zeggen. Niet dat hij een oogenblik twijfelde aan het resultaat van hun gesprek, maar hij voelde zich afschuwelijk zenuwachtig. Je bent hier gekomen als school vriendin van Jessie, ging hij voort, en na tuurlijk noemde ik je Nancy. Zonder mijn toestemming, antwoordde het meisje, even geraakt. Vind je dat dan niet prettig? vroeg hij yenvonderd. Daar heb ik eigenlijk nooit over ge dacht. In ieder geval, voegde hij er bij, hoop ik, dat je me geen „Meneer Ben" meer zult noemen Die tijd is voorbij. Inderdaad? Waarom, als ik vragen mag? Omdat ik ernstig met je wil spreken en wel over iets, dat al die nonsens-plannen van je overhoop zal gooien. Nonsens? herhaalde Nancy. Je va der is een van de verstandigsle menschen die ik ooit heb ontmoet en ik geloof, dal hij het niet zoo dom voDd wat ik zei. Maar mijn vader weet niet. wat ik me voorgenomen heb: niemand weet dat, be halve ik zelf Ik heb er nooit met iemand over gesproken, en ik zou ie het niet zoo «auw hebben verteld als je niet dat gesprek justitie te Amsterdam opsporing en voorge leiding verzocht van mr. E. M. B. K., wo nende Rozenstraat te s'-Gravenhage, pre sident-commissaris: C. M., wonende Val- kenboschkade, te Den Haag, directeur; J. J. W en J. P. H. W., oud-directeuren van genoemde Hypotheekbank, allen als ver dacht van bedrieglijke bankbreuk. Nader woFdt gemeld, dat mr. K. en de heeren W. bereids zijn gearresteerd. Waar er nog al eens verwarring bestaat bij het publiek inzake de Veendammer en de Nederlandsche Hypotheekbank, die beide te Veendam zijn opgericht, deelen wij op verzoek gaarne mede, dat laatstge noemde instelling (opgericht door mr. N. F. Wilkens en dr. D. Bos) niets met het faillissement uitstaande heeft De „N. R. Crt." verneemt, nog dat ver moedelijk een bedrag van zes millioen gul den in deze zaak betrokken is. Hoofdzake lijk zouden Groninger landbouwers de be nadeelden zijn Reeds had door de Vereeni- ging voor den Effectenhandel een oproe ping van pandbriefhouders plaats. Een ver gadering zou Zaterdag plaats hebben te Hilversum, maar de Justitie meende reeds eerder te moeten ingrijpen. EEN SCHAEPMAN-HERDENKINQ TE NIJMEGEN. Ter gelegenheid van het feit, dat het op 21 Januari van^dit jaar 25 jaren geleden is, dat dr. If. J. A. M. Schaepman te Rome overleed, zal, naar de „Msb." meldt, op Maandag 23 Januari a.s. te Nijmegen een plechtige Schaepman-herdenking gevierd worden. Deze herdenking heeft plaats in de zaal van het concertgebouw „De Vereeniging" aldaar. De Katholieke Radio-Omroep zal er voor zorg dragen, dat heel Nederland deze herdenking zal kunnen meemaken. Van kwart over acht tot fcalftien zal een academische zitting gehouden worden van den Senaat der R.-K. Universiteit, onder leiding van den rector-magnificus, prof. dr. Jac. van Ginniken. Daar zullen het woord voeren: prof. dr. H. F. M. Huybers, over Schaepman als emancipator; prof. dr. J. van der Grinten, over Schaepman als Staatsman; mgr. prof. dr. J. Hoogveld, met persoonlijke herinneringen aan Schaep- maifs sterfbed. Daarna zal er een muzikale uitvoering gegeven worden, waarvan 't programma nader wordt bekend gemaakt Van tien uur tot kwart voor elf heeft een vergadering der Nijmeegsche R.-K. Kies vereniging „Recht voor Allen" plaats, on der leiding van den voorzitter, den heer A. van der Steen. In deze vergadering zal de Leidsche hoogleeraar prof. dr. A. J. Barge, een rede houden. Terzelfdertijd houdt de R.-K. Openbare Leeszaal te Nijmegen een Schaepman- tentoonstelling in haar gebouw aan den Oranjesingel. EERSTE KAMER. De Eerste Kamer is tegen Dinsdagavond halfnegen bijeengeroepen. COMMISSIE INZAKE CADEAUSTELSEL. Naar gemeld wordt, heeft het lid der Tweede Kamer de heer Van Wijnbergen zich op verzoek van den minister van Ar beid, Handel en Nijverheid bereid verklaard liet voorzitterschap te aanvaarden van de door dezen in te stellen commissie tot on derzoek van het cadeaustelsel. DE ONTWIKKELING VAN HET LUCHTVERKEER. Nieuwe vliegdiensten. Vermoedelijk in April zal een vliegdienst worden ingesteld tusschen Rotterdam en Praag. Eiken dag zal de route vice-versa gevlogen worden. Men schat hiervoor circa zes uur noodig te hebben. Te Mariënbad en Kassei zullen tusschenlandingen gemaakt worden. De dienst geschiedt met Tsjecho- Slowaaksche vliegtuigen, plaats biedende voor vier personen. Er bestaat voorts veel kans, dat de K.L.M. dit voorjaar met betrekking tot den vlieg dienst RotterdamKeulen zal beginnen met vliegtuigen, welke des morgens zoo met mijn vader had gehad. Maar ik ben blij, dat het nu in orde komt. Wat komt in orde? Alles. Luister, Nancy, ik ben het niet eens met alles was je van plan bent en ik wil niet, dat het gebeurt Nancy kon zich niet vergissen. Hij sprak gejaagd, zijn altijd-blozend gezicht was bleek geworden. Zijn lippen beefden en do cigaret trilde tusschen zijn vingers. Maar ondanks dit alles bleef hij Ben Briggs, de zelf-genoegzame, voldane jonge man. Hij sprak met zulk een autoritaire overtuiging en zekerheid, dat Nancy zich haast belee- digd gevoelde. Dus je hebt je voorgenomen den baas over me te spelen en me te zeggen wat ik wel of niet mag doen? vroeg het meisje met iets scherps in haar stem. Misschien wel, was het antwoord: in ieder geval ben ik niet van plan er in toe te stemmen. Toe te stemmen in wal? Dat jij gaat inwonen bij Mary Judson en een betrekkking zoekt als ontwerpster bij een of ander textielfabriek. Zoo? En waarom niet? Er was iets in de stem van het meisje, dat hem een onbe haaglijk gevoel gaf. Ze sprak nog altijd schertsend en ze glimlachte er zelfs bij, maar ondanks alles was hij niet op zijn ge mak Ondanks haar glimlach scheen er een afstand tusschen hen beiden te bestaan, een afstand die niet te overbruggen was. Maar 't sprak van zelf dat hij zich niet van de wijs liel brengen Geen meisje op de we reld zou een betere parlij kunnen vinden dan Ben Briggs en dat zou Nancy ook wel inzien. Misschien ben ik verkeerd van wal gestoken, gaf hij toe, na een oogenblik stilte. Misschien had ik dit niet moeten wel van Keulen als van Rotterdam ver trekken. De ontwikkeling van het luchtverkeer gaat steeds verder Bij Kon. besluit is op zijn verzoek eervol ontslagen J. Vierhout, als directeur van het post- en telegraafkantoor te Brielle; is benoemd tot rechter in de rechtbank te Utrecht mr. H. van Wageningen, oud advocaat en procureur bij den Raad van Justitie te Mcdan, wonende te Rotterdam. Gisteravond had te Breda ten stadhuize de installatie plaats van de commissie van ingezetenen voor de viering van het aan staand eeuwfeest der Kon. Militaire Aca demie, aldaar. GEMENGD NIEUWS. DOOR AMMONIAK BEDWELMD. In het stoomschip „Baarn" te Rotterdam Er zijn twee dooden. In de Lekhaven te Rotterdam bij de loods van Hudig en Veder ligt het stoom schip Baarn van de Kon. Nederl. Stoom boot-Mij., dat Woendag is binnengekomen. Men was gisteren bezig met het laden van voeten vleesch, in de vrieskamer. De vries- kamer kon men bereiken door middel van zeggen. Maar het idee dat je van ons wilt weggaan om je eigen brood te gaan verdie nen hindert me en maakt me zenuw achtig. Maar waarom in Godsnaam? Omdat ik andere plannen voor je heb, antwoordde hij onbenullig. Omdat je andere plannen voor me hebt, herhaalde het meisje. Ja. En waarin bestaan die dan Deze vraag bracht hem in het nauw. Ofschoon hij geen oogenblik twijfelde aan het bevredigende van hun gesprek, moest hij toegeven, dat hij het niet met tact had ingekleed. Hij zag de trotsche uitdrukking in haar oogen; hij merkte de koele klank van haar stem op. Ze glimlachte nu niet meer en hij voelde zich een beetje uit het veld geslagen. Luister, Nancy, stak hij plotseling van wel, je vertelde vader een oogenblik ge leden dat je arm was achtergebleven en dat je je hebt voorgenomen, tien duizend pond bij elkaar te verdienen. Dat is zoo, stemde ze toe. Wel, dat is eenvoudig onmogelijk, dat heeft vader je immers ook gezegd. Zeker, zei ze aarzelend En vader heeft gelijk. Hij weet wat het beteekent geld te verdienen, hoewel er geen plaats in Engeland bestaat waar meer en gemakkelijker geld wordt verdiend dan hier in Leeds zal het je hier ook niet luk ken. Weet je, wat de firma Elijah Briggs Zoon het laatste jaar overgehouden heeft? Ik heb er geen flauw begrip van. Neen, dat zou ook niet mogelijk zijn. Weet jo wel, dat tienduizend pond niets beteekent voor een zaak als dc onze? twee trappen van het bovendek, welke door eer overloop waren gescheiden. Vermoedelijk tengevolge van een voet vleesch is een trap gekanteld en terecht gekomen op een ammoniakleiding, die stuk is gegaan. In de vneskamer bevonden zich de Aavenaroeider Klaas van Bree, wonende te Rotterdam, en de kok Blom, woonachtig te Amsterdam. Verder de hofmeester C. D. G. Bottelier, wonende in de Westerdokstraat, te Rot terdam. Op de trap bevonden zich J. Deen, 25 jaar, bediende, en de arbeider Straatis, beiden wonende te Amsterdam. Het ammoniakgas, dat onder druk stond, verspreidde zich in de vrieskamer en voorts in de ruimte daarboven. Straatis en Deen konden de tweede trap nog bereiken. De hofmeester wist met een grooten sprong over de ruimte tusschen de trappen te komen en met behulp van de op het dek staande personen op het dek te klimmen. De twee andere personen, Blom en Van Bree bleven in de vrieskamer liggen. On middellijk werd de hulp van den Genees kundigen Dienst ingeroepen en ook de brandweer werd gealarmeerd Vier personen van de reddingsbrigade, van maskers voor zien, daalden in de vrieskamer af. Na dertig minuten werd Van Bree er uit ge haald en na een tijdsverloop van een uur de kok Blom. Beiden waren hevig door het ammoniakgas aangetast. De dood kon slechts worden geconstateerd. De vrieskamer is onder water gezet. Een onderzoek naar dit ongeval wordt ingesteld. Het doet me genoegen dat te hooren. Dat dacht ik wel. Nu, jij wil tien duizend pond verdienen: waarom je zoo'n groot bedrag noodig hebt, weet ik niet, en ik zal het je ook niet vragen. Nancy bleef zwijgen. Zie je, begon Ben opnieuw, de kwestie is dat ik veel van je houd, heel veel en ofschoon we elkaar pas drie weken kennen, zou ik in staat zijn alles voor je te doen wat je maar wou. Je hebt het maar te zeggen en ik zal het voor je doen. Dat is heel aardig van je, antwoordde het meisje. Hij kon zich niet direct realiseeren, wat ze anders had moeten zeggen, en toch be vredigde hnar antwoord hem niet. Ilij stelde zich voor, hoe Alice Lister op zijn woorden gereageerd zou hebben! Het is hcelemaal niet aardig, ging hij voort, ik heb nog nooit in mijn leven voor een meisje gevoeld wat ik nu voor joü voel Ik moet, of ik wil of niet, aan je denken, dag en nacht. Heb je daar dan niets van gemerkt? Be ben bang, dat ik er niet erg op heb gelet, antwoordde Nancy. Als je het dan ronduit wil weten: ik ben van je gaan houden. Daarom kan ik me niet met dat dwaze plan van je ver eenigen om werk te zoeken als ontwerpster en met die Mary Judson te gaan samen wonen Bens zelfvertrouwen was nu heelemari teruggekeerd Nu het hoogste woord er uit was, voelde hij zich weer meester van de situatie. Ik weet wel, dat ik nog jong ben. zei hij, maar ik kan als het moet nu al de beschikking krijgen over een groot kapi taal. Vader heelt me meer dan eens gezegd, VOOR ZATERDAG 7 JANUARI. Hilversum. 1060 M. 12.00: Politieber 12.352.00: Lunchmuziek door hel ANRO-trio 4.00: Italiaansche les 43C 5.15: Fransche les 5.156.00: Duitsche les 6.007.15: Concert door het ANRO- orkc-at 7.157.45: Tuinbouwhalfuurlje 7.45: Politieber 8.10: VARA. Viering v h, 10-jarig bestaan v d. Cenlr. Bond v, Transportarb. te R'dam. Dubbelmannen- kwartet .Da Capo". Dir. J. G. v. Herwaar den. Een strijkkwartet o. 1. v M M. Breemer 810: De Internationale 1. Opening. 2a. Von Ammersee, Löffler. b. Van een jager en een visscher, v. Herwaarden (Zang). 3. Kwartet no. 17. Mozart (Adagio-Andante cantabile, Menuetto-Molto allegro). 4. Donau wals, Jos. Strauss (Zang) 9.05: Herden kingsrede van Joh. Brautigam, voorz. v. d. Centr Bond v Transportarb.. 5. Er was e'reis een Dametje, C. v. d. Linden (Zang). 6. Variaties u. h. Kaiserkwarlet, Haydn 10.00: 7. Een Uitvoering van „Het ontslag" oerspr Nederl Radiodrama, door C de Dood Uitgevoerd o. 1. v. Jo Sternheim en den auteur. Muzik. acoustische medew. van Hugo de Groot. Spreekster: Mevr. L. Sanders Hesburg Willem, een arbeider. Jo Stern heim Zijn vrouw. Jenny v. Oogen. De ka meraad. Ben Groeneveld. De vrouw in de kroeg, Willy Bruns. Stemmen van arbei ders, voorbijgangers, straatpubliek, herberg gasten etc. etc. Muzik. en acoustische meden werking van Hugo de Groot met orkest: (Fabrieksrumoer voetstappen, straatrumoer. Orgelmuziek, Jazzbandmuziek, verschillende geluiden). Huizen. 1840 M Na 6 uur 1950 M. 12.301.30: Lunchmuziek door het Trio Roosmalen, Tuinb.kund. Ambt. N.C.B.: Da intensieve fruitteelt op zandgrond 6.00—i 7.00: KRO Orgelconcert door M. J. H. Den- tcnc-fcr te Tilburg 7.00—7.30: Cursus Hollandseh door D. G. G. v. Ringelestein, uit Utrecht 7.308.00: R..K. Staatspartij door Mr Fr Tculings 8.00: KRO. Avond gewijd aan Ludwig von Beethoven. Op dezen avond wordt de componist beschouwd als toondichter van pianomuziek. Th. v. d. Bijl, spreker. F. Boshart. muzik. illuslr. (piano). 10.00: KRO. Concert. Mej. Toska v. d. Burg. alt F. Boshart. piano. Daventry, 1600 M. 1.202.20: Or kestconcert 3.15: Rugbywedstrijd Enge landWaratans 4.20; A. Brown's kwin tet. Ph Evc-'nnett, alt 5.35: Kinderuurlje 6.20: Neath I. L. P. Orpheans Mannen d-koor. J. Salisbury, viool 6.50: Nleuwsber. 7.1Ó: J Salisbury, viool 7.20: Het komende programma 7.35: Liederen van Beethoven Baritonzang 7.45: Voetbal-, causerie 8.05: ..Pursuit", een radio-drama van C. Lewis 9.20: Nieuwsber. 9.35:, Variëlé 10.5012.20: Dansmuziek. Parijs ..Radio-Parijs". 1750 M. 10 50— 11.00: Concert 12.502.10: Orkestcon- eert 4.054.55: De Homonyme Jazz 8.5011.20; Concert. Orkest, vocale en instrument, solisten. Langenberg, 469 M. 12.251.50: Or- kestconcert 5.206.20: Dtlsseldorfer vo- caal kwartet (sopraan, bas. alt, tenor) 7.30: Vroolijke avond. Daarna tot 12.20;; Dansmuziek. Königswusterhausen, 1250 M. 11 20— 7.05: Lezingen en lessen 7.5011.50; Krause hebben theateravond. „Die verlorenel Tochter". klucht in 3 acten van L. Fulda. Hamburg 395 M 4.20: Vroolijk concert 5.20: Vroolijk allerlei 7 20: Vroolijko weekeinde. Orkest en Alfred Lommei 10.5011.50: Dansmuziek. Brussel. 509 M. 5.206.20: Dansmu- ziek 8.3510.35: Galaconcert Orkest en solisten. DOODELUKE VAL. Gistermorgen is een koperslager te En schedé van de vierde verdieping der fa briek „Noorderhagen" der firma Van Heek en Co. gevallen en aan de bekomen ver wondingen overleden. ONDER EEN AUTO GERAAKT. Te Berg en Dal bij Nijmegen werd Dins dagavond door de auto van den heer Van den Bogaard een vrouw H., die dwars voor de auto uilliep gegrepen en ernstig inwen dig gekneusd. Zij is gisteren aan de ge- dat hij zich terug wil trekken uit de zaak. Ik begrijp nog altijd niet, wat dit alle maal niet m ij te maken heeft, en er was een zweem ..hauluur" in haar stem, Begrijp je dat niet? riep Ben uit. Maar het heeft alles met je te maken! Ik heb je gezegd dat ik van je ben gaan hou den en als we eenmaal getrouwd zijn, heb ju practisch gesproken, zooveel geld tot je beschikking als je maar mocht willen. Ik zal een goede man voor jo zijn en je zult tot de eersten uit de stad gaan hooren. Als je er op gesteld bent, wil ik me zelfs be schikbaar stellen voor een zetel in het Parlement, ofschoon ik weinig geef om politiek. Maar ik zou alles voor ju doen, alles, alles. Geef je mij geen antwoord?. Kunnen we het niet eens worden? Ben had, terwijl bij sprak, geen oog van Nancy af gehad en hij was diep teleurge steld over het weinig effect, dat zijn woor den schenen te hebben. Bij zijn teleurstel ling kwam nog een ander gevoel. Had hij wel den juisten toon getroffen, vroeg hij zich af. Misschien waren de meisjes uit Cornwall heel anders dan die uit Yorkshire. Hij bedacht eensklaps, dat Nancy een Tre- vanion was en tot een van de meest trot sche families uit Engeland behoorde. Zou er misschien een groot verschil beslaan tusschen haar en de meisjes waarmee hij guwend was om te gaan? Was het mis schien verkeerd geweest, op die manier over geld te spreken? Maar hij dacht aan haar gesprek met zijn vader, hoe haar grootste ambitie scheen, tienduizend pond binnen een bepaalden lijd bij elkaar Ie verdienen Dat was toch eigenlijk de oor zaak, dat hij zoo gesproken had Ten slotte was hij ervan overtuigd, dat hij geen. oogenblik verkeerd had gedaan. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1928 | | pagina 5