KOOPT BIJ WAALS Haarlemmerstr. 130-136 MEI I DEKENS lijklieid steeds onder liet oog to zien is. .Wethouder Mourits meent dat Bodegraven voldoende gewezen is op het verlangen om ook Achttienhoven en Woerdensch Verlaat van water te voorzien. Besloten wordt af te wachen het advies van Gedeputeerde Staten. Goedgekeurd wordt een onderhandsche verhuring van het grasgewas der kcrkla- nen te Noorden aan L. Immerzeel aldaar voor 21.75 per jaar. Mede wordt goedgevonden de woning voor den Rijksveldwachter tot wederop zegging to verhuren aan den heer G. de Jong, nieuw henoemd rijksveldwachter al hier, voor 4 per weck bij driemaandelijk sche afrekening. De Voorz. deelt mede dat hot Rijk 50 of 6100 heeft toegekend voor de restauratie van den Dorpstoren en dat de Provincie als regel in dergelijk ge val 25 bijdraagt. Een verzoek daartoe zal in de eerstvolgende Statenzitting ver moedelijk aan de orde komen. Bij gunstige beslissing ligt het in de bedoeling het werk in het voorjaar van 1927 uit te voeren. Aan den heer H. M. Verhulst te Leiden wordt op zijn verzoek onder een viertal voorwaarden toestemming verleend voor het gebruik maken van een lokaal van de O. L. School in het dorp tot het houden van een of meer cursussen in boekhouden. Goedgevonden wordt aan het politieper soneel, dat bij de Koninginnefeesten te Noorden en aan het Woerdensch Verlaat dienst deed, tezamen 11 man, een gratifi catie toe te kennen van f 6 per man. In de vorige vergadering had de heer Stam voorgesteld van de zoogenaamde huisslachtingen van varkens, schapen en geiten niet meer keurloon te heffen, dan de keuringsveearts hiervoor aan salaris ontvangt. De Inspecteur van de Volksge zondheid, belast met het toezicht op de naleving van de Vleeschkeuringswet, hier over geraadpleegd, bericht dat van goed keuring van een dergelijke regeling moei lijk sprake zou kunnen zijn, omdat al het vleesch van een zelfde goedkeuringsmerk wordt voorzien en dus de controle onmo gelijk zou worden. Overeenkomstig prae-advies van B. en W, steunende op het advies van den In specteur, wordt met algemeeno stemmen besloten bedoelde wijziging niet aan te brengen. Aan de orde komt een voorstel van B. en W. om het tekort bij de Inkomstenbeslas- ting, ontstaan door de verhooging van den aftrek voor levensonderhoud en voor kin deren, ongeveer 3550, te verhalen op het verhoudingscijfer, waardoor dit, gebaseerd op den huidigen toestand, met f 0.15 zou stijgen. De overige bronnen, welke voor dekking naar het oordeel van B. en W. in aanmer king komen, zijn heffing van opcenten op de vermogensbelasting, minder gewenscht, omdat do volle 100 pet. hiervoor noodig zou zijn; verhooging van de opcenten op de grdndhel-asting, bezwaarlijk om het Rijnlandsch bundergeld, waarmede het vast bezit in de gemeente nog voor kort bezwaard is, en verhooging van de opcen ten op de personeele belasting, evenmin te preferecren, omdat zulks de huurwaarde aanslag voor minder gesitueerden al te bezwaard zou maken. De heer van Leeuwen vindt het jammer, dat het rapport van den Rijksontvanger in deze niet is gevolgd, noemt de argumenta tie tegenover de overige bronnen zwak en zegt dat het motief tegen de heffing van opcenten op de vermogensbelasting geen motief is. De Voorz. verdedigt het voorstel van B. en W. omdat alsdan het geld naar draag kracht wordt bijgedragen. De heer Verhaar wil een vierde gedeelte halen uit opcenten op de vermogensbelas ting en stelt voor 25 opcenten te heffen. Wethouder Augustinus zegt dat zulks ook bij B. en W. een punt van overweging heeft uitgemaakt, doch het werd niet bil lijk geoordeeld om de kleine renteniers, die moeten leven van de rente van hun ver mogen. De heer Zwart vraagt zich af hoe groot het aantal aangeslagenen in de Vermogens belasting is, want het is z.i. van belang of de opbrengst van circa f 3700 komt van een klein of een groot getal personen. De heer Wildenburg wil het batig saldo van 1925 aanspreken. Wethouder Augustinus raadt tot voor zichtigheid aan en wijst op het noodig bedrag voor den toren. De Voorz. noemt dit advies volkomen juist. De heer Splinter stelt voor bij aanne ming van het voorstel Verhaar niet meer dan een tiende te verhalen op het verhou dingscijfer, het restant zoo noodig te put ten uit het batig saldo. He voorstel van den heer Verhaar wordt aangenomen met 7 tegen 4 stemmen. Vóór stemden de heeren Splinter, Wildenburg, Mourits, Zwart, van Leeuwen, Tijsterman en Verhaar. Het voorstel van den heer Splinter wordt met. algemeene stemmen aangenomen. Aangeboden wordt de gemeenterekening over 1925, welke wor^t gesteld in handen van een commissie bestaande uit de hee ren Wildenburg, Splinter en Zwart. Tevens wordt aangeboden de gemeente- begrooling voor het dienstjaar 1927. Verder wordt een Commissie benoemd voor het conlroleercn van de eindafreke ning over 1922, 1923 en 1924 met de be sturen van de bijzondere scholen, in welke commissie worden henoemd de heeren Verhaar, van Leeuwen en Koole. De heer Breedijk vraagt den Voorz. over bedoelde rekening mettertijd een prae-ad vies te zonden, waarvoor de Voorz. overwe ging toezegt. Bij de rondvraag vraagt de heer van Leeuwen of de termijn voor de ontruiming van de onbewoonbaar verklaarde woning in het Zuideinde nog niet verstreken is aandien deze woning nog steeds bewoond is en zij in buitengewoon bouwvalligen staat verkeert. De Voorz. zal dit nazien en er rekening mede houden. De lieer Verhaar wil de vernieuwing van do Dorpsstraat vanaf J. Kwakkenbos tot haivorwego de Teuntjesbrug alsnog spoc- uitvoeren. Spr. acht hel met het oog op den toestand van de straat- aldaar onverant woordelijk langer te wachten en meent dat niet gewacht kan worden op het aanhangig rechtsgeschil tusschen het Polderbestuur en dr. Vogelenzang. In den breede wordt hierover van ge dachten gewisseld tot met algemeene stem men besloten wordt overeenkomstig het voorstel-Verhaar, zoodanig dat dit gedeel te straat zoo spoedig mogelijk met het oog op den winter, vernieuwd zal worden. De kosten hiervan zullen ongeveer 2400 be dragen. De heer Breedijk vraagt den Voorz. in de geheime vergadering een vraag te mo gen stellen, wat wordt goedgevonden. Hierna sluiting van de openbare verga dering. Geboren: Dirk, z. van P. de Rooij en Verkleij. Gerritje, d. van A. van He- mert en C. O. Noordenneer. Johannes Jan, z. van H. de Jong en H. Meenk. Nicolaas Johannes, z. van C. Veenman en H. J. Vink. Overleden: B. Mastop, 20 j. Le venloos aangegeven kind van M. Woelders en M. G. de Rooij. RECHTZAKEM KANTONGERECHT HAARL.MEER. Het kantongerecht is samengesteld als volgt: waarnemend kantonrechter de heer J. G. Bijl, ambtenaar O.M. mr. Hoeffelman, griffier M. G. Avis. Als eerste verdachte komt voor de landbouwer T. van H. uit H i 11 e g o m. Hem is ten laste gelegd 12 a 14 pet. water te hebben toegevoegd bij de melk. Verdachte bekent, hij heeft dit ge daan omdat de melkboer hem Yt cent per liter minder had uitbetaald. Doordat hij water toevoegde had hij nog een extra winstje. De keuringsdienst te Lêiden had bij de melkventer Bark melk gecontroleerd, waar de ondeugdelijke melk was aangetrof fen. Bij het nemen van monsters was vast gesteld dat van H. de af leveraar was van de ondeugdelijke melk. De keurmeester en de scheikundige van den keuringsdienst te Leiden leggen hun rapporten voor. Tegen verdachte wordt geëisclit 125 subs. 25 d. Uitspraak 100 of 25 dagen. N. P. v. E. verlof houder te Haarlem mermeer staat wederom terecht voor het verkoopen van andere dan alcohol vrije dranken. Verd. ontkent. Getuige Si mon van Wijngaarden verklaart in strijd met zijn aan de politie opgegeven verkla ring, niet te weten dat er bier is getapt. Getuige Ghristiaanse, gem. politie-agent te Zwanenburg, als getuige gehoord verklaart gezien te hebben, dat. er bier cp tafel stond. Ook heeft de agent Bouman dit gezien. Aan beide heeft getuige van Wijngaarden ver klaard dat het bier voor getuige Roetering was. Hierop werd aan getuige van Wijn gaarden de gelegenheid gegeven op zijn val^che verklaring onder eede terug te ko men, hetwelk hij na eenigen tijd in de. wachtkamer te zijn geweest, dan ook deed. Getuige Roetering, schilder te Hoofddorp, heeft daar iets te drinken gevraagd. Hij verklaarde zooveel gedronken te hebben dat hij niet meer wist of hij champagne bier of water had gedronken. Getuige van Herweijnen, thans gehoord, verklaart dat twee glazen „Pils" waren besteld, en meent dat Roetering er een heeft leeggedronken. De andere persoon kénde hij niet. Verd. blijft bij zijn ontkenning en vindt de politie „minne" menschen om uit een anders glas te drinken (de politie had door te proe ven geconstateerd dat bier in die glazen was). Ei6ch tegen verd. die voor do 3e maal terecht staat 75 of 15 dagen. Verd., die heel onhebbelijk optreedt, krijgt tot uit spraak conform den eisch. Y. v. I. te H a a r l.m e e r heeft met on- geijkte gewichten lang den openharen weg gevent. De Rijkspolitie de Bruin wilde hem opbrengen, maar doordat hij op den weg ging liggen had getuigo daar van afge zien. De verdachte had, toen de poli tie eenmaal het vergrijp had vastgesteld, erkend het te zijn. Eisch 4 of 4 dagen met verbeurdverklaring gewicht, uitspr. con form. G. J. F. te Nieuw-Vennop heeft op de Venneperbrug gezeten en zich niet on middellijk verwijderd toen de gem. politie van Gent aankwam, hetwelk de andere jongens wel deden. Dit was door de poli tie opgenomen als: ik wil niet. Verd. be kent. Eisch 2 of 2 d. De kantonrechter geeft hem de raad voortaan beter de wil van de politie op te volgen, en veroordeelt tot 1 of 1 dag. A. v. d. M., los-arbeider, werkloos, te Roelofarensveen is door de gem. politie van Went geverbaliseerd wegens rij den zonder licht op 4 Sept. j.l. 's avonds te ongeveer 9 uur. Verd. zegt: het was pas 8.15. De ambtenaar wil de zaak een week aanhouden om de verbaliseerende agenten te hooren, want er waren twee gemeente politie-agenten aankezig toen verd. geverba liseerd werd. Een zoontje van Jac. B. heeft bi> mees ter Servelle, hoofd der openbare school te Haar l.m eer aan den Bennebroekerweg appelen geroofd. Hij had nog een ander jongetje daartóe medegetroond. Het 15-ja- rig zoontje waarvan niet veel goeds van werd medegedeeld werd veroordeeld tot 1 maand tuchtschool; het andere knaapje werd met een berisping naar huis gezon den. De kwestie van den Culenihorgschen politiecommissaris. Gistermorgen deed de Tielsche recht bank uitspraak tegen den Culemborg- schen sigarenfabrikant O. de Beus*, die terecht had gestaan terzake van beleedi- ging en smaad. Zooals men zich zal her inneren, betreft het hier een tweetal in gezonden stukken, voorkomende in een plaatselijk blad, wahrin de heer De Beus den commisaris van politie Blok er van beschuldigde, opzettelijk het onderzoek in zake de moord op de van Wiggens in ver keerde hanen te hebben geleid, om zoo doende de aandacht van den waren da der af te leiden. Deze artikelen, die alom in den lande opzien baarden, bevatten een felle aanklacht legen het politiewezen te Culemborg in het algemeen en tegen INGEZONDEN WSEDEDEELING Gestreepte wollen dekens in diverse kleuren 12.50, 9.75, 7.75, 5.10, 4.40 Wollen fantasie-dekens in nieuwste medaillon dessins 15.75, 12.15, 9.75, 7.50, 6.75, 5.75 Gewatteerde dekens, met prima watten vulling 13.75, 11.—, 9.25, 7.50, 5.50 Molton dekens met waschechte randen 3.90, 2.90, 1.90, 1.25, 85 c«. Beuken kinderledikanten, prima af werking 60 x 120 8.75 Kinderledikant matrassen, imitatie paardenhaar 3.50 2-Perscons geschilderde ledikanten 10.50, 8.50, 6.50 Opklapbare en rijdbare kinderstoelen 4.90 Groote slaapkamerspiegels in wit p.p. en eiken 0.80 3-deelig damast matrasstel: matras, schuin peluw en 2 kapokkussens, compleet 28.50 Verkoop Ist® en 2de étage. den commissaris in het hijzonder. De heer Blok diende een aanklacht in bij de Justi tie en veertien dagen geleden stond de heer de Beus terecht voor de Tielsche rechtbank, terzijde gestaan door mr. Mul ler Massis uit Amsterdam. Als raadsman van den commissaris van politie trad op mr. Bourlier uit 's-Gravenhage, die, in dien wij ons goed herinneren, indertijd ook Broekhuijs zaliger nagedachtenis ver dedigde. Op de terechtzitting opende mr. Muller Massis een snelvuur van vragen op den heer Blok, welke vooral betroffen zijn omgang met den rechercheur van politie Haveman, die verdacht van den moord, zich in zijn cel van het leven beroofde. De ondervraging leverde echter geen nieuwe gezichtspunten in deze zaak, ter wijl ook de twintig getuigen a décharge slechts konden verklaren, dat zij van tijd tot tijd commissaris Blok met Haveman hadden samen gezien. Na een uiterst clement requisitoir eischto do Officier van Justitie- twee geldboete!s: van 50, subs. 10 dagen hechtenis, terwijl mr. Bourlier ach civielepartij stelde met een eisch tot schadevergoeding groot twee maal 150. Na een sensationeel pleidooi, waarin hij pijnlijke onthullingen deed be treffende het particuliere leven van de Beus onthullingen die inmiddels door den betrokkene voor absoluut gelogen zijn verklaard eindigde mr. Roux li er met de rechtbank de vraag te stellen of zij er zich wel eens rekenschap van hadden gegeven waarom de Beus steeds maar weer over de moordzaak begint en op die manier steeds do aandacht op anderen vestigt. Mr. Muller Massis pleitte vrijspraak op grond van do goede trouw van de Beus wiens eenig doel was licht te brengen in deze duistere kwestie. De rechtbank, gistermorgen vonnis wij zende, veroordeelde beklaagde De Beus conform den eisch van den officier van justitie tot 2 geldboeten, elk van 50, terwijl de civiele eisch werd toegewezen. SPO^T. SCHERMEN. Eerste jaarfeest A. E. W. De Leidsche Schermvereeniging A.E.W. (Altijd Ernstig Willen) heeft ter gelegen heid van haar éénjarig bestaat voor haar leden onderlinge sabel- en degenwedstrij- den uitgeschreven, welke gisteravond zijn begonnen en hedenavond worden beëin digd. De wedstrijden, die worden gehouden in de zaal van den lieer van Wijk, Hooge- woerd 87, werden gisteravond door tal rijke genoodfgden bijgewoond. De voorzitter der jonge, doch veelbelo vende vereeniging, de heer E. C. de Jager, heette alle genoodigden hartelijk welkom, in het hijzonder zijn dank brengend aan Overste Roëll en Overste v. Gelder, majoor Waldheer, de officieren der Leidsche Schermvereeniging en kapitein A. E. W. de Jong, beschermheer der vereeniging, voor de wijze waarop zij steeds do jeugdige schermvereeniging zijn ter wille geweest. Vooral den heer de Jong bracht spr. dank, omdat de vereeniging heel veel aan hem verplicht is. Spr. rekent het een eer, dat zijn vereeniging een man als kapitein de Jong, die in het binnen- en buitenland he kend is, tot beschermheer heeft en hij ge voelt tevens dat zulks de vereeniging den plicht oplegt om steeds naar hooger doel te streven. Daarom is liet Altijd Ernstig Willen (de initialen van kapt. de Jong) ge kozen als naam der vereeniging. Verder heette spr. welkom de vertegen woordigers van Arena Studiosorum, het Leidsche Politiecorps, Emtegeës, de hee ren Bakker en de Jager, de familie Sta pel. de heeren Ebbink, Kors en Rutgers en de hoofdsecondanlcn de heeren Henny en Bruins. Verder dankte spr. mej. van Tongeren en den jongeheer Koen van Oven, die op de- zen-eere-avond een demonstratie in het schermen zouden geven. Spr. was voorts vol lof over den heer van Wijk, die zijn fraaie zaal geheel belangeloos ter beschik king der vereeniging had gesteld. Hierna richtte spr. zich tot mevr. Gijs her ti Hodenpijl, de echtgenoote van den in structeur der vereeniging, en overhandigde haar een fraaie mand bloemen voor het geen haar man voor de vereeniging steeds heeft gedaan. In hartelijke woorden dankt spr. dan ook den heer Gijsberti Hodenpijl zelf en over handigt hem een graai zilveren armband horloge voor de vele zorgen, die hij kan de vereeniging heeft besteed. De heer Gijsberti, hierna het woord ver krijgend, zegt niet te kunnen uitdrukken welke vreugde hem bezield bij de verjaring van deze vereeniging, die hij heeft opge richt. Vóórdat kapt. de Jong hier was, be- teekende de schermspóït hier niets. Spr. betreurde zulks steeds en dank zij de hulp van kapt. de Jong is zij thans op veel hoo ger plan gekomen. Spr. heeft met energie, volgehouden, doch brengt daarbij harte lijk^ dank aan zijn collega en lid der vër- eeniging van Duuren en de Leidsc.hc Schermvereeniging. Nadat de muziek het Wilhelmus ge speeld had, werden de wedstrijden begon nen. Men spare ons een overzicht van de gehouden wedstrijden. Er werd duchtig ge trokken, want niet minder dan 11 deelne mers stonden er op het programma. Daar door kon het geheele programma niet worden afgewerkt. Het zal hedenavond, wanneer er slechts 6 deelnemers zijn, wor den voortgezet. De stand tot heden is thans: 1. van Duuren 6 gesp. en 6 gew. part., 2. jhr. de Jonge 5 gesp. en 5 gew. part., 3. de Jager 9 gesp. en 6 gew. part., 4. v. d. Boon 6 gesp. en 4 gew. part., 5 Akkerman 6 gesp. en 3 gew. part., 6. v. d. Woerd 5 gesp. en 2 gew. part., 7. v. Wijk 5 gesp. en 2 gew. part., 8. Boogert 7 gesp. en 2 ge$. part., 9 Keereweer 8 gesp. en 2 gew. part., 10 v. Galen 8 gesp. en 2 gew. part., 11. Smit 6 gesp. en 1 gew. partij. Tusschen de partijen door gaf de heer Gijsberti Hodenpijl eenige demonstraties in het schermen met mej. v. Tongeren en den jongeheer Koen van Oven, welke demon straties zeer in de smaak vielen. Mej. v. Tongeren had dan ook een welverdiende bloemenhulde in ontvangst te nemen. Vermelden we voorts nog, dat ook mevr. v. Wijk een fraaie man$ bloemen werd ver eerd. Een kort dansje besloot den genoeglijken avond. luchtvaart Noodlanding van een postvliegtuig. Een Duitsch postvliegtuig van de „Lufthansa", dat op weg was van Am sterdam naar Keulen, heeft gistermiddag in een weide nabij Beundngen, ten gevolge van een motordefect, een noodlanding moeten maken. De inzittenden hieven on gedeerd en het vliegtuig werd niet bescha digd. De post is por auto naar het station Nijmegen vervoerd en vandaar per spoor verder geëxpedieerd. De motor zal ter plaatse worden hersteld. Het vliegtuig- zal Zaterdag a.s. weder vertrekken. L&ïdES» EK§ TUINBOUW Boskcopschc Veiling. Veiling van 30 September. Rozen per hos van 10 stuks: Ophelia 0.90 1.25, Golden Ophelia 7095 ct., Hadley 1.421.50, Marcel Rouger 8090 ct., Gl. Pernet 1.05, Columbia 1, Butter fly 0.801, Mac. Keiler 65 cl., Wil helm Kordes 8590 ct., Rosalandia 60 80 c-t. Dahlia's gr. hl. 915 ct. per bos; Chrysanthemum gr. bl. 1520 ct., per stuk. 'oen; gURKERLIJ&E Stji LEIDEN. Geboren: Johannes Franciscns A. Pikart en E. Janssen Gen Franciscus z. van H. Sloothaak en v. Veen Lena d. van J. de Wolf. Crama Hermanus z. van A. Gerrj J. M. v. Rijssen Cornelia d. van v. Vliet en T. Vink Jacoha Susant van K. Oldenburg en K. Pater Adxi z. van H. J. G. Bourgonje en G. M. G kemade Ferdinanda Maria d. va G. v. Noort en F J van Velzen J, na Geertruida d. van M. Overduijn G. Plomp Johannes z. 'van H. J. Meteren en K. M. F. Patzsch Con z. van L. Vlieland en M. C. Rosier - hannes Anne z. van D. Parmentier Roorda Cornelia Adriana d. van v. d. Krogt en G. M. v. Beinmclen tinus Ants. Jobs. z van M. Gordijn t„ S. J de Romijn Petrus z van J. Paj en A. M. Reijcken Jacobus z. van Azier en M. Stavleu Susanna d. val.jce Zandvliet en H. G. Lens Johanna 1 helmina d. van W. Teske en J. Stokkt Elisabeth Susanna d. van A. v. d. Zt en M. A. Nollenberg Anna Maria d, W. W. Kriek en A. J. Steenman J bus z. van J. Keereweer en W. K. 1 Suzanna d. van J. Hei j mans en J, d. Bos Johanna d. van L. van Es i Gordijn Elisabeth d. van P. J. van i en S. W. v. d. Zaal George Jacob 3nne van F. J. Gornelisse en G. Draaisma1 Elizabeth Catharina d. van L. J. Hen en E. van Lunzen Cornelia Petroc d. van J. Kluivers en J. S. v. d. Kis a ft Henricus z. van J. de Bie en J. Ge Johan z. van G. v. Diemen en M. 1 tert Adriana Marga. Joha. d. vat J. F. Hosman en A. J. A. M Langezaa Dirk z. van D. Mieremet en J. Owi Geertruida d. van H. Pijnnaker en d. Kaaij. Overleden: W. de Wit m. 66 J. Kreft m. 49 j. T. Brandt m. 25 J. P. Leeuwen m 38 j. J. Corm wedr. 62 j J Chrispijn wedr. 75 T. G. Wolters—v. d. Wilk wed. 62 j 442e STAATSLCi TRIJ. Trekking van Donderdag 30 Sepicmti 5e klasse, 8e lijst. NIETEN. O ALIS aan£ 3 18 28 30 64 149 179 203 250 302 315 350 373 383 391 416 466 467 505 594 601 615 630 655 691 698 713 759 756 880 923 956 1105 1119 1122 1132 1192 1198 1294 1307 1337 1384 1445 1456 1576 1594 160S 1612 1693 1696 1706 1721 1722 1769 1860 1866 1898 1918 1957 1959 2003 2007 2039 2056 2124 2133 2184 2198 2204 2224 2275 2300 2455 2540 2617 2625 2627 2637 2668 2703 2705 2736 2774 28h6 3064 3125 33S9 3481 ^748 3755 3874 3969 4188 4189 4389 4421 4521 4535 4652 4669 4868 4S87 5042 5063 51SI 5206 5339 5488 2985 3134 i 3545 3778 3989 4200 4426 4555 4745 4913 5070 5210 5408 5572 5919 2993 3140 3615 3006 3161 3617 3792 3800 4024 4047 4275 4432 455S 4786 4914 5353 5569 5833 5836 6031 6048 6065 6266 638S 6432 6747 6888 7055 7218 7400 6731 6853 7052 7207 7351 7576 7644 7930 7935 8007 8235 8364 8619 6788 6911 7058 7229 7440 7714 7950 S023 8031 8245 8248 8399 8464 5927 6067 6480 6796 6956 7089 7277 7462 7783 7979 8101 8297 80(\S 3253 3672 3805 4051 - 4329 4449 4840 4838 4969 5085 5102 5232 5270 5429 5445 5618 5667 5956 5975 6111 6175 4295 4437 4629 4835 4940 in lil Fa. Verki 8627 6496 6798 6994 7161 7302 7473 7791 7991 8156 8302 8309 S4S6 8489 8521 8680 8694 8760 8810 8 9016 9022 9 6502 r 6800 7003 7196 7303 7536 7826 7998 8185 8868 8925 S946 9009 9074 9102 9124 9153 9253 9308 9311 9322 9482 9512 953S 9601 9508 0614 9646 9648 9664 9674 9730 9736 9815 9838 9857 9869 9895 9900 9997 10001 10009 10066 10096 10143 !H 10233 10236 10250 10252 10257 10266 11 10331 10344 10378 10410 10123 10452 Hl 10520 10539 10544 10549 10561 10574 10 10648 10658 10715 10718 10721 10735 1» 10771 10822 10915 11014 11019 11077 11 11117 11226 11228 11245 11250 11292 II 11299 11304 11313 11389 11402 11404 l!J 11425 11426 11442 11457 11506 11573 I 11621 11666 11672 11678 11693 11720 I 11796 11915 11924 11948 11982 11984 I.' 12064 12074 12089 12104 12J05 12117 I'1 12153 12175 12188 12222 12231 12246 1 12355 12435 12438 12480 12579 12622 I-' 12663 12664 12671 12696 J27I9 12733 12806 12808 12869 12881 12958 12978 I 13076 13087 13141 13187 13200 13240 i 13359 13371 13505 13506 13569 13623 I.' 1362S 13641 13648 13712 13728 13737 13776 13781 13794 13849 loo53 1387C 13954 13961 13970 13975 14026 14036) 14065 14068 14095 14105 14119 14122 i' 14174 14187 14189 14204 14232 Ï435C 1' 14359 14377 14417 14455 14509 14559 14612 14632 14678 14708 14711 14716 1' 14759 14774 14796 14805 14822 14853 1 14893 14933 14937 14966 14965. W 15146 15173 15205 15234 1530c 153' 15326 15352 15<ir 15-H8 154(9 15-:' 15495 15511 15606 1562! 1X2 9 15 ut' 15710 15721 15761 15791 15871 JESM I 15932 15960 15978 15988 160<8 J615Y 16230 16306 16309 1631Ü 16391 16-154 16475 16497 16500 16542 16543 16544 i' 166G2 16658 16683 16Ï03 16705 '6£5S 16941 169S6 - 17016 17027 17059 17078 j, 17147 17205 17232 17261 17293 IT306 ji 17356 17384 17417 1742S 17459 17507 17591 17747 17751 17775 17797 17SM- 17991 1S003 18026 18027 18048 18051' 18052 18110 18133 18140 18148 J827Y 18310 183S8 18391 1S442 IS 176 185W 18570 18574 18639 1SO58 1S747 !8V6! 18825 18857 19014 19102 19105 19151 19163 19173 19202 19227 1923) >928< 19444 19461 19584 195S9 19658 19761 19911 19916 19959 20019 2002/ 20084 20093 20121 20124 20260 20272 2G2« 2034S 20375 203S5 2049Y 20498 2050J J 20571 20596 2062S 20654 20689 20113 20833 20856 5e klasse 7e lijst: 12146 m.z. U-Ai met 70 m.z. 15441 met j 70. SATi BS CRÊI CXClus 90 cci 10.75

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 4