INGEZONDEN MEOEDEELINB luchtvaart LINDBERGH IN AMERIKA. Amerikaansche heldenvereering. Zelfs de beurs wordt Maandag gesloten. Dc opwinding veroorzaakt door het vooruitzicht van Lindbergh's aankomst in "Washington a.s. Zaterdag begint op een delirium te gelijken. De vlieger zal zeer verwonderd zijn, als hij de vrachtauto's ziet vol brieven eu pakjes, die hem wachten. Alle moge lijke dingen zijn hem toegezonden van fotografieën, waarop met vrouwenhand liet adres geschreven is tot hammen, kis ten eieren, stroop, chocolade, dassen, gchoenen en bretels toe. Er zijn ook ge dichten bij en een ontelbaar aantal ver zoeken om steun. 50.000 brieven zijn met 3 vliegtuigen van New York naar Wash ington gezonden. Do ontvangst, die New York den vlie ger bereidt, zal wellicht de meest gran- diozo zijn uit de geschiedenis der stad en wellicht zonder parallel in de geschiede nis der Ver. Staten. Men schat het aantal menschen, dat hem Maandag zal ontvangen op 2 mil- lioen. Die dag zal een feestdag zijn. De beure zal zelfs gesloten worden. President Coolidge hoeft de bevordering goedgekeurd van Lindbergh tot kolonel bij de luchtreserve. CHAMBERLINS OCE AANVLUCHT. Het verhaal van den vlieger. De eerste étappe. Na Donderdag êen „vogelvucht" van den Oceaantocht te hebben gegeven, be schrijft Chamberlin in zijn relaas giste ren in de Amerikaansche bladen het ver loop van de eerste etappe. Het was, zegt hij, al een heel ding, Levine clandestien mede te nemen. Want helaas, nauwelijks waren we opgestegen, of het toestel begon door het overmatig gewicht achter in de kajuit te schomme len. Bang in de menschenmassa terecht te komen, keer ik naar het uitgangspunt terug. De list, ofii etiHetjes Levine mee te nemen, is nu echter ontdekt en daar roept zoowaam onze mecanicien: „Wat doet u daar, meneer Levine? Uw vrouw is dol van den schrik! Ze verbeeldt zich dat u mee wilt oversteken!" We konden toen al niets anders doen dan zoo gauw mogelijk wegvliegen. De reis was dus begonnen. Bij New London hadden we al een afwijking van vijf mijl en bij Newport nog meer. Wij constateeren dan, dat ons kompas met aardinductie niet overeen komt met ons magnetisch kompas. Als met dit laatste onzen koers niet te regelen viel, dan ver dwaalden we en dan wachtte ons een wisse dood. Maar liever alles dan terug keer en 1 Na twee en een half uur moest Nieuw Schotland verschijnen, maar na drie en een half uur was nog niets in zicht. Ein delijk: daar zien we de aarde. Wij wil len, dol van blijdschap, een missive boven Halifax laten neervallen, maar ontdekken dat we geen snippertje papier aan boord hebben. De wind steekt dan weer op. Als dit zoo doorging, zouden we nooit aankomen. Gelukkig vermindert de wind weer na Halifax. Dit gedeelte van onze reis is een droom van schoonheid: een diepgroene zee met witte golfkuiven strekt zich daar onder en voor ons uit. Het zicht is uit nemend: van vijftig tot honderd mijl. Op ons magnetisch kompas vliegen we naar Kaap Race. Wij kijken uit naar Nunges- eer en Coli, in de richting van Groen land helaas het onherbergzaamste land van de wereld- Toen we een oogenblik daarna afscheid namen van Amerika, riepen we uit: „De teerling is geworpen! Het volgend station ia Europa!'' Dan ging de zon onder, en do nacht Bloot zich hoven ons BYRD'S TOCHT NAAR PARIJS. Naar gemeld wordt zal Byrd kort na de aankomst van Lindbergh te New York zijn tocht naar Parijs aanvangen. Hij is van plan slechts 12 uur te Parijs te vertoe- Ten, waarna hij onmiddellijk naar New- York "terugkeert. Vliegtuig boven het Duitsche eskader neergestort. Naar uit Madrid gemeld wordt, is luite nant Espanoa van de Portugeesche vlieger- «deeling bij vliegoefeningen, boven het Duitsche eskader te Lissabon gehouden, neergestort. Het toestel zonk onmiddellijk in het wa ter, nadat het bij het neerkomen ontploft was Van den vlieger kan men geen spoor meer ontdekken. RECHTZAKEN Dood door schuld. Gisteren stond voor de Haagsche recht bank terecht de electrotechniker M. L. uit r". Haag wegens het veroorzaken van door schuld. Het zou aan de schuld an dezen verdachte te wijten zijn ge- eost, dat hij in den nacht van 2 op 3 jjjart Jl, omstreeks half één, in de To- rp Straat een ouden man, zekeren F. W. .wunsche, die deze straat, uit de Nobel- komende, overstak, met een door bestuurden automobiel heeft aange- w,aardoor de man zoodanig ern- aan I gewond, dat hij kort daarop porn/i gev°teen is overleden. De oan- hnrr/110 was ter been en liep zeer Wraa?\imef behulp van twee stokken. Wi* ~T e getuigen werden gehoord, inkt o.m., dat verdachte vóór er den ouden man langs zou heb ben kunnen passeeren. Eenige getuigen hebben niet gehoord, dat verdachte sig nalen gaf. Volgens een anderen getuige is dit wel het geval geweest. Ook ver dachte zeide, dat hij wel signalen gege ven heeft en zijn vaart verminderde, toen hij den man zag. Toen hij tenslotte merk te, dat do man nog niet uit den weg ging, heeft hij sterk geremd. Toen was het echter al te laat. De man was tevoren even staan gebleven, waardoor verdach te den indruk kreeg, dat hij kon doorrij den. Het O. M., waargenomen door mr. En ger, achtte verdachte's schuld bewezen, daar deze gewoon doorgereden is, terwijl de linkerhelft van den weg volkomen vrij was. Onder de gegeven omstandigheden was het hoogst roekeloos en onvoorzich tig zoo te rijden als verdachte gedaan heeft. Het is naar spr. meening onmen- schelijk, dat verdachte zoo weinig reke ning heeft gehouden met de belangen van een ongelukkigen ouden man, die zich strompelend over den weg bewoog. Eisch 1 maand gevangenisstraf. Verdachte's raadsman, mr. Völlmar, schetste zijn cliënt als een uiterst voor zichtig automobilist en als een man, die absoluut niet bekend staat als iemand, die niets geeft om het leven van een an der. De feiten besprekende, betoogde spr., dat naar zijn meening het ten laste ge legde geenszins bewezen is. Veel eer moet men z.i. aannemen, dat de aangere- dene zelf de schuld van het ongeval draagt. Maar daarnaast meende pl., dat de gevraagde straf, gezien den persoon van verdachte, in geval van veroordee ling, veel te zwaar is. Uitspraak-23 dezer. Een geheime branderij. Voor de Haagsche Rechtbank stonden terecht een houthandelaar en een rij wielhersteller uit Loosduinen, wegens het in voorraad hebben, zonder de vereischte vergunning, in een schuur achter een perceel aan den Haagweg onder Loos duinen van een distilleertoestel, terwijl ze redelijkerwijze konden vermoeden, dat het bestemd was tot ontduiking van den ac cijns; ook was er gistende stof, bestemd om gebruikt te worden voor de distiHec- ring van alcohol. Volgens de belasting-ambtenaren, die het toestel in beslag hebben genomen, was het geheel gereed voor gebruik. Verdachten konden geen aannemelijke verklaring van de feiten geven. Zoowel de Rijksadvocaat, jhr. mr. W. W. de Brauw, als het O. M., waargeno men door mr. Enger, verwierpen het ver weer van de verdachten en achtten de ten laste gelegde feiten bewezen. Geëischt werd tegen ieder der verdachten zes maan den gevangenisstraf en een geldboete van 300, met verbeurdverklaring van het in- beslag genomen toestel en van de gevonden grond- en vloeistoffen. Frauduleuze invoer en ongedekt vervoer gedistilleerd. Een koopman uit Den Haag had zich voor de Haagsche Rechtbank te verant woorden wegens frauduleuzen invoer van 50 liter gedistilleerd van Be'gië naar ons land en het vervoeren te Den Haag van dit gedistilleerd, zonder dat het gedekt was door de vereischte domumenten. Verdache ontkende den verboden invoer Hij erkende te Den Haag koffers vervoerd te hebben, waarin zich bussen met vloei stof bevonden, zonder echter te weten wat hij feitelijk vervoerde. Twee belasting-ambtenaren hadden ver dachte op zijn reis tot Antwerpen gevolgd en hem bij terugkeer te Den Haag aange houden. De Rijksadvocaat en het O. M. eischten tegen verdachte zes maanden gevangenis straf voor het eerste feit en 1570.05 voor het tweede feit, een en ander met ver beurdverklaring van den in beslag geno men spiritus, bussen en koffers. Aanranding van een onderwijzer. Voor het Gerechtsrof te Arnhem is in hooger beroep behandeld de zaak tegen den 30-jarigen arl>eider P. v. I., gedeti neerd die wegens afpersing en mishande ling door de rechtb. was veroordeeld tot an derhalf jaar gevangenisstraf, tegen welk vonnis door het O. M. appèl was aangetee- kend. Verd. had in den avond van .Zondag 6 Febr. j.l. op den Eldenschen dijk nabij Elden, den hoofdonderwijzer P., dien hij achterop liep, plotseling een hevigen klap gegeven, zoodat deze op den grond viel, waarna hij hem zijn geld had afge perst. Verd. bekende het feit. Het O. M. eischte een gevangenisstraf van twee en een half jaar. Uitspraak 23 Juni a,s. FAiLLISSEWEWÏE^ Uitgesproken: W. van 't Wout, te Boskoop, cura tor mr. C. M. Loef, te Boskoop. P. Barnboorn, arbeider, te Noord- wijkerhout, Nieuwe Duinstraat 22, curator mr. G. Punt te Noord wijk. Opgeheven: J. van den Ende, te Leiden. KERKNIEUWS Pater Bonaventura van Everdingen O.P. t De Hoogeerw. Pater Provinciaal der Paters Dominicanen te Huissen ontving Donderdag telegrafisch het droevig be richt, dat pater Bonaventura van Ever- dingen, missionaris der Cura?aosche mis sie, is overleden. Pa/ter van Everdingen werd te Kuilen burg 20 Jan. 1887 geboren, maakte zijn humaniora op het seminarie dier stad en op het S. Dominicus-college te Nijmegen. 14 September 1895 trad hij te Huissen in de Orde der Predikbeeren en werd 15 Augustus 1912 to Utrecht priester ge wijd. In 1913 vertrok hij op bevel zijner over sten naar de missie van Curasao. In 1924 '25 vertoefde hij tot herstel zijner ge zondheid in 't land. Na zijn terugkeer plaatsen zijn oversten hem als pastoor te Risicon op Bonaire. Een bloedspuwing maakte vrij plotseling een eind aan het leven van dezen betrek kelijk jeugdigen missionaris. Zijn onver wacht heengaan is een zwaar verlies voor de Guracoescho missie en de Nederland- sche provincio der Predikheeren. Pastoor B. W. Willems. t In de Pilgromsstichting te Zevenaar is, ruim 76 jaren oud, overleden do weleerw. heer Bernardus Wilhelmus Willems, oud pastoor van Zeddam. Z.Eerw. ontving de H. Priesterwijding in 1874. Van 1893 tot 1902 was hij pas oor te Oldebroek, daarna tot 1912 te Zed dam. Bedevaart naar Lourdes. De 33sle Nationale Bedevaart naar Lourdes onder leiding van de Ver. lot samenstelling van Nederl. Bedev. zal dit jaar gehouden worden van 26 en 27 Juli tot en met 4 en 5 Augustus. Sluiting der inschrijvingen op 15 Juni a.s. Inlichtingen en prospectus bij mej. A. Filbry, N. Rijn 81. AADSBESTEOINGEN. Nieuwe kerk te Honselersdijk. Het R K. kerkbestuur te Honselersdijk heeft onderhands aanbesteed den bouw eener nieuwe kerk, volgens de plannen van den architect Nic. Molenaar Jr. te 's-Gravenhage. Laagste inschrijver N.V. „Erica'', dir. W. P. de Vreede, voor 135 666. Het werk is gegund. Uitbreiding Philips' fabrieken. De Directie der N.V. Philips Gloeilam penfabrieken te Eindhoven heeft aanbe steed een gebouw tot uitbreiding van de bestaande machinewerkplaats voor 430.000, alsmede het bouwen van een fabriek voor artikelen op radiogebied op het terrein van de Philips' Glasfabrieken voor 800.000. De werken zullen worden uitgevoerd door de N.V. HollancLscke Maatschappij tot het maken van Werken in gewapend beton te den Haag. Letteren en Kunst NEDERLANDSCHE MUZIEK IN HET BUITENLAND. De Nederlandsche muziek viert dezer dagen in hot buitenland triomphen. Aan een muziekfeest te Reims, waarbij 170 ko ren zijn ingeschreven, namen deel do Hollandsche gezelschappen: „Euterpei", „Zang en Vriendschap", „Sempre Avan- ti" en „Sta Pal". Uitgezonderd het laat ste, behaalden al déze gezelschappen eer volle onderscheidingen; ze werden allernet geestdrift begroot. Te Boedapest geeft de Nedorlandscho zangver. „Apollo" uitvoeringen, en vol gens de bladen uit Boedapest is het suc ces enorm. Den Neder'andschen zangers werd door 't gemeentebestuur van Boeda pest een maaltijd aangeboden. Ten slotte: Onder auspiciën van de „Centre International de Musique" vindt te Parijs een uitvoernig van jonge Neder landsche muziek plaats op 17 Juni a.s in de Salie du Guide du Concert, 20, Avenue l'Opéra. Uitgevoerd worden werken van Berta Geuer, Hans Straesser, Karei Men gelberg en Lou Lichtveld, met medewer king van Mad. de Bruchard, violiste, Mad Marteet, violoncelliste. Ré Koster, zange res, Piet van den Hurk, fluitist van het U.S.O., Julius Hijman, pianist, en de auteurs. Het St.-Franciscus Openluchtspel te Alverna. Ter herdenking van het zevende eeuw feest van den H. Franciscus wordt op Al verna bij Wychen een St.-Franciscusspel opgevoerd onder den titel „St.-Franciscus' strijd om 't Hoogste". Het tooneelspel is van de hand van dr. Nicodemus Sanders O.F.M. en wordt op gevoerd op 26 Juni, 3 en 10 Juli. In het op te richten amphitheater zal plaats zijn voor 1300 personen. Een Franciscuskoor zal zijn medewerking aan het spel verlee- nen ONDERLIJS Zilveren jubileum dr. C. Huigens O. F. M. De leeraren en leerlingen van de Ne derlandsche R.-K. Kerkmuziekschool „St. Caecilia" te Utrecht hebben gemeend, ter ge'egenheid van het Zilveren Priester feest van hun Directeur, pater dr. Gaeci- lianus Huigens O. F. M., hem een muzi- kalen avond te moeten aanbieden, waar mede het bestuur der school zijn ingeno menheid heeft te kennen gegeven. In overleg met bet bestuur zal deze avond voor een klein aantal genoodigden in do Aula der School Plompetoren- gracht 3 op Dinsdag 14 Juni, des avonds 5 uur precies plaats vinden. zijn leden als missie-doctoren uit to zen den, heeft het beroemde Maltoni Salzbad (Biderwasser) ter opleiding der missie artsen aangekocht en stelt zich voor met dezo leening de rest-koopsom van boven genoemd bad af te betalen. FINANCIËN EN DEOONÖMIE. BINNENLAND. Kerkelijke leening. Burgers en Co's Bank te 's Gravenhagc deelt mede, dat bij haar de inschrijving is opengesteld van de le serie groot 450.000 dei' 8 pet. Eerste Hypothicairc Obligalieleening van 850.000, welke het gezelschap van Doctoren-Oblaten van de Orde van den H. Benedictus lo Boedapest uitgeeft, tegen een koers van 98 pet. Hot Gezelschap, dat zich ten doel stelt Ingezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie'. Het nieuwe Politiebureau te Leiden. Geachte Redactie, Mag ik den schrijver van „Brieven van een wandelaar" dank zeggen voor de be antwoording van mijn vragen, welke ik hom heb gedaan in uw blad van 20 Mei 1.1. Met verbazang las ik, dat alleen het stukje grond, waarop liet politiebureau staat, wel een ton goud heeft gekost. Ik heb mij afgevraagd hoe is dat mogelijk. Het huis van wijion den heer Pera, dat aan de Langebrug ook voor bet Politie bureau is aangekocht, moet dat ook nog worden gesloopt, om er een bergplaats voor autos, brancard en slangenwagen te vestigen? Do vriendelijke wandelaar wil hoop ik wel zoo. goed zijn ook dezo vraag te beantwoorden, misschien weet hij ook boe hoog de kosten daarvan zullen zijn. Dan, geachte wandelaar^ zou ik ook gaarne vernomen, welke voordeelen het zou hebben opgeleverd als het politie bureau geplaats had geworden aan de Steenstraat waar het buitensocieteitje staat. Uit uw antwoord begrijp ik, dat het al een ton minder zou hebben gekost, om dat er geen grond had behoeven te wor den gekocht. Maar waren er ook nog an dere voordeelen geweest behalve deze fi- anacieele? Bij voorbaat dank voor de beantwoor- dnig dezer vragen. LOUIS. VRAGENBUS Vraag: Welke is de kortste weg per auto van Lisse naar Neede? Hoeveel K.M.? Antwoord: Lisse, Leimuiden, Nieuw- veen, Noorden, Kockingen, Vleuten, Utrecht Zeist, Woudenberg, Scherpenzeel, Rens- woude, de Klomp, Ede. Arnhem, Velp, De Steeg, Ellecom, Doesburg, Drempt, Hoog en Laag Keppel,, Hummelo, Hengelo, P.uurlo, Gravelinkhoek, Brinkmanshoek, Ovcrbiel, Hoonte. Kisveld, Neede. Afstand ruim 200 K.M. Vraag: Wat is de kortste weg van Voorhout naar Langeraar? Hoeveel K M Antwoord: Voorhout, Sassenheim, langs stoomgemaal De Leeghwater, Lei muiden, Rijnsalerwoude, Langeraar. Af stand 25 K.M. Vraag: Idem van Voorhout naar Al phen aan den Rijn? Antwoord: Dezelfde weg als hierbo ven tot aan Rijnsaterwoude. Vandaar den hoofdweg volgen. Afstand 30 K.M. Vraag: Wat is de kortste weg pér fiets van Hazerswoude naar Beverwijk? Hoeveel K.M Antwoord: Hazerswoude, Koude kerk, Alphen aan den Rijn, Rijnsaterwou de, Leimuiden, Burgerveen, Hillegom, naarlem. Schoten. Santpoort, Velsen, Wij- keroog, Beverwijk. Afstand omstreeks 55 K. M. Vraag: Wat is de kortste weg van Hoogmade naar Utrecht en vandaar naar Amsterdam (SlotenV Hoeveel K.M.? Antwoord: Hoogmade, Ofwcgen, Alphen aan den Rijn. Zwammerdam, Bo degraven, Woerden, HarmeJen. De Meern, Oudenrijn. Utrecht. Afstand 50 K.M Utrecht, Zuilen, Maarssen, Breukelen, boenen. T/Oenersloot, Baimbrugge, Abcou de, Ouderkerk. Amstelveen, Sleten. Af stand 38 K.M. Vraag: De kortste weg van Lisse naar Utrecht en Wijk bij Duurstede. Hoeveel K M? Antwoord: De route LisseUtrecht vindt u reeds in een bovenstaande vraag beantwoord. Van Utrecht verder naar Vechten. Bunnik, Odijk, Werhoven, Cothen. Wijk hij Duurstede. Afstand LisseWijk bij Duurstede, totaal 80 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van P.oskoop naar Bussum-Naarden? Hoeveel K M.? Kan men op den terugweg Zeist, Driebergen en Amerongen passeeren? Antwoord: Boskoop, Alphen, Aar- lnnderveen, Nieuwkoop. Noorden, West- veen. Nieuwer Ter-Aa. Loenen, Oud Loos- rirocht, 's-Graveland, Bussum, Naarden, Afstand plus minus 70 K.M. Indien ai over Amerongen, Driebergen en Zeist terug wilt, moet u een grooten omweg maken over Laren, Amersfoort, Scherpenzeel, Renswoudc en Veenondaal, Amerongen SÜRSEKLIJKE STflEtöD LEIDEN. Geboren: Ncellje d. van P. Langc- zaal en W. J. do Graaf Theodora Kla- zina d. van L. Hogcnboom en A. Heems kerk Joanna Maria d. van dezelfde ouders Willem z. van G. J. van Mou- rik en T. Brusse Neeltje d. van P. Drogmans en S. H. v. Katwijk An- nctjo Maria d. van G. Otten en A. M. v. Eigen Johannes Heinrich Wilhelm z. van A. J. B. Poortman en K. M. Auf der Haar Bertha tl. van B. de Geus en E. M. v. d. Post Abraham z. van A. Fa- vier en P. J. I-aportc Alexander Anth. Jobs. z. van J. L. W. Ilolkers en R. A. Rademakcr Heinrich z. van J. F. Bal- foort en J. P. v. Hagen Jacoba tl. van J. Zitman-en J. Molenaar Mannio Agatha d. van II. ter Meulen en J. G. Bakker Augusta d. van G. Kromwijk en A. M. L. Secréve Gornelis z. van G. Hundèrsinarck en II. Wassenburg Gornelis Alhcrtus z. van J. A. Meiman en J. G v. d. Wcten Johannes Theo !<>- rus z. van A. J. Kanreman en M. J. E. Bik Rudolf Gerard z. van P. Smit en H. P. Kila Koos z. van G. H. de Wit en J. Haasbeek Elisabeth d. van D. J. Kooreman en P. Pret Adriaan Joseph Marie z. van W. A. Bergers en A. v. In- gen Abram z. van N. Pardon en H. Lens Johanna d. van L. G. Betgen en M. H. v d Krogt Tjiske en Maria 2 tl. van J. Wyshahe en J. de Haan Anna Maria d. van J. Dorst en A. Sloot weg Margaretha Johanna d. van H. B. Rikken en G. G. Hoogevcen Wilhel- mina Cornelia d. van P. Pleging en M. J. de Wid Abraham z. van J. Jardon cn J. Mieremet Elisabeth d. van I Baart en E. van Weeren Wilhelmina d. van H. P. H. Haverhoek en B. Klink. Gehuwd: J. v. Son jm. en W. Ouwer- sloot jd. R. A. Boer jm. en P. Floris- son jd. J. v. Oosten jm. en M. J. v. Iterson jd. A. J. Neuteboom jm. en S. H. Schmidt jd. W. Verhoef jm. en E. J. de Jong jd. K. J. Grama jm. en T. Nieuwenhuizen jd. J. Schuchard gesch. en P. G. F. de.; Vos wed. H. G. Fisser wedr. en M. v. Hoeijen jd G. Tielman jm. en I. Berends jd. Overleden: S. M. v. Dis-Bink wed. 77 j. A. v. Spijk z. 64 j. N. Vrij- bloed d. 15 j. F. v. d. Dop m. 69 j. J. G. Guly-Wetselaar wed. 76 j. G. v. d. Pluym m. 74 j. M. W. Bodrij d. 15 j. j. Flippo wed. 86 j. J Ankena wod. 81 j. H. F. A. M. P. Damen d. 32 j. M. A. v. Latum-Boots v. 53 j. J. v. d Laken z. 2 j. H. M. G. Aniha z. 4 mnd. S. Peet-Ouwehand, v. 57 j. In Leiden gevestigd. E. Neuleboom, dienstbode, Bankastr. 11 M G. Optendreos-Stravers, Hyac.n- thenslr. 9 P. Ommering en fam., win kelier, H. Rijndijk 166a W. G. J. van den Bosch, winkelbed., H. Rijndijk 39 W. G. Visser en fam., chemigraaf, v. 01- denbarnevoldlstr. 44 B. de Jong, ma- chinefabrikant, Heerengr. 72 A. M. H Burgmeijer, dienstbode, Rijnzichtstr. ~G G. Smit, verpleegster, Oostdwarsgr. 12 G, J. Q. Nichot, meubelmaker, K. llan- senstr. 4 A. Verhoorn, Oude Rijn 77a P. du Cloo en fam., winkelier,. Haari.- stroat 33 J Posthumus en fam., Rijnsburgorweg 88. K. Schnürpel, kos, Morschweg 116a Wed. W. v. Dam- Qualm, huishoudster, Heerengr. 14 M. F. van Spiegel, volontair Secretarie, i'a- pengr. 11 A. van der Burg en fam., spoorwegarbeider, Hanscnstr. 2 J. A. van Beek, verpleegster, Rijks-Zickenliuis M. M. Barnhard, idem P v. d. Berg, idem J. S. Timmer, idem P. Gillisse, dienstbode, Driftstr. 35 P. v. d. Eijkel en fam., korporaal kok, Kanaal straat 41 T. W. Mcttcrtreiner, arbei der, Korevaarstr. 18 J. J. Admiraal, winkelbed.llaarl.str. 188 P. J. Vv'iju- nohel en fam, spoorwegbeambte, nert- zogstr. 6 G. Groeneschey, dienstbode, Plantage 20 K. Zwirzitz, kapper, Noord einde 8 E. van Oudt, J. de Win straat 28 M. Buitenom, Middelstegr. 28a P G Spree en fam,. chef boter- handel, H Rijndijk 52 M. Mens- Schulz, v. Speykstr. 33 A. J. M. Hua- gen, dienstbode, llaarl.str 315 G. Volker en fam., timmerman, Oranjegr. 151a W. G. Dekker, electricien, Kas tanjekade 18 J. H. van Urk, Rijnsb.- weg 115 D. Havcmann, kantoorbcd., Witte Singel 7 L. v. Zandwijk, II. Morschweg 33 J. Kieft en gezin, Kolfmakcrstoeg 4 I. M. de Goede- Ti>ssen, II. Rijndijk 68a S. H. Boen. Breestraat 65 Uit Leiden vertrokken. A. Muilemans, Amsterdam, Pluvierstr. 2 hs. W. v. d. Berg, den Haag, Franklinstr. 87 Th. M. Rietwijk, Hel der, Wachtstr. bij P. Rietwijk Joh. Peer, Duitschland J. Steenbergen, Am sterdam, Witte do Withstr. 7 II W. Boerman, Woubrugge, Hoogmade bij do ouders Clara With, Vlaardingen, Bin nensingel 64 J. L. v. d. Berg, den Haag, Leuvcnschestr. 65 W. N. Li vingston, Rijswijk (Z.-H.) Kerklaan 124 J. Brand, Amsterdam, Keizersgr. 2 II A. Cats, Hazerswoude, Spoorlaan F 14 W. Tijsen, Warmond, Huize War- monda A. Hoornweg, Rotterdam, Ha- neiistr. 145 J. Pol, Voorschoten, Veur- sclic weg 98 G. J. M. NoooxLstar, Am sterdam, Kanaalslr. 140 J. Koclma, Haarlem, Vrouwenhekstr. 1 T. Ben jamin, Haarlem, Pres. Steijnstr. 98 M. M. Schouten, Oegstgeest, Huize Duinzi ht A. v. Barends, Oegstgeest, Leidsche straatweg 1 H. M. A. Voute, Arnhem, Kastanjelaan 51 M. van Haalem, Al phen a. d. Rijn, Oranjestr. 55 J. Bo- dijn, Rotterdam, Prinsenstr. 20 A. A. v. Zuidam, den Haag, Potchefstr. 12 A. Eleveld, Haarlem, Klopperssingel 151 F. J. J. Moerel, Noordwijk-Binncn, Voorstr. 121 M. v. Nieuwstadt, Deur- no c.a. Liesolscheweg A 111 W. A. G. Zevenhoven, Alphen a. d. Rijn, Stations straat H. G, van Egmond, Swalmen, Rijksstraatweg 388a J. Ghristiaanse, den Bosch, Havenstr. 27 W. H. Hockx Amsterdam, Utreehtschedwarsslr. 140 III G. M. Joustra, Dortmund (D.), Schwa- nen slrasse 50 II V. L. van Halm, Noord wijk Binnen Piquéstr. 34a. H. J. Schreuder Amsterdam Spoorbaanstr. 28 TI. J Tl. A. Kcttoni.-: Ut recht Laan van N, f-r-c, s-; G. v. Vclzon AiRjJer.him - 219 C. P. Hoeren Oegstgeest Abs poel weg 11.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 13