B. DE KONING VRIJE PAARDENMARKT Fa. D. v. Ameroigen KE rijnstreek. f 1.50 ZIET ONZE ETALAGES ATELIER VOOR REPARATIES Haarlemmerstraat - Opgericht 1875 heek Oenkersteeg 2-4-0 De Septembermaand - bet Najaarsseizoen bepint 0.76 .15 0.69 Ter kennismaking met onze wondervoiie solide kwaliteiten stukgoederen onderstaande REBÜCIIE-8ÖNS, Word voorheen dezen feeslaag geopend met kinderfeesten, thans had de Wilhel- minavereeniging do kindcroplocht en spe len uitgesteld tot in den namiddag met het oog op do harddraverij, die ook in den na middag plaats had. Te 10 uur begonnen de volksspelen in de Voorstraat, waarvan de volgende hoeren en dames de prijzen hebben gewonnen. Ringrijderij met sjees voor paren: le pr. F. van Vliet en G. Groenewcgen, 2e pr Alb. van der Meer en G. van der Meer, Se pr. J. van Leeuwen en N. de Jong, 4e pr. W. Nel en J. Nol. Troostprijs G. Doeswijk en W. Konijnenburg. Fietsrijden met hindernissen voor per sonen boven de 16 jaar. De damesprijs: Mej. v. d. Hoeven, lo pr. J. Bekker, 2e pr D. Kunekcn, 3e G. J. Kuneken, 4e G. Niersman, 5o H. Zuiderduin, 6o H. Deur- loo, 7e H. van Egmond, 8e G. Niersman, 9e P. G. Niersman Muiltje loopen voor meisjes van 1316 jaar. le pr. Greta Brouwer, 2e Chr. van Lübbo, 3e Chr. de Graaf, 4e G. van Wis sen, 5o W. van Wissen, öo O. Overduin, 7e A. Kooyman, 8e M. van Kooy, 9e G. Hoo- gervorst, 10e M. Nieuwendijk, lie D. van Vlief, 12 O. van Veen. Boog8prietloopen voor jongens van 13 16 jaar. le pr. G. Rooy, 2e Jac. Jansen, H. Oudshoorn, 4e W. Jansen, 6e A. van der Waard, 6o Joh. Jansen, 7e J. Anker, 8e W. Siebrecht, 9e Albert Brouwer, 10e E. Jurgens, lie F. van der Touw, 12e R. Wolleswinkel, 13e Adr. Fortgens, 14e Cor Dijkman. Tijdens de volksspelen in den morgen luisterde de Harüionie St. Laurens door hare medewerking, onder leiding van den directeur Jac. Kroon te Leiden, de morgen feesten op en gaf een concert. In den namiddag werd de kinderoptocht der verschillende scholen opgesteld nabij de laan van „Nieuw Voordorp" en onder leiding der hoofden, ondorwijzers en on derwijzeressen der1 verschillende scholen cn begeleid door het Harmoniogezelscliap „St. Laurens", directeur Jac. Kroon, en Bcnvenuto, directeur G. Verheij, (die door hunne medewerking de feestelijke stem ming verhoogden), zette de kinderoptocht in blijde stemming, zich in beweging, na- dal do verschillende versieringen door de Commissie waren beoordeeld en de prijzen waren toegekend. Dit programmapunt toch maar do clou van het feest, zoowel voor oud als voor jong, Immers het moet loch wel een nurks zijn, die bij zulk een zich vorheugenden kinderstoet, aan wier kleeding moeders kunst zich goheel heeft gegeven, opdat haar meest dierbre panden loch maar netjes het feest kunnen mede vieren, onverschillig blijft. Dij aankomst op de Voorstraat zongen de kinderen eenigo liederen on de den do kleppermarsch hooren, wat zeer in den smaak viel van het publiek, onder leiding van den heer M. Lakenian, waar na de kinderen worden onthaald en na de tractatio hadden de verschillende wedstrij den plaats, waarvan do uitslag was als volgt: Zakloopen voor jongens van 9 en 10 j. le pr. A. Vermeer, 2e W. Oorschot, So L. Zwetsloot, 4e D. Brouwer, 6o L. Wasse naar, 6e D. van Kampen, 7o D. Teunissen, 8e H. Beumer, 9o G. Zonneveld, lOo H. Niomeyer, lie D. Lubbc, 12e J.- Fokker, 13o A. Belt, 14e J. Zwetsloot. Kussenslaan voor jongens van 11 jaar en ouder: le pr. P. v. d. Wall, 2o J. van Veen, 3e R. Oudshoorn, 4e W. Hoogen- doorn, öo J. Overduin, 6e S. Sollevold, 7e 'J. Waasdorp, 8e P. Douwes, 9e W. Hoo- gendoorn, lOo Th. v. d. Hoeovcn, lie B. Van Adrichem, 12e W. Schrijvers, 13o W. Foeko. Vlagje-steken voor meisjes van 11 jaar en ouder, lo pr. B. v. d. Harst,2e A. Meijer So B. van Manen, 4e M. v. d. Vossen, 5> E. van der Weide, 6e M. Hooymans, 7e N. Schip aan Boord, 8e J. Visser, 9o Cor v. d. Heiden, lQe Cor Waayer, lie J. Rooy 12o J. v. d. Broek. Tonnetje kruien voor meisjes van 11 j en ouder: lo pr. B. v. d.Harst, 2e pr. A. Meijer, 8e B. van Manen, 4e M. v. d. Vos sen, 5e E. v. d. Weide, 6o M. Hooymans, 7e N. Schip aan Boord, 8e pr. J. Visser, 9o Cor v. d. Heideu, 10e Cor Waayer, 11e 'J. Rooy, 12e J. v. d, Broek, 18e Cor Niers man. Door de jury voor do versieringen ir den kinderoptocht werden de prijzen toe gekend als volgt: lo pr. W. Hoofds, 2e S. Leppink, 8e A. Rijsdam, 4e W. v. Lochem, 6e J. Ewijk, 6e E. v. d. Ster, 7e W. Waas dorp, 8o J. Waaijer, 9e C. van Ree, 10e ,W. Riethoven. Tijdens de kinderspelen gaf hot Harmo- niegezelschap „Benvenuto", onder leiding van den directeur G. Verheij, een concert in de Voorstraat. Voor do leden der Koningin-Wilhelmina Vereeniglng was gelegenheid aan do Mo lenlaan om te schieten, van welke wed- Strijden de uitslag was als volgt: Wedstrijden met de buks: Personeelo Baan: le pr. N. J. v. d. Eist 2e J. B. de Graaf, 8o W. Ju, 4o E. S. Bay ly, 5e R. van Mulligen, 6o A- v. d. Valk, 7e D. Limburg, 8e L. J. Lós, 9e G. J. Yper laan. Vrije Baan. le pr. J. Derage, 2e L. J. Los, 8o G. Bolle, 4e G. J. Yperlaan, 5e L. van Maurik, 6e J. Bakker. Rozcnbaan: le G. do Vos, 2e G. J. Yper laan, 3o W. Ju, 4e L. J. Los, 5e C. van Egmond, 6e G. Bolle, 7o J. Noort, 8e J. Hakker. Vogelschieten: le pr. D. J. Brinks, 2o R. van Muligen, 3e H. v. d. Burg, 4e A. J. {Turion, 5e G. v. d Plas, 6e G. J. Yperlaan 7o A. Abswoude, 8e J. J. Luyncnburg. Des avonds lo 7.80 uur had in het gym nastieklokaal do prijsuitdeoling plants aan öo winnaars. De burgomeestef, de beoi Vernède, sprak een kort woord tot de Aanwezigen en herdacht bet feit van den Bag en met een driewerf: „Leve de Ko ningin" besloot spreker zh'no r$do, waarna flo voorzitter dor Wilhekninavereeniging, 3o heer D. J. van Guilemborg de prijzen Stitreikte. Des avonds gaf Renyenuto een concert lp do Voorstraat, die beden vorlicht was ©et èleclrisobo knipjes' Van verschillende kleuren, wat een prachtig gezicht oplever de. Schoon slaagde deze feestdag en tot Iaat in den avond trokken vroolijke groep jes jongelui langs den weg. Onder groole belangstelling hield de vereeniging „Paardensport" een concours in het schoonrijden voor landhouwpaar- den, toebehoorend aan do inwoners der gemeente en zij, die kerkelijk bohooren tot Voorschoten. Voor dit concours was door de N.V. J. F. Beukers, Wijnhaven 33, te Rotterdam, de eerste prijs gesohonken, als blijk van sympathie voor dit concours on zer landbouwpaardon, die gewonnen werd door G. Grundeken cn een eereprijs, ge schoken door den hoogwelgeboren heer W A. A. J. Baron Schimmelpenninck van der Oye alhier, die gewonnen werd door K. H. Scbmall Jr. alhier. De prijzen werden toegekend aan: (kunstvoorwerpen) le pr. (pulpprijs, ge schonken door de N.V. J. T. Beukers, Wijnhaven 33, le Rotterdam) G. Grunde ken, 2e G. van Santen, 3e A. van Santen, 4e P. M. van der Krogt, 5e P. Hooymans, 6e M. de Graaf. Eereprijs: K..H. Scbmall Jr. (geschonken door W. A. A. J. baron Schimmelpenninck van der Oye alhier). Daarna had plaats de Handicap-dra verij" op korte haan voor in Nederland geregistreerde paarden, die in eens geen hooger bedrag dan 75 op korte of langebaan hebben gewonnen. De prijzen werden toe gekend aan: le pr. 75 H. Hoogendoorn te Utrecht met „Noordstar". 2e f 30 J. Mooyman te Zoelerwoude met „Lisilla", 3e 15 A. H. van den Akker te Stomp- wijk met „Naura". le troostprijs 25 C. J. van Cassel te Voorburg met „première" 2e 15 A. C. A. C. Dijkman te Voorscho ten met „Osmont H". Het fanfarekorps „Juliana" uit Stomp- wijk gaf tijdens dezen wedstrijd een con cert op bet terrein, onder leiding van den directeur, den beer N. Wijsman, uit Stompwijk. Ook deze wedstrijden zijn zeer goed ge slaagd op Koninginnedag alhier' Gehuwd: W. Jelten en F. A. Rol. D. Verhaar en C. van Nieuwkoop. NOORDWIJK. Politie. Als gevonden is aangegeven: een zweep, een vulpenhouder, een broche, een kinderschoen, een lorgnet in etui, een jumper, twee broche's, een speld (platina) een armband, een handschoen, een paar schoentjes, twee handtaschjes, twee sleu tels, een dop van een vetpot, een strik- doosje, een spoorwegabonnement en een strandschop. Inlichtingen voor bovenge noemde voorwerpen verstrekt het politie bureau te Noordwijk-Binnen icderen Maandag, Woensdag en Zaterdag van 12 1 uur. Rijkspostspaarbank. Aan het post kantoor alhier en de daaronder ressortee- rende hulppostkantoron werd gedurende do maand Augustus 1926 ingelegd een bedrag van 7 14.428.41 en terugbetaald een bedrag van 9.705,87. Het laatsto door het kantoor afgegeven boekje draagt het nummer 6262. SASSENHEIM. Geboren: Arie z. van A. Le Qlerq en J. v. 't Hart. Elisabeth Theresia Maria en Gecrtruida Theresia Maria dochters van J. A. v. d. Voort en C. C. Alkemade. Reinerd Leonardus zo van G. v. Dam en G. C. M. van Noort Johannes Petrus Franciscus z. van J. L. v. Reizen en C. M. Stokman. Hubertïina Adriana Geer- truida d. van J. F. v. Andel en G. G. E. Liefrink. Jaonnes z. van H. Noorder meer en P. de Haas. Aart z. van A. de Boer en A. G. Verschuren. Gevestigd: P. Kozijn van Lisse. G. W. Goozcn van Voorhout. M. Rot teveel van Zwammerdarn. A. G. M. Floor van Voorhout. F. Kruis van Koudekerk. J. M. Prins geb. Blom van Voorhout. Vertrokken G. W. Wouters naar Katwijk. G. Guldenmond naar Leiden W. Eerstens naar Oegstgeest. M. v. d. Ploeg naar Hillegom. M. M. v. Freijdo geb. van Hage naar Lisse. M. A. dc Neef geb. v. d. Kraan naar Leiden. M. G. Loos naar Noordwijk. WARMOND. Koninginnefeest. Onder groote belangstelling werd gisteren voortgang gemaakt met de volks spelen voor de ouderen, voor welke spelen zeer veel animo bestond, en waarvoor zich verscheidene liefhebbers hadden aange meld. Do uilslagen waren als volgt: Stoeltje wisselen, meisjes v. 15 jaar en ouder. Ie pr. Mina Koppers, 2e pr. J. Moerkerk, 8e prijs G. Hckker, 4e pr. Cl. Ouwchand. Tonruiteren jongens 13, 14 cn 15 jaar. le pr. KL Ravensbergen. 2e pr. L. van Winsen, 3e pr. J. Kinsbergen. 4e pr. N. Beugelsdijk. Blaastrappen meisjes 13 en 14 jaar. le pr. Cl. Schavenmaker. 2e pr. N. Ramp, 8e prijs N. Verbeek, 4e prijs A. van Eg mond. Tobbetje steken, le pr. J. Sikking, 2e pr. K. Ravensbergen, 8e pr. G. v. d. Horst, 4e pr. J. Tijssen, 5e pr. H. Haverkort. Ringsteken op rijwielen, le pr. G. v. d. Sleet met J. v. Egmond, 2e pr. C. Ouds hoorn met H. Oomsen, 3e pr. J. de Wilde met A. H. de Ridder, 4e pr. J. v. d. Horst met M. Scliavemaker. Extraprijzen mooiste geheel, le pr. Alb. Papöt met A. Scliavemaker, 2e pr. M. Uit den Boogaard met Zr. Tempelaar. Deze laatste na loting met R. Casteleijn en G. Juffermans. Ringsteken met tilbury, le pr. J. Heems kerk met G. Kraan, 2e pr. J. Landman met M. Tijssen, 3o pr. G. Versluijs met J. On derwater, 4e pr. B. Star met M. v. d. Struijs.. Extraprijzen mooiste geheel, le pr. H. C. den Hollander en J. Eteijmans. 2e pr. G. Tijssen en E. Dijkema. Vooral hot tobbetje stoken was een groote attractie'en viel zeer in den smaak van het publiek. De feesten werden giste ren gesloten met een harddraverij voor in gezetenen, terwijl des namiddags een gTOo- te nationale harddraverij plaats had. De harddraverij. 'e Morgens en 's middags hadden de traditioneele harddraverij plaats, waarvan de uitslag is als volgt: Voormiddagdraverij (voor ingezetenen): le pr. C. v. Rijn, 2o Chr. v. d. Geest, 8e D. v. Rijn Czn., 4e J. Landman. Nationale harddraverij: lo pr. „Olan- dia", eig. Lipsmond, Stompwijk, 2e „Se nator Edgewood', elg. A. P. Keyzer, Edam 8e „Clemence" eig. D. de Vlieger, Haar lemmermeer; 4e „Prinses Olga", eig. de zelfde. Do harddraverij had een spannend ver loop. Een uitgebreider verslag daarvan plaatsen wij morgen. NOORDWIJK. Geboren: Nicola as z. van G. van der Voet cn M. van Roon. Hendrink z. v. G. van 't Wout en A. P. Steenvoorden. Marie z. van Jacob de Bruin en J. M. C van Spijk. Jan z. van A. Hazevoet en L. Klinkenberg. Francisca Cornelia Maria d. van G. G. J. Alkemade en Th. G. Dolle. Go tr ou wd: A. van Eeden 26 j. te Noordwijkerhout en Chr. M.'A. Rooijen. NOORDWIJK-BINNEN. Kippen doodgebeten. Door A. alhier is bij de politie aangifte gedaan dat heden nacht 5 zijner kippen waren doodgebeten. Vermoedelijk is hier een hond aan het werk geweest. Personalia. Tot gem. veldwachter te Barradeel is benoemd met ingang van 1 Oct. a.s. de agent van politie le klasse J Wagenaar alhier. OEGSTGEEST. Winkelweek. In „Het Witte Huis" had gisteravond onder groote belangstel ling de uitreiking der prijzen plaats, be haald bij den étalage-wedstrijd. De groote zaal van het restaurant en serre waren door den heer G. Lubbe Tliz. belangloos op smaakvolle wijze met groen en bloemen versierd. De bijeenkomst werd op verdienstelijke wijze met pianomuziek opgeluisterd door den lieer J. Hoogeveen. Do Voorz. de heer Gaspari, opende de bij eenkomst, en verwelkomde de aanwezigen met eenige welgekozen hartelijke woorden Spr. deelde mede dat de eere-voorz., tot zijn leedwezen verhinderd was de verga dering bij te wonen en de uitreiking der prijzen te houden. In een kernachtig speechje brengt de heer Caspar!, burge meester van Griethuizen, een woord van hulde voor de betoonde medewerking en belangstelling hij den winkelweek. Ook brengt de Voorz. een dankwoord aan de Harmonie der N.Z.H.T.M. voor hun niet genoeg te waardeeren medewerking en brengt tenslotte: ook nog een saluut aan de bewakers déV orde. Vervolgens werden de prijzen 'met een toepasselijk woord, waarbij de noodige hu mor niet ontbrak, door den voorz. aan de winnaars uitgereikt. De secretaris, de heer Averdick, voerde daarna nog het woord, waarin hij het be leid van den voorz. prees, en een propa gandistisch woord sprak voor nauwer aaneensluiting in de Middenstandsvereeni ging, door een eendrachtige samenwer king. Verder bracht hij een bijzonder dankwoord aan den heer v. Ingen Sclie- nau. Nadat nog verschillendo spreker.- hun tevredenheid over het goede slagen der winkelweek hadden geuit, bleef men nog eenigen tijd gezellig bijeen. VOORSCHOTEN. Personalia. De commissaris der Ko ningin in Zuid-Holland heeft benoemd tot lid van de Gezondheidscommissie waarvan de zetel is te Katwijk, de heer A. P Schram de Jong, gemeente-ontvanger, al hier. Leid6che NAAIMACHINEHANDEL. Veetft inlaad-maeliinoe fll2.ö0j Gritzner inlnadmaohines f 07.50, Vesta handmaobines f65. Gritzner f60.—Naumann f 60.— Helvetia f 49.50 met 3 jaar garantie. Gebruikte Machines vanaf f 10. Janvossensteeg 60. 4098b ALPHEN AAN DEN RIJN. Zwemdemcnslratie. Bij het inladen van vee van de gehoudgn fokveedag In een motorboot, kreeg een pink het stoute idee, ondanks liet zwemverbod, in den Rijn te springen. Na eenigen tijd een zwemde- monstratie te hebben gegeven, werd viervoeter aan de overzijde uit het water gehaald. Botsing. Gisterenmiddag kwamen ln de Julianastraat twee auto's in hotsing. Beide bestuurders hadden gesignaleerd doch niets gehoord De wagen die uit de Schoolstraat kwam reed de auto uit richting Leiden aan, zoodat heide voertui gen aanzienlijk werden beschadigd: er hadden geen persoonlijke ongelukken plaats. BOSKOOP. Koninginnefeest. Woensdag 1 September is hier de Ko- ninginne-verjaardag feestelijk herdacht. Het was een prachtige dag, wat er natuur lijk toe mede werkte om dc uitvering der verschillende nummers van het programma goed te doen slagen. Het feest werd inge zet met de rondgang door de gemeente van twee herauten te paard. Om half tien 's morgens optocht van ongeveer 1200 schoolkinderen, opgeluisterd door dc drie plaatselijke muziekvereenigingen. Door de scholen onderling werd nog een wedstrijd gehouden in verschillende groepen, als historische groep, sprookjesgrocp en groep kleederdrachten. Alles beschrijven kunnen we vanzelf moeilik, doch wij kunnen zeg gen dat er zeer veel werk van gemaakt was. Moeite nog onkosten waren ge spaard; het wos werkelijk schitterend mooi. 's Middags waren er volksspelen en niet zoo'n klein beetje. Hardloopen met bin dernissen, Tonsteken, Balletjes loopen, Ringsteken per fiets, Dricbeenloopen, Lan ge pijpen-race, Plankrijden per fiets. Broodjeshappen, Zakloopen, Stoelendans, Blaastrappen, Potslaan. en voor al deze spelen waren heel aardige prijzen beschik baar gesteld, evenzoo voor dc eerder ge- nocpide groepenwedstnjd. Vanaf 's avonds half negen af was het dorp op verschillen de punten prachtig electrisch verlicht. In do Dorpstraat O.Z. en W.Z. waren dui zend lampen elk van 100 kaarsen. Ook de Kerkstraat, en de geheel nieuw verbreede Achterkade waren keurig electrisch ver licht, een electrische lichtfontein op het water in „den Ham", schijnwerpers tot verlichting van den Gemeentetoren en den Korenmolen in „den Ham", enz. enz. Een heel aardig effect maakte do electrische verlichte groote vlinders, welke om den Gemeentetoren, Achterkade, Kerkstraat en Gouwebrug waren aangebracht, 's Avonds was er ook nog een gondelvaart, waarvoor onzo Gemeente zich bijzonder leent, en' welke dan ook altijd zeer veel belangstel ling wekt. Door de reddingsbrigade werd er 's avonds in „den Ham" een wclge-' elagde pantomime uitgevoerd, wat zeer' den lachlust opwekte. Wij kunnen zeggen: er is feest gevierd, echt feest gevierd, en de feestcommissie* heeft eer van haar werk. REEDS VANAF *618 vervormen wi] Uw oude Vilthceden in de nieuwste modellen. Haarlemmerstraat 145-141. Terstond gevraagd, wegens om standigheden, een FLINKE DIENSTBODE. Brieven bureau van dit blad onder No. 4084. Gevraagd een 8098 R.-K. DIENSTBODE, boerenbedrjjf, klein gezin, zonder kinderen. Brieven aan den Agont van de LeidBcho Ct. TH. ADEGEEST, Molenweg, Zegwaard. KUISHOUDSTER gevraagd in een werkman6gezin et 4 kinderen van 8 tot 12 jaar, liefBt van middelbaren leoftjjd, bij G. ABENDS, Berkel bjj Bot terdam. 8099 GEVRAAGDb een nette Jongen, niet boven de 17 jaar, ter opleiding en verdere voorkomende bezigheden. A. G. HOPPEZAK, Brcostrant 13. WIJ BEHANGEN uitsluitend voor reclame te gen een scherp coneurreerend loon, 25 cent per rol, ook bui ten op de clorpen. Behangsel papieren vanaf 8 cent per rol. G. A. Vogelsang, v.'h. Mare- singel thans Groenoordstraat na. 16. - 11690b BOOTTOCHT. Rondvaart met muziek, op Zondag 5 Sept. o.B.'b nam. 4 uur 15, met de „Pauline". Kaarten h 60 ct. ver krijgbaar bij: J. v. d. Veer, Broncklioretstr. 53a; J. -B. van Leeuwen, Bijndijketraat 10 en Bondsgebouw, SteenBchuur 15. 8510 b Bestuur „Pulchri Studio". PRIMA - PRIMA Kans to koop, 48 ot. per pond. Ook bij gedeelten W. BOEST, Langeraar. S552 b TE LEIOEÜ op D5NSDAG 7 SEPTEMBER a.s. Op elk© bruiloft, op ieder feest, 8502, Roemt men FRANCHIMON's WIJN 't meest. Rood© Port - Witte Port - Zoete roode of witte Spaansche Wijn - Samos - allen vanaf 75 cf. p.flesch Advocaat vanaf f1.85 p.flesch Bj: aroo»0 "■00 Liter ^ame f 1.20 flesch t 90 ciskorting vanaf f 3.20 per Liter HAARLEMMERSTRAAT 204 Inmaakwijn Medicin. Bloedwijn St. Julien, slechts Genever en Brandewijn TELEFOON 1611 EDELSMID Haarl.straat 125, old. Hartebrugskerk LEIDEN - Tel. 1744 Onze artikelen in GOUD, ZILVER, DIAMANT en HORLOGERIE zijn een welkom geschenk. dit zal Uwe keuze vergemakkelijken Het zetten en verzetten van edelgesteenten geschiedt in den kortst mogelijken tijd. DIAMANT HORLOOERSE De beroemdo 8516b Billardmeester DROST speelt Zondagavond 8 uur in Café „Ornngeboom", Hoogewoerd 99. Aanbevelend, L. C. v. d. YOOBT HEBT U vruebtboomen die niet willen dragen of ontijdig hun vrucht laten vallen wendt TJ dan tot Adr. Slingerland, Zoeterwoude, Noord-Aa. Laat thans Uw Lei- boomen aanbinden. 8511 Hm Abonnementen en Advertcntiën worden aangenomen door TH. &DE&EEST Mnienweg, Zegwaard. 1.67 wij brengen wederom nieuwe artikelen, als altijd van prima kwali- teii, voor de allerlaagst denkbare prijzen. Hieronder volgen als voorbeeld enkele noteeringen Prima Wollen Sportkousen, Prachtranden, 0.98, 0.90, 0.83 Extra fijne Sportkousen, 1.75, 1.-57. 1.35, IJzersterke Schoolkousen 0.98, 0.89,. 0.79, Onze bekende Belg. Wollen Kousen „Prima", zwart, bruin, beige, enz., onovertroffen prachtkwaliteit, door den lagen frankenkoers thans slechts 1.20, 1.05, 0.92, 0.82, 0.72, 0.62, 0.52 Damesmaten slechts 6*40° Wollen Kindervesten, verschillende aardige kleuren, 2.10, 1.87, Wollen Damesvesten, zeer nieuw, O A *7 3.65, 3.25, 2.65, IJzersterke Jongenstruien, aparte kleuren, I Al 1.97, 1.76, BI. Kamgaren Jongensbroeken i Q"7 2.22, 2.07, 1.3/ Waterdichte Capes voor Jon gens en Meisjes, prima wollen O CC 4.35, 3.95, woWv stof, slechts tot en met Woensdag 8 September- geldig. COUPON EO El IWariapotam. Waarde 4.25. COUPON 10 el onzer pracht volle Wit Katoen „Speciaal". Waarde 5. COUPON 61/. el beste Lskenkatoen. Waarde 3.90 COUPON 6 e! Prima Flanel. Waarde 3.30 Op rertoo.. var, 2 38 j

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 4