WAALS INGEZONDEN IÜEDEDEELING AARDIGE JAPON tHAALS Kaarieiümerstr. 114 clels droog geworden keel te laven. W. had zich in dat café al gauw gezien gemaakt, want hij tracteerde allen die er in het café aanwezig waren op borrels en bier. Toen het echter op betalen aankwam, bleek dat hij geen cent bezat. Noch het ge lag, noch de auto kon hij betalen. Men heeft daarop korte metten met hem gemaakt. Al «zijn bovenkleeren: jas, broek, vest en overjas heeft men hem uitgetrok ken en hem daarna, natuurlijk niet erg zachtzinnig op straat gezet. Dinsdagmorgen berichtte men den bur gemeester van Baarlo, dat daar een man rondliep met nici meer aan dan z'n hemd en onderbroek. Nog in half dronken toe stand verkeerende, is hij door den veld wachter aldaar opgepakt en opgeborgen. De kleeren van den Duitscher zijn in het café in beslag genomen. Buitenl. Berichten Van een toren gesprongen. Een student is eergisteren van den toren der Johanniskerk te Goettingen naar bene den gesprongen. Hij kwam op het markt plein terecht en was terstond dood. De beweegredenen voor zijn daad zijn nog on bekend. Een „liefdes"-drama. Toen de directeur van een vennootschap Gran gisterochtend te Berlijn in zijn auto stapte om aar zijn bureau te rijden, loste zekere juffrouw Biendel, die zich in haar huwelijksverwachtingen bedragen achtte, drie schoten uit een revolver, waardoor Gran zwaar gewond werd. Gran's chauf feur schoot de juffrouw een kogel door het hoofd en geraakte daardoor zoo over stuur dat hij de volgende kogel voor zich zelf bestemde. Alle drie gewonden zijn in ernstige toestand naar een ziekenhuis ver voerd. Koe in een slaapkamer. Te Northampton rende een op hol gesla gen koe door de openstaande deur van een woonhuis, huppelde de trappen op en drong een slaapkamer binnen. Daar ram- melde het woeste beest een venster in stukken, rukte de gordijnen af, wierp een pendule en andere huishoudelijke voor werpen omver en raakte ten slotte tusscben allerlei huisraad verward. Er verschenen spoedig mannen op het tooneel, die de koe bij de horens vatten, een stevig touw aan deze uitsteeksel beves tigden en het dier met een zacht lijntje weer naar buiten wisten te werken. De consternatie, die het beest inmiddels verwekt had. was begrijpelijkerwijze zeer groot. De dans-krankzinnigheid. Naar uit Algiers wordt gemeld, heeft de heer Charles Nicolaas het bestaande we reldrecord „duur-dansen" geslagen door 266 uren 15 min. achtereen te dansen, zonder meer dan 3 min. rust per uur ge nomen te hebben. Dit dans-phenomeen wonder hadden we haast geschreven, maar het zou als oen.al te pijnlijke profanatie kunnen klin ken van het begrip mirakel is in den avond van 18 Februari beginnen te dansen en in den nacht van 1 op 2 Maart daar mee geëindigd. Zonder noemenswaardige rustpoozën dus heeft Nicolas 12 dagen achtereen ge danst, etend, drinkend en zich scherend, zonder met dansen op te houden, som tijds als een razende rondwervelend bij waanzinnig-wilde walsen. Het vroegere record, ten name van Ni- .colas zelf, was 246 uren. Roquebillière verdwenen. Door een derde grondverschuiving is het dorp Roquellière ten Noorden van Nizza thans geheel van den aardbodem verdwenen. Naar men zich herinnert had de eerste grondverschuiving in November plaats, waarbij 19 menschenlevens verloren gin gen Op 26 Februari kwam de tweede grondverschuiving, waarbij geen menschen levens te betreuren waren. Hevige brand te Jersey-City. Gisterochtend is brand uitgebroken te Jersey-City. Verscheidene fabrieken en andere gebouwen langs de kade zijn in vlammen opgegaan, de schade wordt op een millioen dollar geschat. Brutale inbraak in een Berlijnsch hotel. In een luxe-hotel nabij den Potsdamer Platz, in het centrum van Berlijn, Is gie teravond een brutale inbraak gepleegd; Terwijl namelijk de directeur van het hotel zich 's avonds tusschen halfacht en acht uur van zijn slaapkamer naar zijn badkamer hd begeven, drong een inbre ker door het openstaande venster de slaap kamer binnen, waar hij zich meester maakte van de portefeuille van den direc teur, alsmede van een aantal sieraden, die op een nachtkastje lagen. De vermetele indringer slaagde er in, zich onopgemerkt met zijn buit uit de voeten maken. In totaal is voor een waarde van een paar duizend mark gestolen. Storm bij N. Carolina. Een hevige storm bij kaap Hatteras (N. Carolina) heeft gisteravond groote moei lijkheden aan de scheepvaart bezorgd. Ver scheidene schepen zonden noodseinen uit, terwijl andere van hun ankers losgeslagen werden, waaronder twee lichtschepen, die men evenwel door hun sterke construc tie niet als verloren beschouwt. Hevige koude in Klein-Azië. Uit Conslantinopel wordt gemeld, dat in Klein-Azië een hevige koude, gepaard .ode met zwar en sneeuwval, heerscht. Aan beide zijden van den Bosporus trek ken de wolven bij groole troepen door het mnd en ondernemen geregeld aanvallen op de dorpen. Nederiandsch Oost-indië DE ONLUSTEN OP DE WEST-KUST. Onderzoek niet voor einde Maart. Het communisme diep ingevreten? Anela seint uit Batavia: Het officieel onderzoek naar de oorzaak van de onlus ten aan de Westkust van Sumatra zal niet voor ultimo Maart kunnen aanvangen in verband met de afwezigheid van den pre sident, die de paleisconferentie bijwoont Prof dr. B. J. O. Schrieke is eerst begin April beschikbaar. De „Javabode" meldt, dat men in be voegde kringen den voorloopigen indruk heeft gekregen, dat het communisme aan de Westkust van Sumatra diep is ingevre ten. Het succes der communisten in de Benedenlanden wordt geweten aan het feit dat zij de bevolking intimideeren. In de Bovenlanden heeft het op do bevolking vat gekregen door de vermeende achterstelling van den Penghoeloe-stam. Dertienhonderd communisten opgesloten. Spoedige berechting der misdadigers. Ancta seint uit Padang: Dertienhon derd Silocnkangsche communisten zijn tij dens het vooronderzoek in de gevangenis te Sawaloeto opgesloten. In April zal ver moedelijk een aanvang worden gemaakt met de berechting van de de^rs van den moord op den onderwijzer en den goud smid te Siloenkang. Ook de aanvallers op de politiekazerne te Moearaklaban en de Padang Siboersoek zullen dan terecht staan. Aardschok op Makassar. Aneta seint uit Makassar: Alhier werd een zware aardschok gevoeld. De men schen vluchtten uit de zwaaiende gebou wen de straat op. Weer bommen in beslag genomen. Aneta seint uit Padang: Te Kotalawa zijn 22 bommen in beslag genomen. Te Kampong Pisang in het Fort-de-Kocksche zijn 41 personen gearresteerd. STADSNIEUWS Buurtvereeniging „Eensgezindheid". Bovengenoemde verecniging gaf deze week in de geheel gevulde en met planten en groen versierde zaal van de „Graanbeurs" een feestavond. Do voorzitter, de heer W. F. van den Broek, opende dezen avond met een woord van welkom tot de talrijke aanwezigen en deelde mede, dat het hem genoegen deed, dat zoovelen gekomen waren om den feest avond bij te wonen. Dit getuigde van me deleven in de vereeniging. Dit bleek even eens uit het feit, dat op aanvraag van het bestuur vele leden voorwerpen hebben geschonken voor dc te houden tombola. Aanvankelijk was het de bedoeling ge weest een kunstavond te geven, doch door het niet geheel gereed zijn van een deel van het uit te voeren programma, is dit uitgesteld tot April, zoodat we nog een mooien avond in het vooruitzicht hebben. De voorzitter heette in het bijzonder wel kom de verschillende medewerkenden, die zich beschikbaar hadden gesteld, den feestavond op te luisteren. Als eerste nummer van het programma werden onder leiding van den directeur der Kinderzangvereeniging, den heer G. Mulder, énkele liederen gezongen, waarbij natuurlijk geopend werd met het „Vivat Eensgezindheid". Door een koor van 35 jongens en meis jes, werden op zeer verdienstelijke wijze, de driestemmig ingestudeerde liederen ge zongen, waarom de vereeniging met recht trot8 mag zijn op een directeur als den heer Mulder. De voorzitter dankte hem hartelijk voor de moeite, en de uitvoering bewees, dat zijn willen is kunnen, en hij hoopte, dat in April ~<et een nog grooter aantal kin deren van de vereeniging weer een uit voering zal plaats hebben. Als een aardige uiting van dankbaar heid werden door een klein meisje en een kleinen jongen den directeur een souve- nirtje en bloemen aangeboden namens de kinderen der Zangverceniging, hetgeen een hartelijk en langdurig applaus ontlokte. Het programma werd vervolgd met een solo aan den vleugel door mej. Yda van Grol, een 15-jarige jongedame, die door haar keurig spel de aanwezigen in verruk king bracht. Le Jet d'E'eau, als eerste nummer, was op den goedklinkenden vleugel een waar genot voor de liefhebbers van mooie mu ziek, zooals het langdurig applaus be wees. Vervolgens werden door een uit ledeu van de vereeniging gevormde muziekclub, n.l. mej. Philippo, een jongedame van 14 jaar (viool) en de hceren Kramp, Wielinga en Verver, resp. cello, vleugel, en viool, uitgevoerd: Si vous l'aviez compris, van S. Denza, en het Lied des Drehorgelmannes, van P. Tschaikowsky Op. 39 No. 16, waar van de uitvoering getuigde van ernstige studie en dat voor de aanwezigen een ware verrassing bleek te zijn. Nogmaals volgde een solo van mej. van Grol: Fleur de Mai, waarna de voorzitter hartelijk dank zegde voor de welwillende medewerking en hij den dames als blijk van waardeering bloemen aanbood. Een flink applaus beloonde de musici, wat dan ook ten volle verdiend was. Het zoontje van een lid der verecniging droeg op aardige wijze een vers voor, dat ook met aandacht werd gevolgd. Hierna begon de pauze met attracties. Dc voorzitter beval de vele firma's en win keliers uit de buurt, die bijdragen daartoe hadden gegeven, aan. Na do pauze werd opgevoerd de klucht „Kosalie", wat de lachspieren danig in be woging zette en waar den dames en den heer, die daartoe hun welwillende mede werking verleenden, door den voorzitter hartelijk dank werd gebracht. Hiermede was bet officieele gedeelte af- geloopen cn een mooie Jazz-Band, die den geheelen avond voor de noodige aanvulling had gezorgd, kwam nu in actie, omdat oor degenen, die nog wat wilde blijven in een gezellig samenzijn, de muziek ter, beschikking bleef. Locaal Rijkstelefoonnet Leiden. Opgaaf van nieuwe aansluitingen in de maand Februari 1927: No. 2035 Prof. Dr. H. P. Blok, Juliana- laan 13, Oegstgeest No. 2047 Joh. Bon, Begrafenis-ondernemer, J. W. Frisoslraat 1 No. 2631 Mej. T. v. Brero, arts, Oegslgeesterlaan 29 No. 2299 Prof. Dr. H. G. Bungenberg de Jong, Rijnsburger- weg 179 No. 2624 D. W. Carrée, Hoo- gewoerd 9 No. 1860 Prof. Dr. H. F. Co lenbrander, Huis ter Lugt, Donkersteeg 19 No. 2110 H. la Court, Rijndijkstraat 1 No. 63 W. C. M. van Gent, Rhijngces- terstraatweg 31, Oegstgeest No. 1482 F Janssens, arts, Hoogcrbeekstraat 1 No. 1914 Mevr. Wed. KoningKooi, War- monderweg 68, Oegstgeest No. 2200 Lab. van Medische Chemie, Boeihaave- siraat 22 No. 2146 L. Moene, vogel- kweekerij, zaad en kooienhandel, Do Ge- nestetstraat 31 No 1893 W. Mulder, timmerman en aannemer, de Kempenaer- straat 6, Oegstgeest No. 2138 A. Riel, Janvossensteeg 28 No. 2296 P. van Pooijen cn L. Zirkzèe, metselaar en aanne mer, Utrechtsehe Jaagpad 66 No. 2291 «Tob. J. Sierag, behanger en stoffeerder, Turfmarkt 6 No. 1921 Mevr. Wed. Dr. J. II Simon ThomasTijl, Plantage 3 No. 2068 W. C. van der Wilk. fil. belian- gerij, stoffeerderij en verhuizing, de Kem- penaerstraat 11, Oegstgeest No. 1865 Zwieten en Co., Hoeren en Dameskleerma kerij, Vischmarkt 5. MUZIEK. PaedagGgische kamermuziekavond. In de groote „Nutszaal", die stampvol was, gaf de violist Jac. van den Burg met medewerking van Gonda van Dam, pianiste en Corry v. Batenburg, celliste de eerste paedagogische kamermuzieksoirée. Aan de directrice der „Leidsche Muziekschool", Harry van der Harst was toevertrouwd een cn ander omtrent Beethoven te ver tellen en een analyse te geven van de twee Beethoven-sonates voor viool en piano cn het trio voor viool, cello en klavier, die dezen avond zouden worden ge geven. Zooals men weet zai de tweede avond op 29 Maart a.s. vol gen. Tn aanmerking genomen het groote succes van dit eerste concert is aanbeve ling overbodig. Toch is het gewenscht de zen tweeden avond onder de aandacht te brengen, te wijzen op het nut van een uitvoering van klassieke werken met voor- afgaanden uitleg, en nog meer jongelui dan te moedigen erheen te gaan. Zoo begon Harry van der Harst naar aanleiding van den gedenkdag van Beethovens sterven (juist 100 jaar geleden) te vertellen van de jeugd, het leven, het lijden en zielestrijd, van Beethoven; zij herdacht de personen van Beethovens leermeestrs; gaf de werken aan uit de verschillende groote perioden van diens leven, en zij toonde zich een opvoedkundige leerares. Wij weten, dat zij gemakkelijk en duidelijk verstaan baar spreekt, en haar voordracht hier en daar door wat 'humor getint aange naam aandoet. Toen legde zij „Sonate op. 12 no. 1 in D-dur" uit, waarbij de violist de verschillende thema's voorspeelde. Gonda van Dam? die door haar benoeming als leerares aan de „Leidsche Muziek school" opnieuw onze stadgenoote is ge worden, en de violist vingen nu aan do Sonate te vertolken. Hoe gelukkig is bier voor de viool geschreven in mooie aanlokkelijke thema's, en met een briljante pianopartij! Als tweede deel, een viertal variaties over het mooie liedvormige zangthema, waarna een mees terlijk geestig „Rondo". In dier voege werd ook gemusiceerd, eenigszins in Mozartsche sfeer. Nu werd „Sonate op 30 no. 1 in C- moll" (Beethovens geliefde toonaard) be handeld. De verschillende thema's werden genoemd en voorgespeeld, gewezen werd op het Cantabile-thema van het droom-teere „Adagio", 't „Scherzo" en de samengestelde driedeelige liedvorm met canonisch „Trio" De inleiding en themata der „Finale" werden aangewezen en door den violist voorgespeeld. Zeer gewaardeerd zijn de beide solisten om wat zij gaven. De pianiste was wel zeer gecharmeerd in haar opvat ting.met hier en daar een Mozartsche flikkering of wel breed en machtig inge volge de Beethoven idée. En de violist deed eveneens gesoigneerd spel hooren en articuleerde deze inzichten. Wat is het „Adagio" prachtig, hoo raakt het Beetho vens innerlijk wezen 1 Geleid door hun mu- ziltaal inzicht hebben de twee solisten in technische eenheid en enthousiast samen gaan Beethovens wondermooie muziek zeer zorgvuldig vertolkt. Tot slot van de zen geslaagden avond werd het „Trio op 1 no. 2 in G-dur" uitgevoerd, eveneons na voorafgaande explicatie, in samenwerking met de celliste. Naast van den Burg's in zichten, toonde zij zich tegen baar partner opgewassen, speelde mooi van voordracht en algeheele toewijding, en de pianiste bel wees in het bezit te zijn van pianistische eigenschappen, gewenscht in een ensem ble. Zoo werden mooie decoratieve dingen gedaan, en in evenwichtige samenwerking mooie klankreflexen gegeven. De expan sie tusscben uitvoerenden en toehoorders werd niet verbroken. En dit zegt veel op een avond waarop van 8 tof 10.30 uur onafgebroken werken worden besproken en uitgevoerd zonder één oogenblik van ver pozing! Het doel is dus bereikt. In volko men aandacht heeft de jeugd (in hoofd zaak waren er pongelui van 1220 jaar ongeveer) geluisterd, genoten en gewaar deerd. Er was veel applaus, veel terugroe pingen en veel bloemen. J. K. in PRIMA RIBS alle moderne tinten, SPORT VOETBAL. DIOC. HAARL BOND. R. K. V. V. „Teylingen". Beloofde het vorigen Zondag een mooie voetbaldag te worden voor de Teylingers, het bleek al spoedig, dat er niets van zou gebeuren. Daar er geen telegram meer naar Haarlem kon, waren de Zwaluwen om 2.30 uur present, maar eenparig be sloot men om den wedstrijd voor de 4de maal uit te stellen. Het lijkt ons toe of de twee laatste compeliie-wedsrijden niet ge speeld mogen worden wegens bet slechte weer. Ook het tweede Elftal van Teylingen heeft dit ondervonden door vergeefsche reizen te maken naar Leidschendam en het Hoornpark. Voor a.s. Zondag is vastgesteld Teylin- gGn l_Geel "Wit om 2.30. Dit is nu ook voor de 4de maal. Laten hopen, dat het goed weer zal zijn en dat er nog eens gespeeld wordt op Sporthof. Dan verwach ten wij ook veel publiek. Het 2wde elftal speeh een vriendschap- pelijkeu wedstrijd tegen Lisse III om 12.30 uur op Sporthof. Dit belóoft oo&een span nende kamp te worden. Teylingen Junioren II gaat op bezoek hij Lisse Junioren II aan de Esselaan. Vertrék per fiets om 12 uur K.S.A. Teylingen III gaat op bezoek bij de re serves van O.V.V. om 2.30 uur. Vertrek per fiets van bet K.S.A.-gebouw om 1.80 uur. R. K. S. V. „V.V.L." Wanneer het weer. a.s. Zondag een 'beetje meewerkt komen van V.V.L. heide elftallen dien dag «wederom in het veld. V.V.L. I ontvangt dan voor de extra- competitie R.K.V.Z. II uit Haarlem. Deze wedstrijd zal om 2.30 uur aanvan gen. Het 2e elftal gaat om 12 uur op be zoek bij de Leiden Jun. voor de Junioren competitie. PAARDEN. DÊ CROSS COUNTRY TE NOORDWIJKERHOUT. De seizoenopenlng d«r K. Pd. S. V. Onder vrij groote belangstelling werd gistermiddag de eerste wedstrijd van dit jaar, georganiseerd door de Koti. Mil. Sportvereeniging gehouden. De cross country te Noordwijkerliout kan ongetwijfeld als een goed begin van het seizoen beschouwd worden, want de deelname was zeer groot. Oorspronkelijk waren er zelfs 77 deelnemers ingeschre ven, doch door de te Amersfoort heor- schende ziekte onder dc paarden en door enkele uitvallers wras dit aantal terugge bracht tot 59. Een der oorzaken van het groot aantal deelnemers was wel het feil, dat dit een wedstrijd was, waarin dc cracks, reeds naam gemaakt hebbende combina ties, van deelname uitgesloten waren. Zij stond uitsluitend open voor dit? leden der K. M. S. V., die in 1925 en 1926 nog geen geldprijzen bij een door de vereenigiug uitgeschreven wedstrijd wonnen en voor de andere leden, mits op een paard, dat nog geen prijs won in die jaren bij de K. M. S. V.-crosses. Ook dc bij de K. M. S. V. aangesloten jachtvereenigingen mocht aan dezen cross deelnemen door het organiscercn van een ouderlingen wedstrijd. Hiervoor konden zij dan gebruik maken van de parcoursen en de regeling der K. M. S. V. Va- gelegenheid was door de Zuid Jachtvereeniging dankbaar gebru maakt en tien barer leden hadden schreven. De Cross, die werd ge] op het landgoed en omliggende rijen „Leeuwenhorst" genaamd, van Gevers van Spaland, was 31 K il en had twaalf eenvoudige hinden waaröiider een drietal natte eenige droge en hekken. Dg leden der K. M. S. V., die he cours in 12 min. of korter aflegden vingen de bronzen medaille der ging, terwijl daarnaast de gebrui geldprijzen beschikbaar waren Nadat de deelnemers het parcouj morgens hadden afgeloopen, worde per autobus naar Noordwijk waar koffie gedronken werd. Daarna begaven ze zich per auto paard naar den start, welke zich overzijde van de boscbwachterswonï; den dx-iesprong van den weg Noor; Noordwijkerhout bevond. Achter de van baron Gevers was de finish. C. schouwers hadden een prachtig op de cross op een open terrein evt: het Kanaal. A'oordwijl snijdt. Daar mér&ieu mandaat van het veldleger luii.-gB Muller Al as sis en generaal-majoor ger, kolonel van Alens, inspecteur cavalerie, was verhinderd, doch i hem verscheen de kapitein van den ralen staf v. Lawick. Voorts merkten we nog op den serschen gezaut Z.Exc. A. de Furi, vroeger in Zwitserland zelf officio cavalerie was, den oud-directeur school, baron van Oldeneel, en den woordigen directeur, majoor van verder overste Kist, count van het Vie Reg. Veldartillerie tenslotte tal van hoofd- en subalU; ficieren en andere belangstellende; Ongeveer te half drie kwam Z Prins Hendrik de cross met zijn woordigheid vereeren. Hij was vi van zijn adjudant jhr Laman ïrij mevr. en baron Gevers begaven iu door het struikgewas naar de opt den, waar de aardigste hindernis natte slooten Zich bevonden. rL. vertoefde daar ongeveer een kwant, vervolgens naar Leeuwenhorst \e trekken waar hij de gast was \3q en baron Gevers, terwijl hij zich li de finish van den stand van zakeo hoogte stelde. De cross gaf genoeg afwissel aanschouwen. Nu eens zagen wc sprongen maken om dan weer 'n ju een mooien galop plotseling te zie staan voor een sloot. Bij een van di noeuvres werd een ruiter hij een linge zwenking van zijn paard or geslingerd door het water heen. oogonblik later stond een ander zenuwachtig trappelend voor de totdat de ruiter maar besloot af (t pen, om het paard aan de ham sloot mede lo nemen.... Het 1 ter hij het tuig dat hij het paard o« kop trok Weer een ander werd voor de sloot over zijn paard slagen, zoodat hij tot het middel water kwam te staan. Zoo bleven tracties voor de toeschouwers voor totdat de laatste deelnemer de ril bracht had. De volgorde van aankomst van winnaars was als volgt: 1. Ritm. A. T. Ooienbrandei 2* Huzmet „Brother to Bank'', in 5 2/5 sec.; 2. Luit. S. Cool, 4e Reg. Art,, met „Good Hope" in 8 rnin. sec.; 3 Luit. J. Portheine, corps r? met „Camera Obscura'' in 8 min. i 4. Kapt. G. At Higly, le Reg. Vd met „Lord Cardigan", in 8 min. sec.; 5. Res. Luit. Goedhuis (nu paard „Valencia'' van luit. H. J. 4e Reg. Huz.) in 8 min. 31 2/5 Luit. J. A. de Bruijne, 8o Reg. Vel met „Lanceloel" in 8 min. 45 2/5 Luit. P. T Huberts, 3e Reg. Veil met „Kittin Cattle'' in 8 min. 48 3/ 8. Luit. H. W. de Ridder, Krijg* met „La Deésse" in 8 min. 52 2/5 Luit. J. M. Mante, 6o Reg. Veld-Af „Jano"', in 8 min. 52 3/5 secli A. AI. ,MazeJ, 4e Reg. Huz. met „F in 8 min. 55 1/5 sec.; 11. Luit. Stfi 2e Reg. Veld Art. niet „Erie'' in 56 2/5 sec.; 12. Res. luit. C. H. vat ten, rijd. artillerie, met „Pimpel" min. 29 sec.; 13. Luit. jhr. J. G Sp en gier, 4e Jlcg. Huz., met „KI in 9 min. 52 1/5 sec. Het laatste kwam aan G. L. Foo luit. art. met rijlcsptTard, in 16 mit Prijswinnaars van do leden der J. V. waren: 1. G. H. Pasman met ny" in 8 min. 24 2/5 sec.; 2. J. sen met „Libelle'' in 8 min. 32 3i 3. Jhr. J. H. Loudon met „Tiptop min. 45 3/5 sec.; 4. J. M. Nijssa „Tilana'"' in 8 min. 49 2/5 sec.; 5 v. Rees met „Kwikstaart" in 10 r- sec. Dc eenige dame die deelnam. Crommolin, legde het parcours af min. 13 3/5 sec. Zij ontving na de fraaie - bouquet roode tulpen. Na afloop van de cross werdJ prijzen uitgereikt door majoor secretaris der K. M. S. V. bij beid van den voorzitter, die lJri| drik begeleidde. Alajoor Gouvée dankte behalve nemers luit.-generaal Muller Afas majoor Insinger, overste Kist cn baron Van Lawick voor de model en zegde in hel bijzonder jhr. dan!; voor hel beschikbaar stcllf zijn landgoed en Untenant Alanlc,' 6e ree vcld-art te Leiden, voor li verleend hij hel uitzeilen van 'IC cours. Generaal Muller Alassis bracli' hulde aan de K. AI.-S, V. voor1" kende regeling en wcnschlc succes met de volgende wedstrijd*

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 4