WEEKRECLAHE VERKO REISMANDEN DREESMANN C. J. QUI DIENSTBODE. 0.90 1.35 1.90 2.60 3.10 OUD's Gehakt, half om ha EugSne DiGu'donn'é Ia, zooaTs Sekend, 'de Jekeerdo „apache", die met vier andere ge vangenen van het Duivelseiland ontvlucht te. Hij werd later door de Braziliaansche autoriteiten in bewaring gesteld. Een slachtoffer van do wetenschap. Een van de eerste pioniers van de X- tralen Alfred G. Taylor, is te Peterborough aan do huidontsteking, die reeds zoovele levens van X-straalonderzoekers heeft ge- eischt, bezweken. Zijn onderzoekingen kostten Taylor drio Vingers van zijn linkerhand en een vin ger van zijn rechterhand, terwijl do an dere vingers reeds aangetast waren. Hij legde zijn betrekking als secretaris van het ziekenhuis van Peterborough pas yerleden jaar neer, na een 45-jarigen diensttijd. Bij deze gelegenheid werd heui een bedrag van 700, dat door openbare inschrijving was bijeengebracht, overhan digd als huldeblijk voor de opofferingen, (die hij zich getroost had ten bate van do medische wetenschap. Het laatste deel van zijn leven leed Taylor ernstig aan huidontsteking en bij )de installatie van een nieuwe X-stralen- localiteit kon bij zijn werk niet voortzetten Tot leniging voor zijn pijnen en lijden (doordrong hij zich van de gedachte,, dat (hij had medegeholpen om de pijnen van anderen te verlichten en kort voor zijn 'dood zeide hij in een openbare bijeen komst: „Als ik mijn leven weer zou kun nen leven, zou ik hetzelfde doen." De uitvinder van de oorlogs-camouflage overleden. In Engeland is overleden de schilder Solomon J. Solomon. Hij kon nog aan spraak maken op andere verdiensten dan op die van een goed schilder. Hij was na melijk de uitvinder van het op ruime schaal in den oorlog toegepaste stelsel van camouflage, dat zoovele levens be houden heeft. Toen zijn denkbeeld gang vond, werd hij tot overste van de genie bevorderd en ging hij overal heen om aan te geven hoe de camouflage uil- gevoerd moest worden. Voor het eerst werd het stelsel toegepast op een artil lerie-stelling. Er werd toen in een dag iijds een canvas-oppervlakte van 3500 vierkante yards beschilderd, om 24 ka nonnen te bedekken. Onder zijn toezicht werd de eerste nagemaakte boom opge richt, om als waarnemingspost te dienen Hij bestond uit een metalen paal met echte schors eromheen. Daarna kwam hij op het idee om poppen op te stellen, die dc vijand voor soldaten moest aanzien. Toen de eerste 280 opgesteld waren en in beweging gebracht werden, trokken de Duitschers er het vuur van kanonnen en machine-geweren tegen samen en vernie tigden ze. Zij meldden dat er in de Brit echo linie een „vTeeselijke slachting'' aan gericht was. Vervolgens wijdde hij al zijn krachten aan het camoufleeren van vecht- wagens. Zij werden zoo beschilderd, dat zij een deel van het landschap schenen te vormen. De Duitschers volgde de camou flage snel na en pasten haar ten slotte op nog grooter schaal toe dan de geallieer den. Bij den grooten opmarsch der geal lieerden maakten zij 130.000 ton Duitsch materiaal buit, dat voor camouflage-werk bestemd was en de Duitschers hadden landschapschilderingen achter hun front die de geallieerden pas aan het eind ont dekten. Een luehtchauffeur gevraagd! In een Engelsch blad heeft een adver tentie gestaan, waarin een vliegtuigbe stuurder werd gevraagdj „een man van hoogstaand karakter, met ervaring, en in staat een zakenman op leeftijd dagelijks per vliegtuig van Belfordshire naar Wey- bourne te brengen, en in zijn vrijen tijd iuinarbeid te verrichten. Hij moet zuiver en glad kunnen opstijgen en landen Een razzia-avonfuur. Eens had ik geld, dat gebeurde niet dik wijls. Met een vriend ging ik naar Weenen en bezocht daar den fijnsten geheimen speel- salon. Het was de eerste maal. dat ik mijn jroet in een speelzaal zette. Met voorname nonchalance begon ik mijn spel. Ik zette op 13, 't balletje kwam op 27. Drie, vier, vijf keer speelde ik opnieuw en telkens verloor ik. Ik zette nu duizend kronen op no. 25, ^»et geluk was mij gunstig, ik had duizend verdiend! De croupier zuchtte diepl Vóór hij ech ter nog een woord kon spreken, klonk een kreet: „Pas op! Razzia!'r Een angstkreet kwam uil deïug kelen, pc op hetzelfde oogenblik gingen alle lich ten uit. Glazen vielen om, geld rolde over Uen grond, het was een chaos. „In naam der wetl" 't Werd weer licht. Op de roulettetafel lag geen cent, mijn duizend kronen waren even eens naar de maan. De zaal was vol met politiemannen. Een half uur later waren wij op het commissariaat van politie. Een langdurig verhoor begon. Ieder werd angstvallig lang durig ondervraagd, en velen moesten borg storten. Lieve hemel, hoe zou ik mij daaruit red den? Een grootc politieagent bewaakte den uitgang. Mijn hersors werkten gejaagd, maar ik vond niets. „Luister eens", zei ik tot den Cerberus, „ik ben een ongelukkig man, ik ben totaal geruïneerd. Hier, neem mijn geheele ver mogen, 100 kronen, en laat mij gaan." De politieman nam het geld met onver schillig gezicht aan. „Ja, ik kan er niets aan doen ant woordde hij on stak het geld in z'n zak. Plotseling weerklonk scherp de telefoon. Ha, wellicht een revolutie uitgebroken? Bravo, zoo iets zou mij kunnen redden! Be commissaris van politie greep Paar de telefoon, „Hallo, hier commissariaat van politie Wat? ik versta u niet Nu en wat wilt gij? Waar woont gij? Himmelphortgasse 39? Waarom kunt ij niet slapen? O zoo, wijl je bovenhu- slapen? Nou, beste vriend, laat ons daarmede mot rust! Verhuizen is het beste middel! Hij hing den hoorn nijdig op. De situatie werd er niet prettiger op. Thans waren er nog maar zes personen, die verhoord moesten worden. Mijn fantasie werkte wruchteloos een kwartier lang. Weer ratelde de telefoon. „Hallo, commissariaat van politie. - Wie? Antoon Stempfer? Zoo zijt gij de huurder uit de Himmelphortgasse Maar ik heb u al gezegd, dat de politie. Is een particuliere zaak!.. Gij wilt hier komen? Niet noodig, de politie is geen kinderjuffrouw, om u in slaap te wiegen!".. Een vreeselijk kwartier volgde. Thanrf waren er nog twee. Nu was het mijn beurt Ik trad met vasten tred op den com missaris toe, die mij doorborend aankeek. „Mijnheer", begon ik, „ik ben de huur der Antoon Stempfer uit de Himmelphort gasse. Ik heb u al tweemaal opgebeld." Verder kwam ik niet. De commissaris sprong nijdig op, sloeg met de vuist op tafel en schreeuwde: „Wat, gij durft toch nog hier te komen? Ga heen, oogenhlikkelijk!" „Maar ik wil eindelijk slapen.." „In arrest kunt ge slapen, als ge niet gauw maakt dat ge weg komt!" brulde de commissaris. Ik keerde mij beleedigil om en ging mei trolschen blik den politieagent voorhij. Ik was buiten en gered! Nederlandsch Oost-lndië RAMP OP ZEE. 75 Inlanders verdronken. In den nacht van 1 Juli jJ. riep de as sistent-resident van Sampang de hulp in van de marine te Soerabaja, voor een on geval dat op zee had plaats gehad, even huiten het Oostgat in Straat Madoera; een groote Madoereesche prauw, komende van Proboliuggo. met aan boord ongeveer hon derd passagiers, is door den hevigen wind en den gewéldigen golfslag omgeslagen. De opvarenden, die niet beschikten over reddingsmiddelen, hebben, voor zoover plaats was en men daarvoor nog gelegen heid had, zich op het wrak van de prauw gered. De marine-commandant van Soerabaja gaf last, dat Hr. Ms. „Krakatau" deel zou nemen aan het reddingswerk. Reeds om vier uur had hte vaartuig voldoenden stoom en voer het uit. Tegen daglicht kreeg de commandant van het vliegveld Morokrambangan nog last drie watervlieg tuigen te zenden naar de plek der onheils, zoo kon het speuren naar de drenke lingen met hoop op succes een aanvang ne men. Omstreeks tien uur werd door de vlieg tuigen het wrak, dat oen groot eind was afgedreven, opgemerkt; dit bericht werd doorgegeven aan de „Krakatau", die in de aangegeven richting koers zette Toen men bij de omgeslagen prauw, die half ver splinterd was, kwam, bleken daarop onge veer twintig opvarenden te zitten, die zich in wanhoop aan het wrak vastklampten. Zij werden spoedig aan boord genomen en zij deden een omstandig verhaal van hun wederwaardigheden, hetwelk hierop neerkwam, dat zij overvallen waren door het noodweer, hetwelk den vorigen dag ter reede woedde. De bemanning deed al les wat in haar vermogen lag om de prauw in veilige haven te koersen, doch de woe de der elementen was gTOOter dan dat daartegen met vrucht te strijden viel. Plotseling stak een stormvlaag op en de prauw sloeg om. Allen vielen te water. Nadat de drenkelingen aan boord wa ren heeft men nog gespeurd naar de an deren. Spoedig zag men eenigen op stuk ken wrakhout in zee dobberen. Ook dezen werden gered. Naar een nader telegram van de „Krakatau" meldde zijn in totaal 26 mannen en één vrouw aan boord van dit schip opgenomen. De overigen, ongeveer 75 in getal, zijn vermoedelijk allen verdronken. cr dan 75 M. zijn: afgelegd loopt Kramp uit, Snoeker schijnt te veel van zijn krach ten gevergd te hebben, want als hij ziet dat Kramp uitloopt, geeft bij tegen bet einde den strijd op. Tu8schen v. d. Horst en Bekooy kwam het niet tot een strijd, v. d. Horst had reeds direct na den start een flinke voor sprong, die bij het keerpunt nog aanmer kelijk vergroot was. Toen hij zag dat hij al te gemakkelijk zou winnen, deed hij geen moeite meer en zwom regelmaitig naar het eindpunt. Na de onderlinge wedstrijden demon streerde v. d. Horst nog eenige sprongen, waarna de twaalf damesleden van „De Zijl" weer hetzelfde nummer figuurzwem- men als de beide vorige avonden te zien gaven. Tenslotte werd er wederom een water- polowedstrijd gespeeld tusschen De Zijl I en H. Z. en P. O. II aangevuld met enkele Leidsche spelers. Scheidsrechter was de heer v. d. Mark Sr. Hoewel De Zijl van den beginne af aan enthousiast aanpakt en zeker niet do min dere der Hagenaars is, gelukt het de gas ten toch na enkele minuten reeds een paar schoten te lossen. De eerste worden dooi den Leidschen keeper goed gehouden, maar tenslotte moet hij zwichten en is de stand 10 in het voordeel der gasten. Daarna komt De Zijl gedurig in de meer derheid, maar zij heeft geen geluk a-ls eerst twee aanvallen achtereen mislukken, ver volgens drie goede schoten door den Haagschen keeper worden gehouden en een vierde schot over gaat. Na de rust zien we even een enthousiast spel van H.Z. en P.O. en een schot scheert de bovenlat. Even daarna zwemt de links-voor der Hagenaars langs de lijn goed op en ver hoogt met een goed schot de score 20. Luid aangemoëdigd geeft Do Zijl het I nog niet op, maar geen enkele aanval heeft j, totdat kort voor het einde Kramp de eer voor de gastheeren weet to redden. De gasten wonnen aldus met 21. Woensdag, 7 September: Foursomes te gen bogey, open voor dames en heeren. Donderdag, 8 Sept.: Approach and Putting. Vrijdag 9 Sept.: Jhr. Snouck Hur- gronje-beker, open voor dames, leden van Nederlandsche golfclubs of houdsters van maand- of seizoenkaarten te Noord- wijk. Handicap medalplay 18 holes. Win nares 1926: mej. Schut. Zaterdag 10 Sept.: Foursomes vlaggen- wedstrijd, open voor dames en heeren. Zondag 11 Sept.: The British Ameri can Challenge Cup, open voor dames en heeren, leden van Nederlandsche golf clubs. Medalplay (handicap ma. 20) 18 holes. Winnaar in 1926: mr. K. van Ley- den. Door den heer B. Butterworth is een wisselbeker uitgeloofd voor den besten scratch-score. In alle wedstrijden zullen eerste en tweede prijzen beschikbaar zijn. De inschrijvingen voor de wedstrijden op Zondag 4 en Maandag 5 September, sluiten op Zaterdag, 3 September, te 6 uur namiddag. ROEIEN. Laga. Laga is het gelukt de oude vier, gelijk ze dit jaar op de Varsity is uitgekomen, weer bijeen te brengen, zoodat zij de uit- noodiging van den Ned. Roeibond om een ploeg te vormen voor de a.s. wedstrijden om de Europeesche kamioenpschappen kan aannemen. WIELRENNEN. Van de Stadicnbaan. Gisterenavond zijn de revanchewedstrij- den gehouden van de te Elberfeld gereden wereldkampioenschappen achter motoren. De wedstrijd eindigde in een verdiend* zege voor den Duitscher Sawall. Leddy werd een goede tweede. De gedetailleerde uitslagen zijn: Wedstrijden voor nieuwelingen over 3600 meter: 1. D. Klopper 15 p.; 2. J. Beudeker 18 p.; 3. E. Visser 11 p. Wedstrijd met voorgift voor amateurs: eerste serie: 1. v. d. Wulp; 2. Piets; 3. Heyn; 4. Nolthuis; 5. Willemsen. Tweede serie: 1. Hoevens; 2. Stephan; 3 P^-van Dijk; 4. Van Wijk; 5. Krunder. Finale: 1. Piets; 2. v. d. Wulp; 3. Hoe vens; 4. Stephan; 5. Willemsen. Wedstrijd voor beroepsrenners over 25 K.M.: 1. Anspach, 1 ronde voorsprong, tijd 36 min. 38.8 sec.; 2. J. Willems; 3. v. d. Boogaerd: 4. C. Bakker; 5. Bontekoe, en 6. De Wolf. Wedstrijd met motorgangmaking over 100 K.M.: Deelnemers: V. Linart (Pasquier Sr.) wereldkampioen 1927; P. Krewer, Jungenbnrth (Duitschland); W. Sawall, Pasquier Jr. (Duitschland); F. Leddy, Ceurremans (Nederland). Uitslag: 1. Sawall, 1 u. 22 min. 31.2 sec.. 2. Leddy op 5 meter; 3. Krewer, 10 meter; 4. Linart, 60 meter. DE OLYMPISCHE SPELEN 1928. Frankrijk toch naar Amsterdam. Een Havas-telegram uit Parijs meldt, dat het Comité National des Sports en het Fransch Oilympisch Comité hebben beslo ten de resolutie van 20 Juli van laatstge- oc noemd lichaam om niet aan de Olympische Spelen 1928 deel te nemen, te herroepen, zoodat de Fransche sportsmen alsnog vol gend jaar te Amsterdam zullen verschij nen. SPORT ZWEMMEN. Het lustrum-feest van „De Zijl". Onderlinge wedstrijden. De tweede feestavond van „De Zijl" waarop onderlinge wedstrijden waren ge organiseerd is onder nog grootere belang stelling verloopen. En al waren niet alle nummers even sterk bezet, toch werd er iets beter uitge komen dan den eersten avond en vooral een woord van lof aan de brugwachters en de mannen der politie, die inschreven niet alleen maar ook startten. Kwam het door de iets betere deelname dat het dezen avond later werdl Hoe het zij, bij het uitgebreide na tionale programma, dat men a.s. Zaterdag middag zal moeten afwerken zal men in een vlugger tempo moeten werken, voor eerst om de spanning bij het publiek, dat zeker dan nog wel talrijker zal opkomen er in te houden en vervolgens om het niet te laat te doen worden. Do waterpolo- wedstrijd inmmers, die gisteravond aan het einde gespeeld werd bewees, dat het om zwempraestaties goed te kunnen vol gen, spoedig te donker is en dat kunnen dan zelfs de twee groote lampen, die het zwembassin poogden te beschijnen niet goed maken. Het waren onderlinge wedstrijden die gisteravond werden gehouden, als school slag, snel- en rugzwemmen, voor dames en heeren en over verschillende afstanden. Zoo er eenig commentaar op do gele verde praestaties te schrijven is, dan is dit het geval over de 100 M. snelzwommen voor heeren. In dit nummer werd twee keer gestart, de eerste maal door de hee ren Snoeker en Kramp, en daarna door de heeren v. d. Horst en Bekooy. Snoeker start direct met lange en komt iets voor te liggen, maar na 30 M, loopt Kramp reeds in en beiden bereiken ttn ruzie met elkaar maken, kunt frij niet gelijktijdig liet keerpunt van de baan. Als Volgen de resultaten der overige wed strijden Schoolslag 25 M. Meisjes tot en met 13 jaar: 1. L. Planje 24 4/5 se.; 2. G. Voorbij 27 2/5 sec.; 3. S. Zwanenburg 30 sec. Snclzwemmen 50 M. Meisjes tot en met 16 jaar: 1. G. v. d. Mark 50 4/5 sec.; 2. M. Paardckooper 52 2/5 sec.; 3. J. Mieloo 60 sec. Snelzwemmen 50 M. Jongens tot en met 10 jaar: 1. T. van der Horst 39 1/5 &ec. Snelzwemmen 50 M. Dames: 1. R. Mooy 54 4/5 sec.; 2. B. Broeksma 57 4/5 sec.; 3. L. v. d. Steen 59 3/5 sec. Snelzwemmen 50 M. Heeren: 1. J. v. d. Horst 311/5 sec,; 2. O. W. Snoeker 35 2/5 sec.; 3. H. M. Kramp 36 1/5 sec. Zwemmen met luchtballon 25 M. Meis jes: 1. Gr. v. d. Mark, 2. J. Hakkaart, 3. S. Zwanenburg, 4. F. v. d. Velde. Zwemmen met luchtballons 25 M. Jon gens: 1. F. v. d. Horst, 2. A. van Egmond, 3. E. Casteleyn. dslag 50 M. Dames: 1. Gr. v. d. Mark 52 4/5 sec.; 2. B. Broeksma 57 3/5 sec.; 3. L. v. d. Steen 58 sec. Schoolslag 50 M. Heeren: 1. Fr. v. d. Mark 412/5 sec.; 2. J. Cornelisse 46 3/5 >c.; 3. P. Harland 47 sec. Snelzwemmen 100 M. Heeren: 1. J. v. d. Horst 1 min. 23 4/5 sec.; 2. H. M. Kramp 'n. 291/5 sec.; 3. Wein. Bekooy, troost prijs. Rugzwemmen 50 M. Heeren: 1. F. v. d. Mark 43 4/5 sec.; 2. J. v. d. Horst 44 sec.; 3. K. Kraayenbrink 48 3/5 sec. Snelzwemmen 50 M. Rijks-, Gemeente Politie en Havenpersoneel: 1. M. v. Lies hout (Brugwachter) 47 2/5 sec.; 2. J. Niè- vaart idem 49 4/5 sec.; 3. J. J. de Jong idem 56 4/5 sec.; 1. W. v. Es (Politie) 49 2/5 sec.; 2. M. P. J. Kallenberg idem 53 sec. Rugzwemmen 50 M. Rijks*-, Gemeente Politie en Havenpersoneel: 1. J. Nievaart (Brugwachter) -62 sec.; 2. M. v. Lieshout idem 65 2/5 sec.; 1. J. de Boer (Politie) 55 4/5 sec.; 2. W. v. Es idem 85 sec. Popduiken Kopgreep. Heeren: 1. J. v. d. Horst 43 3/5 sec.; 2. W. Snoeker 43 2/5 sec.; 3. F. v. d. Horst 43 3/5 sec. CRICKET. Leiden-Haarlem. Gisteren werd hier een vriendschap pelijke wedstrijd tusschen een Leidsche Haarlemsche combinatie ge Onze stadgenooten gingen het eerst naar de wickets en brachten het tot 171 met inbegrip van 15 extra's, voornamelijk dank zij een goeden stand tusschen Hoo- genstraaten 62 en Hofsteenge 49. Voorts Meyer 17 en De Jongh 14. Adriaans 567 Bergman 26. De gasten brachten er heel wat min der van terecht. Met Damme 21, Adriaans 18, Teschmached 15 en 10 extra's werd het totaal 93. Mever bowlde 534, Du Pon 2—22. Haarlem werd opnieuw ingestuurd maar scoorde nu 93 runs voor het verlies van 3 wickets. Van der Berg 55. Leiden won derhalve met 78 runs op de eerste innings. GOLF. De Golfweek te Noordwijk. Het programma voor de van 4 tot met 11 September op de banen der Noord- wijksche Golfclub te houden jaarlijksche golfweek luidt, naar wij vernemen, als volgt: Zondag 4 September: Palace Hotel- Wisselbeker, open voor heeren, leden van Nederlandsche glofclubs of houders van maand- of seizoenkaarten te Noordwijk, Handicap matchplay, 18 holes. In 1926 was de heer G. H. del Court van Krim pen winnaar van den beker. Maandag, 5 September: Mrs. Cremers Ladies Cup, aangeboden door eenige le den van de Hilversumsche Golfclub. Open voor dames, leden van Nederlandsche golfclubs "of houders van maand- of sei zoenkaarten te Noordwijk, met handicap boven 18. Matchplay 18 holes. Winnares in 1926 was mevr. Mispelblom Beijer. Dinsdag, 6 September: Selectie Medal play, open voor dames en heeren. Wegens huwelijk der tegen woordige wordt met half September, eene NETTE DIENSTBODE gevraagd. N. J. SANDERS Gzn., Haarlemmerstraat 131. 11426 TE KOOP: het Heerenhuis Oude Vest 49-49a Benedenhuis bevat: 6 Kamers, Gang, Keuken, Plaats, Tuintje, is verhuurd voor f500.p. j. Apart Bovenhuis bevat5 Kamers Keuken, Zolder, en was in eigen gebruik. Voorz. van Gas-, Water en Electr. leiding. Br. Bur. v. d. BI. no. 11417b. Amerik. Legerhemden mansmaat 2.10 - 2.20 - 2.80 - 2.95 Jongens Schillerhemden 1.30, 1.40, 1.55, 1.75, 1.90 Werkboezeroens mansmaat 1.85 - 1.95 - 2.05 - 2.15 Blauwe Jassen mansmaat 2.15 - 2.45 - 2.95 BI. Keper Manswerkbroeken 2.60 - 3.10 - 3.40 Gestreepte Werkbroeken 3.60 - 5.35 Manchester Werkbroeken 4.65 - 5.65 Schilderskielen 2.10 - 2.30 Blauwe Kielen Korte Grijze 2.25 - 2.60 - 3.25 Amerikaansc'ne Overalls 3.75, 4.35, 5.00, 6.00 Padvinderskielen PIECK verkoopt uitsluitend degelijk goed 1.60 Wij noteeren heden; Rauwe Reuzel p. 5 pond I 2.2 PETER VERHOEF Steenstraat I - Leiden 11135 TELEF. 819. liffiiiiiii™ PRIJZEN ALLEEN GELDIG VAN 30 JULI TOT 6 AUGUSTUS Japanse h rieten Reiskoffers met 8 lederen hoeken en plaidriemen van prima leder Zeer bijzondere reclame ALLEEN DEZF WEEK ZEFIR PYAMA's kwali- Q 90 4.75 Waschechte teit Gekleurde Overhemden Moderne tinten, uit sluitend prima kwa- 0 75 liteiten 4.90-4.25-3.50 u# Ondergoederen, Zoinercostuuins, Flanellen, Patalons, ENORM LAGE PRIJZEN F'.WANNÉE Botermarkt 17 - Tel. 186 Zoeterwoude (Dorp). Abonnementen en advertentiên worden aangenomen door JAC. ZANDBERGEN HUISHOUDELIJKE ATTI&ELEN Ziet onze annonce van hedes* GROOTE lèECLAME-VERKOQP LEIOEN is nog NIET overtroffen, p. p. 50 c| Runderlappen Riblap Carbonade, vanaf Niervet Reuzel Eigen gesmolten Reuzel Rundvet Rollade Rosbeaf Varkenslappen Fricandeau OUD's Leverworst Bloedworst Boterhamworst Rookworst Hoofdkaas Gekookt Spek Tongenworst Ontbijtspek Schouderham Gelderscbe beste gekookte Ham Rookvleesch Corned beef Lever Pekelvleesch Alle Worst- en Vleeschwaren worden uit de Koelcel versl-j^ Op verzoek wordt regelmatig gehoord, ook op 0EGSTGEE is NOORDWIJK, KATWIJK en RIJNSBURG, zonder prijsvertioo|l|j,ni 50 ct. p. p. 5 p. 60 ct. p. p. 5 p. 65 ct. p. p. 5 p. 55 ct. p. p. 5 p. 60 ct. p. p. 5 p. 50 ct. p. p. 5 p- 50 ct. p. p. 5 p. p. p. p. p- p. p- p. p. p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons p. ons 70< h ïi 11 Her Si Waj der 121 sril ia, r 16 16 Üaa 242n i 32i Hi, 25 tap, Alle 16 c Ma 20Alle itrJ Beleefd aanbevelend, Alléén: MANDEMAKERSSTEEG 4 - Tel.® P.S. Deze zaak heeft geen filialen.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 6