Kind overreden. Dinsdagmidag werd in Weiten, naar de L K." meldt, een kind aangereden door den auto van den heer Z. Het kind, E. R., ]icp een hersenschudding en schedelbreuk 0p, en is naar het St-Josephhospitaal te Heerlen vervoerd. De toestand is uit den aard der zaak zeer ernstig. Een onderzoek door de politie ingesteld heft uiteewezen, dat den bestuurder geen schuld treft. Knaapje gestikt. Een vierjarig jongetje te Sneek stak bij hel spelen een gummifluitje in zijn mondje en sükle het in 'n onbewaakt oogenblik naar binnen, met Jt noodlottig gevolg, dat het in de keel bleef steken Onmiddellijk chirur gische ingrijpen had slechts tijdelijk succes Gisteren is de kleine overleden. Verdronken. Men meldt aan de „Rolterd." uit Al- blasserdam: Het ruim 2 'A-jarig zoontje van H. de J. alhier geraakte in een sloot, welke grenst aan de Graafstroom. Zijn oom, A. de J., sprong, nadat dit bemerkt werd, te water en probeerde daarna de levensgees ten op te wekken. Intusschen was dr Hooftman verschenen, die na eenige oogenblikken moest constateeren, dat het kind overleden was. Het drama bij Muntendam. Omtrent het gebeurde met de 18-jarige mej. K. van Sappemeer wordt aan de „N. R. Crt." het volgende medegedeeld: Mej. K. onderhield reeds eenigen tijd liefdesbetrekkingen met een jong onder wijzer. Maandag was ze op bezoek bij een familielid te Muntendam vanwaar ze des avonds 8 uur op haar fiets naar huis ver trok. Op een vraag of haar verloofde haar kwam afhalen, antwoordde ze, dat hij het om zijn studie niet kon doen. Toch schijnt hij tussclien 8 en 10 uur 's avonds uitge weest te zijn. De ouders van beiden wonen naast elkaar, zoodat de moeder 's nachts de buren wekte omdat de dochter nog niet I was teruggekeerd Om 5 uur 's morgens werd het lijk in een sloot gevonden. De verloofde vond in haar fietstasch een briefje waarin ze voor altijd afscheid van hem nam. Een en ander heeft tot zijn arrestatie geleid. Gisterochtend is de sectie gehouden door dr. Mierent, doch hieromtrent is niets bekend. Het parket was gisteravond '7 uur nog in Muntendam, waar de verdachte in de kazerne der maréchaussees is opgesloten. De vermeende moordaanslag te 's-Gravenhage. Omtrent den vermeenden moordaanslag in de Spinozastraat te \s-Gravenhage, waarhij een man door oen schot uit een browning werd gewond, vernemen wij van de zijde der politie de volgende bijzonder- Iheden: Dinsdagavond omstreeks elf uur was op den Stationsweg bij de Wagenbrug een rel- elletje ontslaan. Dij nadering der politie lie - lalpen de betrokkenen door in de richting van ndlhet Groene Wegje. Terwiji een paar man- Inen aan het vechten waren, zag zekere ysJB., die met het geval niets uitstaande had, tsldat een van hen, een dronken man, een jbrowning uil zijn zak haalde en dreigde te schieten. B. B. ontrukte den man daar op het wapen en verwijderde zich vervol gens met een tweetal vrienden in de rich ting van de Faber van Riemdijkstraat. i Op den hoek der Spinozastraat bleef bet drietal nog wat napraten over het rel letje, waarhij B. B. de browning te. voor schijn haalde, zeggende: „Hij is nu ongela- Iden, ik heb den patroonhouder er uitgc- Jbaald." Spelenderwijze, althans zoo ver- klaarde de verdachte later, ging de brow- Q ning tot zijn grooten schrik af; er was [blijkbaar nog een. patroon in achtergeble ven. Zijn vriend, de 32-jarige koopman Jul. B., werd juist onder de lever getrof fen Hij wankelde en ging daarop het cafétje op den hoek binnen, waar hij een [glas water vroeg. De Eerste-Hulpdienst bracht hem vervolgens naar het zieken huis over, waar hij gisternacht nog laat door den commissaris van politiei den heer Kramer, verhoord werd. Zijn toestand is niet dadelijk levensgevaarlijk. De kogel is Ioperatief verwijderd en blijkt geen edele' deelen te hebben geraakt. In den loop van den nacht werd de da- Lfder, B. B., door de politie aangehouden. Hij had zich na het schot uit de voeten gemaakt, naar hij zeide tevens op het .vies van den getroffene, die vreesde, dat hij anders in moeilijkheden zou geraken. Vermoedelijk zal hij vervolgd worden we- jgens het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel. Waar ook volgens verklaring van den getroffene hier echter een ongeluk in het spel zou zijn on geen opzet, is B. B. termorgen door de politie in vrijheid fiteld Moeilijke arrestatie. Uit Schipluiden werd Dinsdagavond aan de Delflsche politie getelefoneerd, dat er hort (e voren een rijwiel was gestolen [Twee rechercheurs begaven zich naar den bchipluidenschcn weg en toen een wielrij- !«er naderde, sommeerden zij bem halt te [houden. Aanvankelijk trachtte bij snel door |te rijden, doch teen een rechercheur zijn rijwiel voor hem op den grond wjerp iprong hij er af, een sloot over en vluchtte len weiland in. De andere rechercheur •prong hem na en wist hem te grijpen. Na rin langdurige worsteling werd hij over- f Jancj en naar liet politiebureau gebracht. IRot bleek te zijn do 32-jarige J. H. K. uit I siden, een oude bekende van de justilio iüio reeds veel vonnisen heeft ondergaan. dat hij bereed, bleek niet te ■ocniplniden, doch dien zelfden avond te nil te z'-'n °irfvreemd. K was n.l. van ipian er op naar Leiden te rijden, doch had Hgekoercf ric'ltaug vergist en was terug- Een brandkast geplunderd. Dinsdagavond ontdekte de heer A. B., j' enae tRiu het Haagsche Veer te Rot- ill terdam, dat tijdens zijn afwezigheid in brekers aan liet werk waren geweest. In verschillende kamers was alles overhoop gehaald. De brandkast, welke op de twee de verdieping staat, is vermoedelijk door middel van een valschen sleutel geopend. Uit de kast zijn gestolen een bedrag van 2500 aan bankpapier, 500 Franscho francs en 500 Mark, benevens twee gou den armbanden en een grouden manchet knoop. De stelende bovenbewoner. Op een interessante wijze is de heer S., bakker, in de Putsstraat te Siltard, tot do ontdekking gekomen, hoe een dief hem gc- ruimen tijd geld uit z'n kast stal, meldt de „N.K." Het waren meestal bedragen om de 25 gulden. En merkwaardig!.... de kast werd nooit geforceerd en de dief kon niet hij z'n werk gevat worden. Totdat de heer S. op het lumineuse idee kwam. om zich onder het bed to verbergen en zoo doende te weten te komen, wie de dader zijn kon. En Maandagmorgen had hij suc ces- Nadat hij zich gcruimen tijd verscho len hield, werd plotseling de deur van de bewuste kamer geopend en trad de dief binnen. Reeds geruimen tijd verdacht de heer P. P., zijn bovenbewoner er van, dat deze de dader was, en inderdaad bleken z'n vermoedens te berusten op waarheid. P. P. opende met een valschen sleutel de kast, nam een som geld en verdween alsof er niets gebeurd was. Daar S. het geld ge- teekend had, liet hij hem kalm begaan, doch liet niet na om eenige oogenblikken later de marechaussee's op te bellen. P. P., die argwaan koesterde, vluchtte in allerijl, na gezet door de marechaussee, die hem op aanwijzing van eenige kinderen in een weide op den Weerderweg arresteerden, P- P., die bekende, werd naar de mare chaussee-kazerne overgebracht. Wapcnsmokke] aan boord van het s.s. „Gemma". Ambtenaren van de invoerrechten en accijnzen, die gistermorgen omstreeks 12 uur een bezoek brachten aan het stoom schip „Gemma" van de reederij van Nic- Velt Goudriaan Go. te Rotterdam en liggende hij de emplacementen der stoom vaartmaatschappij „Nederland" te Ami- sterdam hebben een groote partij vuurwa pens en munitie aangetroffen. Bij het inspecteeren van de stookplaats troffen zij een belangrijke hoeveelheid re volvers en patronen aan. Dit alles werd in beslaggenomen cn aan wal gebracht. Van daar werd het naar het Oost-Indisch huis vervoerd. Het aantal revolvers bleek 80 a 100 te bedragen. Het aantal patronen ÏÖ'.OOO. Wie dit schiettuig aan boord van de „Gemma" heeft gesmokkeld, is officieel niet bekend. Vermoedelijk heeft het Clii- neescbe stokerspersoneel zich daaraan schuldig gemaakt. Een en ander was ver moedelijk bestemd voor Indië. De „Gemma" lag daar slechts korten tijd, daar een geringe lading moest wor den ingenomen. Hazardspelers. Als verdacht van het uitoefenen van ha zardspel met behulp van drie nolendopjes en een balletje is op verzoek van den bri gade-commandant der Kon. Marechaussee van Weert te 's-Hage aangehouden dc koopman H. H., van daar. Een drietal medeplichtigen zijn eveneens te Rotterdam aan diefstal van 65 uit de zaak van een auto het land door en wist op tal van plaat sen slachtoffers te maken. Te Weert heb ben zij zich bovendien schuldig gemaakt aan deifstal van 65 uit de zaak van een reeds door hen beetgenomen speler. Tegen de danswoede. In vele Geldersche gemeenten in Betuwe en Rijk van Nijmegen worden gemeente verordeningen aangenomen, waarhij het dansen aan kinderen beneden de 16 jaar in openbare dansgelegenheden wordt ver boden. Op "de kermissen te Lent, te Huis- sen en te Beek Ubbergen werd deze ver ordening streng toegepast. Boj&ienB. Berichten ONGELUKKEN. Tachtig slachtoffers van de zee. Tijdens de Augustns-stormen bijNw Schokland. Uit Lunenburg (Nw. Schotland) wordt gemeld: Een rijksvaartuig heeft de over blijfselen van een visschersschuit de „Unaeorkum" de haven binnengesleept. De „Unacorkum" is omgekomen tijdens den storm in Augustus j.l. en de gebeele beman ning, bestaande uit 21 koppen, is verdron ken. Het totale verlies aan mensehenlevens door den storm van Augustus bedraagt tach tig man, deel uitmakende van de beman ning van vier schepen uit Lunenburg. Een roofdicrenschip fn nood. Ketelontploffing, gevolgÜ door het losbreken van tij gors Volgens een to Bremerhaven opgevangen telegram van het Engelscho stoomschip „Duke of Winchester", heeft dit in don Oceaan het Franscho stoomschip „St. Etien ne", dat een groot transport van roofdie ren voor dierentuinen te Londen en Man chester aan boord had, in nood aangetrof fen. Op het Franscho stoomschip had name lijk een ketelontploffing plaats gehad, waarop het vaartuig begon te zinken. Hierbij slaagden een aantal tijgers en apen erin, uit hun kooien los te breken en het dek te bereiken. De bemanning moest in de kajuiten vluchten en opende van hieruit geweervuur op de roofdieren. Een vat spiritus ontploft. Gistermorgen is in een fabriek van ra diolampen aan de Hammerbrockstraat te Hamburg een vat met spiritus ontploft, waardoor de kleedingslukken van het per soneel, dat in het vertrek werkzaam was, vlam vatten. Drie hunner liepen ernstige, drie andere lichtere brandwonden op. Een vijftigtal Chineesche militairen verdronken. Uit Charbin wordt draadloos gemeld, dat door het zinken van een Ghineesch militair vaartuig op de Soengari (Mandspoerije) ■47 personen om het leven zijn gekomen. Militaire auto in een ravijn gestort. Bij Foggia is, naar uit Milaan wordt ge meld, een militaire auto, die het plaatsje Garpino van drinkwater moest voorzien, in een ravijn gstort- Drie personen zijn ge dood, twee licht en twee zwaar gewond. Vergiftiging door paddenstoelen. Wolff seint uit Innsbrück d.d. 27 dezer: Voor eenige dagen werd te Gascburn (Vorarlberg.) een arbeidersgezin ziek tenge volge van het eten van paddenstoelen. Vier kinderen en de ouders zijn thans overleden Brand bij een arsenaal. Een Woll-telegram uit Weenen meldt d.d- 27 dezer: In een houtzagerij, behoorende bij het arsenaal, brak heden brand uit. Het vuur greep snel om zich heen en tastte over een oppervlakte van 300 vierkante meters de barakken aan, die hij het arsenaal gelegen zijn. Na bijna twee uren werken, werd het vuur gebluscht. De overstroomingen in Zwitserland. De internationale treindienst Volgens uit Weenen ontvangen berich ten, zal het eenigen tijd duren, vóór het spoorwegverkeer tusschen Duitschland en Italië langs den Brennerpas kan worden hervat en de groote oppervlakten onderge- loopen land zullen zijn drooggelegd. De internationale treindienst tusschen Oostenrijk en Zwitserland zal een drietal maanden onderbroken zijn, daar de groote ijzeren brug te Buchs geheel is ingestort, zooals men weet, Intusschen zullen de sneltreinen naar en van Zwitserland over een bijlijn loopen Moeilijke redding der geïsoleerde bewoners. De nood in de overstroomde Zwitsersche gemeente Roggelb is nog steeds zeer groot. Groote hoeveelheden water stroomen door het plaatsje, zoodat do golven bij vele hui zen tot de eerste verdieping reiken. De red ding van de nog in geveer verkeerende bewoners dertien gezinnen met totaal 60 personen behoort bijna tot de onmo gelijkheden. Do hoot van iemand die de huizen wilde bereiken, sloeg tegen een boom te pletter, zoodat de man zich ternauwer nood redden kon door zich aan den boom vast te klemmen. Eerst gisteravond gelukte het, den man, die volkomen uitgeput was, to bevrijden. Twee huizen en tal van stal len zijn door den vloed weggeslagen. On geveer 200 menschen konden uit het dorp in veiligheid gebracht worden. Uit Chur zijn 200 man Zwitsersche troepen aange komen, die samen met de Oostenrijksche troepen werken aan het herstel van don dijk bij Schaan. Over het algemeen was de toestand Zwitserland gisteren beter dan eergisteren in verband met de grootere koude en het voortduren der droogte. Dank zij het op treden van de bevolking en de genietroe pen zijn de verbindingen met de verschil lende dalen weer hersteld, het verkeer zal echter niet voor de volgende week geheel hersteld zijn. Te Somvix, in het Boven-Rijndal zijn vele huizen door een modderstroom ver woest on is een man verdronken, waardoor het aantal slachtoffers tot elf is gestegen. Stormschade fn Karinthië en Stiermarken. Volgens oen belicht uit Graz is het dal van de Drau door een hevigen storm ge teisterd. Vooral in de omgeving van Pet- tau heeft do storm gewoed, hier is geen huis onbeschadigd gebleven. Spiritussmokkel uit Holland naar Duitschland. Drie en dertig verdachten r or de rechtbank. Voor de rechtbank te Hamburg diende gisteren de zaak tegen drie en dertig per sonen, betrokken bij den clandestienen in voer van circa negen en twintig duizend liter spiritus, welke per spoor van Neder land naar Duitschland gesmokkeld was. Hoofdaanleggers in deze zaak waren weer Nederlanders, die zich echter tijdig over do grens in veiligheid hadden gebracht. De rechtbank nam de zaak tegen vijf der verdachten niet in behandeling, sprak zes tien aangeklaagden vrij en veroordeelde de overigen in totaal tot een boete van twee en een derde millioen R.M., en tot een ge vangenisstraf van achttien maanden. Verdwijning opgehelderd- Twee lijken gevonden. Een dag of acht geleden hebben wij be richt, hoe een vader met zijn twee kinderen op de Theems te Londen was gaan varen en hoe slechts de ledige boot werd terug gevonden, zonder dat er uit iels bleek, dat er een ongeluk zou hebben plaats gehad. De vader, Edwin Gorbell geheeten, had op 17 September te Kew een boot gehuurd, in gezelschap van zijn 9-jarigen zoon Ar thur en zijn 7-jarig dochtertje Doris. Be halve de ledige boot, werden later ook de hoofddeksels van het drietal teruggevonden Men kon moeilijk aan een ongeluk ge- looven, wijl Gorbell een bekwaam roeier was en de rivier op dien dag zoo kalm was als een vijver, terwijl de gevonden ledige boot volkomen droog was en kussens en ander materiaal ordelijk in het vaartuig lagen. Daarbij kwam nog, dat Gorbell in 1925 vijf weken lang met zijn kinderen verdwe nen was geweest; het was dus heel goed mogelijk, zoo redeneerde men, dat hij weer iets dergelijks had uitgehaald. Thans echter is Gorbell's lijk en, op een andere plaats in de rivier, dat van zijn zoontje drijvende gevonden. Het lijk van het meisje is nog niet gevonden. Amerikaansch millionnair verdwenen. Het slachtoffer van een overval? De „New York Times" deelt mede, dat Richard J. Reynolds, president van de Reynolds Airways Comp., de oudste zoon van den overleden stichter van de Rey nolds Tobacco Gomp. en een van de vijf erfgenamen van diens bezittingen ter waarde van meer dan vijf millioen dollar, elf dagen geleden verdwenen is. Hij had eenige leden van een nachtclub vroeg in den morgen na-ar den trein gebracht; zijn auto werd later onderst-hoven gevonden op den weg van Long Island. Vrienden en verwanten vreezen, dat hij het slachtoffer is geworden van een aanval van personen, die wisten dat Reynolds verscheidene dui zenden dollars in contanten bij zich had- Een laaghartige meerd. Dader en beweegreden onbekend. Vlak bij zijn woning to Stapleford Ab bots, 6 mijlen van Romford, is een politie beambte, Gutteridge genaamd, laaghartig vermoord. Wie de moordenaar is, is op het oogen blik nog een raadsel, evenals het motief tot de misdaad nog in het duister ligt. Vier schoten blijken op den vermoorde te zijn gelost: twee, terwijl hij stond en nog twee, nadat hij reeds op den grond geval len was. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat de misdadiger i emand was, die door den agent werd aangehouden en die, ten koste van alles uit diens handen wilde blijven. Het lijk van den politie-beambte werd gevonden met een potlood en een notitie boekje in de handen. Hij had echter niet meer den tijd gehad, iets op te schrijven. De moord, die in het vroege morgenuur heeft plaats gehad, blijkt met een soort legerrevolver te zijn gepleegd. Een dame is komen verklaren, dat zij in den vroegen morgen een auto nabij de plaats der misdaad heeft gehoord en scho ten beeft hooren vallen. Misschien, zoo dacht zij, heeft de agent een groep ver dachte mannen, die in een auto zonder lichten reden, willen aanhouden en heeft één hunner den moord bedreven. Hoe het zij op 't oogenblik is er nog geen enkele aanwijzing verkregen, die de 1 misdaad zou kunnen ophelderen Een kranige 11-jarige. Hij „arresteert" oon 4 6-j a r i g e-ïj; dief. Do 11-jarige William Hatcher te Hendon zag dezer dagen, hoe een man een dame van haar handtaschje èeroofde en er als een haas vandoor ging. William bedacht zich geen oogenblik en holde achter den man aan. Een andere man nam eveneens aan de achtervolging deel, greep den dief vast* doch werd door dezen opzij geworpen. Toen pakte de kordate William den vluchteling met forschen greep beet en hield hem in bedwang, tot er hulp kwam opdagen. Do dief, een 46-jarige leeglooper, boorde door den politierechter 16 maanden ge vangenisstraf tegen zich eischen. Do kmnigo William kreeg van den rech ter een pluimpje voor zijn moed en ontving als belooning een pond sterling. Handige diamantdieven. Een geslaagde truc. Een firma te Hatton Garden, handel drijvend in diamanten, is het slachtoffer geworden van een paar geslepen dieven. Dit tweetal stapte het kantoor der fir ma binnen en zeide, dat zij aanbevelingen hadden van een andere welbekende diamant firma. ,,Ik ben Brown van Philadelphia", zeide één der mannen, „en ik kom diamanten koopen voor afzet in Amerika". De man sprak met een Amerikaansch accent, Zijn collega stond stilzwijgend naast hem. Het tweetal werd naar boven, naar de diamantafdeeling gebracht en twee be dienden hielden daar een oogje in het zeil. De twee employés, in beginsel zeer wan, trouwig jegens iederen candidaat-kooper, hielden do vreemdelingen voortdurend scherp in do gaten- Tenslotte vroeg „Brown" vriendelijk: „Mag ik een oogenblik een vergrootglas hebben?" „Zekerl" antwoordde één der bedienden en ging naar beneden om liet te halen. In tusschen bleef zijn collega de twee mannen observceren, die opnieuw de diamanten on derzochten. De bediende kon niets ver dachts constateeren. Binnen een minuut was do andere be- diede met het vergrootglas terug. „Dank u", zeide „Brown". Het Amerikaansche tweetal onderzocht de sleenen opnieuw. Tenslotte zei „Brown": „Er schijnt niets bij te zijn, dat wij kun nen gebruiken. Als we ergens anders iets beters kunnen krijgen, komen wij wel te rug." Heel kalm en genoeglijk babbelend, zon der eenig spoor van haast of opwinding, gingen de vreemdelingen heen. Een uur later kwam één der bedienden, die hen geholpen had, één der deelnemers tegen van do firma, dio „Brown" had ge noemd als hebbende hem aanbevolen „Kent u Brown uit Philadelphia?" vroeg hij. „Brown?" vroeg de ander. „Met een an deren man? Ja, wij hebben ze hier gehad on zo kwamen ons verdacht voor- We heb ben do politie over hen ingelicht. We heb ben zo zeker niet gerecommandeerd" Den volgenden dag, toen de voorraden werden gecontroleerd, merkte do diamant- firma, dat een partijtje ter waarde van 60.000 gld. was verdwenen. Het moet zijn weggenomen, toen de eeno bediende weg was gegaan om het vergrootglas te halen, ofschoon de andere bediende niets gemerkt heeft van cenigerlei poging om zijn aan dacht af te leiden. Het auto-verkeer in Frankrijk. Het aantal 'automobielen, dat in Frank rijk rondsnort. nadert snel hot millioen, of heeft dat cijfer misschien reeds over schreden. Volgens de statistiek der indirecte belas tingen bedraagt het aantal auto's dat in 1926 aangeslagen is geweest: 977.315 Verreweg de meeste auto's zijn toer- of luxe wagens, nl. 541.438, terwijl vracht en kleino dienstwagens het cijfer 267.470 bereikten. Dat de auto een goede bron van inkom sten is voor den fiscus, kan blijken uit het feit, dat de totaalopbrengst der aanslagen, ruim een half milliard heeft bedragen. Natuurlijk slaat Parijs aan de spits. Met zijn 116.464 auto's, 37.315 vrachtwagens brengt het den fissus 90.143 270 francs in bet laatje. Een handig inbreker. Te Wembly is een belangrijke diefstal ge pleegd bij een rijke weduwe in do zeventi ger jaren, mevrouw Sutton, dio een prach tige verzameling juweelen, antiquiteiten en schilderijen heeft, welke ze bijeenbracht op haar wereldreizen. Zij zat met haar zoon beneden aan den maaltijd, toen de inbreker op ide eerste verdieping in haar slaapkamer met een breekijzer do kasten open maakte en de meubels beschadigde, op zoek naar buit. BEURS VAN AfóSTERDA&l Noteering van de voornaamste der verhandelde fondsen. Staatsfondsen. Nederland 1923 t 1000 0 Nederland 1922 A 6 Nederland 1922 13 6 Nederland 1919 Nederland 1918 5 Nederland 1917 4« Nederland 1916 4 Nederland obl, 9 N. W 8 8 N. W 8. 2$ Ned. O-I 1919 G Ned. O.-l obl. 1915 5 N O.-L 1926 A 100 43 N. 0.1. 1926 A 500 43 N O.-I. 1926 A 1000 41 Rusl 1910 frs. 500— 41 Oosienr. Kt. rente Juli 4 Japan obl te serie 4? Vfec.afl.Gbl. doll 00-1000 5 Bcriksn. laniard. Bank a and 106 106 101V1C 101151# 1001/s 10c3/16 63V8 1001% 983/s 9S?'/ic 08"/,6 1811/4 Koloniale Bank aand. N.-I. Hdlsb. f 1000 aand tlotterd. Bank ver, aand. Rott Hyp.bank p. br. 5 Roti. Hyp.bant p br 4! Roti Hvp.bank p br 3i Haar!. Hyp. Bank 4'/o Duitsche Rijksb.1000-3000 Industrie lalvé Delft aand. Calvé Delft cert v aand. GontraJo Suiker Mij aand. Gouda K. Stear-fb. aand EJ Dr. en Kab.-fb. aand. Ir.sulinde Oliefabr. aand. ■Turg. Ver, Fabr. gow. a. Jurg. Ver. fabr. p B. a. Idem C. a. Fabr. W en Sp A. a. Ned Gist- en Spir fbr. a Philips GloeiL fabr. a. Stokvis on Zil c, v. a. Stork Mach. ma. Vereen Chom. Fabr. a Ver. Blik fabra. Volt, Mct-kr. Iampfabr. a. 289V2 185</4 951/2 983/4 90 991/2 17l3/4 871/2 1247/3 971/4 1523/4 231 410 525 1021,4 172 Am. Pt. Sug Cy c.v.g a. Hide en Leat.h. 0 pr a Am Smelting 0 v. a. Anac. Cop. Cy c. v. a. Central Leather Cy. vraeg Stud<?b. Corpor. c. v. a Un Cig M Cy. c. v. a. Un Stat St c v g. a. Dn Stat St. c v. pr. a Culturen. Gomp. Merc. Argent, a. Cul U-Mij. Vorsleral. a. Hdlav. Amsterdam a. Jav. Cultuur Mij a. v.d Linde en Tov c.v a. Tels en Go. Hd.-Mij. g a v. Ni erop'e Hd.-Mij g. a. Dordte Petr, I.-Mij. g.a. Gee. H. Petr. Cie c. v, a. Kon Mij. t. E.v.P.Br. a Moeara Enim P. Mij. a. Perlak Petr. Mij. ,,Z. Perlak" P Mij. p. a. Amst. Rubb Ou] U-Mij. a. Deli-Bat. Rubber Mij a. Ind. Rubber Gomp. 19U/10 ll1.2 96i/o 151% 213, 185- 830 - 422 158 657/8 321 195 343 3423/4 1863/4 Oost-Java Rubb Mij. a. Serb Sum Rubb.C Mij. a Scheepvaart Holland Amerikalijn a. Holl. Stoomboot Mij a Houtvaart N V. a. Java China-Japan In a Kon. Hol' Lloyd a Kon. Pakicetv, Mij Ned. Scheepv Dnie a. Rolterd. Lloyd a. St v. Mij „Nederland" a. Sl.v Mij. „Noordzee" a. St.v. Mij. „Oostzee" a L. Mar.Üy.U.N.Vot.Tr. a. Int. Magiue Cy obl. 6 Tabak. Deli-Batavia Mij, n. Deli-Mij. a. Diversen. Blaauwh.-Vriessev. a. Maxw. Land Gr. c. v. a. Maxw L. Gr. 0, v. I, b. Per. G. limb. c.v.pr. a. 791/2 1197/g 131 451/2 •1923/4 1801/4 5fi/i« 102% 5431/0 474 553/4 Spcorweg-Mij. H IJ S Mij L H IJ S M obl. 5- EI IJ S Mij - obl 6 H.IJ.S.M. obl. 1900''12 4 fdem obl. 1898'1002 3è Mij t. E v SS obl. 53 [dom ot>i 1915—1018 ft Riem obl lölO—1913 4è Idem ob!. 1901—1918 4 idem obl. 1890—1898 3} Atch. Topeka c v. g a. Centr. Pao teR.hyp.o. 4 Che&ap en Ohio c, v, a. Erie Spoorweg gewone a. Kassas C. S. R. gew a. Idem i pr. a. Idem Ie no. o, 8 Miss. Kans. T c. v. a. Miss. K. cv. 2e hyp. o. a. Misa. Pac. c.v. pret. a. N V. Ontario en W. a. Soutern Jacifio c. h. a. Union Pac, R c, v. g. a. 'Jnion Pac. R. g. v a. Ian. Can P c v. a. Prolongatie 1097/8 124i/2 973/8 023/4 717/ic 53 4016/16 1321, o 190 95l/2 1871/4 4%

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 5