H. M. PIERROT ZATERDAG 27 AUGUSTUS a.s., des middags 3 uur min van ongeveer negenlig K.M. per uur. De lijst van dooden en gewonden zou zeer ze ker niet zoo groot zijn geweest, indien de wagens niet tegen de brug gebotst zouden zijn. De spoorwegautoriteiten zijn zelfs van meening, dat wanneer bet ongeluk niet juist onder de brug had. plaats gehad, niemand om het leven zou zijn gekomen. In verband met eenige desbetreffende aanwijzingen is de theorie gevormd, dat oen der wielen van de locomotief zou zijn losgeraakt, doch meer dan een veronder stelling mag dat niet worden genoemd. De autoriteiten zijn evenwel niet van mee ning, dat do grond door den zwaren regen val zou zijn verzakt. SPOORWEGONGELUK BIJ CHAMONIX. Een wagon in een afgrond gestort. Waarschijnlijk 15 dooden. Een trein op de lijn GhamonixMer de Glacé is ontspoord. De locomotief en het voorste rijtuig stortten in een afgrond. Het aantal gewonden is nog niet bekend. Men vreest, dat er ook dooden te betreuren zijn/ Volgens een nader bericht stortten de locomotief en do eerste wagen, waarin een 60-tal passagiers gezeten was, van meer dan 10 Meter hoogte in een ravijn. Waar schijnlijk zijn er 15 personen gedood en meer dan 20 gewond, van wie enkelen vrij ernstig. Elf personen bij Montevideo verdronken. Uit Montevideo wordt gemeld, dat een zeilboot, die zich op weg bevond naar het eiland Liberdat, door den storm omsloeg. Yan de twaalf inzittenden zijn elf ver dronken. Brutale ontvoering te Sofia. Politiebeambte en diens vrouw in een auto weggevoerd. Iu den laatsten tijd wordt in Bulgarije, eeifs te Sofia en in de naaste omgeving der hoofdstad door rooverbenden uiterst brutaal opgetreden. Interessant is het vol gend voorval: De secretaris dei- politieke politie, Al- tanassof, werd enkele m i len geleden door onbekenden overvallen en gewond. Sindsdien bevond bij zich in het Roode Kruis-ziekenhuis. Maandagnacht werd van buiten af een schot in de ziekenkamer gelost, dat echter niemand trof. Atanassof uitte ziju vrees voor verdere overvallen, om welke roden twee politiebeambten voor zijn speciale bescherming werden aange wezen. Dinsdagavond werd Atanassof als ge nezen ontslagen en door zijn vrouw per auto afgehaald. Toen zij de gang van het ziekenhuis betrad, werd zij plotseling door drie gewapende mannen overvallen, ge kneveld en naar de auto gebracht. Tezelf dertijd drong een andere groep do zieken kamer binnen; de beide politiebeambten verden met revolvers in bedwang gehou- len. Atanassof werd eveneens gekneveld ui naar de auto gebracht. Daarop reden de mannen in pijlsnelle vaart weg en tot dusverre ontbreekt van hen elk spoor. liet staat evenwel nog niet vast, of de ontvoering van bet echtpaar Atanassof geen afgesproken werk was, daar tegen den secretaris der politieke politie een proces wegens het maken van misbruik in zijn functie aanbangig was gemaakt. Bandieten opcreeren te Marseille. Uit Marseille wordt aan do bladen ge meld, dat vijf opgeschoten jongens op klaarlichten dag met getrokken revolvers een tram aanhielden. Drio hielden de reizigers met hun re volvers in bedwang, terwijl de twee ande ren ze uitplunderden. Na hun werk te hebben verricht, wis ten de bandieten in een auto te ontkomen. Een geheimzinnig schol. Dezer dagen werd des morgens in Biederitzer bosch een taxi-chauffeur uit Leipzig met een schotwond aan het hoofd in zijn wagen door arbeiders aangetrof fen. De verwonding schijnt door de(n) passagier(s) van de auto toegebracht te zijn. Volgens de gevonden voetsporen moet do dader met zijn eventueele metgezellen zijdelings het Biederitzer bosch zijn in gegaan. De chauffeur bad zijn papieren bij zich en bovendien een klein bedrag aan geld. Een wapen of een afgeschoten pa- troonhuls werd niet gevonden. De chauffeur werd dadelijk naar het ziekenhuis gebracht, waar hij denzelfden middag overleden is. Van de daders ontbreekt elk spoor. Drama. In een vlaag van neurasthenie heeft een moeder te Parijs haar kind van een jaar opgehangen en daarna zich zelf op de zelfde manier van het leven beroofd. Vóór zij tot haar verschrikkelijke daad over ging had do vrouw haar oudste kind met de dienstbode uitgestuurd. Toen de man om twaalf uur thuis kwam om te eten vond hij do lijken van'vrouw en kind. Bisschoppelijk paleis uitgebrand. Het bisschoppelijk paleis te Archud op het eiland Chiloë in Chili is door brand geheel verwoest. De bisschop en een gees telijke bekwamen brandwonden. Een per soon werd gedood. RECHTZAKEN Een avonturier. Nederland zit al tien jaren opgescheept met den Hongaar F. A., 31 jaar, van be roep machinebouwer, wonepde in Den Haag, thans gedetineerd. Deze fantast en avonturier deserteerde uit zijn land en kwam over onze gren zen. Hij speelde spion voor Engeland en Duitschland, doch Engeland bedroog hij, omdat Duitschland hem beter aanstond. Bij zijn laatste avontuur liepen er de Jonge rechtsgeleerdo heeren der secre tarie van de directie van do N.V. Philips Gloeilampenfabrieken te Eindhoven er leelijk in. Volgens de dagvaarding pleegde verdachte met dat al verschillende malen oplichting ten nadeele der N.V. voornoemd kreeg hij op die manier ook een foto- graphietoestel in zijn bezit. Hij had de heeren geruimen tijd en op een merkwaardige manier bij den neus genomen. Hij wist ze n.l. op den mouw te spelden, dat hij personen kende, die bij de N.V. Philips werkzaam waren en die bij derden in handen brachten door de N. V. Philips te Eindhoven ontworpen ma chines. Van die aan de N.V. ontfutselde zaken werd, naar verdachte beweerde, te Nijmegen gebruik gemaakt. Gevolg was, dat de fantast met do hee ren per auto van Nijmegen naar Eindho ven reisde waar ten kantonre der N.V. Philips stenogrammen van de vertelsels verdichtsels van den Hongaar werden opgemaakt en hij zoowaar meermalen geld kreeg, nader f 60 per week, om „onder zoekingen" voort tc zetten, die echter op niets uitdraaiden, dan dat verdachte werd beklaagd van oplichterij. De eisch van het O.M. hij de Bossche Rechtbank luidde vier maanden gevange nisstraf met aftrek van voorarrest. Ver dachte b'eef ontkennen. Do verdediger, mr. Tonnaar, Den Bosch, vond het vreemd, dat er van deze geschie denis aangifte was gedaan bij de justitie. Verdachte toch had een werkelijke op dracht gekregen voor de N.V. Philips, dus spreekt het vanzelf, dat hem salaris toekwam. Dat hij door een samenweefsel van dichtsels oplichting zou hebben ge pleegd, is volstrekt niet bewezen. Het heet volgens pleiter, dat Philips zéér streng is en weet in te grijpen. PI. meent, dat mogelijk de heeren der secretarie, heiden als getuigen versche nen, beducht waren voor den strengen Phi lips, nu ze voor een mislukte zaak ston den en ze dus daarom maar hebben aan- gehracht bij de justitie. Pleiter concludeerde tot vrijspraak en verzocht de onmiddel ijkc invrijheidsstel- ling van den verdachte. De rechtbank ging in raadkamer. Beslissend op het verzoek van den ver dediger gelastte de rechtbank de onmid dellijke invrijheidstelling van den ver dachte. Uitspraak 6 Sept. a.s. Een dronken autobestuurder. De Nijmeegsche kantonrechter verotojv deelde den Nijmeegschen fabrikant V. tot 300 boete subs. 30 dagen hechtenis we gens onvoorzichtig rijden toen hij dron ken aan het stuurrad zat. SPORT ZWEMMEN. L. Z. C. naar België. A.s. Zondagochtend vertrekt de L.Z.G. ploeg naar België. Er wordt dan 's middags gespeeld te gen het eerste zevental der Gentsche Zwem vereen iging. 'sMiddags speelt de ploeg tegen A. Z. G. I(Antwerpen) en tot slot Dinsdags in Brussel tegen Royel Brussels Swimming- club. De datum der adspirantenwedstrijden is verzet van Woensdag 31 Augustus op Vrij dag 2 September. Weissmüller verbetert het wereldrecord 100 M. vrije slag. Naar uit Honoloeloe wordt gemeld, heeft Johnny Weissmüller het wereldrecord over 100 Meter vrije slag verbeterd door dezen afstand te zwemmen in den tijd van 581/5 sec. WATERPOLO. Promotie en degradatie. De promotie- en degradatie-competitie der 2de en lsto klassers is gisteren ten einde gebracht. A. Z. (Amsterdam) won met G3 van H. P. C. (Heemstede), waardoor do eind stand als volgt wordt: gesp. gew. gel. verl. pnt. doelp. A. Z. 3 3 0 3 6 12— 7 D. J. K. 3 1 1 1 3 7—6 H. P. O. 3 1 0 2 2 9—12 Neptunus 3 0 12 1 7—10 Het resultaat is dus, dat Neptunus weer naar de 2de klasse terugkeert, terwijl D. J. K. voor de 1ste klasse behouden blijft en A. Z. in do oude omgeving terugkeert. ATHLETIEK. A. A. B. wedstrijden te Amsterdam. Do Donderdag op de Sintelbaan te Am sterdam gehouden athletiekwodstrijden, georganiseerd door den A. A. B., hadden het volgende resultaat: 200 M. hardloopen, klasse D: 1. A. v. An- holt (A. A. O.) 25 sec.; 2. D. Mcyer (1922) 25 2/10 sec.; 3. A. Greeve (Concordia). 1500 M. hardloopen, klasse C: 1. Jan de Vries (Z. R. C.) 4 min. 34 2/10 sec.; 2. G. Roos (A. V. A. O.) zelfde tijd; 3. G. Stuy- vevcld (A. A. C.) 1600 M. hardloopen, klasse A: 1. G. Zee- gers (A. V. A. C.) 4 min. 41 sec.; 2. G. Loflander (1923); 3. W. Bolton (1923). 4 haal 100 M. estafette, klasse A: 1. A. A. C. in 46 6/10 sec.; 2. 1923 in 46 8/10 sec.; 3. A. A. C. II in 52 sec. Verspringen met aanloop, ldasse D: 1 W. Bolten (1923) 5 M. 90; 2. C. v. d. Does (BI. Wit) 5 M. 75; 3. J. Huisker (J. O. S.) 5 M. 47. Kogelstooten, klasse D: 1. J. W. Moon- stra (A. V. A. C.) 9 M. 1; 2. D. Meyer (1923) 8 M. 98; 3. H. v. Dijk (1923) 8 M. 95. WIELRENNEN. Rijswijksche wielerbaan. Gisteravond zijn voor do 10e keer in dit seizoen de wedstrijden op het Rijswijk sche hout verregend. De aangekondigde wedstrijd, 100 K.M. aan een stuk, achter groote motoren, wordt nu met dezelfde deelnemers a.s. Zondag verreden, met uit zondering van Loddy, die wegens verbin tenis elders niet kan starten. In zijn plaats komt nu de wereldkampioen Linart INGEZONDEN MEfEDEELING Maarsmanssteeg 7-14-21 HORLOGEMAKER Telef. Nos. 630 en 1293 Na een verbouwing van twee maanden, hebben wij het genoegen te berichten, dat de UITBREIDING DOOR VERBOUWING van ons perceel MAARSMANSSTEEG 14, is gereed gekomen. De verkoopruimte is hierdoor 2 maal vergroot en stelt f| ons in staat onze Cliënten nog prettiger te bedienen. S S! De HEROPENING zal plaats hebben S H! Gedurende enkele weken ontvangt ieder kooper, van een bedrag 5 van minstens f 2.50, een HEROPENINGS-SOUVENIR. 3 (Pasquier), die het niet gemakkelijk zal krijgen tegen de andere concur renten: Storm (Tegclaar), Schlebaum (Massicot), Blekemolen (Slesker), Diclcent- man (Yahn) en Snoek (Kaser). Sprint- en lange afstandswodstrijden voor amateurs completceren het programma. BOKSEN. Tunney—Dempsey. Toen Tunney het vorige jaar Dempsey om het wereldkampioenschap zou ontmoe ten, bracht hij den kampioen van streek door zijn verbluffende kalmte en zelfver zekerdheid. Hij streek met een vliegtuig even vóór den aanvang van den match te Philadelphia neer alsof het een partijtje bridge gold. Thans toont de huidige wereldkampioen zich even onverstoorbaar. Toen men hem dezer dagen vroeg, of hij weer per vlieg tuig zou komen, antwoordde hij laconiek: „Het gevecht is daarvoor niet belangrijk genoeg". Hij zal op de gewone wijze te Chicago aankomen en naar zijn overtui ging zal de beroemde oud-wereldkampioen in dezen strijd nog smadelijker nederlaag ontvangen, dan in den vorigen. Intusschen werkt Dempsey als een paard om zoo fit mogelijk te zijn. Een dag regen stelt hem zeer teleur en in zijn oefenschool heeft hij een „loopmachine" laten inrich ten, die hem voor de regendagen schade loos stelt. „Vad." LUCHTVAART HOE DE 2-M0T0RIGE FOKKER VERGING. De heer Guilonard over het optreden van Van Dijk. De verongelukte mecanicien wordt Maandag begraven. De heer Guilonard, chef van den technL schen dienst der K.L.M., die zoo men weet, in Seven Oaks, ter plaatse, waar het K.L. M.-toestel H-NADU is neergestort, een on derzoek heeft ingesteld, is uit Engeland te Rotterdam teruggekeerd. Tn een orderhoud, verklaarde de heer Guilonard, dat z-i. de oorzaak van het on geval gezocht moet worden in het breken van een spandraad, waarmede het kielvak en het richtingsroer verspannen zijn. Het gevolg daarvan was, dat de machine ge heel onbestuurd werd. De heer Guilonard, die met de Nederlandsche en Engelsche deskundigen een onderzoek instelde, kwam tot do overtuiging, dat de piloot Van Dijk een buitengewoon kranige landing heeft gemaakt. Was Van Dijk van het Engel sche vliegveld vertrokken met den wind in den rug, ter plaatse van het ongeval bleek, dat hij tegen den wind geland was. In de omgeving van Seven Ooaks was geen vlak land en dus bleef Van Dijk niets anders over, dan een zoo gunstig mogelijke plaats op te zoeken. Na 't zwenken ver loor de HNADU veel van zijn vaart door den tegenwind .Door op de boomtoppen neer te strijken, verminderde de piloot 2ajn vaart nog meer. De plaats, waar de noodlanding gemaakt werd, was een diepte tusschen heuvels, in den vorm van een om gekeerden kegel. Hoe Van Dijk ook landen wlide, steeds moest hij tegen de hoogte op. Een bosch was er niet, doch hier en daar stonden groepjes zware hoornen. In een van die groepjes is hij, zooals bekend, neergekomen. Ongeveer zes meter van den grond zijnde, stootte een boom tus schen den neus en den rechtermotor van het vliegtuig. Juist daarachter zat do me canicien Brunklaus, die op zulk een nood lottige wijze gedood werd. De rechtervleu gel en de daaraan verbonden motor wer den van het toestel afgebroken, en stortten rechts van den boom. terwijl de machine zelf links daarvan neerkwam- De vaart is op het oogenhlik van de hotsing niet groot geweest, want het toestel is horizontaal op den grond neergekomen. De vloer van de cabine was nog geheel intact en ook de heele linkerzijde is onbeschadigd geble ven. Alle ruiten waren daar nog heel. Wan neer de passagiers niet ten zeerste ge schrokken waren geweest, hadden zij dit na de noodlanding gewoon door de deur van het vliegtuig, die zich aan den linker kant bevindt, kunnen verlaten. Enkelen hunner evenwel zijn in hun angst door de gebroken ruiten aan de rechterzijde uit de machine gekropen en hebben toen groo- tere of kleinere snijwonden opgeloopen. Dat het toestel geen groote vaart had, bleek ook volgens den heer Guilonard uit het feit, dat de voorzijde van de cabine, die de kajuit scheidt van de cockpit, nog geheel gaaf was. Op de vraag, of het toestel naar Neder land zou worden vervoerd, deelde de chef van den technischen dienst mede, dat zoo wel de machine als de motoren zoo bescha digd zijn, dat reparatie uitgesloten is. Verder deelde de heer Guilonard nog mede, dat er na het ongeval geen sprake van brand geweest is. Zou dezo ontstaan zijn, dan was zeer zeker het geheele toe stel in vlammen opgegaan. Er is geen enkel spoor van vuur gevonden. De benzinetank, die zich in den vleugel bevond, was in el kaar gedrukt. De benzine, welke nog aan wezig was, is over het toestel gevloeid, maar brand was niet ontstaan. De gebro ken onderdeelen zijn door de ambtenaren van het Engelsche Luchtvaart-ministerie in beslag genomen. Deze heeren zullen uitmaken, of er sprake is van een fabrika- gefout in den gebroken spandraad- De passagiers moeten wel een hevigen knal gehoord hebben bij de noodlanding, want de rechterbaan van het landings gestel is door een boom afgerukt en totaal uiteen gesprongen. De heer Guilonard gaf ten slotte nog eens zijn groote bewondering te kennen voor het werk van den plioot van Dijk. Naar wij vernemen, zal het lijk van den mecanicien Brunklaus hedenavond met een passagiersboot in Rotterdam aankomen en vandaar naar de woonplaats van zijn ouders (Sittard) worden vervoerd. De be grafenis is aldaar bepaald op Maandag a.s EEN VLUCHT AMSTERDAM— NEW-YORK. Plannen van Geysendorffer. De Nederlandsche vlieger Geysendorffer is Woensdag voor de eerste maal na zijn vlucht naar Batavia te Kopenhagen aan gekomen. In stormachtig weer volbracht hij de reis in zes uur zonder tusschenlan- ding. Hij werd verwelkomd door een enthou siaste menigte en een aantal officieele personen o.w. de Nederlandsche gezant, leden der Ned. legatie an enkele lucht vaartautoriteiten. Geysendorffer deelde aan do journalis ten mede dat er groote kans bestaat, dat hij in het a.s. voorjaar zal trachten van Amsterdam naar New-York te vliegen met een drie-motorig Fokker-vliegtuig, dat reeds in aanbouw is. EEN LUCHTREIS OM DE WERELD. Het plan van dr. Eckener. Dr. Eckener, de leider van de Zeppe- linwerf te Fricdrichtshafen, die eenigen tijd te Buenos-Ayres heeft vertoefd in ver hand met den voorgenomen luchtschip- dienst tusschen Europa en Zuid-Amerika. is eergisteren weer scheep gegaan naar Duitschland. Voor zijn vertrek heeft hij een vertegenwoordiger van de United Press medegedeeld, dat hij in den zomer van het volgend jaar een reis om de wereld gaat ondernemen met de Zeppelin L Z 127, die thans te Friedrichshafen wordt gebouwd en""'begin Mei 1928 klaar zal zijn. Het nieuwe schip krijgt een inhoud van 150,000 M.3, d. i. 35.000 M.3 meer dan eenig ander tot dusver gebouwd lucht schip. De wereldreis, die van Oost naar West zal gaan, om van de meestal uit het Wes ten komende winden profiteeren, zal be ginnen te Freidrichshafen. De eerste etap pe loopt tot een plaats op de Aziatische kust van de Stille Zee. Van daar gaat het naar San Diego in Galifornië, dan naar Lakehurst (New Jersey) en het laatste traject loopt van daar terug naar Frie- drichtshafen. De Zeppelin zal ook nog een tocht recht streeks naar Kakerust en terug onderne men, om nadien aan de Campania Trans- area Colon in charter te worden afgestaan. Het is deze maatschappij., welke den gere- gelden dienst SevilleBuenos-Ayres zal organiseeren. Voor de maatschappij zullen later nog twee groote Zeppelins, van 130 en 140.000 M 3 inhoud, worden gebouwd. De vlucht naar Indië van Luitenant Koppen Naar het Hbl. verneemt, zal luitenant Koppen, die op 1 October a.s. met den on der-officier-vlieger G. Frijns met een drie- motorig Fokker-verkeersvliegtuig naar In dië vliegt, op zijn tocht worden vergezeld door den bekenden chef-monteur der Fok ker-fabriek S- Elleman. Do heer Elleman, die sedert haar op richting hij de Fokker-fabriek werkzaam is geweest, heeft in verband met de In- dië-vlucht de firma verlaten. Hij zal zich do komende week naar Engeland begeven om door de fabriek van Amstrong Sidde- ley te worden geïnstrueerd in de behande ling van den 7 cylinder 180 paards lucht- gekoelden Siddeley „Lynx" motor, met welk motor-type het vliegtuig van luitenant Koppen is uitgerust. Non-stopvluchi van een Amerikaan naar Brazilië. Uit Glynn (Georgia) wordt geseind: De aviateur Paul' Redfern is gisteren om 12.46 vertrokken voor een non-stopvluchi, naar Brazilië. Redfern deelde mede, dat hij, indien het weer slecht is, te Para zal landen, indien het iets beter is te Per- nambuco en indien de weersomstandighe den gunstig zijn, zal trachten door te vlie gen tot Rio de Janeiro. Een militair vliegtuig neergestort- Bij een dorp in de omgeving van Si Hem aan do Waag stortte een militair vliegtuig omlaag. Een vrouw en twee kinderen wer den gedood. Het vliegtuig werd vernield en de piloot werd ernstig gewond. DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. De Wilhelminafeesten. De tweede dag der feestelijkheden, ge organiseerd door de WilhelminaverccnK ging had weer het gewone gezellige ver loop. Op straat was weinig van feest- drukte te bespeuren des te meer kwam deze op het feestterrein met zijn veie at tracties tot uiting. In den ochtend om tien uur werd lid feest geopend met volksspelen voor jeug dige personen. Dc prijswinnaars hiervan waren als volgt: Zakloopen: len prijs Wim de Hoed, 'A-a pr. Adriaan Westhof, 3en pr. Bart Prins 4en pr. Willem Helvorstetn. Baldragen: len pr. Keetje Yrisekoop Corrie van Geen. 2en prijs J Jina Tuint?# burg en. Appollonia Verv-oord, 3en pi® Anni Ouwerkerk en Marictje v. d. ïïoet 4en prijs Johanna Verwoerd en Rika vas Berkum. Troostprijzen, Frida Markus, Martke van Hemert, Pietje 1 ?</-ekoop en Jo Doai- gelmans. Koekkappen: lea pr. C. Arlem&c., 2ag pr. L. Tuinenburg, 3e prijs P. Roos'.. pr. D d-e Jong Houtjes rapen: len prijs Keetje Vrist* koop en1 Martha Löflér, 2en prijs Anna Tuinenburg en Hendrika Blauw, 3en pr Bertha Verboom en Johanna v. d. Boort 4en prijs Haartje v. d. Velden en Jans d- Bruin. Na afloop hiérvan had om half two* een herhaling plaats van het openltvM-spil „Het teeken des Kruiscs". De br«kucdc Harmonie Leo XIII verhoogde oy feestterrein door het öpelen van menig ba tig nummertje, gedurende dei- iwr-dda* tijdens het avondfeest de feestvrc ,gde. Een programmanummer dat bijzonder ins'oeg was wel het défilé met poppenwa gens een zestig-tal kleintjes met ver sierde wagentjes vormde een groote kring en defileerden voor het besüiur-paviljoeii. Groot en klein waren zeer voldaan over dit kinderlijke huldebetoon, vooral de kleine deelneemsters, toen zij allen een'zeer leu ke verrassing ontvingen. In het begin van den avond dreigde de regen spelbre ker te worden doch toen het later droog werd, joelden de duizenden weer op hei wel wat drassige terrein. Ook het vuurwerk waarmede de feeste lijkheden werden besdbhen is» uitstekend geslaagd. Zakkenrollers wisten op hel feestterrein iemand een portemonnaie in houdende 21 gulden te ontfutselen. Behoudens een enkele wanklank verliep de feestviering overigens in do beste orde. Ingekomen: Pietje Tijlstra wed. 1 van Tuinen van Sneek. A. Verdonk ea gezin van Soerahaja. Maria Vlasveld wed J. Straver van Benthuizen. Maria J. Bloem van Beseel. Petertje de Vrede van Voorschoten. W. Braxhoofden van Rotterdam. C. A. dc Jong van Boskoop- J. C. Koudijs en gezin van Boskoop. - Dirkje van 't Wout van Wouhrugge. s Maart je Sikkes van Zaandam. Kinde ren Martens van 's-Gravcnliage. Vertrokken: P. J. v. d. Geest naai 's-Gravcnliage. Hendrika G. M. Seclep naar 's-Gravenhage. C. van der Pks naar Monster. J. Th. Hooijmans nasi Waddinxveen. R. E. J. Ouding naar Antwerpen. Ge-horen: Hendrika G. dochter van G Verduyn en W Sarnsom. Mijndert <j- z. van H. G. van Duivenvoorden en 0. Burgmeijer. Pieternella M, d. van G. Rijswijk en M. Sekeris. Franciscus J- Th. van Kempen en van W. M. van Leeu wen. Johanna W. dochter van H. Mul der en A. van de Stouwe. Overleden: Albert Jan Hol, 1 (wonende te Hillegersberg. Maart)' Schouten echtgcn van C. Offers 66 j Wijnand Hagen 2 jaar. Marijtje Mei)» wed. van A. Weijers 77 j. G o li n w d: Cl. van Muiswinkel 24 01 M. Scherpenzeel 25 j-

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 4