M. BE VRIES OUD Advertentïëii. PuiSovers Vesten Pullovers Truien Vesten 1GEMKEN IEI BLAUWE HUIS VELÖ Maatschappij Ten behoeve van het gasbedrijf werd een geldleening aangegaan groot f 18.000 met de HoII. Sociëteit van Levensverze keringen te Amsterdam, tegen de koers pari, rentende 4K pet. Ingekomen was een verzoek van de woningbouwvereniging „Volksbe/lang", of de gemeente in principe wilde beslui ten gelden in voorschot te geven voor den bouw van arbeiderswoningen. De raad had vroeger reeds hiertoe besloten; de plannen zijn toen echter gestrand op de kwestie met Groenewegen. Aangezien het besluit dus eenigszins verouderd is werd het verzoek opnieuw ter beslissing aan den Raad voorgelegd. Gevraagd wordt een voorschot van 55000, voor den bouw van 19 wonin gen, en wel 6 langs de Nieuwstraat, 4 langs de Julianastraat en 9 langs den nieuw aan te leggen weg, welke de verbin ding moet vormen met de Emmastraat. Verzocht werd, dat de gemeente deze be strating en de rioleering voor haar reke ning zou nemen. Do heer. Verduyn vroeg, of er vele aan vragen zijn en of de reeds gebouwde hui zen goed bevielen. De heer Kuipers antwoordde, dat 78 le den een woning hebben aangevraagd. De heer v. Kesteren zeide, dat de hui zen uitgezonderd een enkele ongerief lijkheid uitstekend bevielen. De heer Verduyn vreesde, dat door het steeds maar stichten van nieuwe wonin gen een teveel aan arbeiders zou komen. De heer Sogers beaamde dit; in den af- geloopeu zomer was er veel to groote aan bieding van arbeidskrachten, maar de mcitschen zijn er nu eenmaal reeds. Opgemerkt werd, dat er nog al te veel dubbel-bewoners in dezo gemeente voor komen. De heer Kuipers wees er op, dat vele huizen op 't punt staan afgebroken te worden zooa's dio der Kapellenwei, de Gracht en do Kromme Elleboogsteeg. En in tal van andere huizen zijn onduldbare toestanden. Besloten werd de woningbouwverceni- ging lo steunen. In de volgende vergade ring zal bet bestuur van „Vo'ksbe'ang" de ex ploi tal ierekon i ng i n dienen Na een onbeduidende rondvraag sloot de voorz. daarop de vergadering. HILLEG0M. Winkelbeurs. Het aantal bezoekers der 2e Hillegonisch© Winkelbeurs heeft 4274 bedragen. Het publiek was vol lof over do stands terwijl de standhouders al len tevreden zijn. De groote Negerfilm. De groote Neger- film, ten bate der Missie welke hier Zon dag- on Maandagavond vertoond werd, boel veel succes gehad. Zondagavond moes ten oen tweehonderd-tal belangstellenden worden teruggezonden, terwijl de zaal 'Maandagmiddag te 4 uur reeds was uit verkocht. Do prijzen voor toegang waren dan ook zeer laag gesteld. Do film was mooi en het bezielend woord van Pator van Graven deed het overige. Zeer velen be dachten voor het mooie doel der Missie- aetio de gebruikelijke collecte van den Pa ter mild. STOMPWIJK. De koordirecteur jubileert. Den 22en Nov. hoopt do "heer L. J. Wijsman, zijn gouden jubileum te vieren alh lid van het R.-K. zangkoor der St.-Lauronliius-paro- chio lo Stompwijk. Gedurende die 50 jaar jaren waarvan hij 36 jaren directeur van het koor was. en den laatsten tijd vice- president, heeft hij ton allen tijd zijn bes- to krachten en toewijding besleed aan den vooruitgang en don bloei van het koor. WARMOND. Gevestigd: M. G. H. v. Steenis echt genoot© van J. H. Zorn van Utrecht. M. Graf van Oostenrijk. A. Viesner van Oostenrijk. M. Th. van der Kamp van Katwijk. J. M. Schavomaker van Am sterdam. E. Poatma van Leiden. M Duincveld van Lissc. L. G. van Leeuwen van 's Gravenkage. R. Voorthuis van VGravenkage. Vertrokken: H. G. J. de Wijs naar Bodegraven. J. Laven en gezin naar Oegstgeest. J. Schoonderwalt en gezin naar Rotterdam. H. N. do Nic naar Kat wijk. M. A. va«n Wijk naar Aardenhout. Th. W. Keijzer naar Katwijk. G. v. d. Horst naar Oegstgeest. Q. J. Duiven voorden naar Leidsckendam. P. J. Wes t-orb os en gezin naar Borkcl. Chr. de Gouw naar Eindhoven. P. C. van Velzen naar Bodegraven. A. P. N. Vermunt naar 's-Gravenhago. S. N. A. Baron van Heemstra naar Voorschoten. C. van der Hulst naar Alkcmado. H. Verkaik naar Leiden. G. Schouten cn gezin naar 's Gmvcnhage. K. J. Wc-stcrkamp naar Hoorn. Th. L&nipe naar Poeldijk. A. Vcrsluijs naar 's Gravenhage. Geboren: Frauciscus Jacobus Anto- nius, z. van G. W. II. Spierings cn E. C. M. Vinkestein. Cornelis Gorrit, z. van A. van Es en W. F. Hardijzcr. Antonius Maria-, z. van H. H. Haverkort en H. M. Sneeboer. Antonia Margarctha Maria, d. van G. W. Bakker en C. M. do Groot. Andreas Johannes, z. van G. A. Drie&sen en M. A. den Elzen. Gohuwd: P. J. van Diest 25 j. en M. H. van Winsen 24 j. Overleden: C. vaai dor Vooren 63 j. DE RIJNSTREEK BOSKOOP. GEMEENTERAAD. Geen commissie voor de gemeente bedrijven. Uitbreiding van de bad- en zweminrichting. Tegenwoordig allo leden. Voorzitter de heer P. A. Coliju, Burge meester. Na de opening der vergadering woruen de notulen der vorige vergadering goed gekeurd. De Voorz. doet mcdedeeliug van de in gekomen stukken. O.m. zijn ingekomen de volgende ver zoeken: a. van de Boskoopsche Burger wacht om voor bet jaar 1928 een subsidie van 100 te zien toegekend, b. van de Feestcommissie 1919 om op de begrooting voor 1928 een post uit te trekken voor dc aanschaffing van een verplaatsbare mu ziektent. Beide adressen worden gesteld in han den van B. en W. ter fine van advies. De Voorz. doet namens B. en W. medc- deeling van de taakverdeeliug lusscken li. on W. Bij afwezigheid van den Burgemeester zal als loco-Burgemeester optreden de beer E. Guldemond. Mededeeling van B. cn W., naar aan leiding van oen verzoek van den heer A. Brand, om een voorstel te doen lot het in stellen van een raadscommissie voor de gemeentebedrijven. B. on W. gevoelen geen. behoefte aan een dergelijko commissie. De beer Brand is dankbaar voor het advies van B. en W., doch niet tovreden. Volgens het College van B. en W. is een. bedrijvencommissie tot nu too een over bodige weelde. Spr. vraagt, wanneer de tijd dan wel rijp is om tot de instelliug *an een dergelijke commissie over* te gaan. Het komt hem voor, dat het beter is, hiertoe over te gaan op een lijd, dat or geen vuiltjo aan de lucht is. Ook de heer Boekraad is voor de in stelling van een dergelijke commissie. Do verantwoording voor den gang van zaken der bedrijven is nu bij den Wethouder der Bedrijven. Dit leidt tot eenzijdigheid. Van de interne gang van zaken weet de Raad nu niets. Dit is wel het geval, wanneer er een bedrijvencommissie komt. Ook de heer Noest is voor een commis sie. De nuttige werking er van zal men er varen bij de Raadsvergaderingen. Het zal voorkomen, dat er urenlange debatten ge voerd worden over - onderwerpen, de be drijven rakende. Spr. is verder van oordcel, dat, wan neer meerdere gemeenten een bedrijven commissie hadden gehad, men nu niet zooveel van corruptie zou hooren, als nu wel het geval is. De Voorz. wil opmerken, dat hij, voor zoover hij heeft na kunuen gaan, tot do conclusie is gekomen, dat in alle gemeen ten, waar den laatsten tijd corruptio is voorgekomen, een bedrijvencommissie be stond. Wethouder van Geldcren zegt, dat waar juist de financieelc belangen van de ge meente en de bedrijven zoo nauw samen vallen, hij het beheer en bestuur van de bedrijven zooveel mogelijk wenscht te hou den in handen van hen, die de gemeente besturen en deswege verantwoordelijk zijn. In antwoord op den heer Brand wil hij wel namens B. en W. mededeelen, dat zij niet van plan zijn om tot instelling van een bedrijvencommisiso voorstellen te doen Waar is het noodig voor. Do resultaten van de bedrijven zijn beter dan ooit te vo ren. Van eenzijdigheid is geen sprake, want cr zijn verschillende zaken, waar over B. en W. als College een beslissing nemen, b.v. over den aankoop van kolen. De heer Brand is niet tevreden over het antwoord en dient een motie in, iu- lioudende het verzoek aan B. en W. om voorstellen te doen tot instelling van een bodrijvencommissie, zulks in verband met de uitbreiding der bedrijven. De heer Loef meent, dat de lijd rijp is voor do instelling van de gevraagde com missie. De lieor Noest meent, dat waar Wet houder van Gelderen liecft gezegd, dat cr een nauw verband is tusschen de gemeeu- tefinanciën cn die der bedrijven, het juist gewenscht is, dat een bedrijvencommissie in het leven wordt geroepen. De heer Mesman meent, dat de bclee- kenis van een commissie zal zijn de plaats van B. en W. of den Wethouder der Be drijven in to nemen. Dit komt hem onjuist voor. Met do Gemeentewet in de hand zal men moeten erkennen, dat het initiatief tot de instelling daarvan zal moeten uit gaan van B. en W. Wethouder van Gelderen intent te mo gen coucludceren, dat de heer Noost uct zoo verschrikkelijk vindt, dat de gemeeule- financiën en die der bedrijven zoo nauw samenhangen. Spr. wil hierbij opmerken, dat ditzelfde systeem, vaak in sterkere male voorkomt in gemeenten, die geregeerd en bestuurd worden door de partijgenooten van den heer Noest. De Yoorz. acht de instelling van een commissie verkeerd. De volle verantwoor delijkheid berust bij B. cn W. Een com missie draagt gecnerlei verantwoording. De hoer Van Kleef beschouwt dit on derwerp als een kwestie van vertrouwen. Aan wien moet men nu meer vertrouwen schenken aan B. en W., die de volle ver antwoording dragen, of aan de commissie, die niet verantwoordelijk is. Na nog eenigc discussie wordt de mo tie in stemming gebracht cn verworpen met 8 tegen 5 stemmen. Mededoeling van 11. on W., betreffende doortrekking van den oleclrischen kabel in Laag Boskcop en de Puttekade. Naar aanleiding hiorvan ontspint zich tusschen den Voorz. en den heer Noest een debat over dc vraag, of het adres van de bewoners vuu do Puttekade aan den Raad als zoodanig gericht was ja en neen, en over de vraag, wanneer een verzoek gezegeld moet zijn. Mededeeling van B. en W., naar aan leiding van een opmerking van den heer A. Brand, betreffende den toestand van den sloot achter zijn woning in lleijers- koop. Do heer Brand zegt, dat dit slootje als een open riool beschouwd kan worden. B. en W. achten do oplossing: de sloot uit baggeren cn dan schouw op het slootje leggen. In dit verband wil hij er aan her inneren, dat in 1912 reeds een aanschrij ving van B. en W. tot dc eigenaren is gericht om medewerking tot het dempen van het slootje en het to doen riolecren. Op weigering van enkelen is het toen af gestuit. Spr. zou het wenschelijk achten, wan neer nog eens een .dergelijk schrijven werd verzonden. De heer Noest wijst op de sloot achter de huizen aan de Zijde, die verschrikke lijk vervuild is. De Voorz. zegt, dat B. en W. dit niet veroorzaakt hebben, doch de bewoners, die cr vuil in werpen en dan naderhand kla gen. Een oplossing zou o.m zijn om dn eigenaren aan te schrijven de sloot te dempen. Wel is dan de gemeente bereid 1 om mede te werken, maar B. en W. staan op een ander standpunt dan de heer Brand. Volgens den laatsten dempt de gemeente do sloot en vervolgens moet de gemeente zich wenden tot de menschen om een bijdrage. B. en W. willen de zaak omgekeerd. Na nog eenige discussie wordt de mede deeling aangenomen voor kennisgeving. Mededeeling van Burgemeester en Wet houders, betreffeudo het gebruik van twee schoollokalen der O. L. School voor het ge ven van luinbouwonderwijs. Deze mededee ling wordt aangenomen voor kennisgeving. Zonder discussie of hoofdelijke stemming wordt het voorstel van B. en W. aangeno men om een bijdrage uit de gemeentekas te verleenen in de kosten van rioolaanleg. Eveneens het voorstel van B. en W. om een crediet te verleenen voor de aanschaf fing van twee politie-rijwielen. Het voorstel van Burgemeester en Wet houders om te besluiten tot verkoop van bouwgrond aan de Puttekade aan den heer M. P. Loef wordt na eenige discussie zon der hoofdelijke stemming aangenomen. Tot leden van het Burgerlijk Armbestuur worden benoemd mevr. MathotEaay en de heer KL Verkade, beiden aftredend. Tot leden der commissie van toezicht op het algemeen vormend Lager Onderwijs worden benoemd de heeren Van 'l Laar en Moerlands. Tot leden der commissie tot wering van schoolverzuim worden benoemd de heeren Jac. M. Nieuwestecg, J. E. Evers, D. Veer man, H. van der Werf, P. D. Noest, P. Boer, B. Jongsma, A. Frank en J. F. van der Geer. Thaus komt aan de orde het advies van Burgemeester en Wethouders, op een ver zoek om een renteloos voorschot uit dc ge meentekas te verleenen van 10.000 voor uitbreiding van do bestaande bad- en zwem inrichting. De heer van der Wolf vraagt of er po gingen in het werk zijn gesteld om het zwembassin lo verplaatsen tot voorbij de sluizen. De brug over de Wetering daar behoort z.i. door Alphen aan den Rijn te worden onderhouden. De heer Loef stelt verschillende vragen o.m. of er personen zijn, die zich garant stellen een regelmatige aflossing. Verder of er geen gedelegeerden der gemeente moe ten worden benoemd. De heer Brand spreekt zich uit als voor stander van de bad- en zweminrichting. Hij wil wel het voorschot toegekend zien, mits er twee gedelegeerden in het bestuur van dc bad- en zweminrichting worden be noemd, die ten allen tijde toegang tot het bad hebben, voor zoover zulks met de be grippen van fatsoen overeen is te brengen. Ook de heer Noest acht het toezicht van oen paar gedelegeerden noodzakelijk. Er is een aanmerking gemaakt op liet zwemmen in slooten en vaarten langs de openbare wegep. op Zondagen. Spreker zou aan dit euvel een einde willen maken door het zwembad zoo noodig kosteloos op Zon dag van des morgens 79 en dos middags van 35 open te stellen. De lieer de Ruyter verklaart zich ook voor het toekennen van het voorschot. Zwemmen is niet enkel een zaak van ge zondheidsdienst maar is ook een zaak van sportief oogpunt bezien. Spreker dringt aan op een jaarlijksch verslag. Wat do brug bij de Otwetering betreft, ook hij meent, dat het onderhoud niet ten lasle van Boskoop mag komen. De heer Nijhof vraagt of het zwembad op geen andere plaats kan komen. De Voorzitter geeft toe, dat do huidige plaats van hel zwembassin geen ideale >s. Doch een andero is niet te vinden. Wat do kwestie van de brug over de wetering daar betreft, kan spr. mededeelen, dat ook B. en W. er niets voor gevoelen, om het onderhoud voor rekening van Boskoop te laten komen. Z.i. moet Alphen aan den Rijn voor het onderhoud zorgen. Wat de gedelegeerden der gemeente in het be stuur van het badhuis betreft, wil spr. opmerken, dat het badhuis beheerd wordt door de afdeeling van het Plaatselijk Nut, welke afdeeling nog meerdere belangen behartigt, dan enkel die van het badhuis. Het gaat dus niet op, om de gedelegeer den der gemeente over andero zaken dan het badhuis mede te laten beslissen. Dit zou toch het geval worden. Echter is er een commissie uit het bestuur van de af deeling ran het Plaatselijk Nut, welke enkel voor het badhuis optreedt. Nu zal het geen bezwaar ontmoeten om een paar gedelegeerden der gemoente in deze Com missie te benoemen. Wat de kwestie van baden op Zondag aangaat, hiertegen maakt spr. uitdrukkelijk bezwaar Zelf heeft hij een bevestiging van het bestuur van het Nut ontvangen, waarbij dit mede deelt, dat het niet voornemens is het bad huis op Zondagen open le stellen. Een jaarlijksch verslag aclit spr. ook wen schelijk. Dc heer dc Ruyter acht liet ook beter dat men in het zwembad zwemt, dan in de slooten langs de openbare wegen en kan daarom medegaan met het voorstel van den heer Noest om als voorwaarde te stel len, dat liet zwembad des Zondags ge opend zij. De heer Noest handhaaft zijn voorstel. Na nog eenige discussie wordt dit voor stel in stemming gebracht en verworpen met 8 tegen 5 stommen. Vervolgens wordt het voorstel van B. W. tot toekenning van een renteloos voor schot ad 10 000 in stemming gebracht en aangenomen met 11 tegen 2 stemmen, die van de heeren Loef en Boekraad. Tot gedelegeerden der gemeente in de Badhuiscommissie worden benoemd de heeren J. J. Grootendorst en W. C. van Kleef. Vervolgens wordt het voorstel van B. en W. betreffende de beschikbaarstelling van schoollocalen aan de Vereeniging tot Stichting en Instandhouding van Chr Nod. Horv. Scholen aangenomen, terwijl vastgesteld wordt een wijziging van het Reglement van het Burgerlijk Armbestuur en een besluit tot wijziging der gemeonte- begrooting voor den dienst 1927. Eveneens wordt besloten tot wijziging van het raadsbesluit van 26 April 1926, strekkende tot het aangaan van een reke- iiing-courantovereenkomst met dc Natio nale Bankvereeniging Het voorstel van B. en W. om vergun ning te verleenen tot het exploitecren van radio-distributie-centrales in deze gemeen te wordt na ampele bespreking aangehou den. Bij de rondvraag worden vragen ge steld over het begrinten van wegen, de af name van het ammoniakwater, de cokes- oorraad, de brug aan de Tuinstraat, de sloot bij de O. L. school, het verbeteren van Zuidwijk en den grafdelver. Alzoo een bonte schakeering. Alle vragen wer den uitvoerig beantwoord. Nadat niemand meer het woord verlangt werd de vergadering gesloten cn gaat men in comité. ALPHEN AAN DEN RIJN. Begrafenis A. H. Hildernisse. Giste renmiddag had onder zeer grooto belang stelling op de begraafplaats aan den Oudshoornsche weg de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van wij len den heer A. H. Hildornisee, in leven directeur der gemeentebedrijven alhier. Onder de zeer talrijke aanwezigen werden opgouiorkt de Burgemeester do leden der Gas commissie, benevens het bijna voltalli ge personeel der bedrijven. Aan de groeve word niet gesproken. Dc zoon van don over ledene bracht den aanwezigen dank voor de laatste eer aan zijn overleden vader be- ezen. Opgepakt. Gisterenmorgen word al hier door de po-litio aangehouden een min derjarige jongen, afkomstig uit Velzen. Bij onderzoek bleek, dat de Haagschc politie van dit jongmensch oj>sporing had ver zocht. Op verzoek van deze werd hij naar den Haag overgebracht. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Lezing. Maandagavond werd alhier in café Boers op initiatief van do R. K. pro- pagandaolub ,St. Petrus" een lezing ge houden door den heer Bovendeerd over het onderwerp „De wonden van onzen tijd". Eerst op luimige wijze, dan op zeer ern stige hekelde de spreker de gebreken van het menschdom, speciaal in onz tijd. Tegen de fouten, zoo wel op maatschap pelijk als zedelijk gebied, ried spr. de klei ne catechismus aan als een veilig richt- r. Jammer dat zoovele volwassenen vergeten hebben, wat zij in hun kind er ja- van buiten kende. Kon de wereld eons veranderd worden naar de geest van dat boekje Het socialisme werd besproken, terwijl ook kwezelarij kleingeestigheid cn gierig heid werden te kijk gezet. Hoewel spr. deze punten twee en een half uur behandelde waren de aanwezigen (die de flinke zaal geheel vuldon) een en al aandacht. Vaak daverde de zaal van het gelach, maar even ■aak werd die rumoerigheid gevolgd door groote stilte. De voorz. dankte aan liet slot den heer Bovendeerd voor zijn boeiende rede en de aanwezigen voor hun trouwe opkomst. NA DE MALVERSATIES TE WOERDEN Een aannemer vrijgesproken. Tweede verdachte veroordeeld Dc Utrechtsche rechtbank heeft gisteren, zooals reeds in 't kort vermeld, uitspraak gedaan in dc zaak der malversaties bij do militaire klecdingmagazijnen tc Woerden. Het eerst werd uitspraak gedaan in dc zaak tegen den 52-jarigcn aannemer B. W. te Woerden, die terecht had gestaan ter zake van valschheid in geschrifte en heling van f50. Het O. M. had tegen hem drie maanden en vier dagen gevangenisstraf geëischt, met- aftrek der preventieve hech tenis. Als verdediger van verdachte was opgetreden mr. B. F. W. Simon te Utrecht, die vrijspraak had gevraagd. De rechtbank sprak heden verdachte vrij, daar zij het ten laste gelegde niet be wezen achtte. Tegen den tweeden verdachte, den 63-ja- rigen B. L. S. te Leiden, administrateur bij dc militaire klecdingmagazijnen te Woerden^ was eveneens drie maanden en vier dagen gevangenisstraf geëischt, met aftrek der preventieve hechtenis. Hem was ten laste gelegd verduistering in dienstbe trekking van f8300, ten nadeele van den Staat der Nederlanden en valschheid in geschrifte in een boek of register, bestemd ter controle van de militaire administratie. Do verdediger mr. Gerlings te Utrecht had vrijspraak gepleit. De rechtbank ver oordeelde verdachte tot drio maanden ge vangenisstraf, met aftrek der preventieve hechtenis. De verwisselde Albert Cuyp. De rechtbank tc Rotterdam heeft giste ren uitspraak gedaan in de zaak van de verwisselde Albert Cuyp, in welke zaak bet O.M. tegen den 47-jarigen koopman J. B. te R itterdam, die hot schilderij met de be kende vergissing van de Bank van Lee ning te Den Haag in zijn bezit heeft ge kregen, f 400 boete, subs, veertig dagen hechtenis, met bevel tot teruggave van hot doek aan de Bank van Leening. De rechtbank veroordeelde verdachte tot f250 boete of vijf en twintig dagen hechtenis, met bevel tot cruggave van het schilderij aan do gemeentelijke Bank van Lcenïng. FAILLSSSEimENTEiü Opgeheven: N. de Hert, Berkel-Rodcnrijs. N.V. Zuid-Hollandsche Assurantie-Mij. Den Haag. Nederlandsch OosMndië Aardschuiving bij Padang. Tengevolge der zware regens. Aneta seint uit Padang: Zware regens hebben een groote aardverschuiving ver oorzaakt op den weg naar de Emmaha- von. Het Yerkeer is geheel gestremd en do telefoonverbinding is vernield. Onbevoegd uitoefenen der geneeskunde. Homoeopaat te Bandoeng veroordeeld. Aneta seint uit Bandoeng: Dc homoeo paat Flakovsky is wegens liet onbevoegd uitoefenen van geneeskundige practijk veroordeeld tot 2100 boete, subs. 7 maanden hechtenis. Als Zomerzon! zóó weldadig doet U, op gezellige winteravon den, 'n glas.Springbok" aan. .Springbok" is een heerlijke, fijne, zoete wijn en ook door dat aparte aroma boort ge van verwende wijnken' ners niets dan goeds over dit ongeëvenaarde Zuid-Afrikaansche pro duct. SPRINGBOK Fl. 1.40 per Flesch Behalve pcfle.ch h ..Springbok" in alle Cafi's en Restaurants ook per glas verkrijgbaar. Wijn van OUD - Zuiver als Goud Cheviot-, Manchester- en effen zwart Fluweelen Mans- en Jongens Flanellen, Overhemden, Gemolt. Broeken en Borstrokken koopt U het GOEDKOOPST in van 303 Haarl.straat 303 LEIDEN. 6211 Verkoopdepöt: 5709 Breesfraat 33, Telefoon 1873 LEIDEN.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 6