11C. SMITS ZOON KOUSENHUIS van 1884 Steil ie Kal Peis. schudden, alsof er een aardbeving plaats had. De twee locomotieven stonden recht tegenover elkaar overeind met do voor- -ivi-'en in de hoogte. Era van de omgekomenen was gelijk BK' zijn vader- en broer van huis gegaan.; op liet station van "Withernsoa aangeko men, zagen zij, dat de trein zich rc^s :n beweging had gezet. De man riep, dat hij den trein nog wel zou halen, snelde weg en sprong in den trein, die hem in den dood zou voeren. Do vader en broer ble ven op den volgenden trein wachten. Een vrouwelijke passagier uit Withern soa werd aan de zijdo van haar verloof de, mót wien zy binnenkort in het huwe lijk zou treden, gedood. Naar aan do „Times" over het spoor wegongeluk wordt gf-meld, bedraagt het aantal gewonden vijftig. CORSICA DOOR SNEEUW GETEISTERD Treinen in tunnels opgesloten. Do laatste to Ajaccio ontvangen be richten wij.icn er op, dat het geheele cen trum van Corsica bedekt is met een laag sneeuw, varieerend in dikte van één tot zes meter. Alle verbindingen zijn verbro ken, zoodat het voor de autoriteiten on mogelijk is den toestand to overzien e-n hulp lo zenden. Meer dan honderd ge meenten in het binnenland zijn reeds da genlang door de sueeuw ingesloten, ter wijl in sommige gemeenten gebrek aan levensmiddelen b.gint te heerscben. Rei zigers in ingesneeuwde tre.neu zijn door soldaten op. ski's verlost. Verschillende treinen hadden beschutting gezocht in korte tunnels, doch zij werden daar door de sneeuw opgesloten. De spoorwegen zijn bedekt met groote hoeveelheden sneeuw en aarde. Dit is do eerste keer, dat sneeuwstorlingen op Corsica plaats vinden. Do dertien Ital.aanscho arbeiders, die in do omgeving van Zicavo om het leven kwamen, werden door sneeuwstormen verrast. Dagen later werd dit ongeluk eerst bekend, toen vier personen, die zich uit de sneeuw hadden kunnen bevrijden, in de bewoonde streken kwamen. Een tweede ongeluk heeft plaats gehad te Pio- dicrocc, waar een moeder en haar twee kinderen omkwamen, toen het dak van haar huis onder den last der sneeuw in stortte. Een derde ongeval wordt van San Lorenzo gemeld, waar twee mannen ge dood werden, door het instorten van een hut Voorts zijn nog verscheidene huizen v rwoest, zonder dat persoonlijke onge- llen plaats hadden. Talrijke stuks vee zijn van honger en koude in het veld om gekomen DE KOUDE IN JAPAN. 462 Personen gedood. Uit Tokio wordt geseind: Door hevige sneeuwstormen warden in liet district Niigata 62 personen gedood en 113 hulzen vernield, terwijl 29 personen worden ver mist. In het district Toyama werden 400 personen gedood, 18 gewond en 78 huizen vernield. 17 PERSONEN IN QUEENSLAND VERDRONKEN. Door do overslroomingen, na de cycloon van Woensdag 'j.l. to Cairns (Queens land) zijn totaal zeventien personen om het leven gekomen. Do geheele stad staat onder water, terwijl velo huizen instort ten voordat do bewoners kans zagen zich in veiligheid to brengen. Aardbeving in Herzegowina. Grooto verwoestingen aange richt en velo slachtoffers. Een B.T A.-lelegram uit Belgrado meldt Een hevige aardschok werd gevoeld, waarvan de haard gelegen is bij Stalatz in Horzcgow na. Er is belangrijke materieele schade aangericht. Te Mostar zijn de meest© gebouwen ingestort: o.a. ligt do groote tabaksfabriek geheel in puin. Te Metkovitsj zijn het sta tion, 't postkantoor en talrijke particu liere huizen vernield. De dorpen in het Merelveld zijn tot ruines geworden. DaaT is do groud namelijk over een groote uit gestrektheid verzakt, ten gevolge waar van talrijke huizen van de aardopper vlakte zijn verdwenen. Te Serajewo vond oen ernstige aardschuiving plaats, waar door tienlallen huizen bedolven werden. Twaalf personen kwamen onder de puin- hoopen om het leven. De seismografen te Agram, Serajewo en Mostar trilden zóó sterk, dat de toe stellen onklaar geraakten. In twintig mi nuten tijds werden niet minder dan 19 schokken geregistreerd. Do telegrafische en telefonische verbindingen met het aardbeviugsgebied zijn verbroken. Dj Australische boschbrandcn nemen af. Uit Melhouröe wordt gemeld: Gisteren ziju de hoschhranden ten gevolge van een koel Zuiderbriesje in hevigheid afgeno men en het gevaar schijnt nagenoeg voorbij. Vele vrijwillige brandweerlieden zijn nog steeds aan het werk om een verdere uitbreiding der branden zooveel mogelijk tegen te gaan. De berichten uit de ver schillende districten wijzen er op, dat de verandering iu de windrichting juist op tijd plaats had en dat daardoor veel scha de voorkomen is. Een stad voor vernietiging gespaard. Uit Melbourne wordt gemeld: Een plot selinge wijziging in de windrichting heeft na een geweldig heeten ochtend den toe stand in Victoria, waar de boschbranden lievig woeden, in twintig minuten tijds volkomen gewijzigd. In dit korte tijdsbe stek daalde do temperatuur niet minder dan 17 graden. Do stad Warrenbayne, die gedoemd checn in de vlammen ten on der te gaan, daar do uit Melbourne aan gekomen hulptroepen volkomen machte loos stonden tr-genover het aanrukkende Yi- irfront, i.s door deze plotselinge ver andering in do windrichting voor vernie tiging bewaard, zoodat geen verdere men- ficbenlovcns verloren zijn cecaaiu eeï sje oaiSEtfigga DE KWAKEL. Statenverkiezing. Bij de j.l. Zondag 13 Februari gehouden stemming op do groslijst voor de Prov. Staten van Z.-Hol- land werden 154 stemmen uitgebracht, waarvan 3 van onwaarde waren. 149 stemmen werden uitgebracht ep het ad vies, waarop H. Bergkamp no. 1 staat. Twee biljetten gaven voorkeurstemmen aan op verschillende personen. HILLEGOM. Brand. In den nacht van Zondag op Maandag ontstond door onbekende oor zaak brand in het perceel Stationsweg 142, bewoond door den heer J. Helling man. De vlammen grepen zeer snel om zich heen; een kast in do achterkamer brandde geheel uit; er ontBtond een groot gat in den vloer, terwijl aan het meubi lair grocie schade werd toegebracht. De dikke rookwolken beletten den heer H. om met zijn gezin te vluchten, hetgeen ge schiedde vanaf liet bovcnplat. De water leiding heeft in dezen schitterende diens ten bewezen. De heer S. Bossen, adjunct- opperbrandmeestcr heeft toet een slang op de waterleiding erger voorkomen. Daar het electrisch licht door afsmelting van een buis niet kon werken, werd het blus- schingswerk zeer bemoeielijkt. Dank zij het kranig optreden van den heer Bos sen en do buren, is een groot- onheil voor komen. Verzekering dekt do schade. Het Nederlandsch-Belgisch Verdrag. Door de Algemeeno R. K. Werkgcvcrs- vereeniging is een adres gezonden aan de leden der Eerste Kamer, waarin op ver schillende gronden wordt aangedrongen, om het Nederlandsch-Belgisch Verdrag niet te aanvaarden. KATWIJK. Gemeenteraadsverkiezing. Door B. en W. is de datum der verkiezing voor den Gemeenteraad alhier vastgesteld op Woensdag 25 Mei 1927. (Dus Woensdag voor Hemelvaartsdag). L1SSE. Rectificatie. In ons verslag der R-K. Kicsvereeniging stond gisteren vermeld, dat alleen zij kunnen medestemmen, die voor 15 Fcbr. 1926 25 jaar geworden zijn. Ieder, die maar eenigszins met de voor schriften dienaangaande op de hoogte is, zal begrepen hebben, dat deze datum moet zijn 15 Mei. NOORDWIJK. Derde lustrum R. K. Volksbond. Na vooraf een Kerkelijk Triduum met Zondag een algemcene H. Communie voor do leden, waaraan zoo goed als allen deel namen, werd gisterenavond in het Juve- naatsgebopw bet 15-jarig bestaan der afd. Noord wijk van den Ned. K. K. Volksbond op feestelijke wijze herdacht. Deze eerste avond (er volgen er nog twee) was hoofd zakelijk bestemd voor het bestuur met de besturen der onderafdeel 1 gen, donateurs en genoodigden. Dit bleek een goede maatregel te zijn, daar de groote zaal ge heel gevuld was. De voore., de heer A. Meijer, opende deze bijeenkomst met-den Ckr. gToct. Het is hem een gen egen op dezo cersto bij eenkomst ter viering van liet 3e lustrum als voorzitter een eukcl woord te mogen spreken, en wel eerstens over het feit zel ve, het 15-jarig bestaan der afd-, waar mede do bewering is gelogenstraft,, dat in Noordwijk toch niets in stand blijft. Zelfs heeft de afd. in deze periode met succes mogen arbeiden. Wel had het nog beter kunnen zijn cn in de toekomst reken de spr. ook op aller medewerking. Het beginselprogram van het Ned. Werkliedenverbond heeft als eerste, cn voornaamste punt het geestelijk en gods dienstig heil der leden op het oog, waar bij spr. kan verklaren, dat dit hier wordt nageleefd. De leden gevoelen veel voor hun godsdienst, hetgeen wel duidelijk is gebleken uit gehouden maandclijkschc algem. H. Communiën cn het Triduum, doch ook op dit gebied kan me bereikt worden, als de wil goed is. Ook op so ciaal- en economisch gebied is veel tot stand gebracht. Het verheugd spr. ten zeerste de velen genoodigden te mogen welkom heeten, o.w. alio best uurderen der onderafdeeljngen. Hij heette welkom dc Eerw. heeren Geestelijken, in het bijzon der den Zeereerw. heer Pastoor, wiens te genwoordigheid hij op zeer hoogen prijs stelde; hij dankte Z.Eerw. namens de afd. hartelijk voor de ondervonden medewer king tijdens het gehouden Triduum, waar door dit zoo goed is geslaagd. Ook sprak hij eenige waardeerendc woorden tot den Geestelijk Adviseur, Kap. Nijssen, die reeds meer dan 3 jaar als zoodanig in functio is en dien men in dien tijd heeft leeren kennen cn waardccrcn. Het ver heugde hem hier tegenwoordig te zien de heeren der Katholieke Raadsfractie; hij hoopte dat iu de toekomst, waar zulks mogelijk is, de afd. v. d. Volksbond steeds op hun steun zal 'mogen rekenen. Vervol gens richtte spr. zich tot het bestuur van de Hanze. Uit de tegenwoordigheid van deze heeren sprak het Christelijk solida- risme en daarom' was -die tegenwoordig heid dubbel welkom. Nog waren aanwe zig de leden van het Gewestelijk Bestuur en meerdere bestuursleden der afdeelingen uit het gewest Leiden. Iugekomen waren schrijven van de heeren oud-Pastoor Sar- ter, Rector Braakman cn H. de Boer, die verhinderd waren tegenwoordig te zijn, waarin zij hun beste wenschen aan de afd. aanboden. Nog verwelkomde spr. de aan wezige donatlfurs, waarvan de afd. van den beginne af steeds een gewaardeerde steun heeft ontvangen. De Zeereerw. heer Pastoor, nu het woord verkrijgend, 'sprak een liartelijken gclukwensch tot den Volksbond. Dat het streven dezer organisatie in den loop der jaren beter begrepen is geworden, is, vol gens Z.Eerw., te danken aan het vele wer ken der bestuurders, en daarom aan hen een bijzonder woord van dank. Het heeft Z.Eerw. genoegen gedaan, dat hot Tri duum zoo goed bezocht is geworden, 1 waaruit spreekt dat de leden hun taak ten I volle hebben begrepen. Spr. hoopt, dat al len zouden doorwerken tot bevordering van godsdienstige en maatschappelijke ontwikkeling. De heer H. v. d. Werf richtte namens de Hanze zich met de beste wenschen tot de afd. van den Volksbond, welks uitnoo- diging men volgaarne had aanvaard. Do heer v. Kesteren sprak namens het Gewestelijk Bestuur. Uit hoofde dezer functie kon hij tevens getuigen, dat Noordwijk een der beste afdeelingen was, waarvan veel kracht uitging en daarvoor bracht hij zijn welgemeende hulde. Wethouder v. Eeden sprak namens de R. K. Raadsfractie, en zegde toe de steun der fractie aan dc afd. waar dit noodig en mogelijk zou zijn. De heer H. J. Doffcrbof uit Ocgstgeest had met vreugde do uitnoodiging der afd. Noordwijk aangenomen, temeer daar hij hier aan zou treffen een Geestelijke, zoon zijner parochie, Kap. Nijssen. Hij bracht zijn gelukwensehen. aan do afdeeling. De Geestelijk Adviseur, Kap. Nijssen, liet woord verkrijgend, wees er op, dat in het vruchtbaar werken dezer noodzakelij ke vcreeniging een reden ligt om feest tc vieren. Met een ernstig woord wees spr. allen op do Roomschc plichten; worden deze goed vervuld, dan durfde Z-Ecnv. te voorspellen, dat dc afdeeling log vele vruchtbare lustrums zou herdenken. De voorzitter bracht dank aan de spre kers, in het. bijzonder aan den Geestelijk Adviseur, hij deelde verder medo dat op deze avonden een collecte zal worden gehouden voor een mede-lid, vader van een groot gezin, lijdende aan een ernstige kwaal, om hem to helpen de mogelijke ge nezing te kunnen bekostigen. (Deze col lecte bracht op f£ÉL92). Tevens deelde hij mede dat de heer F. de Groot thans 12 jaar penningmeester van den Ve'*~boud is; liij schelste in cenigo waardecrende woorden de verdiefisten van dezen func tionaris, feliciteerde lion met dit jubileum en als dank bood lxij namens de afdeeling den jubilaris een prachtig H. Hartbeeld aan. Getroffen dankte dc jubilaris, ock namens zijn vrouw, voor de gesproken woorden en liet prachtige cadeau. Jtn een samenspraak van Kee cn Neel kregen wij nu le h00reu het innerlijke le ven van den Volksbond, waarin rake zet ten voorkwamen, die onwillekeurig de ge dachte opwekten „Wie de schoen past, irekke hem aan". Nadat de 14 onderaf- deelingen de revue warm gepasseerd, werd deze samenspraak beëindigd met het zingen ran het nieuwe Verbondslied, waar bij op het tooneel tusschen groen, bloe men cn vaandels een 14-tal ïgedanies stonden opgesteld, -elk voorstellende een onderafdeeling. Na beëindiging van het lied werd deze groen met- magnesium licht belicht, hetwelk heel good slaagde.- Groote woplqBimd bracht het optreden van de welbekenden Geurs. Boesnaeh, duett is ten van Rotterdam, die verder den avond met kostelijke grappen vulden. Na afloop dankte de vroorz. allen voor hun tegenvoordighedi cu besloot dezen schitterend geslaagden feestavond met-den Clir. groet. Mij v. Tuinboüw: —Th hotel Roval hield de afd Noordwijk dei- Ned. Mij. voor Tuinbouw en Pantonkunde een zeer goed bezochte vergadering. Zooals altijd sier den bloemen en p'anlcn het vergaderlo kaal. Mededeeüng wordt gedaan dat van den heer H. Binnendijk ten geschenko ontvangenis een spuilslok met locbehoo- ren voor de polvcrisator. Aan den seef wordt opgedragen otn den dank van de ver ecniging aan den heer Binnendijk over te brengen Hierna volgt bestuursverkiezing wegens bedanken van den heer Kromdijk en periodiek aftreden van den heer D. L Grallemans De heer GruTemans wordt herkozen en als nieuw bestuurslid wordt gekozen den heer F. A. Rusch. Hierna hield dc Vcorz. een causerie over eerstbloeicnde bloemen cn planten. Van dit jaar is he! moeilijk om 1c spre ken van vroegbloeiende planten daar door het zachter winterweer verschillende plan ten den geheelen winter bloemen hebben voortgebracht Een geweldige hoeveelheid materiaal had de voorz. ter vergadering meegebracht om bij dc besprekingen ook een en ander te kunnen laten zien. De voorg. was tusschen deze bloenrn en planten in zijn element. Een hartelijk upp'aus van de leden toon de aan dat zij hét gesprokene door den voorzitter op hoogen prijs stelden. De lieer v. d. Wilden deelde als bijzonderheid mede dat bij de gebrs. Eggink te Voor schoten in de kassen te zien is een Ste- pbanotus gloribunda die een vrucht draagt. Tot nu loe is dat nog niet voorge komen in ons land. Desgevraagd is de lieer van Klaveren, veearts, bereid op 22 Eobr. a.s. zijn toe gezonden lezing 1c houden met als onder werp geneeskundige kruiden in 't alge meen. Er werd nog eens op gewezen dat het gebruik van do pulyerisator voor de leden op 0.75 per dag is gesteld en voor niet-leden f 1.Hierna worden de aan wezige bloemen en planten besproken en verloot, waarna de vergadering werd ge sloten. Diefstal. Door <le directie d Gasfa briek is bij de politie aangifte gedaan dat uit het gcldbakjc van den muntgasmeter ten nadeele van den heer R. geld vermist wordt. De politie stelt een onderzoek in. Aan de haal. Twee minderjarige jon gens die uit Velsen wcggeloopcn waren en naar den Haag wilden, zijn alhier aan gehouden door de politie cn aan den va der overgegeven, die dc jonge avondtu- riers van liet politiebureau kwam halen. Gevestigd: H. dc Gceij van Nieu- wcrkerk a. d. IJsel, Voorstr. 52a. A. H. M. Morssink van Schoten, Voorstr. 67. Vertrokken H. A. J. L. Adelaars naar Tilburg. Spoorlaan 112. W. E. van Beest cn fam. naar Rotterdam. SJiie- damscliedijk 151a. OE RIJNSTREEK WEKELIJKS OVERZICHT KAASHANDEL. De aanvoer was verleden week zeer laag en zal langzamerhand wel haar laagste punt hebben bereikt. Te Bodegra ven was aangevoerd 102 partijen en le Woerden 49 partijen. In tegenstelling met do laatste jaren is de winteraanvoer van dit jaar beduidend minder, hetwelk wel z'n oorzaak vindt in de lage prijzen, dio thans voor de melkproducten zijn te ma ken. Do veevoedorprijzen zijn nog duur, cd, naar wij vernemen, worden deze mo menteel nog hooger, waardoor 't niet loonend kan zijn door bijvoedering de melkproductie op to voeren. De meeste producenten hebben al hun vee ..droog"' gezet en wachten na kalui liun tijd af. En, al zijn <le kaasprijzen niet zoo laag, naar verhouding als vele andere levens middelen, de prijzen zijn toch in doorsnee van 10 lot 20 ets. lager dan verleden jaar, en, gezien bel verloop van den han del mogen we wel aannemen dat 't vol gende jaar nog belangrijke prijsverminde ring zal brengen om van jaar op jaar tot het róór-ooiiögïcbo peil terug le koeren. Reeds vele producten hebben dit niveau va» 1914 wederom bereikt en de kaas heeft tot nog too daar 't minste van te lijden gehad, -omdat 'i zoo'n gewild export product is, maar kan natuurlijk op den duur daaraan niet ontkomen. Dó prijzen zullen voor 't volgende jaar wel tusschen de 35 tot 50 varioeren en ontegen zeggelijk zullen vele jeugdige boeren mei deze prijzen, 'n harde dobber hebben ons do eindjes aan elkaar te knoop en. De land- en pachtprijzen zullen dus eigenlijk naar evenredigheid moeten worden ver laagd. Er is echter momenteel niet veel van te bespeuren. Het groote aantal boe ren die geen bedrijf hebben kunnen be machtigen rijn de oorzaak dat do laud en pachtprijzen, nog zoo boog blijven. De onverbiddelijke noodzaak zal inlusscben liierhi wel verandering komen brengen. Do prijzen hebben verleden week uitste kend stand gehouden en konden zelfs hier en daar aanmerkelijk verbeteren. Te Bo degraven was de hoogste noteering 53, terwijl to Woerden f 54 was betaald. Dit gold echter 'n partij oude kaas die door een bandelaar ter markt was gebracht Do hoogste prijs door *n boer verkregen was hier f 53 dus ditmaal evenzoo hoog als Bodegraven. Middehnafg goede soor ten golden deze week 4G tot 50, ter wijl- dc beter© van f 49 tot f' 53 noteer den. ALPHEN AAN DEN RIJN. Oplichting, Dezer dagen vervoegde zich bij een rijwielhandelaar aJlrer een bersoon, welke hem een end rijwiel Ier re paratie. bracht. Heel gemoedelijk verzocht do klant hem nu een rijwiel ia bruikleen tc willen géven Wthvclk hij des avonds weer terug zou brengen. Dit verzoek word door do rijwielhandelaar ingewilligd. Tol ■Op' heden evenwel liet klant en rijw.'ei op izich. wachten, zuodpt.de rijwielhandelaar jliicr vermoedelijk met cén sluwe oplichter 'tc doen heelt. Geboren: d. van A. LI. Domliiirg. en 'Snél. d. van M. G. Sciielliiig-eriaout cn van Santen. z. van M. Hofland on van Elswijk. d. van M. Kikke.' en van Triest d. v. E. Frool' k en Vreken. Gehuwd: L. van Bokkum jm. 33 j H. M. Nobels ,1. 31 j. A. Langhout i 24 j. cn G. JWittebol jd. 20 j. Overleden: A. de Lange wedr. van A. J. Vermijt 61 j. P. J. Hunink jm. 24 j. T. Meyers wed. C. v. d. Bijl 78 j. J. A. G. Enthoven z. 4 m. BOSKOOP. Geboren: Wilhelmus z. van J. Kleyn en A. M. Pannebakker. Maria d. van P. J. Gouvec en J. G. Koster Glasina Inij d. van H. W. E. Struve cn A. G. Wal dorp. Maarten z. van W. v. Tilburg en S. J. H. Toen. Pieter z. van D. Ooster- wijk en S. Koomans. Maria d. van M Golla en K. Huijser. Klazina Johanna d. van J. v- Klaveren en P. v. Oosterom. Gehuwd: J. Blom 21 j. en N. J. Schouten 19 j. W. A. Muijzert 30 j. en G. H. Ebbinge 26 j. Overleden: Klaas Scboorel 83 j, ZQETERW0UDE. Pluimveevercenïging. In het café van den heer de Hollander werd dezer dagen op initiatief van het bestuur der eieren- veiling „Zorg en Vlijt" eene vergadering gebonden om te komen tot oprichting van een Pluimvee- en konjjnenvereemgiiig Do vergadering werd geleid door den lieer Adr. Slingerland, terwijl na vaststelling van «en reglement tot definitieve oprich ting der vereeniging werd besloten. Van de 20 aanwezigen traden er 18 als lid toe, die tot voorzitter kozeu den heer de Hertog, Hooge Rijndijk Tot verdere bastursleden werden na een paar-stemmin gen benoemd de heeren E. J Los, Adr. -Slingerland, C. van Haastregl en J. Kriege. Het bestuur benoemde later tol secretaris den heer Slingerland en tot pen. njngmeestcr den heer van Haastrogt. Het doel der vcreeniging is om te komen tot verbetering van het pluimvee en het op voeren van de eierenproductie. De ver eeniging is niet locaal, ook belangstel lenden uit andere gemeenten kunnen als lis toetreden. De contributie wordt zeer miniem gesteld, terwijl van het jaar nog eene tenlooustelling zal worden gehouden. Het is de zaak cm zou gauw mogelijk als lid toe te treden Boctnen verkoop. De löd j epen boo men langs den Vrouwen weg rijn door hel gemeentebestuur verkocht aan den hoog sten inschrijver, den heer Jac. van den Akkc-r, voor een som van 207. Gunning. Door het bestuur van den Zwet en Grooten Blaakaardpolder is het bouwen van een elect rise lie bemalingen-, richting opgedragen aan den beer Nic. Overdevest alhier, onder leiding van !iet ingenieursbureau d© Ruijter en van Graaf te Rotterdam. LUCHTVAART Vliegongeluk. De Zwitsersche vlieger Mitltclliolzer i» op zijn tocht over Afrika te Lorenzo Mai;-, quez omgekomen. kiiseiweei Buitengewoon Goedkoope Prijzen. PR NSESSEKADE 3-4 - D0EZASTRAAT 20 Up Fabrickskantoor alhier kon en netto JONGSTE BEDIENDE e plaatst worden, leeftijd ca. 15 nr. Brieven bureau van dit blad ader No. 2081b. Een nette jonge Baker vraagt iclceld eenige BAÜERHUiZEN oor de fitaanden April, Juli en Augustus; ook genegen nis Loop- iaker uit Ce gatn, van goede go- uigen voorzien. Brieven bureau au dit blad onder No.' 2079b. VIOOLLES gevraagd. hieven met prijsopgave bureau ran dit blad onder No. 2064b. AFBRA&K TE KOOP. Marxnertegels, Platen, Schoor steenmantels, Hardatcenen Dor pels, enz.. Vloertegels, Vuursteen, IJzeren Pijpen, div. Hulpstukken, Gasbuizen. Geribd glns. Ankers, div. Houtwaren, C'arbolcum. Kool- teer, enz. Mn red ijle 15?, Leiden. 20581. Gevraagd, met Mei. een BOERENKNECHT, goed kunnende meikeu. bij cl. ÏIOLST. Kerkstraat 7.5, Nc wjjk-Binuein

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 8