Advertentiën. f Aankomende Winkeljuffrouw DIRECTEUR GEMEENTEWERKEN. i telegrafisch weerbericht volgons waarnemingen verricht in don icorgen van 12 Juli, 1927, medegedeeld door hei Kon. Ned. Meteorologisch Instituut to De Bilt. Hoogste barometerst.: 765.4 te Aberdeen. Laagste barometerst.: 753.0 te Isafjord. Verwachting tot den avond van 13 Juli: Zwakke tot matige Noordelijke tot Ooste lijke wind, nevelig tot half cf licht be wolkt, waarschijnlijk droog weer behoudens kans op onweer, zeilde temperatuur BAROMETERSTAND. De stand van hedenmiddag 3 uur la aangegeven door den grooten wijzer. Het dunne lijntje beduidt den stand van gis teren. ,,u. LUCHTTEMPERATUUR. T 21.3 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Dinsdagnamiddag 9.49 uur tot Woensdagmorgen 4.21 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 20.5, 12 uur 21 en 3 uur 22 gr. C. Zweminrichting Hoogs Rijndijk: 7 uur 22 5. 12 uur 23 en 3 uur 24 gr. C. ALPHEN AAN DEN RIJN. Een kind verdronken. Gisteravond werd een ruim 3-jarig meisje van den landbouwer D Bwonend langs de Aarkade vermist. Na langdurig zoeken kwam men hedennacht omstreeks half twee tot de tragische ontdekking, dat het kind verdronken in een sloot nabij de ouderlijke woning lag BOSKOOP. Tragisch ongeval. Een vrouw verdronken bij het redden van haar kind. Maandagmiddag geraakte het omstreeks eenjarig kind van den landbouwer de K., in de kinderwagen te water achter de ouderlijke woning, doordat de wagen even onbeheerd was gelaten. Toen het geval bemerkt werd spreng door angst gedreven j) eerst de zuster van mej. de K. te water, en terstond ook de moeder van het kind, mej, d K. zelf, en dan moet men weten, dat het ter plaatse ongeveer 4 a 5 nieter diep is, Op het hulpgeroep kwam een broeder van genoemden landbouwer toe snellen welke het met behulp van andere toegesnelde hulp mocht gelukken hot. kind en de zuster van mej. de K behouden I aan wal te halen wat ook slechts na zeer veel moeite gelukte. Toen men deze beide dan gered had, kwam men tot de ver- j schrikkelijke ontdekking dat ook mej. de Ka nog te water lag. Eer men echter deze naar boven kon halen waren de' levens geesten reeds geweken, daar de inmiddels ontboden geneesheer slechts den dood con- stateeren kon De landbouwer de K zelf ivas achter in het land aan den hooibouw, i alwaar men hem de droeve lijding bracht. Het slachtoffer van dit droevig ongeval is j 28 jaar oud. STADSNIEUWS Leidsche Winkelstand. Huize Bernsen wie kent Huize Bern- I ten niet? Men loopt er gemakkelijk voorbij. I maar eenmaal daar een bezoek gebracht, eenmaal daar een eenvoudig diner ge- r bruïkt, en men wordt een trouw bezoeker. I Deze eetgelegenheid is bij zeer velen, die I 'onder eigen huis zijn, reeds lang in trek De beschikbare ruimte werd echter te klein, en dus ongeriefelijk. De eigenaar heeft ook de bovenverdieping als restau- ïant ingericht. Door verbouwing en ver- I breking is boven een groote zaal 'geschapen, l die, met smaak aangekleed, een gezeïligen indruk maakt. Een tweede voordeel is, dat ook beneden de gelegenheid is uitgebreid. I noordat de gang naar liet bovenhuis nu kan T vervallen en hij de bestaande zaal gevoegd 1 is Des avonds zal de zaal met zijn kleurige I moderne verlichting nog een aantrekkelijke indruk maken, dan overdag reeds het ge- I ïal is. ■De Leidsche firma's, die de vevLouwipg [Uitvoerden, kunnen voldaan zijn ovér hun l^'erk. Het waren de lieeren Teskc (ver [lichting), Duindam (schilderwerk), Doovo (stoffeering), v. Beunih'gen (metselwerk) [DeBest (stucadoorwerk) en Rosdorff (tim- Lmerwerk). De heer Bernsen was over het jjjosultaat der verbouwing zeer tevreden en B hoopt dat deze ingrijpende verbetering n steeds meerderen zal overhalen in zijn in yachting ie komen proeven. R. K. Ver. van Posi-, Telegraaf- e Telefoonpersoneel. Zondagmiddag 4 uur hield de R.-K. Ver. *an Dost-, Telegraaf- en Telefoonperso- i?L'^ »Sl.-Jan" Leiden en Omstreken, een mshoudelijke vergadering. Te 4.15 opende ■2 voorz. met den Chr. Groet en heette to loden hartelijk welkom. De agenda ord vlot afgehandeld. De notulen der vo- >zo vergadering werden onveranderd goed frkeurd. Ingekomen stukken werden voor- «-ezoii en er werd besloten om de tcchni loden van den bond de helft der reis kosten te vergoeden om deel te nemen aan het technische Zaterdagmiddagcomité welke gehouden zal worden in den Bosch. De voorz. draagt echter geen verant- oordelijkheid hiervan, omdat dit eigen lijk buiten den bond omgaat, doch hij ver zoekt den leden te trachten dit binnen het raam van het bondsverhand te krijgen. De bestuursverkiezing had volgend re sultaat. Aangezien er voor den voorz. geen candidaten waren ingekomen en hij zich wederom herkiesbaar steld.e, ewrd hij bij acclamatie herkozen. De penningm. stelde zich echter niet herkiesbaar, zoodat na temming do heer W. P. Smit, assistent te Leiden, met meerderheid van stemmen a's zoodanig werd gekozen. De voorzitter bracht dank aan den aftredenden penning meester, den heen Th. W. Need voor zijn accuraat beheer. Het jaarverslag van den penningm. sloot met een batig saldo van 157.71. Het jaarverslag van den secre taris vermeldt, dat de afd. het vorig boekjaar 44 leden telde. Drie bedankten en als lid en drie werden overgeplaatst, ter wijl drie als nieuw lid weder toetraden, zoodat het ledental thans 41 bedraagt. Mo ge het echter spoedig meer worden. Nog altijd zijn er R. K. postmannen welke niet, of verkeerd georganiseerd zijn. Mo gen hunne oogen worden geopend om spoedig lid te worden in de organisatie waar ze thuis behooren. Als kasnazieners werden benoemd de heeren Neyzen en Driessen. Zondag 26 Juni had in Den Haag een gecombineerde bestuursvergadering plaats van de afd. Amsterdam, Haarlem, Leiden, Den Haag en Rotterdam, het zoogenaamde vaandel comité. Besloten werd om alle leden min stens een kwartje te laten bijdragen voor het aanbieden van een.vaandel aan het bondsbestuur. Ook kwam daar te sprake de motie-Bulten. Een demonstratief con gres zal worden aangevraagd om te trach ten nu de geldmiddelen ruimer vloeien alsnog doorvoering dezer motie to ver krijgen. Bij de rondvraag dankte den" nieuw be noemden penningm. voor 't vertrouwen in hem gesteld en hij hoopte dit vertrouwen waardig te maken. Ook kwam ter sprake dat er somstijds dames op liet kantoor dienst doen, welke aldaar verschijnen in een ergenis gevend costuum. Hierover zal een schrijven worden gericht aan het bonds bestuur om te trachten hierin verandering ten goede te krijgen. De a.s. retraite welke gehouden zal worden van 68 No vember kwam ook nog ter sprake. Deze nuttige instelling kan niet genoeg worden bezocht. Stcrniramp-ccncert. Met genoegen constateeren wij, dat met eendrachtig samenwerken toch iets goeds en der weldadigheid ten dienste kan wor den tot stand gebracht Uit den toon van den Voorzitter van het Stormramp-Comité en uit de sympathieke toespraak van onzen Burgemeester klonk op een grooie dank bare waardeering voor wat de verschillen de koren hebben weten te organiseeren. En waar het voor een zoo bij uitstek lief dadig doel was, komt lof <?n dank in ruime mate daarvoor toe aan cïe organisatoren, de directeuren en de uitvoerders, die elk op bun wijze zich hebben beijverd dezen avond te doen slagen. En we moeten al dadelijk zeggen, dat er door allen naar gestreefd is zoo goed mogelijk een deel van het kunnen te voegen in het groote ensemble van koor gezang. Liefdadigheid sluit natuurlijk een cri- tiscb verslag uit'en men bepaalt zich een algemeen overzicht. Dan maakt men geen haken en oogen en schakelt hel be grip van een soort concours uit. We kun nen echter niet nalaten te zeggen, dat naast zeer mooi en degelijk werk, ook wel stond koorzang die èn om de uitvoering, heter Ware achtergebleven, dan had de sfeer van den avond meer muzikaal gebli ven. Doch, we nemen aan, dat allen hebben gewerkt met de beste bedoelingen en doen er dan ook het zwijgen toe. Achtereenvolgens traden in de Stads zaal, elk met twee koornummers op, de vor- cenigiugen Mannenkoor „De Voreenigde Zangers", Dameskoor „Euphonia", Ge mengde Zangvereeniging „Amieitia" en de Clir. Zangver. „Zang zij onze Leus" Man benkoor „Kunst en Vriendschap" kon niet optreden en daarvoor in de plaats trad op de Haarlemsclie zangeres Mej. Krudelbach. die in een zestal liederen, aan den vleugel begeleid door den heer H. Pilage, eenvou dige mooie zang gaf, met een lief klinken de. nog wat schuchtere slem, voorgedra gen, die haar veel dankbaar applaus en een mooie tuil bloemen als attentie voor haar bereidwilligheid deed verwerven. Ook de koren hadden van enthousiast publiek veel bijvalsbetuigingen in entvangst te nemen en als herinnering aan deze spon- lanp daad van naastenliefde, een medaille, geschonken door de Kon.- Begeer, die de Voorzitter van het Uitvoerend Comité aan liet vaandel hechtte. De avond is in zijn geheel een groot,suc ces geweest en de samenwerking was in alle opzichten in orde. Toen het concert was geëindigd gaf de Chr. Zangv. Halle luja, die om redenen van verschil met het auteurs-bureau Bunea. niet had kunnen optreden, een (weetal nummers ten beste, die ovenals hetgeen w.a,s voorafgegaan, met dankbaar applaus werden beloond. Alles te saamgenomen was liet een welgeslaag den avond, moge ook dc finantieele resul taten bevredigend zijn. De collecte aan den uitgang heeft opge bracht de som van 47.05. De totale afdracht zal Zaterdag bekend wonden gemaakt. Sp. Berichtgevers Rijksmuseum van Oudheden. Bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunstenl ten Wi/enschappen zijn benoemd tot berichtgevers vpn het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden, huilen bezwaar vau 's Rijks schatkist: mr. J. Be'.onje, Alkmaar; mr. G. J. ter Ktiile. Albelo; J. A. Hubregtse, Burgh (Z.); H. Wiegersma, Deurne; P. J. v d. Feen Jr.. Domburg; J. J. van Dcinsc-, En schedé; E. J van Puijenbroek, Goirlc; Jhr. dr. W. A. Beelaerts van Blokland. 'sGra- venhage; R M. R. Oppenhcira, Haarlem; P. Peeters, Heerlen; mr. J. P. W. A Smit, 's-Herlogonbosch; dr. W. Goossens, Maastricht; J. Graver, Nieuw-Weerdinge; M. Daniels, Nijmegen; J. D. Koeslag, Wa gen ingen: mr. A. Th. ten Houten, Winters wijk; F. Bloemen, Wijchen. Niet nummer 132 van de St.crt. werden verzonden afdrukken van de Koninklijk goedgekeurde gewijzigde statuten dor Scheepsbouw- en Reparaticwerf „De Hoop" v.h. Gebrs. Boot, alheir. Eindexamen Chr. H. B. S. Geslaagd dc heeren: H. Buurman te Lei den, W. J. J. de Does te Oegstgeest. II. H. Frans te Oegstgeest, J. Haantjes te Valken burg, T. Henuemnn te Leidea, W. J. Hof man te Leiden. W. K. H. Karstens te Lei- den, J. Los te Oegstgeest, J. A. de Vlieger te Voorschoten, J. Munting te Leiden, G. Nell te Wassenaar, A. de Jong te Katwijk, J. Th. L. B. Rameau te Leiden, L. Th. Schellingerhout te Benthuizen, D. J. H. W. Spanjaard te Wassenaar. L. J. van Stralen te Leiderdorp, de dames G. P. Ou wehand te Wassenaar, M. F. Neuteboom te Leiden, W. F. Huusman te Leiden. Af gewezen 3 candidaten. Aan het R.-K. Lyceum to Eindhoven is benoemd tot leeraar in de plant- en dier kunde de beer Prudent van Eek, van Oudenbosch, student in de chemie alhier. J. v. d. M., oud 22 jaar, los werkman wonende op de Oude Vest heeft bij de po litie aangifte gedaan, dat hij hedenmor gen in het vroege ochtend uur op den Sta tionsweg is mishandeld door den logement houder R. van de Nieuwe Beestenmarkt. Deze beet hem in het gezicht en schopte hem tegen de buik. De logementhouder R., wonende aan de Nieuwe Bestenmarkt heeft bij de politic aangifte gedaan dat hij hedenmorgen in het vroege morgenuur op den Stations weg is mishandeid door den los werkman J. v. d. M. wonende aan de Oude Vest, die hem met een melkflesch op het hoofd sloeg. De politie is er nog niet achter geko men, wie de aanvaller in deze tweezijdige vechtpartij is Uit den winkel van P. N. O. aan de Haarlemmerstraat is gistermiddag een fiets gestolen. De fiets behoorde toe aan een onbekend persoon, die zijn rijwiel bij O. had gestald. Een 14-jarige jongen viel gisterenavond in het water aan den Apolhekersdijk. De heer Jonker sprong gekleed te water en wist den jongen te redden. Hedenmiddag te 3 uur werd in r fó res taurant „In den Vergulden Turk" kn over staan van architect Bern. Buurman voor de Vereeniging „De Leidsche, Buitenschool" aanbesteed: het bouwen van een drieklas- sige school bij het Herstellingsoord te Kat wijk aan Zee nabij den tol. Ingekomen waren 17 biljetten, t. w. van: A. Zwets en A. Groeneveld Dubbeldam 38059.50, J. 'Olfvier Leiden 35400. Firma Witkamp en Van Gent. Rijswijk f 34980.—; P. Verkroost Delft f 84800.— M. Kool Warmond 34640.L. Guyt en T Meyvogel. Katwijk aan Zee 34550. 1 van Beusekom Alphen aan den Rijn en H. Bakx Wassenaar 33700,Firma Jac van Riet Leiden 33500.A. v. d. Oever Katwijk aan den Rijn 33180.Gebrs. Slingerland Katwijk aan den Rijn 32988; A. J. Ouwehand Katwijk aan Zee 32700; Kort en v. d. Wiel Rijnsburg 32612 A. J. de Later en Ph. Meijers f 22050. A. de Best Katwijk aan Zee 31000 Zwanenburg en v. d. Bent Katwijk aan Zee f 30500.N.V. Mabuwat Willemstad 29100.W. Oudshoorn en Zoon Leiden 28999.De raming was 31684. KATWIJK. Opbrengst stormrampcoliectc. De col lecte, gisteren hier gehouden voor de stormramp in Gelderland heeft opgebracht tc Katwijk aan den Rijn f500.cn te Katwijk aan Zee ruim 1900. LUCHTVAART TELEGRAMMEN BATAVIA—AMSTERDAM. Naar Allahabad. Het Fokkervliegtuig op weg vau Nedcrl. Indië naar Nederland is hedenmorgen van Calcutta naar Allahabad vertrokken. Noodlanding. Hedenmiddag is te Eindhoven op een weiland een Belgisch vliegtuig bij de lan ding ernstig beschadigd. Do bestuurder, sergeant-vliegenier R. Verboomen bleef ongedeerd. Hot vliegtuig was afkomstig uit Diest (België) vanwaar het om 10 uur hedenmorgen was opgestegen. LAATSTE BER8CMTER3 BINNENLAND. Hei cloodeüjk fingeluk hij Hekendoirp. Het slachtoffer van heü noodlottig óngo- luk op den onbewaakten overweg bij He kendorp (waarvan wij gisteren melding maakten) is gebleken te zijn de heer A. v. Engelen, kantoorhouder te Nieuwerbrug, (gemeeute Bodegraven). OMGEVING. LISSE. Botsing. Op den Gracht weg, hoek Schoolstraat, botste gistermiddag twee vrachtauto's oen van den Randelsraad al hier en de andere van dc A. P. C. Comp tegen elkaar op. Van de laatste was het cabine - ingedrukt terwijl eerstgenoemde eveneens averij opliep. Brand in esn schuur. Een brandend fornuis veroorzaakte gisteravond te onge veer 7 uur brand in de schuur van den lieer J. v. d. Putten aan het Oosteinde al hier. Een damesrijwiel en een petroleum kachel, wolke in de schuur stonden, den een prooi der vlammen. Met een slang op do waterleiding wist «de brandweer den brand tot de schuur te beperken. Op naar Nijmegen. Naar wij ver nemen zullen niet minder dan 154 bonds leden aan het op 17 Juli te Nijmegen te li ouden arbeiderscongres deelnemen. Het onweer boven Engeland. De I r k buiten haar oevers. LONDEN, 12 Juli (V. D). Ook in West-Engeland en in Oost-Lancasliire is grooie schade door het onweer aangericht voornamelijk nabij Midd'eton, waar de ri- ier Irk binnen haar oevers trad. Do be woners van de nabijgelegen huizen moes ten in booten in veiligheid worden ge bracht. Te Shaw werden 30 huisgezinnen dakloos. Vele katoenfabrieken en magazij nen werden overstroomd. Ook in do ka toenfabrieken te Oldham werd groote schade aangericht. De nieuwe Fransche kieswet aangenomen. PARIJS, 12 Juli. (V. D.). De Fran sche Kamer hoeft hedenmorgen vroeg na 'een nachtzitting de nieuwe Fransche kieswet met 320 tegen 234 stemmen aan genomen. Wisselnoteeringen (Amsterdam 4 Berlijn59.25 Londen 12.12 New-York 2.495/g I'anjB3.771/.I Brussel (Bolga) 34.7l1/2 Ziiricb 48.05 Milaan13.59i/4 Madrid 42.84 Oslo64.521/2 Kopenhagen66.72V2 Stockholm 66.85 Weenen35.15 l'raag7.391/2 Hoewel de affaire vandaag kalm was, ging cr in enkele hoeken nog wel wat om. Zoo ontwikkelde zich eenige beweging in Kon. Olie, die opnieuw waren aangeboden en lager kwamen. Gewone Jurgens ver keerden in reactie. Philips Gloeilampen boekten evenwel een avance. Tabakken vast gestemd, doch weinig veranderd. Van do Suikers zorgden H. V. A.'s voor eenige af leiding en deze werden enkele pets liooger genoteerd. Rubbers meerendeels weinig ge wijzigd: A'dam Rubbers nu en dan tame lijk druk verhandeld. Scheepv. bijna geheel luiten de belangstelling. Yankees kalm en overeenkomstig Wallstreet. Prolongatie 3X pet MARKTBERICHTEN LEIDEN. 12 Juli. Vette Varkens. Aan gevoerd 344 stuks, 333 Vello Varkens 65 67 cent en 11 Licht soort 6365 cent per Kg levend gewicht. Handel matig. BODEGRAVEN, 12 Juli. Kaas. Aanvoer 379 partijen Ooudschc kaas, waaronder 359 met Rijksmerk, 16551 stuks, wegende 32408 Kg. prijs met Rijksmerk le soort 4144, 2e soort 3537, zwaardere lot 47, zonder rijksmerk 3442. Han del flauw. ROELQFARENDSVEEN, 12 Juli Vei ling. Groenten Aardbeien 2330 cent per Kg.: Bloemkool 24 cent por stuk Aardappelen 10—11 cent per Kg: Peulen 1.25. Dikke Peulen 45—60 cent. Dop erwten 5055 cent. Idem II 3035 cent, Idem extra 1.15. Capucijners 5055 1 Tuinboouen 2127 cent. Snijboonen 4.1C --4.20, Kassnijboonen 4.705.10, Stek Snijboonen 33.10. Wagenaarsboonen 3.20, alles per 10 Kg. ;Aurgurken: Grof 5.405.70, Bommen 2.90—3 15. Idem IT Z.2.Stippel 1.per 25 Kg ROTTERDAM. 12 Juli. Vee. 146 Paar den, 35 Veulens, 710 Magere Runderen, 590 Vette Runderen, 541 Nuchtere Kalveren 221 Vette Kalveren, 185 Schapen of Lam meren, 132 Biggen. 7 Bokken of Geiten, 104 Graskalveren, 14 Overloopers. Prijzen per half Kg.: Vette Koeien 5256, 45 4714 cn 3437 cent; Ossen 5155. 45 49 cn 41 cent; Stieren"48, 43 en 39 rent; Kalveren 52N55 en 45 cent. Prijzen por stuk: Melkkoeien 200410, Kalfkoeien 225—425. Graskalveren 3060, Stieren 130510, Pinken 100170, Vaarzen 180230. Werkpaarden 200315. Slacht paarden 100180, Hitten 130 230. Veulens f 80145. Fokkalveren 15 20, Biggen f 1017. Overloopers f 20 35, Slaehtkalveren 1216. Biggen per week 1.752. Koeien en Ossen: luie handel, hoogcro rijzen. Stieren: tamelijk vlugge handel prijs hoogcr. Vette Kalveren: zeer gedruk te handel cn aanmerkelijk lagere prijzen Molkij en Kalfkoeien: iets hetere handel, zelfde prijzen Jong vee: sleependo handel, ROTTERDAM, li Juli. Buiten!. Granen, Stemming prijshoudend. Rogge. Amerik No. H v. d. Golf disponibel 14.15. Amerik No. II disponibel f 12.20, La Plataroggc disponibel 13.25. Zuid-Russ. rokkc poiiibel naar kwaliteit 13.00/50 Gerst 40 pd. Mailing disponibel 234, dito sloo- mend 231, Ganadagost no. 3 disponibel 254, dito sloomend 248, Donaugerst disponibel naar kwaliteit f 243246 H ver. Canada 110. 3 tongh. disponibel 12.15 50 Kg. Noord-Russische disponibel 10.8. 52 kg. Noord-Russisches disponibel 10.8." 52 Kg. Noord-Russische disponibel 11.20, 38 pd. White Glinpcd No. 2 10 40. la Plata disponibel 10.10. Mais per 2000 Kg. Gele La Plata disponibel f 174, aange komen 170. sloomend f 170167; Donau Galfox disponibel 173, aangekomen 169, Amerik. Mixed disponibel 192. oude prijzen. Graskalveren: trage handel, prijzen als vorige weck. Nuchtere Fok- of Graskalveren: zeer trage handel, gedrukte prijzen. Paarden: trage handel, hoogero prijzen. Biggen: zeer stille handel en oude prijzen Overloopers: kalme handel, prij zen slationnair. HAZERSWOUDE. 11 Juli. Veiling. Eieren Aangevoerd 10036 stuks Kip peneieren 5.406.40, Eendeneieren 5 LEIDEN. Ji BIOSCOPEN. T, In de weck van 9 tot en met 14 Juli: 1. City: Goedgekeurd voor volwassenen. j Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Luxer: Niet afgekeurd voor volwassenen. 5.40 per 100 stuks. Hanen f 1,cn Konij nen 1.15 per stuk. ALPHEN a. d. RIJN, 11 Juli. Veiling. Groenten. Per 100 Kg.: Spiuazio 3.1G 10, Tuinboonen f 44.50, Hecrenboonen 50, Postelci 2.90—7, Nieuwo Aardap pelen 11.5012.10; Per 100 bos; Rabar ber 6—6.80, P.cn 4.90—6.—, Per 100 stuks: Kropsla I 1.602.50, Komkom mers I l i12.50, Bloemkool I J 4.20 6.10, Bloemkool II 0.80—1.20; Por 100 pond: Aardbeien 1723, Frambozen 03 Bessen rood 1718. Idem zwart 26—28 Heden overleed tot onze diepe droefheid, in het St. Elisabeth-Gc- sticlit, na een langdurig, doch geduldig lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Ster venden, onze geliefde Zuster, Behuwdzusteren Tante, Mej. MARIA CORNELIA PETRONELLA WIJTENBURG, in den ouderdom van G3 jaar. 2954 Namens de Familie: M. A. WIJTENBURG. Leiden, 10 Juli 1927. Haarlemmerstr. 299a. De II. Uitvaartdien sten zullen gehouden worden in de Parochie van den H. Petrus, Donderdag 14 Juli a.s. om 8 uur cn halt negen de gezongen II. Mis van Requiem om 8 uur. Do begrafenis om 10 uur van uit do kerk opliet U.K. Kerkhof (Zijlpoort) Heden overleed tot onzo diepe droefheid, door een droevig onge val, 11a voorzien te zijn van dc 11. Oliesel, onze geliefde Echtgenootc en Moeder, Mej. MARIA ANNA DE KORTEN, gcb. HOOGLAND. Uit aller naam TH. DE KORTEN 2966 en Kinderen. Boskoop, 12 Juli 1927. In groote Manufacturenzaak kan geplaatst worden. Br. met opgaaf leeftijd, waar thans in betrekking en salaris, bur. van dit blad onder No. 2958. Discretie verzekerd. Burgemeester en Wethouders van LEIDEN, roepen op sol licitanten naar de op 1 Januari a.s. vacant komende betrek king van Directeur der Gemeentewerken waaraan verhonden is een jaarwodde van f 7000.- f 8000.- (4 tweej. verh. van f 250.-). Pensioensbijdragen: eigen 3"/„; weduwen cn woezen 5(over in maximum f 3000.-) Sollicitaties op zegel wor den vóór 27 Juli a.s. inge wacht. onder vermelding van leettijd. opleiding, werkkring, enz. Bezoeken worden alleen afgewacht van hen, die daartoe zullen worden opge roepen.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 7