murnm ieoeqeeuc Huid echo Exploit. Mij. v. Onroerend© Goede ren over aanlog van een nieuw© straat van do Do Kcmpenaerslraat naar de richting Terweeweg in aansluiting mot de tiaar aangelegde nieuw© straat. B. en W. adviseeren bestek en leeke- ning goed (o keuren cn de straat Duyven- Woordestraat te noeiuen als herinnering aan don vroegeren Wethouder. Verder na aanleg do straat over te nemen. De clec- trici toils- en gasleiding-aanleg komen voor rekening van do exploitanten, ter wijl do gemeente do waterleiding zal be kostigen. Do beer T. v. Egmoud brengt ter sprake idc kwestie dat bij het oude dorp de elec- tricilcit door do gemeente is aangelegd en dat hier do exploitanten dit moeten be talen. Spr wil één lijn trekken. Do Voorz. zegt, dat dat meten met twee miaten meer schijn dan werkelijkheid is. Bij het oude dorp vinden de menschen het bedrag torug op huu belastingbiljet. Dat is voor die menschen gemakkelijk. Dat af- botalingssysteem is echter slechts uitzon dering. Na eenige' discussies over deze zaak wordt het voorstel van B. en W. met alg. st. aangenomen. Punt 4 is een voorstel inzake overbren ging van archiefstukken. Het betreft een 30-1 al deeltjes van registers van de Bur- gerl. Stand van voor 1812, die in het Rijksarchief moeten worden gedeponeerd. Do heeron J. J. Nijssen en Zandbergen vragen eerst overschrijving. Do Voorz. zegt, dat hier bezwaren aan zija verbonden. Het zou zoowel tijd- roovend als kostbaar zijn. Spr. stelt voor, de stukken over te brengen naar het Rijksarchief, maar te vragen bevordering van overschrijving. Aangenomen. Punt 3 handelt over een voorstel tot wijziging van de art. 41 en 45 van Bouw en Woningverordoning in verband met do aanvrage van een vcreeniging die denkt daardoor goedkoopcr to kunnen bouwen. Wordt aangenomen. Punt 6 is de aanwijzing van stemloka len. Tot nog toe zija er 2 geweest, maar B. en \V. stellen voor, thans ook een der do aan to wijzen. De twee bestaande zijn bet Gemeente huis en de O. L. School in do Leidscho Buurt. Het derde zal dan kunnen zijn een lokaal van de R. K. Parochialo school, dat beschikbaar gestold wordt. B. en W. stollen voor, dezo bij verordening aan te yijzen. mgenomen. .Nu wordt overgegaan tot het kiezen van stombureaux. In het hoofdstembureau worden gekozen waarvan de Burgemees ter voorzitter is, als leden do Heeren H. "W. Rubenkamp, J. C. Spaargaren, T. v. Egmond en C. Bakker en als plaatvervan- gendc leden do heeren N. Zandbergen, A. v. d. Hulst en G. do Graaff. In 't stembureau no. 1: als voorzitter de Burgemeester, als plaatsvervangend voorzitter de heer T. v. Egmond, aLs leden do heeren N. Zandbergen en J. J. Nijs- sen, en als plaatsvervangende leden: de heeren M G. v. d. Burg en G. Lubbe. In 't stembureau no. 2, ais voorzitter do heer J. G, Spaargaren, als leden- de heeron T. v. Egmond en A. v. d. Hulst en als plaatsvervangende leden do heeren J. G. Scboonderwoerd en G. Kok. In 't stembureau no. 3 als voorzitter de heer H W. Rubenkamp, als leden de liecrcn G. Bakker cn G. de Graaff en als plaatsvervangende leden do heeren Joh. Uittenboogaard en J. G. Donk. Punt 8 betreft een reclame Schoolgeld, en aanvrago om ontheffing, wordt op ad vies van B en W. toegestaan. Punt 9 is de benoeming van de leden 'der Schattingscommissio. Do aftr. leden worden herkozen. Hel zijn do hoeren N. Breedijk, II. W. Rubenkamp, J. G. Spaar garen en Lubbe. Nadat nog enk oio min belangrijko vra gen gesteld waren bij do rondvraag, sloot de Voorz. do vergadering onder dankzeg ging aan de heeren voor hun tegenwoor digheid. Geboren: Gonielis Koenraad Jacob z. van G. H. Hoogstraten en J. van De- vonler Thijinen Cornelia z. van G. Ouwersloot cn M. Robbers Pieter Ma- rinus z. van G. W. van de Kooy en W. P. Belt. Ondertrouwd: H. Korswagen, te Leiden, en J. G. van Duuren. Gehuwd: P. Ges!man en M. Eradus. Overleden: H. Drieman 77 j. -r— M. P. A. Bolstier echtg. van D. Tesko. AALSMEER. Een kei-el ontploft. Zondagmorgen werden velo menschen te Aalsmeer cn in den omtrek uit hun slaap opgeschrikt door eeu geweldigen knal. Do oersto gedachte was, dat er een ernstige ontploffing had plaats gehad, hetgeen spoedig bevostigd werd. Op de rozentrekkerij van J K. Dzn. te Aalsmeer was een ketel van een ver- varmings-installatie uiteen gesprongen en wel mei zulk een kracht, dat de kap van het ketelhuis werd afgerukt on stukken van pl.m. 100 Kg. een eind door de lucht wer den geslingerd. Persoonlijke ongelukken kwaniQn niet voor, maar de materieele schade is zeer aanzienlijk. Omtrent de oorzaak van het ongeval iast men in het duister, daur er niemand bij tegenwoordig was. DE KWAKEL. Rijk bekroond. De heer M. J. Win ters had op de le Pluimvee'entoonstclling te Leimuiden op 2G, 27 en 28 Jan. '27 op zijn 56 inzendingen 78 bekroningen ge baald, nl. 19 eerste prijzen, 26 cerc-pry zen, 25 tweede prijzen, 6 derde prijzen en 2 zeer eervolle vermeldingen. Als een bijzonderheid mag nog gemeld worden, dat dc heer W. de mooiste zilver- ijsduif, do mooiste krielhaan en krielhcn en de mooiste Khaikc Champbelleend (woerd-jong; van do tentoonstelling bc- eat. LANGER,'AR. Een koe op bezoek. Van Zondag op Maandagnacht to ongeveer 3 uur werden do bewoners bij do firma Hoogeveen op- gescJuïkt door een geweldig geraas van rinkelende vensterruiten. Nadat het clec- trisch licht in- verschillen de vertrekken was ontstoken, was men er nog niet eer achter, totdat de winkel werd geïnspec teerd, waar bleek, dat een groote winkel ruit was ingedrukt en bijna in gruis lag. Bij nader onderzoek bleek, dat een koe van koopman-landbouwer R. bij vervoer naar de boot met bestemming voor de Am- sterdamsche markt, een kijkje in de eta lage was gaan nomen. De schade zal ech ter wel worden vergoed. De handel in augurken. De handel in gezouten augurken op Duitschland schijnt gelukkig weer wat op te leven. Er worden do laatste dagen verschillende wagonladingen van het station Ter-Aar verzonden. Moge dit een voorteeken zijn, dat van dezo gunstige gelegenheid voor de verzendingen der a s. zomer weer een ruim gebruik zal worden gemaakt. N00RDWIJK. Een afscheid. Door cenige Noord- wijkscbe ingezetenen werd aan den heer H. P. van Spanje, administratief ambte raar der direct© belastingen alhier, bij zijn vertrek naar Hillegom in verband mot zijn benoeming lot adjunct commies al daar een stoffelijk blijk van waardeering aangeboden in den vorm van een couvert met inhoud bestemd voor eon schrijf bureau Orgelfonds. Do uitvoeringen van het Parochiaal Zangkoor „St. Jeroen" ten ba te van hot Orgelfonds zullen gogeven wor den op 10 Februari voor de donateurs en op 11 Februari tegen entree. Dezer dagen zullen do donatcurskaarten worden aan geboden door de heeron zangers, bij wie tevons kaarten verkrijgbaar zijn voor do 2© uitvoering. Do zangnummers zullen af gewisseld worden door muziek van het zeer gunstig bekend staando Leidsche Strijkenscmble Sappho", dat zich voor dezen avond geheel belangloos beschikbaar heeft gesteld. Gezien het succes van het vorige jaar cn do welwillende medewer king van „Sappho" verwachten wij nog meerdere donateurs. Moge deze kunstvolle avonden vele vruchten voortbrengen ter versterking van het Orgelfonds. Vleeschkeuringswet Overzicht van de vleeschkeuringsd'ienst over het jaar 1926: Ter keuring Averden aangegeven: 349 runderen, 123 kalveren, 12 nuchtere kalveren, 1208 varkens, 15 schapen, gei ten 11, 4 paarden; totaal 1713. Ingevoerd werd 29.948 K.G. rundvleesch, 4381 K.G. kalfsvleesch en 1606 K.G. varkensvlecsch, totaal 35935 K.G. Hot aantal huisslach- tingen bedroeg runderen 2, varkens 59, geiten 1, totaal 62. Het aantal noodslach- tingen bedroeg runderen 5, kalveren 1, varkens 1, paarden 4. Gevestigd: A. H. Klijn van Am sterdam J Molegraaf en gezin van Rotterdam Wed. D. v. d. Bont en gez. van Maassluis. Ver trok ken:G. M. Bouwmoester naar Sassenheim T. M. Pronk naar Nibbixwoud J. van Exter naar Leiden J. G. Frovel naar Leiden A. do Jong naar Amsterdam -v G. J. v. d. Berg naar Haarlem J. F. Haan naar Am sterdam. TER AAR. SchoorsIcenschouW De schoorsteen- schouw zal in dézegemeente gehouden wórden op 5 Februari aanstaande en zoonoodig volgende, dagen. Processen'vcrhaal. Gedurende liet vorig jaar werden in deze gemeonto dooi de politie opgemaakt 74 processen verbaal. Voetbal. Voor de 2o kl. competitie G V. B speelde Zondag alhier Vivanti I togen het nog steeds ongeslagen Alphia II. In een gelijkopgaanden strijd, waarbij beido doelen beurtelings in gevaar kwa men, wist Alphia II met 20 de overwin ning t© behalen. VOORHOUT. Bloembollencultuur. Gisteravond ver- gaderdo de afdeeling Voorhout van de algemeen© vereeniging voor bloembollen cultuur, onder voorzitterschap van den heer G. Roozen. De Voorzitter opende do vergadering en teette alle aanwezige lejlen welkom. Hij sprak don wensch uit dat het jaar 1927 voor de leden en hu© farait e eer. ge lukkig jaar moge wezen en dat de zaken ook dit jaar weer goed mogen gaan, zoodat de vruchten van de gewassen, de bloembol len, weer tegen goedé prijzen in het bui tenland Avorden afgeleverd. Hierna las de secretaris, de heer C. J. Zonneveld de notulen der vorige vergade ring, Avelke onveranderd worden goedge keurd. De Voorzittor stelt voor om het jaarver slag van secretaris en penningmeester in een volgende vergadering t© behandelen, hetwelk Averd aangenomen. Vervolgens ging men over tot do stem ming ter verkiezing van afgevaardigden naar de 55e algemeen© vergadering, to Haarlem. Na enkele stemmingen blijkt dat als af gevaardigden zijn gekozen do heeren J. L. Nijssen en W. van der Laan, en als plaats vervangers de heeren P. L. van der Hulst en G. H. Prius. Aan de orde komt thans do boschrijvings brief voor de algemeone vergadering. Bij het kardinale punt, waar of liet eigen gebouAV der vereeniging zal komen, of Hillegom of Haarlem, ontspon zich een breedvoerige discussie tusschcn do leden der afdeeling. Het resultaat dezer bespre king was, dat de stemming uitmaakte dat de afdeeling Voorhout voor het plan Hille gom aa-as en wel met 22 stemmen voor, 2 icgen en 5 blanco. Hierna stelde de heer W. v. d. Laan voor, om indien de algemeone vergadering het plan Hillegom verwierp, om da© voor het plan van het Hoofdbestuur, nl. het plan-Figée, te stemmen, mot dien ver stande dat men in plaats van 180.000 voor don aankoop te geven, slechts tot 150.000.zal gaan. Spreker vond 180.000.voor den grond met de daarop slaande gebouwen to duur. Hij stelde voor cm de zustcrafdcelingen hiermede in ken nis te stellen Wederom Averd hierover zeer uitvoer'g beraadslaagd met dit gevolg, dat het voorstel Van der Laan Averd aangenomen met 13 stemmen voor, 11 stemmen legen, terwijl er 5 blanco waren. Vervolgens werden de andere punten van de beschrijvingsbrief met bijna alge- meene stemmen aangenomen, uitgezonderd punt c, dat slechts met een stem méér werd aangenomen. Daar de rondvraag niets opleverde, sloot de Voorzitter met een toepasselijk woord de vergadering, Avaarna nog cenige fraaie planten en kasbloemen onder de leden Averden verloot. Geboren: Cornelis Adrianus z. van W. van Noort en G. G. Spruijt Helena Anna Maria d. van J. K. Berkhout en A. Wassenaar Johannes Cornelis z. van M. J. de Jong en E. van Werkhoven Quirina Joanna d. van P. L. Warmerdam en M. G. van der Zalm Joannes Ar- noldus z. van P. L. Warmerdam en M. C. van der Zalm Madia Cornelia d. van A. C. Diemei en P. A. A. van der Meer Elisabeth Dirkje d. van G. F. W. Lubbert en G. W. Meijer Wilbelmina Maria d. van S. L. Zoet en Tb. P. Belt. Ondertrouwd: J. van Leeuwen 24 j. en J. G. A. Bel 23 j. O v e rieden: W. A. do Groot 19 mnd. K. Th Huijts 75 j., ccbtg. van G. van Gink G. S. llomijn 36 j. Gevestigd: J. Vcnne van Oegst- geost J. Tuinder van Oud-Beijerland P. L. Duivenvoorden van Noordwijker- hout F. M. Versluis van Amsterdam Tb. P. Reijnders van Groningen. G. en P. Lubbe van Hillegom A. H. M. Jacobs van Helden H. J. Visser van Leimuiden A. W. L. M. van der Lin den van Uden P. J. Schaap van Groo tebroek G. S. Venno van Bennebroek A. M. van der Laarschot en gezin van Schoten Vertrokken: J. J. A. M. Hambur ger naar den Haag J. Venno naa-r Lei den N. G. H. de Wildo naar Briellc J. H. Sissing naar Hillegom J. Span naar Drummen H. Pelk naar Lichtenvoorde P. Fr. J. Nieuwcnhuis naar Haarlem J. M. Raadde naar Rotterdam J. L. Schcffers naar Be verwijk L. LaA-alige naai* Voorburg K. F F. Herbrechlen naar den Haag M. Hamer naar Bussum J. Slaade- gaard naar Hoijthuizen J. Tuinder naar Oud-Beijerland P. Scholten naar Zaandam St. van dor Aart naar Lisse A. Niekus naar Maasniel J. L. Klein penning naar Zeddam A. H. J. van de Winkel naar Nieuwer Amstel E. J. Ara Kcsteren aar Lisse. WASSENAAR. R. K. Kiesvereeniging. Maandagavond vergaderde in het Patronaatsgebouw do R K. Kiesvereeniging. Na do opening der vergadering en het lezen dor notulen, werd het jaarverslag uitgebracht, Hieruit slip ten wij aan, dat het ledental was gestegen van 589 tot G-10, ^lank zij Let ijveren van de propagandaclub. Vervolgens was het woord aan den poxiningm. Do inkomsten bedroegen f 299.20, het saldo van het a-o- rig jaar f 158.02, do uitgaven f485.73, zoo dat or een kus is van f 27^10. Dc rekening en- besèhoiclen werden door twee ledon in gezien en in ordo bevonden. Do voorz. bracht den ponningm. dank \-oor het ge voerde beheer, dat hij nu reeds 24 jaren heeft gevoerd. Van de rondvraag werd gebruik ge maakt door oen der leden, om er op te wij zen, dat een strooibiljet voor do verkiezing van Candida ten der Staten was ondertee kend door een tweetal bestuursleden, het geen naar zijn mecning niet gewenscht moest worden geacht. De voorz. Avees er op, dat het bestuur geen advies had gege ven en dat ieder lid, dus ook een bestuurs lid, vrij was te doen, wat hij wilde. Do hoeren van Leeuwen cn Huibors wa ren van meening, dat een dergelijke uiting van bestuursleden toch niet- goed tc keuren was, zoodat zij den wensch uitspraken, dat' zulks in <ien vorvolge niet meer zou voorkomen. Een ander lid had hot getrof fen, dat de twee bestuursleden uit het Zui delijk deel der gemeente bijna nooit ter vergadering verschijnen en gaf het bestuur in overweging, toe te zien, dat dat gedeelte niet geheel zal vervreemden. Het bestuur zegde zulks tee en deelde mede, dat men reeds" had overwogen in dat deel een af deeling te stichten. Hierna stelde do heer G. van Leeuwen do vraag, of do Raadsfractie reeds geant woord had op zijn A'erzoek, om een nader onderzoek naar do gesties van het gasbe drijf. Do voorz. antwoordde ontkennend, waarop de heer van Leeuwen meende het bestuur in gebreke tc moeten stellen. Een langdurig© discussie ontstond over do vraag, of do a-erceniging, dio deze zaak had ter hand genomen, bij de kiesvereeniging wel aan het goedo adres was, met het re sultaat, dat men zal afwachten, wat de fractie zal antwoorden; Hierna sluiting. Inbraak. Bij oen drietal bewoners van hot park Nieuv,-Wassenaar zijn de rijwie len ontdaan van do lantaarn en do be lastingplaatjes. Personalia. Tot agent van politie 2e klasse alhier zijn door den Burgemeester benoemd do heeren: J. C. van Dongen, kantoorbediend© te 's-Hertogcnbosch, D. ter Avest, korporaal bij de politietroepen te Nieuw-Milligon, K. van Troost, mare chaussee te Weslknpelle en L. van Gemert, maréchaussee to St. Anna-Parocbic. grxt- .er-*-* - -o DE BgJgBSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. De Post. Lijst van onbestelbare brie ven en briefkaarten, van Avelke de afzen ders onbekend zijn. Terugontvangen in de 2e helft der maand Januari: Brieven binnenland: Schipper A. Rid- derikhoff, Amsterdam Mej. Minke- Engberts, Bokken? Inspecteur L. O., Den Haag (2 stuks). Briefkaarten binnenland: W. Dijkman, Rotterdam. 1 briefkaart zonder adres. Geboren: z. Aan H. Vergeer geb. Wennink d. van J. Verduin goh. "Wol vers z. van P. de Haan geb. Klinge d. van P. van Gils geb. Looymans z. van M. Koers geb. Westmaas z. van M. Kade geb. v Egmond d. van M. M. Wortman geb. Goebcl z. van A. G. Sligter geb. A'. Leeuwen z. van E. Bos geb. Aan Z wie ten d. A'an E. H. v. d. Klein geb. Verbij z .van W. J. Anker geb. van den Broek levenl. d. van L. A. de Korte geb. Huisman d. van E. M. Samsom geb. Preston z. van D. van 't Wout geb. van Leeuwen. Overleden: C. van Vliet jd. 3 mnd. (overl. te Leiden) A. Voshart Aved. van J. Aan der Neut, 81 j. J. Rodenburg Avedr. van W. Bol, 87 j. J. de Bruin Avedr. van H. van Wijngaarden, 87 j. G. G, M. van Leeuwen echtg. van G. Ver boom, 66 j. HAZERSWOUDE. Missieavond. Zondag en gisteravond j.l. Averd door den weleerav. father Keet uit Mill Hill in het R. K. verconigings- lokaal een missiefilm gegeven. Beide avonden was de zaal overvol. Wij hebben waarlijk genoten van de mooie tafereelen die wij te aanschou wen kregen, vooral de voorstelling van het natuurschoon van Midden-Afrika was verrukkelijk En hoe duidelijk Averd ons de levenswijze der bevolking van de binnenlanden der verre gewesten voor cogcn gesteld. Het offerende, verdienste lijk leven en werken der eerw. Paters en Zusters Missionarissen hebban we door dio prachtfilm van nabij kunnen gade slaan. -Niemand zal wel spijt hebben den Missieavond te hebben bijgewoond. „Onderling Hulpbetoon.'' In 't ge bouw Salvatori vergaderde do arbeiders- vereeniging „Onderling Hulpbetoon." De voorzitter de lieer W. Slootweg opende doze 52ste jaarvergadering en schetste in 't kort do toestand der vereeniging over het afgelcopen jaar, welke in alle opzich ten gunstig te noemen Avas. De secretaris W. J. Dekker las de notu len der vorige jaarvergadering welke on- gOAvijzigd werden vastgesteld. De pen ningmeester de heer Jac. v. Pijlen bracht verslag uit van zijn gehouden beheer. De ontvangsten hadden bedragen 2741.43, do uitgaven 1041.03, batig saldo 1700.40. Do commissie tot nazien dor rekening bracht bij monde van den heer J. Brug man a'erslag uit en rapportêorde alles in de beste orde te hebben bevonden. Do Voorz. bracht den penningm. en de com missie dank voor hun Averkzaamhcden hieraan gegeven. Met het oog op den gunst'gen stand der kas, werd een voor stel van het bestuur om in 1927 bij ziekte 7 per week uit te keeren, aangenomen. Als leden-plaatsvervangers commissie tot nazien der rekening over 1927 werden gc-kozen G. v. Aalst en J. G. Windhorst. Na gebruikelijke rondvraag en appèl sloot de voorzitter do A'ergadering. Do gelegenheid tot aanmelding van nieuwe leden is nog geopend, gaarne wekken we hiertoo op. LEIDERDORP. Omgeval. Dc bediend© van don bak ker v. T. kwam in bolsiug met ecu wiel- i;ij<Jor, met hét góvolg, dat dezo door de zwaai in do ruiten kwam van dc woning van den héér W. Zonder Arerdcro ongeluk-1 keu liop alles góed af. Ondertrouwd: M. H. Goedhart wodn. van S. Brak 37 j. cn J. S. Koréns 37, j. Overleden: H. Dijkstra, eehtgon. van A. H. Walinga 53 j. NIEUWKOOP. De vuilverbranding. Van de commissie ter onderzoek van het vraagstuk der vuih'orbranding is een rap port verschenen. Een plan om dc Nieuw- koopsclie plas met het Haagscho straat- vuil te dempen is ook in dat rapport op genomen. in een vergadering van do com missie heeft do heer Groenendijk voor den polder Nieuwkoop-Noorden do zaak toe gelicht. Afgezien van het grasland is de polder Nieuwkoop-Noordon 1350 heet. groot. Bij een landaanwinst van 6—7% heet. per jaar, waarvan liet rapport spreekt-, zal het dus geruimen tijd duren eer de demping A'oltooid is, tenzij er later A'an andcro grooto plaatsen ook vuil Avordt aangevoerd. Wordt aan het plan uitvoering gegeven, dan zal er een plekje natuurschoon verlo ren gaan. Naar men zegt heeft minister Ivan het voornemen, de gemeente te bezoeken om -zich persoonlijk op dc hoogto te stellen. REEUW I JK. Geheime distilleerderij. Kommiezen hebbon te Reeuwijk in beslag genomen eeni ge onderdooien van een distilleerketel, too- behoorenüe aan N. J. van N. en vervaar digd door J. M. do Iv„ beide© tc Reeuwijk WOERDEN. R. K. Kiesvereeniging. Dc verkiezing door dc leden der R. K. Kiesvereeniging voor de officieel© vaststelling van do can- didatenlijst a-oor do Statenverkiezingen zal plaats hebben a.s. Zondag in do R. K. Jongensschool in do Achterstraat cn avcI na iedere H. Mis en na de Hoogmis tot half twee. Do vergadering dor R. K. Kiesver eeniging, waarbij als spreker zal optredon Prof. Aegc-nent, is vastgesteld op Maan dag 7 Fcbr. a.s. in café Ruijs. Aanvang 8 uur. Aanrijding. Mej. K. a\ D., die zich per rijwiel naar de stad begaf, werd op der Utrochtschen Straatweg door een haai passeerende aanhangwagen van een vrachtauto aangereden, waardoor zij te gen den grond werd geslingerd cn hierbi' ernstige kneuzingen opliep. Zij moest- on der dokters behandeling worden gesteld. Collecte. Dc Zondag gehouden collcc to ten bate der St. Vinccntiusvereeniging heeft opgebracht f 374. ZEVENHOVEN. Gebeten. Bij den landbouwer K. al hier vond men 's morgens een schaap in de sloot. Toen men het doode dier op 't land trok, bleek dat het cadaver door een hond gebeten was. Het geval is bij de poli tie aangegeven. Personalia. Do hulpbestcller bij de Posterijen alhier, J. Obbema, heeft voor deze betrekking bedankt. Ondertrouwd: H. Lang jin. van Harderwijk en G. v. d. Berg jd. Overleden: A. Wervelman, wear, van A. Kwakernaak 69 j. ZOETERWOUDE. Geitenfokkerij. Maandagavond verga derde de R. K. Geilenfokver. „Zorg en Vlijt'' in het Patronaat, onder voorzitter schap van den heer G. v. Haastrecht. Na voorlezing der notulen werd medegedeeld, dat A-oor de lammeren mooie prijzen zul len worden beschikbaar gesteld, wat den bloei der vereeniging zeer zal bevorderen. Do jaarverslagen van secretaris, penning meester en afgevaardigde naar Prov. Bond, stemden zeer bevredigend. Bij do verkiezing Averd de heer G. van Remmen herbenoemd en de A-acatures Averden door do heeren G. Onderwater en Tli. Engel aangevuld. De prijzen werd met een toe passelijk woord door den Voorz. uitge reikt. Bij de rondvraag, waarvan druk ge-, bruik werd gemaakt, deelde o.m. de heer Los mede, dat hij de lamineren van zijn bekroonde geilen voor verkoop ter beschik king a-an het bestuur steldo om zoo deni bloei der vereeniging to bevorderen; hij gaf verder als zijn moening te kennen, dat het invoeren van controle op mclk- gift en melkgehalt© zijn nut zal hébben. Een en ander geeft voor het zeer actie ve bestuur een mooi perspectief en dezo vergadering Averd terecht door den voor zitter als welgeslaagd beschouwd. van Handen en Gelaat verzacht en geneest men zeer spoedig met Doos 30, Tube 80 ct. puftot. 5721 443e STAATSLOTERIJ Trekking van 1 Februari 1927. 5e klasse 1Qe lijst MEIEN 4 37 51 55 75 104 127 -Ï40 174 231 290 296 309 329 387 413 433 466 514 541 552 567 583 614 636 641 678 681 697 706 716 873 894 932 965 987 1038 1109 1173 1207 1225 1239 1263 1305 1348 1400 1449 1451 1455 1464 1472 1478 1513 1525 1543 1563 1565 1567 1617 1627 1628 1663 1665 1701 1765 1769 1843 1863 1932 1938 1945 1956 1972 1975 2063 2074 2101 2111 2171 2175 2176 2191 2241 2266 2321 232S 2338 2347 23S2 2389 2414 2432 2442 2456 2510 2598 2617 2626 2628 2648 2717 2729 2790 2825 2827 2831 2872 2874 2894 2938 2971 298S 2996 3001 3034 3065 3093 3099 oi 15 3122 3128 3193 3228 3302 3317 3354 3422 3445 3466 3477 3495 3539 3541 3553 3568 3578 3655 3699 3708 3780 3798 3811 3814 3825 3S66 3879 3880 3895 3902 3913 3925 3972 3Ö70 4020 4049 4155 4200 4242 4252 4267 4277 4406 4517 4584 4594 4632 4681 4705 4727 4754 4760 4774 4775 4791 4814 4833 4837 4S41 4855 4875 4876 4888 4902 4935 4939 4958 4961 4984 5043 5051 50S9 5093 5125 5161 5270 5287 5318 5332 5398 5415 5519 5545 5608 5611 5724 5732 5748 5790 5838 ,5849 5851 5852 5902 5927 5948 5975 6025 6027 6053 6081 6108 6156 6163 6219 6299 6305 6366 6369 6373 6378 6387 6418 6519 6533 6553 6621 6630 6671 6672 6676 6705 i 6727 6762 6783 6801 6S58 6902 6919 6925 6944 6949 6950 6993 7021 7031 7075 7080 7094 7221 7253 7284 7295 7306 7382 7409 7468 7504 7547 7651 7764 7788 7791 784! 7878 7914 7946 7949 7958 7992 8093 8094 SI 55 8245 8268 8324 8384 8398 8434 S456 8483 S5I4 8535 8536 856.3 8664 8579 8746 8756 S778 8794 8887 8909 8931 S977 8992 9006 9021 9055 9075 9077 9088 9097 9138 9142 9148 9188 9206 9212 9271 92S3 0343 9502 9539 9556 9558 9647 9664 9693 9698 9699 9740 9770 9S04 9813 9844 9853 9881 9895 9935 9955 9967 .10030 10084 10098 10105 10109 10115 10130 10137 10222 10271 10281 10283 10294 10320 10411 10165 10478 10492 10551 10560 10567 10617 10708- 10720 10723 10744 10765 10838 10840 1087-4 10891 10894 13897 10914 10918 10968 10984 11042 11084 1109S 11140 11143 11153 11160 11176 11188 ill 269 11278 11326 11382 11440 11441 11554 11509 11620 11650 11717 11719 11730 11762 11810 11859 11894 11947 11971 12029 12044 120S4 12085 12092 12140 121S9 12196 12291 12311 12363 12390 12422 12449 12513 I25S2 12648 12662 12713 12734 12736 12744 12S34 1284S 12852 12892 12050 13011 13016 13020 13064 13157 13165 13173 13195 13239 13321 13398 13451 13517 13537 13544 13597 13611 13634 13641 13763 13884 13918 13921 14045 14054 14055 14092 14093 14102 14119 14176 14314 14346 14391 14453 14463 14465 (4557 14595 14647 14715 14723 14728 14744 (4786 14797 14834 14838 14845 14869 14878 14951 14981 15056 15097 15122 15145 15175 i 5183 15188 15226 15240 15242 15244 152-16 15270 15300 15319 15322 15470 15529 15573 15586 15598 15647 15690 15701 15703 15729 15730 15764 15810 15825 15S28 15843 15864 I5S75 15935 15957 16021 16041 16074 16109 16137 16196 16212 16224 16233 16288 16311 16333 16351 16368 16376 16437 16540 16566 16658 16659 16691 16694 16716 16737 16742 16757 16822 16852 16874 16946 169R7 17131 17159 17236 17269 173-10 17386 1739.3 17415 17416 17467 174.88 17536 17552 17571 17583 17629 17641 17661 17671 17C76 17681 17698 17718 17720 17725 17799 17849 17910 17933 17937 17952 17997 18000 1S005 18034 18062 18095 18109 18115 18153 18226 18252 18272 18292 18472 18482 18529 18530 18563 18592 13597 18614 18649 18698 18750 18816 18833 18877 18930 18935 18955 18963 18964 19000 19075 19091 19114 19199 19229 19237 19250 19296 19324 19329 19341 19367 19372 19336 19395 19409 19435 19454 19176 19486 19493 19522 19612 19768 19801 19843 19845 19S80 19888 19986 20007 20026 20045 20046 20081 20119 ?(»131 20195 20211 20220 20227 20230 20231 20319 20364 20501 20525 20590 20606 20654 20658 20809 20924 20940 20952 20963 20966 209SS 20990 20998 5e klasse 9e lijst: 5875 tn.z. 5815: 13603 m. 70 m.z. 16303 ni. 70; 19168 m. 70 m.z. met niet; 13888. .14986 en 19455 staan onduidelijk,

Leidsche Courant | 1927 | | pagina 6