Knagende pijnen Sanapirin-tabletter Waterhoos. Do stad Lagrono (Nieuw Castilië) is door een waterhoos geteisterd. Er zijn vier menschen verdronken en de aan den oogst toegebrachte schade is groot. Juweelendiefstal te Berlijn. Kunze ging „visschen" bij W c r t h e i m. Gisterochtend om halfvijf is in de ju- weelenafdeeling van het warenhuis Wert- heim in de Lcipziger Strasse te Berlijn een bruta'e diefstal uit de uitstalkast ge pleegd. De beroepsinbreker Kunze, die eerst kort geleden uit het tuchthuis is ont slagen, sloeg namelijk het raam der uit- sla'kast, die door tralies wordt be schermd, stuk en hengelde vervolgens de kostbare juweelen door middel van een stok, waaraan een haak was bevestigd, naar zich toe. Hij werd op heeterdaad be trapt en na een wilde jacht gearresteerd. Den hengelstok en de gestolen sieraden vond men in een ijzeren buis voor het café „Vaterland",^waar de dief ze tijdens zijn vlucht in had gestopt. Ali-baba In maiderne versie. De zigeuner in den zak. In een dorp bij Esseg in Joegoslavië heeft zich een geval voorgedaan, dat levendig herinnert aan do verrichtingen van Ali- Baba en zijn veertig roovers, en misschien ook in de verte aan het Trojaansche paard, zaliger gedachtenis. Toen op een laten middag de schemering viel, klopte een oude zigeunervrouw aan de deur van een boerenhoeve en vroeg verlof, daar over nacht een zwaren zak te mogen laten, dien zij reeds een groot stuk weg op haar rug had meegedragen. De dochter van den boer, die had opengedaan, vond het best en liet het oude mensch den zak in do keuken neerleggen. Later, toen de zigeunerin vertrokken was, bespeurde het meisje beweging in den zak. Daar sinds eenigen veel wolven de streek bezochten, kwam zij op de idee, dat de vrouw misschien door tooverkunsten een wolf had weten te vangen en dien in den zak bad gestopt. Ze greep haars va ders geweer en schoot op den zak. Een gil, die van binnen kwam, deed haar begrijpen dat zij een mensch geraakt had. Ze rende nu naar het marktplein en baalde de gendarmes. Dezen gingen mee, en bij opening van den zak bleek daarin een gewonde reus van een zigeuner te zit ten, doodelijk ontsteld maar blij uit zijn eng verblijf te komen, en die bekende, dat hij en zijn vrienden voornemens waren ge weest het huis leeg te plunderen. Hij ver klapte het te geven signaal: daartoe be hoefde hij slechts twee tonen op een mee gebrachte fluit te doen hooren. De gendarmes dwongen hem een uur la ter, deze tonen te laten klinken. Toen daar op de zigeuners aanrukten, liepen zij allen in de val. De heks had gesproken! Een opmerkenswaardige vergiftigings zaak heeft voor de rechtbank te Leon in Frankrijk haar naspel gehad. Terecht stond mm. Gabrielle Marchandise; zij werd tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens poging tot moord op haar man, Louis Marchandise, een rijk vetweider. Mme. Marchandise trad op als een ro- buste boerin, terwijl haar echtgenoot, lijk bleek en half verlamd door het vergif, op een ruststoel de zaal werd binnengedragen. Uit de behandeling bleek, dat de vrouw haar man was gaan haten, toen haar dui delijk was geworden, dat haar liefde eigen lijk uitging naar zijn jongeren broer, Pier re. Volgens haar eigen bekentenis sloop zij toen op een nacht bij volle maan uit de boerderij en raadpleegde een „heks" uit de buurt. Wat moet ik doen om van mijn man af te komen? vroeg zij die vtouw. Vergiftig hem. was het onmiddellijke antwoord. Mme. Marchandise ging den volgenden dag naar een veearts, vertelde hem dat een paard ziek was en kreeg zoo een recept voor arsenicum. Daarmee stapte ze achter eenvolgens naar tien drogisten en elk gaf haar een pakje vergif mee, dat zij dag aan dag in de ochtendkoffie van haar man mengde. Haar advocaat deed moeite, de vergiffe nis van den man voor zijn cliënte te ver krijgen, maar tevergeefs. „Ik kan haar geen vergiffenis schenken", was het ant woord, „ik was een bloeiende jonge kerel van 30 jaar, toen ik met haar trouwde, en zie mij nu eens!". Kaslooper overvallen. Woensdagmorgen loste te Osnabruck een jonge man twee revolverschoten op een banklooper, toen deze het rijksbank- filiaal verliet, waar hij 50.000 mark had gehaald, ontrukte hem zijn tasch en vluchtte in een gereedstaande auto. De Iooper werd zwaar gekwetst. FINANCIEN EN OECONONIIE. BINNENLAND. N.V. Verzekering Maatschappij „Sint Petrus". Op 14 Mei werd te Utrecht de Algemee- ne Vergadering van Aandeelhouders der Verzekering-Mij. „Sint Petrus" gehouden. Uit het vsrlag der directie blijkt, dat de positie der Maatschappij in 1926 weder aanmerkelijk werd versterkt. Het dividend werd na ruime afschrij vingen vastgesteld op 10 pet. De aftredende Commissaris Mr. Dr. J. W. Schneider werd herkozen. Besloten werd het kapitaal uit te brei den tot ƒ100.000. BUITENLAND. Amerik. Petroleumproductie. Vertegenwoordigers van 19 petroleum- maatschappijen in het Seminole gebied heb ben een resolutie aangenomen tot beper king van productie. De resolutie zal van kracht blijven totdat 10 of meer belang hebbende maatschappijen zich van de over cenkomsl zullen hebben teruggetrokken. Verder is besloten om de politiek van restrictie voor den heelen staat Oklahoma door te voeren. Een rede van Schacht. De president van de Duitsche Rijksbank dr. Schacht heeft aan een diner van de kamer van koophandel te Stralsund een rede gehouden over den z.g. zwarten Vrij dag (18 Mei). Hij deed opmerken, dat de motieven, welke voor de Rijksbank aanleiding zijn geweest om scherpe maatregelen te ne men, inderdaad van dien aard waren, dat zij bepaalde illusies plotseling konden ver storen. Spr. kwam op tegen de opvatting derge nen, die meenen, dat de beursspeculaties het economische leven bevorderen. Door de speculaties had de Rijksbank de laat ste maanden voor een waarde van een mil- lioen mark aan deviezen verloren. Aange zien de aankoop ter beurze niet uit eigen middelen wordt betaald, maar hiervoor geld uit het buitenland wordt gebruikt, was het z.i stellig noodig in te grijpen. Zoolang ik aan het hoofd der Rijks bank sta, aldus spr., zal ik niet toelaten, dat de valuta op eenigerlei wijze in ge vaar wordt gebracht. Het is niet juist, wat de „Frankf. Ztg." en de geleerde beursjournalisten schrijven, dat de beurswinston aan bet economi sche leven- in het algemeen ten goede ko men. Zij worden voor zuiver consumptieve doe'einden gebezigd. Men heeft gedacht, dat de Rijksbank in het koersniveau beeft willen ingrijpen om den verkeerden indruk, dat Duitschland er buitengewoon goed voor zou staan, te verstoren. Daartoe bestaat geen reden. De mannen, die over het lot van het plan- Dawes hebben te beslissen, kunnen door niemand voor den gek worden gehouden. RECHTZAKEN. Een verzekeringskwestie. De Hooge Raad heeft arrest gewezen in een verzekeringskwestie. In eersten aanleg had de eischer H. C. A. Kramer van de Wederkeerige Vcrzeke- rings-mij. „Boerhaave" een bedrag gevor derd van 455, ter vergoeding van over 1922 en 1923 gemaakte kosten wegens ziekte. Commissarissen der „Boerhaave" had den afwijzend beschikt op het verzoek tot betaling, en de Maatschappij zeide bij haar verweer, dat zij dit bedrag niet be hoefde te betalen, omdat de ziekten, waar om het ging, chronisch waren, terwijl deze ziekten door de polisvoorwaarden waren uitgesloten. De eischer stelde daarop echter weder, dat door de maatschappij nooit een on derzoek is ingesteld naar den aard der ziekten. De rechtbank legde vervolgens aan de „Boerhaave" op te bewijzen dat de beslis sing van commissarissen is genomen na behoorlijk onderzoek. Dit bewijs achtte de rechtbank niet ge leverd, en zij wees de vordering van Kra mer toe. Het gerechtshof bevestigde dit vonnis, doch de Hooge Raad oordeelde, dat het bewijs ten onrechte was opgelegd en wees. na vernietiging van 's Hofs arrest, de zaak naar het Haagsche Gerechtshof. Letteren en Kunst H. VAN VELDEKEN. Do Koningin heeft zich bereid ver klaard, beschermvrouwe te zijn van het comité ter gedenking van den 800sten verjaardag van Heynryck van Veldeken. Zij heeft tevens een belangrijke gift ter beschikking van het comité gesteld. Het comité heeft besloten niet meer in zijn officieele stukken te spreken van „Hendrik van Veldeke", maar van „Heyn ryck van Veldeken", aangezien deze schrijfwijze oorspronkelijk voorkomt in de Sint Servatiuslegende, lie Boeck, Cap. LXXIV, vs. 2920 en 2921, luidende: In dutschen dichtede dit Heynryck Die van Veldeken was geboren. Kampioenscompetitie Ned R. K. Tooneelbond. Voor de kampioenscompetitio kwam op Hemelvaartsdag uit de R. K. Tooneelver. „Geestbeschaving" te Etten (N. B.) met „Excellentie", klucht in drie bedrijven, doo Jan Grosteld. De jury kende voor deze opvoering een puntenaantal toe van 70 23/28 „Geestbeschaving'' heeft zich dus voorloopig nummer één geplaatst. Ingezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie St. Josephsgezellen Vereeniging. Retraite en Recollectieclub „St. Clemens Maria Hofbauer". Leiden, 27 Mei. A.s. Maandagavond om 8.30 uur houdt de bovengenoemde onderafdeeling een le denvergadering op de bovenzaal van het Gezellenhuis. Zeer belangrijke mededeelin- gen zullen daar worden gedaan en een zeer groot besluit van het bestuur onder de aandacht der leden worden gebracht in verhand met de komende Retraite. Eerstens worden daar verwacht al de oud-Retraitan- ten, maar ook andere gezellen zijn welkom. Kolpingszonen toont nu eens, dat ge waar deert het werk van deze hoogst nuttige on derafdeeling en tevens, dat gij begrijpt ons mooiste en eerste devies do „Godsdienstig heid". Namens het Bestuur, ST. MENKEN. O. V. V. Oegstgeest, 27 Mei. Geachte Redacteur, Met deze verzoeken wij een klein plaats je in Uw veelgelezen blad. Bij voorbaat onze dank. Langs dezen weg noodigen wij alle R.K. INGEZONDEN MEDEDEELING. in gewrichten en ledematen, alsmede hoofd- en kiespijn, verdrijlt men met Proef buisje 25 ct. Bij Apoth. en Drog. Parochianen van Oegstgeest uit tot het hijwonen van den voetbalwedstrijd O.V.V.- veteranen tegen -Leiden-veteranen a.s. Zondag te 2 uur predes. De baten van dezen wedstrijd komen ge heel ten goede aan de R.-K. Wijkverple ging. Toont nu ook uw belangstelling eens voor de R.-K. Voetbalsport, ook diegenen, die zelden of nooit een wedstrijd hebben bijgewoond. Wij zijn er van overtuigd, dat ge er geen spijt van zult hebben en gij steunt een nuttige instelling. Gezien de prestaties van de Leiden-veteranen be looft het een mooien wedstrijd te worden. Dus in grooten getale op naar het O.V.V.- terrein te Oegstgeest. Het best uur O. V. V. UIT DE OMGEVING HILLEGOM. GEMEENTERAAD. Hel vernienigvuldigingscijfer vastgesteld op 0.95 (v. j. 1.3) Tram of autobus. De gemeenteraad kwam onder voorzit terschap van burgemeester Wentholt in openbare vergadering bijeen. Na de gebruikelijke opening, vaststel ling der notulen en kennisgeving der in gekomen stukken, werden tot leden der schattingscommissie voor de gemeente lijke inkomstenbelasting benoemd de heeren R. Veldhuyzen van Zanten en F. J. A. Heemskerk. Een vroegere benoeming was door de heeren H. A. van Weveren en J. van Til Rzn., niet aangenomen. De R. K. Geitenfokvereeniging kreeg weer 100 subsidie, met 2 stemmen tegen. Het vernienigvuldigingscijfer der ge meentelijke inkomstenbelasting 1927-1923 werd vastgesteld op 0.95. Daarvoor was het 1.3, een verlaging dus van beteekenis. In de toelichting schreven B. en W.: „Ver wacht wordt, dat het belastbaar inkomen voor 1927-1928 lager zal zijn, daar ver schillende groote forensen-aanslagen, welke door de gemeente zijn opgelegd, in hooger beroep zijn vernietigd." Een voorstel van den heer Vooren om het cijfer op 0.9 te brengen, werd met 93 stemmen verworpen. Rooilijn-aanvragen waren ingekomen van J. J. Rusman, voor do Leidsche- straat, L Teeuw voor den Looslerweg II, en P. de Jong, voor de Leidschestraat. Deze werden alle goedgekeurd onder ze kere voorwaarden. De gemeenteveldwachter N. Verhaar heeft om verbetering «van zijn ambtswo ning gevraagd en om een water- en elec- trisch-licht-installatie. De kosten zijn op 1240 begroot. Dit werd goedgekeurd. De gedachten om het huis te verkoopen en om er geen géldleening voor aan te gaan, vonden geen bijval. De verzoeken om adhaesie-beluiging aan de adressen van de Brockway-bus en van do gemeente Lisse werden voor ken nisgeving aangenomen. De raad wil geen blijvende concessie aan de bus en daar door de tram verliezen. Men verwacht uitkomst van een goede electrische tram. De heer Vooren verzette zich aanvan kelijk tegen het monopolie, dat na 3 jaar aan de tram wordt gegeven. Daartegen wordt aangevoerd, dat God. Staten na 3 jaar opnieuw over de busconcessie kun nen besluiten. In de rondvraag werden B. en W. ge machtigd de werkverschaffing met enkele dagen te verlengen. Op verzoek van den heer Fijma zullen B. en W. nogmaals overwegen of er een verordening tegen huuropdrijving te ma ken is. De secretaris voorspelde een fiasco. Er moeten reeds huurverlioogin- gen aangezegd zijn. Ten slotte werd ge ïnformeerd naar het hek voor 't Hof, waarover B. en W. Woensdag zouden spreken. De politie krijgt een gratificatie voor haar tactvol optreden als verkeers politie tijdens de drukke bloemendagen. KATWIJK AAN DEN RIJN. Bloembollenteelt. Gisteravond hield de veilingver. „Bloemb.teelt" een leden vergadering in „De Roskam". De op komst was ditmaal buitengewoon groot waaruit wel op te maken was dat op de agenda een buitengewoon punt moest voorkomen. Na opening door den Voorz. werd dit buitengewone punt aan de orde gesteld, n.l. uiteenzetting der betalings- aangelegenhed. 1 Mei 1.1., een bekende datum in de bloembollenwereld, waren n.l. een 3-tal firma's in betalingsmoei lijkheden geraakt zoodat van de leden een zeker percentage hiervoor was inge houden. Het bestuur had verschillende crediteurenvergaderingen bijgewoond waar van als gevolg betrekkelijk gunstige voor waarden konden worden medegedeeld over een tweetal firma's welke voorwaar den de vergadering na voldoende toe lichting aanvaardde. LISSE. R. K .Volksbond. De R K. Volks bond hield Vrijdagavond haar 27ste jaar vergadering. Groot was de opkomst niet. De Voorz wierp in zijn openingswoord een terugblik op 't afgeloopen jaar en mocht blijde constafeeren dat het weer een vruchtbaar jaar is geweest. De pen- ningm. bracht zijn jaarverslag uit. Hier- iut bleek dat naast een ontvangst van 6055.35, een uitgave viel te boeken van 5957.42, saldo 97 93. Vervolgens bracht de Secretaris jaar verslag uit. In dit verslag betreurde de secr. het dat op een daartoe gedaan ver zoek niet één der secretarissen der onder afdelingen een overzicht van haar werkzaamheden heeft ingezonden, zoodat zijn verslag niet volledig kan zijn; St. Isidorus en Hulp in Nood maken hierop een uitzondering. Een dankbaar applaus loonde do secr. voor zijn mooi verslag. Van den pachter van het gebouw was het Verzoek ingekomen om als de 5 pacht- jaren verstreken zijn geen nieuwe ver pachting uit te schrijven doch met hem te confereeren om te trachten het onder ling eens te worden. De Voorz. prees den pachter als een accuraat man en het be stuur is hem op die vraag aeer genegen, doch het bestuur wilde het aan de leden in beraad geven om in een volgende ver gadering te beslissen. Aan de orde is be spreking Encycliekmeeting, welke dit jaar wordt gehouden te Zoeterwoude. De lieer v. Kegteren, als lid van het gewest Leiden, lichtte dit punt toe. Hij zeide dat de Geestelijk Adviseur daar zal spre ken en ook de heer de Bruyn, voorzitter van het R. K. Vakverbond. Bij de bestuursverkiezing wegens pe riodieke aftreding van de heeren A. Bon. C. Broekhof, L. van der Reep, Th. Was senaar en J. P. van der Hulst, werden allen bij enkele candidaatstelling herko zen. Hierna sluiting. NOORDWIJKERHOUT. Overreden en gedood. Omtrent het ongeluk te Bennebroek, waarbij een in woner van de Zilk werd gedood verne men wij nader: Het slachtoffer, P. Wegers uit de Zilk liep op den avond van Hemelvaartsdag te ongeveer 11 uur op de rails van de tram onder Bennebroek, toen juist de stoomtram uit de richting Bennebroek naderde. Door tot nu toe onbekende oor zaak werd de man aangereden en onmid dellijk gedood. Het hoofd werd van de romp gescheiden. RIJPWETERING. Bekroond. Bij den op Hemelvaarts dag gehouden 25sten muziekwedstrijd van den Bond van Harmonie- en Fanfare- vereenigingen in Zuid-Holland behaalde het fanfarecorps „Onderling Genoegen", directeur de heer M. Bolderdijk, den len prijs in de 2de afdeeling fanfare met 50 punten en den eersten prijs in den marsch wedstrijd, derde afdeeling fanfare. Door deze prachtige prestatie is dit kleine corps, dat slechts 15 werkende leden en drie leerlingen telt, tot de eerste afdeeling gepromoveerd. VOORHOUT. Ernstig auto-ongeval. Gisteravond kwam de heer G. Colijn te Noordwijk in een snel tempo met zijn auto gereden vanaf de richting Lisse naar de richting Leiden, terwijl het kind van den heer P. van Leeu wen, alhier even over de spoorwegover gang plotseling den weg overstak, met hel gevolg, dat het kind onder de auto ge raakte. De auto reed over een arm en een heen van het kind heen, ondanks het zeer straffe remmen, hetwelk de bestuurder deed, gezien de sporen die de wielen op den bituumweg achterlieten.Het kind werd terstond naar dokter H. A. G. Bots overge bracht, die het noodig oordeelde om het kind onverwijld te doen overbrengen naar het Academisch ziekenhuis te Leiden. De schuld van dit ongeluk kan niet aan den bestuurder geweten worden omdat hij sig nalen gegeven heeft en zeer krachtig ge remd heeft. Een en ander moge echter een aansporing zijn voor de ouders om hun kleine kinderen vooral niet zonder toe zicht op den openbaren weg te laten loo- pen of spelen. Bouwvergunning. Burgemeester en Wethouders dezer gemeente hebben aan den heer W. D. Th. van Werkhoven alhier vergunning verleend om aan den 's-Gra^- vendamschen weg een dubbel woonhuis te houwen. VOORSCHOTEN. Wagen in de sloot. Doordat het paard achteruit liep gerankte gistermid dag de voerman v. K. met paard en voertuig in de Kerksloot. Gelukkig kou den voerman en paard spoedig op den vasten wal worden gehaald, zoodat het ongeluk nog betrekkelijk goed afliep. Een kan melk gestolen. Bij de politie alhier werd aangifte gedaan van diefstal van een kan, inhoudende 35 liter melk, gepleegd aan den Veurscheweg in den namiddag van 25 Mei. DE RIJNSTREEK. KOUDEKERK. Personalia. MeJ. H. A. S. Oostveén, onderwijzeres aan de O. L. School alhier, is in gelijke betrekking benoemd aan de 0. L. School te Voorburg. Aanbesteding. B. en W. dezer ge meente hebben de aanbesteding van de be strating van den Hoogewaard en de Hondsdijk gegund aan den laagsten in schrijver, de heer J. Priem te Driebergen, voor de som van 10446. Gevallen. Het 6-jarig zoontje van den stalhoudersknecht D. v. Wageningen had deze week het ongeluk van eenige pakken stroo te vallen en daardoor een arm te breken. Na verbonden te zijn d.oor dr. V. alher werd hij ter verdere behandeling vervoerd naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden. VRAGENBUS Vraag: Welke is dc kortste weg van Rijpwetering naar Ridderkerk? Antwoord: Rijpwetering, Hoog- made, Leiderdorp, Zoeterwoude, Zoeter- meer, Bergschenhoek, Hillcgersberg, Rot terdam, IJsselinonde, Ridderkerk. Vraag: Welke is de kortste weg per auto van Leiden naar Doetinchem? Hoe veel K.M? Antwoord: Leiden, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht, Zeist, Wouden berg, Scherpenzeel, Renswoudo, Ede, Arnhem, Velp, De Steeg, Ellekom, Does burg, Laag Keppel, Doetinchem. Afstand 144 K.M. Vraag: Ik lieb een mahoniehouten gepolitoerd presenteerblaadje (handwerk), dal steeds rood afgeeft in het gebruik. De vlekken zijn niet uit een katoenen kleedje te krijgen. Weet u daar een middel voor? Antwoord: Probeer u de vlekken uit bet kleedje te verwijderen met s en zoo dit niet helpt, kook u het d in „Persil". Do gebruiksaanwijzing van staat op het pakje. Om te voor dat er weer vlekken op het kleedj men, zoudt u een glazen plaatje 1 laten maken in den vorm van het b Het kleedje legt u onder de plaat. Vraag: Hoe kan een vilthoed s gemaakt worden? Antwoord: U maakt een ni dik papje van bloem en tetra (ve baar bij den drogist) doch van hoeveelheden tegelijk omdat tetra s verdampt. U wrijft met een doekjt papje telkens plaatselijk krachtig hoed, totdat de bloem weer droog j den is. Vraag: Hoe kunnen zeepsopv uit een marmeren schoorsteen] verwijderd worden? Antwoord: Wanneer de si steenmantel van echt marmer is, k deze egaal afnemen met zeepsop, met water afnemen en afdrogen mi zeem. Daarna wrijft u den schoor mantel in met was. Is deze echter ge dan is de verf uitgebeten en moet vlekken laten bijwerken. Vraag: Hoe kan men glaspapie de ruiten verwijderen? Antwoord: Het glaspapier kui verwijderen met spiritus of ook wel het in te smeren met groene zeep, l u de zeep een tijd laat inwerken. Vraag: Hoe moet men adi maken? AntwdBbrd: Men neemt 12 eier ons suiker, 1 stokje vanille, 1 brandewijn. De eieren met de suiker kloppen, zij dik en witachtig van kleur zijn, mengen met hel merg van het stokji nille en den brandewijn. De massa al rende au bain Marie (een pan hang in een pan kokend water) verwarme zij gebonden is. Trekking van Vrijdag 27 Mei. NIETEN. 30 31 51 56 68 76 154 155 216 302 322 325 376 388 421 457 482 492 536 616 620 624 695 706 713 757 794 911 923 968 1015 1024 1044 1051 1099 1133 1210 1268 1280 1355 1393 1396 1451 1454 1527 1542 1555 1593 1630 1636 1645 1675 1735 1743 1754 1759 1769 1815 1853 1920 1937 1952 1960 2094 2101 2112 2226 2230 2268 2279 2286 2335 2465 2509 2525 2556 2593 2620 2669 2721 2795 2817 2851 2859 i 2935 2973 2990 2998 3074 3097 3133 3151 3179 3220 3224 3240 3250 3289 3325 3353 3413 3425 3481 3502 3506 3548 3563 3580 i 3619 3622 3652 3670 3724 3770 I 3783 3841 3858 3873 3916 3935 t 4003 4020 4025 4064 4090 4109 4198 4209 4251 4256 4264 4267 4 4320 4331 4347 4355 4384 4514 1 4539 4576 4622 4678 4680 4689 I 4759 4762 4790 4821 4866 4891 4 4896 4911 4922 4999 5085 5086 5 5149 5227 5238 5268 5287 5304 5 5397 5418 5435 5505 5515 5575 5 5659 5717 5725 5760 5777 5788 5 5872 5897 5916 5954 5984 6095 6i 6143 6161 6191 6192 6224 6236 6i 6261 6262 6302 6307 6463 6508 6! 6549 6574 6592 6595 6653 6658 6» 6707 6768 6827 6890 6970 6993 71 7018 7019 7042 7063 7074 7120 71 7226 7247 7255 7261 7389 7393 74 7476 7483 7515 7525 7548 7582 7C 7661 7678 7714 7768 777S 7790 75 7844 7851 7870 7904 7930 7935 V 7991 8024 8029 8037 8050 8058 8! 8129 8187 8266 8268 8306 8307 p3 8375 8437 8438 8490 8496 8502 85 8521 8539 8566 85S4 8590 8592 8* 6625 8640 8651 8658 8672 8712 87, 8743 8775 8822 8870 8878 8918 89 8940 8998 9047 9060 9096 9103 911 9179 9183 9184 9194 9246 9261 931 9343 9356 9365 9403 9453 9479 94: 9547 9592 9650 9652 9742 9756 9» 9873 9902 9v.»4 9961 9983 99*0 10 10054 10082 10093 10113 10169 10189 1D-: 10249 10262 *10274 10300 10346 1034". W*» 10423 10465 10-166 10484 10490 10508 !0Ml 10530 10593 10594 10647 10656 10723 1079 10864 10900 10924 10977 11019 11067 HUI 11128 11142 11156 11173 11183 11190 11211 11219 11220 11264 11280 11328 11335 lig 11409 11432 11455 11530 11564 11565 11677 11678 11724 11735 11770 11775 11792 11893 11807 11825 11864 11868 11891 11896 11913 11979 12009 12019 12020 12093 12122 12lj 12163 12167 12198 12206 12212 12218 122J 12261 12270 12283 12383 12389 12501 1»J 12576 12607 12627 12642 12693 12719 12772 12808 12814 12875 12911 12945 12955 12991 13130 13162 13167 13254 13257 13385 IJ# 13403 13422 13438 13479 13499 13508 13» 13573 13591 13604 13619 13703 1.3733 13731 13736 13753 13754 13757 13827 13846 139 13956 13997 14024 14061 14134 14167 14JJ 14198 14208 14231 14236 14246 14261 14g 14298 14302 14303 14324 14349 14370 143»; 14402 14501 14568 14573 14577 14579 14590 14604 14658 14672 14685 14701 14704 14716 14724 14727 14745 14765 14771 14S53 14™ 14933 15024 15026 15088 15159 15190 152J 15237 15238 15257 15259 15388 15407 15jj 15429 15524 15539 15576 15596 15605 1» 15654 15762 15772 15873 15990 16002 1«J» 16059 16131 16164 16165 16167 16190 16. 16212 16277 16282 16408 16454 16460 1% 16500 16501 16584 16589 16611 16636 1»» 16683 16774 16833 16835 16845 16935 W 17022 17051 17117 17127 17196 17252 173» 17374 17433 17452 17472 17521 17530 17559 17732 17764 177S0 17919 17944 iSJJ 18005 18010 18068 18069 18155 18188 8JJ 18207 1820S 18231 18287 18288 18308 1»* 18367 18368 18426 18448 1S450 18491 lw» 18525 18552 18582 1S607 18618 18619 IgJ 18708 18773 18803 ,8848 1S855 18859 8W 18885 18918 18944 19067 19075 19082 1W 19098 19116 19155 19158 1916S 19212 19250 19300 19353 19422 19427 19429 W 1949S 19563 19569 19646 19649 19759 MJJ 19788 1 9836 19841 19917 1 9923 1 9974 2W- 20040 20063 20093 20109 20167 20196 ZU-jJ 20233 20285 20286 "20350 20372 20388 ZJJJ 20469 20473 20567 20580 20582 20599 2»» 20613 20617 20680 206S6 20691 20736 W* 20790 20804 20810 20907 20951 5c Klasse 6c Lijst: 12118 m.z. met /O: Is uitgeloot met niet. 5c KI. 7e Lijst: 14894 m.z. 14S98.

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 14