Verkooping Verkooping BURGERWOONHUIS, dere van haar Rotterdamsche tegenstan ders. Onder het spelen van deze match welke een uur duurde, was intusschen Ce- Ier I gearriveerd, waarvan de verwachtin gen hoog gespannen waren. Het was vier uur, toen scheidsrechter Koelhof begin nen floot. Een haag van supporters had zich opgesteld en na do gebruikelijke cheers werd de bal aan 't rollen ge bracht. Het begin is een wederzijdsche ter reinverkenning, gepaard met vliegens vlugge aanvallen. Er is nauwelijks 5 mi- ©uten gespeeld, of de gasten ondernemen een snellen aanval en besluiten deze met een voor Zandbergen onhoudbaar schot (01). Direct daarna wordt andermaal op het Teijlingen-doel gekanjerd, doch op on begrijpelijke wijze weet Zandbergen mees terlijk te stoppen. Aan den anderen kant wordt nu ook eens het geluk beproefd, wat •voorloopig echter pech beteekent, want herhaalde malen bracht hier de paal red ding. Tb. Homan. die gewoonlijk een vast schot heeft, schoot op 2 Meter afstand wederom tegen de paal. Teijlingen is er echter dezen middag in, en de gelijkma ker hangt dan ook in de lucht. Lustig en fair werken zij er op los, en om beurten worden de snelle vleugels aan 't werk ge zet. Het gelukt hun eindelijk vlak voor rust met een keihard schot den stand op ge lijken voet te brengen (11). Als na de rust weer is afgetrapt, blijkt het, dat Teij lingen er den smaak van te pakken heeft Color heeft nu niet veel meer in te bren gen. Doorloopend wordt op haar helft ge speeld. Het vlot Teijlingen nu beter dan voor de rust, want al spoedig ligt nummer twee in 't net (21). Steeds samenspe len trekken zij ten aanval waartegen ook ae overigen goed spelende Celer-achter- hoede niet was opgewassen. Als eens hard tegen de lat geschoten wordt, blijkt slechts uitstel van executie, want, geen seconde later moet de Celer-keeper voor een on houdbaar schot zwichten (31). Spora disch onderneemt ook Celer een aanval, doch de voorhoede maakt er voor 't doel niets van. Het verdere gedeelte van den wedstrijd wordt hun dan ook dus nog 3 tegenpunten noodlottig, zoodat zij zich met een 61 nederlaag naar huis moesten be geven. De wedstrijd verliep, goed geleid iloor scheidsrechter Koelhof, in de beste verstandhouding. Edoh II—Leiden II 10—2. Edoh is volledig, Leiden telt 9 man w.o. 7 invallers. Edoh wint den toss en Leiden trapt af. Reeds direct is te zien, dat Edoh de sterk ste is, want onmiddellijk na het begin nemen zij de leiding als een der „Leiden"- backs mist (10). De Leidenaars zetten er alles op om doelpunten te voorkomen maar zij moet ten laatste bezwijken voor de overmacht en no. 2 ligt achter den „Lei- den"-keeper (20). De Leidsche keeper toont zich zeer on vast wat ook den Hagenaars niet ontgaan is, want zij schieten van verren afstand en weten voor de rust nog 4 maal te doel punten (60). Na de rust schijnt „Leiden" gesterkt, want de partijen gaan gelijk op. Als ter Haar met v. Noort netjes samenspelend door de Haagsche achterhoede gaan, geeft de laatste een hard schot op het Haagsche doel dat den keeper te machtig blijkt (6-1). Leiden zit er stevig op en zij dringen Edoh terug, maar als deze zich weer wat los werkt weten zij door twee blunders van den Leidschen doelverdediger den stand tot 81 te vergrooten. Dat is „Lei den" te bar en als ter Haar den bal voor zijn voeten krijgt, kogelt hij het tweede tegenpunt in do touwen (8—2). „Leiden" blijft in do meerderheid en van Noort ver kleint den achterstand, doch de scheids rechter denkt off-side te hebben geconsta teerd. wat niet juist blijkt. Hij geeft ech ter geen goal maar onpartijdig op, wat een ieder onverklaarbaar is. Nog eenmaal weet dezelfde speler het net te vinden wat terecht wegens off-side geannuleerd wordt Edoh zit ook niet stil en weet nog twee maal het net te vinden (102). Hierna kondigde de scheidsrechter het einde aan. De „Leiden'-spelers verdienen terecht lol voor het taaie werken en zwoegen wat zij gedaan hebben. V.V.L. I—R.K.V.Z. 1—4. Onder begunstiging van uitstekend voet- balweer moest V.V.L. I voor de extra-com petitie verdiend het ondehspit delven te gen een sterke R.K.V.Z.-combinatie. Reeds dadelijk gaan de Zwaluwen bij den V.V.L.-doelman op verkenning en al spoe dig blijkt, dat de V.V.L. achterhoede het hard te verantwoorden zal hebben. Bij een goed opgezetten V.V.L.-aanval kopt de midvoor den bal in het Zwaluwen-doel, doch dit doelpunt werd wegens buitenspel geannuleerd. Kort hierop weet de Zwalu- wen-midvoor mei een keihard schot de leiding aan zijn club te geven (01). Voor de rust weet V.V.L. echter verder doel punten te voorkomen, zoodat do rust aan breekt met 10 achterstand. Na de hervatting weet R.K.V.Z. reeds cpoedig met 2 onhoudbare schoten den istand op 3—0 te brengen. Dit wordt V. V. li. te bar en het Zwaluwen-doel ontkomt |3an eenige malen op onbegrijpelijke wijze &an doorboring. Eindelijk komt echter het jrerdiende tegenpunt wanneer de linksbui ten met een goed aangegeven bal den kee per passeert. Nog eenmaal weten de Zwa luwen te doelpunten (14), met welken fctand het einde kwam. Scheidsrechter Paardekooper leidde correct. KORFBAL. Oost NoordHet Westen. Op het Sportpark te Almelo werd gis teren een wedstrijd gespeeld tusschen de vertegenwoordigende ploegen van Oost Noord en het Westen. Het Westelijk twaalftal wist met 21 te winnen. De stedenwedstrijden te Rotterdam. Begunstigd door fraai weer vonden gis teren op het Schuttersveld te Rotterdam de jaarlijksche stedenwedstridjen voor 2e, 3e en 4e klassers plaats. Evenals in vorige jaren wisten de Haag sche ploegen in do 3e en 4e klasse haar superioriteit over de vertegenwoordigende twaalftallen van Rotterdam en Dordrecht te bewijzen. In de 2o klasse verloor den Haag even wel alle wedstrijden. Het aanvalsspel van de Haagsche 2e klas-ploeg was zeer zwak, terwijl ook het verdedigingsspel te wen- schen overliet. Overigens deed onvolledig heid zich gelden. In deze afdeeling werd de wisselprijs gewonnen door Leiden, dat over een uitstekende ploeg beschikte. Na afloop reikte de heer K. J. Heyboer, voorzitter van den R. K. B., met toepasse lijke woorden de prijzen uit. Do uitslagen zijn: 2e klasse: Rotterdamden Haag 31 DordrechtLeiden 04 RotterdamDordrecht 22 den HaagLeiden 14 den HaagDordrecht 13 RotterdamLeiden 01 Serie-wedstrijden „Bilthoven". Aan de serie-wedstrijden der Korfbal Olub Bilthoven, op 2en Paaschdag gehou den, werd deelgenomen door de Overgan- gers: de Gooiers, Bilthoven en K. V. D., terwijl voorts Vitesse met een combinatie van het Ie en lie twaalftal deelnam. Vitesse werd in den eersten wedstrijd met onverdiend groöte cijfers geslagen door K.V.D., welke laatste ploeg in haar beide andere wedstrijden slechts met moeite tweemaal een gelijk spel wist te behalen. Daarna was bij Vitesse, dat bo vendien een reis van 2% uur in een vollen trein achter den rug had, de ware animo er uit. In de twee volgende wedstrijden tegen Bilthoven en de Gooiers speelde de combinatie een takje beter, zonder dat zij echter op het kleine zandveld thuis wist te raken. De regeling en ontvangst lieten intus- schen niets te wenschen. De uitslagen der le afdeeling waren: K.VJD.de Gooiers 22; de Gooiers Bilthoven 22; K.V.D.Vitesse 51; K. V.D.Bilthoven 11BilthovenViitesse 21; VitesseDe Gooiers 11. K.V.D. won al zoo deen eersten, Bilthoven den twee den prijs. WIELRENNEN. De Rijswijksche baan geopend. De openingswedstrijden der Rijswijksche "Wielerbaan mogen bijzonder goed geslaagd heeten. Niet alleen toch, dat het weer dui zenden liefhebbers tot de baan had getrok ken, doch het wedstrijd-programma was van dien aard, dat het Sportpark Holland een uitverkocht huis kreeg. Er werd tevens goede sport te aan schouwen gegeven en Moeskops, die van de partij was benevens Leddy, wisten de hoofdnummers te winnen, De uitslagen luiden: Wedstrijd voor amateurs over 800 me ter. Alleen de eerstaankomendc wordt ge plaatst. le serie le Krens; n.g. Krijgs man, Vos, Laman en de Haan. 2e serie le v. d. Kooy; n.g. v. Rossem, H. v. Duyn, v. Kuyen en Wortel, 3e serie le B. Leene; n.g. Goskamp, Giessen, Bakker en ps. „Dick". 2e serie le Bobbe; n.g. Kuys, Metz, Heskes en de Ruyter, 3e serie le Innemee; n.g. de Bruyn, Burger hof, v. d. Toren, Avezaath en Grefkens (gevallen). 6e serie le de Leur; n.g. Hendriks, Hof land, Wildschut, Zonneveld en de Wolf. Beslissing: le B. Leene, 2e Bobbe lengte, 3e Krens 1 lengte, 4e de Leur, 5e v. d. Kooy en 6e Innemee. Koppelwedstrijd over 10 K.M. (25 ron den). 16 deelnemende koppels benevens v. d. Ende alleen. Uitslag: le KrensBak ker, 2e B. Leenev. Rossem, 3e Metz Avezaath, 4e HendriksBuis, 5e Innemee- de Wolf. Tijd 13 min. 50 sec. Het koppel v. d. Kooy—de Leur kreeg een extra prijs als het koppel dat het meest zijn best heeft gedaan. Match tusschen Moeskops, Jaap Meyer en Martinetti (Italië), le rit: le Moeskops. 2e Meyer 1 lengte. Laatste 200 meter 13 sec. 2e rit: le Meyer, 2e Martinetti hand breedte. Laatste 200 meter 14 2/5 sec. 3e rit: le Moeskops, 2e Martinetti 4 lengte. 4e rit: le Moeskops, 2e Meyer wiellengte, 3e Martintli 1* lengte. Totaal-uitslag le Moeskops 3 punten, 2e Meyer 5 punten, 3e Martinetti 7 punten. Wedstrijd met motorgangmaking. le rit 20 K.M. (50 ronden), le Henri Wyns- dau, België (Carman) in 16 min. 8* sec.; 2e Leddy (Constant) op 30 meter; 3e Storm op 1 ronde 4- 300 meter (hij liet toen hij pl.m. 350 meter achter was, een ronde te vroeg los); 4e Schlebaum op 7 ronden 390 M. (tweemaal motorpefh), 2e rit 30 K.M. (75 ronden), le Leddy, tijd 23 min. 401/5 sec.; 2e Schlebaum 300 me ter; 3e Storm 350 M. en 4e Wynsdau 9 rouden 250 meter. Storm en Wynsdau hadden lekke banden. 3e rit 30 K.M. (35 ronden) le Leddy, tijd 23 m. 34 4/5 sec; 2e Schlebaum 200 meter; 3e Wynsdau 2 ron den 380 M., 4e Storm 5 ronden 4* 300 meter. Totaal-uitslag: le Leddy 2 14-1 4 punten; 2e Schlebaum 8 punlen; 3e Wynsdau 8 punten (doch met minder af stand); 4e Storm 10 punten. MOTORRIJDEN. De prestatierit EindhovenParijs Eindhoven. Dooden en gewonden. Bij de prestatierit EindhovenParijs Eindhoven hebben verscheidene ongevallen plaats gehad. Nabij het Belgische Haerlen is de 37- jarige motorrijder J. H. Annee uit Roo- zendaal komen te vallen en werd op slag gedood. Zijn lijk zal naar Nederland wor den vervoerd. Verder is even voorbij Namen de Hol lander G. R. met zijn auto over den kop geslagen. De auto werd zwaar beschadigd, doch de inzittenden bleven ongedeerd. Zondagavond is in het Fransche dorp Meaux de Hollander Hendrik in botsing gekomen met eenige gendarmes en een rij wiel. Hij bekwam een hoofdwonde en een beenfractuur en zal per auto naar Hol land worden vervoerd. De motorrijders van Hamersveld en Jansen hebben in het Fransche plaatsje Givet een kind doodge reden. Beiden werden aangehouden. Jan sen is echter vrijgelaten, doch van Ha mersveld bevindt zich nog in Givet. PAARDEN. Seizoensopening op Duindigt. De eerste draverijen en rennen in dit seizoen te Duindigt zijn geslaagd. De uitslagen luiden: Aanvangs-prijs, prijzen-draverij 4e klasse. Ingeschreven 8, uitgek. 6. Afstand voor allen 1600 M.: 1. Proharka v. H. Ver- degaal (eig.) in 2 min. 551/5 sec. Niet ge plaatst: Première, Ourville. Quo Vadis B, Reva D. Quiritesse. Asta—prijs, prijzen-draverij 2e en 3e klasse. Ingeschr. 8, uitgek. 7: 1. Peter Kerrigan St. L. v. L. A. Kuijten (P. G. Ap pel) 2065 M. in 3 min. 19 4/5 sec.; 2. Post- duifje G., v. C. J. v. d. Graaf (G. Ensing) 2035 M. in 3 min. 22 2/5 sec. Niet ge plaatst: Quicklooper (2035), Midi Brook (2070), Oblique B (2020), Noma B (2030), Ingehouden Ormonde B (2045). Amalia-prijs, ren vlakke baan over 1050 M. Ingeschr. 5, uitgek. 2: 1. Clairefontaine v. W. Jochems (Deuis) 561 K.G.; 2. Cai man v. A. Rasse (Pex) 63 K.G. 3/4 leng te; tijd 1 min. 8 se.c Op de winnares, te koop gesteld voor 600, kwam geen bod. Algeria-prijs, verkoops-draverij le klas se. Ingeschr. 7, uitgek. 6; 1. Kap. de Bru- ane v. W v. d. Ivroft (P. de Boer) 2005 M in 3 min. 15 3/5 sec.; 2. Rosel v. Stal. En Avant (P. v. Appel 2055 M. in 3 min. 16 3/5 sec. Niet geplaatst: Miss Everliar- da (2045), Gerania (2020), Ooslstar (2005) Op den winner werd geen bod gedaan. Alwina-prijs, prijzen-draverij 4e klasse Ingeschr. 11, uitgek. 7: 1. Quettevillezoon v. Stal En Avant (J. Vrijlandt) 1625 M. in 2 min. 48 3/5 sec.; 2. Prohaska v. H. Verdegaal (eig.) 1600 en 15 M. in Z min. 49 2/5 sec. Niet geplaatst: Price Moko St L. (1615), Puny Wilkes St. L. (1645), Quo Vadis B (1550), Quitewell St. L. (1550), Rolls Royd 1615). Acacia-prijs, een vlakke baan over 2000 M. Ingeschr. 6, uitgek. 4:1. (de-ad heat). Flagnac v. W. Jochems (Denis) 56 K.G. en Kingston Hill, v. H. Perney (eig.) 58* K.G Niet geplaatst: Fréhel (54* 2) en Cas- sard (60 3*). Tijd 2 min. 19 sec. SCHAKEN. Tweedaagsche wedstrijden te Leiden. Wedstrijd o-ni het. districts kampioenschap van Zuid- Holland. De laatste jaren organiseert de Nederl. Schaakbond wedstrijden om het kam pioenschap der districten. Des zomers wordt dan gespeeld om het districtskam pioenschap van Nederland. Thans is het Leidsch Schaakgenootschap uitgenoodigd zich met de leiding dezer wedstrijden voor Zuid-Holland te belasten. Het Be stuur van het I 'dsch Schaakgenootschap aanvaardde die opdracht en zal tevens wedstrijden uitschrijven, waaraan iedere schaker kan deelnemen. Deze wedstrijden zullen gehouden worden op Zaterdag 14 en Zondag 15 Mei a.s., „In den Verg. Turk" alhier. De deelnemers zullen spelen in groepen van 4, verdeeld over Hoofd, le, "2e en 3e klasse (de le groep der Hoofdklas se speelt om het districtskampioenschap) De speeltijden zijn Zaterdagav. van 7 tot u en Zondag van 9—1 en van 2—6. Het inlcggeld bedraagt, f 1.50, in elke groep worden twee prijzen (kunstvoorwerpen) uitgelooft. De commissie van uitvoering bestaat uit de lieeren Ir. H. N. Francois, M. M. Segaar en G. Bosscha (Rijn- en Schiekade 66). Bij laats genoemde moet men zich vóór 13 Mei e.k. (met bijvoeging van inlcggeld) aanmelden. DAMMEN. Hel Clubkampioenschap 2e klasse van Nederland. Gp Zondag 24 April des v.m. 11 uur speelt het le tiental der „Leidsche Dam- vereen." haar 2den wedstrijd in deze com petitie tegen den kampioen van M. Bra- brant, welke nog niet is bekend, doch wel ke afhangt van een nog te spelen wed strijd in N. Brabant op een dezer dagen, waarvan het kampioenschap afhangt. Des nam. 4 uur speelt de „Leidsche Damver I" tegen „R.A.D. I" den kampioen van Rot terdam e.o. Daar de Leidsche club reeds een nederlaag geleden heeft tegen „H.D. G. II" en wel met 164, dient zij in deze wedstrijden haar beste beentje voor te zet ten. De wedstrijd vindt plaats in het club lokaal der Damvereen. „Het Westen" in café lunchroom „Delmëe", Kruiskade no 11 te Rotterdam. Als wedstrijdleider fun geert de heer J. J. de Bruin van „Het Wes ten", Rotterdam. Het Damkampioenschap van Leiden. De 7e ronde van dezen wedstrijd brengi de volgende partijen tegen elkaar. le klasse: O. G. v. VeenJ. Vermeulen; G. v. d. StelB. Slegtenhorst; H. de Wei- terM. Sweris; I. TelengJ. Kleer, J Bernsen is vrij. 2e klasse: A. v. AsP. Marck, G Brug manG. Klinkenberg, P. v. LieW.Klein, D. EppeugaJ. Scheen. Deze ronde wordt op 20 April gespeeld. Op 22 April de uit gestelde partijen le kl. B. Slegtenhorst J. Bernsen; 2e kl.: G. KlinkenbergJ Scheen, P. v. LieP. Marck, G. Brugman A. v. As. Bij vonnis van de Ar- rondissements-Rechlbank te 's-Gravenhage van den 14den April 1927, is uitgesproken het faillissement van MARCELIS DE GROOT, Bloembollenkweeker en han delaar te Voorhout, met be noeming van den Edelacht- baren Heer Mr. A. RUEB, Rechter in die Rechtbank tot Rechter-Commissaris en van ondergeteekende tot curator, en van S. G. DE GOEDE wonende te Beverwijk, C. CH. VAN GEEST Lzn. te 's-Gra- venzande en W. J. HOOG- GREEF te Driehuis-Velsen, tot leden eener voorloopige eommissie uit de schuld- eischers. 2488 Leiden, 19 April 1927. De Curator, Mr. F. J. J. TRAPMAN, Kantoor Breestraat 81. VERKOOPING van om de 38 Kerkschapen van de R.K. Kerk op Don derdag 21 April, bi] TH. VAN DEN BOSCH te Nieuwkoop, des voor middags te 10 uur. 1222 HET BESTUÜB. Openbare De Notaris F. G. ENG EG BERTS, te Hazerswoude, zal op Woensdag 20 April 1927, des voormiddags 11 uur, in het koltiehuis van den heer J. ANGENENT te Llazerswoude (Dorp) bij inzet en afslag, ten verzoeke van de erven van Mej de Wed. J. DEKKER, publiek verkoopen Een in zeer goeden staat van onderhoud verkeerend ingericht tot twee woningen, gunstig gelegen aan de Zuid zijde van de Dorpstraat te Hazerswoude, groot 5 Aren 15 centiaren. 10375 Een woning was in gebruik bij de erflaatster, de andere is bij de week verhuurd aan de Wed. H. LINDHOUT. Aanvaarding bij de betaling der kooppenningen opl Juni 1927. Lasten voor koopers rekening van 1 Juni 1927 af. Nadere inlichtingen ver strekt voornoemde Notaris. Een flinke R. K. DIENSTBODE gevraagd, voor dag en nacht, bij firma A. Maseland, Alphen a. d. Rijn. Groote wasch bui tenshuis. 13538 NET MEISJE gevraagd, niet beneden- 16 jaar, voor heele of halve dagen. Adres: Haarl.straat 68. 2484b Plaatsing gezocht voor R.-K. BURGERMEISJE, om in Brood- en Banketbakkerij te worden opgeleid, ook niet on genegen om in het huishouden behulpzaam te zijn, leeftijd 17 j., liefst Leiden of omstreken. Br. Bur. v. d. Blad No. 2469b H. H. KAPPERS 2de BEDIENDE en vergevor derd Leerling gevraagd. Br. Bur. v. d. Blad No. 2479b* Te koop, een GROOTE TREKHOND. - Brieven aan de Agent L. Cr., TH. ADEGEEST, Molenweg No. 43 Zegwaard. 2457 Te koop gevraagd in goeden staat zijnde 2475 Twee Kam-Zwaarden, voor "West-Lander van 24 tot 30 ton. P. Heemskerk, Schipper, Gooi- weg E 101, Noordwijkerhout. "Wegens verandering van Yolt, ter overname aangeboden, een weinig gebruikte AMERIKAANSCHE STOFZUIGER, met alle hulpstukken (model Hoo ver). Te zien Maandagavond en Dinsdagmorgen tot 11 uur, Witte 8ingel 26. 2474 TE HUURE Ruim Burger woonhuis, groote Yoor- en Achtertuin, voorzien van Gas, Waterleiding en Electrici- teit, dircckt te aanvaarden, ge legen Teylingerlaan 31 Sassen- heim. Tc bevragen bij JAC. PRINS, Teylingerlaan 47. 10519 WIJ BEHANGEN uitsluitend voor reclame, loon 25 ct. per rol, ook buiten de stad. Be hangselpapieren vanaf 8 ct. p. rol. Ylnggc nette bediening. Schitte rende staalcollectio. Conditiën zijn contant. Het adres is geworden, G. VOGELSANG, Langegraclit 64a. 2388b Openbare Vrijwillige ten overstaan van Mr. H. M. A. COEBERGH, Notaris te Leiden, bij opbod Vrijdag 22 April 1927, bij afslag Vrijdag 29 April 1927, des avonds te zeven uur in het Notarishuis aan de toogewoerd te Leiden, van diverse huizen en erven te Leiden. 1. Het Heerenhuis en Ertaan den Stillen Rijn Nr. 8, groot 1 are, 12 centiaren, met uit gang in een poort. Het per ceel bevat Vestibule met mar mer bevloerd, Gang, Voor kamer en Suite, Achterkamer, Keuken, Bijkeuken en Kelder; boven: Voorkamer, Kleine achterkamer, Keukentje, twee Slaapkamertjes, Zolder en ver dere gemakken. Verhuurd per maand voor f52.60. Het perceel heeft Gas-, Water- en Electrische leiding. De Electrische leiding is eigen dom van den huurder. Te zien in de weken van veiling en atslag op Woens dag en Vrijdag van 24 uur. 2. Het Winkelhuls aan de Lange Dietsteeg Nr. 11, groot 47centiareD, bevattende: Win kel, Achterkamer en plaats; boven: Voorkamer en Achter kamer, Zolder en verdere ge makken. Verhuurd per maand voor 134.74. 3. Het Huis en Erf met afz. Bovenwoning aan de Pasteur straat Nr. 2d en 2e, groot 74 centiaren, bevattende: Gang, Kamer en Suite, Keuken en Plaats; de afz. bovenwoning heeft Voor- en achterkamer, Keuken, 2 Slaapkamer- Zol der en verdere gemakken. Verhuurd per week, beneden vont- j 4. en n voor f 3.v« net Huis en Err met afz. Bovenwoning, gelegen en inge richt als voren Nrs. 4 en 4 a, groot 74 centiaren. Verhuurd als perceel 3. 5. Het Huis en Erf m6t afz. Bovenwoning, ingericht alsvo- ren aan de Pasteurstraat Nr. '6 en Korte Hansenstraat 2, groot 63 centiaren. Verhuurd per week bene den en boven ieder voor 13.97. 6. Het Huis en Erf met afz. Bovenwoning aan de Korte Hansenstraat Nrs. 4 en 4a. groot 81 centiaren. Verhuurd als perc. 5. 7. Het Huis en Erf met afz. Bovenwoning naast het voor- p:v" Yrs. 6 en 6a, groot 81 r* itiaren. Verhuurd als Bovenwoning naast het voor gaande Nrs. 8 en 8a groot 83 centiaren. Verhuurd per week beneden voor f4.12 en boven voor 13.97. 9. Het Huis en Erf met afz. Bovenwoning naast het voor gaande Nrs. 10 en 10a groot 84 Gentiaren. Verhuurd per week beneden voor f 8.97 en boven voor 14.- 10 Het Huis en Erf met afz. Bovenwoning ingericht als de vorigen aan de Pasteur- straat Nr. 21, groot 88 c A. Verhuurd per week, beneden voor f 3.97 en boven v. 1 4.97. 11. Het Huis, Erf en Schuurtje met afz. Bovenwoning aan do Hansenstraat Nr. 44 en 44a, groot 84 Centiaren, bevattende Gang, Voorkamer, Alkoof, Binnenkamer. Keuken, Plaats, Tuintje en Schuurtje; boven: Voor- en Achterkamer, Keu ken, Balcon, Zolder met Slaap- kamer en verdere gemakken. Verhuurd per week beneden en boven elk voor f4.—. 12. Het Huis, Erf en Schuurtje gelegen als voren Nr. 48, groot 63 Centiaren, beneden inge richt als het voorgaande, Zolder en verdere gemakken. Verhuurd p. week voor f 4. 13. Het Huls, Erf en Schuurtje, naast het vorige Nr. 50, groot 65 Centiaren. Verhuurd per week voor f'4.1. 14. Het Huis, Erf en Schuurtje gelegen naast het voorgaande Nr. 52, groot 67 Centiaren. Verhuurd p. week voor f4.12, 15. Het Huls, Erf en Schuurtje met afz. Bovenwoning naast het voorgaande Nrs. 54 en 54a, ingericht als perc. 11, groot 87 Centiaren. Verhuurd per week beneden voor f3.37 en boven voor f 4.50. De perceelen zijn te be zichtigen in de weken van veiling en afslag op Dinsdag en Donderdag van 24 uur. Aanvaarding en Betaling 23 Mei 1927. Meerdere inlichtingen geeft voornoemde Notaris. 1168 VRAAGT Uw Winkelier Grossier in Koek, Banket, Chocolade- en SuiKerKBi-k, OUDE WETERING - Telefoon 3

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 22