n n M n De inibt. eisclite 8 maal 2, of 8 maal 168 boeten. N. van J. ingenieur en bedrijfsleider ,jc. üoll. Mij- van werken van gewapend heeft op verschillende dala ver- ;ide arbeiders te lang laten werkij. ..otuigen werden behalve den dïrec- l(. ae lieer Maas, ook geboord twee ar- i Iers, waarvan een, een zwaar gewicht a in iuer, met een stoppelbaard, waarte- I.j joder scheermes het zou moeten afleg- i.j ingenieur beriep zich op art. 421 sul). c van het werktijdenbesluit dat bepaalt, dat er overgewerkt mag worden als liet verkoor er anders nadeel van ondervindt. 168 boeten van 1 of 1 dag voor elke boete. Moet het vleesch dan bederven? H. R. een slager te Leiden bad twee knechten te vroeg laten werken. Hij be toogde dat bet noodzaak was, daar bet vleesch zou bederven als men niet vroeg aan den gang ging. De ambt. vindt dit blijkbaar niet, want hij eischtc 2 maal 10 of 2 maal 10 dg. Niet ingeschreven logé's. G. v. S., een schoenlapper te K a t w ij k aan Zee had in het seizoen kamers verhuurd, maar de gasten niet op bet po litiebureau op de daarvoor bestemde lijst ingeschreven. Hij zeide dat de logé's het vroeger steeds zelf deden en dat hij niet wist dat bet nu niet was geschied. 2 of 2 dg. Muzikanten. J. H. G. en G. J. v. d. B. te Utrecht hadden op den Witte Singel eenlge mu zikale ontboezemingen gegeven zonder daartoe van den Burgemeester vergunning Ie hebben. Beiden werden in het verbaal losse arbeiders genoemd, terwijl de eerste zeide violist te zijn. Zij kwamen er met een oisch van 0.50 af. Denk om de wegen. F. A. de B., chauffeur te Leiden, had op de Plantage gereden met een te zware auto zonder daartoe vergunning te hebben. Verd. zeide dat hij wel een vergunning had waarop de zaak tot 12 Oct. werd aangehouden. SPORT VOETBAL. R. K. FEDERATIE. Wijziging der spelregels. De „Sportillustratie" deelt mede, dat het Federatiebestuur besloten beeft een wijziging van de spelregels aan te bren gen. on deze wijziging ook van toepassing te doen zijn op de wedstrijden, die voor de Diocesane Bonden worden gespeeld. De wijziging komt hierop neer, dat bet vanaf heden verboden zal zijn, den doel- verdediger binnen het strafschopgebied aan te vallen. Bij overtreding daarvan moet aan de verdedigende partij een vrije schop toegewezen worden. Ongevallenverzekering voor voetballers. Het bestuur van de R.-K. Federatie rongt ter kennis van de vereenigingen, -at de R.-K. Federatie een overeenkomst heeft aangegaan met de Maatschappij Prudentia te Utrecht ter verzekering van voetballers tegen ongevallen. De jaarpremie per persoon bedraagt 1.30, waarvoor men dan verzekerd is: 1000 uitkeering bij overlijden door een igeval; b. 12000 uitkeering bij gebeele invaliditeit door een ongeval; c. 1 per dag bij tijdelijke invaliditeit door een on geval tot een maximum van 300 dagen. Het maximum verzekerd bedrag zal ■li)k zijn aan driemaal deze eenheid. Hierbij is bepaald, dat schaden zullen worden uitgekeerd indien bet ongeval «aats heeft tijdens het spel op een voet- veld waar een wedstrijd wordt gespeeld uitgeschreven of erkend door een R.-K. of neutralen voetbalbond en bij deelneming «a speler, scheidsrechter of al betalend toe schouwer. De betaling der premie moet geschieden jan bet kantoor der Federatie. Men is ver roerd vanaf het moment, dat de premie het bezit is der Federatie. SCHAKEN. CapahiancaAfjechin. Re 8ste part ij remise. yres-leTS ^z' <^enst seint uit Buenos- De 8e partij van den wedstrijd om het ereklkampioenschap is remise geworden kJLt z^ten- Ze was na 41 zetten afge- E?-' stand is thans: Gapablanca 2, Aijechm 1, remise 5. LUCHTVAART POSTVLUCHT AMSTERDAM—INDIE. De tocht van luitenant Koppen. e Allahabad aangekomen. De Nedcrla ndschc vlieger luitenant Kop- is gistermiddag te Allahabad aange- 13: 'en Det weer gunstig is, zal hij 1 t en tocht voortzetten naar Akyab. uitenant Koppen seint d.d. 5 October tantoor *An tefc HaaSsche Aneta- c,If!fienm0rgen vroeg zijn wij te Karachi f ühi« CfeU en na ^n vlucht van acht uur r getand. De afstand bedroeg 1500 vcei J ba lden een goede reis en bet lejj mooi, aUeen hadden wij last van ^°rgen vertrekken wij naar Akyab. WulfgCUi^i>s meldt Haa-gsche raifv-t^r, n^°r ^-d- 5 October hieronder dc w> en F vaa Hoop, Geijsendorf- «ifcrdozo 404heden -ge- Van der Hoop 1924. K.M. 1 Oct. Amster m—Praag 825 2 Belgrado 800 3 Philippopel 580 2 Nov. Constant inopel 550 3 Angora -'00 6 Aleppo .0 6 Bagdad 0 7 Bushir :-.0 9 Karachi ilSO 10 Am'oala .00 12 Allahabad. 820 13 Calcutta 770 14 Akyab 050 15 Rangoon 700 17 Bangkok 790 18 Sengora 805 21 Meda®. 503 23 Muntok 900 24 Batavia 000 20 vliegdagen 15373 K.M. (127 uur, 1G mi nuten) gemiddeld snelheid 120.75 K.M. per uur. G o ij s <8 e n d o r f f e r, Juni 1927. K.M. 15 Juni AmsterdamBoedapest 1350 16 Gons tantinoip el 1460 18 Aleppo 1070' 19 Bagdad 800 22 Bender-Abbas 1590 23 Karachi 1180 24 Allahabad 1500 25 Calcutta 770 26 Rangoon 1350 27 Bangkok 790 28 Sengora 805 29 Singapore 750 30 Batavia 1200 13 vliegdagen 14.675 K.M. (86 uur, 27 mi nuten) gemiddelde snelheid .169.74 K.M. per Koppen, October 1927. 1 Oct. AmsterdamSofia 2 Aleppo 3 Bushir 4 Karachi 5 Allahabad K.M. 1850 1500 1550 1850 1500 PARIJS—BUENOS AIRES. Plannen van Fransche vliegers. De start vermoedelijk op 8 October a.s. Nu bet zomerseizoen ten einde is maken de Fransche aviateurs, die voorbereidin gen hadden getroffen voor vluchten van Parijs naar New York, nieuwe plannen Sommigen van hen denken binnenkort met nieuwe bestemmingen te vertrekkeD. Allereerst hopen Gostes en Le Brix op 8 October a.s. te starten voor een vlucht van Pdtijs naar Buenos Aires via St. Louis (Senegal), Pernambuco en Rio de Ja neiro. Zij zijn van plan indien bet weer bet toelaat le Bourget op 8 October 's mor gens om acht uur te verlaten teneinde zonder tusschenlanding St. Louis te be reiken, waar zij dan den volgenden mor gen hopen aan te komen. Te St. Louis zullen de vliegers oen paar uur rusten ter wijl de mecaniciens, die reeds naar Afrika vertrokken zijn, de motoren nazien en de tanks vullen. Om acht uur n.m. ho pen zij naar Pernambuco of Natal in Brazilië to vertrekken, dat zij den volgen den avond denken te bereiken. Vandaar gaat het in twee étappes naar Rio en Bue nos Aires, in welke laatste plaats de vlie gers op 12 October 's avonds willen arri- veeren. De vlucht ParijsBuenos Aires zal dan in vier dagen afgelegd zijn. Het doel der vliegers is propaganda te maken voor de Franscho luchtvaart in Zuid-Amerika, in verband met het instellen van een gere gelde verbinding in November a.s. Kapitein Arrachart en kapitein Rignot zijn voornemens binnenkort een non slop- vluch to ondernemen van Parijs naar Ka- ratsji of verder. Luitenant Paris en de marine-officier Bougault treffen voorbe reidingen voor een lange-afslandsvlucht in etappes naar Fransch Indo-China of naar Zuid-Amerika. Zij zullen een water vliegtuig met twee 500 P.K. motoren ge bruiken. Ten slotte zijn de aviatcurs Glial- le en Rapin van plan een propaganda- vluckt te maken naar Saigon in Fransch Indo-China via Indië en Siam. Noodlanding van 't Duitsche Oceaan vliegtuig. Op 80 K.M. afstand van Lissabon. Het Junkers vliegtuig D. 1230 heeft giste ren te Villacruz nabij Torres Vedras, 80 K.M. ten Noorden van Lissabon, een nood landing moeten maken. De noodlanding van Hinchcliffe. D e „M iss Columbia" beschadigd Zooals reeds geseind, moest Hinchcliffe Dinsdagmiddag met de „Miss Columbia" kort na vertrek uit Rome een'noodlanding maken, waarbij het toestel ernstig bescha digd werd. Levine vertrok van het vlieg veld Gentocelle onmiddellijk na het bezoek, dat bij aan Mussolini had gebracht. Hij wilde naar Napels vliegen en zou daarna naar het Noorden vertrekken, met als vermoedelijke bestemming Boekarest. Toen de „Miss Columbia'' nog slechts korten tijd in de lucht was, begon de motor van het vliegtuig onregelmatig te loopen en moest een noodlanding worden gemaakt. Levine verklaarde, dat Hinchcliffe een schitterende landing verrichtte en dat de inzittenden van het vliegtuig aan hem hun leven te danken bobben. Getracht zal worden de „Miss Colum bia" te herstellen. De vlucht van Ir. Grasé. De beer Grasé, die Vrijdagmorgen j 1., even vóór luit. Koppen, Fryns en Elle- man naar Ned. Indië startten, naar Fin land vertrok en van wien wij mededeelden, dat hij wegens buitengewoon slecht weer te Koningsbergen opgehouden is, kwam, naar wij vernemen, Dinsdagmorgen op het Finsche militaire vliegveld Utti (even voorbij Helsingfors) aan. Do heer Grasé maakte nog een tus schenlanding te Reval. Zooals men weet heeft de heer Grasé hier medé het eerste toestel afgeleverd van i een order van Finland bij de Ned. Vlieg- tuigenfabriek Fokker. ÜST DE OMGE¥iHG NOORDWIJK. Oplichterij. Door de politie alhier is aangehouden de minderjarige A. wonende alhier, wegens poging tot oplichting. Hij trachtte op listige wijze gelden te innen voor leveranciers, waarbij hij niet meer in dienstbetrekking was. Proces-verbaal wordt tegen hem opgemaakt. De melkprijs. Met ingang van gis teren is de prijs der melk alhier door de melkverkoopers verhoogd met 2 cent per Liter. Thans dus 16 cent per Liter. Geboren: Martha Johanna, dochter van G. P. Smit en A. Mank Klaart je, dochter van J. Plug en F. de Bruin Petronella en Margaretha, dochters van J. W. Haak en N. Broekhuizen Petrus An- tonius, zoon van G. A. Vink en G. van Leeuwen Jacobus, zoon van Jac. van Huivenboden en A. M. Dijksman Wil lem, zoon van L. Hazenoot en N. Smit. Ondertrouwd Johannes Arnold us Reckons 34 jaar en Maria Hendrika Ro denburg 35 jaar wed. C. H. A. Alkemade Hendrik van Egmond 22 jaar te Rijns burg en Jannetje van Beelen, 21 jaar te Noordwijk Johannes Franciscus van den Bosch 27 jaar te Noordwijkerhout en Elisabeth Maria van den Berg te Noord- wijk. Getrouwd: J. Verkade 28 jaar en W. H. Marcelus 27 jaar N. Kruijswijk 22 jaar en K. K. Knoester 21 jaar A. Jansze 25 jaar te Voorhout en J. v. d. Deijl 25 jaar te Noordwijk. Ovorleden: te Vlaardingen Maar ten Hazenoot 60 jaar gehuwd met M. H. Hazenoot Petronella Reewijk 62 jaar gehuwd met W. v. Wetten. Gevestigd: Ckr. do Pree, leerling- verpleegster van Leiden H. J. van der Wiel, verpleegster, van Den Haag A Ekliort. leerlingverpleegster, van Amster dam C. Star gehuwd met S. C. Bulk, van Sassenheim A. H. Beugelsdijk ge huwd met E. Plug, van Lisse J. J. de Mooij, landarbeider, van Rijnsburg C. van Os, dienstbode, van Katwijk Wed. J J. Geij. geb. de Graaf van Den Haag N van Beelen, dienstbode, van Oegstgcest J. G. van der Jagt van Oegstgeest G. Rietdijk van Oegstgeest P. B. E. den Hollander, winkeljuffrouw, van Haarlem A. M. van Dongen, religieuse, van Wcosp. Vertrokken: M. J. Heemskerk en familie, tuinder naar Noordwijkerhout Th. J. Arts, smidsknecht, naar Angeren (gem. Bommel) G. Kottenhagen, kellner naar Amsterdam P. van den Borg, naar Delft C. Baalbergen en familie., O I. ambtenaar, naar Moerora Laboeh, Ned. O.-Indië J. Bakker, kruideniers bediende, naar Wymbritseradcel M. Warcndorf en familie, naar Velsen M Kruyswijk en vrouw, viscbhandelaar, naar Den Haag J. v. d. Deijl gehuwd met A. Janszen, naar Voorhout Adr. v. Box- lel. kellner, naar Tilburg J. A. Arnol- dussen en familie, kellner, naar Voorburg S. Halm, dienstbode, naar Heemstede F. W. Lingen en vrouw, ober-kellner, naar Haarlem S. P. van Kins, winkel bediende, naar Alkemade Rijpwetering A R. Linken, religieuse, naar Juftaas A. P. M. Willemse, kellner, naar Den Haag Jhr. H. B. van Tets, naar Ham burg W. Kroon, dienstbode, naar Lei den W. H. Bcdms, kappersbediende, naar Utrecht. RIJNSBURG. Burgerwacht. Bij den heer H. Cosier alhier vergaderde gisteravond de afd. Rijnsburg van de burgerwacht. De voorz. de heer H. J. Grimbergen, heette de aanwezigen hartelijk welkom, in bet bijzonder mevrouw Snijders en haar echtgenoot, kapitein Snijders, Inspecteur van de burgerwachten in Zuid Holland, alsmede den sergeant-kampwachter Schouten, die de vergadering als gast bij woonden. Namens het bestuur deelde de voorz. mede dat een nieuwe buks was aange schaft, die bij de aanstaande oefeningen in gebruik zal worden gesteld. Tevens deelde de voorz. mede, dat de schietoefe ningen in „Flora" voorloopig op den ouden voet kunnen worden voortgezet. De heer G. Vos stelt voor, de inzame ling tijdens de oefeningen te staken en daarvoor in de plaats aan bet einde van 't seizoen van de leden 'n vrijwillige bijdra ge te vragen. Hij geeft voorts in overweging die inzameling in drie klassen le doen plaats hebben en de opbrengst in iedere klasse voor de schutters van die klas te bestemmen. De voorz. is er voor, het geld dat anders bes leed werd voor de z. g. Bakhuiswed- strijden toch niet meer aan bet doel be antwoorden. Dit laatste vindt algemeene bijval. Bij stemming wordt bet voorstel van den heer Vos verworpen. Do voorz. deelde nog mede, dat de wis selbeker, het vorig seizoen van Oegstgeest gewonnen, ter secretarie is gedeponeerd. Hierna noodigde de voorz. kapitein Snijders uit, do bij de schietvaardigheids- wedstrijden behaalde diploma's te willen uitreiken. Alvorens hiertoe over te gaan, deelde spr. mede, dat ook naar zijn meening de Bak- buiswedslrijden groole teleurstelling ge ven, en aanleiding tot animositeit onder de deelnemende Burgerwachten, wat niet de bedoeling is geweest van hem die de wedstrijden instelde. Spr. zeide met buitengewoon genoegen met deze Burgerwacht te hebben kennis gemaakt en het zeer op prijs te stellen, zich in haar midden te bvinden. Hij prijst het in het bestuur, dat de vereeniging steeds blijk geeft van veel wilskracht, waaraan straks, nu blijkt dat de Regeering weer plannen beeft, het subsidie te verla gen, wel eons behoefte kan zijn. Met voldoening merkte spr. op, dat in zijn ressort de meeste A-schutters waren, en dat daarin Rijnsburg met 12 A-schut- tors weder de kroon spande. Hierna wer den met oen toepasselijk woord de diplo ma'? uitgereikt. Vervolgens reikte ook ka pitein Hers aan de prijswinnaars de prijzen uit. IN STAND HOUDEN. In twee artikelen hebben we aangetoond het goed recht van onze Katholiek© sport- bo weging. Als iets recht heeft van bestaan, moet bet ook in het bestaan woerden bewaard door hen, die daarbij belang hebben. Volgt dus do conclusie, dat zij, die er belang bij hebben, dat Katholieke sportbc- weging in stand moeten houden. Hiermede zal iedereen het wel eens zijn. Alleen denkt men misschien al te spoe dig zich zelf te kunnen uitsluiten van dege nen, die cr belang bij hebben. Naturlijk hot meisje dat turnt, de jon gen, die graag aan gymnastiek doet, de genen, die voetballen, moeten voor hun pleizier veel over hebben, want het kost nog al geld. En dat hebben ze ook wel. Maar ook dc ouders van het turnende meisje, en van den gymnast, evenals de ouders van don voetballer hebben er be lang bij, dat hun kind daarbij geen gevaar loopt voor de ziel; do ouders hebben hier bij nog wol iets meer dan belang, n.l. ver- an t woordc 1 i j kliead Zijn we nu aan het eind van de belang hebbenden In zoover zij bet afkunnen, zou ik wil len zeggen: ja. Wie aan sport doen wil, moet er ook maar voor betalen. Maar nu komt het feit, dat zij het niet alleen afkunnen; en daarnaast staat de noodzakelijkheid, dat de jeugd in Katho lieke voreenigingen wordt opgevoed. Goed. Dan komen aan de beurt om er belang in te stellen al degenen, die kun nen meewerken om de jeugd te bewaren voor de toekomst van Kerk en Staat. Op do eerste plaats noem ik dan do ver- ecnigingsmannen. Onze sociale vereenigin- gen, dio hun toevoer van goede Katholieke leden verwachten uit do jeugd, moeten be langstellen in de Katholieke opvoeding der jeugd. Zij, do vereenigingsmanncn zijn dus belanghebbenden. Wie geeft mij oen prettig antwoord op de vraag, wat do Hanze, de Volksbond, de Vrouwenbond, de Vakvcreenigingen deden en doen voor deze zaak? Op do tweede plaats noem ik de jeugd - veroenigingen, well-'» d"n on1:. Hier in Lei- De beer J. Kromhout bracht hierna als afgevaardigde verslag uit van de algemee ne vergadering te Amsterdam, naar aan leiding waarvan kapitein Snijders nog eenige inlichtingen verstrekte. De voorz. dankte den heer Kromhout voor diens keurig verzoTgd verslag. Bij de rondvraag gaf de voorzitter in overweging, over te gaan tot aanschaffing van een derde buks. Wel is de financieele toestand van de vereeniging niet rooskleu rig, maar spr. twijfelde niet, of de finan ciën hiervoor zouden wel gevonden wor den. Do heer Adr. den Heijer raadde aan een collecte in de gemeente, doch de voor zitter verwachte hier weinig van. De hoer Joh. v. d. Gugten sleldo voor, oen vrije baan in te richten, waarop ieder, legen betaling van patronen en een kleine ver goeding gebruik kan maken. De voorz. juichte dit voorstel zeer toe, en was van meening, dat dan spoedig liet geld voor een nieuwe buks bijeen zou zijn, terwijl wel iemand in de vereeniging bereid zal zijn voorloopig de midde'en biervoor te verschaffen Na nog enkele besprekingen van huis- houdelijken aard wees kapitein Snijders nog op liet rapport van de commissie van onderzoek naar de Bantangonlusten. waar uit blijkt, dat nog immer waakzaamheid geboden is. Ten slotte bracht spr. nog zijn persoonlijken dank aan sergeant Schouten, voor diens goede zorgen, waar door het spr. mogelijk was, op zoo aange name wijze de schietoefeningen te leiden. Op spr. voorstel werd do vergadering met het zingen van het „Wilhelmus" be sloten. De voorzitter sloot hierop do vergade ring met een woord van dank, nadat voor af de heer Schouten de aanwezigen bad vergast op een zeer luimige voordracht, en nadat aan mevrouw Snijders als blijk van waardeering voor het bijwonen van de vergadering een ruiker prachtige bloemen was overhandigd. Bloemenhandel. De tijd van de Ghry- santhen is er en de aanvoer bestaat voor bijna de helft uit deze bloemsoort in ver schillende variëteiten. Met de Gladiolussen is het nu geheel afgeloopen. Dahlia's gaan verminderen, evenzoo Asters. Dahlia's lste soort gaan graag weg voor f 33.50, Pompon Dahlia's brengen van 0.4-0 0.85 op. Asters hebben door het slechte weer veel geleden en er is weinig lste kwa liteit. Deze gaan van 0.400.65, Chry sant hen komen in vele kleuren en in ver schillende lengten. Wat best is, gaat graag weg voor f 0.30 tot 0.55, Actea 55.30, Herfstastors Elta f 56. VOORSCHOTEN. Photograaf-oplichter. In verband met medcdoelingen als zou door een foto graaf, die bij de ingezetenen fotografische opnamen deed, waarvoor hij zich vooruit liet betalen, geen levering van portretten 1.ebben plaats gehad, is door de politie een onderzoek ingesteld en pjroces-verbaal opgemaakt. Consultatiebureau. Maandag, 10 October a.s., zal het Consultatie-bureau voor zuigelingen alhier des namiddags te 3 uur in do gymnastiekzaal van de O. L School nabij het Raadhuis worden geopend De werkzaamheden van het consultatie bureau zullen echter aanvangen op Woens dag 12 October a s. in de gymnastiekzaal, waar vanaf half 2half 3 uur een koste loos spreekuur zal worden gehouden voor gezonde zuigelingen door Dr. Clara Hom- pes van 's-Gravenhage. Voorlaan zal eiken Woensdag aldaar de zuigeling geregeld kunnen worden onderzocht en gewogen, ter wijl de moeders raad ontvangen omtrent voeding, kleoding, ligging enz. De kinde ren kunnen hel gebeele eerste levensjaar onder toezicht blijven. De bedoeling van dit spreekuur is om gezonde zuigelingen gezond te houden en hen dus voor ziekten zooveel mogelijk (e behoeden. Geboren: Johanna, doerhter van A. van Heusden en G. A. Bos. o is door belangstelling getoond en daadwerkelijke hulp verleend. Maar nog kunnewe het niot af. Om een goedo sportorganisatie te heb ben is o.a. noodig con gunstig gelegen en goed onderhouden terrein; zijn noodig de materialen voor het voetbalspel, do gym nastiek en de atWet-iek; is noodig oen flin ke gymnastiekzaal. Do huur van een stuk land is hoog, en do huur van een zaal valt ook al niet moe op don duur, terwijl do lceraar toch ook zijn salaris moet hebben. Daarom zullen naast jeugdvort ringen on sociale organisaties ook particulieren moeten meehelpen. Ook zij hebben cr toch belang bij, dat do jeugd voor do Kerk be waard blijft. Velen hebben dit reed® be grepen; wij zeidon het in ons eerste arti kel. Sommigen hebben die belangstelling op schitterende wijzo gotoond, on wel door werkelijk groote giften. Do bescheidenheid verbiedt mij meer te zoggen. Daarvoor is onze dankbaarheid, dan ook meer dan bui tengewoon groot; en liet is volstrekt niet om dozo goedo gevers te na te spreken, dat wij om nog meer durven vragen. Wij wilden zoo graag voor goed geholpen zijn uit do bezorgdheid. Daartoe moet oen gelegenheid gegeven worden. Welnu die gelegenheid zal komen. Van 5 tot 14 November zullen er feesten georganiseerd worden door do R. K. Lcid- scho Commissie voor Lichamelijke Opvoe ding, daarin krachtig eeholpon door de R. K. Sportpropagandaclub. Dczo feesten moeten zóó slagen, dat we er niet alleen j niot aan te kort komen, maar dat er zulk I een batig saldo zal zijn, dat we in staat gesteld worden oen eigen, goed geoutilleerd sportterrein zoo noodig te kunnen koopen en onderhouden. De feestviering alleen kan dat natuurlijk niet lieelemaal bereiken; maar de gelegen heid is er nu, dat iemand, die over kapitaal te beschikken heft, ons met zulk een gift bedenkt, dat we geheel en al kunnen doen. wat noodig is. Dan zeggen wij: „Wij danken U, en zul len Uw naam voor do vergetelheid bewa ren en God zal het U loonen". 445SÏE STAATSLOTERIJ. Trekking van gisteren. 283 371 422 465 514 525 551 662 666 687 716 738 755 793 815 824 847 870 895 904 906 934 958 962 978 1004 1037 1059 1079 1082 1292 1302 1349 1374 1388 1402 1410 1420 1425 1438 1466 1467 1475 1481 1587 1596 1615 1624 1665 1675 1703 1768 1783 1838 1868 1936 1940 1973 1988 2007 2010 2013 2062 2120 2125 2127 2132 2146 2193 2211 2288 2303 2374 2430 2449 245 1 2459 2462 2503 2531 2542 2549 2557 2583 2591 2597 2662 2727 2736 2800 2834 2865 2889 2953 3011 3031 3145 3167 3218 3266 3270 3279 3289 3306 3374 3402 3440 3461 3480 3485 3510 3533 3591 3600 3606 3636 3653 3674 3723 3764 3794 3796 3808 3816 3830 3862 38b4 3868 3892 3952 3994 4050 4109 4120 4122 4129 4153 4170 4269 4293 4309 4362 4368 4371 4411 4448 4504 4532 4655 4676 4714 4795 4831 4833 4841 4S71 4905 4933 4979 5042 5069 5072 5073 5092 5095 5139 5188 5208 5209 5238 5327 5328 5360 5377 5481 5527 5532 5593 5595 5602 5621 5661 5679 56S2 5695 5719 5772 5791 5846 5899 5933 5937 5977 5987 6008 6009 6016 6044 6066 6071 6130 6179 6182 6244 6275 6280 63i)9 6387 6414 6417 6450 6502 6580 6602 6610 6615 6765 6770 6779 6783 6794 6917 6926 6947 7012 7022 7023 7000 7149 7178 7220 7238 7244 7293 7294 7312 7333 7348 7369 7377 7449 7523 7526 7538 7571 75S1 7626 7760 7811 7851 7867 7876 7929 8042 8136 8158 8160 8342 8366 8370 8382 8394 8412 8416 8417 8420 8450 8453 8494 8500 8533 8553 8632 8637 8654 8671 8674 8740 8755 8757 8759 8762 8774 8799 8801 8844 8915 8950 8960 9025 9063 9071 9130 9137 9139 9172 9179 9191 9252 9282 9298 9305 9315 9321 9327 9348 9356 9373 9386 9431 9446 9466 9484 9500 951I 9573 9610 9611 9619 9656 9697 9703 9749 9761 9881 9890 9952 9980 10028 10077 10100 10101 10129 10146 10158 10190 10216 10226 10229 10237 10253 10267 10284 10287 10398 10421 10461 10484 10623 10698 10736 10751 10775 10781 10796 10815 10836 10850 10858 10859 10864 10865 10893 10911 10957 10965 11)982 11110 11111 11131 11207 11236 11282 11350 11360 11380 11461 11469 11515 11522 11555 11588 11659 11665 11680 11686 11696 11725 11808 11810 11825 11859 11860 11920 11930 11958 11978 11991 12049 12201 12202 12270 12281 12366 12369 12399 12405 12438 12456 12461 12528 12536 12546 12687 12725 12754 12764 12789 12799 12894 12897 12945 13053 13112 13169 13206 13240 13311 13320 13346 13378 13396 13449 13453 13477 13502 13518 13530 13565 13670 13673 13697 13730 13783 13823 13825 13838 13858 13931 13938 13945 13950 13961 13981 14014 14035 14076 14085 14119 14155 14181 14240 14268 14272 14359 14427 14487 14495 14502 14524 14671 14673 14698 14741 14748 14770 14836 14855 14887 14890 15076 15087 15091 15141 15149 15193 15331 15381 15387 15471 15477 15511 15544 15563 15565 15620 15638 15701 15711 15722 15731 15732 15769 15854 15878 15902 15920 15964 15987 16058 16062 16074 16123 16144 16155 16209 16242 16275 16298 16308 16349 16356 16361 16397 16419 16439 16445 16534 16540 16568 16731 16776 16805 16855 16877 16887 17089 17090 17091 17093 17118 17145 17161 17174 17177 17181 17189 17251 17253 17264 17307 17329 17349 17353 17416 17431 17438 17457 17465 17498 17567 17600 17640 17668 17669 17717 17792 17802 17818 17832 17837 17843 17856 17860 17872 17976 17985 17991 18039 18080 18180 18224 18272 18310 18390 18419 18463 I84S1 18495 18507 18528 18600 18608 18653 18716 18750 18775 18872 18889 18937 18958 18960 19013 19029 19037 19093 19114 19132 19203 19279 19290 19316 19344 19401 19402 19412 19433 19448 19474 19504 19519 19535 19615 19632 19679 19727 19769 19833 19836 19891 19905 20067 20096 20109 20116 20133 20169 20171 20178 20185 20241 2023t 20261 20299 20308 20382 20394 20435 20440 20451, 20457 20193 20707 20728 20721 20822 20900 20907 20926 5e kl. 10e lijst: 543 m.z. met 70; 1*740 met 70 m.z. niet. Eerstvolgende trekking Vrijdag 7 Ott. a.s»

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 7