INGEZONDEN MEDEOEELING HOLLAND ALS TOERISTENOOI. DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Gevestigd: C. Brok Steekterweg 59, van Barradcel. Eiberfcje Lokhorst Hoorn 198, van Loenen a. d. Vecht. Jacoba de Hartog echtgenoote van 0. C. v. d. Ent Braab Julianastraat 78, van Heteren. Theodora do Hartog Julianastraat 78, van Heteren. Clasina A. E. van den Berg Toegangacheweg 3, van Warmond. J. de Groot St. Jorisstraat 5, van Amers foort. J. van Egmond Hoorn 308, van 's Gravenhage. O. van Egmond Hoorn 308, van 's Gravenhage. M. van Hnalem Oranjestraat 55, van Leiden. Cornelia J. van Aalst, Pri. eHndrikstraat 32, van Benthuizen. N. Vianen Gouwsl.weg 88, van Bodegraven. M. Klooster Steekter weg 9, van Zwammcrdam. W. van Leeu wen en gezin Groene weg 9, van Bos koop. D. Kranenburg en gezin Kort- Btcckterwog 7, van Nieuwkoop. Geer- truda J. Konst echtgenoote van 0. M. Stigter Noord(einde 15 van Zevenhoven. Kinderen Wigbers Raadhuisstraat 44, van 's Gravenhage. Kinderen de Vries Raadhuisstraat 44, van Alkemade. Jo- coba H. van Hassolt Julianastraat 63, van Utrecht. Leonora A. van Straalen Ju lianastraat 63, van Utrecht. N. J. Peil 's Molenaarsbuurt 46 van Woubrugge. Iefje den Bravo Wilhelminastr. 11a, van Woubruge. J. H. van Straaten v. Man- dersloostr. 38 van Ter-Aar. F. Gielens Julianastraat 64 van Winterwijk. 0. de Vos Raadhuisstraat 249, van Terneuzen. J. Zevenhoven Mauritsstraat 3 van Ter- Aar. Alida E. van der Zwet echtgenoo te van J. M. de Heij Hugo de Grootstr. 16, van Alkemade. Ida de Langen echtge noote van W. Brouwer v. Boetselaerstr. 9b rood, van Oldehove. H. Ruardij en gezin Vcrl. Aarkade 5, van Bodegraven. F. J. Imbens Woubrugschoweg 72, van Heinkenszand. Maretje Hoogerwerf wed. van 0. van den Berg Raadwijkstraat 1, van Nieuwkoop. Maaike C. Groenen dijk Hoorn 132, van Woubrugge. Cor nelia P. van Teijlingen Hoorn 79, van Ha- zerswoude. H. J. Boot en gezin Hoorn 132, van Britsch-West-Indië. H. van Dam Pr. Hendrikstr. 69, van Uithoorn. NIEUWKOOP. Vleeschkeuringsdienst. Wegens het vervullen van militairen dienst door den keuringsveearts M. Karsemeijer te Nieuw- veen zal de keuringsdienst tot 26 Juni a.s. worden waargenomen door den dierenarts (W. Heere. Inenting. B. en W. hebben door aan plakking bekend gemaakt, dat de koste- loozo inenting en herinenting zal plaats hebben op Dinsdag 5 Juli a.s. des voorm. 10 uur in de achterkamer van het Ge meentehuis. Geboren: Wilhelmus Antonius Jozef, z. van C. Kwakkenbos en A. van der Yoorn. Klazina Nicolina en Margaretha iPetronella, dochtorB van P. G. Overvliet en M. van Dam. Ondertrouwd: H. de Beer 28 j. en G. Kas 22 j. G. de Groot 30 j. en G. M. van Groen te Yreleand 27 j. L. A. C. Koeleman te Mijdrecht 27 j. en J. Beuk 24 j. NOORDEN. Inenting. De kostelooze inenting zal alhier plaats hebben op Maandag, 4 Juli a.s. des middags 12 uur in de Openbare Lagere School alhier. WOERDEN. Gevestigd: J. van Schaik van Oude- ivater Mej. A. Schalkwijk van Koeken- gen Mej. H. Wijnberg van Zuilen K. E L. J. Bakker en echtgen. van Den Haag Mej. G. Achterberg van Oudewater Mej M. G. J. en M. M. E. van der Eer den van Utrecht Mej. A. Dogterom van Linschoten J. G. Karens van Waarder Mej. G. do Bruijn van Bodegraven - B. Kroon? van Barwoutswaarder Mej. H. van Vliet van Bodegraven G. A van Wijngaarden van Jutphaas T. Brouwer van Harmeien Mej. J. van Leeuwen van Kamerik Mej. C. M. Borst van Gouda G. Roozenboom van Alphen aan den Rijn Mej. G. J. Versteegh en kind van Amsterdam H. Boltjes van Abcoude Baambrugge J. Griffioen en gezin van Deventer W. Hofland van Waarder Mej. E. van Dijk van Waarder M W. van der Vring van Wijk bij Duurstede Mej. G. A. M. Franssen van Horn W. de Kruijf en echtgen. van Kamerik Wed N. Hendriks geb. Lem van Linschoten D. J. Hendriks van Linschoten Mej. G. 'A. M. van Beek van Oudenbosch Mej. 'A G. M. Huijg van Edam Wed. A. Aart een gel). Kruiswijk en gezin van Utrecht P J. van der Steen en echtgen. van Haar lem J. Vrolijk van Norg P. Bakker van Rotterdam Mej G. M. van Leeu wen van Amsterdam Mej. G. M. Heijncn van Heerlen -r- E. Th. Mooibroek van Apel doorn H. Verwaal en echtgen. van Bar- woulswaardcr Mej. F. van Emrik van 'Amsterdam Mej. M. de Lange van Utrecht D. Boele van Montfoort J. Ruitenbeek van Lange Ruige Weide Mej. R. Bol van Hekendorp G. Noorlan- dcr en gezin van Barwoutswaarder Jhr C. T. E. van Ingen en gezin van Nijme- gen Mej. G. Mahler van Nijmegen Mej. J. A. Blom van Wehl A. Kasius van .Oudewater J. A. Radix en gezin van Zeist L. Visser van Amsterdam Mej. H. Hermsen van Amsterdam A. E Glas van Helder. Vertrokken: H. Welp naar Bata via (N. 0. Indië) Wed. J. Denijs geb. Smit en dochter naar Amsterdam T. iSpreij en gezin naar Utrecht Mej. S. G. Koene naar Oldemarkt J. J. Aartsen Daar Amersfoort Mej. A. G. Sloof naar "Gouda Mej. C. J. Geerlings naar Utrecht t— Mej. D. van Beuzekom naar Rotterdam fc— Mej. W. Bos naar Maarsseveen P. G. IJ. van den Berg naar Wijk bij Duurstede J. F. Meijer en echtgen. naar Utrecht (Mej. J. Blom naar Utrecht W. A. C. fljan Zevenhoven naar Bodegraven Mej. Geiöer naar Bussum Mej. A. Broeke Haar Harmeien Mej. M. Houweling naar Hom Mej. T. Ravestein naar Al phen aan den Rijn A. van 't Hoff naar Alphen aan den Rijn S. C. A. van Weert naar Almelo Mej. M. Citeur naar Utrecht Mej. H. M. Sloof naar Amster dam Mej. G. A. M. Franssen naar Eg mond aan Zee B. H. T. van Vliet naar Amsterdam Mej. A. Blok naar Utrecht J. van Dam naar Doorn Mej. H. v. Wichen naar Rijswijk Mej. G. N. J. Kok naar Hallo a. Sa^le (Dl.) N. van Ekeren naar Harmeien Mej. J. G. M. Sloof naar Amsterdam N. J. Vreeswijk naar 's-Gravenhage Mej. R. Hamerslag naar Baarn T. Pannekeet en gezin naar 's-Gravenhage Th. P. Pannekeet naar Utrecht M. H. Standaar naar Mij drecht. ZWAMMERDAM. Gevestigd: M. Kortenoeven van Am sterdam A. P. do Goey van Bodegraven A. Rossien van Borger T. Schilling van Beckum (Duilschland) W. den Har tog van Nieuwkoop L. Breeveld van Al phen aan den Rijn W. van den Hoven van Bunnik G. Graafland van Gouda M. C. Matzaik van Frankfort a. d. Main, (Duitschland) M. Helmer van Fulda, (Duitschland) M. H. Slccuwenhoek echt genoote van N. van Spengen van Nieuwer- kerk a. d. IJsel P. van de Peppel en gezin van Bodegraven E. Pipers van Rotterdam J. Meerveld van Alphen a. d. Rijn M. A. Borst echtgen. van J. Jon- geneel van Gouda. Vertrokken: J. W. Blom naar Bo degraven L. F. Groep en gezin naar Bo degraven Anth. H. Klever naar Zeven hoven M. Hoogendoorn naar Alphen a. d Rijn N. Keijzer naar Bodegraven Th. H. van Bunningen naar Amersfoort W. Verlaan en gezin naar Rotterdam L van Leeuwen en gezin, naar Reeuwijk J. M. Verweij naar Utrecht L. Blom en gezin naar Bodegraven G. Overes en gezin naar Bodegraven M. de Hooijer wede. P. Versloot naar Amsterdam L. Wingelaar wede. W. Koster naar Boskoop M. Molenaar naar Woubrugge Hoog- made G. Aartse naar Jaarsveld Roe lof Smit, naar Reeuwjjk, Oud-Reeuwijk B van Leunen naar Nieuwkoop-Noorden G. van Roekel naar Eethen (N.-Br.) W. P. Lekkerkerker naar Bodegraven M. Klooster naar Alphen a. d. Rijn M. M. van Maris naar Rotterdam J. G Kom naar Mijdrecht Blokland G. van der Werken en gezin naar Bodegraven. FINANCIEN EN 0EC0N0MIE. BUITENLAND. Overbrenging van Russisch goud naar Duitschland. Om credieten te verkrijgen. Uit Moskou wordt gemeld, dat de Ar- cos in een Duitsche maatschappij veran derd zal worden. Do so v jet-regeering streeft er naar Dirlsch kapitaal te ver krijgen. Voorts wordt uit Moskou gemeld, dat Ido Sovjct-regeering voornemens is het tal dusver in Engeland gedeponeerde goud naar Duitschland over te brengen, waar het voor hetzelfdo doel zal dienen als in Engeland n.l. als waarborgfonds in het Russisch-Duitsclie handelsverkeer. Het betreft een bedrag van 10.000.000 roe bel, dat bij verschillende Duitsche ban ken gedeponeerd zal worden. Het heet dat het overbrengen van het gouddepot naar Duitschland samenhangt met het Russi sche streven om nieuwe credieten in Duitschland te verkrijgen. Het Italiaansche muntwezen. Nieuwe zilveren 20 lire stukken. De Italiaansche ministerraad besloot, de zilveren muntstukken van 5 Lire, die lang zamerhand geheel uit den tijd zijn ge raakt en niet meer passen hij de andere munten, definitief aan de circulatie to onttrekken. De termijn van inwisseling duurt tot en met 30 September. Tegelij kertijd werd besloten zilverstukken van 20 Lire te doen aanmunten, die, wat vorm en gewicht aangaat, practisch in het ge bruik zullen zijn. RECHTZAKEN Doodslag in de Rosestraat te Rotterdam. J. L. 0., die door het Haagsche gerechts hof was veroordeeld tot 10 jaar gevange nisstraf wegens moord op zijn vrouw, is thans wegens doodslag veroordeeld tot jaar gevangenisstraf, met aftrek van 2 maanden voorloopige hechtenis. Overtreding der wet op de artsenij- bereidskunst. Door den kantonrechter to Goes is A. H. v. d. G., chemiker te Antwerpen ver deeld tot 5 maal 20 boete subs. 5 maal 20 dagen hechtenis wegens overtreding der Wet op de artsenijbereidkunst. Door v. d. G. waren op 1 Maart j.l. op de week markt te Goes, terwijl hij niet was apo theker of geneeskundige, aan een markt- bczoefcer verschillende geneesmiddelen, zooals z.g. Klinkers Hoest- en Keelpijn balsem, hoofdpijnpoeders, kiespijntinc tuur, afgeleverd of verkocht, anders dan in bovengenoemde wet is toegestaan. Oplichting. J. V., de West-Indische oplichter, die reeds tallooze malen wegens oplichting werd veroordeeld, was in Maart j.l. weder wegens oplichting door de buitengewone kamer tot 1 jaar gevangenisstraf veroor deeld. Hij had een vertegenwoordiger der Mercedes-Benz Automobiel-Mij. bewogen hem 20 te geven, terwijl hij tevens een koopcontract voor een automobiel van 21.000 had weten los te krijgen. Het ge rechtshof bevestigde het vonnis der recht bank. KERKNIEUWS De vermeende verschijning van de H. Maagd. Men schrijft uit Rome aan de „Msbd.": Mgr. N. Monterisi, aartsbisschop van Chieti, heeft in de Italiaansche pers een schrijven gepubliceerd, waarin hij een sterk afwijzende stelling tegen het zooge naamde wonder van Altino inneemt en verklaart dat hij aan de priesters van zijn diocees, waarin Altino is gelegen, verbo den heeft, een bezoek aan den wonder boom te brengen. SPORT VOETBAL. R K FEDERATIE. LisseH. S. M. Zondag a.s. wordt te Lisse de promotie wedstrijd voor de Overgangsklasse gespeeld tusschen Lisse en H. S. M. uit Zuilen. Het elftal van Lisse is als volgt samen gesteld, van links naar rechts: P. v. Diest (d.); J. Beijk en A. Buschman (a.); H. van Zon, Jac. v. d. Zwet en Jac. de Jeu (m.); A. v. d. Zwet, A. v. Rooijen, W. Buschman, H. Elfring en M. v. d. Vlugt (v NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. A. D. 0.—A. S. C. Een onvolledig A. S. C.-elftal naar Den Haag. Het bestuur van A. S. C. deelt ons mede, dat het nadat A. D 0. uit „financieele" overwegingen had geweigerd om den wed strijd A. D. 0.A. S. G. niet te spelen pogingen heeft gedaan om den wedstrijd Zondag a.s. 's avonds te 7 uur vastgesteld te krijgen, mede in verband met de cricket- matches van a. s. Zondag. A. D. 0. heeft echter geweigerd ook hiertoe haar mede werking te verleenen. Waar de wedstrijd A. D. O,—A. S. G. thans van geenerlei be lang meer is, althans van minder belang in de gegeven omstandigheden, dan de cricket wedstrijden. meent het A. S. C.-bestuur dat de spelers van A. S. G. I, die tevens deel uitmaken van het cricket-elftal, niet tegen A. D. O. kunnen uitkomen. Door vacan- ties, examens etc. zullen er voorts verschil lende spelers van het eerste en tweede elf tal verhinderd zijn, zoodat A. S. G. Zondag a.s. noodgedwongen tegen A. D. 0. een combinatie in het veld zal moeten sturen, grootendeels bestaande uit spelers van de lagere elftallen. Van A. D. O.-zijde werd gisteren bericht, dat de Haagsche club Zondag zoo sterk mogelijk zal verschijnen, om ongeslagen de promotiecompetitie te beëindigen. De wedstrijd zal met muziek worden opge luisterd! ATHLETIEK. Nederl. Al* '"ten naar Engeland. Naar de „Tel." verneemt is de buiten- landsehe deelneming aan de Engclsche atheltiekkampioenschappen, welke 1, 2 en 4 Juli op Stanford Bridge zullen worden gehouden, zeer groot. Zeven Nederlandsclie athleten zullen worden uitgezonden. Het zijn: Van den Berge en Broos (100 en 220 yards), Paulen (440 yards); Pee- ters (hink-stap-sprong, verspringen en hoogspringen); Blankers (hink-stap- sprong en vèrspringen)De Boer (vèr- springen); Kamerbeek (kogelslingeren en kogelstooten). ROEIEN. De nationale kamjioenschappen. De nationale kampioenschappen worden -23 Juli gehouden op de Sloter Ringvaart bij Amsterdam. WIELRENNEN. Van de Stadionbaan. De uitslagen van gisteravond luiden: Wedstrijd voor nieuwelingen over 2400 M.: 1. J. Zieleman; 2. A. Siebelhoff; 3. G. v. Stelten; 4. H. Klopper. Sprintwedstrijd voor profs: (15 mat ches a deux) le rit: 1. Faucheux; 2. Meyer (gedistanceerd); 2e rit: 1. Micbard; 2. Schilles (1 Yt lengte); 3e rit: 1. Moes kops; 2. Leene; 4e rit: 1. Michard; 2. Meyer (J4 lengte); 5e rit: 1. Moeskops; 2. Schilles (z-2 wiel); 6e rit: 1. G. Leene; 2. Faucheux (banddikte); 7e ril: 1. Moes kops; 2. Meyer XA lengte); 8e rit; 1. Schil ler; 2. Leene (banddikte); 9e rit: 1. Mi- card; 2. Faucheux (2 lengten); 10e rit; 10e rit :1. Meyer; 2. Schilles (ver); 11e rit: 1. Michard; 2. Leene (1 lengte); 12e rit: I. Faucheux; 2. Leene (1 lengte). 13e rit: 1. Meyer; 2. Leene (K wiel); 14e rit: 1. Schilles; 2. Faucheux (band dikte); 15e rit: 1. Michard; 2. Moeskops lengte). Totaal uitslag: 1. Michard, 5 p., 2. Moeskops, 7 p., 3, 4 en 5 Meyer, Schilles en Faucheux, elk 8 p., 6. G. Leene, 9 p. Wedstirijd met motorgangmaking in 2 manches van 40 K.M.: le manche: 1. Bru- nier (Didier) in 30 min. 57.4 sec.; 2. Ble- kemolen (Slesker) op 390 M.; 3. Parisot (Requis) op 410 M.; 4. Schlehaum (Mus- sicot) op 750 M. Tweede manche: 1. Parisot, tijd 30 min. 8.6 (hiermede is het baanrecord over 40 K.M. met 23 seconden verbeterd); 2. Bru- nier (op 50 M.); 3. Blekemolen (300- M.); 4. Schlehaum (4600 M.). Totaal uitslag: 1. Brunier, 3 p., 2. Pa risot, 4 p., 3. Blekemolen, 5 p., 4. Schle haum 8 p. Ingezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Santosbloemendag. Dinsdag 21 Juni zal te Alphen aan den Rijn de Santosbloemendag voor tubercu loselijders uit den R. K. Middenstand ge houden worden. Met een vriendelijk vragend gebaar zal door vele hulpvaardige handen aan ieder een de gelegenheid worden aangeboden een verdienstelijken daad te stellen tot: „Steun aan Ned. tuberculeuzo onbemid deld© standgenooten". Ook vele R. K. Middenstandsgezinnen zijn niet finantieel krachtig genoeg om hun tuberculoselijders een passende verpleging te geven tot her stel der gezondheid. Steun en hulp aan zulke gezinnen te verschaffen door Sana- toriumverpleging is dan ook het prachtige doel van het Santosfonds van den R. K. Middenstand. Moge eenieder, die zijn eigen gezond heid waardeert en op prijs stelt, gaarne zijn gift willen offeren om levenskrachten te herwinnen voor de tuberculoselijders. Laat de hand, die u het Santos- bloempje aanbiedt, uwen dag verrijken met een verdienstelijken daad en gij helpt de levensdagen der zieken versterken en verblijden. Aanstaanden Zondag zal de gebruikelij ke voorverkoop bij de kerk plaats hebben. Namens de Santoscommissie, A. B o e k e 1, Kapelaan. WRAGENBUS Vraag: Welke is de kor.tste weg van Den Haag naar Deurne (in de Poel). Hoe veel K.M.? Antwoord: Den Haag, Delft, Rotter dam, IJselmonde, Rijsoord, Zwijndrecht, Dordrecht, Willemsdorp, Moerdijk, Ze- venbergenschen hoek, Wagenberg, Made, Geertrui denherg, Raamsdonk, Waspik, 's-Grevelduin, Besoyen, Waalwijk, Baard wijk, Drunen, Nieuwkuijk, Vlijmen, Den Bosch, Middelrode, Veghel, Eerp, Ge- mert, de Morsel, Bakel, Deurne. Afstand 140 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Noordwijkerhout naar Snelrewaard en Lopik? Hoeveel K.M.? Antwoord: Noordwijkerhout, Sas- senheim, de Kaag, Oude Wetering, Rijn- saterwoude, Alphen aan den Rijn, Zwam- _merdam, Bodegraven, Waarder, Oudewa- ter-Snelrewaard, Oudewater, Polsbroeker- dam, Lopik, Afstand pl.m. 60 K.M. Vraag: Wat is de kortste weg van Leiden naar Den Bosch? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht, Houten, Culem- borg, Geldermalsom, Waardenburg, Zalt- hommel, Hedel, Orthen, Den Bosch. Af stand 90 K.M. LEIDEN. Geboren: Susanna d. v. S. Heems kerk en S. G. van Egmond. Josephine d. van J. Vestchiner en J. Guarnirie. Judith Elisabeth d. v. J. Seis en E. de Roode. Gatharina Johanna d. v. P. W. Ranselaar en S. Pet. Siebe Marinus z. v. M. N. Blonk en M. Visser. Maria d. v J. Overduin en. G. v. d. Hoogt. Joha. Sus.a. Eliztk. d. v. G. Kapaan en H. P Keereweer."" Bouke Arie z. v. A. Faber en M. C. Koppier. Anna Maria d. v. M. Overdijk en E. van Steenbergen. Klazi na Elisth. d. v. T. van der Voort en G. J. Koenen. Catharina Johanna d. v. J. M. Haalebos en J. M. G. van Staden. Ja cob Hendrikus z. v. J. H. van Vonderen en A. van Haasteren. Wilhelmus Theos. z. v. J. P. v. d. Holst en A. M. Hooge- veen. Elisabeth Joha. Trijntje d. v. J. H. Goossen en J. Wielink. Helena Ma ria d. v. W. Vervest en M. H. G. Scheep maker.Maria Elisabeth d. v. M. Teljeur en A. P. v. Wijk. Cornells z. v. P. A van Werkhoven en G. Mink. Johannes z. v. A. G. de Vriend en M. Gans. Eli sabeth Maria d. v. A. Groenendijk en J. G. v. d. Kamp. Marie d. v. M. H. Smit- tenaar en M. P. Oudshoornn. Anna Jo hanna d. v. H. Bekkerin en G. Erades. Bernard Johan z. v. B. H. Haverkamp en A. J. G. de Jong. Ondertrouwd: A. van Winkel jm. 23 j. en J. C. Buis jd. 22 j. N. v. d. Pluijm jm. 22 j. en J. Beij jd. 21 j. I. v. d Reijden jm. 27 j. en J. B. Nentehoom jd. 23 j. H. Spies jm. 19 j. en J. W. de Tome jd. 18 j. A. Schouten jm. 22 j. en J. Libochant 17 j. Overleden: W. den Hengel m. 67 j. L. Zonderop m. 82 j. G. Boekce wedr. 42 j. A. Overduin wedr. 87 j. P. v. Vliet z. 10 mnd. J. Durioux z. 3 weken. W. Kom zè 17 j. N. v. d Spek ni. 79 j. A. Jansen wedr. 74 j. J. P. BuitendijkDool vr. 79 j. G. H. v. d. Poel z. 7 j. M. G. Boon d. 18 j. L. P. v. Leeuwen z. 6 mnd. Personen te Leiden gevestigd. J. Bosch, L. Rijndijk 142 R. van Rammen, onderwijzer, Kernstraat 19 J. van Weeren, dienstbode, Vliet 27 E Lord Beaverbrook, die gedureD. de enkele dagen Holland bereisde" verklaarde opgetogen te zijn over de Hollandsche hoffelijkheid, vooral ever de taxi-chauffeurs' di{ hem geen onredelijk hoogo prijZe, hebben gevraagd. (Courantenbericht). Dat gebeurt niet alle dagen Zóó spontaan een eerbewijs Te ontvangen van touristen, Hier op een vaeantiereis. Meestal klimmen z' in een auto Loopen eioet er bijna geen En dan rijden z' in twee dagen In één rush door Holland heen. j Met een uilebril en pofbroek En een reisgids in hun hand, Brengen zij op zulk een wijze Een bezoek aan Nederland. Maar nu is er een gekomen, Krantenkoning van zijn vak, Die ons lage land bereisde, Langzaam en op zijn gemak. Hij heeft alles goed bekeken, En op alles goed gelet, En nu is hij stom verAvondord, Dat hij niet is afgezet. Weer in E'ng'land aangekomen, Publiceert hij in de krant, Zoodat iedereen 't kan lezen: l „Holland is een Engel-land". Rijsdam. Morschstraat 55 J. A. G. 11 Sperna Weiland, Groeneveldstichting 6 - G. M. Los, dienstbode, Rijnsburgerweg 1$] A. D'Agostini, granietwerker, N. Beea tenmarkt 19 A. J. v. d. Heuvel, Brij straat 40 J. F. van Strien, monterf v. d. Werfstraat la S. Verver—Led Uiterstegracht la R. Boontjes en fan] grondwerker, Bloemistenlaan 26 P Libert, sigarenmaker, Nieuwstraat 34a - G. de Koning, modelmaker. Beestenmarlj 34 J. Favier en familie, sigarenmajj Leuvenstraat 23 A. E. M. Meulemai J. de Wittstraat 47 A. G. M. de Grodj Sopliiastraat 54 G. J. A Geering Rijnsburgerweg 57 M. Mens—Sdiu v. Speijkstraat 33 P II. Verlaan, tra* wegbeambte, Rijnsburgerweg 51 II Rob manv. d. Heijdt, Schimmelstraat 24a - N. J. v. d. Voort, Nieuwe Rijn 45a Jj Post en familie, landbouwer. Waardstiq 63 A. J. Dekker en familie, molenlni wer. Roodborststraat 54 F. J. M Ma tijnGelens, Raamsteeg 19 P. Klü| dienstbode, Morscliweg 77 Wed A. Raafv. Trierum, Levendaal 114 Groenewegen, huisschilder, Witte Roze straat 11 Wed. H. van 't Riot-j Grauw, Prins Hendrikplein 8 .T Bakb smid, v. Limburg Stirumstraat 28 Udov. tl. Gugten, Seringenstraat 4a W. Leppers en familie, wever, Ofanjegr® 29 E. E. Lascli, Groenoordslraat 32' M. E. v. d. Krocht, dienstbode, RoocDnlwr gerstraaf 14 H. J. Kooijman, Hoof Kerkgr. 20 A. M Creamers, kapsln Rapenburg 20 N. Schaft en gezin, sei der, Michielstraat 13 W. van der" Zwart en familie, vertegenwoordiger, Marionpoe! straat 37 G. P. Swaanenburg, winkel juffrouw, de Genestetslraat 102a P I Wesselman, dienstbode. Rijnsbrgerwo? SI A. J. N. Nauta, machinist. Hair'e? merweg .11 G. J. van de Wal en faa v Oldenbarneveldtstraat 42 J SoeeJ- Briftijn, Pasteurstraat 2E P ITeijnna cartonnagewerker, Oosldwars-rracM 14 M. Vreugdenhil, ass Univ. Bibl., Pijubi gerweg 77. Personen uit Leiden vertr:'c!<cn. J. H. van Os, Haarlem, Rest Brinkm A. Kwestro, Sassenheim, Hoofdslr i Mooten geb. van der Klauw. Haarlf^ De Witstraat 19 A. Sack, Haarlem, ii A. Bielemeijer, Den Haag, v. Imha! straat 40 De Gelder geb. Woltwte idem idem N. M. Bodaan. KalwtJ Adrianastra-at 44 H. Buijing, Rntterda Fleretstraat 55c W. M. v. "Wolfer* Westervoort, Dorpsstraat 22 Fr. J H Zekveld, Nieuwveen, bij de ouders i Colijn. Rijnsburg, Moleneind 19 D- ta", Woubrugge, Geref. Pastorie A. C Holwerda, Voorschoten, Leidschewej: E. V. Otten, Delft, Koningsplein 27- Johs. van Rijnswou, Bloemendaal, Vo| lenzangweg 356 A. J. Koster, Boskw Zijde 19 G. J. Ammerlaan, Utw" Oudegracht 46bis G. Worp, Arnhe Jacob Cremerstraat 76 G. H Reeuw Zoeterwoude, Weipoort B 18 H. d Hertog, Rotterdam, da Costnstraat 121>" J L. Fr. Keulemans, Soerabaia, Pal®*! laan 7 H. J. Lok, Arnhem, TivoliJ^ 106 J. Loekenhach, Rotterdam, ï"j schëstraat 22a H. Sommeling-v. Mi idem idem E. H. J. Vestjens, tricht, Tappijnstraat 33 G. Roggeiwj land, A. Waals, Ocgstgeest, P'' -geesterstraatweg 5 E. Stapper, A a d. Rijn, Hedastraat 3 G. W. Cuw Den Haag, Ant. Heinsiusslraat 15 H Koets, Haarlem, Vrouwenkerkstraat J- G. Guldemond, Oegstgeest, Regentessc*» 16 G. Splinter, idem idem A. Pielanen. Amsterdam. Bethanienstraal D. Kilsdonk, Bodegraven. 27 H. Heigl. Weert, Boshovenbeek - J. M. Dingjan, Breda. Visclim5^ J. G. J. Kwestro, Oegstgeest, straat 3 C. V. Smits, Katwijk, Auij* straat 44 C. H. Speel, Haarlem, bc» burgergracht bij Drebbels C. Anker. derdorp, van der Doesstraat 36 AI. P. Brugmans, Oegstgeest. Terw - 68 J. G. Demmenie, Gouda, Tuin*. 31 Chr. J. A. Berkhout. Den Haag.' tonstraat 79 D. v. d. Werf. Scheemweg 2 A. G. W. Slootbee senheim. Hoofdstraat 113 H. F ma, Alkmaar. Oudegracht 130 Zwikker, Den Haag, Tbomsonlaan

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 10